Új privát üzeneted érkezett!

Szisztok!

Örülök, hogy jónak találtátok az ötletet.
Mikulás van már?
Nem beszéljük meg, hogy mi legyen a csomagokba? Vagy csak az értéke legyen?


pussz
zkati
 
 


Sziasztok!

Ha már ugy is mindenki viszi a csomagot (bár ez még nem eldöntött), mi lenne ha a gyerek nevét is ráírná és akkor név szerint osztaná ki a mikulás?
Ez is csak egy ötlet.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Hahó!

Minket se hagyjatok ki!!!
1 db Bundi!!!

Puszi : Bundiék
florka
Göd
 
 

 
 

Sziasztok! Mazsi, és úgy gondoltam, hogy zerko +1 Zsófia.
Köszi, hogy rákérdeztél.
A Csomaggal egyezkedjetek, nekem mindegy. A takarításért pedig talán fizetni kellene, mert fáradt babókkal elég macerás, és ne pár embernek kelljen megcsinálni, hacsak nem önként vállalják.
McR - a mosdó tájékoztatást köszönjük.
Akkor minden jót mindenkinek! Vigyázzunk az egészségünkre, hogy ez a sok babó ott is legyen!

Zerko
 
 


Elfelejtettem! Váltócipõ kell majd???
Pá: zerko
 
 


SZIASZTOK!

MÁR KONKRÉTUMOKAT TUDOK VELETEK KÖZÖLNI, EZÉRT KÉREK MINDENKIT, HOGY ERÕSITSE MEG A JELENTKEZÉST, MERT ENNEK A FÜGGVÉNYE A MIKULÁS ÁRA!

Tehát elõször a csomagokról:

Mindenki hozza magával a gyermekének vagy gyermekeinek szánt csomagot névvel ellátva, igy a Mikulás név szerint tudja kiosztani. Ez a megoldás azért is jó, mert mindenki a pénztárcájának és a baba korának megfelelõ csomagot tud összeállitani.

Most pedig a Mikulásról:

A Fõvárosi Mikulás Szolgálattól kaptam a következõ felvilágositást /mert már ilyen is van ám:-))/:

A Mikulással tudna jönni egy gitáros hótündér, aki a mikulásdalokat énekelne természetesen gitárkisérettel.
Igy összesen 25 ezer forint lenne, amit nem a gyerekek számával, hanem családonként osztanánk el. Számításunk szerint eddig 21 család jelentkezett elõzetesen, így kb. 1200 ft/család lenne.

TEHÁT VÁROM A SÜRGÕS VÁLASZOTOKAT, HOGY VÉGÜL KIK JÖNNEK ÉS ELFOGADJÁTOK-E A FENTI MEGOLDÁST, MERT A HÉTEN MEG KELL MÁR RENDELNI!!!!

Fini! Lufiügyben akkor várnám a segitségedet. Nem tudjuk, hogy van-e gép vagy nekünk kell-e kézzel-lábbal-szájjal felfújni???

Sziasztok

mazsi
 
 


Mazsi!

Én megerõsítem a jelentkezésünket! Így szerinem még elfogadható a Télapó és kisérõjének az ára, de ehhez mindenkinek vissza kéne jelezni!!!!!

Üdv: Incsi + Vica
 
 


nekünk okés!

elõre fizessünk?

Tikk+1 gyerkõc
 
 


Sziasztok!

A Miki csomag névvel tetszik és a zene is,mi biztos megyünk!
A kérdésem csak az,hogy hogyan lehet a suliba eljutni?Én,mint tõzsgyökeres Pesti kérdezem.:o)
Margit-hídtól gyalog vagy valami busszal?

Bocs,hogy ilyen béna vagyok :o(!

Bm
Bm
 


És még azt szeretném kérdezni,hogy a Mikinek ne írjunk egy rövid mondatot a csemetéinkrõl?Ezt azért kérdem,mert mi az óviban szoktunk pl:xy,nagyon aranyos,sokat mosolyog...stb,mert az olyan furi lesz,ha csak mondja a Miki a neveket és adja a csomagot.Szerintetek hülyeség?

Pusszancs és mi már nagyon várjuk :o)!

Bm
Bm
 


És még azt is szeretném kérdezni :o),hogy nem babanetesek is jöhetnek?(barátnõm a kislányával?)

