Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Húúúúúúúúú, remélem nem hoztam szivbajt senkire a BBB-vel, mert most átlépünk a VV-ba, mivel 2002. október 18-án lesz a fergeteges BB összevisszaVágóSóóóóóóó!!!!!!

Várjuk a régi és új tagság jelentkezését a kiadóba BB jeligére.
A BB helyszine ugyanaz: BP. XI. Budafoki út 110.
Sztájk Bóling Kláb

A visszavágóra a Vándorkupát kérjük visszahozni:-))))
Mottónk: A GYÕZTESEKNEK GRATULÁLÓ MOSOLY SOHASEM ÕSZINTE:-))

Sziasztok!
mazsi
 
 


Hinnye mazsi!
Én már lazítom a csuklómat, nagy gurítás lesz!!!
apa
Kép
apa
 


Sziasztok

A multkori piknikrõl sajna betegség miatt lemaradtunk, de ezt nem hagynánk ki. Különben is az egyik vándorkupát ezek szerint vissza kell vinni. Persze csak azért, hogy visszahozzuk

Szóval két fõ

Sziasztok
Zkati és Zferi
zkati
 

 
 

Szia mazsi!

Milyen vándor kupa??? Ki mondta, hogy vándorol??? Be van építve a lakásba! :-)

Természetesen megyünk, de úgy mint legutóbb, mert dolgozom. De ez nem gátol meg abban, hogy ismét a gyôztesek örömével és a kupával távvozzunk:-))

Puszi: Florka+BP
florka
Göd
 
 


Sziasztok!

Látjátok a lusták helyett is felteszem a kezem!!!:-))

További jelentkezõk:
Estike + Ákos
cscs
Kandi

puszi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Bár még nem ezer százalék, de úgy néz ki, némi hajlandóság mutatkozik párom részérõl feláldozni az eddig hat éve mindig kettesben töltött évfordulónkat egy kiadós, és nem utolsósorban, na meg TERMÉSZETESEN gyõztes kimenetelû bowlingozásért.
Mazsi néne, ugye nem bánod, ha a vándor kupa nem akar tõlünk elvándorolni, de hát úgy megszeretett minket. Tudod, pezsgõvel meg ilyesmikkel kényeztetjük, és hát azt üzeni, hogy õt vajmi cukrászkészítményekkel nem lehet lekenyerezni.Kép

Csók:

Dia
Dia
 


Akkor most megszavasztátok, hogy nem vándor a vándor?
Juj de jóóóóóó!

zkati
zkati
 


Kedves Gyõztesek!!!!!

Ok, ne legyen vándorkupa, de akkor a Ti feladatotok lesz, a mostani gyõztesek "kitüntetése":-)))) - no természetesen nem szóbelire gondoltam!!!!!

Telefonon történt bejelentkezés után létszámba vesszük
JéJé + FeZse + Ákos hármast is!!

puszi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Én is megyek! Kép A második Ákos nem Henrik? Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


mazsi!
És én??? - Hát persze, hogy ott a helyem!
McR
 
 


BOCSÁNAT!!!!!!!!!!

HELYESBITÉS::-))))

JéJé + FeZse + ÓÓÓÓHenrik:-))))

cory! köszi! szegény Henriket mindig leÁkosozom:-)))

mazsi
 
 


sziasztok!

ha minden igaz mi is megyünk,de még nem biztos.
Ha már tuti a dolog ujjra jelenkezem!

Fini és Alibaba
Névtelen
 


mazsi!

A név pontosan: Óh Henrik barátom! :-))

florka
florka
Göd
 
 


És mégis hány órakkor kezdõdik a BB? Kép

MGabi
MGabi
 


szia MGabi!

Az elõzõ BB-t 8-kor kezdtük, illetve akkor találkoztunk, és folyamatosan gyültünk össze, ki ahogy tudott. Szerintem most is 8-kor lesz a tali, és a gurítás megkezdéséig általában dumcsi és kaja van. Ja és természetesen sorsolás, mert egy kalapnak titulált edénybõl húzzuk ki a csapatok játékosainak a nevét:-))

Ismét helyesbitek:-)):

JéJé + FeZse + Óh Henrik barátom:-)))

sziasztok
mazsi
 
 


mazsi drága!

A sorsolásról meg az esélyegyenlõségrõl jobb, ha szót se ejtesz! Kép Bár én mindent megtettem azért, hogy a gyõztes csapatban legyél, ugye??? KépKépKép

Jó szórakozást mindenkinek, aki ott lesz!

Pussz:
Emese(e)
Emese
 


MSE Édesem!!!!!

Akkora szilváspitét viszek, hogy csak naaaaaaaaaaa:-)))

majd gondolunk ám Rád, amikor Te anyósnál eszed a kefét:-))

puszi
mazsi
 
 


Sziasztok

Ezt a kupa dolgot, ha gondoljátok megpróbálom megoldani.
Legyen egyforma. Csak tudni kellene hogy hány fõs csapatok lesznek

Pussz
zkati
zkati
 


mazsi, tudtam, hogy számíthatok rád! Kép
Kösziiiii!!! Kép
emesee
Emese
 


Sziasztok!
ha minden sikerül pont azona héten adjuk le Marcit anyukáméknál, hazafeléjövet pont útba esik a Strike! Ugyhogy olyan 10 körül pont megérkeznénk ha az nem túl késõ????????? Szóval pont a párommal leszek igy pont nem tudom õt távol tartani tõletek, tehát viszem! Ja, és pont szeret is bowlizni!!!!!!!

Mazsikám! Ugy láttam a sütirendelést nálad kell megejteni, tehát én arra az epres csodára szavaznék milka csokiszívvel a tetején!
Pusszantás: TR
 



sziasztok!


Már bizti,hogy megyünk!
(-j)
Alibaba + én!
sziasztok!

fini
Névtelen
 


Halihó!

Egyelõre úgy tûnik, hogy még két ember jön velünk. Ha ez változna, akkor még szólok.

Judit
JéJé
 


Sziasztok!

Megpróbáltam a saját és családtagjaim ujjait sorrendbe szedni és megszámolni a gurítók számát. Legyetek szivesek erõsitsétek meg a mért adatokat!!!!!!

apa, zkati és zferi, Florka és Bundipapa, Estike és Ákos, cscs, Kandi, Dia, JéJé, Fezse és Henrik, cory, McRobi, fini és alibaba, TR és Zoli, valamint JéJé-ék részérõl + 2 fõ!

Ha jól tudom, akkor TR és Henrik nem fog guritani, ebben az esetben az effektive gurítást imitálók létszáma 20 fõ!
JéJé! a + 2 fõ is gurit??? hülye kérdés ugye, különben mé jönnének!!:-)))

Szóval igy akkor 5 db 4 fõs csapat lesz.
Holnap ezek alapján foglalom le a pályákat.

Jó-e úgy, ahogy múltkor, hogy elõbb dumcsi, kaja és utána gurítunk.
Azt is kéne tudni, hogy ki hány órára tud jönni.
Bundiék és Tr-ék tudom, hogy 10 után érnek oda.

Ha lehet, SOS választ adjatok!

sziasztok
mazsi
 
 


Szia mazsi!

Mi 9 körül érkeznénk.
Az elsõ helyezett díjával mi legyen?

Pussz
zkati
 
 


Sziasztok!

Én tudok menni 8 körülre. És ha szeretnék gurítani, bár még sosem csináltam ilyet Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Helló! Én csak benéznék, fizikai megterhelést nem tervezek.
Köszike!

Zerko
Névtelen
 


SZIA mazsi!

mi kb 8 ra megyünk!

Fini és Alibaba
Névtelen
 


Sziasztok!
Szóval, mazsikám honnan a bánatból akasszak le neked, ill. magamnak egy Zoli nevû partnert??????????????
Nekem ugyanis Karesz nevû udvarlóm van!!!!!!!!!
Szóval én Karesszal megyek csak nem tudom pontosan hogy hányra érünk oda mert Dunaújvárosból fogunk menni miután a Marcit lefektettük, szóval az 10 és fél 11 is lehet. Ugyhogy szerintem Karesz már nem tud beszállni a Bowlingozásba ha 12-ig van nyitva a hely. De majd akkor iszunk, eszünk. Szóval megyünk csak nem tudom mikor. Remélem nem gond dehát ez van.
Puszi: TR
 


Sziasztok.

Én nem igérem 100 százalékra hogy jövök, mert 99 % hogy aznap este 11-ig dolgozom, de meglátjuk. A résztvevõknek kellemes kikapcsolódást, és jó gurítást kívánok. Kép)

Óvatos
Névtelen
 


Szijjasztok!!!!

Drága Ritácskám!!!! ezer bocsi a "Zoli" miatt, de úgy látszik, ez a gyengém, mert JéJé Henrikjét meg mindig Ákossá nyilvánítom:-)))))

Szóval nyugi, megvárjuk Zolit is a gurítással, ahogy Bundipapát és Florkát is megvárjuk.

mazsi
ui: SIESSETEKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!:-))))
 
 


Sziasztok!

Jaj, Ritácska Karesz "Zolit" az elõbb elfelejtettem idézõjelbe tenni, de természetesen úgy gondoltam:-)))

A megbeszéltek szerint 8 körül tali a helyszinen.
2 pályát foglalunk 9-tõl 12-ig.
Mivel úgy néz ki, hogy 20-an játszunk, így 5 csapat indul, csapatonként 4 fõvel.
A csapattagokat természetesen ismét a helyszinen sorsoljuk ki, kivételek ez alól Bundiék és TR Karesza, mivel õk 10 után érkeznek. Melléjük fogunk valószínûleg 1 fõt kisorsolni, hacsak nem vállalkozik valaki önként csapattagnak.
Azt még nem tudjuk, hogy így marad-e idõ döntõt is játszani, amennyiben nem, akkor automatikusan a legtöbb pontot elért csapat lesz a gyõztes. A személyenkénti összpontszámot is jegyzeteljük, mert a "legtöbbpontos" is külön nyertesnek számit majd!!!:-)))

Zkati! szóval egyszer lesz egy négytagú gyõztes csapat + 1 fõ, aki a legtöbb pontszámot éri el!

Sziasztok
mazsi
 
 


Na akko majd a lovak közzé csapunk, remélem Marcit idõben le tudjuk rakni! Sietünk!!!!!!!!! Ja, és akkor KareszZolival gyüvök! HIHHHHHIIIIIIIII!
TR
 


Halihó!

Mi 8 és 9 között érünk oda, a + két fõ gurít, ha jön, de hogy jönnek-e azt holnap fogom tudni biztosra megmondani

Jó éjt, Judit
JéJé
 


Sziasztok

Megvan a gyõztesek jutalma!
Erre ne legyen gondja senkinek.
Sietünk mi is.


Sziasztok
zkati
 
 


Hali!

Sajnos, a barátaink nem tudnak jönni, így csak hármasban megyünk, mint a múltkor.

Judit
JéJé
 


Mazsinéni!
Mikor lesznek képek?? Már vagy 18 órája vége a bulinak!
Nem tudom, ki hogy van vele, de én már nézném!!
McR
 
 


Drága McRóbert!

Ne izgulj annyira, én már láttam, majd elmesélem, hogy milyen jók lettek:-))))

Nálam a szombat pihenõnap! és nálad???:-)

Szóval baromi sok kép lett, szelektálnom kell, mert Dia össze-vissza nyomkodott, azt hitte, õ a fotóriporter:-)
Piros szemû zombikat is kell még korrigálnom!!!!
Úgyhogy türelem képeket teremt!!!!!

Egyébként én ismét nagyon jól éreztem magam köztetek!!!!

puszi
mazsi
 
 


mazsi!!!!

Én nagyon türelmes vagyok, de csináld mááááá azokata képeket, mert megesz a fene nagy kíváncsiság!!! Kép

Pussz:
emese
Emese
 


mazsinéni!

A buli télleg qva jól sikerült! De hol vannak a képek? Ha szombaton pihenõ, akkor közlöm veled, hogy már régen kiment az ünnep!

McR
 
 


Sziasztok!
Tök jó volt a buli! Képeket akarok!!!!!!!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Gyerekek!!!!!!!!!

Ne cseszegessetek, me akkó csak jövõre lesznek képek, nyugi,
én má csak olyan öregesen tudom csinálni, tehát langsam spazieren:-)))))hehe

mazsi
 
 


Halihó!

Télleg nagyon jó buli volt!
Mazsi én nem siettetlek, de már elmúlt este 11.......:-)))

Judit
JéJé
 


Mazsinéni!

Lassan már vasárnap!!

McR
Névtelen
 


Nem is csak én nyomkodtam. Nyomkodta a MCR, meg a TR Zolija is, meg te is... Úgyhogy nemcsak én voltam a fotóriporter.Kép

Képeket akarok én is!!!

Dia
Dia
 


Mazsikám!!!!!!! Nem akarok papagájnak tünni, de hun vannak a képek??????? Fõleg amit a ZOLIM csinyát?????????
Üdv: TR
 


Namostmár én is igazán kíváncsi vagyok! Pláne, ha ennyien nyomtátok! Kép
mazsiiiiiii!!!!! Csináldmááááá!!! KépKépKép

emese
emese
 


Namááááááááááá ekészûtem:-)))))
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron