Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

cory
Azért nem, mert barátokkal töltjük végülis ezt a napot...de nincs kizárva, hogy benézünk.

Ami a Lancelot-ot illeti, nekem csak a 31-e lenne jó, de persze ez nem tõlem függ...

Krisztocs
Krisztocs
 


Sziasztok !

Jajj de jó Cory, hogy jöttök ! Ugye, emléksze rám ? Amikor Balu született akkor kezdtünk el beszélgetni ! Dejójdejódejó hogy jöttök ! Hány körül ?

Biztos, hogy megismerjük egymástKép

Visszük Apucit is, Róla biztos, hogy megismersz minket, hosszú, (190 cm) vékony szemüveges pasiKép
Ja, és lesz nálunk, egy 7 hónap körüli fiatalember sárga-fehér kockás nagykarimás "lányos" kalapbanKép

Nekem is jobb lene a Lancelot fizetés után, de megoldható elõtte is, és nem ragaszkodom a 7.-éhez.


Puszi mindenkinek, akkor a babaréten vasárnap !!

Ladányi Kata (Kati26)
Ladányi Kata
 


Krisztocs !

Melyik topicon szoktatok még beszélgetni ?

Én még csak ezt ismerem...


Pusz: Ladányi Kata
Ladányi Kata
 

 
 

Kata!

Hát mindenki máshol dumálgat...ami engem illet, én az Egy éves múlt a babám címû topikban szoktam még a Gyermekek címszó alatt.
De mindennap olvasom a Friss mamás témát is, mert hát oda írni nekem nem éppen aktuális...

Igazából a chat-et szeretem a legjobban, mert ott rögtön kap választ mindenre az ember.

üdv,
Krisztocs
Krisztocs
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek. Városligetbe mi is szeretnénk menni, remélem nem jön közbe semmi. Lancelot még kérdéses, de a chaten még jelzek!
Üdv:
Leppke
 
 


Sziazstok!

Kati26: mi valszeg 10-11 körül megyünk ki a Ligetbe. A képek alapján tuti megismersz! Ja, és lesz velem egy nagyon szõrös hapsi is Kép
És én is leginkább a chat-re járok! Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Kati26!
Én TR vagyok és azt hiszem már találkoztunk a cseten is. A babarétre mi is megyünk, de már többször taliztunk, mi csetesek vmilyen játszin is. Te is ajánlhatsz játszóteret a legközelebbi talihoz. Merre laktok?
Üdv: TR
Névtelen
 


Sziasztok !
Krisztocs: 5 hónap múlva majd én is megyek az "egy éves múlt...-ba". Lancelotról még nincs hír ?

Cory: Már ilyen férfias Balu? Nem mondod !Kép Petinek még csak a "feje" szõrös (ahogy a nagyija mondja)
Akkor a babaréten! Ha jó idõ lesz.Kép

TR: Igen, emlékszem Rád !
Hány óra körül lesztek a babaréten ? Mi lesz, ha esik az esõ?
Mi a 19. kerületben lakunk, a Wekerletelep mellett.


Puszi: Kata
Ladányi Kata
 


Lányok!

Ha van kedvetek, megnézhetitek a pici fiamat.

[url=http://kep.tar.hu/ladanyikata" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/ladanyikata[/url]


Kata (Kati26)
Ladányi Kata
 


Kata!

Nagyon édes a manó!!! Az a legjobb, amikor "fejjel lefelé" vigyorog, - gondolom - apával...
Látom, Õ is szereti a játszóteret, miket csinál már? Szeret hintázni? Túrni a homokban?

üdv,
Krisztocs
Krisztocs
 


Szia Krisztocs !

Nekem is az a kedvenc képem az Apával !

Szeret õ mindent, még nem mertem homokozni vinni, mert a keze állandóan a szájjában. Te mikortól vitted ? Picit tud csúszdázni, óvatosan hintázni, (mert még nézelõdik lefelé Kép), De a kutyákat szereti a legjobban, meg minden állatot. Voltunk az állatsimogatóban az állatkertben, rángatta a kecske meg a láma fülét, nem volt szívbajosKép

Mikor lesz tali ?

Puszi Kata
Ladányi Kata
 


Sziasztok!

Kata!
Regit kb egyéves korától vittem játszótérre, de hintázni már elõtte is. Mostanában lökni szereti a hintát, ha beleültetem, egybõl ugrik ki, úgy kell elkapni...

Lányok!
Mikor lesz akkor a tali? Lassan azért meg kéne beszélni, ha máshol nem, a chat-en, aztán ideírjuk a "végeredményt". Gondolom a 24-e már kizárva, marad a 31-e és 7-e.
Továbbá felmerült az is -Jovika esküvõi vacsorája során-, hogy ne menjünk a Lancelotba, mert büdös húst tálaltak fel, és még nekik állt feljebb, amikor panaszkodtak. Szóval, javaslatom, hogy hasonló hely a King Arthur, a Kolossy térnél az Új Udvarházban, vélemény?
De félre ne értsetek, ha van más ötlet, nyugodtan mondjátok, mert én nem is biztos, hogy menni tudok, nem akarok mindenáron odacsõdíteni mindenkit....

puszi,
Krisztocs
Krisztocs
 


Krisztocs, Lányok !

Hûû, büdös volt a hús, annyi pénzért ? Akkor tényleg mehetünk máshová is... Valahol a belvárosban kéne, ahonnan mindenki könnyen haza tud menni... Speciel, ez csak magánvélemény, mert én Kispesten lakom. De ha az új udvarban lesz, elmegyek oda is szívesen.
A kínai kaját nem szeretitek? Ott egy csomó különbözõ dolgot lehet enni....

De jó az Artur is !


Puszi: ladányikata (Kati26)
Ladányi Kata
 


Sziasztok lányok!!!!!!

Legyetek szivesek megirni a végsõ döntést, hogy mikor menjünk a Lancelotba. A Lancelottal való multkori telefonos dumcsi óta szerintem addig húztuk az idõt, hogy a május 31. már nem biztos. Jó lenne, ha most már mindenki megirná, hogy asztalt lehessen foglalni.
Tehát elég csak annyi, hogy május 31. vagy június 7 legyen az idõpont, és egy név. Ha összejött a lista felhivom õket telcsin és megpróbálok asztalt foglalni, de ahhoz tényleg sürgõsen tudnom kéne, hogy hány fõre és mikorra!
Tegnap felmerült a cseten, hogy valaki romlott kaját kapott a Lancelotba, ha gondoljátok, akkor legyen a King Artur, ugyanaz a cég, csak nem a Podmanickyben hanem Budán van. A Jókai utcában van még a Jungle, ami szintén ugyanez a cég, ez úgy van kialakitva, mintha egy dzsungelben ülnénk, oroszlánüvöltéssel és madárcsicsergéssel. Ajánlani tudom még a Poco Loco éttermet,oda tuti kapnánk helyet, ha a május 31. nem jó. A Poco Loco-ban kellemes a hangulat, jó a kaja, jókat lehet dumcsizni, halk zene szól.

Szóval kérlek titeket, hogy sürgõsen irjatok!!!!!!

Köszi
mazsi
 
 


Sziasztok, fõleg mazsi szia!
Nekem jó a 31.(De jó a 7. is) A hely meg mindegy, jót dumcsizni bárhol tudunk. Én csak a Lancelotot ismerem, eddig jókat ettünk ott, de nyitott vagyok bármire.

Sziasztok!
Vanna
 
 


Sziasztok!

Nekem is jó mindkettõ idõpont. Valaki azt mesélje el nekem, hogy füstösek-e ezek a helyek!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csajbulira egyelõre még nem tudok elmenni, mert Csenge nagyon hozzám van nõve .. :-/

A Poco Loco tényleg jó hely ...

R.

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
 
 


Sziasztok Lányok!

Akkor kör leszükitve, találkozó május 31. péntek és a Poco Loco pesti étterme, ez az Indigo Pub, Bp. 6. ker. Lovag u.
Azért ez, mert árfekvésben ez kedvezõbb, mint a Poco Loco, de ugyanolyan jó!!!!
Amit le tudok irni róla:
"Ez itt a vilaág legjobb kocsmája"! Ételedet úgy állitod össze, ahogy Te, vagy éppen a gyomrod kivánja. Válassz egy adat húst, keress hozzá pácot, amiben érleltük, tegyél hozzá köretet, vagy akár salátát. Ha nem szoktál állatokat enni, nézd át a könnyü konyhát, a fõzelékeket vagy a tésztákat. Hidd el nekem ez a jó, ezt én mondom neked, Pedró! Malacságok 500 forinttól, madarak 600 ft-tól. Italunk meg van bõven, amennyit csak akarsz. Csak vigyázz, nehogy túl sokat egyél, mert ki fogsz pukkadni!
_____________
Poco Loco/Frankel Leo u.
[url=http://www.extra.hu/pocoloco" TARGET="_top]http://www.extra.hu/pocoloco[/url]

Most már tényleg várjuk a jelentkezést akár itt, akár emilben. Határidõ: hétfõ estig!!!!!!!!!!!!
 
 



Én is jelentkezem!
Vanna
Ha én elengedem!! :-)))) (McR) - Na jóóóó, mehet!
 
 


Halihó!

Én is megyek!

Judit
JéJé
 


Most olvastam a honlapjukon: SZÜLETÉSNAP - INGYEN!
Születésnapjukon kétféle választási lehetõséggel állunk Törzsvendégeink és családtagjaik rendelkezésére.
1. Törzskártyával rendelkezõ vendégeinket és családtagjaikat születésnapjukon díjmentes étel és italfogyasztás illeti meg éttermünkben!
2. Nagyobb társaság esetén a teljes fogyasztásból kínálunk 15 % kedvezményt!

Nincs valakinek akkortájt a szülinapja? Azt tudom, hogy Florkának igen. Õ jön? Kép

Szóval én megyek. Baluval. Ez tuti. Aztán ha lehet vinni hapsit is, akkor lehet, hogy Csalát is viszem.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Én 31-én szinházba menek már megint, ezért jó étvágyat Mindenkinek!
Puszi:TR
Névtelen
 


Szia TR!

Szinház után a legjobb dolog egy vacsi és dumcsi velünk!
Egy szinház ma már nem akadály, hogy kihagyj minket:-))))
Ha gondolod, mi várunk Rád!

szia
mazsi
 
 


Mazsi!
Na a párom elengedett egész estére, ugyhogy megyek, de én csak 9 után tudnék menni.OK? TR
Névtelen
 


Sziasztok !

Én mennék, de az a baj, hogy nem túl sok mindenkit ismerek, kilógnék a sorból, nem? Nem nagyon tudom, hogy mûködik ez. Csak ahogy itt beszélgettek, olyan, mintha ezer éve ismernétek egymástKép Menjek azért?

Hánykor kezdõdik ?

Ladányi Kata
Ladányi Kata
 


Kata édes! Ezt már egyszer tisztásztuk, nem? Én sem ismerek mindenkit, mégis mikor találkozunk olyan mintha már ezer éve ismernénk egymást. Ne legyél mán besz*rva! Gyere várunk! Este cseten biztos kiderül mikor kezdödik. OK?
pussz: TR
 


TR !

Ok!Csak az a baj, hogy én nem mindig tudok feljönni, pláne nem este (fürdés, kaja, diavetítõzés), de ide megírhatnátok, ha megvan a pontos idõpont !! Elkéretõzöm, remélem mehetek, Apa most lesz elõször kettesben a picurralKép))


Puszi: Kata
Ladányi Kata
 


Kata!
Azt hiszem 9 körül kezdödik a buli,de az sem baj ha késöbb jössz! 12-ig biztos eltart. Apának pedig üzenjük, hogy ideje, hogy bedobják a mélyvizbe.
Puszi: TR
 


TR Kép))))))))))))

Ok. Megyek 99% egy esetben nem , ha neadjisten picurinak valami baja lenneKép de nem lesz.

Puszi: Kata
ladányikata
 


Mazsi !

Én megyek ! Pontosan hogy lehet oda eljutni Mondjuk kék metróval?


Puszi:Kata
ladanyikata
 


Sziasztok!
Ha csak ezen múlik, nekem 31-én van a szülinapom. De csak BP-vel tudok menni, ha jó nektek. Hova is? :-))
Puszi: Florka
florka
Göd
 
 


Ja, és persze ajándékot kérek cserébe:-))))
florka
Göd
 
 


Szia Florka!

Te csak akkor jöhetsz, ha már tudom, hogy nem hiába keltem fel 10-kor,abból kifolyólag, hogy másfél órán keresztül csak rád gondoljak:-)))))

A vacsit szerintem beszéld meg BP-val, kérdés, hogy elbir-e ennyi nõvel!!!:-))

Lányok!
Jó lenne, ha jeleznétek, hogy a budai vagy a pesti étterembe menjünk. Ez most itt a szavazás helye!!!!
Tehát: Poco Loco/Buda- Frankel Leo u. v.
Indigó/Pest- Lovag u.

Gondolom este 9-tõl kéne lefoglalni az asztalt!

Kata!!!!!

Örülök, hogy jössz, nem kell megijedni, mert elõször mindenki kakukktojásnak érzi magát, de igérem, ez csak pár percig fog tartani!!!:-))))))

Sziasztok
mazsi
 
 


Mazsi !

Én elmegyek ide is oda is, de én inkább a pestire szavaznék, mert kispesti vagyok, és taxival jönnék haza, és hát budáról elég húzós lenne a viteldíj.....

Puszi: Kata
ladanyikata
 


Mazsi!
BP természetesen elbír ennyi nôvel, de lesz erôsítés, ha jól tudom:-))
Köszi a "gondolást", remélem egy kettest megér. Majd szerdán kiderül:-))
Florka
florka
Göd
 
 


Mazsikám, drága! Én speciel a pestire szavaznék!
TR
 


Sziasztok!

Mazsi: nekem csak akkor jó, ha 8-kor kezdõdik, mert Balu miatt 10 körül el kell jönnöm.

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!!!!!!

Tehát most irnám a beirtak és a cseten megbeszéltek alapján az eddigi névsort. A kérdõjelesektõl majd kérnék választ!

Kandi
cscs
Estike
JéJé
Kata
Vanna
TR
Leppke
MKriszti
Florka
Bundipapa
Zsuzska
mazsi
______________ - húúúú ez 13-as létszám:-(((

Krisztocs ????????
Edóka ????????
Femike ????????
apa ????????
cory ????????
______________ - + 5 fõ kérdéses

cory!!!!!!!!!
hozzád csak azért irtam kérdõjelet, mert a felsõ sor közül 90 % csak 9-re tud jönni, mert elõtte el kell végezniük a gyerkõcök körüli teendõket. Ahhoz, hogy 8-kor kezdõdjön, 7-kor el kell indulniuk, és az elég gázos idõpont mindenkinek.
Sajna most neked kell döntened!!!!!!

Többek kérésére maradunk a pesti pubnál, azaz az Indigónál!
Megérdeklõdöm, hogy ott is érvényes-e a kedvezmény a szülinaposoknak!!!!

Sziasztok
mazsi
 
 


akkor én nem megyek! Jó mulatást!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Még csak annyit, hogy akkor ez az összes ilyen esti bulira érvényes? Mert akkor el sem kezdek rajtuk gondolkozni. Nekem ez nem választási helyzet!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Mazsi!

Most én ezt kihagyom, de remélhetõleg a legközelebbire megint megyek!!

pusz,
Krisztocs
Krisztocs
 


Sziasztok!

Még én sem voltam köztetek, de ha beférek még akkor szívesen elmennék.

Sziasztok
Zkati
 
 


Sziasztok!

Cory!
Hidd el nem rajtam, azaz rajtunk múlik, mi szeretnénk, ha ott lehetnél. Ha valakinek vagy valakiknek jó a 8 óra, akkor el lehet kezdeni, legfeljebb a többiek 9-re érnek csak oda.

Krisztocs!
Hiányozni fogsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-))))

Zkati!
Szeretettel várunk, listára felvettünk. Ha bármi kérdésed van, akkor irj vagy gyere a csetre estre.

Sziasztok
mazsi
 
 


Szerintem is lehetne 8-kor kezdeni, maximum két "turnusban" vacsorázunk, és nem hajszoljuk agyon szegény pincéreket! :o)
Akkor a pestiben maradtunk, ugye?
 
 


Sziasztok !

Sajnos úgy néz ki nem tudok menni, mert közbejött valami, de a következõre szívesen elmegyek !

Bocsi !

Puszi: Kata
ladanyikata
 


Cory!
Nekünk jó 8 óra!
GYERTEK!!!!
Puszi: Florka
florka
Göd
 
 


Nekem is jó a 8

Zkati
 
 


Sziasztok!

Tehát akkor a véglegesnek tekinthetõ névsor:

Kandi, cscs, Estike, JéJé, Vanna, Leppke, mazsiék - 9 óra

zkati, cory, Bundipapa és Florka - 8 óra

TR: szinház után érkezik

apa: igérte, hogy érkezik valamikor

cim: Indigó Pub és Étterem
Bp. 6. ker. Lovag u. 3 /Nagymezõ u sarok/

Sziasztok
mazsi
 
 


Sziasztok

Kinek a nevére lesz foglalva az asztal, mert miután még én senkit nem ismerek nem tudom hogy kit kell keresni?

Zkati
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron