Új privát üzeneted érkezett!

Imhotep a bengáli cicánk, a férjemtõl kaptam ajándékba, most már majdnem egy éve.
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 

 
 

Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Szia Menta!

Nagyon szép a cicátok,különösen a bundájának a mintája!

Mariann
Mariann
 


Hát, marha jól néz ki ez a cicu. Anyunak is van házi macsekja, nagyon hasonlít rá az alkata, és a bundija is. Már többen azt hitték, hogy fajcicus, pedig nem.
Lora
 


Szia Menta!

Gyönyörû ez a cic! Nem tudod véleltlenül. hogy mennyibe kerül egy ilyen cica?

Panka
Panka
 


Menta!

Gratula a cicához, Csodaszép!!
Az én Sheilám és a fia Donnie is ilyen mintázatú.

üdv,

Müller Mónika

JungleDancer Bengáli Tenyészet
Sheila
 


Menta!

szerintem Sheilával rokonok...
ez a smaragdzöld szempár nagyon ismerõs!!!

M.M.
Sheila
 


Menta!

Szédületes cicád van!!!!!!!Kép Ezek a gyönyörü képek, és milyen pozokat vett néha fel a cicó!!! Ügyi vagy hogy ilyenkor kaptad le!

Én úgy tudom hogy a Bengálit mint fajtát alig egy évtizede tenyésztették ki, ez igaz?? Lehet indiszkrét kérdésem mert amikor akartam cicót Bengálit vettem volna házi helyett, de az árát borsosnak mondták! Mégegyszer gratulálok ehhez az édi cicóhozKép (Sasha irigyKép)

sasha
sasha
 


Szia!
Itt is jártam KépKépKépKépKép
szia
Hajni
 


Nem ciki elárulnom, hogy mennyibe került, mert annak is külön története van, hogy hogyan tudtuk megvenni.
Már régóta mondogattam a férjemnek, hogy szeretnék egy cicát, de nem nagyon tetszett neki az ötlet, lévén, hogy panelban lakunk. Aztán egyszer betelefonált a munkahelyemre, hogy kéredszkedjek el, mert el kell mennünk valahová. Nem mondta, hogy hová, ezért nagyon ideges voltam. Aztán amikor odaértünk vidékre már tudtam, hogy mirõl van szó és nagyon örültem. Imhotep volt az egyetlen kislány és még nagyon pinduri volt, de sajnos 60ezer Ft-ért árusították. Én eredetileg egy hamuszürke házicicát szerettem volna (mert olyan volt a régi cicám), mégis fájt, hogy nem lehet az enyém ez a kicsi, édes cica, mert persze addigra beleszerettem. Aztán egyszer csak azzal állt elõ a férjem, hogy kapott egy ajánlatot és élni is fog vele: 4 hétig egy új kipróbálás alatt lévõ gyógyszert szed és azért kap 50ezer Ft-ot. Sok vérvétel és egyéb nyalánkságok és azért féltem attól, nehogy valami mellékhatása legyen. Szerencsére nem lett és ráadásul a tenyésztõ engedett az árból 20ezer Ft-ot. Így aztán 40ezer Ft-ért lett miénk ez a cicus és nagyon nagy hõsnek tartom a férjemet, hogy vállalta azt a 4 hetet! Kép
Menta
 
 


Szia Menta!

Kis kiegészités: A szédületesen jó fej cicuhoz tartozik egy szédületesen jó fej férjKép Gratula mindkettõhöz.Kép

sasha
sasha
 


Szia Menta!

Kis kiegészités: A szédületesen jó fej cicuhoz tartozik egy szédületesen jó fej férjKép Gratula mindkettõhöz.Kép

sasha
sasha
 


Nekem is nagyon tetszik ez a kis állat. Vigyázzatok ám rá! Meg a párodra is.
 
 


Huhh!
A cica tényleg gyönyörû.
De én mániákusan gyógyszerellenes vagyok. Biztosan nem engedtem volna a férjemnek, hogy teszteljen egy gyógyszert.
Ugye nem haragszol a megjegyzésemért!
 
 


Sasha! IGEEEn! AZ!

Kata, Borcsa! Köszönöm Imhotep nevében is a bókot.

Borcsa! Egyátalán nem haragszom a megjegyzésért, de tudod, nálunk ez úgy mûködik, hogy elmondom a véleményemet, de aztán õ azt tesz, amit jónak lát. Nincs olyan, hogy nem engedem. Na majd a gyerekeinknek....Kép
Menta
 
 


Szia Menta!

A cica nagyon aranyos! Még a mienknél is aranyosab. Pedig ez nagy szó. És a te cicád anyira aranyos hogy,nem is tudom mihez hasonlit.
Réka, aki a Borcsa boszi lánya
Réka
 


Kedves menta!!

A cicás képek nagyon édikKép Bár a ni cicájink se rondák.
A fürdõgádas kép a legédibKép
Réka Kisboszi
 


HozzáfüznivalóKép!
A cica elragadKép!DE MINDEN KÉP SZÉP ÉS TETCIK DE AZ A LEGJOBANKépKépKép!!!A MI EGYIK CICÁNK MEGNÉZTE ÕT KépKép
Réka Kisboszi
 


HozzáfüznivalóKép!
A cica elragadKép!DE MINDEN KÉP SZÉP ÉS TETCIK DE AZ A LEGJOBANKépKépKép!!!A MI EGYIK CICÁNK MEGNÉZTE ÕT KépKép
Névtelen
 


::Ó
Réka Kisboszi
 


Bocsesz!!:Kép
Réka Kisboszi
 


Szia Réka Kisboszi!
Örülök, hogy tetszik a cicánk! Ha egyszer mégiscsak úgy döntünk, hogy megengedjük neki, hogy legyenek kiscicái, akkor majd te is kapsz egyet. Kép
Menta
 
 


Ez aztán az igazi cicaboldogság!!! Kép Kép Kép

Menta! Mit szólt Imphotep, amikor megjelent a színen a "konkurencia": Helena?
Mi ugyanis együtt lakunk az anyukámékkal, és az õ "elsõ unokája", Pampalini cica a mai napig utálja Romolát. Részint mert fél tõle (pedig nincs oka rá), részint pedig azért, mert az Anyu többet foglalkozik Romival, mint vele.
Szóval, nálatok ez hogyan alakult?

Szia: Laura
 
 


Laura!

Soha nem volt köztük féltékenység, mondjuk mi Imhotepet soha nem is dédelgettük annyit.
Ha Imhotepet zavarja Helena, akkor egyszerûen odébbszalad, mert azért még mindig gyorsabb. De pl. amikor tüzel, akkor meg mi nem bírjuk lerázni magunkról õcicaságát. Kép

Menta
 
 


Családi okok miatt eladó a fenti cica!

06-30-350-1657
 
 


Na ezt nem értem Kép

Kép

KépKép
 


Olyan gyönyörű ez a cica! Sikerült neki gazdit találni?
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron