Új privát üzeneted érkezett!

Drága Banyócim, nem olvastam vissza, elromlott a gépünk, de ha jó is lett volna akkor se tudtam volna írni, mert már pár napja szívunk, nem alszik Gergő, viszont ító sokat sír, nagyon hasfájós.
Gyakorlatilag nem alszunk. Kép
iszonyú fáradt vagyok és jövő héttől már Ádi sem lesz, ennyi volt. 2 hét...
Úgyhogy gáz lesz, azt se tudom, hogy bírok majd Danival...
Sok-sok puszi:
Linda
 
 


Banyóci!


Fel a fejjelKép!
Igen,tk csak 5 nap volt a beszokás.Hétfőn kezdtük,akkor csak 1 órát maradtunk,másnap már ott hagytam,harmadnap ott is ebédelt és csüt-n már ott is aludtKép.De,tudod,mi jártunk játszóházba 1 éves korától,hetente egyszer ott is hagytam,könnyen megszokta.És imádja a gyerekeket,imád játszani.Meg ugye 1 éves korától anyósommal volt,mert dolgoztam,nem is velem.
Biztos nektek is menni fog!Nálunk is volt,hogy nem akart elengedni,de akkor elmondtam naki,hogy hova kell mennem,mit fogok csinálni és akkor mehettemKép.
Esküvő???Erről lemaradtamKép!Miről van szó?
Szóval Te is munkamániás lettélKép!Majd akkor fog jönni a babó,meglátod,amikor nem is számítasz rá!KépSajnálom ezt a progi-dolgot,de elgalább már tudod,hogy mi a gond és nem történhet tragédia.Ez már egy nagy lépés!Majd leszünk egyszerre pocakosok megintKép!(ha nekem is összejönKép).
Skidőnk nem lesz,mert túlkorán sem hzhatjuk össze,és túl későn sem.KépMivel azt szeretnénk,hogy addigra szülessen meg,mire párom hazajön a köv. szezonról,bevagyunk határolva.Legkorábban februárban állhatunk neki,de csak 2 hónapunk van,mert aztán megint megy ki.Utána márelég esetleges leszKép!De majd meglátjuk,egyenlőre nem izgulok,csak már nagyon váromKép!
Képekkel majd jövök,remélem,jól fognak sikerülni és a szülinap is,nem úgy,mint tavalyKép.

Bellana

Hát itt is gratula és kitartást kívánok,olvasom ittne,hogyan jártatokKép.Ez a Gergő-baba...Kép!
Próbáltatokmár neki vmit adni hasfájásra(gondolom,igenKép)?Nagyszülők nem tudnak segíteni?

Puszi mindenkinek!

Anyapoc

 
 


Sziasztok!Én is vagyok,tegnap jöttünk haza a nyaralásból.Elég jó volt,csak sajna rövid voltKép ,na és persze a rossz idő aklkor jön mikor nem kéne.Volt 3 jó nap,aztán két napig esettés fújt a szél.De a legbosszantóbb az,hogy tegnapra visszajött a meleg meg a napsütés.de azért indulás előtt még kihasználtuk az időt,és lementünk a strandra,sikerült is leégnünkKép Vikinek kicsit a háta a vállánál,apának az egész háta(de nem vészesen)nekem meg a lábam térdtől bokáig.Na megyek is, a kis 2 éveseknek utólag is Boldog Szülinapot Kivánok!KépPuszi mindenkinek,Linda kitartásKépSziasztok,Tünde.

Kép

Kép

 
 

Lindám!
Jajj te szegényKép! Sajnálom, hogy igy szenved ez a pici baby, na meg azt is, hogy nem tudsz pihenni. Anyósod nem tud segiteni valamiben? És a hasfájáson nem segit semmilyen csodaszer, vagy masszázs, vagy valami? Nem igazán tudok mit tanácsolni, mert bár Gyurci is nagyon hasfájós volt, de ő mindig csak a napnak abban a szakában vergődött, amikor született. Nála általában enyhitett a fájdalmon a maszirozás, tornáztatás, aztán később meg az édeskömény. Dani jól van? Megbékélt már az új helyzettel, vagy még mindig kezelhetetlen? Sok-sok erőt és kitartást neked, és biztos vagyok benne, hogy egyedül is elboldogulsz majd a két zabálnivaló kis manóddal!!! Puszik

Anyapoc!
Hát tényleg szuper ügyi Bulcsú, hogy ennyire zökkenőmentesen ment minden. Mi összesen csak párszor játszóházaztunk, de akkor is ott voltunk vele. Nem is lett volna miért ott hagynom. A te helyzeted megint más persze, hisz már akkor is dolgoztál, ugye? Már csak 1 hetünk van addig, nagyon izgulok.
Esküvő: Mi még nem vagyunk házasok, de ezen sürgősen változtatunkKép. Szeptember 18-án lesz a nagy esemény (ami egyébként csak egy csendes, szolid esküvő lesz). Igazából jó lenne már túl lenni rajta, mert a sok dolog mellett, még ez is frusztrál kicsit.
MunkamániásKép? Na ez azért kicsit erős kifejezés rám, csak szeretem mindenhol a maximumot adni. Kaptam egy olyan ajánlatot, amit nem volt szabad visszautasitani, csak ez az egy gond van vele, hogy azonnal kellett kezdeni. Na majd lesz valahogy. Viszont elég hülyén venné ki magát, ha most azonnal babás lennék. Ezért nem foglalkozom a kérdéssel. Lehet, hogy együtt leszünk babásakKép, jó lenne.
Ezek szerint az 1. szülinap nálatok se úgy sikerült ahogy szeretted volna? Nálunk semKép. Ez azóta is nagyon fájó pontom. Mi történt?

Tünde!
Köszi a köszöntéstKép. Ne bosszankodj, ez mindig igy szokott lenni. Mindig akkor van jó idő, ha az ember otthon rohad, nyaralás alatt nem jellemzőKépKép.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Betti??? Egyben vagytok még???

KépKép
KépKép
 


Banyóci

Na,akkor sok boldogságotmár előre isKépKépKép!Ugyan,nem nyűg az az esküvő,hanem csak egy plussz,amire majd emlékezhettek zord időkbenKép!Én imádtam a mienket,pedig az is sok macerával járt...Már masnap újra férjhez mentem volnaKép!
Bölcsi:igen,már dolgoztam,így muszáj volt,de nem bántam,mert Bulcsú ott is nagyon jól érezte magát és most is azt mondja,hogy ez jó.Ami szt bejön,ha gyorsan és határozottan csináljátok,amíg tetszik neki.És a búcsúzkodást nem szbad hoszzúra nyújtani,mert akkor aztán nem lesz végeKép!De úgyis gyerekfüggő,Gyurci lehet,hogy másként fog viselkedni.
Babaprojekt:hát igen,ha nagyon belevetetted magad a munkába,akkor nem ildomos,de azért ha jönne,gondolom szárnyalnálKép!Meddig tart ez a nagy meló?
Szülinap:-->előzmény:sógornőm nem sokkal utánam teherbe esett,de 9 hetesen elment a baba.Nem tudta feldolgozni és amikor az eslő szülinapon (össznépi banzáj) megnéztük a születésről felvett videót,kiborult és elvonult bőgni.Onnantól kezdve kész volt a buli.Bocsánatot azóta nem kért,de legalább kiderült(teljesen véletlenül,nem rajta múlt),hogy lombikja volt.Így nem beszélünk róla,csend van és kész.De többet nem tartunk ilyen bulit,megbeszéltük.Most csak azért anyuékkal tartottam,mert Zs nincs itthon és egyedül nem tudtam volna kivitelezniKép.
Anyóssal össze is vitatkozunk,mert persze a lányát védte,mert szegény,lehet,hogy spha nem lehet gyereke(nem neki van baja).Erre én mondtam,hogy dehogynem.Az én fiamnak viszont biztos nem lesz többet első szülinapja.Kép
Nálatok mi volt a gáz?

Anyapoc

 
 


Anyapoc

Persze, normális körülmények között én pont igy gondolom az esküvői dolgot mint te. Csak most annyi minden van amit el kell intézni, hogy hirtelen terhes lett.
Búcsúzkodás: Ez nálunk érdekesen zajlik. Sosem szoktuk elhúzni, viszont Gyurci rendszerint máshogy viszonyul hozzá. Van olyan, hogy meglátja hogy készülődök elmenni, mondom is neki, erre már teljesen be van sózva az ajtónál és várja, hogy elbúcsúzhasson. Szinte "elzavar" itthonrólKép. Viszont sokszor előfordul az is, hogy előre megbeszéljük, hogy anyának ilyen és ilyen dolga van, bla-bla..., mégis keservesen zokog és nem akar elengedni. Ki érti ezt???
Baba: Persze, nagyon örülnék neki ha összejönne, de most talán tényleg nem lenne ildomos. Nem igy számitanak rám a mh-en. A nagy meló egy pár hónapig biztosan el fog tartani, de behatárolni nem tudom, hogy meddig. Utána már kicsivel stresszmentesebb lesz.
Szülinap: KépKépKép Hát ez sem lehetett egy kellemes jelenetKép De mondjuk furcsa, hogy te érezd rosszul magad azért mert neki nincs, vagy nem lehet gyereke.
A mi storynk: Én szépen kitaláltam, hogy tartsuk lent Balatonon, és oda jöjjön mindenki. Mindent megszerveztem, előkészitettem (torta, diszités, ajándékok....stb.). Amikor a délutáni alvás után fel akartuk köszönteni a gyereket, akkor anyósom szépen rátelepedett, és nem volt hajlandó leszállni róla. Én fényképezgettem. Gondoltam majd a tortás résznél, úgyis én, az anyja leszek mellette. Hát nem igy történtKép. Párom elkezdte felvágni a tortát, én léptem volna oda a gyerekhez, hogy megkóstoltatom vele, stb., erre anyósom szó szerint félresöpört és nem engedett oda hozzá. Ő etette, dajkálta...., csak vele készült fénykép is. Én meg hetekig bőgtem, hogy az egyszem gyermekem 1. szülinapján, csak a fotós szerepében tündökölhettem. Már akkor megmondtam, hogy soha többet nem vagyok hajlandó vele ünnepelni Hát röviden ennyi.


Többiek????

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci

SzülinapKép.Na,ez legalább olyan sz@r,mint a mienk voltKépKép.Nem vigasztal,de gondolj arra,nem voltál egyedül hasonló cipőbenKép!
Anyós téma amúgy is kényes,nem hogy így.Sokszor az én anyósom is elfelejti,hogy nem az ő gyereke,hanem az enéym,de én nem vagoyk már szívbajos,figyelmeztetem rá,persze csak nomrálisan.Nekünk is volt ilyesmiből balhénkKép.
Nálunk ez a probléma elég gáz,mert amikor már nagy pocakos voltam,akkor voltak hasonló esetek.Mentünk anyósékhoz,ott voltak a sógornőmék és persze mindig sírás lett a vége,anyós ment vigasztalni stb..Én meg szarul éereztem magam,mert terhes maradtam,amikor ő nemKép.és ezt is anyós orra alá dörgöltem,hogy a végén emiatt én már utáltam odamenni,mert tudtam,hogy ez lesz.Remléme,nem fog megismétlődni a köv. babónál,mert akkor egyáltalán nem megyek a közelükbe sem.Anyós hozzáállása meg aztán végképp kiborított,de inkább nem is beszélek róla azóta.A többit meg majd megpróbáljuk okosan csinálni.
Munkahely:jobb is,ha ilyen stresszes időben nem foglalkoztok a baba-kérdéssel,bár pont ilyenkor szokott összejönniKép!
Búcsuzkodás:nálunk is elég változó és én sem találok benne logikátKépKép!Van,hogy simán mehetek,még puszit sem tud adni,annyira rohan játszani és van,hogy alig tudom levakarni,de azért olyankor is sikerül vhogy.Főleg a du-i óráimnál gáz,amikor már együtt vagyunk és jön a mama és akkr én megint elmegyek.De majd csak megszokja,és szt Gyurci is,mert ott tök jó programok lesznek!!!!Kép

Na,megyek is a bölcsibeKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok!Vagyok ám,csak későn jutok a géphez apa jóvoltábólKépHát halljátok nem semmi anyósaitok vannak!Én mondjuk az anyóst "megúsztam",4 éve meghalt nem is ismertem.Viszont helyette nyertem egy nagymamát aki szerintem ezerszer rosszabb.Úgy veszem észre,hogy azért csinálják a hülyébbnél hülyébb dolgaikat,hohy 1.a gyereket magukhoz édesgessék,2.bepótolják/korrigálják azokat a dolgokat amit annak idején a saját gyereküknél mulasztottak.De lehet,hogy ez is baromság.Nem tudom,csak azt,hogy nagyon ki tud boritani.Pl.olyanokkal,hogy mindent ráhagynak,megengednek a gyereknek.A kedves nagymama állandóan azt hajtja ha valamit nem engedek Vikinek,hogy rá kell hagyni majd kinövi.Na persze,és az ilyen ráhagyjuk dologból lesznek olyan kölykök,akik az én lányomat is megrugdossák a játszótéren.Engem most a nyaralás alatt totál kikészitett az öreglány.Mondtam is apának,hogy én soha többé nem megyek vele sehova.Viki náthás lett indulás előtt,egész héten folyt az orra,nem tudott enni,inni...Erre mit művel?A strandon kivette a kezemből a kaját,hogy hadd etesse ő,én meg szájhúzva de hagytam,nem gondoltam semmi rosszra.Hát szegény gyerek mejd megfulladt,mert akkora falatokat tömött bele,hogy még nekem is sok lett volna.Szólok,hogy ne akkorát,mert nem kap levegőt,de persze leszarja amit mondok.Azt mondta dehogy fullad,a gyerek meg már nem tudta hogy forgassa a szájába a kaját.Az a mániája,hogy sovány,pedig csak magasabb a vele egyidős gyerekeknél,és ettől olyan vékonynak látszik,de a súlya pont jó.+ ehhez hozzá kell tegyem,hogy nem 5x evett Viki,mint itthon,hanem egész nap,mert állandóan vitt utána vmit,hogy egyen.Hát nem kiboritó?A másik amitől megőrülök,hogy amit én nem engedek,azt tutira ráhagyják.Ilyen pl.a tollakkal,ceruzákkal való mászkálás.Folyton tollal a kezébe bukkant fel a gyerek,én elvettem,fél perc múlva kapott másikat.Rettentő dühitő,hogy nem vesz tudomást arról amit mondok.Könyörgöm hát az én gyerekem!!!A férjem azt mondja,hogy azért beszélek így,mert nem tisztelem az időseket.Szerintem meg,ha az ember kicsit jobban belegondol,rájön,hogy pont forditva van.Mert ha tisztelnének minket fiatal anyákat,akkor tisztelnék a nevelést is,azt amit mondunk teszünk.Remélem én nem leszek ilyen ha megérem ezt a kort.De ha ez így megy tovább,akkor nem fogom még az 40-et se.Na abbahagyom a regényírást,és a dühöngést.Jó éjt,sziasztok!Pusz,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!Hova lett mindenki?Banyóci már dolgozol?Linato,ugye még nem szültél meg?Linda hasfájós még a picurkád?Na jól kikérdeztem mindenkit,úgyhogy megyek is.Sziasztok,minden jót!Tünde.

Kép

Kép


Na megvagyok én isKép. Bocsi a kimaradásért, de a hócipőm tele van mostanság. Dolgozom, "babázok", közben szoktatom is be a bölcsibe, esküvőt szervezek, munkaerőt keresek magam mellé, vezetni járok, plusz folyamatos csata dúl "anyóssal". Kicsikét elegem van mindenből.

Anyapoc!
Remélem bekukkolsz még eltünésem ellenére isKép!!!
Szülinappal kapcsolatban sajnos tényleg nem vigasztal, hogy más (te) is hasonlóan jártKép. Inkább rettentően dühít, hogy ilyen emberek vannak. A mai napig fáj a szivem az 1. szülinapértKép. Gondolom neked is hasonlóanKép. Tényleg, nem is meséltél, hogy telt a 2.!!! Remélem felhőtlenre sikerült, és nem kavart be senki. Képek???
Nálunk anyós probléma elég húzós történet, sajnos nem ilyen "egyszerű" hogy "csak" beleszól dolgokbaKép. Ez a nő már olyan dolgokat is megcsinál, amit egy kivülálló el sem akar hinni. Egyszer majd megpróbálom elmesélni ha érdekel.
Anyósod hozzáállása a dolgokhoz nem semmiKép. Nem értem hogy ezeket a jeleneteket miért pont előtted kellett rendezni. Elég otrombának tartom a szitut (bocsi a kifejezésért).
Baba: Jó sz@rul érzem magam én is, mert idáig mindent megtettünk, hogy jöjjön a tesó, most viszont hiába szeretném nem lenne túl szerencsés ha összejönne. Saját magammal viaskodok, hisz vágyom/vágyunk rá nagyon, közben meg félek, hogy pont most fog sikerülniKép. Röhej, de már az is megfordult a fejemben, hogy talán újra védekeznünk kéneKépKépKép.
Bölcsi: Már 2 napja járunk. Eddig végig ott voltam vele. Tegnap 1 órát, ma másfelet voltunk. Holnap kb. kettőt leszünk, viszont fél óra elteltével ki kell mennem majd. Na az lesz igazán izgalmas. Idáig kb. úgy kezeli, mintha a játszón lennénk: udvar, játékok, sok gyerek, anya. Na holnap ilyenkorra már okosabb leszek, hogy hogy viselte a drágám anya távozását.
Veletek mi újság? Bulcsúnak még mindig bejön a bölcsi?

Tünde!
Hát ahogy elnézem, a nagymamának is vannak dolgaiKép. De szerintem neked kell a sarkadra állnod, és tudatositani benne, hogy a te gyereked, és aki nem hajlandó a te elveidhez igazodni, az inkább hanyagoljon titeket.
Vannak anyósok akik az általad emlitett oko miatt olyanok amilyenek. Nálunk nem erről van szó. A mi történetünk szálai egészen máshova vezetnek. Ettől függetlenül az elején megpróbálta osztani az észt gyerekellátással, neveléssel kapcsolatban (mint pl. minek szoptatokKép?, miért nem adok már annak a szerencsétlen 2 hónaposnak narancslevetKép,....stbKépKépKép), de le lett állitva.

Tényleg, többiek? LINDA? LINATO?

Azt tudom, hogy BETTI babája, Kevin megszületettKépKépKép 2004. szeptember 05-én reggel nem egészen fél 8-kor. Itt is óriási gratula hozzáKépKépKép.

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!Örülök,hogy végre nem magamba beszélgetekKépHát Banyóci én bevallom piszok kiváncsi vagyok,hogy nálatok miért van ami van,de nem akarok tolakodó lenni.Ha tudnád,hogy hányszor elmondtam/mondom,hogy ne csinálja,de persze nem is figyel oda,meg se hallja amit mondok.Hányszor előadtuk ugyanazt a jelenetet...Ahányszor csak átmentünk hozzá(sajna itt lakik 2 sarokra)mindig az volt az első,hogy mit adjon szegény gyereknek,mert ugye olyan sovány.Vikiről tudni kell,hogy iszonyú válogatós,még most is csak kb.6-8 féle kaját fogad szivesen,ebbe benne van a sültkrumpli is.De ha én 5-ször elmondom,hogy azt ne is próbálja adni,mert nem szereti,akkor minek kell mégis utánamenni,és beletömni a szájába???Egyszerűen nem lehet vele megértetni,hogy az erőszakossággal csak azt éri el,hogy azt a keveset se fogja megenni amit eddig.A szopival is úgy volt,hogy állandóan kérdezte szinte undorral és felháborodással a hangjába,hogy még mindig szopik?rosszul volt,hogy milyen sokáig szopizik.Egyszer mikor felmentem hozzá,épp volt nála egy régen védőnőként vagy gy.orvosként dolgozó nő,és képes volt feltenni neki a kérdést,hogy normális-e hogy még szopik egy ekkora gyerek?A nő mondta,hogy 2 éves korig vagy utána is nyugodtan lehet(én mondtam,hogy ezt is tervezem)Visszakérdezett,hogy nem lesz tőle semmi baja?Hát ezek után villámgyorsan elhúztam haza.Tényleg ennyire nem tudják elhinni,hogy el tudjuk látni a gyerekeinket?Ráadásul nekem már van két nagyobb gyerekem is,őket is elláttam annak idején.Áááááááá,mindegy nem is dühitem magam.Szülinapot nagyon sajnálom.Nálunk ilyen nem volt,csak majdnem,de én addig kóvályogtam a gyerekkel a kezembe,hogy senki nem tudott kitúrni.Még a gyertyát is én fújtam el,és én is vágtam a tortát amig tudtam gyerekkel a kezembe.Hiába is próbálkoztak,nem voltam hajlandó letenni,inkább elvittem szopizni,mert tudtam vagyis inkább éreztem,hogy mit akarnának.Ezt most nem azért írtam le,hogy feltépjem a sebeiteket,tényleg nem akartam rosszat,és nem is azért,hogy igy kellett,volna nektek is.Nehogy félreértsétek!Itt tényleg csak akkor érek el valamit,ha a gyereket szó szerint magamhoz láncolom.Tudom,ha egy pillanatra is leteszem,akkor nem az én ölembe ünnepli az 1. szülinapját.Sajnos nálunk elég extrém körülmények vannak,amiknek én vagyok a legtöbbet szenvedő alanya mások miatt,és tényleg nagyon óvnom kell a gyerekemet.Ha nem láncolnám minél jobban magamhoz,akkor szörnyű gyerekkora lenne,és én ezt nem akarom.Na mára ennyi,bocs hogy ilyen hosszú lett!Tényleg ne haragudjatok a szülinap miatt,inkább csak szemléltetőként írtam nem pedig bántó szándékkal.Bettinek nagy gratula a babához!Képvigyázzon mindenki magára és a babáira!Puszi.Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!

TündeKép

Nem semmi,amiket írsz.Én sok mindent el tudok képzelni,de azért ez nekem is megfeküdné a gyomromatKép.
Nagyon sajnálom,hogy ilyen a helyzet nálatok,mert biztosan sok energiádat felemészti.KépÉs még mi mindent nem írtál le....
Viszont nyugodtan panaszkodj,mi azért vagyunk ittKép.
De azért ne hagyd magad,és állj ki a véleményed mellett következetesen(bár gondolom,azt teszedKép).
De egy ilyen nagymama inkább boszorkánynak tűnikKép!
Tollal rohangálást én sem engedtem,mert én is veszélyesnek tartottam,főleg,amíg nem járt biztosan Bulcsú.De még most is megbeszéljük,minek hol a helye,mivel hogyan kell játszani.Ez a biztos.Viszont a szülinapot jól megoldottadKép!GratulaKép!Nűlunk egyébként anyós nem ilyen veszélyes,ez az egy téma,amiben gáz volt,egyébként nagyon rendes asszony,nem szól bele szerencsére semmibe.

Banyóci

Igen,nekem is fájó pontom az eslő szülinap és nem is fogom elfelejteni,az biztosKép.De zaért megpróbálok nem gondolni rá,mert ha belelovalom magam,akkor olyan ellenérzéseim támadnak a férjem családja ellen,ami már nem normálisKép!
A második jól sikerült,csak Apa nem tudott itthon lenni.Képek is vannak,majd teszek is fel,csak most Apa itthon van pár napra és most sok a dolgunkKép!
Nyugodtan írj csak anyósról,mi mindent meghallgatunkKép!Azért a narancsleves hülyeségével nem volt semmiKép.
Nálunk tényleg elég durva volt a terhességem utolsó pár hónapja.Volt,amikor kibírta a sógornőm minden gond nélkül,de volt,hogy rohant azonnal a WC-be.Na meg hogy otthon mit csinált,nem tudom...
Azért majd csak lesz vhogy ez a baba-projektKép!
Nálunk lehet,hogy apának ki kell menni télen is dolgozni,de remélem,hogy amikor kell,akkor itthon leszKép!Legalább is nagyon ajánlom neki!

Na,rohanok,mert mindjárt órám leszKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok!Anyapoc örülök,hogy nem bántottalak a szülinap dologgalKépAz itthoni dolgokról:az extrém körülmény annyit jelent,hogy apósom(60 éves)fiatal csajokat,egész pontosan k....kat tart maga mellett.Amikor én ideköltöztem(albérlő voltam a barátnőmmel)akkor épp 3 csaja volt itt.Aztán összejöttünk Krisztiánnal,és az egyiket nagy nehezen sikerült kivágni,úgy volt,hogy a sógorom visszaköltözik ide.De ő öngyilkos lett,leginkább az apja dolgai,és az anyja 2 évvel azelőtti halála miatt.Szóval egy csaj elment.Én terhes lettem Vikivel,pár hónap múlva az egyik k... is.Mert persze közbe ők "dolgoztak".Az egész terhességét végigaszisztáltuk,mert kényelmes volt neki,itt lakni,ide járt a mosnivalóval(a hapsijáét is hozta)itt evett,mikor olyanja volt itt aludt.Ezeket a férjem mind szóvátette az apjának,egyszer nagyon csúnya veszekedés is volt nem sokkal a sógorom halála után,ekkor még egy csaj elment,de a terhes maradt itt.szóval itt volt egész terhesség alatt,mert nem voltak képesek albérletet keresni(minek is,mikor ez kényelmes volt).Amikor megszült volt pofájuk idehozni a kölyküket,holott arról volt szó,hogy ezt nem teszik.és még 3 napig itt is voltak,csak azért mentek el,mert apa iszonyú balhét csapott.Jött pár hónap nyugi,aztán megjelent a 3. csaj(akkor volt 19 éves).És pofátlanul beköltözött 7 hónapos terhesen.Ezt is végignéztük,apósom mindent mgfőzött amit kért,én meg mint egy cseléd állandóan takaritottam utánuk.Ja,azt nem is mondtam,hogy a másik elment a kölykével meg a palijával annak vmi rokonához,ahonnan 2 nap után kidobták őket,mert a csaj ott is csak azt várta,hogy majd mindenki megcsinál helyette mindent.Miután tudta,hogy ide nem jöhet,felhivta a védőnőt,aki rögtön elintézte neki az anyaotthont.Most is ott van,a palija meg börtönbe,ez meg azóta is minden hétvégén idejár a kölyökkel.Na,közbe a másik innen ment szülni,de legalább nem volt pofája a kölykével idejönni.Most egy hete megint itt lakik,a kölykével nem is törődik,állitása szerint az apjánál van,mármint a gyerek nagyapjánál,mert azt nem hinném,hogy tudja a sok kuncsaft közül melyik csinálta fel.Mikor megjelent itt az ajtóba,azt mondta azért keresi apósomat,mert jött a még ittlévő cuccaiért.A képembe hazudott,pedig már akkor tudta,hogy megint beköltözik.Nekem már nincs egyetlen barátom/barátnőm,mert mind azt mondta,hogy amikor ezek ittvannak nem jön.Vagyis sose jönnek,mert mindig itt van vmelyik k...Az idegeim már készvannak.Senkit nem érdekel,hogy mi mit gondolunk,minket most se kérdezett meg senki,hogy mit szólunk,hogy ez idejön.Ja,és még kavarja a sz..rt a hátam mögött.De kiderült,és nekem eldurrant az agyam,jól kiosztottam.Most megint bezárva tartom a gyereket a szobájába,mert nem akarom,hogy ezt lássa.Mit fogok neki majd mondani,ha egyszer megkérdezi,kik ezek?Hetek óta nem alszok,alig eszek,totál kivagyok.Mielőtt ez a k.. ,egjelent,volt egy másik csaj is,ő "csak"feljárt esténként,a 2 gyerekét nem tudom hol hagyta olyankor.Aztán már az is nagyon elpofátlanodott,és egyik éjjel feljött,éjjel fél 2-kor!!!kutyával a kezébe.Nekünk is van kutyánk,hát gondolhatjátok mit művelt mikor megérezte a másikat.Férjem kiment és rendesen kiosztotta,azóta még nem mert idejönni.Apósom egy mocsok önző senki(bár ő tökéletesnek hiszi magát)mindennel úgy van,hogy ő az első,neki jó legyen,hogy mással mi van kit érdekel?Így hát neki nem gond ha éjjel beállit vmelyik liba,vagy beköltözik,mert neki ez természetes,és abba bele se gondol,hogy mi ilyenkor mit érzünk.Pénzünk nics,elmenni csak akkor tudnánk,de most már nagyon tele a bili,Krisztián megpróbálja rábeszélni,hogy adjuk el a lakást,és vegyünk két kisebbet.Én ezt már nem birom,itt nem fog változni semmi.Egy babát már elvetéltem,most úgy érzem sikerülne,de ilyen idegállapotba félek,hogy nem egészséges babát szülnék.Na,most aztán jól kipanaszkodtam magam,bocsássatok meg érte.De már nem tudom mit tegyek.Majden ráment még a házasságunk is erre az egészre.Na jó,befejezem,és megyünk vásárolni,addig se vagyok "itthon" nem kell a pofáját néznem a kisk...nak.Legyetek jók,és szép napot!KépÖltözzetek fel,mert eléggé hűvös van!Puszi mindenkinek,Tünde.

Kép

Kép


Drága TündérkeKép!


Jaj,dehogy miattad tűntünk el!!!!Már múlthéten olvastam a levelet,de lebetegedtünk,vagy 2 hétre,táppénzen is voltam kétszer,aztán nem ment itthon a net,mert telefont váltottam,aztán a hétvégén Szegeden voltam,szóval kicsit sok volt a program,ez meg nem egy olyan történet,amit 2 mondattal le lehet reagálni.

Valóban,nagyon durva,amiket írtál és én iszonyatosan meg is döbbentem,amikor elolvastam.
Igazán nem vagyok képben,hogy hogyan laktok apósoddal és hogy lehet,hogy ki-be költöznek mindenféle népek.Gondolom,kertes ház és miután anyósod meghalt,ti maradtatok ott.Szt az lenne a legjobb,ha elköltöznétek,mert így nem lehet normális életet élni,nem hogy gyerekt nevelni,vagy még egyet vállalni!Ha már csak a párod maradt a családban,akkor a ház fele(ami az anyukájáé volt) az övé.Szt meg kellene egy ügyvéddel beszélni,hogy ilynkor mit lehettenni,hogy tudná pénzzé tenni,hogy elköltözhessetek.Mert nem hiszem,hogy apósod elmenne onnan,és a kérlelés sem biztos,hogy hatásos.Egyébként nagyon furcsa,hogy ennyire nincs tekintettel senkire.Kép
Olvasom,hogy szeretnétek még egy babát.Szt azért várd meg,hogy lenyugodjanak a kedélyek.Talán nem is azért,mert nem lenne egészséges,hanem mert később sérülhet lelkileg,vagy,mint az előző(bár soha ilyen ne legyen!),nem tudnás kihordani.
Szt az egyetlen megoldás,haköltöztök és amennyire lehet,megszakítjátok a kapcsolatot apóssal,illetve ezzel az életformával.
És azért az is elgondolkodtató,hogy talán párodnak is lenne beleszólása,hogy ki mehet be és ki nem....Vagy nem így működik?
Na,nyugodj meg,és csak panaszkodj,most már itt vagyok gyakrabbanKép!

Pusza,Anyapoc

 
 


Szia Anyapoc!Csak erre jártam,látom írtál,hát gyorsan válaszolok.Hát a beleszólásról annyit,hogy volt itt már nem egy óriási balhé ezek miatt,de semmi eredmény.A válasz csak annyi,hogy ő az ő szobájába azt csinál amit akar.Kár,hogy amit csinál,azt az egész lakásba látom.De mindegy én csak nő vagyok,és a nő az ő idióta elméje szerint semmire se alkalmas(a láb szétrakáson,meg a cselédségen kivül)a nő egy agyatlan darab akármi.Nem, kertesház,hanem régi belvárosi lakás,az egész ház tudja,látja mi folyik itt.De csak az én pofám ég,pedig én csak az áldozat vagyok.A lakáseladással az a gond,hogy nincs pénzünk,ezt az ócska lakást meg lehetetlen annyi pénzért eladni,hogy 2 kicsit tudjunk belőle venni.De most már úgy vagyunk ezzel a dolggal,hogy lehet belevágunk egy lakáshitelbe,de így nem vagyunk hajlandóak tovább élni.Én nem akarom,hogy a gyerekeimnek magyarázkodni kelljen,mert mit mondhatnék?Azt mégse,hogy a k....i,de mást meg nem tudok,és nem is akarok.Vagy mit teszek majd,ha a lányom azt fogja mesélni a játszótéren,az ovodába,akárhol,hogy mikor melyik liba volt itt.Vagy ha behoznak vmi betegséget,és a lányom összeszedi,mit mondok az orvosnak,honnan szedte össze?Egyáltalán nem értem,hogy egy magát annyira okosnak tartó "ember" miért nem gondolkodik el ilyesmiken?De persze miért is tenné,hisz ez neki jó,a többi meg nem számit.Soha életébe nem törődött magán kivül senkivel.A férjem és a testvérei úgy nőttek fel,hogy alkoholisták lepték el a lakásukat.Kész csoda,hogy egyik gyerek se lett se bűnöző,se alkoholista,mind normális emberré vált.Pedig ilyen szülők mellett,igen kevés esély volt erre.Most megint eltünt a kiscsaj,nagyon remélem,hogy nem kerül elő,mert lerugdosom a lépcsőn.A másik,amelyik a kölykével jár ide hétvégenként,olyan borzalmasan beszél a gyerekkel,hogy én tegnap már röhögtem kinomba.Hát hogy mondhatja egy "anya" a gyerekének,hogy te görény,vagy (bocs ez durva lesz)te kis köcsög?Vagy hogy ferúglak,dögölj meg,és más cifraságok.Remélem a lányom nem tanulja majd meg az itt hallott szavakat,mert akkor ezt a libát is kivágom.Egyébként is úgy vagyok már vele,hogy nekem kell kezelésbe venni a dolgot,mert apósom akkor se fogja elküldeni egyiket se,ha már elege lesz belőlük.Na,szóval nem tudom mi a megoldás,de ha van,annak sürgősen az ölünkbe kéne pottyannia.Bocs a ronda kifejezésekért,örülök,hogy nincs sértődés,így visszatérek máskor is ha lesz időm.Köszi,hogy meghallgattál!Légy jó!Pusz,Tünde.Ui.:a többiekről mit tudsz,Banyóciról,Lindáról?Linatónak megvannak az ikrei,tudtad?Na,megyek alszok egyet,jó éjt!Kép

Kép

Kép


Szia Tünde!

Na,megint ledöbbentem egy kicsit azon,amiket írtál....KépEszméletlen,hogy milyen emeberek hoznak világra gyermeket,akik meg nagyon szeretnének,azoknak nemlehet.
Egyébként egyszerűen el tudod őket üldözni,meg kell mondani,ha még egyszer itt találod,akkor hívoda gyámhatóságotés elmondod,hogy mit csinálés hogyan bánik a gyerekével.Egyébként a gyerek érdekében is ez volna alegjobb,mert ha elvennék tőle,akkor legalább esélye lenne nomrális körülmények között felnőni.Mert így biztosan nem.Kép
A legjobb megoldás biztosan az,ha elköltöztök.Esetleg próbáljatok meg vmi szociális támogatást kérni,sőt használt lakásra már felvehető a fél szocpol,az is vmi pénz és bár nem tudom,hogy felétek mennyi egy lakás,de azért vmit biztosan ki tudtok találni,hogy ezt ne kelljen tovább átélniés el tudjátok felejteni mihamarabb.Mert ilyet tényleg nem láthat egy kisgyermek.És szt azért az nem úgy van,hogy a szobámban azt csinálok,amit akarok,mert aha lakás,ésnem különbejáratú,akkor azért nektek is közötökvan ahhoz,hogy mi folyik itt.És miután a prostitúció büntetendő,alányokat azért meg lehet fogni egy-egy,erre a dologra vonatkozó megjegyzéssel.Sőt,akár a rendőrséggel el lehet őket vitetni.Na,nem akarok nagy öteleteket adni,csak azt akarom ezzel mondani,hogy vmit tenni kell.De azért próbálj meg nyugodt maradni,mert ne lásson a lányod ilyennek és a legfontosabb,hogy ne alacsoynodjle az ő szintjükre!

Linátóról nemtudtam,de akkor ezúton gratulálok neki,többiekről sem tudok most semmit.Úgylátszik,mindenki nagyon elfoglalt!

Fel a fejjel és ha vmit sikerültkitalálnotok,azonnal írdám meg!

Puszi,Anyapoc

 
 


Szia Anyapoc!Köszi a biztató szavakat,már ez is sokat segit.Biztos,hogy nem hagyjuk a dolgot ennyiben,sőt!Most,hogy mondod,eszembe jutott,hogy még akár én is félhetek.Mert mi van,ha egy rosszakaró szomszéd(van itt egy emelettel lejjebb,aki utál minket)ENGEM jelent fel,és az én gyerekem viszik el,mondván ilyen körülmények között nem nevelhetem.Te jó ég,még belegondolni is rossz!!!Na,megyek is,Viki már felébredt.Légy jó!

Kép

Kép


Jár még erre valaki??? Linda? Anyapoc? Tünde? Betti? Linato?

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Jaj,én járok néha erreKép!

Mi újság Banyóci?Hogy bírod a melót?KépNálunk Apa szopmbaton jön mge,úgyhogy lesz nagy örömKépKép!Már vagy másfél hónapja nem látta Bulcsút!!!

Tündérke

HNálatok mizújs?Helyzet változatlan?KépAzért ne gondolod,hogy vki téged fog bántani olyan miatt,amiről nem tehetsz.A gyámhatóság érdeke is az,hogy a gyermek elsősorban az anyja mellett nevelekedjen.És te nem tudsz változtatni az életkörülményeiden,egy "ilyen" nő viszont választhatná, h ne ilyen legyen...

Na pussz!

Anyapoc

 
 


Szia AnyapocKép!

De jó, hogy jöttélKép. Bár az élet még mindig nem fenékig tejföl felénk, de azért most már biztosan gyakrabban fogok tudni jönni. Sok mindennel el vagyok ugyan úszva, de próbálom szép folyamatosan letudni a dolgokat. Vezetni sajna már vagy másfél hónapja nem jutottam elKép, de azt is szeretném folytatni végre. Először is be kéne jelentenem ott is a névváltozást, aztán új oktató után kell néznem. A régihez nem vagyok hajlandó visszamenni. Lassan költözünkKép, anyós eladta a fejünk fölül a lakástKép. Az persze abszolút nem érdekli, hogy mi lesz velünk, a gyerekkel (aki ugye ide jár bölcsibe...stb...), meg úgy egyáltalán. Mindegy, nem is akarok belebonyolódni a témába, mert csak felhúzom magam. Már megvan, hogy hova költözünk átmenetileg, egy házban leszünk az urammal (üzlet)Kép, de jó messze a bölcsitőlKép. Nem baj, ennyi áldozatot mindketten tudunk hozni a gyermekünkért, aki imád ide járniKép. A 2 hét böven elég volt neki a beszokásra, illetve már másfél hét után nem volt semmi gondKép. Sokkal könnyebben ment mint gondoltam volna. Azóta azt hiszem már elmondhatom, hogy már tényleg rendesen beszokott, ugyanis már a betegségek után sincs sirás amikor újra menni kell. Nagyon szereti a gyerekeket, a gondozónőket. Vannak már barátai is, sőt van egy legjobb barátja isKép. Olyan cuki amikor dumál rólukKép. Úgy látom őt is szeretik a többiek. A melóval nincs gond, minden rendbenKép. Amógy lehet, hogy igazad lesz, és bejön amit mondtál, hogy majd a legnagyobb zűrzavarban fog összejönni amire vágyunkKép. De még nem akarom elkiabálni a dolgot...
Mesélj te is kicsit magatokról! Mi újság felétek, veletek? Másfél hónap nagy idő. Meddig tud maradni? Azt elhiszem, hogy nagy lesz az örömKép. Irj!!!

Tünde!
Na most sikerült visszaolvasnom amiket irtál. Hát mit mondjak? Ez tényleg nem állapotKépKépKép. Valamit sürgősen lépni kéne! Azóta vannak fejlemények?

Pusszantás
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

BanyóciKép

Szia,jó sok minden történt nálatok!!!KépKép
Örülök,hogy rendeződnek a munkaügyeid,mert az azért mindig nagy teher...Annak felettébb örülök,hogy a bölcsibe szokás ilyen jól és gyorsan sikerült!!!Látod,mondtam én,h nem lesz semmi gondKép!Nálunk is szuperül működik a bölcsi,olyannyira,hogy mi csak azért üvöltünk,ha el kell jönniKép!De ezt komolyan mondom,már többször volt ilyen,hogy üvöltött,hogy nem akar eljönni...ilyenkor kicsit kétségbe estem,de mondták a gondozónénik,hogy örüljek,hogy nem azért sír,hogy jönni kell...
Tőlünk is messze van a bölcsi,de ez egy jó bölcsi,én is ezért viszem ide.Másrészt itt dolgozom,így egyszerűbb.Probléma majd akkor lesz,ha meglesz a tesó(egyszerKép) és hordani kell...de ez már részletkérdés lesz.
A lakást sajnálomKép,nem is értem,hogy történhetett.Nem is akarok én sem belemenni,de talán jobb is,ha új helyre költöztök,az a biztos,azt nem viszik el a fejetek fölülKép!
Na és milyen volt az esküvő,mesélj?KépKép
Én most dolgozok ezerrel és várom az őszi szünetet,mert iszonyatosan fáradokKép!Annyi felé járok,és hogy mindent egyedül kell csinálnom,ez így egy kicsit fárazstó.De este megpróbálok kikapcsolódni,ha éppen nem kell dolgozatokat javítanom...
Azért azzal a pocakosodással tessék engem megvárni!!!!Így beszéltük megKépKépKép!!!!Nem lelepéni előbb!!!!!!
Bulcsú már nem betegeskedik szerencsére,bár volt 4 nehéz hetünk,de engem jobban megviselt,betegebb voltam,mint a gyerek.Már kint vagyunk belőle régóta és azóta semmi.Kicsit tartottam tőle,mert sok rémtörténetet hallottam,hogy 1 hét bölcsi,2 hét betegség,de egyenlőre még nem tartunk ott.Bár elég nehéz nem betegnek lenni,amikor sokan lázasan hozzák a gyerkekt bölcsibe...amiért egyébként haragszanak is a gondozók és igazuk is van...Szobatisztaság még az elején tart,egyenlőre akkor szól pisinél és kakinál,amikor már folyamatban van.Kakilni nem hajlandó bilibe,bár már kétszer sikerült,pisilni igen,de nekem kell eltalálni az időpontotKép!Nálatok?
Párom tehát jön,de nem megyKép!Egyenlőre marad itthon a következő szezonig és csak legfeljebb 1-2 hetekre megy ki,addig az itthoni üzleteinket csinálja a bátyámmal és engem tehermentesítKép!Legalább is remélem....Már nagyon várjuk,Bulcsú egyre többet emlegeti,hogy apa jön haza,biztosan hiányzik neki.Egyébként eszméletlen a szövege,gondolom,nálatok is így van...

Na,megyek,mert még van dolgomKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


Eltünt a levelem!

Kép

Kép


Na akkor leírom mégegyszer,hátha sikerül elküldeni.Banyóci gratula az esküvőhözKépA költözést meg sajnálom.Bár a helyedbe lennék!Én aztán mennék innen ezerrel!A helyzet tudniillik változatlanKép(Azóta már két alkalommal eltünt 1-2 hétre,de most is előkerültKépPofátlan mint eddig is,a fürdőből az összes cumót be kellett hoznom,mert nagyon fogyott,még apa dezodorját is használta,meg a fogkrémünket is.Egyszerűen fel nem fogom,hogy lehet valaki ekkora paraszt.Még csak meg se kérdezi,csak fogja,és elveszi,használja,mintha csak az övé lenne.Nagyon elegem van belőle.Elkezdtünk lakást nézni,de sajna gyorsan le is fagytunk,mert mindenhova kellene minimum 4-5 milló önerő,anélkül el se érdemes kezdeni.Talán tényleg jobb lesz jövő évtől,és akkor az év közepén-végén már külön leszünk.Remélem.Na,most már talán nekem is sikerül sűrűbben idejutnom.Legyetek jók,pussz,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!

AnyapocKép!
Igen, a munkával nincsen gond, pillanatnyilag ez a legkisebb problémámKép.
Ó, mintha az én fiamról irtál volnaKép. Van hogy ő se akar eljönni bentről. És ebben az az érdekes, hogy tűkön ülve várja hogy menjek érte, minden csengetésre azt hiszi már én vagyok, amikor meg valóban megérkezem, akkor örül, a nyakamba ugrik, és már menne is visszaKép.
Nekünk egyenlőre a lakhelyhez közeli a bölcsi, a munkahelyhez nem. Ha meg elköltözünk, akkor meg már semmihez sem lesz közelKép. De nem baj, majd csak megoldjuk valahogy. Legfeljebb a tervezett 2 év helyett csak 1 évet lesz bölcsis. Tényleg, ti hogy fogjátok csinálni? Jövőre ovis lesz Bulcsú, vagy marad a bölcsiben?
A pocakossággal meg nem tudom mi lesz/van...... Amúgy ha most úgyis otthon marad az urad, akkor ti nem kezdtek bele lassacskán?
Betegeskedés: Gyurci eddig 2-szer volt beteg, összesen 2 és fél hetet volt itthon. Ez nem tudom, hogy 2 hónap alatt soknak számit e vagy sem. Én is ki vagyok akadva azon, hogy egyes gyerekeket milyen betegen behoznakKép.
Szobatisztaság: Mi még sehogy se állunk vele. Időnként kéri, hogy pisilni, kakilni kell, de sosem termel bele semmit. A bölcsiben állitólag néha bilizik, csak pisi, a kakit mindig nekem tartogatja. Ti már viszont nagyon jól haladtok, csak igy továbbKép!
Tök jó, hogy jön haza a párodKép, és hogy marad isKép. Örülök neki, gondolom ti meg pláneKép.

Tünde!
Köszi a gratulátKép. Te viszont nem jó hirekkel jöttélKép. Nem lehetne valamit kitalálni? Ahol most laktok, az végülis kinek a lakása? Nem lehetne eladni, és elosztani a pénzt? Vagy átmenetileg albérletbe menni? Vagy valami? Csak próbálok hangosan gondolkodni.

Jók legyetek! Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!De jó,hogy ti már biliztek!Viki az istennek nem akar.Eddig még csak egyszer ült rá,de aztán gyorsan fel is pattant,és bele akart állni.KépPedig már itt lenne az ideje,3 hét múlva 2 éves.Te jó ég,még csak most volt,hogy besétáltunk a kórházba....Hogy rohan az idő!Viszont szinte minden nap mond egy új szót,igaz leginkább csak én tudom mit beszél,de hát ez is valami.Kiváncsi vagyok mikor fog igazából beszélgetni.Most is édes tud lenni ahogy nyomja a rizsát,löki a sok halandzsát,és a kezével mutogat hozzá.Néha be kell tőle tojni.Na megyek is,mert kifut a levesem.Banyóci:a lakás sajna apósomé,de ha el is tudnánk adni,amit adnának érte,abból nem futná két lakásra.Remélem ez a lakástámogatás tényleg jó lesz,és elhúzhatunk innen.Na tényleg megyek,Viki is felkelt.Szép napot,sziasztok!Tünde.

Kép

Kép


Hahó!

Tünde!
Én úgy gondoltam, hogy a jelenlegi lakás árából ha kapnátok valamit, arra talán már könnyebben tudnátok hitelt felvenni. Mondom ezt én, aki szintén nagy gondban van a lakáshelyzettelKép.
Bilizni, mi sem bilizünk, csak állitólag néha a bölcsiben. Na arra is kiváncsi lennékKép. Gyurci sem beszél még rendesen, mert bár mindent mond, többszavas mondatokat is kreál, de abszolút nem ragoz. Magát még mindig Gyurcikának hivjaKép, de mostanában egyre inkább ZsebibabánakKép. Mikor lesz, hogy egyes szám első személyben dumálnak magukról?

AnyapocKép!
Merre jársz? Nagy a szerelemKép? Gondolom van mit bepótolniKép. Azért ha van egy kis időd, benézhetnélKép.

pUSZ
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Hello lányok! Hogy vagytok?Itt nagyon jó idő van.Már megint csomó dolgom van,apa nagyanyja eltörte a vállát,úgyhogy van mit csinálni.Lakáshelyzet most épp nyugis,nem tudom hol a csaj,de nem is érdekel.Most csak a közelgő szülinapra koncentrálok,remélem jó lesz.Most nem is írok többet,majd a napokban benézek.Szép napot!Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!

Megjött Apa a múlt hét végén,azóta futkosunk jobbra-balra,intézünk mident,amit kell.Persze azért másra is jutott időnk,hiszen gyakorolnunk kellKép!
Bulcsú most 2 napig nem volt bölcsiben a szünet miatt,de teljesen kikészült.Szt hiányzott neki a bölcsi,mert egyszerűen kezelhetetlen volt az első két napon...De azért megoldottuk a helyzetet!

Banyóci

Nálunk is Bulcsúzza még magát BulcsúKép,ez még ilyenkor szt természetes.Nálunk a ragozással ugyan nincs gond,majdnem ahogy elkezdett beszélni,azóta ragoz.Elég hamar kezdte a ragozást,bárkésőn indult meg a beszég.a birtokos szerkezettől kezdve minden megy(de főleg azKép).De szt Gyurci is hamar el fog jutni idáig,ha már próbál mondatokat összerakni!Nálunk még mindenkiről egyes szám 3. személyben beszél,de előbb-utóbb majd rájönKép!
Bili most nálunk sem nagyon megy,mert kicsit felbrouklt a napirend a sok jövésmenéstől,de azért most próbálom megint visszaszoktatni.De nem siketek vele...gyűjtögetem inkább a libero pontokat a pelenkáról,most küldtem be vagy 30-at,mert egy csomó jó ajándékot küldenek érteKép.Ennek is megvan az előnye...
na és mi újság babafronton?vagy még nem tudod?KépNem ám nagyon beelőzni!Kép

Tündérke!

remélme,jól sikerül a szülinap,ne is foglalkozz most más körülménnyel,nem szabad engedni,hogy bmi rányomja a bélyegét erre a nagyszerű napra!Majd mesélj,milyen volt!
Azért szt minél előbb próbáljatok elmenni onnan,akkor lesz iagzán nyugtotok!

megyek én is,mert a csemet nem hagy...Kép

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok

Anyapoc
Na végre előkerültélKép. Már kezdtem aggódni értedKép. Nálunk dettó ez a helyzet. Ha valamiért nincs bölcsi, a gyerek azonnal teljesen kezelhetetlenné válik. Hétvégén tök jól elvan, de már vasárnap délután elkezdi emlegetni, látszik rajta, hogy hiányzik már nekiKép:
Lassan jó lenne, ha nem csak gyakorolnátok az uraddal, hanem keményen ráfeküdnétek a témáraKép, ugyanis úgy tünik jön a tesóKép. Nagyon remélem, hogy nem lesz semmi gond, azért most már kezdem beleélni magam a dologba. Apuci meg pláne, már nyaralást szervez januárra Gyurci nélkül, aztán meg ki tudja mikor jutnánk el újra kettesben valahova. Én meg dilemmázok rajta ezerrel, hiányozna nagyon a kis krampusz. Vélemény? 1 hét megviselné szerinted a törpét?

Tünde
Na ez azKép. Ne is törődj semmivel, legalább nem idegeskedsz! Inkább gyere dumcsizniKép!

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Banyóci

Hát akkor először is nagy gratuláció!!!!KépKépKépKép
de azért csak zárójelben,nehogy elkiabáljuk!Ezek szt még nem voltál dokinál?Tesztet csináltál már,Ez gyorsan ment!ugye-ugyeKép!
Mi túl gyorsan nem csinálhatjuk(bár szívem szt már most babáznék),mert akkor túl korán születne a törpe és Apa nem lenne itthon és akkor egyedül lennék két csemetével,ami az elején húzós...De majd meglátjuk,hogyan alakul...
Gondoltam én már a múltkori leveldből,hogy bújkál ott vkiKép!
Bölcsi téma-->Szt nyugodtan menjetek el,van már olyan önálló Gyurci,hogy ne legyen gondja belőle.De ha féltek,akkor kezdjétek csak pár nappal,esetleg egy hétvégével és akkor úgyis kiderül,nem?És ha ő is ilyen jól elvan a bölcsiben,akkor már elég érett ahhoz,hogy pár napot nélkületek töltsön.Nehéz az embernek elfgoadni,hogy egy idő után nem csak körülöttünk forog gyermekünk gondolataKép!
Én éppen most lombozódtam le,mert az egyik topikban csupán segítő szándékkal írtam fogyókúrás témában,mire egy kedves némber elég harciasan támadott,hogy ugyan mit gondolok,itt senki nem kezdő.Aztán egy másik ugyan szépen elsimította a dolgot,de nem értem,miért kell azonnal támadni,ha az ember tényleg csak jóindulatból írKépKép.Na mindegy,ezen nem rágom magam,ilyen rejtélyek úgyis mindig lesznek...
Elkezdődött a suli,így gyakrabban leszek,mert itt van időm egy-egy szünetben bekukkantani,nem kell a csatlakozásra meg egyebekre várnom..most éppen lakást hajtunk...Remélem,sikerül!

na megyek dógomraKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


AnyapocKép

KösziKép, én is bizom benne, hogy nem kiabálom el. Igazság szerint még vártam volna vele, hogy bárkinek is elmondjam, de képtelen voltam magamban tartaniKép. Érdekes, mert anno Gyurcival kibirtuk. A közvetlen környezetemben mondjuk még titok.
Nálatok akkor most hogy is van ez? Párod mikor is megy vissza és meddig?
Eredetileg mi is ugye nekikezdtünk február végén, és pont úgy kalkuláltam, hogy milyen jó lesz hogy olyankor fog születni (télen) amikor a páromnak nincs szezon az üzletben és sokat tud majd segiteni. Hát ez nem jött be, jelenlegi állás szerint pont szezon közepén fog megszületni, de nem érdekelKép. Inkább szivok egyedül, ráadásul akkor Gyurcinak is szünet lesz a bölcsiben.... Tényleg, nem irtad, hogy ti hogy tervezitek. Jövőre ovi, vagy marad a bölcsi? Azért is kérdezgetlek ennyire, mert ugye a mi fiaink nagyon egyidősekKép.
Pont mielőtt ide irtál, azelőtt olvastam bele a fogyis topikban történtekbeKép. Én is ki voltam akadva rendesen. Hihetetlen, hogy valaki puszta jószándékból ir, egy szerintem tök barátságos kis levélkét, erre ez rá a válaszKép. Ne is foglalkozz vele!
Ezen az utazás témán még biztosan fogok rágódni egy darabig. Eredetileg 2 hétre mentünk volna, persze akkor Zsebibabámmal együtt, de ennyi időre biztosan nem hagynánk itthon. az 1 hét még kibirható, ugye?
Örülök, hogy gyakrabban leszel, mostanában úgy néz ki, hogy én isKép.
Nekem valahogy úgy rémlik, mintha adósom lennél a szülinapi képekkelKép.

Puszik
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok lányok!Micsoda jó híreket olvasok én itt!Banyóci nagy gratula neked!KépHa esetleg Anyapoc nem is,én azért betársulok melléd egy kis babavárásba,ugyanis ha minden igaz itt is lakik valaki a pociba KépBár ti vagytok az elsők akiknek elmondom.Még apa se tudja,orvosnál még nem voltam,mert itt a szülinap,és nem érek rá.De a jövőhéten remélem eljutok,és akkor mikulás ajándék lesz apának.Banyóci szerintem is nyugodtam utazzatok el,1 hétig biztos ellesz a fiúcska.Na én megyek is,majd írok.Csak apa meg ne lássa.Szép napot nektek(már amennyire szép lehet ilyen esőbe)!Puszi,Tünde.ui.:Lindával mi van?

Kép

Kép


Sziasztok!


Tündérke!

Neked is óriási gratula!!!!Még így,orvos előtt is,a megérzéseid biztosan nem csalnakKépKép!Na,én megint csak az rigykedésben maradok,mint mindenholKép!De,előbb utóbb jövök ám ébn is!Kép
Majd írd meg,hogy Apa mit szólt!

Banyóci

Itt nyugodtan elmondhatod a jó híreket,mi úgy sem tudjuk tovább adniKép!Én is nehezn tartanám magamban,mint ahogy most a lakásvásárlással teszemKép.Úgy tűnik,sikerül nagyon jó áron megvennünk egy lakást és alig tudom magamban tartanipedig megígértem páromnak,hogy majd csak akkor mondjuk el,ha már tuti lesz! És le is foglalóztuk...De majd beszámolok róla!
Szt mi hagyjuk még bölcsiben Bulcsút,mert úgyis évvesztes lenne és akkor inkább itt maradjon 1 évet és játsszon....De majd meglátom,hogy mit fognak ajánlani a gondozó nénik,mert ők azért biztos kompetensebbek ebben...Ti hogy gondoltátok?Én sok jót hallottam arról,hogy egy gyermek még 1 évig maradt bölcsiben...de ez talán a saját fejlődési üteméhez is nézendő...Bulcsú nem sietett el semmit eddig sem,így én azt gondolom,hogy jobban jár, ha az ő tempójához igazodunk...Szt Gyurcinál is ezt vegyétek figyelembe...
Na,hát az a topik kiakasztott,de már nem foglalkozom vele...Először lelkiismeret furdalásom volt majdnem,hogy ugyan ennyire durva levelet írtam volna?Pedig ilyenkor mindig nagyon vigyázok,hogy ne tapossak bele senki lelki világába..De aztán betudtam annak,hogy az a csaj,aki ilyen durván válaszolt,valszeg magával és a világgal sincs kibékülve és ezért ilyen harapós...
Ja,és az 1 hét szt nomrális,kibírható,még a Prücsöknek is,nyugodtan vágjatok bele.
Hogy mi mikor...?Hát mi is úgy terveztük,hogy februárban állunk neki,bár én szívem szt már most...Mi is éppen azért,amit Te írtál,hogy jó időben jöjjön.Bár Apa éppen most mondta,hogy az új hajója tovább fog menni,mint a mostani,vagyis vagy tovább csúsztatjuk a dolgot és nem lesz időnk összehozni,mert addigra kimegy,vagy előbb és akkor egy kicsit én is egyedül leszek.De most lefoglal a lakás ügy,aztán majd lesz,ami lesz...Lehet,hogy jövő hónapban már,vagy legkésőbb januárban rástartolok!KépKép

Na megyek,mert kezdődik az órám!

Pussz,Anyapoc

 
 


Banyóci, Tündérke!
Hatalmas gratula nektek!!!! Jó pocakosságot. KépKépKép
Én sem bírtam ki és már nagyon korán kifecsegtem itt a babaneten az ikreket.
Bocsi lányok, de nagyon be vagyok havazva Lorenával és Rubennel meg a másik két csajszimmal. Ritkán jut időm írni is. Olvasni azért szoktam.Kép
Itt találtok pár képet a kicsikről, meg sok mást is: http://linato.gportal.hu

Puszi, linato
 
 


Tünde
Nagy gratula neked isKép. Párodnak mikor mondod el? Mikor is van nálatok pontosan a szülinap? Bocsi, de elfelejtettemKép.

Anyapoc
Na most meg én mondom, hogy itt nyugodtan elmondhatod a lakás ügyetKép. Remélem tényleg összejön, sok sikert hozzáKép.
Bölcsi: Eredetileg mi is igy terveztük, hogy marad még egy évet bölcsis, de a költözés miatt elbizonytalanodtam. Mindegy, az még odébb van, hogy erről kelljen dönteni.
Babagyártás terén meg ha igy áll a helyzet, akkor szerintem inkább hamarabb vágjatok bele, mert ahogy olvasom, igy is úgy is egyedül lennél egy darabig. Ráadásul ha később össze se tudnátok hozni.... Meg hát ugye nem törvényszerű, hogy elsőre összejön.
Szülinapi képek??????

Linato
SziaKép. Ezer éve nem hallottam rólatok. Mi újság felétek? Remélem jól vagytok. Nem is tudom, hogy volt e már alkalmam gratulálni az ikreidhez. Ha nem, akkor most bepótolom: Nagy gratula nektekKép. Köszi, hogy benéztél, és a gratulát isKép.

pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Banyóci:Úgy tervezem,hogy mikulás ajándék lesz apának,de hát ez attól is függ,hogy mikor jutok el az orvoshoz.A szülinap 18-án van,de miután kedves sógornőm bekavart az egészet szervezhettem át,mert 21-én akartuk tartani,csak hát neki fontosabb egy rohadt focimeccs,mint a keresztlánya.Úgyhogy most miatta tartjuk 13-án.Pedig ez olyan nem is tudom,szar(már bocs),mert én olyan idióta vagyok,hogy nem szeretek előre ünnepelni.Amúgy se vagyok egy nagy ünneplő,de hát a gyerekem az más,csak olyan illúzióromboló,vagy hogy mondjam,hogy még a be sem töltött szülinap előtt leülünk mulatni.Vagy nincs ezzel semmi gond,csak nekem van már megint kifacsarodott észjárásom?Mit gondoltok?Piszok dühös vagyok,mert a "kereszmami" miatt az egész buli borult.Eredetileg vasárnapi buli lett volna,így meg lesz egy szombat délelőttöm,a sok kaja főzésére.Még a levest se tudom pénteken megfőzni,mert a fiúkért nekem kell elmenni a sulijaikba,szóval vagy holnap megcsinálom,vagy szombat éjjel főzök,de akkor meg hulla leszek nappal.Tegnap nagyon berágtam,mert a fiúk apja közölte,hogy ha kellenek a fiúk a bulira,akkor nekem kell értük menni,mert ők nem érnek rá,nem tudják elhozni őket.Nem rá lettem mérges,hanem a sógornőre,mert miatta van az egész.De mondtam apának este,hogy még egy ilyen nem lesz.Én eldöntöm,hogy mikor lesz,és ha valaki nem ér rá,akkor sajnálom,de én ugyan nem fogok az utolsó percbe mindent átszervezni,rohanni a torta miatt,stb.csak mert egyvalaki nem ér rá.Már bánom,hogy egyáltalán megint hagytam magam,nagyon uncsi már,hogy örökké én vagyok aki alkalmazkodik.És velem mi lesz?Rám soha senki nincs tekintettel.Egyáltalán azt se tudom minek akartuk apa hugát keresztanyának,egyáltalán nem törődik a lányommal.De hát inkább ne is,ha neki egy meccs többet jelent,mint a keresztlánya.Szóval,legközelebb én megmondom mi lesz,és akinek nem felel meg,az elhúzhat a francba.Na,most aztán jól nyakonöntöttelek benneteket a dühömmel,ne haragudjatok érte!Csak úgy kibukott.Na de megyek,csajszi szétkapta a szobánkat Kép Szép napot,vigyázzatok magatokra!Én lehet,hogy már csak hétfőn leszek,holnap nincs telefonom,péntek-szombat főzés,vasárnap a fiúkat viszem haza,még jó,hogy levegőt venni van időm Kép Na sziasztok,majd érkezem a képekkel!Puszi,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!

Tünde

Nekünk egy elrontott szülinapunk volt,azóta úgy döntöttünk,hogy a gyermek szülinapját csak szűk családi körben ünnepeljük(gyermek,anya,apa) és kész...Nálunk elég durván sikerült Bulcsú első szülinapja,így ezért döntöttünk emellett...És ehhez fogom magam tartani és akkor meg tudok egy csomó problémár spórolni...Nálatok is biztosan ez lenne a megoldás,így nem dühöngenélKép!Azért fel a fejjel,biztosan kárpótol amjd a szép ünnep!

Banyóci

Hát,lakásra ma adjuk a foglalót,remélem,tényleg összejön,nagyon várom!A költözést így önmagában nem annyira,de azért már azt is nagyonKép)!
Nálatok nincsenek újabban hisztik?Nűlunk Bulcsú néha szinte elviselhetetlen.Igaz,ez csak az utóbbi 1-2 hétben jött elő,de ma éjjel is felébredt arra,hogy bementem,elkezdett sírni...mit sírni,üvölteni és nem is hagyta abba egy jó fél órán keresztül,bmit csináltunk.Egyszerűen belelovallta magát és kész...na én kiakadtam és elgondolkoztam,hogy kell-e két gyerek...főleg egyedül...KépÉs néha olyan nyávogva beszél és azonnal görbül a szája,amint vmi nem úgy van,ahogy ő akarja...De asszem a dolog azzal van összefüggésbe,hogy APa megjött és egy kicsit azon a héten el lett kapatva...Telán sikerül visszaráznom majd a normális kerékvágásba...


Na,megyek még dolgozni!Este szorítsatok,megyünk fogalalózni!

Puszi,Anyapoc

 
 


Hello lányok!
Megvolt a szülinap,azt nem mondom,hogy rossz volt,de éppenséggel ettől azért jobbat vártam.Na mindegy,majd jövőre.No,most csak ennyit akartam,megpróbálok pár képet feltenni.Sziasztok!

Kép

Kép


Sziasztok

Bocsi, hogy igy eltűntem már megint, de baromi rosszul voltam/vagyok az utóbbi időbenKép. Folyamatos szédelgés, hányinger, hányás, mindez megspékelve az ólmos fáradtsággal. Tünde, te hány hetes is vagy? És neked vannak ilyesmi tüneteid?
1 hete voltam megint uh-on, akkor június 29-re jósolták a babát, 11,9 mm volt és volt szivhangja is, nagyon szép volt. Most hétfőn meg a dokimnál voltam, minden rendben, csak állitólag hátrahajló a méhem. Érdekes, mert eddig nem volt az. Ez változhat valamitől? Azt mondta, ha magától nem jön előre, akkor ki kell majd emelnie. Ti tudtok erről valamit? Ez mit jelenthet? Már előre parázok, hogy mennyire fájhatKép.

Tünde
Boldog szülinapot kislánykádnakKép. Képek lesznek? Hogy birod ki, hogy ne mond el az uradnak a babyt?

Anyapoc
Na, mi újság a lakással? Ugye sikerült? Mikor költöztök? És mulyen az új kégli (mekkora...stb...)?
Hiszti: Hogy nincsenek e? Ne viccelj, csak az van szinteKépKép. Néha már úgy érzem, hogy az összeomlás határán vagyok. Gyurci mindig is nagyon erős egyéniség volt, akaratos, makacs (igazi oroszlán, mint az anyjaKép), de amit az utóbbi időben művel, az már nekem is sok. Igazán szembetűnő változás a bölcsi óta van. Mig bent igazi mintagyerek, mellesleg baromi jól is érzi magát, addig itthon átváltozik ördögfiókává. Mindenért hisztizik, veri magát a földhöz (az utcán isKép), az alvással is problémák vannak azóta. Néha annyira tehetetlennek érzem magam ezekkel a "kitörésekkel" szemben, mert egyszerúen semmi se használ, ha egyszer belelovalta magát. Nincs valami ötleted?

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


BettiKép

Itt is nagyon boldog szülinapot kivánunk MendinekKép utólag is.

Brigi és Gyurci (na meg GyuriKép)

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Tündi

Én is gratul a szülinaphoz,jöhetnek a képek!!!!KépKépKép

Banyóci

Hát fogalmam sincs,hogy mitől lett hátrahajló a méhed és ez miért gáz a terhesség idején...Azt tudom,hogy a teherbe esés nehezebb,de hogy ha sikerült(melleslege lehet,hogy ezért nem sikerült összehozni a babót akkor,amikor akartátok),akkor miért gond...Van olyan simerősöm,aki szintén babát vár,szintén ilyen adottságokkal,de semmi gondja..Ennek azért érdeklődj utána,hogy feleslegesen ne kínozzanak...
Azért gratulálok a csöppséghez!Majd sietek utánatok!
És persze részvétem a kínok miatt,még jól emlékszem,milyen voltKép!nekem nagyon hatásosak voltak a mentolos doolgok,mindig mentolos cuccokat ettem,tiktakkot meg ilyeneket és akkor nem volt semmi gondom...Igaz nekem nem egyszerűen hányingerem volt,hanem kicsit olyan fulladásos vmivel összekötve.Mindig úgy éreztem,hog elszorul a légcsövem és ettől jött a hányinger..De ez bonyolultKép!
Bölcsi:nekünk most jöttek váratlan dolgok,mert múlt héten Bulcsút az egyik csoporttársa megütötte,nem is kicsit és azóta fél tőle.De olyan szinten,hogy amint meglátja,azonnal rohan ki sírva..Simán bemyeg,semmi baja,amíg meg nem látja ezt a kisfiút...Nagoyn szomorú vagok,mert ez megy 3 napja,üvöltés...és nem tudom,mit tegyek egyenlőre..de várok egy kicsit..

hiszti nálunk nagyjából elmúlt,már csak a szokásos.Nálunk nagyon hatékony,ha ilyenkor beteszem a szobájába és ott folytatja.Egy darabid,kb 2 percig és utána semmi baja.De én ezt csináltam a kezdetektől és nem engedtem neki.Azóta elég csak említeni és meg is színik a baj.Mindig emgkérdezem,hogy bemenjünk-e a szobájába(még ha úton vagyunk isKép) és közli,hogy nem és érdekes módon máris semmi baja.Na jó,van hogy iszonyatosan belelovallja magát,ilyenkor fel sem veszem a dolgot,mintha nem hallanék semmit.Lehet,hogy hazáig üvölt(volt már rá példea),de otthon megy a szobájába és kész...Egyébként nincs tökéletes gyógymódKépKépKép!

Lakást lefogalalózuk,jövő hétfőn adjuk a következő részt,de még a mienket nem tudtuk eladni.Na persze ez nem megy hamar,de majd igyekszünk,hogy menjen!Ez egy tégla lakásmegyedi fűtéssel,nagyon szép környéeken és 1+ 2 fél szobás,elég tágas,jó elredneződésű.3.-on van,lift nincs,mert 3+tetőteres,de nem veszélyesek az emeletek,meg minden emelet között 2 pihenő is van a lépcsön.Na meg van lent tároló és így majd a babakovsit ott lehet hagyni,biztosítva is van szerencsére.Ha bmi ellopnak belőle,azt fizeti a bizosító!

Na most megyek,mert mindjárt órám lesz!

Puszi,Anypaoc

 
 


Sziasztok!
Na,ma vagyunk 2 évesek!KépHát ez is eljöttKépMajd teszek fel képeket,mihelyt rájövök hogyan tudom annyira lekicsinyiteni,hogy feltöltődjön.Banyóci:Nálam már nincs rosszullét,párszor előfordult,hogy forgott a gyomrom,de elmúlt.Én jövőhétre kaptam időpontot a dokihoz,úgyhogy akkor beszámolok mi a helyzet velem.Annyit elmondhatok,hogy nekem is hátrahajló méhem van,és mindig is az volt,amióta először terhes voltam.Sose volt semmi bajom vele.Nálam a teherbeesést se gátolta,minden gyermek 2 hónap után fogant.Aggódni nem kell,kb.a 3.-4.hónapban,ahogy a baba,és vele méhed növekszik,magától előrehajlik.Csak nagyon ritkán kell az orvosnak beavatkozni,ez annyit tesz,hogy(amennyire én tudom)a has felső részére gyakorol enyhe nyomást.De azzal is sokat segitesz,ha sokat fekszel hason.Na,hát én ennyit tudok a dologról.
remélem valamit segitett,és kicsit megnyudogtál.KépMegyek,próbálkozok a képekkel.Puszi,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok
A helyzet változatlanKép. Sokszor úgy érzem magam mint egy kivert kutyaKép, ha meg épp nem, akkor próbálom pótolni az itthoni elmaradásaimat. Nekem nincs rá kifejezett "gyógymód" ami segitene a rosszulléteken. Amióta szedem az Elevitet, azóta egy kicsit normalizálódott a helyzet.

Anyapoc
Jajj, szegény Bulcsú!!! Van már valami változás azóta a bölcsiben? Nem lehetne esetleg a pofozkodós gyerekkel megbeszélni, hogy kérjen bocsánatot, és mondja meg, hogy nem bántja többet? Én is mindig ettől tartok, hogy szegény Gyurcimat valaki jól megveri. Ő olyan kis szelid, nyiltszivű, barátságos gyerek, soha eszébe se jutna durván közeledni más gyerekhez.
Hiszti: Nálunk azóta is tombol ezerrelKép. Van hogy pillanatok alatt leszerelem, de van hogy az istennek sem hagyja abba. Te ügyes vagy, hogy már az elején bevezetted ezt, hogy mehet a szobájába. Én sajna nem, és most már hiába próbálom beküldeni, attól még jobban üvölt.....
Örülök, hogy összejött a lakásKép, ez szuper hirKép. Remélem a tieteken meg nagyon hamar sikerül túladniKép.

Tünde
Még nem sikerült kicsinyiteniKépKépKép?
Jó hogy téged megkimélnek a rossullétekKép, bár igazán nekem sem kéne panaszkodnom, mert tisztán emlékszem, hogy anno Gyurcikámmal sokkal rosszabb volt a helyzetKépKép.
A dokim szinte ugyanezt mondta a hátrahajló méhemmel kapcsolatban, hogy elvileg a terhesség előrehaladtával magától előre kéne hajolnia, de ha mégsem, akkor kell a rásegités.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!

Itt vagyok én is ,csak az elmúlt hét kicsit "húzósra" sikerült.Minden éretelemben
Azzal kezdődött,hogy kedden este a páromat és kicsi fiamat elütötte a zebrán egy autó.Nem volt szerencsére súlyos és az apja kapta a nagyobb ütést,Bulcsú tk csak felborult.Azóta semmi gond.Kép
De jött a szombat,amikor is húgyuti fertőzésre ébredtünk.Azaz Bulcsú.Ez azt jelentette,hogy egész nap üvöltött(de szó szerint),amikor pisilnie kellett.Szt aki kintről hallgatta,azt hitte,nyúzzuk a gyerkeket.Szerencsére estére javult,már nem fájt neki,de addig majd a szívem szakadt meg...Aztán vasárnapra megjött...ennél kellemesebb hetet...KépKépKép!

Banyóci

Na,szóval így bölcsiben nem voltunk,meg még ma sem.De az utolsó nap,amikor voltunk,már nem volt nagy gond.Persze bemenni nem akart,illetve kirohant,de amikor kijött a gondozó néni,hogy felveszi,már nyújtotta a karját..asszem van itt egy kis fifikaKép!
Hiszti nálunk csillapodott,nem veszélyes,megint könnyen kezelhető a "bemész a szobádba hisztizni" mondattalKép.Egyébként hogy vígasztaljalak,nálunk is jobban üvölt,ha beviszem a szobájábaKép.A titok,hogy kitartónak kell lenni és következetesnek ebbenKép!Csak próbálkozz tovább és lesz eredménye,meglátod!
Hogy vagy egyébként?Fáradtság,hányinger ügyileg?Én most méregettem a hőmet,hogy mégis kb mivan.Peteérés OK,meg minden,Apa már azt hitte,nem vagyok teljesen OKKép!Csak kíváncsi inkább.Most reggel is 36.8-at mértem,de ezek szt ez már alacsonynak számít.
Lakásra jelentekznek,de nem nagyon akarja megnézni senki.Most megint sok az eladó lakás és sok az áron aluli,mi meg baért nem akarjuk odaadniKép.De majd csak megjön rá a veveő!

Na,megyek,mert még sok a dolgom!

Puszi,Anyapoc

 
 


Sziasztok!
Kissé eltüntem,a gép benyalt valami jó kis vírust,az egészet újra kellett telepiteniKépKépKépSzerdán voltam dokibácsinál,a baba 6 hetes,sajna csomó gyógyit kell szednem,mert fenáll megint a vetélés veszélyeKépKépKépKépKép2hét múlva megyek vissza hozzá,remélem minden oké lesz.Miután így alakult,nem vártam ki a mikulást,hanem még aznap megmondtam apának,nagyon örült,csak akkor keseredett el,mikor emlitettem hogy baj lehet.De szerintem most nem lesz semmi gáz.Nagyon vigyázok,amikor csak tudok pihenek,szedem a bogyókat.Viszont a kis k...va még mindig itt van,kezdem nagyon unni.Úgy képzeljétek el,hogy délután 2 óránál előbb soha nem kel fel,ebből adódik,hogy az égvilágon semmit nem csinál.Én takaritok,időnként a mosogatnivalóját is csak odahajitja,sőt,mikor apósom kirakja a mosnivalóját,a kis rohadék van olyan pofátlan,hogy a sajátjaiból is pár rongyot belecsempész.Na én ezeket szépen kihagyom a mosásból.Szóval nem tudom a kis szemét mégis meddig akar ittlakni,de nagyon kezdem a dolgot unni.Karácsonykor,ha minden redben lesz a babával,megmondjuk a családnak,és azt hiszem akkor megint lesz egy jó balhé,mert nyilván újra szóba lesz hozva,hogy minek van ez a szutyok itt.Valószinű,hogy felteszem érdeklődő kérdésem,miszerint miért nekem kell utána is takaritani,mosogatni,neki meg semmi dolga?Felfordul a gyomrom tőle,hogy tud valaki napi 14-16 órákat aludni?Simán elnézi,hogy más dolgozik,én tartom rendbe a lakást,neki meg se fordul a fejébe,hogy néha ő is kipucolhatná mondjuk a wc-t meg a fürdőszobát,elvégre azt ő is használja.Nem értem én ezt az egészet.Hétvégén apósom levitt minket Gyulára,van gyógyfürdő(én messze elkerültem)hazafele meg megmutatta a szülőfaluját.Áradozott,hogy neki milyen jó volt a gyerekkora.Aztán tett egy baromi vicces megjegyzést,kis híján beszóltam neki.Azt mondta a nagy áradozás után,hogy ilyen szuper gyerekkort kiván a kislánynak(mármint Vikinek)is.Hát nem vicces?Azzal,hogy ezt a szutykot itt tartja,hát nem éppen azt a felhőtlen gyermekkort biztositja a lányomnak,amit olyan lelkesen kivánt neki.Na de mindegy,valószinüleg fel se fogta,hogy épp miről beszél.Na,egyenlőre ennyi,kisebb regény sikeredett.Legyetek jók,majd írok!Puszi,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok

Megvagyok én is, mégha ramatyul is. Mi "már" 10 hetesek vagyunkKép, én meg hizok mint a bolondgombaKép. Ez normális dolog szerintetek? Akkora hasam van, hogy az már igen-igen elképesztő. Uram időnként megkérdezi, hogy biztos, hogy nem mostanában szülökKépKépKép

Anyapoc
Te jó égKépKépKép. Ez szörnyűKép. Micsoda hirekKép. Szegény Bulcsú, jó hogy már túlvagytok rajta. Nem is igen találok szavakat. Ez a fertőzés is elég csúnyán hangzikKép.
Lakás: Hát igen, nem könnyú megtalálni a vevőt, főleg nem ilyenkor év vége felé. Vigasztaljon, hogy minden lakásnak megvan a maga vevője, csak ki kell várniKép. Kitartást hozzáKép.
Az jó, hogy "amúgy" minden rendben, legalább nem valószinű, hogy meglepetések várnak rád. Jobb ha tudja az ember, hogy mire számithat. Na, áruld már el, mikor kezdtek bele!!!! Már nagyon kiváncsi vagyok!!!!
Velem amúgy minden oké, 13-án megyek dokihoz, és valamikor azon a héten a 12. hetes uh-ra. Remélem ott is minden rendben lesz. Most épp ettől parázok.

Tünde
Remélem tényleg minden rendben lesz nálatok is, én nagyon szoritokKépKépKép. Szedd a gyógyszert szépen, és pihenj sokat!!! A libával meg ne foglalkozz, most pont nem az idegeskedés hiányzik neked! Képekkel elmaradtál! Mikor jönnek?

Most lépek, dobok fel pár képet, már ezer éve nem raktam én sem.

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet: