Új privát üzeneted érkezett!

mazsi!
Ez a gondolatüzõ sapi, nem??
McR
Névtelen
 


Kép
 
 


Kép
 
 

 
 

Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép
 
 


Kép

JELENTEM KÉSZEN VAGYOK!!!!!!
 
 


Mazsi!

Köszi szépen a képeket, remek vagy!!!
No persze mi is:-)
florka
Göd
 
 


mazsi!
eddíg is tudtam, hogy egy istennõ vagy!
De, hogy ennyire!!
Köszönjük!
McR
 
 


Mazsi, köszi a képeket!

Szép vagy a kalapban.Kép

Csók:

Dia
Dia
 


Tessek szives mondani, Magyarorszagon minden fiatal Anyuka (es Apuka) dohanyzik????
Utolagos engedelmetekkel megneztem ezeket a kepeket (nem ismerek senkit!) es a fenti dolgon akadtam ki, de nagyon!
Azert remenykedek, hogy legalabb a kisgyermekeitek tarsasagaban nem fujjatok a fustot!
Udv: egy antinikotinista
Névtelen
 


Kedves névtelen!

Gondolom magánügy és nem közügy, hogy ki mennyire rongálja az egészségét. Én számtalan kórházban láttam, hogy orvosok rohangáltak cigarettával a kezükben. Talán õk illetékesebbek a válaszadásra!
Egyébként, hogy megnyugtassalak, 99 %-uk általában az erkélyt választják otthonukban a kijelölt dohányzóhelynek és nem a gyerekszobát. Sõt olyan is van, aki csak ilyen kivételes alkalmakkor dohányzik. Nos te elkaptad ezeket a pillanatokat.
 
 


mazsi!

Nem csak a képek,de a buli is nagyon jo volt.
Nagyon örültünk,hogy ott lehettünk,köszi mindenkinek!

fini-Alibaba
Névtelen
 


ahogy én tudom, cory a szoptatás alatt, dia pedig a terhesség alatt is cigizik.
Névtelen
 


Jaaaaj,ezt NEM mondhatod komolyan!!!Kép
Szerencsetlen kisbabak!Kép
Névtelen
 


Kedvs névtelen!
Ahoz képest,hogy senkit nem ismersz,nagyon tudod,hogy ki terhes,SÕT meg azt is hogy ki szoptat.Miert nem vállalod a neved?Lehet mégis ismerös volnál nekünk?
Egyebbként,azt gondolom ha van gyereked,hát foglalkozz velük,vagy ha nics akkor valami egészen mással!!!!!!!
Nem hiszem hogy itt ez volna az a téma ,ami bárkit is érdekelne.De látom te nagyon unatkozol és azert foglalkozol olyan dologgal,ami nem rád tartozik!Nézz magadba ,és ha te tõkéletes vagy akkor kritizálj olyanokat, akiket állitólag nem is ismersz.De végül is a legegyszerübb elbujni,és onnan nagyokat kiabálni! fini
Névtelen
 


mazsikám!
Nagyon köszönöm, hogy legalább a képekkel veletek lehettem! Kép
emese
 
 


én nem az elsõ névtelen vagyok, hanem egy másik, szóval ez nem jött be. Nem unalomûzésbõl reagáltam egy másik hozzászóláshoz, ahogy gondolom, te sem azért szoktál ide írni. Egyszerûen hozzászóltam valamihez.
Névtelen
 


Ha-ha-ha! Bocsanat, hogy ilyen kavarodast okoztam,en az elso Nevtelen vagyok! Csak annyit meg, hogy az is feltunt, hogy mikozben masok joizuen falatoznak,egyik holgy eppen ragyujt a cigire! Ennel nagyobb neveltlenseget NEM is tudnek elkepzelni..ez az illemkodex egyik alapszabalya, hogy ha valaki etkezik az asztalnal akkor NEM szabad ragyujtani!
Névtelen
 


Kedves Elsõ Névtelen!

Má hogyne lenne, ennél nagyobb neveletlenség!!!!!!
Azt az oldalt biztos kihagytad a kódexedbõl!!!
Ennél nagyobb illetlenség, az asztal közepére szarni, amikor más eszik!

mazsi
 
 


Névtelenek!

Boldogok a lelki szegények...

ui: Nem baj, hogy nem voltatok ott
Bundiék
florka
Göd
 
 


mazsi!
te megint hozod a formádat!
van olyan képed, ahol v.ki az asztalnak akár csak a szélére is sz..ik? mert amíg ilyen nincs, addig maradjunk abba, hogy semmi értelmeset nem mondtál.
Névtelen
 


Kedves Névtelen, elsõ és második!
Kavarodást nem okoztál, szerintem mindenki döntse el saját maga mivel károsítja az egészségét és hogy azt hol csinálja és mikor az is legyen a maga dolga!
Speciel én sem dohányzom, de vannak helyzetek amikor ezt nem tudom elkerülni és a magam döntése hogy részt veszek e benne passzívan vagy sem. Így ha egy olyan szórakozóhelyre megyek ahol nencs fenntartva a nemdohányzókank külön terem akkor a döntés az én kezemben van, vagy elmegyek vagynem. Ez persze függ a társaságtól, hogy kik kedvéért szívom passzivan a füstöt. Hát én ide elmentem. Ja és az utcára is kilépek pedig a sok büdös autó azorrom alá dörgöli a füstjét! Irgum.burgom holnap be is szóló, persze névtelenül!
További jó képnézezegetést!
Üdv: TR
 


Te névtelen!

Ez az egész társaság egy illemtelen, bunkó, szánalmas, tudatlan népség, ezért értjük meg és érezzük magunkat ilyen jól egymással, amit esetleg te, nem mondhatsz el magadról, ezért penészkedsz itt velünk!!!!! Sajnálom, hogy ilyen szánalomraméltó alak vagy!
Ja, egyébként még meg se kérdezted, hogy a szaros pelenka mit keres az asztalon, ahol mások enni szoktak:-))))hehe
 
 


Sziasztok jányok!
Érdekes, hogy vannak emberek, akik olyan dolgokba szólnak bele amikhez semmi közük... Az ilyenekhez én vagy nem szólok, vagy megkérem õket, hogy menjenek máshova. Annyi jó hely van a neten. De ezt az off-line életben is így gondolom!
Az ahogy ugrotok minden névtelen vakkantásukra csak örömet okoz nekik.
Egyébként meg semmi jelentõsége nincs annak amit írogatnak. Mi jól éreztük magunkat, jó buli volt... és még lesz néhány ilyen!Kép

mazsi, ismét csak neked, így négyszemközt: képzeld tele volt tuskókkal a hely. miközben én ettem a fagyimat hangoskodtak, golyókat dobáltak, úgy bántak szerencsétlen ácsorgókkal, mintha azok bábúk lennének. mindet fellökték!!!
sõt volt olyan aki nem nevetett a viccemen!!! egész éjjel hánykolódtam az ágyamban. alig bírtam feldolgozni a történteket!Kép
apa
Névtelen
 


Mazsi!

Köszi a képeket, ismét gyors voltál és nagypn ügyi.
Nagyon klassz volt minden.
Lehet, hogy a jó hangulatot irigylik egyesek?

Kedves névtelenek
Csak annyi, hogy nagyon tudom sajnálni az ilyen embereket.
Szánalomra méltó a helyzetetek.

Sziasztok
zkati
 
 


kedves nevtelenek!

bocsi ,hogy össze kevertelek,tikteket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De én is dohanyzom,és azt gondolom tehettek egy forrrrrrrróóóóó szívességet,és ki...................a......-met!

a kodex nem irja hogy a dia=Dia,és ha már beleszolok,köszönök,elköszönök,és persze BEMUTATKOZOK!
Dehát,ugye mit var az ember a bunkoktól???
na pááááááááá! ui:nehézz a beilleszkedés,de ez nektek nem megy!
Névtelen
 


Sziasztok!

Látom, már itt is van mibe belekötni. Hajrá!

Kedves névtelen! Nem hiszem, hogy ismertük volna egymást a terhességem alatt, de ezúton szeretnélek megnyugtatni, hogy NEM, NEM vagyok olyan balga, hogy a magzatomat nikotinnal mérgezzem. Képzeld, NEM dohányoztam a terhességem alatt! (Ugyanis én már csak egy olyan jól tájékozott dohányos vagyok, aki tudja, ez mivel járhat a gyerekre nézve. A lányom egyébként nem kis súllyal született, azóta se asztmás, se kruppos, stb.)

Amúgy pedig, ahogy az gondolom tök normális, ha már az ember gyerekkel a családban dohányzik, mi sem szívjuk mellette, vele egy légtérben, sõt ez még a rokonoktól is el van várva, még náluk is. Remélem, megnyugodtál, hogy legalább ennyit megteszek a gyerekem egészségéért.

Ja, mielõtt bárki kitalálja, INNI sem ittam alkoholt a terhesség alatt. És a következõnél sem szándékozom.

Csók mindenkinek, a buli jó volt, szerintem mindenki jól érezte magát:

Dia

[size=12:d15e2bdd2c][color=blue:d15e2bdd2c][b:d15e2bdd2c]Gyerekszoba blog - Neked is volt gyerekszobád?[/b:d15e2bdd2c][/color:d15e2bdd2c][/size:d15e2bdd2c]
dia
Budapest
 
 
 


Édes Diácskám!!!!!

Te nem vagy BUNKÓ, ezért mi a francnak kell magyarázkodni egy olyan embernek, aki az illemkódexet csak látásból ismeri!
De azé idõben szójjá mán, ha gyün a második gyerek, me akkó hullarészegre pijájjuk magunkat:-)))

puszi
mazsi
 
 


Ejnye Mazsi, en nem gondoltam volna, hogy Te ilyen KOZONSEGES noszemely vagy! Kép
Egyebkent ki az "Apa" a kepeken? A ferjed, a fiad, a vejed, a baratod....vagy ki? Akinek a sokgyertyas torta keszult?
cora
 


mazsi!
Kinek kell szólni, hogy a topikba nem való levélszemét kikerüljön belõle?? Eddig olyan jó volt ez a banda!

Tisztelt jólinformált, hibátlanul, a spanyol etikett elõírásai szerint nevelt névtelenek! Mivel a fénykép nem hangosfilm, melyikötök hallotta, hogy a rágyújtók megkérdezték-e, hogy megtehetik, illetve, hogy az étkezõk azt mondták, hogy nem!
Egyébként én tizenkét éve hagytam abba a dohányzást és nem zavart, hogy a többiek közül sokan (azt se tudom kik, mert nem érdekel) rágyújtottak. Pedig jobban zavarhatott volna, mint téged (titeket)

McR
Névtelen
 


Mindenki!
Csak én, TR vagyok ennyire balga lélek, vagy más sem igazán érti kedves Névtelen barátunk hétfõi 23 óra 08 perckor tett bejegyzését?????????????
Amugy drága egészségmegörzõ barátunk nem csak a Tudni illik, hogy mi illik alaposabb áttekintését ajánlom figyelmedbe, de a Magyar helyesírás szabályait is átnyálazhatnád!
Üdvözlettel: TR
 


Hu, de jo lenne, he ertenem is, hogy mirol szol TR uzenete!Kép
Kedves TR! ??????
corya
 


Mazsi!
Olyan bizonytalan vagyok mostan elolvasva a kérdést! Vagy mégse??!!! Most akkor ki vagyok? A férjed, a fiad, a vejed, a barátod....vagy ki? Húúúú, ez má nagyon bonyolult! Kép
apa
Névtelen
 


Kedves "cora"!

Húúúú ez most baromi ciki, hogy magyarázkodnom kell. Fõleg, ha ez ember jánya illen KÖZÖNSÉGES! Kibújt belõlem talán az Állat az emberben?????
No akkor most totózzuk ki, hogy ki is nekem apa!
A férjem??? Hát lehetne, de túl öreg hozzám:-))))
A fiam??? Az is lehetne, de akkor qrva jól tartom magam:-))hehe
A vejem??? Az is lehetne, éppenséggel minden belefér a korba, lásd Faludy-Fannyka duett!

A magyarázat tök egyszerüüüüüü! Õ APA!!! és hát az ember közönséges jánya, ugyanmá kinek mondja, hogy Apa?????? Ilyen aranyos, tüneményes, okos apja nem mindenkinek van ám!!!!

Ha bármi nehézséged támadna, 3 segitséged lehetne, ebbõl a közönség segitségét már eljátszottad, marad a távbeszélõ készülék vagy a számitógép!

Drága McRobi!
Miért is akarnád töröltetni ezeket a beirásokat???? Szerintem maradjon elrettentõ példának a szemét, hogy milyenekké ne válljunk. Oktató, jellemformáló irományok, melyek minket pozitivan, õket pedig negativan tükröznek!

Sziasztok
mazsi
 
 


Mazsi!

a legközönségesebben mindig te tudsz kifakadni, ezt már máshol is tapasztaltam, úgyhogy tényleg kár volna törölni a többi hozzászólást a tieid nélkül.téged mi tüntet fel pozitívan?a qrva, a bunkó, a francnak, vagy melyik kifejezésed?
egy normális kérdésre:ki Apa?-talán lehetett volna normálisan is válaszolni, úgy látszik, ez meghaladja a képességeidet. a dohányzás pedig nem magánügy, ha az ember nem a saját szobájában teszi. terhesek mellett igenis elvárható volna, hogy az ún. barátok tartózkodjanak ettõl a jó szokásuktól.
Névtelen
 


Kedves Névtelen!

Rövidre zárom a témát! Ha terhesen valakit ennyire zavar a dohányzás, akkor nem kell olyan helyre menni, ahol a dohányzás engedélyezett! Otthon kell maradni a jóembernek és magában füstölögni!

McR
Névtelen
 


...............!!!!!!!!!!!

Minden további nélkül felvállalom a közönségességemet is, ha az névvel együtt párosul. Gyarló ember vagyok, ugyanúgy, ahogy te is. Olvasd végig ismét és ismét a beirásokat, és állitsd szembe a névtelen és neves beirásokat. Érdekes összhang fog kibontakozni belõle. Csak nagyon kérlek, hogy próbálj meg olvasni is a sorok között.
Bocsánat, hogy közönségessé válok olyan emberek hatására, akik felnõttként még mindig anyuci szoknyája mögé bújnak és onnan köpködnek. Lehet, hogy a kimondott vagy a leirt szavak közönségesnek tünnek számodra, de nekem ugyanilyen közönséges az, ha valaki ismeretlenül, személyét és ezzel személyiségét megtagadva kritizál másokat.
Az én szivem tele van szeretettel azok iránt az emberek iránt, akiket a képeken látsz. A névtelenek pont õket bántották és én sajnos pont elsõként olvasva ezeket, kiálltam mellettük.
Most jön a második kérdésed, miszerint egy normálisan feltett kérdésre, hogy ki apa? lehetett volna normálisan is válaszolni. Természetesen lehetett volna, ugyanúgy, ahogy egy másik topikban is egy hozzám intézett, családom iránt érdeklõdõ, névvel ellátott beirásra, meg is adtam a normális választ.
Te a nevemen tudtál szólitani, mivel minden irásomat vállalom. Ugyanezt én nem tudtam megtenni, mivel "cora" mögött se személyes, se irásos kontaktus nincs, de másoknak se. Kérlek, ha ez nem igaz, akkor utaljál néhány topikra, amelyben cora néven szereplõ irásodat olvashatjuk.
Visszatérve az apa kérdésre, miért pont engem tiszteltél meg a kérdéseddel, amikor megtehetted volna, hogy az egész bulin résztvett társaságtól megkérdezed, vagy esetleg közvetlen apától is. Habár az is elegendõ lett volna, hogy ki apa?, de miért pont férjem, fiam, vejem?????? Ezt azért többen nem értjük, még maga "apa" sem!!!
Annyit azért még megkérdeznék tõled, hogy az emlitett szórakozóhelyen a hangosbemondóba is be kellett volna mondani, hogy tisztelt játékosok, vendégek, a helyiségben terhes- és szoptatós anyák vannak, ezért az itt-tartózkodásuk alatt kérjük a dohányzás mellõzését????

Kissé morbidnak tartom az összes névtelen nevet használó beiró hozzászólását, pedig voltak olyan idõk, amikor jellemzõ társadalmi szokás volt a nevüket elhallgató, besúgó emberek létezése. Õk féltek valamitõl!!!!!!! De ti a 21. század küszöbén mitõl féltek, amikor immáron 12 éve minimum eltörölték a cenzúrát és szólásszabadság van.

Kérlek, hogy magyarázd meg, miért vagy tulajdonképpen névtelen.

Kösz, hogy meghallgattál
mazsi
 
 


Halihó!

Mazsi, jók nagyon a képek:-)))))
Mikor gurítunk megint???

Judit
JéJé
 


Kedves Névtelenek!

Ha gondoljátok, gyertek el a következõ bulira, ott ki fog derülni számotokra egy és más, például, hogy mazsi nem közönséges, és, hogy ki apa.

Hali, Judit
JéJé
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: