Új privát üzeneted érkezett!

linó, csak nem PALACSINTÁT? :lol:

Merthogy egyébként alakul a dolog: eddig két ember vállalt natúr palacsinta sütést...

Ki hoz hozzá lekvárt?
dia
Budapest
 
 
 


Dia hívjál csak xandrának;) Azt írta ki erre a névre, hogy már foglalt.... majd beszélek apával. Sztem én foglaltam még annó le :lol: :lol: :lol:

áááá, nem pali.............. és tessék éltetni, kellettem a 3. oldal átlépéséhez :P
 
 


Xan: éljen, éljen, éljen.:) Hipphipphurrá!

az mit jelent, hogy: áááá, nem pali?
dia
Budapest
 
 
 

 
 

Dia nem palacsinta
 
 


xandra, jaaaaa, hirtelen - az oldalváltás miatt talán (pzs, látod?) - nem állt össze a kép. :lol:
dia
Budapest
 
 
 


vauuuuuuuu...............és igen igen igen igen!!!!!!!!!!!!!!
 
 


Dia én már a helyedben inkább az italosrészt töltögetném......ha mindenki csak kaját hoz mit fogunk inni??
 
 


Hajrá! Hajrá!

Holnap azért gondoljatok Rám is! Pussz
 
 


jelentem a sörkifli kész!!Sajtos és pizzás.64db.Nem igérem hogy mind a 64-et elviszem!! :lol:
Nálunk be van borulva rendesen! :cry: :twisted:
 
 


Na mindenki az én laposomra pályázik!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: Irgum burgum!!!
 
 


van egy nagyon nagyon jó hírem.........andianyuék is tudnak jönni hurrrráááá
 
 


jaj most mindjárt kikapok andianyutól, hogy megelőztem .........de annyira örülök nekik
 
 


Pzs, dehogy kapsz ki, jólesik, hogy így örülsz...MEGYÜNK!!!!!!Pusziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

3lányos anyuka vagyok
 


jaj akkor megnyugodtam :)
 
 


Sziasztok!

Ha semmi nem jön közben, én is megyek a talira :)

Az előbb átmentem a cukrászdába, és akkor szedték ki a forró sajtos pogit a sütőből :) Így azt viszek :)

fanni5 - Beáta
fanni5
Budapest
 
 


zsue-ék is jönnek :)
 
 


Sül a palacsinta. Valaki hozzon kakaóport. :D

Kép
Kép
Kép


Itt is mindjárt kész a palacsinta! Meg a sajtkrém is. Lehet, hogy hajnalban, buli után még sütök nektek muffint is.:)

Pia a ti dolgotok. :lol:
dia
Budapest
 
 
 


Lekvárt, kakaóport ki hoz?:)
dia
Budapest
 
 
 


Na, palacsinta kész, sajtkrém kész. Meg én is.:) Most megyek szépítkezni, mert nemsokára itt vannak a barátaim.

Ja, Red Bullt ki hoz?:) Vagy ezzel végképp magamra maradok? :lol:
dia
Budapest
 
 
 


40 db palacsinta lett. Hozok sbaracklekvárt. :D Kakaóport hoz vki? Meg tejfölt. Azzal az igazi.. :lol: Na megyek joccakát :arrow:

Kép
Kép
Kép


JUJJ,de jó andianyuuuuuuuuuuuu :D :D :D :D
Én is sütöttem,de sajna nem sikerült:(
De azért elviszem max kidobjuk :lol: :lol: :lol:
De a lényeg,hogy én is próbálkoztam,nem erősségem a sütés,de igyekeztem :!: :!: :!: :!:

Esetleg nutella krém a palacsintához :?: :?: :?: és tejszínhab :?: :?: :?:
 


domcsika! A nutella király ötlet, akárcsak a tejszínhab.:)

Pattogó! Valaki a csetről mondta, hogy hoz lekvárt meg kakaót!

Szuper, akkor reggel, délben, délután találkozunk!

Jó éjt mindenkinek!
dia
Budapest
 
 
 


Hazudnék, ha azt mondanám, nem fáj a szívem.
 
 


ma reggel úgy döntöttem, hogy kávét viszek, tejet meg cukrot :)
 
 


Pzs, és ezzel örökre leköteleztél.:) Életmentő volt!

Lányok, szerintem szuper volt a tali, bár sokat nem tudtam beszélgetni veletek, mert pörgés volt. De ugye jól láttam, hogy ti is JÓL éreztétek magatokat?

Milyen volt a palacsinta és a sajtkrém?:)

Dőlök el.
dia
Budapest
 
 
 


Szuper volt a tali. Millió köszönet érte. a képek: http://kep.tar.hu/mzsx/50593994?o=0#2

Kép
Kép
Kép


Szia mindenki.Panna vagyok...és irígy :D
 
 


Én úgy terveztem 14 óra fele hazajövünk. Háromnegyed hatkor sikerült ezt megtenni........tehát én csuda jól éreztem magam.
 
 



Csajok, tudja valaki, mijazistent keresett ott VV Leó és Gallusz Niki a találkozó közepén a játszótéren? A COOL TV kiküldött tudósítói exkluzív beszámolóval jelentkeztek a világhírű Babanet-Kölöknet találkozó fergetegjéből? :lol:

Panna, legközelebb gyere.:) Szerintem lesz még ilyen...:))
dia
Budapest
 
 
 


 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: