Új privát üzeneted érkezett!

A chaten nagy népszerűségnek örvendő ötletet vetettünk fel. Jó lenne a nyáron találkozni! Felmerült - mint helyszín - a Hajógyári sziget a III. kerületben. Állítólag az ottani honvédségi üdülőben remek hely kínálkozna egy efféle rendezvény lebonyolításához. Talán még szállást is tudnak biztosítani faházakban a vidékieknek (nem megfizethetetlen áron).
Többen írták külföldről, hogy június-július környékén ők is itthon lesznek, és szívesen jönnének. Írjátok meg a véleményeteket! Dorka
Névtelen
 


Dorka!

Mint azt a szerkesztős topicban is írtam, én a III. kerületben lakom, így szívesen segítenék a találkozó megszervezésében.

Rita
ritasol
 


Sziasztok!
En is nagyon jonak talalom az otletet foleg ha
ezt leginkabb juli vege fele tudnatok megszervezni!(Elnezest mindenkitol de en csak akkor tudok haza menni) En is kulfoldon elek
es ami a legjobb viszont,hogy a szuleim a 3.ker.-ben laknak tehat fantasztikus lenne a Hajogyari szigeti talakozo! Remelem sikerul megszerveznetek!
Csilla
LCsilla
 

 
 

A talalkozo jo otlet, en is benne lennek, es-bar egy kicsit messze lakom Pesttol-ha van valami, amiben segiteni tudok, csak szoljatok.
Tenyleg nagyon jo lenne talalkozni....
Kedves Csilla! legalabb ossze tudnank hozni a ket egyeveslanyunkatKép
Udv
Eva
Eva
 


Sziasztok lányok!
Nagyon jó ötlet!! Pesti lévén, könnyen tudok segíteni, ha bármiben tudok, írjatok: dersu@matavnet.hu
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Sziasztok!
Fantasztikus ötlet, végre nem csak betükböl és képekböl ismerni egymást. Mi is nagyon szívesen mennénk. Mi Dél-Budán lakunk, 11. ker., a szervezésben ha a 3. ker-ben lenne nem igérem hogy tudok segíteni két kicsi mellett, de nagyon tetszik az ötlet.
Üdv. Móni
Moncsi
 


Sziasztok!

Azt hiszem, most már tényleg "csak szervezés kérdése a dolog. Már csak azt kéne megbeszélni, hogy hány napra szervezzük.Én nagyon szívesen megérdeklődöm a részleteket a helyszínen.

Rita
ritasol
 


Sziasztok!

Engem is érdekel a dolog.
Szuper lenne találkozni! Kép

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


Sziasztok!

Én is benne lennék!

Dia
Dia
 


mi is mennénk!.......Zsebi
Névtelen
 


Szerintem is szuper lenne a találkozó, és talán tudnék is segíteni a helységet illetően, ugyanis a férjem hivatásos katona, és elég gyakran szoktak ott bulizni. Biztosan nem lenne gond kibérelni. Szivesen segítek megszervezni.

Arany
Névtelen
 


Kedves Arany!
Nagyon nagy segítség lenne! Várjuk a híreket!
Előre is köszönjük

Dorka
Névtelen
 


Lanyok, akkor -ugy tunik- egyontetuen jo otletnek tartjuk a talakozot! Rita, Arany, kerdezzetek ra a berlet reszleteire (mikor szabad, mennyibe kerul, van-e a videkiek szamara szallas, stb), es majd kozvetitsetek, amit megtudtok!

Most jo lenne az idopont kerdeset is felvetni! Csilla Julius vegen megy Mo-ra, en is kulfodrol latogatok haza, de egesz Juniusban, Juliusban otthon vagyok, igy a Juli vege nekem jo! Mit szoltok pl. a Juli 20-21 hetvegejehez? Csilla, neked jo? Tobbiek?

Nagyon varom, hogy szemelyesen is lathassuk egymast! En viszek "Hello, I'm ..." (ez a nev helye) cimkeket, amit itt nagyon lelkesen viselnek az amcsik bulikon! Bar szerintem ebbol meg jopofa jatek is kisulne: ki kit tud beazonositani!

Hajra!
Szabo Beck Katalin (katal
 


Sziasztok!
Jo, hogy kezd korvonalazodni a dolog, nekem pl. ugy nez ki, hogy a julius 20-21 nagyon is jo.
Jo lenne tartani egy "brainstormingot",( bocsi nehezen forditanam magyarra, szoval valamifele otletgyujtest), hogy mivel lehetne szinesebbe tenni a talalkozot.
Udv
Eva
Eva
 


Katalinnak és KalimpaPának is jó a julius 21-i hétvége! HA kell segítünk!
Katalin
 


Mamak!
Jo lenne megtudni az idopontot,ugy ket heten belul,mert mi sajnos csak 4 hetre tudunk menni.Az idopontot pedig a bulitol tennem fuggove.
Irjatok meg mihamarabb!
Sajnos innen segiteni nem tudok,de ha jatekos-buli otletem van,megirom.
sziasztok....mamma
mamma (mamma)
 


Kedves Lanyok !
Nekem sajnos nagyon nagy valoszinuseggel nem jo
a Juli 21 (inkabb az utana levo hetvege) de miattam ne csinaljatok problemat, nem akarok
buli-olo (ket ket pont az o -betukon) lenni.
Mindenestre sajnalnam :-((((((((
Kati te nem vagy mar jul.28.-an????
Sziasztok,Csilla
LCsilla
 


Sziasztok lányok!

Nekem is megfelel a júli 20-21. hétvége (akkor van a szülinapom, csodás ajándék lennétek!) Kép
Igazság szerint bármelyik más júliusi hétvége is megfelel - ha nem hordom túl a picit, akit június legvégére-július elsö hetére várunk!
Vidéken lakunk, így a szervezésben való segédkezésböl nem tudom kivenni a részem, de sütök majd finom sütit nektek! Kép

Puszi mindenkinek: Katus
Katus
 


Sziasztok!

Katus, te csak ne sütögessél majd a pár hetes babával! Majd mi ráérõsebbek sütünk!
Amúgy nekünk egyelõre minden jó, csak idõben derüljön ki, mert azidõtájt van az ikrek szülinapja (meg elõtte a nagyé) és tuti lesznek bulik emiatt. Esetleg olyasmire gondoltatok, hogy vendégeket hívni? Gondolok itt a babanet rendelõjében lévõ személyekre (különösen Szõdy Juditra), vagy pl a La Leche-sekre stb.?
Ildi
Pethes Ildikó
 


Kedves Mindenki!
Én is nagyon szeretnék találkozni veletek, csak attól félek hogy lemaradok az idõpontról, mert én a jövõ héttõl már nem tudok netezni!! Ezért remélem akivel addig tel.számot cserélek nem fog elhanyagolni és mi is ott lehetünk júliusban (vagy amikorra kitûzitek) a nagy napon. (Addigra már nagy lesz az én babám, 4 hónapos!!) Kép

Szóval benne vagyok, és sajnálom hogy nem tudok segíteni a szervezkedésben!!

Anita
Anita
 


Sziasztok!
Én is nagy örömmel benevezek a találkozóra kisfiammal! A Hajógyári szigeten van játszótér vagy miért azt választottátok? (Nem ismerem, csak azért kérdezem.) A Margitsziget nem lenne jobb? (Csak javaslat!)
Anita!
Ha lesz valami, tőlem biztosan megtudod!!! Ne aggódj, nem foglak békén hagyni! Kép
Katus!
Én is vállalok sütést! Szerintem Te ne tedd, inkább légy kipihent! (Ha van olyan, hogy kipihent kismama pár hetes picivel! Kép)
Puszi: Judó
Judó
 


Csilla, mi otthon vagyunk meg a kovetkezo hetvegen is, korbekerdezhetjuk azt az idopontot is: szoval ki mit szol a 27-28-adikai hetvegehez?
Szabo Beck Katalin (katal
 


Szerintem ok az a hetvege is,ugy vagyok vele, hogy en itt vagyok, ti ritkabban jartok Magyarhonban, probaljunk meg
alkalmazkodni hozzatok.
Eva
Eva
 


Örülök,hogy mindenki ilyen lelkes. Nekünk is jó a július 20-21 és 27-28 is. Próbáljuk Tamarát megkérni, hogy tegyen fel egy szavazógépet a honlapjára ez ügyben?
Ha valaki találkozik vele a neten, kérdezzen rá! :-)
(olyanra gondolok, mint a "milyen pelenkát használsz" kérdőív)
Dorka
Névtelen
 


Sziasztok!

Én is szivesen mennék a találkozóra! Az időpont egyenlőre jónak tűnik mind a kettő, de még messze van! De remélem nem jön össze semmi és ott lehetünk mi is!
Sziasztok

Erika
Erika7
 


Sziasztok!

Nekünk is jó akármelyik hétvége, és akkor úgy szervezzük, hogy jó is maradjon. Ha segítség kell szóljatok (bár Dunaújvárosban lakom.

Sziasztok:

Geri
geri (geri)
 


Sziasztok!
Mi is mennénk a találkozóra. Július második fele jó lenne nekünk is.
Liesel
liesel (liesel)
 


Sziasztok lányok!

Nekem oly mindegy, mikor, csak tartsuk meg ezt a találkozót! Pesti vagyok, és babám sincs, aránylag mobil vagyok, ha lótifuti kell, szóljatok nekem! (Bár remélem, hogy nyáron már ketten megyek a találkozóra!)
Puszillak titeket: vera
vera
 


Sziasztok Lányok!
A chaten már írtam, hogy jó ötletnek tartom a találkozót. A július közepe-vége elvileg jó, úgyis babázni fogok szerintem egész nyáron, ha lesz egy-két program azt szívesen fogadom.
Mivel vidéki vagyok, segítséget sokat nem ígérhetek. Bár dolgoztam fenn Pesten, és van is elég sok ismeretségem, tehát ha valamiben elakadtok, írjátok itt le, aki tud biztos segít.

Sziasztok Évi
Évi (Évi)
 


Sziasztok!

De jó lenne találkozni! Én is mennék Szolnokról!
Nekem a júli 28-i hétvége lenne jó, előtte a legjobb barátnőm esküvője lesz...

Remélem addigra már kispocakos leszek! Kép

Ne felejtsetek ki! edo@technoid.hu

Férjekkel megyünk?

Puszi,
Mamacica
Mamacica
 


Évi,

Megyünk majd együtt??? Kép

Mamacica
Mamacica
 


Eva !
Olyan draga vagy (megint!) :-)))))
De a szavazas sem rossz otlet !!
(Hajra a jul.28.-i hetvege !!:-))))))
Csilla
LCsilla
 


En is azt mondom: Hajra 28-i hetvege!! ( ugy tunik, sok embernek jo) ja, en is ferjjel mennek, o is irt ide neha, es a nem akarna lemaradni a dolgokrol. Az a gondolatom tamadt, hogy ossze kellen irni azokat az embereket, akik tevolegesen( elsosorban Budapestiek) tudnak szervezkedni, es kik azok, akik a tavolbol es mas dolgokkal segitenek. nem kis munka, (bar pesti lehetnek, imadok ilyeneket csinalni... Kép )
Udv
Eva
Eva
 


Eva es a Tobbiek!
A Szerkesztonek is szoltatok mar errol a dologrol?
Hatha tudna segiteni !Ezenkivul szerintem Ildi otlete is nagyon jo !!!(Vendegek)
apropo (kicsit off bocs!) Eva!En mar evekota Zamardiba nyaralok az unokatesomnal.Ferjemnek minden evben csak igergetem,hogy atviszem Tihanyba! Remelem iden nyaron sikerul is :-)))))
Szia,
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok!

Én ugyan Ócsán lakom, de akár a világ végére is elmegyek, hogy találkozzam veletek!! Kép Kép

Puszi, Nikol (catnet@freemail.hu)
Nikol
 


Mamacica, kedves vagy, mehetünk. Én babásan, Te pocakosan!!!!

Évi
Évi (Évi)
 


Akkor most összegezném, hogy ki tudna jönni július 28-i hétvégén (ez tűnik népszerűbbnek).
Idáig:
Csilla
mamma
Katus
Ildi
Anita
Judó
Éva
Erika7
Geri
Liesel
Vera
Évi
Mamacica
Nikol
Dorka

Kérlek Benneteket, hogy aki a másik időpontról nyilatkozott, az is nyilatkozzon a 28-iról is.
Köszi, Dorka (szeredas@matavnet.hu) :o)
Névtelen
 


Sziasztok!
Nekünk még annyira távoli ez az idő! Fogalmam sincs mi fog még addíg történni!
Döntsetek melyik jobb és mi akkor érünk majd rá! (Remélem)
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Sziasztok!
Én is megyek, Gerivel, július 28-án.
Sok puszi: Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok, engem is vegyetek fel a listára, családommal együtt. Ha segítség kell Szigethalomról, szóljatok! Nincs olyan messze Bp-töl.

Trixy (Lea, Máté)
Trixy
 


Mi is megyünk, jó a júl. 28, remélem már mind a 3 és fél gyerkőcöm ott lesz.....
Lelkes készülődést mindőnknek!
KInga
kinga (kinga)
 


Sziasztok!

Valaki kérdezte, hogy férjek is menjenek-e. Én eleinte úgy gondolkodtam, hogy persze, megyünk cakompakk, összes gyerekkel stb. Azóta kicsit elbizonytalanodtam, mert mi hót lelkesek vagyunk és tuti jól fogjuk magunkat érezni, akkor is, ha sem vendég sem program nem lenne, de vajon férjeink és nagyobbacska gyerekeink is? Szóval ezt a kérdést is érdemes lenne megvitatni.
Mégegy. Én a vendégek között nem említettem, mert nem vendégnek, hanem magától értetõdõ résztvevõnek érzem a szerkesztõ Gabit. Viszont elgondolkodtam, hogy végül is ez a mi bulink, lehet, hogy vágyna rá, hogy kapjon egy meghívást rá, hogy nehogy úgy érezze, õ hivatalból beleszólt a dologba. Szóval azt javasolnám, alkossunk neki egy szép meghívót és hívjuk meg!
Ildi
Pethes Ildikó
 


Lányok,

Férjek: Szerintem jöjjenek ők is. Indokaim:
1. Ők is részesesi a csodának ami velünk történik, hisz a gyermekeink papái.
2. Hagy barátkozzanak egymással, cseréjenek tapasztalatot. Rémiszgessék egymást Kép stb...
3. Aki kisgyerekkel, kisgyerekekkel jön, annak szerintem kell a párja segítsége az úthoz és a közlekedéshez.
Miccóltok?

Gabinak tényleg kellene egy szép meghívó. Ha küldtök egy szöveget én megszerkesztem Corellel, esetleg ki is nyomtatom és elküldöm ahová kell.

Évi,
De jó lesz Kép Kép

Puszi,
Mamacica
Szolnokról
Mamacica
 


En mindenkeppen a ferjes-buli mellett lennek, mert a papaknak is kell "forum", ahol kipanaszkodhatjak magukat a "Felesegek Altali Elnyomattatasukrol" Kép
A meghivo tenyleg jo otlet.
Udv
Eva
Eva
 


Jányok!
Miért hagynátok otthon a férjeket? Ráadásul az egész találkozósdit egy férj találta ki, de nem azért, hogy otthon kuksoljon egyedül. Szerénységem tiltja, hogy megnevezzem az illetôt.
Egyébként Katalinnak és Kalimpának is jónak tünik a július 28.

KalimpaPa
KalimpaPa
 


Lányok, muszáj férjestül mennünk, külömben hogy láthatnám meg KalimpaPát?
vera
vera
 


Sziasztok !
Nekünk is jó lenne a 28-ai hétvége. Mi a IV. kerületben lakunk. MELI
Névtelen
 


Lányok!

Nekünk is tökéletes a júli 28. hétvége! Mit jelent a hétvége? 3 nap?
Természetesen férjjel!!
Rita
ritasol
 


Lányok,

Eszembe jutott valami, szavazzatok le ha nem jó:

Ha tényleg lesz valami ebből a találkozóból, már pedig miért ne lenne, és tényleg ennyien leszünk (vagy még többen, remélem), akkor meg kellene hívni valamelyik TVt is. (TV2, RTL Klub) Mert édes kis esemény lesz, nem tudom volt-e már egy helyen ennyi kismama és kisbaba, mint majd lesz.

Mi a véleményetek?

Puszi,
Mamamcica
Mamacica
 


Mamacica! Szerintem jo gondolat!
Udv
Eva
Eva
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron