Új privát üzeneted érkezett!

Arivirág
Remélem sikerül az ovi, nagyon drukkolok (csuriban a kezem)! :)
Vendég
 


bibis, Ti holnap ünnepeltek, vagy máskor tartjátok Bíborka névnapját???!
 


Sziasztok!

Manó: Onnan gondolom, hogy nincs elég tejem, hogy már nem érzem a mellemet annyira teltnek. Ádám össze vissza szokott cicizni, néha nyugodt és szépen eszik (általában éjjel),néha meg kapkodja a fejét nézeget, de közbe rákap a cicimre és eszik. Bár a szája tejes szokott lenni.
De a cicizés már egy evésre, két ciciből zajlik.

Bibis: Remélem nem lesz semmi gond a lányoddal.

Nekem mikor Ádám megszületett volt a fején egy seb (hámosodás). Nagyon megijedtünk, mert az orvosok is meglepődtek, azt hittem megzavarodok. Másnap felvitték Pestre, ahol egy Doki azt mondta, hogy Ő már egyszer láttot ilyet. Kivizsgálták őt és nem találtak Hála Istennek semmi más bajt. Mindig kötözgetni kellett a sebet, mostmár szépen begyógyult, de sajnos ott nincsen haja. Májusba kell visszamennünk, és akkor fogja megmondani a Doki, hogy mikor lenne érdemes műteni. Akkor azt mondta, hogy meg lehet neki majd szépen csinálni.

Kép

Kép
 

 
 

Képzeld, az Én lányom feje meg tiszta karcolás volt mikor megszületett, kérdeztem mi az, és mondták, hogy mikor burkot repesztettek, az orvos így megkarcolta!! :? :? :?

Melyik kórházba mentek Pesten?
 


Mi is azt hittük először, hogy az orvos megvágta, de utána tisztán lehetett látni, hogy nem vágás. Olyan volt, mint amikor nagyon lehorzsolod magad.
Az I. számú gyermekklinikára kell mennünk.

Kép

Kép
 


Sziasztok!
Arivirág
Igen holnap ünnepeljük a Bíborka névnapját, az hiszem ez az egy Bíborka van egész évben. Lesz nagy népsereglet, ha nem esik az eső akkor grillezni szeretnénk egy uzsonna eréig.Itt lesz az egész rokonság, még jó hopgy dupla telek van! :)
Ádibaba
Remélem én is, hogy nem lesz semmi baj már a veséjével! Drukkolok, hogy Ádi haja is helyre jöjjön!
Vendég
 


Kép

BOLDOG NÉVNAPOT BÍBORKÁNAK!!!

Kép
 


Arivirág
Köszönjük szépen!
Vendég
 


BÍBORKÁNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK! :D
Kép
Vendég
 


Bíborkának Nagyon Boldog Névnapot!

Sajna én nem tudok olyan szép képeket beszúrni.
Hogy csináljátok?

Kép

Kép
 


Sziasztok lányok!

Biborkának Boldog Névnapot Kivánok!
Kép

Ádibaba!
Ha rákattintasz a képre jobb egér gombal, irja hogy másolás, utána ahova szeretnéd beillesztés.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy sikerült Bíborka Névnapi kerti partija?

Ádibaba, az I-es klinikán egyszer már mi is vendégeskedtünk, a vidékieket, ha már nem kell kórházi felügyelet átteszik a Ronald házba http://www.ronaldhaz.hu/

Judit, mano, hol vagytok?
 


Sziasztok!

Arivirág!
Nem működik a citromos cimem, azt irja hogy náluk van a hiba. Megkaptad a videomat? Férjed hogy van?

Lányok boldogan közlöm hogy kinőtük az első cipőméretünket. Tudom hogy nem a reklám helye de igy eladosorba került egy ASSo szandi ami felül tépőzáras igy könnyen levehető, meg egy ASSO cipő aminek gumis az eleje és még motorozni is lehet benne. Rakok képet ha érdekelne valakit. Ja mind a kettő 19-es.
Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönjük a köszöntéseket, nagyon aranyosak vagytok!

Jól sikerült a keriparti, hál isten szép idő volt :D !Tegnap este már nem volt kedvem eltakarítani a romokat :oops: , meg apa is mondta, hogy hagyjam a fenébe :D !Így ezt ma kell megtennem, majd ha elaludt a Bibi akkorneki tudok állni.
Vendég
 


Sziasztok!

Arivirág: Nálatok mi volt a gond, miért voltatok kórházba?

A fiam tegnap estére elkezdet mászni, olyan kis aranyos. A lábával próbálja tolni magát és amikor összejön, akkor a fejével végignyalja a talajt. De biztos lesz majd jobb is!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Én indítottam ezt a topicot. Sokáig mindennap megnéztem, hogy írt-e valaki, de senki nem volt. Így feladtam. És most véletlenül idekattintok és mit látok? Pörög a topic ezerrel!
De jó!
Megpróbálok visszaolvasni és megtudni, ki kicsoda!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Szia Hopocsi!

Én irtam neked de már azt nem olvastad!
Vendég
 


Igen és sajnálom is, hogy feladtam... De mindegy, most már újra itt vagyok!

Végigolvastam mindent, bele is szédül a fejem. De most már többet tudok rólatok.

Igyekszem bekapcsolódni a beszélgetésbe, meg csatolok képet Szonjámról. Kép Kép

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Judit: most nőtte ki a kisfiad a 19-es cipőket? Szonjának a 20-as pont jó, így már 21-eseket vettem neki, hogy ey darabig még jó legyen rá.

Úgy emlékszem azt olvastam, hogy ő sem nagy súlyú gyerek. Szonja egy évesen volt 8700 g, úgyhogy ő sem egy vasgyúró. Nem szeret enni, így ezen nem is csodálkozom.

Szó volt a tápszerről is, ugye? (bocsi, nem tudom ki írta, talán ádibaba?)Hát ha már kevés a tejed, és még nem akarsz tehéntejet adni, akkor legjobb a tápszer. Kell a gyereknek a folyadék, úgyhogy a tejpép ebből a szempontból nem olyan jó. Én általában uzsonnára szoktam tejpépet adni, regel este meg tápszert. Most viszont már nagylánynak érzem Szonját, így leszokunk a tejpépről, átszokunk a joghurtos uzsira (egy kis háztartási keksszel, meg gyümölccsel feltuningolva), és a tápszert is csökkenteni akarom, már szoktatom hozzá a tejhez.

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Szia Hopcsi!


Én lányom két évessen 10.5 kiló!
Szonja nagyon szép szöszi, kékszemű csajszi, majd kergethetitek el a pasikat a házatok körül :wink:

Ádibaba, leesett Bianka throbocyta száma a vérében, ez azt jelenti nem alvadt meg a vére, ezért kerültünk a klinikára!

Judit megkaptam a videót, és mikor megnyítottam azt írta üres! :cry: :cry:

Örülők, hogy jól sikerült Bíborka névnapi partija!
 


Sziasztok Lányok!

Hopocsi!
Jó,hogy újra bekukkantottál! :DMegmondom őszintén én gondoltam rá,hogy megkereslek melyik topikba írogatsz,és szólok,hogy gyere ide is mert mostmár vagyunk egy páran,de aztán letettem róla nem akartam tolakodónak tűnni!
Nagyon szép kislányod van! :D Hát ő sem néz úgy ki mint aki nem szeret enni,szerintem nagyon formás kis csinos lányka!

Ádibaba!
Édes lehet Ádám ahogy mászik! :D Ez tudod mit jelent?Közeledik a pakolászós időszak! :D Minden tiltott dolog nagyon érdekes lesz,és még lehet a virágaidat is kezelésbe fogja venni! :lol: :lol:
De olyan édesek!!Az én Franciskám minden lében kanál,nagyon szeret segítkezni mindenhol,és mindenben! :D

Bibis!
Örülök,hogy jól sikerült a névnapi buli! :D Nem teszel róla képeket? :D

Judit!
Nekünk is hasonló szandink volt,és mi is kinőttük még alig használtuk! :( Pedig nem valami olcsók ezek a gyerkőc lábbelik!

Arivirág!
Mit is írtál mikor tudjátok meg,hogy felvették-e Biankát az oviba! :oops: Tudom,hogy írtad már de nincs energiám visszalapozni! :oops:És ha nem veszik fel akkor olyankor mi a teendő??
Vendég
 


Sziasztok!

Hopocsi: Végülis vettem ma tejpépet, banánosat. Csak azért, hogy néha azt is adjak neki. Én általában csinálom neki a kaját, de ha nincs kedvem akkor üvegeset kap. Ádámnak a folyadékkal nincsen gondja, mindig iszik, ha adok neki.

Nem tudom, hogy ti hogy voltatok vele, de én imádom az összes bébikaját :lol: !

Mano: Már félig megtapasztaltam a pakolás mániát, mert a komppal, már nagyon jól irányítja magát. Most az lesz a rossz, hogy lemászik a szőnyegről, és a csempe hideg. Na meg kemény (ma már lekoccolta) :(

Kép

Kép
 


arivirág: köszi a dícséretet! Ezek szerint nem csak nekem tetszik a lányom? :wink: Én gyönyörűnek látom! És most, hogy már nő a haja, néha kicsit kunkorodik is a vége! Olyan édes!

mano: kár, hogy nem kerestél meg! Nem vettem volna tolakodásnak! :D

ádibaba: Szonja is iszik napközben kb 2-3 dl-t, de állítólag az kevés. 10 kg-ig, kilónként 100 ml folyadék kell egy nap.
A tejpépet én is adtam sokáig Szonjának, mert azt legalább szívesen ette. Általában tettem bele gyümölcsöt, mert natúran nem ette meg a gyümölcsöket.
Én úgy gondoltam, hogy nem tápszer helyett, hanem mellette jó a tejpép. De persze eszemben sincs beleszólni, csak a tapasztalatomat írom. :wink:
Nekem is ízlenek a bébikaják! Mi most már egyre jobban áttérünk a felnőtt kajákra. Szerencsére, mert már megutáltam a főzőcskézést.

Nekem szerencsém volt a mászással, mert szeptemberben kezdte és mostanra már elhagyta, már szalad. És nálunk padlófűtés van, ami ebben az esetben nagyon jól jött, mert nem kellett félnem a felfázástól.

Hú, a pakolásról ne is beszéljünk. Szonja nagyon pakolós típus, meg szekrénynyitogatós... De már eléggé sikerült "beszabályoznom", hogy mit nem szabad. Meg próbáltam sokmindent elrakni, áthelyezni, hogy ne legyen sok konfliktus közöttünk. A szekrényajtókat beragasztottam, bizonyos fiókokat megengedtem, hogy pakoljon. Ez bevált.

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Sziasztok!

Hopocsi, Ti hol éltek?

Mano, május 5.-én lesz eredményhírdetés ovi ögyben! :shock:

Ádibaba, Én is mindig belekostoltam a bébikajákba :wink: fincsi
 


Sziasztok lányok!

Mano!
Irtad hogy a lányodnak már most nagyobb a lába mint a fiamnak. Ne felejzsd el hogy a fiam 4.gyerek, nem élhet nagy lábon! :lol: Ez vicc volt! A nagyfiamnak nagyon sokáig 18-as volt a lába, most meg 45-ös.
A lányomnak meg nekem is 36cipő kell. Szoktuk egymásét felvenni.
Ha eltudnám adni a Robika cipőjét és szandiját akkor is még ki kéne potolnom egy ujhoz. Olcsobb a nagyfiam márkás 45-ös cipője mint a törpéé. Nem semmi.

Hopocsi!
Tényleg hol laktok? Nemrég volt a szülinapotok. Mit kapott? Babakocsit?

Ádibaba!
Én is ki voltam akadva, hogy felfordulást tud csinálni a fiam, pedig még nem is megy. Hozzá lehet szokni, mostanában már rajta is átesek. Mindig jön utánam és egy pillanat alatt mögöttem van, megfordulok és már borul is. Ha rend van akkor bisztos nincs ithon.

Arivirág!
Még nem válaszoltál a férjeddel kapcsolatban. Csunya, heges, vagy csak bibi?

Ma anyukámék vesznek nekem egy kombinált gáztűzhelyt. Szerintem nagyon ciki ezt elfogadni, hétfőn lesz a szülinapom. Hozzáépitetünk a házunkhoz és a lakhatási miatt a gázsütőnek szellőztetőt kellett volna beépiteni. Nem akartam még egy lyukat a házra. Igy a villanysütő a megoldás. Állitolag egyszerre több kaja tud sülni benne. Van valakinek ilyen?

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Judit: Anyósoméknak kombinált gáztűzhelyük van. Felül gáz égők a sütő pedig villanyos. Árat nem mondok, vagyis nem volt olcsó. Szépen süt az tény és való, de nyomja rendesen a villanyszámlát. Na meg ha sütés közbe elmegy az áram az ciki!
Egyébként szerintem nem ciki elfogadni!

Hopocsi: 100 ml! Akkor a 7600 grammos fiam majdnem 8 dl is megihat, hát ezt nem is gondoltam volna.

Megyek megcsinálom a kajáit a babának, mert ma neki főzök!

Kép

Kép
 


Judit, a férjemnek a hátából nagy cérnák állnak ki mikor átkötözöm(két anyjegyét levették) nem valami bizalomgerjesztő látvány!
2 Hétig lesznek benne a varratok!
Nekem is kombinált tűzhelyem van, és szeretem nagyon!
 


Vas megyében élünk egy kicsi faluban.

Szülinapra kisbiciklit kapott, olyat, amiből nem tud kiszállni és én tudom tolni, irányítani. Meg még sok apróságot, de ez volt a legnagyobb ajándék. Húsvétra kapott bevásárlókocsit, azt tologatja, abba rakja a babáit.

Judit: tegnap elfelejtettem írni, hogy a két szöszinket akár össze is hozhatnánk… Nagyon „jóképű” a fiad!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Sziasztok!

Arivirág!
Neked is olyan van nem is mondtad még? Szegény férjed akkor ez nem semmi. Ápold szegénykét.

Ádibaba!
Még működik a másik tűzhely is, és ugy godoltam hogy beteszem a hátso házunkba olyan nyárikonyha szerüségnek. Nekem egy térben van a konyha étkező és nincs ajtaja a konyhának. Ez akkor rossz ha sütni akarok mert a kismanom mindenhol ott van. Ha kint sütnék nem lenne veszélyforrás a lakásban. Az idei télen fával se tudtunk miatta fűteni.

Hopocsi!
Szép kis pár lennének a gyerekeink! Már egyéves kora elött vágtam a fiam haját mert már a derekáig érne. Nálunk az apuka szőke én meg iskolás koromig voltam tejföl.

Sziasztok Kép
Vendég
 


Szonjának eddig még csak a frufrujából kellett vágni, a többi nemrég kezdett el igazán nőni. Elég sokat sűrűsödött is a haja mostanában! Kezd kislányos lenni, és most már fülbevalója is van! A képek még előtte készültek.
Már vannak frissebb fotók is, de sajna nekük nics digit gépünk így a barátnőm szokta lefotózni, és e.mailben küldi át a képeket, de még nem küldte, sajna! :(

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Szia Hopocsi!

Nekem sincs gépem, a telefonommal fényképezem. Átküldöm a gépre bluetooth-szon és kész is.
A lányomnak is alig nőt a haja persze a fiamnak meg nőt. Ki érti ezt?

Szia
Vendég
 


Sziasztok!

Bibis: Mi volt a kórházba?

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Kicsit most eltünök,megyünk Debrecenbe az Aqvaticumba egy hosszú hétvégére! Majd hétfőn jövök!Addig is írjatok jó sokat! :D

Mindenkinek kellemes hétvégét kívánok!
Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Bibis, engem is érdekel, mit mondtak a klinikán???

mano, de irigyellek!!
Kérünk majd képeket!!

Judit, beteg vagy még?
 


Sziasztok!

Ma mindenki nagyon el volt veszve!

Mano: Engem is megesz a sárga irigység! Biztos tök jó lesz.

Judit: Egyszerűen nem értem a kisautót ott a háttérben. Az ülést látom az kék, de mi rajta az a sárga? Olyan mintha ott is lenne egy kormány. Már annyit néztem, de egyszerűen nem jövök rá, hogy mi hogy van!

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Bibis, hogy készítetted el azt a vonalzót?????
Én olyan sokat próbáltam, ide beilleszteni, de nem jött össze!!
Annyira szép vonalzók vannak ezen az oldalon!!! :wink:
 


Sziasztok!

Ma reggel szintén fejfájással keltem es a homlokom is fáj még mindig.

Megvan a tűzhely!

Mano nagyon irigyellek!

Ádibaba amit kormánynak nézel az a háttámla. Külömben szokot forditva is auztozni vele mert még nem érti a kormány lényegét. Nemsokára nektek is be kell szerezni valami járgányt. A fiaim már fél évesen ráültették és nagyon élvezte, perszem még fogni kellett. Mostanra már jármű parkunk van. Elektromos, kinti, benti.

Bibis hogy csináltad a vonalzot nekem se jött össsze. Bár én nekem a 2db se megy.

Sziasztok
Vendég
 


Sziasztok!

Na végre ide jutottam!Tegnap úgy elfáradtam, hogy kedvem se volt írni, csak elolvastam mit írtatok! :oops:

Hopcsi
Először is üvd újra itt! :D Nagyon-nagyon szép kisasszonyod van! :D :D

Judit
Szerintem nem ciki, ha anyukádék veszik meg a tűzhelyet, nekem is és a nővéremnek is sokat segít anya :D !
Nagyon helyes kisfiad van! :D

Manó
Nektek nagyon jó és szép hétvégét kívánok! 8) Most nagyon megesz érte a "sárga" irigység! :oops: Remélem szép időtök lesz :D !

Arivirág és Judit
Kijelöltem az url-es kódot és egyszerüen beillesztettem a profilomnál az aláíráshoz! Rálépsz az url-es rublikára és jobb egérgomb összes kijelölése, majd másol és beilleszt a profilba.
ha tudnám melyiket szeretnétek szívesen megcsilálnám, és a kódot elküldeném email-be.

Na most rólunk: Még sajna nem tudok semmit, majd jövő héten hívom a doki nénit és majd a magánrendelésére B.almádiba hozza az eredményeket.Majd akkor mondja meg mi van!
A nagy fővárosunkba alog lehet bejutni, dugó hátán dugó.Utálok felmenni tiszta ideg leszek :twisted: :twisted: , mikor meglátom a nagy forgalmat!Még jó, hogy a férjem vezet, én biztos koccantam volna, amilyen sofőrök vezetnek ott! :roll:
:shock:
Vendég
 


Tyűha, de nagy vonalzót készítettem!! :wink: :wink: :wink:
 


Arivirág!
Ez a vonalzó ilyen nagy, de nem írtad be az adatokat!
Vendég
 


Igen, nem írtam be, mert gondoltam a fölötti vonalzón úgyis ott vannak az adatok!
De majd lehet a fönti vonalzókat kicserélem ilyenre, mert 4 már kicsit sok lenne! :wink:
 


Ja bocsika!
Vendég
 


Ugyan már :wink: inkább nagyon köszi a segítséget!!
Én múltkor már próbáltam ezt a nagyonbaba vonalzót, de akkor a világért sem síkerült ide beilleszteni!

De a Tied nagyon szuper, megy a felírat Bíborka nevéhez :wink: :D
 


Sziasztok!

Judit: majd ebben a bluetooth dologban biztos kérek tőled segítséget. Ha lesz időm, majd kipróbálom. Nem is tudtam, hogy így is lehet számítógépre tenni képeket… Hogy ez a mai technika mikre képes…

Bibis: köszi a dícséretet Szonja nevében is!

Én tegnap egész nap a kertben dolgoztam, mindent elültettünk. Jól el is fáradtam!

Most meg nincs több időm írni, mert Szonja már felkelt!

Csilla & Szonja

Kép
 
 


Sziasztok!

Szuperek a vonalzók!

Hopocsi: Szeretsz is kertészkedni, vagy csak muszályból csinálod?

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Na milyen a vonalzom?

Hopicsi szoljál segitek, ha én megtudom csinálni az már nagyon egyszerü. Tipikus szőkenő vagyok! :lol:

Holnap megyek megint orvoshoz!

Sziasztok
Vendég
 


SZiasztok!

Most keresem az alkalmas fórumot oviügyben.
Olyan valakinek a szívességét kérném, aki a XIII. ker. Béke-Tatai lakótelepen lakik. Viszonylag sürgős a dolog (kb.2 héten belül kellene).
Kriszta
 


sZIASZTOK!

Judit, jó a vonalzód!! :wink:

mtkriszta, Én nem tudok segíteni ez ügyben, itt vannak a XIII. kerületi ovik http://ovoda.lap.hu/
 


Sziasztok!

Arivirág
Igen, meg amúgy is Angyal a vezetéknevünk, így duplán jó!

Mtkriszta
Sajna ez ügyben és sem tudok segíteni
Vendég
 


Judit egy entert nyomj a két vonalzó linkje közé, és akkor megjelenik mindegyik rendesen!!!!!!!!
Vendég
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: