Új privát üzeneted érkezett!

Szia Jamina!

Köszi!KépKépKép
Jó újra hallani rólad! Várom az emilt!KépKépKép

Puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Bánk három hónapos volt február elsején és láthatóan már nagyon jól érzi magát ebben a világban!
norcsi
Lenti
 
 


látom!!!!!!!

Hajni
0611viki
 

 
 

Kép
Bánk már nagy kedvvel szokta az ujját szopizni
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Itt is éppen az ujját kóstolgatja
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Itt már nagyon vidám kisfiú vagyok
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Ilyen hosszú kisfiú vagyok már (74-es ruhákat hordok!)
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Az Almássy téri szabadidõközpontban voltunk a hétvégén, ahol volt profi arcfestés is. Annus pillangó és Julcsi tigris lett. Nagyon jól állt nekik!KépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Ez a "kis tigris", vagyis Julcsi közelrõl!
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Õ pedig a pillangó, vagyis Annus.
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Sziasztok!KépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Elmerülten nézték a bábszínházat!
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Együtt énekeltek a bábokkal.
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Bánk imád az ölemben ülni!
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Mára ez az utolsó kép, ha eddig egyáltalán gyõztétek kivárni az idõt amíg a gép letölti! Köszi a topic látogatását! Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Elõször azt hittem aranylánc van Bánk karján...valószínûleg szanatóriumba kellene vonulnom!
Mekkorát nõtt ez a fiú, lassan ideje eldönteni mi legyen belõle...de lehet hogy acsajok majd eltartják.
A lányok nagyon bájosak, élvezték nagyon ugye?
Puszi:
F. DIa
fd (fd)
 


Szia Norcsi!
Nagyon aranyosak a gyerekeid! És hogy Bánk baba is ekkora már... Kép Hiszen még alig nemrég olvasgattalak pocakosként!
Puszi:
KAdri
 
 


Köszi Hajni és DIa!

Bizony, bizony már nem mondható kisfiúnak a Bánk. Azért talán majdcsak kitalálunk neki valami jó kis szakmát, bár néhány évünk van még addig!KépKépKép
Hát aranylánca az nincs még neki!Kép
A lányoknak nagyon tetszett az egész mûsor, a kifestés meg pláne, és este bizony nem nagyon akaródzott lemosni a csillogó-villogó festéket, de azért nagy nehezen megadták magukat a sorsuknak.
Köszi a dícsérõ szavakért!

Puszi, és nagyon sok boldogságot nektek!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Szia Kadri!

Köszi!KépKépKép
Bizony már olyan messzinek tûnik az az idõszak amikor még a pocakomban hordtam ezt a picit. Nagyon rohamosan nõ, ez vajon a fiúkra mindenhol ennyire jellemzõ?(Mert valahogy a lányok mintha kisebb léptékben nõttek volna.)

Köszi mégegyszer, és minden jót nektek!

Puszi, szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Én gyöztem kivárni! Kép Aranyosak a lányok, olyan mókásak. A kis Bánk pedig egy tündér. Talán elfogult vagyok, mert fiú??? Kép Valószínü.

Sok boldogságot ezekhez a csodálatok gyerekekhez!

Kata007
Kata007
 


Köszi!Kép

Nagyon jólesnek a dícsérõ szavak! Már nemsokára nálatok is kiderül hogy esetleg mégiscsak kisfiú a kis pocaklakó?! Mindenesetre azért majd írd ám meg ha megtudod!Kép

Köszi, és nektek is hasonló jót és szépeket kívánok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kép Ezek a képek az ovis farsang elõtt, még itthon készültek. Anna "101 pöttyös kiskutya" volt, ha valaki esetleg nem ismerné fel.Kép
norcsi
Lenti
 
 


Na ezt sikerült elrontanom, akkor próba ismét!Kép Jó esetben itt már tényleg Anna lesz látható!Kép
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Itt is Annus van mint "101 pöttyös kiskutya"
norcsi
Lenti
 
 


Kép
és végül az utolsó farsangos kép, a smink sajna nem olyan tökéletes mint amiket a profi arcfestõ csinált, ezt még tanulnom kell, meg beszerezni hozzá a méregdrága speciális arcfestékeket.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Valóban tündéri gyermekeid vannak, bizonyára sok örömöd van bennük!
Az arcfestés tényleg nagyon jó lett, nekem fõleg a pillangó tetszett!

Minden jót kivánok nektek!
 
 


Köszi Helga!KépKépKép

Nektek is minden jót és szépet kívánok!
Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!
Most találtam rá a képekre. Csak gratulálni tudok, és még mindig mosolygok. Nagyon tetszenek a gyerkõcök és a lányok tényleg hasonlítanak rád nagyon a fiúcska pedig csodaszép. Igazi FIÚ!
Sok boldogságot kívánok a gyerkõcökhöz!

Üdv!
Helena a 33.héten
Helena
 


Köszi szépen Helena!

Hát igen, a lányok, de leginkább Annus nagyon hasonlít rám, Julcsi meg Bánk pedig inkább az apja. Annyira már a két lány után ez a kisfiú. De olyan aranyos és jó kisbaba, nagyon szeretem.
Köszi, nektek is nagyon nagyon sok örömötök legyen a most még kis pocaklakóban!KépKépKép
Azt már tudjátok hogy kisfiú vagy kislány? Jól gondolom hogy õ az elsõ baba? Én annyira irigyellek (mint minden más pocakost is) hiszen egy felejthetetlen, csodálatos élmény vár még rád néhány hét múlva.
Nagyon rövid, és minél fájdalommentesebb, zökkenõmentes szülést kívánok és egy egészséges, szép babócát. Majd a képekre kíváncsi leszek ám!

Szia: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kép Február 14-i képeket tennék fel a Julcsiról. Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kép Február 14-i képeket tennék fel a Julcsiról. Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kép
norcsi
Lenti
 
 


Kép
norcsi
Lenti
 
 


Kép
norcsi
Lenti
 
 


Norcsi, gyönyörüek a gyerekeid!
Szidonia
Szidonia
 


Köszi Szidónia!

Szia, ronda egy idõ van, de ennek ellenére nagyon szép napot nektek!

Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!!

Hát eljutottam már ide is végre!! Nagyon jók a képek, nagyon szépek vagytok, mint mindig!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Puszi
Hajni
0611viki
 


Szia Hajni!KépKépKép

Köszönöm, nagyon aranyos vagy! KépKépKép
És Noémirõl meg Vikirõl mikor lesznek új képek?

Puszi, és remélem most már tényleg kicsit hosszabb idõre is össze tudunk majd futni.

Sziasztok: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!
Gyönyörüek a gyerköcök! Csak gratulálni tudok nektek hozzájuk!
Régen találkoztunk már! Jó lenne összefutni valamikor!

Nagyon jópofa a százegy kiskutya jelmez! És jó lett a smink is! Ügyi vagy!!!
Bánk pedig igazi nagyfiu már! A csajokat úgy kell majd levakarnia magáról!
Ha esetleg lány lenne a pocaklakónk,feltétlenül öszeismerkednénk a kis szívtipróval! Ha pedig fiunk lenne, akkor pedig haverkodnánk!
Mit szólsz?

Puszi nektek!
blano és a pocaklakó! (24hét+6nap)
 
 


Szia Blano!

De jó hogy olvaslak!KépKépKép Tényleg nagyon régen találkoztunk, az utolsó idõszak elég húzós volt, csak röviden, már két és fél hete szenvedünk. Bánknak elõször csak náthája volt, majd lett belõle egy kétoldali középfülgyulladás, fülfelszúrás, stb. Úgyhogy estére kidõlök, és már ezer éve nem voltam a chat-en sem. Örülök ha itt, a Társalgóban képben tudok maradni. Úgyhogy itt mondom el, hogy nagyon szépen növögettek, pihenj sokat, és vigyázz magatokra.Mikor mentek uh.-ra legközelebb?

Szia, puszi: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Kép Néhány képet szeretnék felrakni a Julcsiról meg a kis Bánkról. Ezek a képek néhány nappal ezelõtt készültek.
norcsi
Lenti
 
 


Kép
norcsi
Lenti
 
 


Kép
norcsi
Lenti
 
 


Kép
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Hiába, nehéz dolog ez a forgás!Kép
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Kokó nyomdokain haladva...
norcsi
Lenti
 
 


Kép
Sziasztok! Nemsokára majd Annusról is lesznek új képek!KépKépKép
norcsi
Lenti
 
 


Szia Norcsi!

Lehet, hogy 1-2 hét múlva Hanna is forogni fog? De hogy Bánk után meg fog, az biztos.KépKépKépKép

Nelly
tikk
 


Szia!KépKépKép

Szerintem neki is biztos tetszeni fog Hanna, nézd csak majd meg!KépKépKép
Egyébként gyerek-függõ hogy melyik mikor kezd el forogni, pl. Anna hat hónapos korában volt hajlandó megfordulni elõször. Hiába, már akkor is elég ráérõs volt.Pussz: Norcsi.
norcsi
Lenti
 
 


Na lassan már mindenhol mi fogunk levelzni.Kép Csak azt szeretném mondani a fejlõdésrõl, hogy nekem kimaradt a mászókorszakom, másfél éves koromig gurultam és egyszer csak felálltam.KépKépKép

tikk
tikk
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: