Új privát üzeneted érkezett!

KataKép

Isten éltessen neved napján!!

Ditta

Kép

Kép
 
 


Kata!Kép

Nagyon boldog névnapot kívánok!

Gyöngyöske


Kata!Kép

Nagyon boldog névnapot kívánok!

Gyöngyöske

 
 

Sziasztok!

Zsuzsa

Hát ugye ezen a héten a baleset miatt nem voltunk,de azért már alakultunk.Úgy tűnik,ha a gondozó néni kijön elé és ölben beviszi,akkor semmi gondKép.Úgy hogy én gyanítom,már nem is a Fecától való félelem van a háttérbenKép!De ez már legyen a gondozó nénik dolgaKép!
Egyébként szokott Fecáról beszélni,és nem negatívan szerencsére.Kép


Melinda

Na,igen,sajnos tényleg ilyen az életKép.
Annyira nem esek kétségbe,csak egyszerűen furcsa,hogy ilyenre kell "tanítani"...
Bár előbb utóbb úgyis eljutnak idáig,ahogy írtad...

Na,megyek,mert ezer a dolgom!

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok!

Vagyok újra. Egy kis hardverelem csere volt a gépünkön, úgyhogy pár napig nem volt "használható" rendszerünk. Most már minden ok.

Köszönöm szépen az utólagos köszöntéseket!Kép

Anyapoc!
Kirázott a hideg amikor olvastam Áfonyánál, hogy mi történt a párodékkal.Kép A lényeg, hogy jól vannak.Kép
Majd jövök bővebben, de most nagyon sok lemaradásom van és Dórit is vinnem kell fürdeni.

K.

KépKép


KépKép
 
 


sziasztok
Bejelentkezem ide isKép

Kata
Köszi a gartulációt.
Végigolvastam a hosszú írásodat is, és tanulságos volt.
Mi Hannát egyszer vittük máshová aludni, s akkor úgy jó volt, mert tudta, h nem itthon van. Míg most, amikor kórházban voltam, eléggé kaotkus volt az esti lefekvése...
Na pussz mára,

bringáék
 
 


Sziasztok!

Kicsit késői (vagy koraiKép) órában, de itt vagyok.
Névnapozni voltunk ma, úgyhogy a déli alvás kimaradt. Viszont du. 4-kor beájult az én Dodóm és este 7-kor ébredt. Mi is aludtunk vele egy kicsit, most meg fitt és üde vagyok még mindig.Kép

Anyapoc!
Elismerésem, hogy végigrágtad magad az írásomon!Kép
Nálunk a ráfújás nem minden esetben elég. Sokszor csak a hideg víz segít. Azt tudom, hogy rázni nem szabad, de szabadban, víz hiányában nem tudom mit tennék. Állítólag ha semmi nem használ és nincs víz, lábon fogva fejjel lefelé kell lógatni pár pillanatra. Szerencsére még nem volt rá szükségünk.
Az ájulásig sem jutottunk még, de Dancsival igen. Nem kívánom senkinek. Őrzőangyalunk lehetett, mert éppen egy olyan házaspárnál voltunk vendégségben, ahol a csajszi csecsemős nővér.

Kocsiban evés: természetesen nálunk sincs véglegesen megtiltva, de csak ha nem én vezetek és tudok rá nézni.
Tudod az a furcsa, hogy megérti. A mekibe szoktunk járni elég gyakran ha intéznivalóm van. Ilyenkor ő szépen megkajcsizik menet közben. Az üdítő ott van mellette a pohártartóban, szóval önkiszolgáló nagyon ügyesen. Az eset után megvettem a Happy meal-t, félreálltunk a parkolóba, megette, ivott és indultunk. Egy szóval nem kérte utána amig úton voltunk, hogy ő még eszik a maradékból, vagy iszik.
Párodnak igaza van, tényleg be kellene ültetni az ilyet a volán mögé, hogy lássa mit látok én belőle.

Bölcsi: látom alakultok. Szerintem nincs abban semmi, hogy arra neveled a gyereket, hogy ne hagyja magát. Nem arra kérted, hogy mindenkibe rúgjon bele, vagy karmolja meg. Egyszerűen azt tanítod vele, hogy védje meg magát. Én is azt tanítottam mindig a két nagyobbnak, hogy soha ne üssön először. Ha valaki bántja szóljon az óvónéninek. Ha nem történik semmi, akkor viszont ne hagyja magát.
Egy eset volt anno Dancsival, hogy egy kisfiú nem szállt le róla. Hiába szólt az óvónő, hiába szólt Dancsi, mindig bántotta ok nélkül. Amikor már Dancsi sírva ment egy reggel oviba a Dani miatt, akkor viszont betelt a pohár. Én beszéltem a kisfiúval, hogy ha mégegyszer bántani meri Dancsit, akkor szólni fogok az anyukájának. No erre annyira megszeppent a gyerek, hogy utána egy ujjal sem ért Dancsihoz.Kép

Alvás: úgy néz ki nem lesz szükség rá. Ugyanis a bulinak nem sikerült a tervezett helyet kibérelni, úgyhogy csak a fiúk mennek, feleségek nem.Kép Tehát nem lesz rá szükség. Ha meg nincs rá szükség minek próbálgassuk, hogy maradna el mással.

Melinda!
Fejjebb írtam Anyapocnak, hogy miért nincs szükség a mással alvásra.
Sajnos nálunk Dancsival csak rontanánk a dolgon. Egyszerűen nem jön ki a két gyerek. Ha ők együtt vannak, mindig az ordítás, a veszekedés, a vita. Minden bizonnyal Dancsiban lehet a hiba, mert ő Anitával sem jött ki sosem. Mindig csak a vita és veszekedés volt vele is. És persze van is a mai napig.Kép

Zsuzsa!
Mint látod írok. Hosszút!Kép
Szoktatom magam, hogy ha elkezdődik a munka, már úgysem a babanet lesz a fontos.Kép Eddig nem volt nap, hogy ne nézzek be ide, de mostanában viszont előfordul, hogy csak 2-3 naponta jutok ide, akkor is csak olvasni.
Ahogy eddig hiányzott, most annyira nem érzem hiányát ha nem tudok jönni. Talán tényleg kezdem magam átállítani a dolgozó anya szerepre?Kép

Dackorszak: húúúú, tudnék róla mesélni. Nálunk még mindig tart. "nem, majd én, stb."
El tudod képzelni mekkora hisztit tud csinálni ha pl. én kapcsolom ki a tv-t a szobában ha kijövünk? És persze ilyenkor nem is hajlandó semmit csinálni. Nem ül le, nem jön ide, csak azt hallom tőle, hogy nem.Kép
Anyukáddal neked nagyon nagy szerencséd van. Jó, tudom van ennek azért hátránya is. Persze amint látom hamarosan költöztök.Kép
Én úgy el tudnám viselni ha anyu velünk élne.Kép

Előd édes lehet ahogy Lucát vígasztalja. Engem is megvígasztalt anno a bátyám, aki szűk 3 évvel idősebb tőlem. Szerinte azért sírtam, mert láttam, hogy ő csokit eszik és én is szerettem volna (2 hónaposan). Úgyhogy megetetett.KépKép Még szerencse, hogy anyu felfigyelt rá, hogy hirtelen hagytam abba a sírást.Kép

Ditta, Gyöngyöske!
Köszönöm!Kép

Bringa!
Jó, hogy újra itt vagy!Kép
Olvastam Áfonyánál, hogy hazajöttetek és minden rendben. Ez olyan jó hír.Kép
Berni nagyon édes!
Olvastam ám az anyai érzéseidről is. Ugye milyen furcsa, hogy ha az egyikkel vagy, mindig a másikra vágysz? Majd megszokod. Ezt meglehet. Az ellenkezőjét soha.
Én a mai napig nem tudom megemészteni, hogy Anita annak idején az exemmel ment és vele él. Hiányzik. A nap minden percében hiányzik még ma is, pedig már több mint 4 éve.
Abba is hagyom nem akarok pont neked, pont most ilyen dolgokról beszélni. Hiszen Te most az ellenkezőjét érzed. Hirtelen nem csak egy emberke fontos az életedben, hanem kettő. A szereteted hidd el, nem lesz kevesebb mert kétfelé kell osztani. Ettől lesz több.Kép
Jó, lesznek éjszakák amikor egyszerre sír mindkettő, egyszerre ordít majd a boltban mindkettő, stb, de gondolj arra, hogy két szempár csillog majd pár év múlva anyáknapja reggelén az ágyad mellett.Kép Ettől nincs szebb...

Megint hosszú voltam, úgyhogy bocs, újra...

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Kata

Húúúúúúúú,jól bepótoltál mindentKépKép!
Jelentem,bölcsi-ügy rendeződött(kop-kop),nincs semmiféle sírás-rívás,sőt,amikor megyünk el,az ablakon keresztül még integet is,mert éppen úgy ül az asztalnál a reggelinél,hogy lát kifeléKép.
És olyan édes mondókázza a Hull a pelyhes-t,hogy meg kéne zabálniKép!!!

Hát,ájulás még nálunk sem volt,de azért szokott liluni a feje rendesen és az is nagyon ijesztőKép.Nálunk a rászólás és a fújás hatásos,remélem,ennél nem is lesz durvább...
A fejjel lefelé lógatást nem vállalomKép!Ahhoz már kicsit nehézKép!

Kajálás: nagyon édes lehet azért Dóri,ahogy kiszolgálja magát a kajábólKép!!De okos,hogy nem kéri,ha tudja,nem szabad!Jobb félni...

Szóval akkor alvást nem próbáljátok?És milyen dolog az,hogy csak a pasik mennek szórakozni és a fleségek maradnak?!!!!KépKépKépNa,én ezt nem hagynám!
Bár jnálunk is kilátásban van vmi buli,sok kedvem nincs hozzá..Asszem kicsit már elfáradtam...LAssan minden nap este érünk haza és ez így elég húzós...

Zsuzsa

Neked is újságolom,hogy a bölcsivel minden rendben ,szerencséreKép!Megoldódott a probléma,már inkább fifikát látok benneKép!Tegnap pl. bement,meglátta Fecát és megfordult,rám nézett és félig vigyorogva mondta, hogy "annya"....Mondtam,hogy na tünjön csak el a szemem előlKépKépKép!nem is lett semmi gond,mert már asztalon volt a reggeli és kajával mindig meg lehet fogniKép!
Ja,éppen kérdezni akartam,hogy mikor költözök(nekünk még olyan messze vanKép) és nem lesz furi,hogy nem lesz annyi segítség?Vagy anyukád menni fog továbbra is?
JoghurtKép

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok!

Már megint bocsi, bocsi, bocsi, de újra csak olvasok. A Miskolc topicba már megírtam az örömhírt, de most már ide is muszáj, mert még leszeditek a fejem, hogy meg sem osztom veletek az örömhírem.
Szóval szombat óta mindhárom lányom éjjel-nappal velem.Kép Anita ideköltözött.Kép Részletekről majd később, de a lényeg, hogy jogi úton is rendezve lesz a dolog. Már voltunk, de holnap újra megyünk az ügyvédhez.

Zsuzsa!
Kicsi Lucának nagyon boldog névnapot kívánunk!
Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Kata!
Ez a három szál virág a tiéd. Sok boldogságot!

Kép

Melinda
 
 


Melinda!

Köszönöm!Kép

Mikor hozunk már össze egy minitalit?Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Kata!

Mond meg te, hogy mikor és hol talizzunk!!Hát a kinti tali lehet, hogy nem jó ötlet, nálunk ma nagyon hideg van..

Pussz:Melinda
 
 


Apropó!
Mi van Sheilával?

Melinda
 
 


Sziasztok!


Kata

KépKépKépSok boldogságot!!!!!
Azért majd gyere bővebben is!!!!

Zsuzsa

Mi szeretnénk minél előbb. A köolcsönigénylést január elején adjuk be, így mire az lezongorázódik,az kb 4 hét,aztán már megyünk isKép.Szerencsére ez a lakás van annyira jó állapotú,hogy be lehessen költözni,így majd csak akkor újítunk fel,ha Apa hazajött a következő szezonról...
Megértem,hogy nem akarjátok letehelni a nagyzsülőket,végül is nekik már csak kényeztetni kéne az unokákatKépKép!De azért milyen jó,hogy vannakKép!
Olasz famíliaKép
Akkor nálatok tényleg lehet majd papucsban átmenniKép!
És akkor kezdheted előlről Előd szobáját megcsinálni?KépTényleg,lesz külön szobája a törpéknek?
SzösszenetekKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok!

Végre kicsit több időm van. Kedden elhoztuk Anita összes cuccát, úgyhogy még tegnap du. is pakoltunk.
Szerdán délelőtt be lett adva a papír is, a gyermekelyhelyezés megváltoztatására. Most várjuk a bíróságtól az időpontot.

Zsuzsa!
Olasz família:Kép Ez jó!Kép
Képzeld el milyen amikor 3 lány egyszerre beszél, vagy éppen egymással veszekszik.KépKép

Ezek szerint jól tartod apát, ha most kicsit jobban fel van fújva az úszógumija...Kép
Előd pedig élelmes gyerek. Nehogymá elfelejtsétek az Előd legoját...Kép
A nevelési elvekKép: Ebben talán mi sem értenénk egyet anyuval, pedig aki vele nem jön ki, az magában keresse a hibát.
Viszont tényleg vannak nekem is nevelési elveim, amikről neki biztos más véleménye van.
Karácsonyunk tényleg szépe lesz azt hiszem.Kép Apa szerint az idén karácsonykor végre örömömben fogom elsírni magam, és nem azért mert Anita nincs velünk.

Anyapoc!
Szuper, hogy minden rendben a bölcsi terén. Azért az nekem még fura, hogy az ablakból is integet neked. Azért furcsa, mert a két nagyobbat én annyira nem szerettem vinni oviba. Nekem mindig sírtak.Kép Ha más vitte őket reggel, akkor egy hang, egy könnycsepp nem volt, de ha én vittem, sokszor még a nagycsoportban is volt egy kis pityergés.Kép

Apánk igen, egyedül volt bulizni.Kép Nem igazán érezte jól magát, mert ő egy itthon ülő ember. Egyedül nem nagyon szeret kimozdulni. Családdal már igen, akár a világ végére is.Kép
Nálatok is valami év végi buli lesz?
Látom Ti is költöztök. Nekem is megfordult a fejemben most, hogy Anita itt van, de én annyira szeretek itt lakni. Nagyon fájna a szívem ezért a környékért, s főleg ezért a lépcsőházért. Én 99-ben vettem ezt a lakást amikor elváltam, de még csak hangos szót sem hallottam soha a lépcsőházban. Amikor apával az összeköltözést tervezgettük, akkor is csak az ő lakásának eladása jött szóba, mert neki is tetszik ez a környék. Bááááár most talán jól jönne egy + szoba.Kép

Melinda!
Nem is tudom mikor lenne jó. Elvileg én délelőtt mindig szabad vagyok, viszont holnap az utolsó tanítási nap az éven. Úgyhogy utána itthon vannak a csajok. Még a jövő hét elején egy kis csavargás, hét vége felé pedig készülődés. Szerintem már csak jövőre lesz valami a mi talinkból. De ami késik nem múlik...Kép

Sheila barátnémról nem tudok semmit, de mindjárt sms-ezek neki egyet, mert ő talán még nem is olvasta az örömhírem.

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Kata!
Már nem akarom a Dittához írni, mert nem oda tartozikKép De természetesen bármikor, bárhol... Örömmel segítek, ahol tudokKép
Olyan jó végre azt olvasni, hogy tényleg 100%-osan BOLDOG vagyKép

Többiektől bocs, hogy csak úgy betörtemKép
Megnéztem azért mindenki profilját és csodásak a gyerekekKép

Pá, Marika

 
 


Marika!

Előre is köszönöm! Drága vagy!Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Kép

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jelentkeztem, de nagyon sok dolgom volt, még most sem értem a végére...

amiatt viszont nagyon szégyellem magam,hogy Katának és KicsiLucának most küldöm jókívánságaimat névnapjuk alkalmából...abban a reményben, hogy megbocsátják nekem a késedelmet...

Boldog, békés Karácsonyt kívánok Mindenkinek!

Szeretettel: Sheila Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


sziasztok
Nagyon szép Karácsonyt kívánunk mindenkinek!
bringáék
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat.
Remélem mindenkinek legalább olyan szép volt a karácsony mint nekünk.

Zsuzsa!
Örömmel olvasom, hogy Előd is otthon lehetett. Jobbulást nektek!

Bringa!
Új képek????Kép

D.V.B!
Én is köszönöm a köszöntést!
Írtam mélt! Még nem a tartozásom, de mél.Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


D.V.B!Kép

A mél az mél, tartozás ide vagy oda...Kép
Ezek szerint nincs harag??
Kértem ám a JóIstent, hogy tartson meg Téged és
LucaBabát egészségben, békében és boldogságban
legalább száz évig...ez még jó soká lesz, pláne
KicsiLuca esetébenKép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


D.V.B!

Már miért is lenne? Ne viccelj már! Egy köszöntés miatt?? Kép
A mélt pedig azért hangsúlyoztam annyira, mert nem az a mél amelyikkel tartozom, hanem egy picike.Kép
Tudod jó lenne ha néha megállna az idő, de én közben tudnám végezni a dolgomat...Kép Így talán elég lenne a nap 24 órája.Kép
Most még Anitával is van intézni való, úgyhogy időm egy szál se. A ma délelőttünk azzal ment el, hogy olyan optikust keressünk ahol csinálnak computeres szemvizsgálatot. A negyedik látszerésznél találtunk ilyet. Sürgősen szemüveg kellet neki, mert a régi..., hát szóval, ráfért már a csere.
Kicsit bosszantanak dolgok az exemmel kapcsolatban, de csak magamban füstölgök.Kép A gyerek pl. amikor hozzánk költözött (dec. 11.), még sportcipőben járt.Kép De a többit majd inkább emilben.

K.

KépKép


KépKép
 
 


Lényeg, hogy végre révbe ért a nagy kislányKépKépKép
Mélügyet értettemKép

pussz,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sziasztok!

KépKép

K.

KépKép


KépKép
 
 



Sziasztok!

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek itt is.
Hamár a karácsonyi köszöntés elmaradt, de mentségemül szolgáljon, hogy erőteljesen kell gyakorolnom a kétgyermekes anyukaságot!
Igen, december 19-én 13,14-kor megszületett második fiam, Dániel. Dani 3620 g-al és 60 cm látta meg a napvilágot.Kép

Születés történet ebben a topikban:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/7486/8471.html?1104594480

Sheila!

Olvastalak a kispesti topikban, köszönöm a szavaid.
Most csak ennyit tudok írni, mert a Gabi alszik már (egész nap nem volt hajlandó), de a pici Dani szopizik, úgyhogy csak félkézzel pötyögök.Kép Így meg nehézkes, folyton melléütök és javítgatokKép))

puszi
sasha, Gabi, Dani

Kép
 
 


Kata,
boldog uj evet kivanok mindannyiotoknak! Gondolom, ehhez Anita koltozese mar megadta az alapot, orulok az oromodnekKép

-Afonya
 
 


Sasha!

Gratulálok a babádhoz! Én is két gyermek nevelgetésével "ütöm agyon az időt" október óta.
Nagyon boldog új évet kívánok nektek!
(és kitartást a téli kemény napokra)

Dominika
 


Sziasztok!

Én is eljutottam ide végre az új esztendőben.Kép

Mégegyszer BUÉK mindenkinek!

Zsuzsa!
Az már régi kép ami a profilomban van, úgyhogy azóta még hosszabb a haja.
Furcsa mód engedi fésülni, de csak nekem. A nővéreinek nem.Kép Ja, és csak kefével, nem fésűvel. Az kevésbé húz neki.

Drága Sasha!
Üdv a többgyermekesek táborában!Kép
Én olvastam a jó hírt és gratuláltam is még anno amikor a párod beírta. Úúúúúúgy örültem neki.Kép
A szüléssztorit is olvastam, úgyhogy vigyázz, figyellek!KépKép

Áfonya!
Köszi Neked is. Igazad van, az alap tényleg megvolt, már karácsonykor.
Igaz Anita nem itthon szilveszterezett, de hát mit csináljon itthon egy közel 18 éves lány? Az apja sehová nem engedte el, úgyhogy odáig volt a nőszemély meg vissza, hogy mehet bulizni.Kép Mellesleg én csináltam meg a haját és én sminkeltem ki. Az apja mellett még szempilla spirált sem használhatott...Kép
ITT egy gyors kép az indulás előtt, amin árulkodik a hangulata is

K.

KépKép


KépKép
 
 


Boldog Új Évet Mindenkinek!!!!!

D.V.B!!!Kép

Hűűű de gyönyörű ez a lány, nem félted?
Annyi veszély leselkedik az ilyen szépségekre...
persze Anita már okos nagylányKépKépKép
én mostanában filóztam azon, hogy az ember néha várja, hogy teljen az idő, legyenek nagyobbak, önállóak, aztán aludni sem tudunk majd, ha bulizni megy, amíg haza nem érKép

de hát ez az élet rendje, engedni kell őketKépKépKép


Drága Sasha!Kép

Tudom, hogy most átmenetileg nehéz Neked, de azért irigyellek is ámKépKépKép
mert én még projekt előtt állok, de Neked már ott a karodban a kis DaniKép
a szüléstörténetet olvastam, és gratulálok!!!
Nagyon ügyes voltál, bárcsak az én szülésem is ilyen könnyű lenne megint...

olvastalak ám a Kismamában is Kép

puszi: Sheila és Melissa

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sziasztok!

Kicsit régen jártam err,úgyhogy beköszönök és BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK itt is mindenkinekKépKép!

Kata

Látom,egyre jobban bírod a nagycsaládos életetKép!Nagyon örülök,hogy ilyen jól alakulnak a dolgaitok,remélem,hogy minden rendben lesz.Megnéztem a nagylányodat,tényleg nagyon csiniKép!És Te is nagyon ügyes voltálKép!
Jó a profilképedKép!
Nálunk minden rendben,bölcsi még 2 szünet után is sima ügy,bár néha röhögve bepróbálkozik a gyermekemKép!Sajna csak 2 hónap múlva költözünk,ami még hosszúnak tűnik,főleg, hogy már utálok ott lakniKép.De előbb utóbb ez is eljönKép!

Zsuzsa

ElődKép.MondókázásKép.Nálunk játék közben van...na meg a költések.
Vmelyik nap anyukám mondókázott vele,de ezt a mondókát már elfejetette.Anyukám csak a mondatok elejét mondta,mondván,Bulcsú kiegészíti...hát így nézett ki...
- Volt egyszer egy ember,
szakálla volt kender,
felmászott a fára, lesett... " a lába"(sárba)
- Két kutya húzta stb...
Sári néni .... "megnyugtatta" (siratta)
kiskutyája ...." megharapta " (ugatta)
Azért fel a fejjelKép!

Puszi mindenkinek!

Anyapoc

 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

BeszélgessünkKép!
Mi lebontottuk a karácsonyfát és mondtuk,hogy következő karácsonykor hoz másikat a Jézuska.Persze Bulcsú azonnal akartaKép.De azért nem volt nagy gond belőleKép.
Előd hisztizikKép.Ezt hamar megtanuják.Nálunk a Jár az óra, tik-tak c. kis dalnál volt hasonló.Amikor énekelte anyukám,ésa végén ugye a Manócska alszik és nem...-->hisztizik (kalapál helyett)Kép.
Jej,remélem tényleg hamar elmegy a 2 hónap,mert teganp(azaz vasárnap) is egész nap fúrtak és kalapáltak itt,holott a társasházi házirend szt vasárnap nem lehet.Na de a közös képviselőnek csak akkor van nagy szája,ha vkit szidni kell.Ilyenkor meg sehol..Kép.Pont amikor pihentem volna (ugye ilyenkor reggeltől estigKép),akkor álltak neki...Kép
Na mindegy,a másik háznál már nem lesz ilyen...majd mi...KépKépKép!
Olvastam,hogy nálatok nincs bölcsi.Mikor kezdtek majd járni az oviba?Illetve beszoktatásra?Viszed majd előbb is,hogy ízlelgesse Előd?Kép

Kata?????Kép

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok!

Zsuzsa

KösziKép.Ma éppen nincs semmi bajom,bejöttem lezárni a jegyeket és egy kicsit netezek,aztán megyek haza.
Előd hisztizikKép.Nálunk egyre gyakrabbak a kitörések,okkal,ok nélkül.Aztán ha elkezdünk nevetni rajta,mert olyan aranyos,akkor ő is átvált nevetésbe.Aztán már direkt csinálja,mintha hisztizne,hogy nevessünkKép.
KarácsonyfaKép.
Mi még 1 évet várunk a felújítással,de Bulcsú ágyát már megterveztem költözésre,amint kész lesz,majd emgmutatom.Egyébként vmi teherautó formájú lesz,színes.Kiságy már veszélyes neki,rácsot még le sem szedtük,pedig már nagyon itt lenne az ideje.Csak macerás szétszedni.
Bili/WC ügyben nem tudok tanácsot adni,mert nálunk is kilátástalan a helyzet.Semmi indíttatás,de pelus nélkül sem vagyunk,mert úgyis minek....Azért kétségbe nem esek,mert tán időbe rászokik,nem?KépMeg úgyis marad még egy évet bölcsiben,ha minden igaz.Nem akarom akkor oviba vinni,amikor születik a kistesó,mert az úgyis trauma,hát ne érje egyszerre kettő...Kép
Mikor is fogtok költözni?Nyáron?Jó lesz akkor nektek is,gondolom,már nagyon várjátok!!!Kép
Szuper a kép a profilodban!!!!KépKépKép

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam már erre, és azt hiszem nem igazán leszek már itt gyakori vendég.
3 gyerek azért csak 3 gyerek. Na ez most nem panaszkodás, de megváltozott az életünk rendesen.Kép Persze ennek csak örülök, és remélem 25-én végre jogilag is rendezzük a dolgot. Akkor lesz a tárgyalás.
Szóval több a tennivaló itthon, viszont kevés a gép netezni.Kép
Anitám azt hiszem nagyon jól érzi itt magát, látszik rajta. Sőt ebből gondunk is van, mert nem akarnak az apjukhoz menni. Kicsit lelkiismeretfurdalásom is van emiatt, mert mindig én kérdezek rá, hogy mikor mennek. Olyan mintha én akarnám elküldeni őket itthonról, pedig nem. Csak örülhetek, hogy jól érzik magukat itthon.Kép

Dancsin azért még látszik, hogy nem szokta meg az új helyzetet. Eddig ő volt a nagylány a családban, ő volt a nagytesó Dórinak éjjel-nappal. Most Anitáé ez a szerep.Kép

Dóri persze élvezi a nyüzsgést. Mindig van kivel játszani, nem mindig anya van csak. A két nagyobb nem egyszerre tanul, úgyhogy valamelyik mindig ráér foglalkozni vele. Persze nem is árt, hogy ebben néha felváltanak, mert szerintem neki is épp elég belőlem reggeltől délutánig.
Rajta szemmel látható, pontosabban hallható a változás. Nagyobb a szájaKép, okosabb, talpraesettebben válaszol dolgokra. Nem is igazán lehet ezt szavakba önteni, ezt látni és hallani kell.
Ja, azt is kellene néha amikor 3 lány elkezd veszekedni, vagy vitázni.KépKép Mert néha azért az is előfordul. Eleinte beleszóltam, de most már inkább rájuk hagyom, oldják meg egymás között. Ha nem vagyok ott és nem hallom mi a vita forrása, akkor nem is tudnék igazságos lenni, nem igaz?

D.V.B!Kép
De igen, féltem.Kép
Viszont be kell látni, hogy ez az élet rendje. Nekem ilyen idősen már komoly barátom volt.Kép
Tudom tartozom neked emillel, de biztosíthatlak nem harag vagy ilyesmi áll a háttérben. Csupán csak időhiány és lustaság.Kép Igyekszem, igyekszem.Kép

Zsuzsa!
Csinálok új képet ígérem, de kicsit elhanyagoltam mostanában a fényképezőt. Megleptük magunkat apával két hete egy digit. kamerával, úgyhogy most az a sláger.Kép Mostanában azzal kísérletezgetünk. Nem is a használattal, inkább a végkifejlet nem az amit mi szeretnénk. Túl nagyok a kész művek.Kép
Megnéztem a képeidet. Annyira édesek úgy együtt.Kép
Luca pedig mekkora már...Kép Nemrégen született és már hogy tartja magát...Kép Zabálni való!Kép

Anyapoc!
Először is szívből gratulálok neked!Kép
Annyira örültem ennek a jó hírnek. Sajnos csak most olvastam, és bánom, hogy mostanában nem jártam erre, csak a Miskolcban. Hamarabb tudtam volna a jó hírt...Kép
Örülök, hogy ennyire jól bírjátok a bölcsit. Nálunk is egyre többet jön szóba Dóri részéről. Bizony-bizony közeleg az idő...Kép

Szobatisztaság ügyben nem tudok nektek tanácsot adni. Most sajnos mi is gondban vagyunk. Dórinak újra volt egy székrekedéses időszaka. Annyira, hogy egy hét után nekem kellett kúpozni.Kép Nagyon durva volt. Pedig már mindent kipróbáltunk. Ez előfordult egy párszor, úgyhogy a lelkem nem mert kakilni. Szerintem visszatartotta. mert félt, hogy újra olyan kemény lesz neki. Pedig már mindent megpróbáltam. Ami hajthat vagy lazíthat én mindent adtam neki. Vagy nem használt, vagy nem ette, itta meg.
Most ott tartunk, hogy korpatablettát szed, napi 3x 4-et. Ezt végre szívesen megeszi. Aztán minden délután adok neki joghurtban áztatott lenmagpelyhet. Persze ezt nem enné meg ha tudná és érezné, úgyhogy előtte két órával már megkeverem, hogy jól elázzon és most még be tudom neki magyarázni, hogy az gyümölcsdarabka a joghurtban. Szóval most 2-3 naponta van kaki, egyedül, segítség nélkül. Viszont nem a bilibe. Ha ráültetem amikor látom, hogy kellene, akkor inkább visszatartja. Inkább a bugyiba intézné el.Kép Bevált egy párszor, hogy hagytam a bilin, hogy hátha megjön az inger, és be is jött, de egy idő után rájött, hogy átvágom. Átvágom, hogy nem érek rá kiönteni a bilit, nem érek rá levenni a WC-ről, úgyhogy az utóbbi időben önállósítja magát. Pisilés után inkább kitörli magának és kezet mos. A WC-re pedig már előre odaviszi a fellépőt, hogy le tudjon szállni.Kép
Végülis a bugyiba nagyon ritkán megy, mert az utolsó pillanatban amikor látom rajta, hogy már nagyon jönni akar a dolog, akkor mint akit semmi nem érdekel, elterem a figyelmét és ültetem a bilire. Olyan gyorsan-gyorsan, itt vagyok, segítek szöveggel és már ül is a bilin. Persze képes a kádba megoldani fürdés előtt, csak ne a helyére kelljen.
Tanácstalan vagyok.Kép Remélem visszaáll a régi rend...

Jó rövidKép voltam most is...

Pusssz! K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Írtam és elszálltKép.

Kata

Sajnálom,hogy nem tudsz majd gyakran jönni,de azért nagyon örülök,hogy otton minden redneződött!!!Kép
Sok siket és kitartást a lányokhoz és azért néha adj hírt magatokról!
A gratutkösziKép!

Zsuzsa

Többit ÁfonyánálKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok!

Na ki van itt?KépKép
Még élünk. Kép
Sajnos az utóbbi időben még olvasni sem olvastalak benneteket.
Remélem mindenki jól van, babák növögetnek, pocakok szintén. Kép

Mi két hete elkezdtük az ovit. Nehéz menet volt, még 2 hét után is ordítva hagyom ott. Azt mondják majd beszokik.
Délután szinte mindig sírva fogad, hogy "nem jöttél értem, azt hittem itt hagysz"
Napközben állítólag nem sír, csak anyának csinálja a fesztivált. Kép
Első naptól kezdve elalszik ott, szépen eszik, stb.
A két hét alatt a mai nap volt az első reggelünk, hogy ébredés után nem mondogatta kétpercenként, hogy "nem szeretnék óvodába menni".
Nagyon sajnálom, de hiszek az óvonőknek, majd beszokik.

Veletek mi újság lányok?
Tudom hűtlen kutya vagyok, de semmi mentségem. Nem tudom másképp mondani, csak őszintén, valahogy nem érdekelt a babanet.
Talán bennem volt, hogy lassan elkezdjük az ovit, én a munkát és ki akartam használni az utolsó pár hetet. Csavarogtunk, játszottunk, szóval csakis egymással foglalkoztunk. Napokig be sem kapcsoltam a gépet.

Hirtelen ennyi.
Igaz hétfőtől dolgozom, de benézek most már ide néha ha írtok.

Ezer puszi nektek!

K.

KépKép


KépKép
 
 


KOPP-KOPP!

Szia Kata!Kép
Milyen visszaszokni a dolgos hétköznapokba?
Dóri beszokott már az oviba? A csoport "befogadta" rögtön?
Megnéztem ám Daniellát a sulis osztályképen, milyen nagylány már ő is! Egyébként ő az angol kéttannyelvű osztályba jár?
Anita most hanyadikos is, jövőre lesz érettségi, ballagás?

Gyöngyöske


Sziasztok!

Zsuzsa!
Köszönjük szépen!KépKépKép
Aranyos vagy, hogy eszedbe jutottunk.Kép
Nálunk is nagyon meleg van.Kép Hiába nem pici már Dóri, de nagyon megviseli. Tegnap tiszta gyagya volt. Estére egyszerűen nem lehetett vele bírni.
Ma ugye vendégek voltak, de du. 4-re kidőlt és aludt 6-ig.
Benézek majd Áfonyához is, de írni már nem merek, mert a végén még kidob a topicjábólKép, amiért felé sem nézek.Kép

Gyöngyöske!
Írtam a Miskolc-ba az oviról. Amit még kérdeztél, mindjárt csak fel kell állnom a géptől, mert apa valami baromiKép fontosat akar vele. Fél óra.

K.

KépKép


KépKép
 
 


Kata!

Dórinak nagyon boldog 3. szülinapot kívánunk!

Gyöngyöske


Szia Kata!

Dórinak boldog harmadik szülinapot kívánunkKép!
Kép
Betti

Betti
KépKép
KépKép
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske, Betti!
Köszönjük szépen!Kép

Gyöngyöske!
Remélem holnap idejutok és válaszolok a kérdéseidre.Kép

K.

KépKép


KépKép
 
 


Drága Kata!

Boldog 3. szülinapod kívánunk Dórikádnak!!!!KépKépKép
Remélem most sikerül elküldeni....a múltkor írtam egy jó hosszút, akkor letiltott a rendszerKép

Pussz: Sheila és Melissa

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Írtam egy hosszút és elszállt. Kép
Nincs időm újra írni. Majd jövök.

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Végre ideértem. Írtam én a múlt héten egy jó hosszút, de a karbantartás miatt elszállt az egész. Hiába mentem a vissza gombra. Dühös voltam és nem írtam újra.

D.V.B!
Látom nagyon haragszol ha már csak Drága Kata vagyok.Kép
Minden okod megvan rá. Semmi mentségem. Mostani írásoddal juttattad eszembe, hogy én milyen feledékeny vagyok. Tuti, hogy sms nem ment, de most néztem a topicodat és szégyenszemre oda sem írtam. Kép

Ha ennyi idő után lehet még köszönteni, akkor kívánunk Melissának Nagyon Boldog 3. születésnapot.
Mi pedig köszönjük, hogy eszedbe jutottunk.

Gyöngyöske!
Köszönjük!
Dórinak már csak a reggelek vészesek. Még a mai napig is előfordul, hogy csinálja nekem a fesztivált.
Napközben állítólag semmi baj vele, nagyon ügyes. A többiek pedig nagyon szeretik mert ő a legkisebb. Kicsit féltem, hogy nagycsoportos, most ballagókhoz került, de az ember el sem hinné, hogy a gyerekek mennyire gondoskodóak is tudnak lenni. Még a fiúk is.Kép
A lányok inkább anyáskodnak vele, segítenek öltözni, a fiúk pedig a férfias dolgokban segítenek. Zsákot levenni, elveszik tőle a tányért el ne essen vele, stb. És ami meglepő nekem, jobban figyelnek rá mint az óvónénik. Tudom ők is figyelnek, de a gyerekek rá is szólnak pl. ha kimegy, hogy "hová mégy Dórika?" Szóval befogadták. Kép

Dancsi igen, a kéttannyelvűbe jár. A múlt héten voltak éppen erdei iskolában és nagyon évezték.

Anita, hát igen, ő már hivatalosan is felnőtt lett. 13-án 18 éves lett. Nála is nagyon képben vagy.Kép Jövőre ballag.Kép

Betti!
Neked is köszönjük!Kép
Nagyon tetszett Dórinak a macikád!Kép

Zsuzsa!
Csak véletlenül kerültél a sor végére.Kép
Gyermekeidet nem győzöm csodálni, hogy mennyit nőttek. Nem tudom mit mondanak az emberek Lucára, de nekem tiszta Előd.Kép Mintha őt látnám, csak kicsit lányosabb pofival.
Hogy bírja Luca ezt a meleget? És Te? Milyen kétgyermekes anyukának lenni?Kép
Előd gondolom már szerel apával gőzerővel, mint egy igazi pasi.Kép

Rólunk csak annyit, hogy voltunk 3 éves vizsgálaton. 16 kg és 100 cm. A szuri kicsit megviselte, lázas lett, fájt a lába és rendesen be is pirosodott neki. Persze a doki bácsit finoman le is tolta ám, hogy "Tudod, hogy ez nekem nagyon fájt???"

Igyekszem új képet feltenni róla hamarosan.

Addig is sok puszi nektek!

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Kata

Most ide is csak bekukkKép,sok boldogságot a 3 évesednekKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok!

Anyapoc!
Köszönjük szépen!Kép
A bekukk-al semmi gond. Én is szoktam olyat csinálni. Úgyhogy láttam ám a kicsi lányodat UH-ját is! Gratulálok hozzá és nagyon örülök neki.Kép

Zsuzsa!
EGyszerre kiabálás? Tényleg húúúú Kép Van szerencsém benne néha. Igaz sokszor a létszám 3. Kép
Luca egy édes kis kópé!Kép Az a lépcsős kép valami csúcs!

Virágot köszönjük!Kép

Puszi nektek!

K.

KépKép


KépKép
 
 


Sziasztok!

Sziasztok barátnőim! Kata, Sheila!
Nem jelentkeztem régóta, de látom a topik lassan 1 éve leállt! Megértem! És sajnálom!
A 4 éveseknek bár kicsit későn, de boldog születésnapot!
El vagyok havazva. Írogatok néha ide-oda, de igazándiból, mindig csak 1-1 topikra van időm és nagyon néha másra is.
Hangzavarban nálunk sincs hiány, bár nem a lányos fecsegés és veszekedés van, hanem a fiús oroszlánüvöltés és bunyó.
Ééés idén áprlis 12-én életet adtam a 3. fiamnak Gergőnek. Már ő is mosolyog és nagyon szereti mindenki. Látnátok azokat a puszikákat amiket kap a 20 hónapos és a lassan 4 éves báttyaitól:)

Kata!
Dórika hogy van? Hogy viseli az ovit, gondolom már beszokott rendesen. És te hogy viselted a melókezdést, bár már egy éve dolgozol... Minden rendben?!

Sheila!
Hogy halad a babagyártás??? Melissza? Cuki lehet. Hol tudok aktuális képeket megnézni róla és persze Dóriról???

puszi a topiklakóknak!

Kép
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron