Új privát üzeneted érkezett!

IMAGE[TRÓFEA}
Névtelen
 


Kép
mazsi
 


Sziasztok!
Jók a képek!
LANI!LEVÁGATTAD A HAJAD?SZÉP VAGY,NAGYON JÓL ÁLL Kép.
Milyen volt a kaja meg a kiszolgálás?

Csóközön!
Balu mami
BM
 

 
 

Bocsánat!
Természetesen a többiek is nagyon csinosak Kép!
BM
BM
 


Mazsi!

De jó, hogy felraktad! Jó látni, hogy jól éreztétek magatokat. Legközelebb én is megyek:-))

Sziasztok, Judit
JéJé
 


Szia BM!

Az elsõ beharangozás ellenére a kaja JÓ volt, valószinûleg lecserélték az inasokat:-)))
A baj csak az volt, hogy 9-kor mentünk, és 11-kor elkezdõdött a "na mikor mentek a fenébe" szemmelverés a pincérek részérõl. 3/4 12-ig sikerült õket fel is tartanunk. No de legközelebb majd olyan helyre megyünk, ahonnan nem néznek ki minket, mert tutira, hogy még legalább 2-3 órát tudtunk volna dumcsizni!:-))

SZIA HOLAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ JÉJÉ!:-)))

Szavadon is fogunk vagy a szép hosszú hajadnál fogva fogunk elcipelni!!!:-)))))

Sziasztok
mazsi
Névtelen
 


Lányok!

Egy 5let!
Mi lenne, ha ezt a topicot meghagynánk a találkozók megbeszélésére, itt lehetne jelezni, hogy mikor, hol és ki szervez találkozót. És itt lehetne jelentkezni a következõ talira is. Igy elkerülhetõ lenne a cseten keresztüli keresztül-kasul szervezés.

Mit szóltok az ötlethez????

mazsi
mazsi
 


Mindenkinek!
Május 14-én kedden mini-tali a Margitszigeten a szálloda melletti nagyréten az Árpád-híd felöli részen. Kezdés 11-kor, zárás elálmosodáskor! :o)
Gyertek el.
Kötelezõ hozni : gyereket, pokrócot!

Vanna
Névtelen
 


Szia Vanna!

akkor a flódni már nem is kötelezõ????:-))))hihi
Névtelen
 


Nagyon jó volt a vacsi és bánhatja tényleg aki nem jött el. Legközelebb hétvégére vagy péntekre szervezzük mivel sokan mondtátok hogy akkor jobb lenne, kiváncsi leszek így hányan leszünk. Következõ talira javaslatom a Sir Lancelot étterem de természetesen adjatok ötletet ha ismertek jobb helyet ahol TERMÉSZETESEN NINCS ELÕLEG!!!!!! Kép))))
NIncs kedvem megint izgulni hogy kikell fizetni mások helyét is akik nemtudtak eljönni.
SZerintem az idõpont valamikor május vége legyen azért hogy ne legyen családi lázadás hogy állandóan "bulizunk"
OKKKSSSZZIIII?????
 


Szerintem is jó 5let a Lancelot! De oda jóelöre asztalt kell foglaltatni! Ezt vegyük figyelembe!
Puszi: TR
Névtelen
 


Sziasztok!

Május 24. és 31. pénteki napra esik. Elvileg nekünk jók ezek a napok! Sõt a Lancelot is:-))))

Puszi: mazsi
 
 


Halihó!

Az nekem is jóóó!:-))
Bármelyik péntek és a Lancelot is.

Hali, Judit
JéJé
 


SZiasztok!

Ha 8-kor el tud kezdõdni a tali, akkor nekem is jó (én csak Baluval tudok menni). HOl van a Lancelot?

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Beszéltem telefonon a Lancelot étteremmel, ahol a következõ felvilágositást kaptam: a fent javasolt idõpontra /május 24 vagy május 31/ - ami egyébként péntek - jelenleg félházas foglalásuk van már. Ezért jó lenne, ha minél elõbb jelentkeznétek itt ebben a topicban, hogy ki jönne elvileg a bulira. Fõleg a létszám miatt is kellene a jelentkezésetek!

Sziasztok
mazsi
 
 


Sziasztok!
Legyen 24-én, mert én 31-én szinházba megyek!
Légysz , légyszi, lééééééééééégyszi!
Puszi: TR-ék!
Névtelen
 


Sziasztok: nekem mindkettõ elég gázos idõpont, talán a 31-e jobb, 24-e szinte biztosan nem jó.

Edóka
Edóka
 


Csõ csajok!

24-e nekem se jön be sajna, a 31 jó lenne...
Krisztocs
 


Nagyon jó ötlet a tali, mokor lenne pontosan? Szerintem a Lancelot meglehetõsen drága és én a kajától sem voltam lehidalva:-((( Én szívesen megyek oda is, de nem biztos, hogy mindenkinek jó lenne anyagilag....
Femike
Névtelen
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Kép
mazsi
 


Cory!
Köszi a chaten az üzenetet!!! Kép Sajnos nem tudtunk elmenni, mert torokgyulladást kaptam, eléggé szenvedek még mindig. Szerencsére Tominak csak picit folyt az orra. Lehet, hogy nekem is kellene egy kis anyatejet innom??? Kép))
Remélem, a legközelebbi talira el tudunk menni. De az esti bulizások még nem mennek, mivel az esti az egyik legfontosabb szopizásKép
Jó 5let ez a hely a talik megszervezésére!
üdv mindenkinek
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


Annyira jók a fotók Kép
Csak sajna az én gépem olyan lassan tölti le, hogy az már egyszerûen õrület Kép
Azértis megvárom!
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


Sziasztok !


Ladányi Kata vagyok, a babanetet 26 hetes várandósan találtam, akkor írtam néha a friss kismamák topicba, de sajnos ott már összeszokott csapat volt, és nem nagyon beszélgettünk, meg ritkán is tudtam felmenni.
A chaten beszélgethettetek már velem, oda sûrûbben feljártam, Femmikét is ott ismertem meg. KépSzeretnék én is a "csapatba" tartozni ha lehetne...Kép), ha még nincs túl késõn....Kép)

Pár szó rólunk:

26 éves vagyok, 2000- ben vettem férjül az én aranyos páromat, Csabit, aki egy nagyon jó humorú, nyugodt, kedves pasi.
2001. januárban elröpült a házunk felett a gólya, és ennek eredménye Ladányi Péter, aki 2001. október 17.-én született a SOTE 2-es klinikán a Dr. Bánhidy Ferenc és FEMMIKE segítségével sajnos császármetszéssel.

Tündéri baba, 8300 gr és 72 cm most 7 hónapos. Mindent eszik, (enne) amit csak mi, de azért próbálunk határokat szabni.
Ordibálja mostanában, hogy nemnemnemnemnem........

Tud csücsülni, meg álldogálni, ma pár lépést lépegetett is...

Szóval, szívesen mennék én is a találkozóra, ha mehetek....

Femmike!!! Ugye, jössz te is ????????????


Puszi: Ladányi Kata
Ladányi Kata
 


Szia Kata!

A chat-en milyen néven szoktál bent lenni?

Az nem lehet kérdés, hogy jöhetsz a talikra, hiszen mi nem egy zártkörû társaság vagyunk!!! Éppen ezért nem is megfelelõ az a szó, hogy jöhetsz, hiszen ehhez nem kell semmiféle engedély...

üdv,
Krisztocs
Krisztocs
 


Ja, és akkor a Lancelot-os talira már jöhetnél is! Kép
Krisztocs
 


Szia Krisztocs !

Kati26 néven szoktam fenn lenni. Jó lenne, ha el tudnék menni a Lancelotba. Végülis, tudjátok már, hogy mikor lesz?


Puszi: Kata
Ladányi Kata
 


Sziasztok !

A Babanetes "Babarétre .-án jöttök? A Városligetbe. Mi mennénk, és akkor legalább megismerkedhetnénk....

Puszi: Kata
Ladányi Kata
 


26.-án.
Bocs, nem volt bekapcsolva a Num Lock Kép)))
Ladányi Kata
 


Kata!

Még nem tudni pontosan hányadikán lesz a Lancelot-os tali, de valószínûleg vagy 24-e vagy 31-e vagy 7-e...gondolom az a nap lesz a nyerõ, amikor többen ráérnek.

Úgy néz ki, mi nem megyünk a Városligetbe...

üdv,
Krisztocs
Krisztocs
 


Szia Kata!

Mi tuti megyünk a Városligetbe! Kép
Krisztocs: hogyhogy nem???

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Üdv!
Véleményem szerint a 31-e vagy a 7-e a "jó", legalábbis én könnyebben finanszírozok bulit fizetésnap után! Hát ennyi.

McR
McRobi
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron