Új privát üzeneted érkezett!

Bigacsigának köszönöm az ötletet, de így el foglak Benneteket árasztani fotókkal...Kép Igaz, csak az nézi meg, aki akarja...
Juca
juca (juca)
 


Születésem után négy nappal már így mosolyogtam:
image
juca (juca)
 


F:\Vilmos
Kép1.1.jpg
juca (juca)
 

 
 

Apát nem akartam megismerni... Képv3.1.jpg
juca (juca)
 


Szeretek aludni: Képszuszó.jpg
juca (juca)
 


Nagyon aranyos kiskolok!!
Az az apara racsodalkozos kep a kedvencem...
Eva
Eva
 


Mondanom se kell, apának is az az egyik kedvence. A másik ez, amin a hátamat simogatja:
Kép
juca (juca)
 


Egyelőre a maci nagyobb, mint én, de lesz ez még másképp...

Kép
juca (juca)
 


A legutóbbi fotók egyike:

Kép
juca (juca)
 


Kedves Juca!

Nagyon szepek a kepek es picurka nagyon aranyos rajta. En nagyon fogok orulni ha sok aranyos kepet nezhetunk meg rolatok.
Mennyi idos picurka? Valoszinu en vagyok a tudatlan, de mi a neve esetleg Vilmos?

Napocska
napocska (napocska)
 


Kedves Napocska!

Azt hiszem nem kell mondanom milyen, ha egy anyukának a gyerekét dícsérik :-). Köszi.
Igen, Vilmosnak hívják és 2000. szeptember 5-én született, tehát 7 és fél hónapos.
Te nem tervezed saját fényképalbum létrehozását? Három gyerkőcről (ugye?)lenne pár fotó. Szívesen megnézném Őket.

Juca
juca (juca)
 


Szia Juca,
Nagyon helyre kis legényke! Jó egészséget nektek, nõjön nagyra! És kérünk még képeket! Kép
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Szia!
A fiad egy honappal kissebb Robertnel. Nagyon aranyos.Ugy-e lessz meg tobb kep is?
Sok boldogsagot nektek,
Anrola
anrola (anrola)
 


Kwedves Juca!

Hat ez a Vili elkepesztoen aranyos!
Minden kep telitalalat rola, csak elolvadni lehet, mikor ilyen edes babat lat az ember.

Mindenfele jokat kivan:Janka es Vince
Janka
 


Kedves Juca!

Gratulálok Vilihez, nagyon helyes kis emberke. Nekem is van egy Vilmos fiam, Õ még csak öt hónapos. A Juca név honnan ered?

Üdvözlettel: Judit
Vilka
 


Kedves Judit!

Én is Judit vagyok eredetileg, de az előző munkahelyemen hárman voltunk Juditok. Így az egyikünk Judit maradt, másikunk Jutka én pedig Juca lettem. (Jucusból. A Judót nem szeretem.)

Érdekes egybeesés, még a Vilmos nevű gyerkőceink is... Kép !
Mikor láthatunk a kis druszáról képeket?

Üdv: Juca
juca (juca)
 


Kedves Juca!

Örülök, hogy nem csak a Vilmos név közös. Vilinek van tesója? Ha esetleg Lucának vagy Jakabnak hívják, akkor az már szinte több, mint érdekes...

Üdv: Judit
Vilka
 


Kedves Judit!

Vili még egyedül van, de ha lány lett volna Luca lesz. Vagy Lelle. (De a nagyszülök ez utóbbitól "kiakadtak" Kép )

Ti már három gyerköccel büszkélkedhettek?

Üdv: Juca
juca (juca)
 


Szia Juca!

Vilka a harmadik gyermekünk, 15 évvel az elsõ után... Digitalizált fényképünk egyelõre nincs, úgyhogy csak szavakban tudunk megjelenni a neten. Esetleg a testsúly-növekedési görbét tudnám közkinccsé tenni, amelyet rendszeresen ábrázolunk Excel grafikonon, és amely nem kevéssé látványos.

Üdv: Judit
Vilka
 


Kedves Juca!
Gratulálok a családodhoz!
Jó egészséget mindnyájatoknak!
Üdv: tmóni Kép
tmóni (tmón
 


Sziasztok!
Újabb képekkel gyarapodtunk.
Május elején jelentkeztem az egyetemre: Kép
Juca (juca)
 


Apát testi erömmel meggyöztem: Kép
Juca (juca)
 


Ilyen jó idöben itt szoktam hüsölni: Kép
Juca (juca)
 


Még több kép található a [url=http://www.users.broadband.hu/siteri/" TARGET="_top]http://www.users.broadband.hu/siteri/[/url] oldalon.

Juca
Juca (juca)
 


Szia Juca!

Végre láthatunk új képeket! Vili továbbra is nagyon aranyos, és nagyon tetszik a babakocsitok. Ez milyen típus?
A képek alapján úgy tûnik, hogy debreceniek vagytok. Én is ott születtem, ott jártam gimibe (T.Á.G.) és a KLTE TTK-n végeztem egyetemet.
Milyen versenyen nyert Vilmosotok?
Üdv: Judit
Vilka
 


Kedves Judit!

Igen, debreceniek vagyunk, pedig Vili kivételével egyikünk sem itt született... A férjem már a Fazekasba járt, én Egerbe. Azután egyetemen találkoztunk és mint a mesében....

A babakocsink márkátlan, vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy nem tudom milyen. Egy kenguru van az oldalán. De biztos, hogy nem "nagy hírü". Háromfunkciós, és nem került a fizetésem kétszeresébe...-vagy már háromszorosába(??) Kép

Vili egy "szépségversenyen" nyert, az interneten hirdették...

Hogy van a kis Vilka? Miket tud már? Ha gondolod, az e-mail címem: sjuca@fremail.hu , ide írhatsz személyesebb dolgokról is. Küldheted a növekedési-súly görbét is... Kép

Üdv: Juca
Juca (juca)
 


Miért is lenne tökéletes? sjuca@freemail.hu
Juca (juca)
 


Juca, 90-ben végzett debreceni Fazekasosok között voltak ismerõsök (matekos osztály). Érint ez benneteket?
Ildi
Pethes Ildikó (pethesildi
 


Igen. Spec. matekos volt a férjem én pedig az egyetemen voltam csoporttársa néhány akkori osztálytársának. Szóval íthatsz neveket. Akár e-mailben is.

Juca
Juca (juca)
 


Szia Juca!

Ma "bekukkantottam" hozzátok. A kisfiad mindig ilyen mosolygós? Elbuvölo a mosolya. Nagyon szépek a képek. Kívánok nektek sok boldogságot.
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet.
Üdvözlettel: Ju Gabi
jugabi (jugabi)
 


Gabi!

Vili tényleg ilyen vidám, (az esetek 90%-ában Kép )vagy vigyorog vagy kacag. (A maradék 10%-ban ordít.)
A segítség természetes...

Juca
Juca (juca)
 


Szia, Juca!
Ma végre én is eljutottam Hozzátok!
Viszonylag kezdö "rolleres" vagyok, úgyhogy nem sikerült még mindenkit megnéznem.
Gratulálok a kisfiadhoz, nagyon aranyos, vidám gyerek. Gondolom, ilyen jól sikerült baba után nem álltok meg. (Ezt vedd biztatásnak!!!!)
További vidám napokat és sok boldogságot Nektek! (Remélem, még találkozunk itt, a babaneten!)
Emese
Emese (emese)
 


Emese!

Köszi. Kis regenerálódás, aztán "Kérem a következõt!" Kép

Juca
Juca (juca)
 


Kedves Juca!
Örülök neki, hogy így gondolod/gondoljátok! Mennyi regenerálódás kell szerinted? Gondolom, szeretnél aludni is egy kicsit.
Nagyon jó dolog ez a fényképesdi, már én is gyüjtöm a bátorságot (és a hogyankell-eket), hogy felrakjam ide a gyerekeimet!
Üdv:Emese
Emese (emese)
 


Kedves Emese!

Nem tudom mennyi regenerálódás kell, császár volt, tehát többet javasolnak, mint normál szülés után. Nem tudom, majd megkérdezem az orvosomat.
Az alvással hála az égnek soha nem volt gond, már a kórházban is átaludta volna az éjszakát, (értsd: este 11-tõl hajnal 4-5-ig) ha a csecsemõs nõvérek nem nyúznak, hogy költsem fel enni... Idehaza volt, hogy fél óráig (!!) költögettük és akkor is csak félálomban szopizott. Na ezek után úgy döntöttünk (2 hetes korában), hogy nem szoktatjuk rá az éjjeli felkelésre. Azóta SOHA nem evett éjszaka és ha felébredt, akkor is a foga miatt és már aludt is tovább... Kép Azt mondta a védõnõ, hogy ezt ne terjesszem, mert úgyse hiszi el senki. Kép

Szóval az alváson nem múlik...
Várom a képeket a gyerkõceidrõl, próbálkozhatsz a Próba területen, aztán élesben!

Juca
Juca (juca)
 


Szia, Juca!
Én elhiszem az alvást, a mieink is hasonlót produkáltak. Szerencsére!!!
Megpróbáltam, sikerült (kisebb-nagyobb bakikkal), ha van kedved, nézd meg!
Üdv Nektek!
Emese
Emese (emese)
 


Szia Juca!

Egyszer említetted a kismamában a fényképalbumodat, gondoltam ellátogatok ide. Nagyon helyes a kisbabád.
Köszönöm mindazt a segítséget amit adtál a klinikával kapcsolatosan. Holnap megyek Uh-ra a klinikára, reménykedem benne, hogy apát is beengedik.

Az AFP eredményem elkészült minden rendben.

Puszi Debrecenbol Móni
Mónika
 


Mónika!

Csak határozottan!
Örülök, hogy minden jól alakul Kép

Juca
Juca (juca)
 


Heló Juca!

Apát úgy kirugták az Uh-ról, hogy lába sem érte a földet.
Amikor beadtam a papírokat azt mondta a hölgy, hogy bemehet, aztán egyedül szólítottak, gondoltam azért, hogy apa is bejöhessen. Aztán amikor az öltözőbe bejött ő is, kiszólt a csaj, hogy az apuci ide nem jöhet be, mert nőgyógyászati vizsgálat is folyik. Szóval nagyon rosszul esett.

De azért nem adjuk fel!

Puszi Móni
Mónika
 


Mónika!

Sajnálom, hogy EZ IS Debrecen... Mondjuk el sem tudom képzelni, hogy hol folyt ott nögyógyászati vizsgálat... Nem a kettes UH-ra mentetek? Vagy a Te vizsgálatod? Mert azt meg az nézi meg, akit Te akarsz...
Mondjuk én is hallottam, hogy nem mindegyik asszisztens ilyen segítökész...
Videókazetta? (Nekünk kétszer is sikerült.) Tehát ne adjátok fel! A férjed nem oldhatja meg szabi nélkül?

Juca
Juca (juca)
 


Köszi a vígasztaló szavakat. Hát az a helyzet, hogy mi is a 2-es vizsgálóba mentünk és a másik ajtón keresztül jöttek be oda hüvelyi Uh-ra, de el volt függönyözve. Szóval nem értettem. Ezek után a kazettát már meg sem mertem kérdezni. De legközelebb is megfogom próbálni. Sajnos a férjem csak szabival tud velem eljönni.

Puszi
Mónika
 


Szia Juca!

Nagyon jok a fotok!Gyönyörü a kis Vilmos!ha azota van ujabb foto azokat is megnézném!A kedvenceim a 3.-4.-6. és az utolso ahol az apjàt dögönyözi!Az alvosak imàdni valoak!Ezek szerint minden gyerek édi mikor alszik?Idàig ugy tünik!De ilyen gyereknek foton is és életben is aranyos lehet az anyukàja!

Judit
juju (juju)
 


Szia Juca!
GRATULÁLUNK A KISLEGÉNYHEZ! Vivinek is nagyon tetszett!!!:-) Tündéri és gyönyörű baba, nagyon sok boldogságot kivánunk nektek!!

Ui: a mosolya nagyon hasonlit Vivére! Lehet ezért is tetszett neki is annyira!!:-)

Szeretettel: Vivike és Daisy
daisy (daisy)
 


Kedves Daisy!

Csak nem alakul itt valami? Kép
Várjuk a további fényképeiteket!

Üdv: Juca és Vili
Juca (juca)
 


Kicsit meglepõdtem...

Kép
Juca (juca)
 


Nagyon finom volt a vacsora:

Kép
Juca (juca)
 


Ilyen cseresznyés kép készítése pedig már hagyomány a családban:

Kép
Juca (juca)
 


Szia Juca!
Nagyon édi baba Vilike és gyönyörü szemei vannak!
Sok boldogságot kívánunk hozzá!
Evey és családja
Evey
 


Szia Evey!

Ne haragudj, csak most vettem észre, hogy írtál ide. Kép

Köszi a jókívánságokat, aranyosak vagytok Ti is!

Üdv: Juca

[color=#476969:dc42bdeafd] Üdv: Juca
[/color:dc42bdeafd]
juca
Budapest XI. kerület
 
 


Szia Juca, hihetetlen, de csak most vettem eszre, hogy van itt topicotok, de gyorsan vegig is neztem. Nagyon cukika Vili ezeken a kepeken is!
C2
Cili2
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron