Új privát üzeneted érkezett!

Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


 

KépKép
KépKép
 

 
 

Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

KépKép
KépKép
 


Sziasztok!
Remélem mindenki jól van,nálunk minden ok,csak a libaKépMa sem éppen pihenő üzemmódban voltam,reggel óta takaritottam,igaz,nem csináltam meg mindent,a szobánakt félbehagytam.Már nem birtam tovább.Holnap kicsit nyugisabb lesz,megyünk a baba-mama klubba mikulás bulira.Kiváncsi vagyok Viki mit fog hozzá szólni,bár ahogy ismerem,rá se fog bagózni,és majd elvonul játszani.Majd kiderül.Anyapoc:férfiak hogy vannak?Ugye nincs komoly bajuk?Banyóci jól megnőtt ez a legénykeKépÉn nem tudom mikor lesznek képek,már le voltak kicsinyítve,amikor a gép behalt.Majd csinálok újakat,de nem tudom,hogy fogom feltenni,mert a múltkor próbáltam,és azt írta ki,hogy túl nagy,és nem tud ekkora méretet tölteni.Majd szorgalmasan próbálkozom.Most lépek,kiscsaj megint rombol.KépNa sziasztok,puszi mindenkinek!Tünde

Kép

Kép


Sziasztok!


Csak gyors bejelntkezésKép!

Tünde,kitartásKép és jobbulást,én is szorítok!

Banyóci

Jók a képke,mint ha az én fiamat látnámKép!Na és a profilos csúcs!!!!KépKépKépSzépek voltatok,itt volt már az ideje!
Majd jövök még!

Puszi,Anyapoc

 
 


Banyóci! Ez a gyerek egyre szebb. Pedig azt hittem ezt már nem lehet fokozniKép A profilképed meg gyönyörű.KépKépKép Gratula a 10 hetességhez.Kép

Tündérke! Vírus ismerős, egyszer már ki kellett cserélni a gépünkön mindent, mert totál tönkretette. Liba KépBrrr. De tényleg ne idegesítsd magad.

Anyapoc! Ez az elütés rémes, még akkor is ha szerencsésen "megúszták." Jobbulást a fiadnak.Kép

Szülinaposoknak utólag is minden szépet és jót.Kép

Mi jól vagyunk, bár van gondunk bőven, de nem a gyerekekkel. Ma éppen esett az eső a hálószobában. Mire kiderült a tetőről a múltkori szél 1 négyzetméteren lefújta a cserepeket. És egyéb ilyen helyes kis problémák.
Kori náthás, a többiek jól vannak. A profilban van a kicsikről kép. A http://linato.gportal.hu -n pedig még egy rakás nem csak a kicsikről, hanem a nagyokról is.

Puszi mindnekinek

linato
 
 


Sziasztok!

Na,most van egy kis időmKép...Nem tudom,nálatok hogy vannak ezek az ünnepek,de mi egyfolytában a "hull a pelyhes..."-t énekeljükKép!Annyira tetszik a gyermeknek,hogy most ez a felkelős,lefekvős,bölcsibe menős nóta....

Banyóci

Nagyon ismerősek ezek a képek,aztán rá is jöttem,hogy miértKép.Nálunk most nyílott egy hasonló játszóház,ahol ugyanilyen a berendezésKép.
Látom,Gyurci nagyon élvezi!
Lakás ügyben már nem parázok,mert úgy néz ki,ha nem megy el időben,akkor az egész másik lakást hitelből vesszük,ezt meg kiadjuk albérletbe.Aztán még lehet,hogy mennek fel a lakásárak és nyerünk is rajta...De elkótyavetyélni nem fogjuk,az biztos!
Projekt...igazság szt egyfolytában rajtavagyunk,vehetjük így isKép.Na csak azért írom,mert nem védekezünk,de azért még nagyon nem is igyekszünk...Igazság szt az lenne a legjobb,ha a jövő év elején jönne össze,mert akkor úgy születne meg,hogy párom itthon lenne.Persze ennek is van egy kis bibije,hogy amikor össze tudnánk hozni,mert a párom még itthon van,akkor túl korai.Mire jó lenne,addigra kimegyKép!Ezért úgy vagyok vele,hogy ahogy esik...és jólesikKép!
De ha ennyivel előbb vagy,majd megyek látogatni,úgyis sokat járok majd PestenKépKépKép!!!Aztán mintát veszek,ha addigra nem jön összeKép!Azért most jobban készülök,már szedek folsavat is.
Azért ez a hónap gyanús volt,mert késett a mensim és utána igen erőteljes volt a vérzés...Bár nem csodállnám,ha ilyen körülmények között nem maradt volna meg baba....KépNa ide ilyen bmikor lehet,nem is magyarázok bele semmit...


Linato

Köszönöm az együttérzést,tényleg elég durva volt az ügy és én még fel sem tudom igazán mérni,mert nem voltam ott...Gondolni nem merek rá,mert ha elkezdem a "mi lett volna, ha...." dolgokat,akkor...KépKép
Viszont meg akartam nézni a porontyokat,de hibát jelez a link,így nem tudtamKép.Utána nézel?????

Tünde

Te csak ne takaríts és idegesítsd magad,hanem pihenés!!!!!!!!!!

Puszi mindekinek!

Anyapoc

 
 


Anyapoc! Nekem bejön a link. Ha itt ráklikkelsz és nem működik, akkor másold be a címsorba. Ha úgysem, akkor nem tudom neked miért nem jön be.Kép

Drukk a projekthez.Kép Én már letudtam örökreKép
 
 


Linato

Most sikerültKép!
Nem tudom, a múltkor miért nem!Kép
Szépek vagytok,mindahányan!!!!KépKépKépÉs jó sokan!KépÉrtem is az utolsó mondatodKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


Hello lányok!
Jól eltünt mindenkiKépÉn se nagyon érek rá,ez a karácsonyi őrület kikészit.Holnap megyek vissza a dokihoz,kiderül,hogy egyben maradok-e jövő nyárig,vagy megint gáz van.Remélem nem lesz semmi baj.Aztán majd megírom mi volt,csak nem tudom mikor,mert csütörtökön jönnek bekötni az adsl-t,de hogy mikor tudjuk használni,az még kérdéses.Mindenesetre,a mobilt lemondjuk,úgyhogy lehet pár napig nem jövök.Szóval vigyázzatok magatokra,majd jövök,remélem jó hírekkel!Puszi,Tünde.

Kép

Kép


Anyapoc! Köszönjük.Kép Most volt néhány nehezebb napom egyedül a 4 gyerekkel, nem nagyon tudtam írni.


Tündi! Drukkkkk. Várjuk a jó híreket.Kép

Kép
 
 


Sziasztok!
Jó gyorsan beszerelték a telcsit is,meg a netet isKép.Na hát csak jó híreim vannak,a baba nagyon jól fejlődik,9 hetes 5 napos,van keze,lába,épp mocorgott az uh-n,tök jó volt látni.Megvannak a beutalóim is,szombaton megyek mindent elintézni,jövőhéten pedig a védőnőhöz megyek kiskönyvért,és végre én is igazi kismama leszek!KépNa,csak ennyit akartam,megyek és ismét bepróbálkozok a szülinapi képekkel,hátha mostmár engedi a net.Sziasztok,jók legyetek!
ui.:Linato jól megnőttek az ikrek,nagy gratula hozzájukKép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép


Sziasztok!

Bocsi a kimaradásért, de kicsit el vagyok havazva mostanság. Betegek voltunk/vagyok, na meg ugye a karácsony. Most sincs már igazán időm, talán majd a 2 ünnep között.

Nagyon boldog karácsonyt kivánunk mindenkinekKép!

Pusz
Banyóci

KépKép
KépKép
 


Békés boldog karácsonyt mindenkinek!

Kép
 
 


Hello mamik!
Először is BÚÉK mindenkinek!
Anyapoc miket olvasok én a másik topikban???KépCsak nem?Mesélj már!Banyóci te hogy s mint vagy?Nálunk minden ok,csak az a rusnya méhlepény nincs jó helyenKéptalálhatott volna jobb helyet is magának.Most reménykedem,hogy ahogy nő a baba,és vele a méh,úgy arrébb kerül a lepény,különben szembe kell néznem a császárrral.Nekem semmi kedvem kés alá kerülni,de ha a helyzet nem változik,akkor persze nem lesz más választásom.De ez még messze van,bízom benne,hogy javul majd a dolog.Na,hát nem is írok többet,jelentekezzetek!
Puszi mindenkinek,Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!

Már kezdtem hiányolni az itteni topiklakókatKép!

Tünde

Kép!Te kis lesipuskásKép!Na ja,mondtam,hogy nem maradok le Tőletek nagyonKép!
Csütörtökön megyek dokihoz,addig nem tekintem hivatalosnak,mert hát ki tudja...
Azért ne bánkódj,a lényeg,hogy a babával minden rendben legyen!KépEgyébként mit jelent,hogy nincs jó helyen a lepény?Talán a méhszájon van?Mert akkor szokott gondot okozni szülésnél.

Banyóci?Kép

Puszi,Anyapoc (majd jövök bővebben)

 
 


Sziasztok!
Jaj nagyon kiváncsi vagyok,minél előbb írj!KépLepény gondjaimról annyit,hogy elől tapad és eléri a méhszájatKép ,de szerencsére nincs rajta.De még ugye bőven növésben vagyunk,szóval nagy esély van rá,hogy arrébb kerül.Legalábbis nagyon remélem,nem nagyon vágyom császárra.Mondhatom,kissé rettegek tőle.Na megyek is,hasam még ugyan nem túl nagy,de azért jól látható,viszont már hetek óta nem megy hosszútávon ücsörögni.Megyek is,és lefekszem.Puszi mindenkinek!
Banyóci veled mi van?
Tünde.

Kép

Kép


Sziasztok!

Csütörtökön voltam 5-6 hetes,10 mm-es petezsákkalKép.Azóta hétfőn is mennem kellett a terhestanácsadóba,met elfogtak a rosszlléetk.Persze papírom semmi,azért megUH-oztak,amin már 5mm volt a CRl és élénk volt a szívműködésKép.Most csüt-ön megyek vissza a magándokimhoz kontrollra.

Tündérke

Hát ez nem túl jó,de ha a dokid lát reményt,akkor simán megúszod a császárt!!!

Na pussz,megyek,nehogy a WC-n kössek kiKép!

Anyapoc

Többiek?????

 
 


Nahát Anyapoc,ez tök jó hír!KépNagyon örülök neked!Akkor a te babád mikorra várható?Én már a jövöhéten az AFP-t megyek levetetni,némi kavarodás után Kép,a dokim kicsit elszámolta a dolgot,és az az időpont amit ő mondott,késő,mert már benne leszek a 17.hétbe,+mire hozzá vissza kell mennem még nem lesz meg az eredmény,az uh-ról nem is beszélve.Úgyhogy a védőnővel utánaszámoltunk,és arra jutottunk,hogy ha minde eredményt meg akarok kapni időbe,akkor a jövőhét vége pont jó időpont.Nagyon megy az idő,még csak most jött össze,és máris majdnem a félidőnél járok KépCsak attól félek,hogy a szülés mikor és hogy fog beindulni,akkor már javába nyár lesz,és mi Vikivel de. is meg du. is csavarogni szoktunk.Na meg ha belegondolok,hogy egyszercsak anya eltünik és napokig nem is látjuk egymást,hát már a gondolat is rettenetes.Na ez még oddébb van,majd csak lesz valahogy.De most már megyek,remélem jól vagy,és Banyócival is minden rendben.Majd jövök,nem tudom mikor,mert tegnap pl.nem engedett be a társalgóba egész nap.Na puszi,vigyázzatok magatokra kismamik!
Tünde

Kép

Kép


Tényleg láttátok a fényképeket?Nagy nehezen de sikerült feltenni még tavaly.

Kép

Kép


Anyapoc azt akartam kérdezni tőled,hogy hogy zajlott a lakásvásárlás?Mi is akarunk innen húzni elfele,már nagyon elég ebből a helyzetből.Csak hát igazából azt se tudjuk merre,hova menjünk?Megdobnál egy emaillel,ha jobban leszel,és ráérsz?Köszike előre is!Pusz,jobbulást!
Ja,a mélcímem:moschino@gportal.hu

Kép

Kép


Sziasztok!

Tündérke

Köszi a gratut!KépA baba ugyanúgy érkezi elvileg,mint Bulcsú,kb nyár vége,ősz eleje.Attól függ,mikor akar kijönni,mert pici fiam 2 héttel hamarabb jöttKép.Ha ügyes vagyok,akkor mindenki augusztusi lesz!
Tényleg rohan az idő,már majdnem félidős vagy!!!!KépNa meg Banyóci is!!!Kép
Ez az AFP dolog elég szörnyű,de biztosan minden simán fog menni,csak ügyes legyél!!!Kép
Eddig nagyon szarul voltam,ma az első napom,hogy semmi hányingerem nem volt,remélem,már vissza sem jön....És bent minden rendben.Ma megyek este dokihoz,akkor minden kiderülKép!
A fényképeket láttam!Elfelejtettem megdícsérni őket?!!!!Mert akkor most fogaddd őszinte elsimerésemet,nagyon jók lettek!Biztos örült a tortának Viki!Kép
A lakásvásárlásról mit akasórsz tudni?Ha megírod konkrétan,akkor írok egy kisregénytKépKép!

Na,megyek,mert lassan eloldalgok hazaKép(most a suliban vagyok)

Anyapoc

 
 


Hellóka!
Szia Anyapoc!Örülök,hogy jobban vagy,az szupi,ha már nem jön rád a futás!A szülinap nem semmi,egy hónap alatt mindenkinek?Akkor minden héten buli van?Nekem meg szülinapi ajándék lesz a bébi,még akár egy napon is lehet a szülinapunk.KépJó lenneKépSzoritok,hogy minden rendben menjen a dokinál!A fényképet csak azért kérdeztem,mert mióta felraktam,egy csomót írtunk,és azt hittem,hogy nem látszanak.De köszi a dicséretet,a torta inkább finom volt,mint szép,de Vikinek nagyon tetszett.Azért is lett Csőrikés,mert akkor éppen kacsamániás korszakát élte,mindenhol csak a hápit fedezte fel.A tüzijátékra először furán nézett,de aztán tetszett neki.Amúgy neked otthon nincs neted?
A lakásvásárlással kapcsolatba,érdekelne,hogy hova mentetek,milyen hivatalba,milyen papirok kellettek,mennyi időbe telt az egész procedúra, stb.Azért is adtam meg a mélcímem,mert gondolom,hogy nem egy kétsoros történet.Mi szép lassan nézegetjük a lakásokat,eddig egyet láttunk,de itt a környéken nem lesz könnyű találni.Messzebb nem akarok menni,mert nem akarok itthagyni szuper gyerekorvost,védőnőt,meg a többi fontos,és jól bevált dolgot.Az új barátokról nem is beszélve.Igaz,hogy a szülésig,meg még utána is ittleszünk,terhesen nem épp a legjobb időtöltés egy kellemes kis költözés.Meg aztán a kórház itt van 5 percre,eszembe sincs elmenni,aztán azon görcsölni,hogy hogy jutok be a kórházba,ha itt az idő.Addi el kell viseljem a helyzetet,ha tetszik ha nem,mert ha menni kell,akkor valószinüleg a dédije jön át vigyázni Vikire,és hát ő is itt lakik 3 saroknyira,max. 10 perc alatt átdöcög.Szóval egyenlőre sok minden miatt maradnunk kell,bár egyre nyiltabban kimutatják nemtetszésüket.Jó mi?Még nekik nem tetszik,hogy ittlakunk,holott ez a lakás a férjemé is,joga van ittlenni.Na mindegy,reméljük,hogy ősszel,vagy legkésőbb a tél elején,már boldogan élhetjük a saját életünket,a saját szép otthonunkban.Te tudsz valamit Banyóciról?Még az idén nem is jelentkezettKépRemélem jól vannak.Egyébként mikor veszitek birtokba az új lakást?
Na,mennem kell,őnagysága rombolja a szobánkatKép
Majd gondolok rád este,vigyázz magatokra!
Puszi,Tünde.

Kép

Kép


Szia Tünde!

A múltkor írtam egy csomót,de sajna bekrepált a net,ígymár nem tudtam elküldeniKép.Most megpróbálom még egyszer.Kép
Szóval az lenne a legjobb,ha összeszednétek,hogy mennyi önerővel rendelkeztek és utána el kell menni egy -két bankba és megérdeklődni hogy milyen hitelekkel mekkora összeget tudnak max adni.Ez elég változó és sokzsor vannak értékhatások is,ezért érdemes elmenni a bankokhoz,mert annyira sokféle lehet a helyzet,amit én fel sem tudokvázolni.Érdemes a szocpolt is megérdeklődni,mert önerőnek számít,de ott is van értékhatár,hogy max mekkora értékű lakásnál használható fel.Ez a múltkor jelent meg az újságban,mi lecsúsztunk róla 1 millávalKép.Vehettek fel államilag támogatott hitelt,ott is megvan az értékhatár,hogy meddig támogatott,ha ennél többe kerül a lakás,akkor a fennmaradó többletet nromál kamatra kell felvenni,ami így nem kevás.Ha deviza alapút vesztek fel,ez bizonyos szempontból szt jobb.Igaz,ingadozhat a havi törlesztőrészlet a devizaingadozás miatt,de én úgy vettem észre,hogy ez 1-2ezer Ft-ot jelent csak,oda is és vissza is,tehát nem olyan vészes.Persze,van,akinek ez is sok pénz,ezt meg kell fontolni.Viszont egyszerűbb visszafizetni,ha nem akarjátok életetek végéig törleszteni,mert nem kell módosítási megy kuyatfüle díjakat fizetni a visszafizetéskor,vagy nagyobb összegű törlesztéskor.Szóval az a legjobb,ha érdeklődtökminél többhelyen,számolják ki,hogy mi mennyi lenne összesen és akkor tudtok kalkulálni.Arra számítsatok,hogymég meg sem kajátok a kölcsönt,de már egy csomó díjat kell fizetni.Hitelfolyósítási díj,közjegyző,ügyvéd stb...Általában az ügyvédet a vásárló fizetni,így ez rátok hárul.Legtöbbször a lakásérték 1 %-áért vállaják.Szóval még semmitek sincs,de már fizetni kellKép.De legalább el tudtuk költözni!!!!KépKépKép
Várom a fejleményeket!

puszi,Anyapoc

 
 


Szia!
Hát ez aztán jó bonyolult,és idegtépő,amit leírtál!De hát előbb-utóbb el kell kezdeni,mert így nem mehet tovább.Meg különben is,itt két gyerekkel nem sokáig fogunk elférni.
Te hogy vagy,javult már a rosszullét,vagy még mindig kínoz?
Megyek is,Viki rosszalkodik,leállitom,még mielőtt valamit tönkrevág.
Jobbulást!
Szióka,Tünde.

Kép

Kép


Szia Tünde!

Hát nem lesz könnyű dolgotok és időben álljatok neki,mert hosszú tortúra!Ha van időd nap közben,akkor menj be egy-kétbankba,hogy mondjanak el ezt-azt...
Köszönöm,hogy jobban,hol rosszabbulKép.Ma pl egész jól,de azért reggel szokás szt hányás...aztán jött a tesztreggeli,mertmentem vérvételreKép.Nem volt felemelő.De aztánegész jól lettem.Asszem az sem tett jót,hogy sokatfeküdtem.Úgyhogy mától minden nap jövök-megyek,hogy szoktassam magamKép!
Remélem,hogy sikerül gyorsan el tudtuk onnan tűzni,mert nem túl jó az ilyen feszült környezet!Kép
Voltál már AFP-n?

Puszi,Anyapoc

Banyóci merre van???????????????????

 
 


Szia Anyapoc!
Előbb-utóbb csak véget ér ez a rosszulétes időszak.A fiaddal is sokat voltál rosszul?Nálatok tesztreggeli van?Nálunk az a fincsi Kép cukros lötty,de most már annyi engedmény van,hogy lehet bele egy kis citromlevet tenni,hogy ne kifele jöjjön szegény kismamikból.Jut eszembe!Te most hanyadik hétnél is tartasz?Igen,én már voltam AFP-n,múlthét csütörtökön,remélem,hogy a jövőhét elején meglesz az eredmény is,mert az UH-s nő elég görény módon lehurrogott,hogy "úgyse lesz meg,akkor meg minek adjon korai időpontot",és csak 17-ére adott uh-időt,de nkeme meg már 16-án a dokimhoz kell visszamennem.Úgyhogy most reménykedem,és aztán ha nekem lesz igazam,majd jól meg is mondom neki,hogy csak tegye át szépen előbbre az időpontom.
Banyóciról a másik topicban olvastam,az ünnepek alatt elkezdett vérezni,kórházba is volt,és most szigorúan feküdnie kellKép
Megyek,és én is lefekszek,mert ha sokáig üldögélek itt,megfájdul a hasam alul.
Vigyázz magatokra!
Puszi,Tünde.

Kép

Kép


Szia Tünde!

Remeélm,Banyócinak semmi baja,és hamarosan ide is visszatér,jobbulást nekiKép!
Elég sokat voltam rosszul Bulcsúval is,de nem ennyire.Nála elég volt 1 hét pihenő,aztán tudtam kezelni a dolgokat.De most....KépMost sokkal rosszabb,nagyon gyenge vagyok.Ma voltam dokinál,szerinte azért,mert kevés folyadékot iszok.Attól lehet gyengeség.Most elkezdtem inniKép!
Nálunk az elején és a végén tesztreggeli van,csak félidőben van olyan terheléses,amit írtál.Elég borzasztó,nem tudnám egynél többször végigcsinálniKép!Te hogy bírtad?Én a tesztreggelist is alig...
Érdekesek ezek az EÜ dolgozók.Olyan bunkók tudnak néha lenni,és semmi segítőkészség.Azért remélem,hogy minden összejön időben!!!Aztán majd írj,hgy mi volt az UH-n!Megnézitek,hogy mitek lesz?Kép

Puszi,Anyapoc

 
 


Szia Anyapoc!
Nem lehet egyszerű ez a rosszulét-dologKép
Én Vikivel az első 2 hónapban émelyegtem,az elég rossz volt,meg most is az elején,de csak pár hétig,ahogy elkezdtem szedni a Maternát,teljesen megszünt.Azt,hogy a folyadékbevitelnek mi köze a rosszulléthez,nem tudom,erről még sose hallottam.A tesztreggeli nem rossz,bár annak aki nem szereti pl. a tejet,nem tudom hogyan oldják meg.A cukros lötty,hát nem mondom,hogy álmaim netovábbja,de végülis úgy állok hozzá,hogy egy szükséges rossz,amin túl kell esni.Én a 10-11 hét körül voltam,és szerencsére sikerül mindig ugyanahhoz a nőhöz kerülni,nagyon kedves,már Vikivel is mindig ő vett vért,minden alkalommal volt pár kedves szava.Most is mondta,hogy miért kell szegény kismamikat ezzel a löttyel kínozni.Mondtam,hogy hát én aztán szeretem az édességet,de ez még nekem is sok.Aztán poénból megjegyeztem,hogy jobb lenne,ha inkább egy nagy szelet tortát írnának fel,azt szerintem a mamik is lelkesebben fogyasztanákKép
jót mosolygott rajta.Azért vannak még kedves eü-s dolgozók,csak ritka,mint a fehér holló.Az uh-t nagyon várom,de azt,hogy végre mocorogjon a bébim még jobban.Nem akarjuk tudni,hogy ki lakik benn,Vikit is úgy vártuk,és sokkal izgibb volt.Ti meglesitek majd,hogy mit rejt a lába közt?A párod mit csinál,hogy annyit van távol?Ja,és akkor most itthon lesz a bébi érkezésekor?
De most már befejezem,mert ez már elég hosszú így is.Még fürdök,aztán fekszek.
Jóéjt!
Vigyázz magatokra,és remélem megszabadulsz attól a fránya rosszulléttől!
Puszi,Tünde.

Kép

Kép


Szia Tünde!

Pont kérdezni akartam,hogy érzed-emár a mocorgást,de ezek szt még nem...Pedig lassan itt lenne az ideje,hogy hírt adjon magáról a kis törpeKépKép!
Ma már túl vagyok a hányáson,utánamindig jobb..Szedtem én B6-ot is,de az sem használt.Most megpróbálok egy homeopátiás szert,hátha az segít.Nem i a hányás a nagy gondom,inkább a gyengeség.Most iszok,mit a gödényKép!Hátha jobb lesz...
Tesztreggeli: én kakót ittam,lehet,hogy ettől is lett magasabb a cukrom,de nem vészesen.Bár szeretm a tejet isKép!De hogy minden alkalommal cukrot...Brrrrrrrrrr....
Én szeretném tudni,hogy mink lesz,meg úgyis akarok menni 4D Uh-ra,ott meg úgyis látszani fog,ha arra fordul a manó.Csak addigrendben legyen minden,nem akarom elkiabálni.
Én is Maternát szedek,már amikorbírok...mert olyan nagy,hogy sokszor ettől is hányingerem van.Ha meg szétrágom,akkor az ízétőlKép!De azért mindig elerőszakolom...
TortaKép!Ez jó ötlet,de akkor meg ki milyet szeret?Kép
Párom hajózik,Passau és Budapest közötti hotelhajón hotelmanager(vagyis hoteligazgató a mi fogalmain szt).Valszeg nem lesz itthon szüléskor,hacsak éppen nem Pesten lesznek és le tud jönni.De úgy tervezzük,inkább a hazajövetel után lesz itthon 1 hetet,aztán november elején vége a szezonnak és akkor sokáig itthon lesz.Ha nem tud a szülésre lejönni,akkor valszeg anyukám jön bele velem.Legalábbvki ot lesz.

Na,megyek én is,Ti is vigyázzatok magatokra,aztán szólj ám,ha hírt adott magáról a törpe!!Kép

Puszi,Anypaoc

 
 


Szia!

Ezzel a mocorgással már halálra idegelem magam.Nagy ritkán érzek valami kis finom akármit,gondolom a baba az,a bélmozgás más.Csak hát én azokat a nagy tüdőszaggató rugásokat váromKép De lehet,hogy nekem most abba nem lesz részem,mert elől van a lepény,és szerintem az tompitja a mozgást.De mindegy,a lényeg az,hogy egészségesen ittlegyen majd a kezembeKépMost már úgy vagyok vele,hogy ha esetleg baj van,akkor úgyis elmegy(de csúnya szó),ha meg nincs semmi,akkor majd csak jelentkezik előbb-utóbb.Azthiszem hétfőn már érdeklődök az AFP eredményért,hátha megvan már,és ha kész,gyorsan át is iratom az uh időpontom.Majd a dokit megkérdezem,hogy a lepénynek van-e köze a mozgáshoz.Torta.Hát igen tuti nagyobb sikere lenne,mint a cukros löttynek,és nekem pl. a csokitorta a kedvencem,szivesen bevállalnámKép
De végülis úgy lenne buli,ha minden kismami maga dönthetné el,hogy milyen tortát enne,és akkor azt írnák fel.Abba is elég sok cukor van,éhgyomorra egy szelet torta,elérhetne olyan hatást,mint a cukros víz.
Ez a meló a párodnak jó is rossz is.Nem lehettek túl sokat együttKépA költözést hogyan oldjátok meg,akkor itthon lesz?Nem irigyellek az egyedülszülésért,még ha anyukád be is megy,azért az nem olyan,mintha az apuci lenne ott.Olyan nincs,hogy akkorra szabadágot kér?Jó,végülis ez hülyeség,mert hát nem lehet előre kiszámitani,hogy pontosan mikor jön a baba.Nálunk is macerás lesz,de azon gondolkodtam,hogy majd bemegyek a kórházba,és akkor a Viki a dédijénél lenne míg mi szülünk.Mert ha hirtelen rámjön,és itt a Viki,az apja sehol,akkor mi a fenét csinálok?Vele még egyszerű volt,meg szerncsénk is,mert akkor hétvégén pont itthon volt az apja,és csak besétáltunk a kórházba,de most nem ilyen egyszerű a helyzet.
Na megyek,még fő a levesem.
Jó hétvégét,és múljon már el az a randa róka!Kép
Puszi,Tünde.

Kép

Kép


Szia Tünde!

Tegnap és ma már jobban voltam-vagyok,de azért elkiabálni nem akarom...Ki tudjaKép!
Volt viszont egy szörnyű álmom...elvetéltem álmomban,nagyon rossz volt...annyira valóságos,,hogy alig tértem magamhoz,amikor felébredtem.Remélem,minden endben van odabent...
Drága fiam is felkelt éjjel,ki is hoztam,mert nem tudtam menygugtatni,denagyon korán felébredt,így elég dög vagyok...
Párom melója jó,mert elég jól keres és hetentetalálkozunk,mert Pestrejön a hajó.Másrészt a szezon 7hónap,és amikor vége,akkor velünk van egyfolytában.Így azért nem olyan rosszKép.
A szülés miatt eleinte én is aggódtam,eleve úgy terveztük,hogy úgy essek teherbe,hogy akkor szülessen a pici,mire ő megjön.De most már örülök,hogy előbb sikerült,mert ha később esek teherbe,akkor ezt a 3 borzasztó hetet egyedül kellett volna végigcsinálnom és nem ment volna...
Így meg a szülésről marad le,de legalább az elsőnél ott volt,így azért már tudj,mi történik.
Talán jobb lenne,ha ő jönne be,de anyukámban is teljesen megbízom és a lényeg,hogy legyen mellettem vki,mert nálunk már se szülésznőt,se orvost nem lehet választani.Így marad ez az egy vígaszKép!
Ezek szt a Te párod is nagyon elfoglalt?Azért csak összejön az együtt!
A mozgás már biztosan az,amit érzelKép!Nekem is elől fekvő lepényem volt(de a méhszájranem lógott rá),de elég hamar éreztem a mocorgást.Persze főleg akkor,ha a kezem a hasamra nyomtam.KépEgyébként abban egyet értünk,az lesz,amit a természet akar...Én anno is a 12. hétig nem áltattam magam.Lesz,ami lesz..Mondjuk elég rossz volt átélni,hogy a sógornőm ugyanakkor 9 hetesen elvetélt.Az utána következő ramazuriról nem is beszélveKép.
AFP-vel mi újság?Mikor mész UH-ra?Nekem még van 2 hetem a 12. hetihez,szinte hihetetlen,hogy így röpül az időKép!
Na,megyek ,csinálok vmi ennivalót,mert éhen veszekKép!

Puszi,Anyapoc

 
 


Szia!
Én már napok óta ide se néztem,nagyon kényelmetlen ülni.Úgy 1-2 órát még nagy nehezen kibirok,de alul megfájdul valami csont,és akkor alig birok lábraállniKépRáadásul még hullafáradt is vagyok,pedig már alig csinálok valamit,csak Vikit viszem le délelőttönként a játszótérre,meg kis főzés,mosás,a mi meg a Viki szobáját takaritom(de nem minden nap)és mégis kivagyok.A liba változatlanul nem csinál semmit,baromira elegem van belőle.Szerintem a fáradtság,ami rámtört,már inkább idegi eredetű,mert alig csinálok itthon valamit,mégis estére olyan vagyok,mint aki hegyet mászott.Illetve,mostanába már reggel is úgy kelek,mint a hulla,alig látok ki a fejemből.Na,és,hogy tökéletes legyen a szenvedés,ehhez még az alvás is egy katasztrófa,csak a két oldalamon tudok aludni,ez persze azzal jár,hogy állandóan fordulok.A baj csak az,hogy amikor fordulok,én fel is ébredek.Ezt eljátszom egy éjszaka 5-6x,+ 2-3x megyek ki WC-re.Nem sokat alszok,azt a kicsit is nagyon rosszul.Mondtam is tegnap a férjemnek,hogy ez a gyerek már most felkészit a nemalvásraKép De jó lett volna legalább addig jókat aludni,ha itt lesz,akkor úgyis jön az éjszakázás.A kismanó változatlanul nem mocorog,csak ritkán érzek valamit,azt is nagyon finoman,de remélem,ha nagyobb lesz,akkor azért jobban lehet majd érezni.De az is lehet,hogy ő ilyen kis nyugis,lusta kölök,ami Viki után nem is lenne nagy baj.A kisasszony ugyanis egyre rosszabb,és szemtelenebb.Az AFP-m elvileg ma már meglesz,UH-ra a jövőhéten megyek.
Na megyek,mert most már én is éhes vagyok!
Puszi,Tünde,már 18+1!!!

Kép

Kép


Szia Tünde!

Ne haragudj,hogy nem jelentkeztem,de a költözés és a visszatérés a munkába kicsit lefoglaltKép.
Remélem,jól vagytok mindannyian!!!

Én elhagytam a hányásokat,kb a 12. héten sikerült,azóta legfeljebb csak émelygek egyszer-kétszer,de nem vészes.Na meg az orrnyálkahártyám van beduzzadva állandóan,ami nagyon kellemetlen,néha hányingerem is van tőle,mert nem kapok levegőt,de azért nem vészes már az sem.
A pocakom nekem is szépen nő,estére úgy nézek ki,mint egy félidősKépKép!Gondolom,ez nem nagy újság...Kép
Mi lett a 18 hetesen?Minden rendben az AFP-vel?Én a jövő héten megyek levetetni a vért.

Na,puszi,Anyapoc

 
 


Szia Anyapoc!

Jó rég jártunk erre,történt is pár dolog.
Rossz lett az AFP-m,elirányitottak genetikai tanácsadásra.Ott kiszámolták az arányt,hogy hány százalék esély van a beteg babára.Ez 1:202-höz,vagyis kb.fél százalék esélyt jelent.A dokinő akinél voltunk,azt mondta hogy ez az arány hivatalosan 1:150-hez a normál határ,de ő még rátesz egy biztonsági sávot,ami + 100,azaz 1:250-hez.Szóval,aki hozzá kerül,és az aránya úgy jön ki,hogy 250 alá esik,azt továbbküldi.Én is így jártam,hétfőn volt 3 hete,hogy megcsinálták a méhlepény-mintavételt.Nem fájt,csak fura érzés volt,olyan mint amikor a bicikli kerekét pumpálják.Az eredmény rendben,a baba egészséges.Már csak az a baj,hogy voltam eddig 10! Uh-n,és mindegyiken más kort számolt a gép,úgyhogy pontosan nem lehet szülési napot megjelölni.A könyvembe júli 20 lett írva,de pl. most szerdán ez már változott 16-ra.A dokim azt mondta,hogy ne írogassuk át,a lényeg,hogy valamikor 20-a körül szülünk.Ez eddig oké,csaki hát itt van Viki,vele mit csinálok ha hirtelen rámjön?
Már azon gondolkodtam,hogy ha már a vége felé járok,megbeszélem a dokival,hogy befekszek,és inditsa meg.Egyszerüen nem tudom másképp megoldani,így is ha nem lesz semmi bajunk,és a gyerekorvos vállalja,akkor szülés után 48 órával hazajövök.A férjem sajnos nem tud itthonmaradni napokig-hetekig,Vikit meg már nem merem a dédijére hagyni,kezd veszélyes lenni.A múlthéten pl. magáraöntött egy fazék forró teát,novemberbe meg kitörte a vállát.Hát így hogy merjem otthagyni a gyereket?Ha nincs ott még valaki,akkor nem lehet.Na szóval,nagyon macerás most a gyerekvárás.

Mi újság nálatok?Sikerült teljesen berendezkedni?Fiadnak hogy tetszik az új otthon?Apátok,otthon van,vagy már elhajózott?

Örülök,hogy elmúlt végre a rosszulléted,már csak az igazi tavasz kellene,hogy beköszöntsön.Nagyon jó volt ez a hét,Viki is egész másképp viselkedett.Néha már nagyon elviselhetetlen volt,biztos agyára ment már a hideg,meg néha a bezártság.Sokszor olyan idő volt,hogy a közértig is ailg mertünk lemenni.

Na megyek,még lemegyünk egyet játszani,amig nem szakad az eső,mert nagyon lóg a lába.Kép

Szia,vigyázz magatokra!

Tünde.

Kép

Kép

Vissza: Ismerjük meg egymást

Jegyzetfüzet:

 

cron