Most már tényleg eldugulok!

Bm
Bm
 


Sziasztok!

Részünkrõl is rendben van! (Regi+Krisztocs) Szerintem is jó ötlet ez a rövid mondat írás, szinte mindenhol így mûködik.
A pontos cím tényleg nagyon jó lenne, vagyis, hogy hogyan lehet eljutni kocsival ill. tömegközlekedéssel oda!
Váltócipõrõl van már valami hír?

cuppa,
Kriszta

Ui: Laniék is 99,9%, hogy jönnek!
Krisztocs
 


Ránk is számíthatsz mazsi, ha nem mennénk, a közös részt akkor is állom!
Váltócipõ ügyben van már valami?
A csomag ok! A takarítással mi lesz?

Üdv: zerko+ 1 Zsófia
 
 


Váltócipõ és pontos helyszinrejutással megvárjuk McRobit, mivel õ beszélte le a suli igazgatónõjével, hogy megkaphassuk ingyen és bérmentve a tornatermet.
Lehet, hogy beszkennelem nektek a térképrõl a helyet, egyébként pedig nincs messze a Nyugatitól, illetve a West End City és a Szent István Park között van.
További részletekkel még jövök majd.

Lányok! Akinek van fényképezõje és videója nehogy otthon felejtse!!!!!!!!:-))))

mazsi

ui: Bundiék + 1 db Bundi feljegyezve:-))
Andi/andi3/ + 2 gyerek javitva:-))
 
 


Mazsi!
Elfogadsz pótjelentkezést?
Vinnék két kis boszit is!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Itt a link, ahol pontosan megnézhetitek, hogy hol van a suli.
[url=http://www.terkepbank.hu" TARGET="_top]http://www.terkepbank.hu[/url]
A keresõbe csak be kell írni, hogy Radnóti Miklós u. 35.
Keresés után kidobja a cimet, rákatt és a térkép már mutatja is egy piros kockával villogva, hogy hol találjátok. A térkép mellett van egy iránytû, amivel mozgathatjátok a képet több irányba. A lényege, hogy a pestieknek a legcélszerûbb a Ferdinánd-hídon átjönni. Egyébként a térkép mutatja az utcák közlekedésének irányát is!

Hát ennyi addig, amig nem gyün McRobi!

mazs
 
 


Mazsi!
Köszi a javítástKép (Cory, neked meg a helyesbítéstKép). Ha lehet, szintén vinnék egy nem babanetes anyukát 2 gyerekkel. (90%, hogy tudnak jönni, még várom a válaszukat.)
Andi

Andi
 
 


Szia Mazsi!

Remélem, még elcsíptem az utolsó pillanatot a jelentkezésreKép. Lehet még?
Szóval Momoék+ 1 gyerek (a pocaklakó még nem értékeli a MikitKép). Biztosan mennénk, kérlek, válaszolj, hogy még beleférünk-e!

Üdv
Momo


Momo
 
 


szia mazsi!

A lufit tudom adni de nekunk kell szajjal felfulyniKép((
Hogy megyünk azt nem tudom mert a gyerek beteg!De természetesen ki fizetem a reszunk,es ha nem megyunk a lufi akkor is ervenyes!Jovoheten majd beviszem a cukidba!
Mar csak az a kerdes ki csinal meg kozel 50 lufit mikinek,mivel azt aznap celszeru,mert leereszt!
szia fini
Névtelen
 


Mazsi!

+gyüttem! Akkor csütörtökön fixálom az iskolában a terembérlést! A többit egyeztetjük KV mellett!

McR
Névtelen
 


Andi!
persze, hogy jöhet a "nem babanetes" anyuka is + 2 gyerkõc!:-)

Momo!
természetesen nem késtél még le semmirõl, akkor Ti is be vagytok már vésve + a pocaklakó is, talán a zenébõl fog valamit hallani, így jövõre már nem lesznek ismeretlenek neki a dallamok:-)))

fini!
a lufira majd kitalálunk valamit, elõre is köszönjük!
December 6-ig csak meggyógyul Márk! Addig is jobbulást neki!

mazsi
 
 


Halihó!

Mazsi, természetesen mi is megyünk:-))

Judit
JéJé
 


Sziasztok!

Én is megerõsítem a jelentkezésünket egy Emesével.

simine
simine
 


Mazsikám, látom, a másik Mikulás eddig szóba se került. Most mi van?

Dia
Dia
 


Ja, mellesleg akkor mi is jelentkeznénk... Dia és Bori, meg lehet egy Kukacnyi apa is.Kép Kicsit megkésve bár, de hátha még beleférnénk a keretbe.

Pusz:

Dia
Dia
 


Mazsikám!
Sajnos le kell mondjam a mikulásnapi programot, ugyanis a leendõ férjem nászutat szervezettt arra hétvégére, egyik kedvenc városomba, Bécsbe!
Bár a Mki buli se semmi, de asszem mégis maradok a nászútnál!
Jó bulizást, csók a gyerköcöknek: TR
 


Mazsi!

bocs hogy be kavartam,de sajnos mar biztos,hogy nem tudunk menniKép
Ha nem keso akkor lemondanank!
De a lufit viszem!
Tényleg nagyon sajnalom,de remelem a kovetkezon ott leszunk!
sziasztok
fini
Névtelen
 


Mazsi!
Mi biztosan megyünk, tehát k-fk+1 gyerek.
Nemrég volt Bence szülinapja és vettünk egy csomó lufit.
Kaptunk hozzá egy kütymütyöt, ami felfújja. Visszük azt is meg pár lufit is!
A mikulás csomag ötletet jónak tartom! Sõt a Mikulás bérlést is!

Sziasztok

Kati
kfk
 
 


Sziasztok! Megnéztem. A Pozsonyi, és a Hollán E utca között van, gyalog sem messze a kõrúttól. Szerintem bõ 5 perc! Aki kocsival jön figyeljen, mert sok egyirányú utca van!
Üdv: Zerko
 
 


Sziasztok

Akkor megerõsíteném jelentkezésünket 3 csemete és jómagam.
Hányra jön a Mikulás? Nekünk fél 3-ra a munkahelyemen is jelenésünk van nála, az kb 1 óra. A Mikit onnan átküldjük a Radnóti M. utcába és megyünk utánna. Remélem egy Suzuki gyorsabb mint a szarvasok húzta csengõsszán.

zkati
 
 


Mazsi!

2 gyerekkel megerösítem a jelentkezést.

cscs
cscs
 


Mazsi!
Szia drága! Van egy meglepim... A Nivea érdeklõdik, hogy egy kis ajándékkal kedveskedhetne-e a mikulás talin...
Ha gyorsan válaszoltok megszervezzük a meglepetetést!
csók, apa Kép
apa
 


Drága apa!

naná, hogy elfogadjuk a meglepit-)))))
Elõre is köszönjük!!!!!!

mazsi
 
 


Sziasztok!

Barátnõ nem jön,de mi igen:Bálint,apa,anya!

Puszi!

Bm
Bm
 


Sziasztok!

Most már biztos, hogy a Mikulás-bulinkon ott lesz a Nivea cég a felajánlott MEGLEPETÉSSEL együtt!!!!!

Köszönjük szépen!

mazsi
 
 


Szia mazsi!
Bocsi, hogy ilyen késõn reagálok, de mi is mennénk a kisfiammal.
Lufifújást én is vállalok, ha szükség van még egy szájra.
jarea
 
 


Sziasztok!

Akkor itt is kihirdetem:
CSERECIPÕ kell! Mivel ez tornaterem, ezért az utcai cipõt nem fogadják "szívesen", mondhatnám, tilos! Természetesen a "vastagzokni" is megfelel.
Az öltözõket is megkaptuk, tehát van hova lepakolni, van hol etetni-itatni (szoptatni). Ha megküzdünk a kérdéssel, akkor a pelenkázás is megoldhatóvá válik (két pad egymás mellett).

McR
Névtelen
 


Na, kiegészítés:

A pontos cím: Budapest, XIII. Radnóti Miklós utca 35.
(Ez a Hollán E. utca és a Pozsonyi út közé esik)
Megközelíthetõ:
A Jászai M. tértõl (Margit-híd pesti hídfõ) 5 perc gyalog;
76 és 79 trolik - Jászai M. tér felõl (ez ott áll meg a Hollán-Radnóti sarkon);
15 busz (Radnóti-Hegedûs sarok) 3 perc gyalog;
Metro - Nyugati tér vagy Lehel tér - 8 perc gyalog;
A Lehel tértõl a 76 troli (Radnóti-Pozsonyi sarok);
Meg lehet jönni autóval, és lehet vadászni parkolóhelyet (A KÖRNYÉK FIZETÕS!!!).

McR
Névtelen
 


Csókolom csókolom!
Minket is befogad még a Mikulás bácsi így majdnem utolsónak jelentkezve? Van egy Kaláka és egy Halász Judit CD-nk és vinnénk egy hosszabítót is, hátha kifogynak a góliát elemek a lejátszóbolKép)
Szóval háynra is kell menni?
Leppke+Kisleppke+Leppkeapu
 
 


Sziasztok!

A következõ kérdésem ill. kérésem lenne!
Ha valakinek netán van vagy tud kölcsönkérni egy digitális videókamerát, akkor a Mikulás-tali felkerülne a babanet oldalára, ahonnan mindenki le tudná tölteni a felvételt.

Köszi
mazsi
 
 


Na, akkor ismétlés! :-)) (Szia Leppke!)

A buli - a fenti címen és elérhetõséggel (ezt nem írom újra le) - 4-kor kezdõdik.
És 7-ig maradhatunk.

McR
 
 


Szia Mazsi!

Nekünk van digitális kameránk, de egyenlõre a kis nyamvadt számítógépünk nem bírja el ezt a macerát, vagyis nem lehet rátölteni a kamerával felvetteketKép. Viszont kb 2 hét múlva lesz egy eszeveszetten gyors és új gépem, a férjemtõl kapom karácsonyraKép(Ugye milyen rendes hapsi? Nem adom!Kép), vagyis ha addig kibírjátok, utána már fel tudom tölteni a babanetre. Vagy van esetleg más megoldás is? A terhesség teljesen lestrapálja az agyamat újabbanKép.

Üdv
Momo


Momo
 
 


Szia Momo!
Ha digitális kamerával készül felvétel a találkozón, akkor azt a babanetesek felteszik a Babanet-re. Nektek nem kell semmit sem feltölteni. Készítünk egy kis oldalt, ahova felteszünk néhány fotót és letölthetõen néhány filmrészletet.
De ezt a mazsival majd tisztázzuk, ti csak készítsétek el a felvételt.
apa Kép
apa
 


Adást vettem, szóval a férjemnek csak kamerázni kell. Tényleg, milyen hosszú felvételre gondoltatok? A kazetta miatt kérdezem, hogy fel tudjunk készülniKép

Üdv
Momo


Momo
 
 


Sziasztok!!!


Evelyn kicsi Bálinttal még jöhetne? Helyes az ötlet, gratula a szervezõknek!!!

Mobiltelcsim ellopták:-((( Anyagilag mély pont, az ex elvesztette az állását. De kicsimtõl nem veszem el a téli ünnepek élményeit! Foggal-körömmel és felemelt fejjel! Ilyen ez az ország...egyszer fennt, aztán nagyon lent. Már csak azt nem tudom, melyik nap lesz ez 4-tõl???

Amíg bírom fizetni a netet, néha felnézek! Fõleg a miatt, hogy beleférünk-e még a listába?

Evelyn
Névtelen
 


A fenti "névtelen" EvelynNo1!!!!
Névtelen
 


EvelynNo1 ismét felnézett, de nem kapott választ:-(((
Névtelen
 


Evelyn!

Akkor ezt is ismétlem! :-))

A buli természetesen december 6-án lesz! Remélem a cím még megvan!

McR
 
 


Szia Evelyn!

Természetesen örülünk, hogy jöttök!:-))
Minden egyéb tudnivaló fentebb leirva! Tehát dec.6. 4 óra, mindenki gyerek nevével felcimkézett csomagot hozza magával.
Váltócipõ, játék /amivel játszhatnak a gyerekek ezen idõ alatt/ és amennyi üdítõt megisztok szükségeltetik.

Momo!
nem tudom, hogy hány perces kazi fér be, a lényeg, hogy minden résztvevõ gyerekrõl legyen felvétel készitve, amikor átveszi a Mikulástól a csomagot + még ami belefér.
Elõre is köszönjük!!!!!!!!

Lassan ismét listát csinálok, mert már igazán frissiteni kéne:-)))

sziasztok
mazsi
 
 


MKriszti is jelentkezett Mesivel a talira!
Bevéstem õket is a listára!

mazsi
 
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: