Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!!

Végre idértem a topic-kal!!
Szóval, SZEPTEMBER 21. PÉNTEKRE tervezzük a NAGY SZALONNAODAÉGETÕ ESTI GARDENPARTY-T:-)))

A helyre több ötletünk is lenne, de szivesen várunk más megoldást is, ha tud valaki jobbat.
Tehát: Normafa, Omszki tó, Lupa-sziget esetleg, ha valaki ismeri a káposztásmegyeri tavat!!!

Akik otómobillal jönnek, esetleg megoldható, hogy a mondjuk 5-10 km körzeten belüli babaneteseket, akiknek nincs kocsijuk, oda-vissza szállitmányozzák vámmentesen!!!!

Jelentkezés itt a helyszinen:-)))

mazsi
 
 


húúúúúú, javitanom kell, mert a helyes idõpont SZEPTEMBER 20. ÉS NEM 21!!!!!!
 
 


SZia Mazsi!

Én szeretnék jönni/menni Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Halihó!

Én is jönnék, de nekem akkor, ha minden jól megy szüret lesz:-(((((

JéJé
JéJé
 


SZiasztok!

Az ötlet fantasztikus, sõt, ötletem is van helyszínre. Mondjuk, attól függ, hogy hányan lennénk, de egy bizonyos létszámig megoldható itt, nálunk, a házunk hatalmas hátsó kertjében. Helyszín: XII. ker. Istenhegyi út. Szalonnasütõ hely van, sõt egy kis grillsütõ is, és legalább a WC-re menés, kézmosás is megoldható lenne.

Nos? Ha megfelel, megkérdem a lakókat, hogy nem zavarja-e õket, de eddig még egy bulinkra sem mondtak nemet, pedig volt egy pár, még török-zúzok is.Kép

Puszka:

Dia
Dia
 


Édes Drága Dijjácskám!

Végre hallok felõled, naná, hogy csak akkor ha buliról van szó!!!!
5letet remeknek tartom, de kérdezd meg lakókat, hogy danolni is lehet??? mert csak az gyühet, aki legalább 1 mozgalmi nótát el tud énekelni:-)))
No és persze nem nappali sütésrõl lenne ám szó!!!!

puszika
mazsi
 
 


Mazsikám!

Ha annyira hiányoztam, miért csak egy olyan üzit hagytál a múltkor az asztalomon, hogy rakjuk rendbe a konyhát? Ha tényleg hiányoztam volna, nekiálltál volna mosogatni.Kép

Danolni nyugodtan lehet, ha a dübörgõ tücc-tücc, rock és egyéb zenéket is elviselik, hidd el, ezzel sem lesz gond. Sejtettem, hogy sötétben lesz a buli, lévén, hogy te úgyis egy banya vagy, õk meg világosban nem merészkednek sehová, igaz?KépKépKép
Torta lesz? (Tudod, feteteejdõ...Kép)

Puszka:

Dia
Dia
 


Elvben nekünk is jó, bár dolgozom és 21-én hajnalban Miskolcozuk, így nem maradhatunk túl sokáig. Nem lenne megoldható a 13-a?

Puszi: Florka
florka
Göd
 
 


Nekem is jó lenne az ötlet, de én is szívesebben venném ha pl kedden vagy szerdán lenne. Jóó tudom egy ember miatt nem tudjátok átteni. De ha mégis, szóljatok!!!!!
Puszi!!!!
Egyébként az Oszki tó nagyon jó lenne, itt lakom 5 percre, és nagyon hangulatos este :o)))
Puszi: Lani
 
 


Bocsika Oszki :o)))
 
 


Na mi a baj, ááhháááá beragadt az M-betûm???? OMSZKI!!!! :o)))))) Puszi
 
 


Én is mennék, vinnék, hoznék embereket. Ja és zenei ált. isk.-be jártam, bár a párom szerint bot fülem van, pedig még nem is vagyok Both! Csak õ, meg a fijam!
 


mazsinéni!
Bár engem nótailag "rögtön" regisztráltál, és télleg profi vagyok a mozgalmi multam miatt. De én nem megyek, a helyemre ajánlanék egy másik profit! Vanna énektanár! Bár mozgalmi multja nem olyan terjedelmes, mint az enyém, viszont van egy óriási elõnye velem szemben, Õ tud énekelni! A helyszín és idõpont függvényében szállítást valószínüleg kérünk!
Tsók: McRobi
 
 


Én is idetévedtem ám!

És mennék is ám! (remélem)

Sõt, szállítani is tudok ám!

És még énekelni is tudok ám! (a mintamókust tutira, más mozgalmi nem jut eszembe!)

Szójjatok majd!
RA
RebekAnna
 


SZiasztok!

Na, akkor mi legyen a helyszínnel?

Csók:

Dia
Dia
 


Sziasztok!
Én is emléxem még néhány mozgalmi nótára és rettenetes harsányan hamisan tudok énekelni. 16-14-kerbõl fuvart is vállalok, ha elenged az uram. Tehát jelentkezem!
Leppke
 
 


SziasztokKép

Én is mennék!Dia:a helyszin szuper lenne,csak találjak,odaKép
nekem 1 fuvarom már van,a többit megbeszéljükKép

Sziasztok

Zsuzska
Névtelen
 


Sziasztok!
ÉN is mennék ha beleférek a körbe és viszek is bárkit aki szól idõben Zugló a kiindulási pont. Szóval akkor plusz egy fõ és számíthattok rám danolászában is.... De utána nincs reklamálás Kép))
 


Sziasztok!
Dia: szerintem jó 5let ahelyszin, én erre szavaznék!
Mindenkitõl kérdezném, hogy ez batyu bál lesz? Szóval mindenki hozza a szalonkáját meg a piáját?
TR
 


Szijja rég nem látott Diácskám!!

Szerintem kezdj el rõzsét gyûjteni a ház körül, mert úgyse úszod meg a huszadikát, de fõleg engem nem!!:-)))

TR!
Igen, mindenki maga hozza a szalonnáját, vagy amit meg akar sütni. Az lehet akár rablóhusi is, max elkobozzuk tõle:-))

Ugye szalonna helyett nem boszorkányégetés lesz?????:-)
Ha mégis, akkor édes kis Dijjácskámhoz be kell szereznem az alágyújtóst!!:-)) /de azért imádlak ám!!/

puszi
mazsi
 
 


Mazsikám!

Nem kell rõzsét gyûjtenem, majd kikapom egyik kezedbõl az öregasszony-botodat, másikból a közlekedési jármûnek is használt cirókseprûdet, oszt majd sütögetünk az azokból gerjesztett vidám lángocskáknál.Kép
Ha a boszorkányégetés nem is marad el, az tuti, hogy nem én leszek a lángoló áldozat, ugyanis van ottan két betanított õrzõ-védõ kõoroszlánunk, némi pittbull-beütéssel.Kép

No, de hogy a lényeget kérdezzem: akkor szept.20, péntek este? Jelentkezõk pontos száma?Kép Na, jó, megközelítõleges...
Esetleges elferdülés esetén alvás megoldható bizonyos létszámig, tekintve a rendelkezésre álló fekhelyek és négyzetméterek számát.Kép

Pusszantás:

Dia, a banya
Dia
 


Sziasztok

De jó, megint buli!!!!!!!!
Mi is mennénk. Ha pasis buli akkor 2 fõ, ha nem akkor 1.
Csak szalonnát sütögetünk, vagy grillezünk is?

Pussz
zkati
 
 


sziasztok mi is szivesen részt venénk ezen a találkozon,bár még sose voltunk és nem ismerünk senkit de ha nem zavarunk elmenénk.autonk van és obudárol szivesen viszünk hozunk valakit.nem olvastam az idõpontott,hogy hány orakkor?és nem tudom mit szokás vinni.ja és csak gyerköc nélkül lehet menni?ha mégsem tudunk menni akkor azert remélem lessz még rá alkalom .sziasztok fini,alibaba,baboca
Névtelen
 


ja és rablohust nagyobb menyiségben tudok vinni akár faszénsütõvel együtt. fini
Névtelen
 


Halihó!

A dolgok jelen állása az, hogy nélkülöznötök kell gyönyörû hangomat, bár ez anyukámon múlik, úgyhogy még változhat:-)))
Ha a helyzet nem változna, akkor nagyon jó mulatozást kívánok mindenkinek, ha változna, akkor még a jövõ hét elején jelentkezem.

Hali, Judit
JéJé
 


Sziasztok!
Egy nem túl szivderitõ kérdés. Az idõjárási viszonyokat tekintve mi lesz ha befagy a seggünk és esik az esõ??????????
Na, nem vészmadárkodni akartam...
Pussz: TR
 


Sziasztok!

TR, Te Vészmadár!:-))) Álljunk pozitivan a dolgokhoz, márpedig nem fog esni, nem lesz hideg - fõleg a tûz mellett - , seggünket kipárnázzuk, neked meg külön a pocidat is!!:-)))

Ha mégis esne az esõ, akkor bevonulunk Diáék lépcsõházába:-))))!!

Fini!
Szeretettel várunk, reméljük pillanatok alatt kialakul rólunk a pozitiv /vagy negativ?:-))/ vélemény!!!!
A pontos idõpont még nem tisztázott, de hamarosan egyeztetünk.

Zkati! Gyühet ám Zferi is:-)))

Diácska! akkor háztüznézõ rendben???:-))

sziasztok
mazsi
 
 


Szia Dijjácska!!!!!

Ha még fenntartod a meghivást, akkor 8-ko tiszteletünket tennénk nálatok, de lesznek késõbbjövõk is!!!!

Mit vigyünk magunkkal???:
fát a tüzrakáshoz?
nyársat?
a szalonnát vagy a rablóhusit és az üditõt visszük!!!!
Ja kenyeret is!!!!!

No és magunkat is:-)))

puszi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Na, végre valami konkrétum...Kép

Akkor holnapra letisztázom pontosan a helyet. Ha a hátsó traktus esetleg nem menne, akkor a mi kis magánbirtokunkon még mindig ellehetünk.Kép
Esõ esetére én is gondoltam, megoldási ötletem nincs, mivel a kégli meglehetõsen apró, de errõl majd akkor...
Fa nem jönne rosszul. Mindenki irány száraz tüzelõt keresni.Kép De most komolyan, ha valaki tud hozni, az nem hátrány, nem tudom, mennyi van belõle. A többit is hozzátok, én meg hozom a haverjaimat.Kép

Nacsók:

Dia
Dia
 


sziasztok!!!
Mazsi : köszönjük az invitálást egyelöre ugynéz ki ,hogy el tudunk menni. remélem jol értelmeztem és este 8 rol van szo.

Dia : ha megyünk én tudok vinni megfelelõ mennyiségü fá és akkor másnak nem kell cipelni.de nagyon szivesen viszem ha kell a faszénsütöt is/rablohushoz az talán jobb/
szeretném még megkérdezni parkolási lehetõség van-e és mennyire biztonságos?

és ha jol értelmeztem akkor enni és inni valorol mindenki saját maga gondoskodik?
FINI
Névtelen
 


UI:ÉS PERSZE A SÜTÕHÖZ SZENET IS VISZEK.
és szeretném még kérni a pontos cimt ,hogy oda találjunk.
Névtelen
 


Halihó!

Anyukám nem könyörült rajtatok, nem vállalta be hétvégére a gyerekeket, úgyhogy mégsem fogjátok nélkülözni gyönyörû énekhangomat.:-)))
Henrik is jön, és lehet, hogy a nõvérem is.
Pesterzsébetrõl és környékérõl fuvart is vállalunk.

Hali, Judit
JéJé
 


Dia!
Egy pontos cimet irjál légyszives.
Csók: TR
 


Ujjjééééééé! micsodi énekkar fog összegyülni:-)))))

JéJé! Tök jó, hogy tudtok gyünni!!:-))))
Henriket itasd meg 1 lityi KV-val!!!!
JéJé! Henrik bariton vagy szoprán???:-)))hehe

Tényleg! vigyek KV-t????

Fini! Ha tényleg tudsz hozni fát, az nagyon jó lenne, nehogy mindenki beállitson egy kosárnyi tüzifával! A rablóhúshoz tényleg jobb a faszénsütõ, de ezt Diácskával beszéld meg léci!

Jó lenne tudni a végleges névsort is!

Amig nem erõsitik meg, addig igy néz ki:

cory, TR, Vanna, RA???, Leppke, Zsuzska, MKriszti???, Zkati+Zferi??, Fini+???, JéJé+Fezse+Szundibundihenrik:-)).
Florka és Bp beigérték a látogatást és mi beigértük nekik a szalonnafalatot!!!!

Kérdés: nyársat ott csinálunk, vagy vigyen mindenki valamit, amire fel tudja szúrni??:-)

sziasztok
mazsi
 
 


Sziasztok!

Én tuti megyek Kép Voltam énekkaros, ugye Florka? KépKép És szoprán voltam általánosban, gimiben már alt. Igazi mozgalmi dalokat nem tudok, de úttörõket igen Kép Múltkor megtaláltam a dalosfüzetem, vigyem? Kép
Dia: hogy kell hozzátok menni????

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


cory!
Igen, nekünk nagy múltunk van, én alt voltam, mára basszus:-))))
Mi valószinû csak bekukkantunk, de azért várjatok ránk:-))

Bundiék
florka
Göd
 
 


mi mostmár bizti ,hogy megyünk,fát viszünk .ha mindenki szalonnát visz akkor mi is annak talán jobb a hangulata.
FINI és ALIBABA
Névtelen
 


Sziasztok!

Pontos cím: XII. Istenhegyi út 4/b. fszt. 3. Nem a lépcsõházban vagyunk, hanem a ház hátsó frontján van egy tök különálló lakáska. Rozoga, zöld drót-kertkapu, azon be, és ablakon kopog.
Megközelíthetõség: Déli pályaudvar (Cory, neked a legegyszerûbb a 61-es villamossal!), onnan pedig vagy gyalogoltok egy keveset, vagy 59-es villamos, fekete 21-es vagy 102-es busz, mindegyikkel egy megálló. A gyaloglást úgysem ússzátok meg, de akkor már csak fele táv.Kép
Aki béna, és mindig eltéved (Kép), az inkább hívjon fel, mielõtt a Normafánál lyukadna ki: 20/410-0484.
Autósoknak: az Istenhegyi út és a Németvölgyi út keresztezõdésénél van egy parkoló, de általában eléggé teli van, azért próbálkozni lehet vele. Estefelé egyébként már a ház elõtt vagy a környékén is lehet találni helyet, a közbiztonság pedig elég jó. Azért nyitva ne hagyjátok a kocsikat.Kép

Egy kis rostonsütõnk nekünk is van, de ha kettõ lenne, szerintem senki sem tiltakozna. Kaját, piát télleg mindenki hozzon magával, a faszén is tuti el fog fogyni. Kávét korlátozott mennyiségben tudok adni, tányért, kést, villát is (buli után pedig mosogatószivacsot és mosogatószert isKép). Kenyeret vegyek? Valami extra igény? És télleg, ha hideg lesz, ahogy mondják, akkor télleg mit csinálunk?

Puszika:

Dia
Dia
 


Sziasztok!
Egy utolsó kérdés! Valaki tudna nekem, szegény városi jánykának nyársat kölcsönözni? Ne kelljen mán a játszi bokrát megnyírbálnom! Elõre is köszi, puszi: TR
Ja, és a Körút környékérõl tudok fuvart vállalni
 


Sziasztok!!!

Nyársam sajna nekem sincs, igy drága vendéglátónkat se tudom felnyársalni:-)))

Én közben kisütöttem, hogy majd a parázson sütök fóliában kolbit és krumplit, és viszek magamnak koviubit hozzá:-))bibi

Diácskám!!! Sámlit vigyünk, vagy van valami ülõalkalmatosság??? Csak azért, nehogy a torkom felfázzon!:-)

Vigyem a cd-s magnót és a mozgalmi dalokat???:-)))

Remélem péntek estig eszembe jut még valami!

Nem tudom, hogy Rebek Anna és Zkatiék jönnek-e, mert nem erõsitették meg a jövetelt!!!!!

RA és Zkati+Zferi!!!!!!!!!! JÖTTÖK?????????,,

puszi
mazsi
 
 


Mazsikám!

Már készítem elõ a tûzrakóhelyet, egy frankó póznát beleástam már a közepébe, direkt neked, oda lehet majdan téged kötözni, fõleg, ha a 100. képet nem küldöd el sürgõsen. Asszitted, lemondtam róla, mi?Kép
Ülõalkalmatosság jól jön, de párat én is tudok adni. CD-s magnó és mozgalmi dalok is jöhetnek.
Nyársakat is hozzatok, én is megpróbálok szerezni egynehányat.

Csók:

Dia
Dia
 


Diácskám!

Remélem tandempóznát csináltál!!!!!!!
Ugyi elférsz mellettem???:-))))))

pusz
mazsi
 
 


Sziasztok!

Ma nagyonfrankó 4 db faágat találtam jártomban keltemben. Én vinnék papírtányérakat, hogy ne kelljen mosogatni, esetleg poharakat is. De kb. hányan leszünk?
Üdv:
Leppke
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak most szólok, de úgy néz ki, nem tudok menni. Nem vagyok jól Kép
Érezzétek jól magatokat!

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!!!!

Sajna nagyon pocsékra fordult az idõ:-(((((
A hûs levelegõ ugyan nem akadály, de az esõ nem igazán tenne jót a tábortüzünknek.

Mit csináljunk, ha esik?????

1. elmarad a sütés
2. megtartjuk, ha törik, ha szakad - az esõ:-)
3. áttesszük egy kevésbé esõs napra???

Remélem olvassátok még addig a topikot!

Cory! jobbulást!!!!!!!!!

sziasztok
mazsi
 
 


Hát, én a buli elnapolásásra szavaznék, ha mindenki olvasná még a topikot! De mi van ha nem??????????? Szóval a hideg annyira nem, na de az esõ annál inkább akadály!
Pussz: TR
 


részünkröl mindegy de csak akkor menenk ha nem esik az esõ sütni esöben nem lehet. szoval ha nem esik megyünk (ha más is ) ha esik maradunk és innen szoritunk. de itt felénk egész jo az idõ.(most) fini
Névtelen
 


Részemrõl mindegy, ha esik az esõ, gyorsan hazaszaladok.Kép

Azért, akármi lenne a döntés, valaki hívjon már fel, hogy legalább tudjam, várjalak vagy ne várjalak titeket...

Tudjátok: 20/410-0484

Puszi:

Dia
Dia
 


Vanna azt üzeni:
"Nekem tök mindegy! Ha esik ázom, ha nem esik, eszem! Énekelni esõben is lehet!"

Kérek egy szabad estét! Vigyétek el!!

McR
 
 


sziasztok szoval most lessz vagy nem sütés? jo volna még indulás elött tudni ,hogy jöjön e a nagyi vagy ne. fini
Névtelen
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron