Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Csak 2 sor mert megigértem apának, hogy 10re ágyban leszek...

Orsi ezt a mondatodat meg sem hallottam, hogy rossznéven vesszük a képeket! Butaság!!!!!
Úgy döntöttem Bence is a szerelmem Kép
Dani, Matyi, Bence nem semmi ennyi pasi!
Nagyon szuperek a képek, és csak úgy kifeküdt a padlón? Kép

Most megyek, de holnap jövök és válaszolok, oké? Kép

Vic nagyon sokat fogok nektek holnap szorítani!
Cup
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Csak tényleg egy gyors bekukk, mert Matyi sajna nincs valami jól, ma reggelre tele lett pötyökkel, vittem dokihoz, aki szerint lehet, hogy csak az oltás utóhatása, no meg ugyanúgy köhög mint annakelőtte. Most is megébredt és tegnap éjjel is sokszor fent volt, ordít és köhög, de ha kiveszem akkor csak köhög és jönne a mi szobánkba hancúrozni. Na megyek, mert ordít.

Ja a képek nagyon tetzsettek Daniról és Bencéről, Vic légy bátor, mert a férfiak csak hiszik, hogy azok, nekünk kell azt beléjük magyarázni. Bocs, megyek, Zita
zitus
 
 


SziasztokKép

VicKép
Szoritok nektek holnapra! Minden rendben lesz, gyorsan tul lesztek rajta.
Dorci nagyon édi a labdás képen, és milyen komoly miközben azokat a golyókat tologatja, kész hölgy márKép

ZitusKép
Szegény Matyi, tuti van benne szerintem az oltásnak is utóhatása, ugye 6-10 napra rá jön ki.
Sok gyógypuszit küldünk neki, meg gyógytündéreket akik meggyógyitják a torkát, hogy ne köhögjön. Ha elviseli akkor tegyél kék szinű sálat, vagy kendőt a nyakába, a kék szin sokat segit a torokfájásnál köhögésnél a gyorsabb gyógyulásban.

HajniKép
Én is igértem vagy két órája hogy megyek az ágyba... de még itt vagyok... nah azért dolgoztam eddig, nem csak neteztemKép
Dani nevében köszönöm az elismerő szavakat, majd holnap átadom neki, csak félek hogy elbizza magát a végén, annyian dicséritek őtKép
Mi is meglestük ám Alexa új fotóit, azok a copfok ennivalóak nagyonKép

OrsiKép
Ezer boccs és anyamaci, meg voltam győzödve róla, hogy melózni volt kispapiKép ezek az információk után már más a fekvése a masszázsnak. Minimum az hogy téged kellett volna finoman megdögönyözni, ha ő már pihentKépKép Babydoll akció megtette hatását?Kép
Nagyon ari Bence a képekenKép az a vaditó csajozós nézés totál levett a lábámrólKép
Nálunk multkor Dani az ágyneműtartó kosarankunk dölt ki és aludt el játék közbenKép
Dzsedi lovagnak se rossz Bence, ugyan ez Daninál a takarító kisiparos, kedvence a partvis-lapát-felmosmop ellopása és az azzal való koszálás a lakásban.
Porckorong leválásKép nem éppen biztató, nekem csak gyerekkori kori balesetem volt, az se volt felemelő, azóta is megérzem a térdemre a hideget.

Hiszti---- nagyon nehéz, sokszor én is nehezen viselem, és néha néha előfordul mikor már kétszáz huszadjára vonom el a figyelmét, szólok neki, viszem arrébb, hogy a végére felemelem a hangom, de mintha nem történt volna semmi ugynaugy folytatja vagy vigyorogKép A legrázósabb nekem, mikor már fáradt és nyüglődik, mert olyankor sokszor harap, csip, és huzza a hajam, de azt nagyon tudja. Semmi nem vált be rá, a hajhuzásnál csak akkor engedi el ha én is meghuzom az ővét, a harapás és csipésnél, hiába ütöttem rá a kezére, kinevetett, volt hogy visszaharaptam finoman, de azt hitte játszom és tovább csinálta, szal én feladtam... ha van jó ötletetek azt szivesem veszem és kiprobálom, hátha közte van az igazi megoldás.

Nah elteszem magam holnapra...

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

 
 

Sziasztok!

Vic? Hogy vagytok? Kérlek jelezd, hogy mi van, jó?! Drukkolunk ezerrel!!!

Bence délutáni alvásakor irok bővebben is, mert most is hiszti van, hogy menjek vele játszani. (Ezt a pár sort fél órája irom...)

Orsi
orsi17
 
 


Sziasztok!

Nos akkor ma egy kicsit részletesebben, már ha Matyi fel nem ébred. Sajna a tegnapi éjszaka nagyon fárasztó volt mind neki, mind nekem, mert alig aludtvalamicskét, itt-ott 1-2 órát, most meg alaludt 1/2 10-kor és úgy létszik most tud aludni. Mára a pöttyei is halványodtak, így valszeg tényleg az oltást sínylette meg ennyire, illetve jöhetnek a hátsó fofai is, mert állandóan bent van az ökle a szájában.
Nagyon nyűgös, nem lehet vele szinte semit foglalozni, mindenért sír vagy harap mikor milyen a kedve és csak a maga útját akarja járni. Pl ma egész reggel a gumicsizmájával rohangált és fel akarta venni. Amit persze még nekem is nehéz a lábára adnom, nemhogy ő egyes-egyedül felvegye. Na de nem panaszkodom többet, mert alajában nagyon kis elesett és annyira nem tudok neki segíteni, hogy az már nekem is fáj!

Orsi nagyon édi ez Bence fiú és iszonyú nagynak látszik a képeken, mennyi is ő mostanában centiben és kilóban? És olyan édes azon az alvós képen. Tegnap én is a karfiollal és ajttal meg virslivel próbálkoztam, sikertelenül, így a kaját én ettem meg. Mára huileves van, na kíváncsi vagyok?

Ági: nem semmi ez a sátor-alagút, de hogy lehet tőle elférni, különben meg szuper lehet, mert a bújkálás az egyik legjobb játék. Na a histis állapotokról én is tudnék mesélni, nálunk sem válik be az elterlés csak néha, így a határozottan megfogom a kezét, ránézek a szemébe és emelt hangon elmondom a gondom, még ez válik be leginkáb, csak a kezét illetve a karját fogni kell, mert amint azt kiszabadította, már megy is és nem figyel! De ha fáradt és nyűgi, akkor csak az itatás, szopiztatás segít vagy az sem Kép
Nagyon jó hogy itt vagy, remélem a lábad is meggyógyul lassacskán, ilyenkor hogy tudsz versenyben maradni Danival? Én nagyon félek, hogy egyszer a hátam miatt nem bírok majd felállni vagy felemelni és akkor ... nos fogalmam sincs...

Orsikám: aztán apa merre nyaralt nélkületek? Ja és én nem a meztelen macira gondoltam ám, hanem farsang lévén a maci jelmezre, ezért írtam, hogy sexibbet is választhattál volna... Na de ugye rossz az aki rosszra gondol...

Hajni:A tegnap este remélem jól sikerült, mert hát hiányoltalak ám! Hajnalban is be akartam nézni, de mivel a nagyfiú az ölemben aludt, így nem akartam megébreszteni a gépzúgással.
Tényleg érdekes lehet ennyi évi ismerettség után illetve szerelem után még sok-sok együtt töltött év! Mi mindig meslünk ez egymás előtti időkről egymásnak, de ti ugye együtt emlékezhettek ezekre. Régi fényképeket nézegetve én gyerekkoromban biztos nem Ferit választottam volna, mert egyik kispajtásom, barátom sem olyan mint ő, mégis azt kell mondanom, hogy jól választottam utolsónak és az előzőek sem voltak rosszak Kép Húú én nagyon rossz gyerek voltam, állandóan tele voltam horzsolásokkal, ütésekkel kék és zöld foltokkal,és mindig azt mondták 7 fiú veszett el bennem. De valahgy kinövi ezt az ember, és középsulira nagyon jólnevelt, visszahúzódó lettem, bár talán betudható ez, hogy közben ugye országot váltottunk.

Vic: mi volt ma? mert ugye ma voltatok? És Dorka csajszi hogy van? Betegségből teljesen kilábalt?

Helga: miért nem jelentkezel? Pedig kíváncsi lennék ám rád! Remélem nem dunaújvárosi létemért nem jössz?


Megyek beindítok egy mosást!
Zita
zitus
 
 


Muszáj még egyet,mert akkor beérem Orsi üzeneteinek számát!

Zita
zitus
 
 


Jól van Zita, Te akartad!!! Kép
orsi17
 
 


Édes vagy Orsi, de míg a mosógép kimos jártam ám másfele is! Pussza, Zita
zitus
 
 


Szisztok!

Nos, tényleg remélem, hogy VIC minden rendben van veletek!!!

Hajni az én fiam már csak ilyen. Összepárositotta a fejében az alvást a párnájával, takarójával és hálózsákjával. Úgyhogy ahogy esik úgy puffan ... Kép Most a párna épp a padlón hevert, aztán Ő is. Elküldtem lefeküdni, mert mint irtam nagyon nyügi volt, aztán csend, mélázás, alvás. Szerencsére ezt este is tudjuk alkalmazni és ott már a kiságy sem gond, sőt a nappali alvásokat is ott "végzi". Mindehhez kb. 4 napra volt szükségem és Bencére.
Szerelem első látásra? Férjed mit szól ennyi pasihoz? Kép

Zita, hogy van Matyifiú? Pöttyök? Köhögés?

Bencére mindenki azt mondja, hogy nagy, de sztem tök átlagos. Na jó talán magasabb, mint a nagyátlag, de hát a Zuram is 190cm! 80cm és 10 kg (kerekeitve) Bence. És marha erős. Tegnap gugoltam a hütő(ben) előtt, erre hátra rántott(!!!) és szinte fellökött, hogy beférközhessen! Teljesen ledöbbentem. HazavágottKép Mégicsak el kell járnom edzeni ...
Nálunk detto ez sirós-üvöltős-hagyjálmár-demégsem effektus van ököllel a szájában. Bár mi tetéztük egy szép kékfolttal a szemöldöke fölé ... dühében elnézte a szék és maga közötti távolságot, igy beesett alá, miközben bevágta a fejét ... Na utána volt még csak haddelhadd!
Én a kritikusabb napokon üvegesfőzit adok neki, azt tuti megeszi, meg akkor is amikor nagyon nyügi, mert ezt belelapátolom gyorsan a szájába. És akkor mit eszik a kiscsibész???

Ági a mopfej az nálunk is nyerő, meg minden, amivel takaritunk. Tegnap kikönyörgött egy szivacsot és mindent "átmosott" vele.
Azt hiszem egy jódarabig nem egnedjük össze fiainkat! Két kis rosszaság! Szerintem Matyi is csatlakozhat, bár azért ő talán egy fokkal jobbfiú, vagy nem? Zita? Vannak nálatok is csinytevések?

Akkor a hiszit nem csak én viselem rosszul ... Kép Valahol megnyugodtam. Én most a szépen-nyugodtan-nem szikrázó tekintettel-légyszives ne tedd- módszert próbálgatom, több kevesebb sikerrel.

Ha már ilyen kiváncsiak vagytok (most mindenki öregszik 5évet ... csiribi-csiribá), a "babydoll"-akció sikerrel járt, még masszt is kaptam ... Kép

Kedves férjecském Rióban nyaralgatott 2,5hetet. Voltak iguazu vizesésnél, paragvayban, argentinában. Jó sokat esett az eső, úgyhogy nem napoztak sokat és a kedvük sem volt rózsás ... Annyira nem sajnáltam őketKép! Biztos furi nektek, hogy nélkülem/nélkülünk nyaral, de ez bevett szokás már nálunk, hogy csakfiúk nyaralnak egyet minen évben. Persze utána csajos-gyerekes utazás is van, ami egy anyukának feledtébb pihentető! Kép Most épp azon filózunk, kit vigyünk legközelebb magunkkal, hogy én is kikapcsolódhassak ...
Tennék fel képet is, de rajta van minegyiken és "megölne" érte ... Majd keresek a tavalyiból olyat, amin nincs rajta, de ezt most nem igértem meg, mert lehet, hogy elfelejtem ... Kép

A sátor-alagút már rágóta érdekel engem is (még Vic mondta). Most néztem az Ikeában, de ott marha drága volt és olyan kicsi, rövid, nem is tudom, nem tetszett annyira.

Ági Ti merre laktok?

Nálunk is megy a mosógép ... illetve most járt le.Kép

puszi
Orsi

u.i. Lehet, hogy vmit elfelejtettem, de Bence szétüvöltötte a fejemet. Veszek is be vmi pirulát, mert szétrobban.

Képzeljétek! Éjszaka egy nyikk nem volt Bencétől! A tegnap du.i majd egy órás alvás után letettem fél9kor és reggel 7ig húzta a lóbőrt! Már át is mentem megkukucskálni, hogy minden rendben van e ...
Ráadásul kidugta a balfelső örlője is magát, úgyhogy szenvedés is van, mégis aludt iccaka.(Még a kúpot is kikakilta este.)
orsi17
 
 


Még jó, hogy ez nem helyesirás-verseny ...
Bocsi, de nincs idegem kijavitani!

pusz
orsi17
 
 


Sziasztok!

Hajni ezt Neked kerestem meg.
Ilyen volt Bence sárgán és picin. A piros párna picit dob a szinén, de tényleg elbújhattak mellette a ferdeszeműekKép

Kép

puszi
orsi17
 
 


A fiam két és fél órája alszik ... Persze ilyenkor nem kezdek neki semminek ... Máskor bezzeg nagy hévvel, aztán ott sertepertél velem.

Hahóóó!!!

Jól el vagyok itt magammal Kép
Zita tudom, hogy kiteregettél már!!! Kémeim jelentettek ...
orsi17
 
 


Nos tényleg nagyon rákapcsoltál Orsi, ez számomra már utólérhetetlen Kép Kép
Csínytevések? csak az van egész nap! De engem haza még nem végott, viszont néhány jól irányzott pofon és harapás! Hmmm...

Matyi egész délutáni fáradhatatlan mozgolódás után, elaludt. Hogy meddig? Így én se merek belekezdeni semmibe, pedig kupacban áll a vasalnivaló,és ugyebár szárad az újabb adag is Kép

Vic: jelentkezz légyszi, mert addig nem fekszem le ma (nem is tudnék aludni),amíg nem tudatod velünk mi van veletek!

Hajni: nagyon jó az a kiskori képed! Megkérdezhetem most hány centi vagy? Ja és várjuk ám a mára beígért hozzászólást.

Lányok: ahelyett, hogy én is aludnék, tekintettel az előző éjszakára, friss és álmatlan vagyok. Feri a mai vizsgáját túlélte, jó eredménnyel, desajna holnapis lesz egy, és az a húzósabb. Tehát ma is szalma, bár ahogy nézem éjszak majd csak elszórakoztatjuk magunkat Matyival!

Még lehet, hogy tudok jönni, Zita
zitus
 
 


Kép

1 órája jöttünk haza (kórház után levezetésként a Corába mentünk vásárolgatniKép), és dög fáradtak vagyunk (inkább idegi alapon), így most csak "pár szóra" ugrottam be.
Nagggyon köszi a rengeteg drukkot, hihetetlenül jólesett. Délelőtt tiszta ideg voltunk, aztán 11- kor vitték be a férjemet, aztán altatták...Du. 3- kor még ott kellett lennie, mert találtak valamit, ezért várni kellett a prof.ra.
Lényeg a lényeg: szerencsére nagy baj nincs, "csak" 6 hétig tartó kezelés kell, aztán újra ugyanez a vizsgálatKép, és reméljük, hogy akkor már tényleg minden OK lesz. Hatalmas kő esett le a szívemről, mert most komolyan ki az, aki nem a legrosszabbra gondol(ki sem merem mondani mire, de biztosan értitek, mire gondolok)?! De az nincs, polip sincs, huhhhh! Megkönnyebbültem! Ilyen vidám vagyok most:
Kép
Meglepi kaját holnap fogok készíteni, mert szegényke tegnap dél óta nem evett, csak ivott, és a hirtelen nagy kaja nem biztos, hogy jót tenne (szolidaritásból én sem ettem).
Még egyszer köszi Nektek a sok- sok pozitív energiát, biztosan segítettek!
Képzeljétek, Dorka is nagyon megérezte a feszültséget (pedig előtte igyekeztünk nem kimutatni semmit). Amikor a férjem hazaért, "beleugrott" a nyakába, és el sem akarta Őt engedni. Olyan édes volt.

Akkor most már Piroska néni is jöhetne, nem?! Vagy azért ne legyek ennyire telhetetlen?

Még nem olvasgattam vissza, de holnap délelőtt meg fogom tenni, és akkor még ennél is többet fogok írniKép.

Addig is puszi!

Ui.: Figyeltétek, hogy már 2 archívunk van?! Hurrá!!!!!
vic
 
 


Nos akkor csatlakozom a happy-k táborához!
Kép
Nagyon jó, már annyira vártam a híreket és igen! Most már jöhet Piroska néni és remélem egy halvány ketteske leesik Ferinek is holnap!
Itt a kedvencem is:
Kép

Jó éjt, Zita
zitus
 
 


Szia Zitus!

Húúú, a szamáááár! Imádom! "Ott vagyunk mááár?!"

Igen, Ferinek is legyen meg a jegye, csak görbüljön! Szorítunk!!!!!!

Puszi!
vic
 
 


Csaó!

Halovány életjelet adok...Kép

Vic nekem is leesett a kő, nem hallottad? Kép Kép Kép
A szamárt(Szamarat? Hogy helyes?) én is imádom!!!

Holnap este csak a tiétek vagyok!
Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Remélem, ma is olyan nagy lesz a forgalom, mint tegnap.
Megnéztem mindenki fotóját, nagyon tetszettek!
Dani a lexikononKép (jól láttam, hogy még be volt csomagolva?!Kép)Mármint a lexikon, nem a DaniKép
Az a sátor csúcs szuper! Mi is szeretünk bújócskázni!!!
A fürdős csábos mosolytól elolvadtunkKép Tényleg inkább van kisfiús arca Daninak, mint babás. Hát igen, nagyon hamar elteltek a babás hónapok.
A Bence féle cicisimizős és pocaksimizős képen egyenesen kifeküdtünkKép Tök ari!
Matyi újabb sztárfotóit merre találjuk?????
És Alexa újabb copfis, mosolygós képeit?!

Oviszerelem: na jó, annyit elárulok (remélem, senkinek sem kezdődik így a neve...), hogy ha az ovis szerelmem lenne most a férjem, akkor úgy kezdődne a nevem, hogy "Luk" (és nem Lukács és hasonlókra gondolokKép)

Üvöltő szelek és tornádók...szerencsére ilyen most nem járt errefeléKép

Orsi,
Én öregedtem 5 évet, az tuti! Lady Babydoll és massz....Kép

Térdes téma: lehet, hogy innen is megtöltenénk egy 6 ágyas kórtermetKép Kicsi koromban tornáztam, meg balettoztam, és eléggé kivannak a térdeim, gerincem stb...

Hiszti: Én úgy vagyok vele, hogy próbálok halkan, csendes szóval hatni, hátha bejön. Eddig bejöttKép Persze hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem emeltem még fel a hangom, de ez tényleg nagyon ritka nálunk. Épp tegnap beszélgettünk arról, hogy én még soha életemben nem üvöltöztem senkivel. Lehet, hogy nem tudok üvölteni?!Kép Viccet félretéve: nem szeretek senkivel sem veszekedni, sem üvölteni.
Na, jól elkanyarodtam a hiszti témától...Hisztit még úgy próbálom kezelni, hogy azonnal terelem a témát másra, s így jó esetben Dorka elfogadja, hogy talán jobb Neki is, ha nem hisztizikKép

Alvás itt- ott: én mindig olyan jót mosolygok, ha ilyet látok, nekem ez tök mókás. Most nehogy megsértődjetek rám, nem azért mondtam!
Nálunk semmi extra nincs, az alvás mindig ágyban történik a Zümi, a Bohócka, és a Napocska társaságában. Őket mindenhova visszük magunkkal az utazóággyal együtt, s jó esetben (hacsak nincs D. túlpörögve) nyugodtan eltölti ott is a csendes pihijét.
Alvásunk menetrendje: leteszem, Ő beszélget még a haverokkal (vagy hüppög egy pár mp- et, hogy miért kéne most aludni), aztán elalszik. Ébredni pedig úgy ébred, hogy ismét beszélget a haverokkal (gondolom, elmondja az álmait), és én a beszélgetésre megyek be. Egyelőre nem igényli a mesélést, azt inkább játék közben szoktuk megejteni.
Orsiék átélték már az egyik csendes pihinketKépKép

Húú, micsoda verseny van a hozzászólásokkalKépKépKép Pont ma gondoltam arra, hogy ha a régi nevemmel lennék, akkor szerintem már ezer körül lennének a hozzászólásaim. Nem baj, jó ez nekem így isKép

Matyi, gyógyulj meg, remélem, sokkal jobban vagy már és a pöttyök is elmúltak!!!!!! Küldünk gyógyítómanókat!
Feri vizsgája hogy sikerült?! Küldtem serencsemanókat arrafelé!!!

Hajni,
Aranyos vagy, köszi, hogy így izgultál Te is!
És akkor gyere ma, ahogy ígérted!!!

Mosógép nálunk is megy!Kép

Zitus,
Ha nagyon belejössz a vasalásba, akkor csőpostán küldeném a mi adagunkat is, ha lehetKép "Csak" Dorci ruháit kellene vasalni...

Na, most erre futotta, bocsi, hogy nagyon össze- vissza írtam!
Próbálom most már összeszedni magam, jó?!

Puszi!
vic
 
 


Ja, a Bence féle csajozós mosoly nekünk nagyon bejött, de szerintem ezzel nem vagyunk egyedülKép
Jó kis pasik vannak itt, ezt szerintem Alexa is így gondolja (vagy legalábbis az anyukája)!

Tényleg, azt már szerettem volna egyszer kérdezni, hogy Ti hogy szólítjátok magatokat? Anyu, vagy Mama?!

Na, most már tényleg megyek!
vic
 
 


Csak nem tudok innen elsazakadni...
Még felteszek pár zsibbasztót, aztán tűzökKép):

- Kik laknak a Gellért-hegyen?
- Tüzijáték!!!

- Hogy hívják a részeges rendőrautót?
- Pianinó.

- Hogy hívják a fázós nyomozókutyát?
- Coldrex.

- Hol alszik a csap?
- Csapágyban!

- Hogy hívják a kommandós sünt?
- Eksün.

- Hogy hívják a Pál utcai fiúk vezérének indián
feleségét?
- Bokahontas.

- Mi az: intelligens és ehető?
- Okostojás.

- Hogy hívják a hallássérült macskát?
- Sücat.

- Hogy hívják az egzotikus prostituáltat?
- Karibi.

- Hogy hívják a hajlékony kisbabát?
- Flexibilis.

- Miért betegedett le a kispárna?
- Mert huzatot kapott.

- Hogy tüsszent az eszkimó?
- Hászki!

- Mivan akkor ha az állat kertben az állatok egy
egyenes sorban állnak?
- VonalZOO.

- Hogy hívják a fecske zsebkendőjét?
- Fecskendő.

- Hol laknak az öreg halak?
- Antikváriumban.

- Hogy hívják a kötözködő háttérénekest?
- Provokál!

- Mit csinál a béna origamis?
- Mindig ugyanazt hajtogatja!

- Mi a baleseti sebész költői neve?
- Emberöltő!

- Mi történik, ha két szőke no egymás felé rohan?
- Eltörik a tükör.

- Hogy hívják Stallone dublőrjét?
- Pótszilveszter.

- Mivel lepte meg Jimmy a vendégeket?
- Egy ravasz húzással.

- Miről lehet felismerni a kezdő tuzoltót?
- Elég könnyen!

- Mit csinál két iraki a mérleghintán?
- Bosszantják az orvlövészeket.

- Hogy üdvozlik az etiópok az új társukat?
- Mi szél hozott?

- Honnan lehet felismerni a falusi olaszt?
- Töri a nápolyit.

- Miért csukták le a narkós papot?
- Szertartásért.

- Egybetus rokon, mi az?
- Nagy-i.

- Honnan tudni, hogy meghalt a vakond?
- Felülről szagolja az ibolyát.

- Hogy hívják a szénsavas uborkát?
- Traubi.

- Hogy hívják Pinokkio csaját???
- Fabula...

- Miért nem jó József Attilával barkochbázni?
- Mert mindig csak a mamára gondol...

- Miért van a szőke no monitorján ciponyom?
- Mert megprobált fellépni az internetre.

- Miért van ózonlyuk?
- Mert lelotték a nagy varázslót.

- Mit söpörnek a hangárban?
- Airport.

-Miért nem jön ki tavaszal a medve a barlangjából?
- Mert megdöglött.

- Hogy fog kinézni Tarzan, ha nekimegy a fának?
- Torzan.

- Mi lesz Hófehérkéből, ha hozzányúl a csupasz villanyvezetékhez?
- Hamupipőke.

- Mi lesz a kenyérből, ha a medve ráül?
- Bundáskenyér.

- Mi az orvos kedvenc étele?
- Sebe-sült.

Két medve beszélget:
- Maga nős?
- Nem, én még csak jegyesmedve vagyok.

Két moszat beszélget:
- Maga is moszat?
- Nem, nekem moszógépem van !

- Mi az egerek filozófiája?
- Cinizmus.

- Két hulla úszik a vízen. Mi van köztük?
- Holtverseny.

- Mi az ellenállás mértékegysége?
- Partizán/négyzetméter.

- Ki terelgeti a babokat?
- A babgulyás.

- Milyen buli van az intenzív osztályon?
- Eszméletlen!

- Mi az? Feldobod csavar, leesik tank?
- Orosz népmese.

- Mondj egy átlátszó fémet!
- Drótkerítés!

- Milyen orvosi beavatkozás szükséges a délszláv
helyzet
rendezéséhez?
- Szerbátültetés.

- Miért emelgeti nyuszika a WC-t??
- Mert budibildingezik!

- Mi van a fecske fején?
- Fecskendő
vic
 
 


Sziasztok!

Mizujs csajok, hogy vagytok? Én egy pocsék éjszakán vagyok túl hajnal 3ig szenvedtünk Alexával, mire elbírt aludni. Kép Biztos vagyok benne, hogy jön a 3. foga, meg a 4. meg a...
A végén már úgy sajnáltam, adtam neki Panadolt. Csak szegény azt hitte, hogy akkor már reggel is van ha villanyt kapcsolok és felélénkült. Lehet, hogy kávét adtam Panadol helyett?! Kép
Ezt most gyorsan elküldöm, mert mindjárt ébred. Este jövök!
Orsi hát tessék ha harc legyen harc! Kép
Itt van kiskínai Alexa is. Bár ahogy elnézem győztetek...
Kép

Kép

Pusza
Hajni Anya Kép
tigribigri
 
 


Benevezhetünk mi is a vágott szeműek versenyébe?!
Kép

Puszi,

Vic(MamaKép)
vic
 
 


Na pusza nektek lányok!

örömmel tudatom, hogy párom készen áll, hogy meggyűrközzön az államvizsga borzalmaival, uis sikerült a szigorlat(3). Már hazafelé tart és ennek örömére Matyi is alut, 1x volt fenn éjjel, igaz 39 fokos volt a láza, adtam egy kúpot és aztán aludt reggel 10.15-ig. És az anyja is 9-ig Kép

Gyönyörűek a pici babcik még akkor is ha népünk eredetét véljük bennük felfedezni! Nos hadd tegyem fel én is a kedvenc képeimet:
Egy nagyon régi
Kép
És egy nagyon új:
Kép

Hajni: nagyon veled érzek az éjszaka miatt, gondolom te is jó fáradt lehetsz, de remélem Alexánál tényleg a fogacskák a ludasak!

Mi még mindig pöttyösek vagyunk és mint írtam még láz is van, épp gondolkodom, hogy visszaviszem a dokihoz, de csak helyettes van, mert a mienk síel. Holnapra meg bejelentkeztünk egy fül-orr-gégészhez, hátha megtudjuk mitől köhög?

Vic: vasalás Kép Dorci ruháit talán még csak-csak elvállalnám, ha lenne az a csőposta, ha helyette küldhetném a lepedőinket.(ágyneműt már nem vasalok!) Utálok inget és lepedőt vasalni és felmosni, meg magasan elhelyezett( szinte mind ott van) virágokat locsolni! Ti hogy vagytok a házimunkákkal? Viszont szeretek mosogatni, főzni( na nem minden nap)

Jövök még, Hajnit olvasni és talán Ági is benéz majd hozzánk estére! Nos persze Orsi( ma még nem is voltál Kép ) és Vic a ti soraitokat is nagyon szívesen olvasnám ám!
Zita(anya)
zitus
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok!!! CSak tegnap este hazaért aránylag időben a párom, ma reggel pedig elhúztunk az ikeába, meg egy kicsit kettesben lenni. Azt terveztem, hogy a férjem irodájából bejelentkezem, de oda el sem jutottam.

Vic örülök, hogy ilyen jól alakultak a dolgok és nagyon remélem, hogy a felülvizsgálaton is minden rendben lesz majd!!! Igazán jó gyógyirt találtatok a napi stresszre! Imádok vásárolni ... Kép

Én nem vasalom Bence ruháit. Ezt tul.képpen a "sterilizálás" miatt, vagy a gyűrődések miatt teszitek?

Bence ma du. is 2,5 órát aludt és éjjel is 11-et, egyszeri ébredéssel amikor szomjas volt (hajnali 5kor). Fogalmam sincs, hogy csinálja, mert neki is jönnek a fogai szépen sorban. És még Viburcolt sem kapott. Na de csak tartsa meg ezt a jó szokását!!!

Zita gratula Ferinek!!! Matyinak pesig gyógypuszik tömkelegét küldjük!!! Mi egy hónap múlva kapjuk az oltást, remélem nem lesznek hasonló tüneteink! Gyógyuljatok hamar!

Hajni próbáljátok meg a Viburcolt! Ez homeos kúp, akár 2szer3szor is kaphat belőle, és hosszabb ideig is, sőt aza alegjobb, ha pár napig folyamatosan kapja. Nálunk bevált, sztem azóta alszik nyugisabban.
Ti is jó sárgák voltatok, de még van pár érvem a "győzelem"hez, amit szivesen felejtenék: 2hét kórház, inkubátor, infúzió,rettegés a szopi miatt. Kép

Hisztihez még annyit, hogy szivesen kölcsönasom Bencét, hogy gyakoroljatok!!! KépKépKép A bébiszitterünk is meg van lepődve rajta ... na, akkor gondolhatjátok!

Anya, mama: Mi mamának szólitunk engem, de néha anyának és Bence újabban mondja, hogy anya. Pl. ma reggel is mondta neki a férjem, hogy menj oda mamához, ő pedig mondta,hogy anya. Újabban papa helyett is apa, vagy ata van.
És vannak új szavaink, amiből a leghasznosabb, hogy ada,ennek forditása: add ide azt, azt kérem.

Ti mennyire vagytok ledübbenve a manók fejlődésén? A férjem 2,5 hét után alig győzi kapkodni a fejét, hogy Bence mennyi mindent tud már. Tegnap folytattam az 1 éves naplóját, megpróbáltam összeirni, hogy most miket tud, mond, tesz, stb. Hááát hihetetelen, hogy egy évesen már mi mindent tudnak!

Vasalás, hááát én nem vasalok ... kicsit tudom nagyképű, de a takaritólány vasal ... De ő is csak ingeket, blúzokat, pólókat. Sosem vasaltam az ágyneműt, lepedőt. Egyszerűen felesleges időtöltésnek tartom és akkor inkább csinálok mást. Szivesen mosogatok, ha hagynak ... (Bence lehet akadály). Na, de nem maradok házimunka nélkül, mert minden nap porszivózok, egy héten többször felmosok és ugye megy a gyerek és férjem utáni pakolás, meg a kb. 2 naponkénti főzés és szeretek sütni. És mivel 1,5 éve költöztünk be amikor már nagypocakos voltam, igy még mindig van mit pakolászni, rendezgetni, újitani.

Most elköszönök és bocsi ha nagyon nem irtam most személyeset, de már ezt is egy órája irom. Még itt vagyok, mert nyitva hagyom az oldalt, csak hirtelen ennyit tudtam irni Bencétől.

puszi
Orsi
orsi17
 
 


Helló-belló!

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de olyan melegség töltötte el a szívem, amikor ezeket a "régi" képeket nézegettem! Annyira picik és védtelenek voltak! Most is, de már egy mozdulattal sikerül földre fektetni minket, ugye Orsi?


Juj szegény Matyi, jobbulást a helyes buksijára!
Most akkor ez a 15hós oltás miatt van, vagy valami más? Bár a köhögés az nem kapcsolódik az oltáshoz. Kíváncsi vagyok, mit mond a doki!
Matyiról az a cenzúrázott kép csúcs! Zita amúgy miért ilyen pindurik a képek? Kép
Ja a pinduriról jut eszembe: 152cm és 46kg vagyok Kép
Milyen országot váltottatok? Érdekelne, ha nem titok!
Tényleg rengeteg közös emlékünk van, igazándiból úgy 14 éves korunk óta ismerjük egymást.
Azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy a férjem a legjobb barátom is. A középisk.ban csak leveleztünk és ritkán találkoztunk (ő vidéken nőtt fel), csak a nyarak voltak teljesen a mieink, amit néha olyan szívesen visszahoznék... Aztán elment katonának, de akkor már nálunk lakott Pesten. Néhány év jegyesség után házasodtunk össze. Kép
Nem rossz dolog egyébként valakit ennyi éve ismerni, mert olyanok vagyunk, mint az idős házasok, fél szavakból is értjük egymást.
Tudom sok embernek elképzelhetetlen ez az első nővel/pasival dolog, de nálunk bevált.

Hipp-hipp hurrá a jó vizsga miatt! Gratula!Kép

Ezzel az üzenetszámos dologgal jól megnevetettek!



Hisztitéma: hát azt hiszem Bence olyasmi típus, mint Alexa. Szóval nagyoon tud. Nagyon sokszor kikészít, de hamar megbocsátom. Kiabálni én is szoktam, pedig nem gondoltam volna magamról. Na nem olyan ordibálós cigányasszonyos módra, inkább csak felemelve a hangom. De ezt csak akkor teszem ha számára veszélyes helyzetben van: pl. épp indul megfogni a forró tűzhelyet, direkt...
Amikor fetreng a földön és csapkod, akkor inkább nem szólunk hozzá. Régebben az arcába kellett fújni egy kis levegőt, hogy térjen észhez, mert úgy tudott sírni. Szerencsére ezek a kitörései nagyon ritkák.
Amúgy aki nincs vele a nap 24 órájában azt hiszi egy kis angyal. Ami igaz is, de ahogy Ágiboszi is írta, amikor fáradt és nyűglődik az nagyon gáz.
De pont tegnap beszélgettük a férjemmel, hogy attól függetlenül jó kislány. Egyáltalán nem fél az idegenektől, mehetünk vele bárhová.
Igazából semmi másra sem vágyik csak arra, hogy ő legyen a középpont és foglalkozzunk vele. Tulajdonképpen ez teljesen érthető, csakhát nem mindig vagyunk mi sem 100%ig toppon.


Jaj Orsi én most elég kellemetlenül érzem magam! Kép Remélem nem bántottalak meg ezzel a besárgult babákovák dologgal. Egyáltalán nem állt szándékomban versenyt csinálni és márpedigazenyimgyerek betegebb volt dolgot kihozni belőle. Ugyan mi is voltunk kék fény alatt az inkubátorban, amit szerencsére megúsztuk egy nappal és sok vérvétellel. Annyira elbarmolták a kis kézfejét, hogy még mindig látszik a helye...
Nekünk csak a Sarlai drnőhöz kellett kontrollra visszamenni. Nagyon sajnálom, hogy Bence ilyen csúnyán besárgult! De gondolom valamelyik gyerekkórházban volt az a 2 hét, ugye?


Bencének el kell beszélgetnie Alexával! Sürgősen! A téma: alvás=párna+takaró+hálózsák.
Sohasem gondoltam volna, hogy lesz egy alvászavaros csemetém. Ő ilyet még egyszer sem csinált, hogy csak úgy ukk-mukk-fukk elaludt bárhol magától. Valami rásegítés mindig kell, legtöbbször cici. Ezért is olyan káosz most a fejem a kistesóval kapcsolatban.
Amúgy tényleg ledöbbentem Bencén, mert már nagyon rég láttam. De nagyon husi! Kép


Házimunka:
Én vasalok, mert utálom a gyűrődéseket, de pl. már az ágyneműket is csak ha nagyon muszáj, pl. mert nem krepp. Én főzni és sütni is szeretek nagyon. Azt már kevésbé bírom, ha Alexa ott csüng a lábamnál és visít, mert anyával akar játszani.

Manók fejlődése, hát tényleg hihetetlen dolog, ami napról-napra történik! Én is írkálom, hogy miket csinál és tegnap ahogy összeszámoltam, hogy hány szót használ, teljesen ledöbbentem:30 kifejezés van felírva! Ebben benne vannak a hangutánzó szavak, meg ilyesmik is, hogy pápá. Olyan hihetetlen, hogy egy pöttömpanna kiscsajszi löki nekem a sódert és egész nap hurcibálja nekem az Ablak-Zsiráf könyvet, hogy "olvassunk". Néha elcsodálkozom, hogy ő az én pici pólyásbabám? Hát már nem.
Azon meg végképp nem csodálkozom, hogy a férjed 2,5 hét után meglepődött, hiszen oltári sok új infot szívnak magukba, vagy épp mozgásfejlődésileg megugranak.
Egyszer valahol azt olvastam, hogy soha életében nem fejlődik annyit a gyerek, mint az első életévben. Ez annyira igaz!

Hát ezen a kérdésen, hogy jó hely e a BM most elgondolkodtam. Idén lesz 9 éves munkaviszonyom ott, így azért már elég kialakult kép van bennem. Tulképpen iszonyú stresszes és durva dolgokra emlékszem, de sok mindent köszönhetek is a "cégnek". Pl. lakásköcsönt(ami egyenlő azzal, hogy ott melózok még 20 évet...) tanulmányi szerződést.
Ezeket nem tudtam volna önerőből megvalósítani.

18ker, akkor mégsem vagyunk közel egymáshoz. Kép

Vic nagyon elfoglalt vagy? Párod lelkével is minden oké? Nagyon rendes volt tőled, hogy
szolidaritásból nem ettél te sem, de azért vigyázz magadra, jó? Kép
Ha van egy kis időd mesélj, kíváncsi vagyok, hogy meddig óvónősködtél és hogy hogy keveredtél el Dubaiba.
Dorci nagyon helyes az unokatesói között! KépTeljesen rendbejött már?

Ágiboszi?
Helga?

Remélem semmit sem hagytam ki, ha igen koppintsatok a fejemre!

Pusz
H
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Jaj, Hajni nem gondoltam negativ versenyre, és bántó sem voltál, csak mivel ezt sosem emlitettem és kiveséztük a dolgot, gondoltam hozzáteszem. Meg akkor még ezt is: minket hazaengedtek egy hét után szombaton, hétfői kontroll után bent kellett maradnunk ... még egy hétig.Kép Aztán vasárnap én kerültem vissza Kép, de ezt már ismeritek. Ténylegesen akkor voltunk végre otthon mindketten, amikorra ki voltam irva szülni ... Kép Talán a sors nagyon csúnya fintora volt ez.

De ennyit a szomorú dolgokról!

Remélem mihamarabb össze tudjuk engedni a gyerkőcöket és megbeszélhetik, hogy ki hogyan késziti ki szüleit, tarthatnak egy brainstormingot Kép

Akkor valójában mindenki robotol? Stressz, rossz emlékek,de azért van egy-két jó is ... Nálunk sem volt egyszerű, én csak a pénz miatt maradtam. Akkor vettem igazán észre, hogy kimerültem, amikor eljöttem táppénzre már terhesen.

De nem irtad, hogy hol laktok! Léci!

Irigyellek, hogy Alexa nem tépi szét a vékonylapos könyveket! Nálunk csak a keménylaposak maradnak egyben, vagy néha az sem. A múltkor szétszakitott egy 22éves könyvemet ... Kép Én vigyáztam rá eddig, ő fél pillanat alatt tönkretette ... Kép
Barter-ajánlat!: Alexa megmutatja Bencének, hogyan lehet szépen nézegetni a könyveket, Bence pedig alszik vele egyet! Kép Jó hamar összeboronálom őket ...

Ha gondolod leirom, én hogyan csináltam Bencével ezt. Nem hiszem, hogy alvászavaros lenne a kistündér, csak nem tanult meg elaludni magától. Kép

Én sem vagyok magas a 165cm-el Kép és 50kg vagyok. Tegnap a férjem csodával határos módon azt mondta, hogy csinos vagyok nem pedgi azt, hogy vékony ... Pedig tudom, hogy kellene egy kis fenék ...

Nekem is az jutott egyből eszembe, hogy ilyen régóta vagytok együtt, hogy hogyan birtátok ezt ki. De akkor úgy, hogy egy része "távszerelem" volt, ami jó erős kötődés volt és lett. Ez olyan szép és ritka!!!

Többiek?

Zita ha hazaértetek a fül-orr-gégéről jelentkezz!!!

Vic? Pihengettek még? Vagy épp a délelőtti sétán vagytok?

Ági? Ha pici időd van jelentkezz, hogy vagytok!!!

Helga, te pedig eltűntél ... csak fenyegetés volt, hogy jössz?

És eszembe jutott, mit akratam még tegnap irni:

Igyekszünk-igyekszünk, mert ilyen szép és bájos lányok szivét rabul kell majd ejtenie Bencének!!! Bele gondoltatok már, hogy lassacskán jönnek az ovisszerelmek?

Jelzem, Bence 6kor kelt és párszor ivott is éjjel, mert virslit vacsizott ... Heleyettem ma apája kelt és presztrálta reggel én pedig aludhattam fél9ig, utána reggelit kaptunk. Csak egy évet vártam erreKép

És most Bence elaludt a szőnyegen a hálózsákkal ... mert magához képest korán kelt ... Ezt is lefotózom, mert kissé mókás. mindjárt feldobom.

puszi
Orsi
orsi17
 
 


Ime:

Kép

Kép

Nem nagyon zavarja, hogy alatta van az ütő ...

puszi
orsi17
 
 


Hali!

Hát ez a Bence egy csodapók Kép csodaalvó!

Alexa alszik, apája alszik, rakott krumpli sül, én nem mosogat, hanem itt lebzsel Kép

Orsi akkor megnyugodtam, hogy nincs hari. Kép
15. kerben lakunk a Mézeskalács téren. Még jó, hogy anyukám után nem lettem Julianna, mert akkor most mindenki rajtunk röhögne: Jancsi és Juliska a Mézeskalács téren Kép

Igen tudom, hogy nem tanult meg magától elaludni, neki a cici=alvás, amit lassan kéne elhagyni.
De szívesen meghallgatom a Te módszered. Aludj jól gyermekem és más egyéb akár 1 percig is sírni hagyós nem jön be és nem is akarjuk...

Távszerelem 15-18 éves korig volt, de ebből levonható minden nyár Kép

Viburcol ötletet köszönöm, már meg is vettem, ki fogjuk ma próbálni!

Persze ötletbörzére a gyerekeket Kép Amúgy tényleg koppintanak egymástól dolgokat, mert a már említett érdekes nevű Jonatán fiú a szekrényajtócsapkodásra tanította meg a lányomat. Alexa meg Danit térden ugrálni Kép
Eleinte ő is tépte a vékonylapos könyveket, de már egyre ügyesebb. Sajnos a nagyon kedvelt Ablak Zsiráf viszont lapokban van, mert nagyon régi és tönkre ment, már attól, hogy én lapoztam. Amúgy az a meglátásom, hogy mostanában nem csinálnak jó minőségű könyveket! Vadiúj keménylapos szét van szaggatva! Na jó mondjuk, mit várok 300 Ftos könyvtől...

Apa aludt 10 percet... tudtam, hogy nem fog tudni pihenni Kép

Nagyon rendes párod van, pesztrálás, reggeli... hümm-hümm Kép

Megyek, mert hiányzom Kép
Pusza
Hajni
tigribigri
 
 


Gyorsan, amig Bence elfoglalja magát.

Hajni én arra gondoltam, mert olvastam, hogy Alexának sincs saját kedvenc kis vmije. Illetve Te vagy az. Bencének sem volt és azt olvastam, hogy igy könnyebb alszanak el, vissza, ha ott van a kedvence. Vicéknél is ott a Bohócka, Zümi és NApocska. Én először próbáltam vmihez hozzászokatni. Ez lett egy párna. Szóval először kedvenc tárgyat kreaáltunk, majd jött az alvás. Fokozatosan rávezettem, hogy azzal aludjon el. Igy ha aludni küldöm, vagy épp csak álmos ott a párna és tudja, hogy nyugodtan alhat. Talán nálatok is be lehetne vezetni egy kedvencet, aztán fokozatosan még ott lennél te is, majd csak a kedvenc veled a háttérben. Aztán már csak a kedvenc. Nálunk a következő lépés volt a kiságyban elalvásra visszaszoktatás, nélkülem elalvással. Aztán ennek is megvan a története ... Kép
Nem sirós, sirni hagyós mert azt én sem szeretem, bár van, hogy sirdogál picit, mint Dorci, hogy nem akar aludni, meg velem akar lenni, de ott a Kedvenc és elalszik.
Remélem segitettem kicsit. És nem voltam zagyva.

Rakott krumpli! Milyen jó ötletet adtál!!!

Jancsi és Juliska Kép Olyat nevettem!!! Ez nagyon jó! Illetve lett volna!

Eddig tartott a szabadidőm. Megyünk sétálni egy kicsit, mert ugyebár a délelőtti alvással felborult a napunk ... Kép

puszi
Orsi
orsi17
 
 


SziasztokKép

Vagyok én, csak kicsit kiakadtam, hogy négyszer irtam kisregényt nektek és mind a négyszer az enyészeté lettKépKép Drága Danikám, kétszer kikapcsolta a gépet, utána meg kétszer lefagyott ez az... na nem mondom mert megsértődik és ujra lefagyKép

VicKép
Irni akartm anno, hogy jelentkezz gyorsan, mert már nem kell manikürolló, lerágtam a körmeimetKép
Örülök, hogy minden rendben ment, és bizzunk benne, hogy minden ok. Rendi vagy a szolidalitással, bár szerintem te is annyira izgultál, hogy még egy hangya se fért volna el a pocidban.
Találtál valami jót a Corában?? Én már ezer éve nem jártam arra, a multik közül a legdrágábbKép és kicsit messze is van nekünk.
Dorci jány rendben van már?? ugye minden baci elüzve tőle?? A szánkós képekért irigy irigy, nekünk még nem jót be igazán a hó, ha kint vagyunk és hozzáér akkor nem győzi seperni méltatlankodva a mancsát.

Általában azt mondom hogy anya, a mama a nagyiéké. Apája egyszerűen csak anyaistennek szólitKépKép főleg ha a gyerek nem nyugszik meg nála, csak engem keres.

Köszi a poénokat, jókat rötyögtem rajta miközben felolvastam apánakKépKép

OrsiKép
Mi budafokon lakunk, igen találó utcanevünk van: Kiránduló, kész kirándulás kijönni a belvárosból ide hozzánkKép Amugy kertes házunk van, de sajna a kertből nem sokat élvezünk, mert van egy... itt most egy csunya jelző lenne, öcsém, aki autókat szerel és a fél telek tele van az ő vackaival, emiatt is estem elKépKép Már nagyon unom, és remélem hogy a nyárra elhurcolkódik.

A sátrat karácsonykor vettük az Auchanban, meglepően jó áron: 3990 volt, ebben két sátor és az alagut volt. Az ikeásat én is néztem, de tul drágának tartottam.

Bence, nagyon édi, tetszett az alvós képe. Dani is csinált már olyat hogy a játék hevében az asztalalatt feldölt és elaludt, szépen becsempésztem a kiságyábaKép
A könyvek nálunk is nagyszámok, de nekem égnek áll a hajam tőle, rágja és eltépiKépKép Hála már sikerült annyira rábirnom, hogy finomabban lapozza őket, de ha kicsit bevadul akkor ....
Ami meg a könyvek minőségét illeti, nagyon csapnivalóak, több mint tiz éve könyvezem vagyis most nem, de szülés elött azokkal foglalkoztam, látom a romlást nagyon... Vettem keményfedeles könyvet a gyereknek, kemény 5 perc alatt meghámozta, annyira pocsékul ragasztották meg, még szerencse hogy van itthon ipari ragasztóm amit a könyvekhez használnak igy megtudtam menteni.

HM külön bejáratú kirándulásKép És te jártál már arra, ahol most apa mászkált? Tudom javasolni a mamis gyerekes kiránduláshoz, hogy vigyél el minket is, majd én vigyázok a két lurkóraKépKépKépKép

ZitusKép
Gyógypuszi hegyeket küldök fénypostával Matyi fiúnak, remélem mára már jobban van, és ti is okosabbak lesztek a gégészet után.
Hatalmas gratula apának a sikeres vizsgához, most már egy kicsit ő is pihenhet.
Ami meg az autónélküliséget illeti, nagyon megértelek. Nálunk több mint két hetig nem volt tütü, mert lerobbant vidéken, hát nem kell ragoznom mennyire hiányzott. Mondjuk alapból apa használja munkába menetelhez a szuper sárgavillámunkat (skoda 120 as, már husz éves), bkv val egy óra a munkahelye, autóval 15 perc. Még jó hogy az auchanban dolgozik, mert igy tudott vásárolni és nem nekem kellett a napi rutinért mászkálnom. Alig vártam hogy elkészüljön az autó, mert a nagybevásárlás már nagyon időszerű lett volna, igy majd ezt jövőhéten ejtjük meg. Apa itthon lesz két hét szabin, hurrá, hurrá, hurráKép

Már akartam mondani, csak kiment a szita agyamonKép nekem is tetszett a sulis beszámolód, és mesélhetnél ám többet is.
A matekot nagyon szerettem, a tanárommal együtt, sajnos az egyetemen kicsit ez a szeretet megfakult, köszönhető az integrálás és deriválás meg egyéb káromkodásnak, jah és az oktatót ne felejtsem kiKép
A törit középsuliban imádtam, mig nem kaptunk uj tanerőt, akinek fontosabb volt, hogy a füzetünkben pirossal huzzuk alá a cimet, mint a dedóba, mint hogy tanitson az órán, azért 5 lett az érettségim mindkettőbőlKép

HajniKép
Leborolunk Alexa úrnő szépsége elöttKépKép Nagyon édi a kis segitő. Képet majd az Ablak Zsiráfos csajsziról ámKépKép Suli szerelemKépKép A kivétel erősiti a szabályt, ti vagytok a példáiKép
Apával mi az interneten ismerkedtünk meg, leveleztünk, randiztunk, egy hónap mulva hozzáköltöztem, azóta együtt vagyunk. Valahol mi is kivételek vagyunk, mert a legtöbbek szerint nem lehet a neten normális kapcsolatot összehozni, én ezt nem mondanám. Tény vannak elég lökött fazonok, de azok net nélkül is léteznekKépKép

Jah ha már arról meséltetek kinek a gyerköce akarta szaporitani a kinaik népes seregét, akkor én is csatlakozom hozzátok, mivel csaszis voltam, ezért első nap ugye örzőben voltam, de nem volt hely a gyerekágyon, igy a másodikat is ott töltöttemKép közben a gyerek szép kinai lett, de ugye nem volt végig velem, meg egy emelettel feljebb is voltam mint ő, igy nem volt aki nyüstölje a csecsemősöket hogy nézzenek már rá, mire odakerültem már határérték alatt volt manócska igy nem fektették szoliba, magától, segitség nélkül fordul vissza a kinába vezető utról, de azért okos kölök, tudta hogy jobb dolga lesz itt, még vagy három hétig volt sárga hogy hazahoztuk. Mondjuk annak nagyon örültem hogy nagyobb baja nem volt, hálás vagyok a sorsnak érte, nem tudom hogy viseltem volna mondjuk inkubátorban látva vagy bármi más bajjal.


Kép


Ma kiszedtél a varratokat, egész jól mozog a térdem, de azért még fájdogál, remélem hamar rendbejön és ennél nagyobb baja sose lesz.

Na megyek mert felébredt a fiam és hiányolKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


sziasztok,

itt vagyok én, de mostanában olyan semmire sincs időm napjaim vannakKép

A képek nagyon tetszenek, olyan jó ötlet volt, de én egyszeren nem tudok feltenni, mert amikor kiválasztom, kidob a gép, és nem tudom azokát.
1-2 könnycsepp is kicsúszott az újszülött képek kapcsán, emlékeztek még, hogy milyen is volt az első időszak?
Amikor ment az állandó cici, meg a kórházban a 4 nap alatt aludtam 2 órát, mert mindig őt néztem, meg az a kis pici testecske, a finom tejcsi illattal, hogy már sokszor csak azért nem tettem le aludni, hogy még tovább foghassam, meg minden, 1 kézbenfogtam, és úgy mostam a fenekét a csap alattKép

És, mi van most? Ha látnátok, hogy néz ki a konyha, az összes szatyrot kiszedte a tartójából, talált 2 üveg pezsgőt, és a serpenyők sem voltak jó helyen a szekrényben. Az egyik fiókból mindent átpakot a szemetesbe- még szerencse, hogy előtte tettem bele tiszta zsákot. És mindezt az apja felügyelete mellett, míg én telefonáltam. Persze, volt idő közben azt is megszakítania 3xKép

Szóval, így telnek a mi napjaink.
Most vitte be az apukája az alvó gyereket a szobába, de közben rálépett a porszívóra, ami bekapcsold, kikapcsolni meg nem tudta, mert beszívta a lábujjátKép

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!!!

Hoppá, hoppá...1 napra teszem ki a lábam, és már szinte archivokat kell olvasgatnom, hogy utolérjelek TiteketKép
Ma délelőtt suliban voltam, délután pedig hazavittem az anyut, aztán ottragadtunk Dorcival. Ott is vacsiztunk. Aztán siettünk haza, gyors fürcsi, és letettem aludni. Szinte még le sem tettem, de Ő már fordult is be a Zümihez, átkarolta a Bohóckát, és azonnal el is aludt.
Tényleg már akartam kérdezni, de valahogy mindig kiment a fejemből:
A Ti menő manóitok is úgy alszanak, hogy az összes ágyban/matracon/egyéb helyen(ki hol alszikKép) lévő dolgot maguk alá gyűrik? Mert Dorka úgy alszik, hogy egy idő után a Bohóc és a Napocska a pocak alá kerül, és így popó az égnek alvás vanKép Így kívülről nagyon mókás, de vajon nem kényelmetlen Neki?! Habár néha "tárgyak nélkül" is az égben van a popó, úgy alszik ez a lyeánykaKép

Kínai versenyben nem is lehet dönteniKép
Mi is sárgák voltunk, néha még most is kicsit sárgulunk, ha heti 2 répa/sütőtök adagnál többet eszünk.

Zita,
Matyi Stopján jót nevettemKép És a másik képen milyen aprócska volt még a Matyi!!!
Lázzal mi újság? Ugye nincs már?! Remélem!!! Dokinál voltatok? Mit mondott! Nagyon izgulok, mesélj, mi történt a gégésznél!!!!!!!!!
Mosogatni én is szeretek!!! Nálunk a vasalást a férjem csinálja, ezt esküvő előtt megbeszéltük, és ahhoz tartjuk magunkatKép Igaz, a porszívózás is az Övé volt, de mióta új porszívó van, azóta már én is szeretek porszívózni, így ezt a melót elvettem Tőle. Viszont mostanában egyre többet szeret főzni és sütni, úgyhogy ismét egálban vagyunkKép
Ferinek gratula!!!!!!!!!!!!!!!!

Hajni,
Én is úgy megörültem, hogy elkezdtük feltenni a csecsemős fotókatKép Meg mosolyogtam is, hogy még "csak" 1- 1 1/2 évesek a manók, mi pedig már nosztalgiázunkKép
Hűűű, akkor Te is nagyon vékony vagy! De jó Neked!!!
Én 172 cm vagyok, és 59- 60 kg. Vissza kéne nyrenem a versenysúlyomat, ami 52 volt. Habár akkor finoman szólva is csontos voltam...
Vasalásra visszatérve: nekünk a legtöbb ágynemű direkt kreppKép Amíg nincs segítség, addig marad ez a fajta, aztán majd legfeljebb beújítunk pár komolyabb darabbal.
2 évig óvónősködtem, aztán ki is mentem Dubaiba. Ott vlt egy hatalmas lehetőségem, és én zokogtam, de muszáj volt elválnom az én pici gyerekeimtől. Rá pár hétre már kint is voltam. Csodálatos volt, de erről majd inkább szóban és képekben fogok mesélni, jó?!
Épp ma nosztalgiáztam anyuéknál, előkerültek a fotók, meg a repjegyek, belépőjegyek stb...hát, kicsit elsírtam magam. Szeretnék visszamenni, ha 1 hétre is, de muszáj még egyszer valamikor visszamenni.
Dorci már remekül van, el is felejtettük a bacit. Sőőőt! Képzeljétek, a porszívó hatalmas nagy barát lett! Eddig úgy félt tőle, mint a tűztől, de a betegség óta minden nap addig kér engem, míg elő nem szedem, hogy megsimizze. Ja, hozzáteszem, hogy amikor beteg volt, és muszáj volt orrporszívózni a nóziját, akkor utána mindig megsimiztük együtt a porszívót, és megköszötnük, hogy milyen rendes tőle, hogy kitisztította a nózinkat. Így kezdődött a barátságKép
Pici Alexa egyszerűen gyönyörű!!!
Jancsi és Juliskán már régen is jót mosolyogtam!Kép Akkor szólíthatunk Juliskának? Vagy mégse?!Kép

Orsi,
Hopi- hopi, már össze is boronáltad Bencét Alexával?! KépKépKép Vajon a gyerkőcök tudnak erről? És a kispapák?!KépKépKép
Tudod, szerda- péntek tuti suli.
Hűűű, most olvasom, micsoda kényeztetést kaptál ma!!!!! Irigy- irigy!!! Habár nem is vagyok irigy, mert ez igenis kijárt Neked!!!
Képzeld, én ma reggel véletlenül elkottyantottam magam az Ádámnak, hogy úgy aludnék már egy jót, olyan majdnem délig alvósat (vessetek meg érteKép), mire azt mondta, hogy akkor vasárnap Ők elmennek sétálgatni, meg vásárolgatni, és én addig alsom, ameddig akarok. Juhhééééj!
Pedig én aztán tényleg nem panaszkodhatom alvás ügyileg, de nem tudom, mi van velem, annyira féradékony vagyok, hogy az csak na. De persze az is lehet, hogy túl sokat vállaltam be magamnak?! Nem tudom.
Bence alvásán ismét kifeküdtemKép Olyan aranyos! És pont erről beszéltem, hogy egyáltalán ne zavarja ezeket a manókat, ha valamin fekszenekKépKépKép
Jelentem: elalvás előtti sírdogálás vagy hőbörgés lett (kiabál nekem kifelé, hogy mamamamama és társai), vagy duma a haverokkal.
Amúgy nekem pici koromban is volt egy rongyikám, és mindig mindenhol velem volt. Aztán rongyika megöregedett és együtt nyugdíjaztuk az anyuval, akkor már nem velem aludt, hanem egyedül a szerkényben. De ez már középső óvodás koromban volt. Szóval nekem így jött anno az ötlet, hogy Dorcinak is legyen egy alvóstársa, akire akkor is számíthat, amikor nem én fekszem mellette.

Ági,
Hurrá!!! Mármint hogy ismét jöttél!
Cora: sajnos tényleg a legdrágább nagybevásárlókp., de most voltam baba- mama hetek, és csomó egészen jó kis cuccot tudtunk venni Dorcinak. Ha nagyon sietsz, akkor talán Ti is találtok még bodykat, pólókat, pizsiket stb..A Pampers pelus is olcsóbb, meg a popsitölrő is.
Mi amúgy azt szoktuk csinálni, hogy amikor megérkeznek az újságok, akkor férjem leül, kiírogatja, hogy mi kell nekünk, azt excel táblázatba vezetjük, és megnézzük, hogy melyik, hol olcsóbb. Így jutottunk most ki a Corába, hogy most ott nagyon sok minden olcsóbb volt, mint pl. az Auchanban.
Az asztal alatt feldőlő, és azonnal elaludt Danit szívesen megnéznémKép
Mit hallok, apa az Auchanban dolgozik??? Az tök jó!!! Tényleg, most jut eszembe, hogy milyen sokat ingyen reklámoztuk az Auchant...Kép
Budaörsön van?
Budafokon laktok? Én épp kedden voltam a XI. kerben, énekpróbán, a Tétényi út legvégén. Oda közel vagytok? Vagy atól még messzebb? Vagy tök más irányban laktok, én meg itt össze- vissza zagyválok?!
Aztaaaa, internetes szerelem a Tiétek???!!! Ezt jó hallani, mert eddig még a közvetlen környezetemben senkinek sem sikerült a neten ismerkedni. Pedig van egy- két barátosném, akik ott is próbálkoztak, de nem jött Nekik össze. Azóta már van pasijuk, de nem netes szerelem az Övék.
Pirinyó Dani csuda aranyos!!!

Jesszusom, mennyit írtam! Megyek, mert az egész hozzászólásomat archiválni kell, ha még egy sorral többet írokKép

Puszi, és bocsi az össze- visszaságért és a helyesírási hibákért!

Vic
vic
 
 


SziasztokKép

Hu azt hittem, hogy irok három kilométernyi hszt és mind elszaladtok messzireKépKép
De azért egy jeány állta a saratKépKépKép

VicKép
Attól függ, hogy melik végén voltál a Tétényi utnak, a korház felé, vagy Albertfalva felé, mert az utóbbihoz már nem is lakunk annyira messze, autóval kb 10 perc, tömegközlekedve ha minden jön 20 percKép

Apa a csepeli, vagy más néven sziget auchanban dolgozik, nekünk az közelebb van, mint a budaörsi (cs 7 km, b: 13 km oda).
A bevásárlást kb mi is hasonlóan tesszük meg, azzal a különbséggel, hogy a Cora eszünkbe se jut, mi általában auchan (legujabb nevén madaras tescoKépKép), tesco és metro vonatkozásban szoktunk nézelődni. De legtöbbször az auchanban vásárolunk, legalábbis csirkehus és felvágott tekintetében tuti, mert apa azt az osztályt vezeti, igy mindig első kézből értesülünk az akciókról (főleg a nem ujságosról, hanem a napiakról) Van nagyon sok jó benne hogy ott dolgozik, de sajnos ugyanannyi rossz is, sose gondoltam volna hogy munkáltató ennyire pocsék is tud lenni, mint egy multi, ami még meg van spékelva azzal hogy francia. Lenézik a magyarokat, rátartiak, sóherek, nem tartják be a szavukat, igazi kapitalista zsigerelőkKépKépKépKép
(panaszból elég volt ennyi, ha valaki azon gondolkodna hogy odamegy vezetőnek az gyorsan felejtse el, a sima beosztottnak még azt mondom jobb dolga van)

Alvás: nálunk is divik a büdösbogárKép efektus, én már csak igy hivom, mikor ugy alszik hogy a feneke az egekben vanKépKép Igazából nekünk nincs semmink amihez ragaszkodnánk és nélküle nem menne az alvás. Az ágyikójában ott van a macija meg a zenélő elefántja mindig, de ha kivenném se venné észre szerintem. Most is a nagyágyunkban durmol még, az áll az alku alatt odabujt hozzám (cici nélkül, ez nagy szó) és szépen elaludt a fejemnél magától.

SzerelemKép
Annak idején az exférjemet egy Első Emelet koncerten ismertem meg 18 évesen, 5 évig éltünk együtt majd összeházasodtunk, utána meg 7 évvel szépen elváltunkKép Sokáig nem igazán hiányzott senki sem , de rákaptam a netre, főleg a csetelésre, tök függő voltamKépKép. Amig volt a mindenkinek matávos dijcsomag, alig vártam az este hatot hogy csatlakozhassak, oszt hajnalig tuti csetelés mentKépKép Kb egy év kemény netezés után találtam rá kispapira, persze elötte voltak randi hegyek, sőt jártam is egy sráccal 7 hónapot, de jóval fiatalabb volt nálam, igy nem lett belőle mélyreható kapcsolat. Örülök hogy rátaláltam macipapára, sok mindenben kiegészit és jó társ.

Nah befejezem mert végre hazaért, esti ügyeletes volt , meg kezd csak rólam szólni a topicKépKép

puszi

ÁGi

UiKép Vakegér vagyok, mert Manóka is irtKépKép Találtatok már nevet a pocaklakónak?? Pihenj sokat, mert ha itt a második fütyis is, akkor nem sok mindenre lesz időd ámKép A porszívós jelenetet elképzeltem és jót rötyögtem magambanKép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Kép

Sikerült, nem is hiszem, egy kis vírusfrissítés kellett, vagyis írtásKép

Kicsit olvasgattal benneteket, és olyan jó voltKép
Mostmár azért sem fekszem le, míg nem írok kicsit.

Ági,
olyan sokat gondolok rátok is, de nem tudom, ti hogy vagytok a dolgaitokkal, de nekem a térded általában akkor jut eszembe, amikor a fiúnak a fürdővizet csinálom, és, akkor csak nem szaladhatok be ezt megírniKép
Meg Danira is, és a többi babóra is.
Talán egy diktafon kellene az agyamba, ami a gondolatokat leírja ide isKép

Mi a szülkőszobán 15-en dolgozunk, már igen régóta kb 5 éve van ott net, és éjjel mit csinálhat az ember? chatel.
3 lánynak ottani ismeretésgből férje, de a többiek is szoktak barátkozniKép Ez igen só statisztika, nem?
Persze, én csak a komolytalan dolgokban voltam benne mielőtt mér a drága férjemet megismertem.

Itt Debrecenben Cora van, és Tescó, igaz, hogy a 2. olcsóbb, de ott olyan tömegnyomor, kosz, meg minden van, hogy mi általában a Corában járunk. Most is megnéztem a baba- mama heteket, de én sem nagyon vettem semmit, a huggies, és a nívea törlőkendő volt az, ami sztem jó volt.
Én néztem kismama rucit is, de a minőség azárral nem találkozott, bár, a Formeshez képest ingyen vanKép

Hajni,
ez a rakott krumpli sztem is jó ötlet, holnap én is csinálok, csak a kedvenc cserépedényem et leejtettemKép

a kicsit durvább könyolvasás nálunk is előfordult, így én a szülinapjára vettem 4 vastag laput, meg kapott is hozzá, és imádja is őket, nagyon jópofákat láttam.

Orsi,
imádom zt az alvós kis manócskátKép
A könyv megbocsájtódott?

Házimunka,
az én férjem max kiviszi a szemetet, még szt sem szereti, ha olyankor tevékenykedem, amikor ő itthon van. Ezzel nem is volt baj, míg csak ketten voltunk.
Viszont, vasalni meg én a zoknikat és a bugyikat is vasalom, ezt még a munka során szoktam meg, akkor a fertőtlenítés, ma már a megszokás miatt.

manóka
manóka
 
 


Folyt köv,
szóval, nem tudom, mikor szokik rá az aktívabb részvételre, bár, engem nem is zavar, csak kicsit nehézkesen magy a dolog, vagyis a takarítás.
Most néztem egy porszívót, szerintetek 50-ért drága? Imi azt mondta, teljesen bolond vagyok.
Igazából én is nénit szerenék, aki mindezeket heti 1x megcsinálná, de sajnálom rá a pénzt.

Zita,
férjednek gratula, gondolom, leesett az a frány kő.
Matyi képei meg tetszenekKép

Ja, és fiúk mamák, a fütyivel mi van? Húzgáljátok?

Vic,
mélemet megkaptad? Dubai nagyon irigylésre méltő, mennék én is, akár újra, megértelekKép

Na, eddig jutottam, pocaklakónak a zsigmond nevet álmodtam meg. Sztem, ha nem lesz másik álom, marad ez.

Kép
ez a kép az 1. itthon töltött napon készült.

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok!

Apa szerint elromlott a gépünk, de nekem sikerült bekapcsolnom! Kép

Sajna Matyinak arcüreg-gyulladása van, így antibiotikumot és orrcseppfélét kaptunk, remélem ez már rendbehozza és nagyon gondolkodom, hogy orvost is váltunk, mert ez a homeós cucc nem jött be nekünk. Infralámpa is kellene, most próbálok szerezni kölcsönbe, aztán lehet, hogy a hétvégén felugrunk Pestre egy nagybevásárlásra és akkor azt is megnézem ott mennyiért vesztegetnek egyet. Hőemelkedése még ma is volt, de már nem adtam rá semmit, mert a popója is írtó piros.

Nagyon jó volt látni a picurokat, tényleg eszébe jut az embernek az az idő, amikor még azon agyaltam hogy is fogjam meg, hogy adjam rá a ruhát,mert olyan kis nyikk-nyakk volt. A szopi körüli gondok és izgalom, hogy eszik-e eleget, miért sír, ha már minden lehetőséget végigzongoráztam??? Most meg azon töröm a fejem, vajon mit is mondott, hova dugta ezt-vagy-azt a dolgot, mikor honnan esik le?

Ági: akkor neked tényleg könnyűa bevásárlás, bár nálunk a férjemnek cetlit írok és még így se biztos, hogy olyat vesz, amit én elképzeltem. Nem haragszol ha megkérdezem, hogy kispapiddal mióta vagytok együtt? És melyik cseten akadtatok össze? Mert van most 3 barátném, akik szinglik és bizony nem olyan könnyű ma mr párt találni. Én mindig bíztatom őket bulira, nyári utazásokra, de hiába. Mi Ferivel egy városi buliban ismerkedtünk meg, de úgy, hogy ő az egyik nagyon jó barátném barátjával jött. És emlékszem aznap meghívott moziba, de épp adásszünet volt, így hidegben kórzóztunk a Dunaparton, mígnem egy telefonhívásra hivatkozva felhívott magához és megnéztük a Pogány madonnát. Nem kell rosszra gondolni(!), más nem volt!

Manóka: olyan jó volt olvasni, amiket az első napjaitokról írtál, be kell vallanom és az elején nagyon megijedtem, hogy mi is lesz, azt sem tudtam mijét fogjam, hova tegyem és hát a szopi... Na az kb 3 hét alatt tanulódott be vagy még több? Addig egy-egy próbálkozás a szopira3/4 óráig tartott, pedig a kórházból úgy jöttem haza, hogy tudtam mit-hova-hogyan és aztán mégsem.
A Zsigmond nagyon szép név, és lesz mellé másik, mit Imikének vagy csak ez az egy?

Orsi: Bencén tátva maradt a szám, így elaludni, na ilyet Matyi talán 1-2x produkált. Most is éjfélkor feküdt le, mert egyzserűen nem volt álmos, és dobolt a lábával a kiságyban, ami ugye a szomszédéknak nem lehet kellemes.

Vic: ezt a vasalás dolgot megemlítettem a férjemnek, mire ő: na jó de mi nem egyezkedtünk házasság előtt, mert akkor ki tudja hol lennénk. Na szép, nem?

Hajni:Matyi is néha cicivel alszik el, de legtöbbször beteszem a kiságyba, mesélek még neki vagy énekelek és aztán elköszönünk. pici elégedetlenség és elalszik. Kivátelek vannak: mint ma, amikor ki kellett venni és hagyni, hogy még játszon. De lehet abban valami, hogy kell legyen valami kedvenc elalvós mügyür, amint Orsi is írta, de nekünk még semmi nem jött be KépPedig próbálkoztunk jópár dologgal. Mostanában a Shrek figurát cipelgeti és taxiztatja napközben, de este nem kell neki. Remélem Alexánál nagyobb sikerrrel jártok!

Megyek aludni, mert ki tudja mikor ébredünk.
Zita
zitus
 
 


SziasztokKép

ZitusKép
Sajnálom szegény Matyit az arcüreggyulladás miattKép remélem az AB segit rajta. Bevallom az az igazság hogy a szemölcsöknél nekünk se jött be igazán a homeos tudományKép Eddig egy bogyesz használt valamelyest a fogzásnál, a chamomilla.

Hova szoktatok ilyenkor mászkálni bevásárolni itt a nagy dzsungelben?

Mi apával a bulinetes ismerkedő oldalon találtunk egymásra. Volt ott egy regisztrációm, amiben adtam néhány infot magamról és hogy milyen társat keresek. Sokan irtak, de kevés volt közüle aki megfogott. Apával két hétig leveleztünk és utána randiztunk. Bejöttünk egymásnak, együtt maradtunk, ennek már három éve. Babócával ugy voltunk, hogy ha jön jön, mivel nem igazán vagyunk már mai csirkék, szal nincs mire várnunk.
Dani végül 11 hónap után jött össze (5 hónap ismerettség után ugyan terhes lettem,de sajnos 8 hetesen elment a babóca).

Nah a bevásárlás apa módra úgy zajlik nálunk, hogy mikor végez felhiv hogy kell e valami, ha háromnál több dolgot mondok esetleg akkor tuti vagy még kétszer hivKépKépKép És ilyenkor se életbiztositás hogy hoz isKépKép

ManókaKép
Szép férfias nevet álmodtál meg pocilakónakKépKép

Nagyon szép statisztika a 3 jányzó, nekem a környezetemben eddig csak az én kapcsolatom az ami bejött, sajnos a barátosnéimnak elég rövidéletüek voltak. A hüleségben én is benne voltam, volt olyan cset ahol a bandával havi egy két alkalommal buliztunk együtt, legtöbbször nálam volt a banzájn. Volt hogy 25 en is voltunk, még a csilláron is logott valakiKép és ami tök jó volt, hogy nem a piáról szólt hanem a jó hangulatról, ökörködésrőlKép

Vasalás nem semmi, én mielött Dani megérkezett, akkor vasaltam ki minden cuccát, azóta max amit szükséges (ing) de mást nem nagyon. Amugy meg naponta vasalom apa ingét a melóba, és állatira rühellem... két házimunkát nem szeretek: a vasalást és a mosogatást.

A porszivó attól függ mit tud. Annak idején mikor bejött a worverk hazánkba, akkor láttam több bemutatóját is, beleszerettem, egy fél vagyon volt (amugy most is az), de annyira megtetszett hogy részletre megvettem. Imádom azóta is, nagyon jó kis gép. Most ujra lehet itthon kapni, de ahogy elnéztem az infokat ár ügyben, nagyon drága, ugy mint a zepter edények...

Édi ez a sapkás kép, és ő is milyen csöpp volt amikor megszületett és most már milyen komoly nagylegényKép

VicKép
Mit csináltál kint Dubaiban? vagy ha irtad már akkor bocsi, de nem emlékszemKép
Tök jó hogy megegyeztetek a házimunka felosztásában, sajna mi ezt nem tettük megKép Bár nincs igazán okom panaszkodni a páromra, ha szükséges segit bármiben, mikor multhéten pofára estem, akkor is sietett haza és ő csinálta a vacsit, hétvégén meg segitett a konyha romjait eltüntetni.

HajniKép
Jancsi és Juliska a Mézeskalács térenKépKépKép Az annyira édi, amikor régen emlitetted már akkor is jó nagyokat mosolyogtam rajtaKép
tegnap este vártam ám hogy irszKép merre csavarogtál?Kép

Na most megyek mert nagyilátógatás van soron, megyünk csepel citybeKép

puszi
ÁGi

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok,

Zita,
most csak neked bírok, vegyél infraégőt, hiperekben kapgatót, olyat, aminek vörös a fénye. Ezt bármilyen normál foglalatú lámpába becsavarhatod.Tungsram termék, a dobozán azt ajánlkják, hogy csak porcellán foglalatba lehet becsavarni, de úgysem használja az ember folyamatosan, így nem fogja a műanyagot sem bántani. Ráadásul ma már porcellán foglalatú lámpát sztem nem is lehet találni.
Én mindig az íróasztal lápmájába teszem, általában 10 percet használom, és nagyon hatásos, mert fertőtlenít a fénye.
Illetve praktikusan oldalt fekve érdemes Matyinak lennie közben, mert így tud kifolyni a takony az arcüregből. Illetve, sztem jó lehet fertőtlenítő hatású illóolaj pl fürdésnél, de, hogy melyiknek van ilyen hatása azt sajna nem tudom.
De, ha komplex lámpát szeretnél, azt hiszem, a Médiában láttam, de gondolom, máshol is van.

Én így töltöttem pár évet a gyermekkoromból, úgyhogy profi vagyok a témában.

Remélem, nem lett túl zavaros.

manóka

manóka
manóka
 
 


Sziasztok,
Most csak bekukkantottam, de este majd jövök bővebben(most épp fürcsi van, aztán alvás).
Addig is puszi,
Vic
vic
 
 


SziasztokKép

Hm kihalt a topic?Kép Úgy látom a sok hozzászólássommal mindenkit elüldöztemKépKépKép

VicKép
ennyire bőven azért nem kellett volna irnod esteKépKépKép alig értem a végéreKépKép Gondolom az alvás elég ragadós volt és te is elaludtál DorcivalKép Nálunk mindig ez történik este legtöbbször, hogy együtt alszunk el.

ZitusKép
Kaptatok infralámpát?? Remélem azért javul szegény Matyi és végre kilábal ebből a takonykorból és köhögésből.

HajniKép
Tegnap láttam egy cuki hirdetését, ahol tüzoltóautó tortát is csináltak, rögtön ti jutottatok eszembeKépKép

OrsiKép
Merre jártok?Kép

Mi tegnap voltunk nagyizni, a gyerek jól elszórakoztatta a nagyszüleit. Egész nap aludt harminc percet, egyfolytában fel s alá mászkált a lakásban, közben meg folyamatosan ujjjujjjjujjjozott, olyan volt mint egy jó kis csujogatóKépKépKép Mire hazaértünk vele este szépen bealudt a kocsiban, még arra se ébredt fel hgoy lehámoztam róla az anorákját, cipőjét sapiját, baromira elfáradtKép


Dugulok, mostmár nektek kell irni ám, mert kicsit uncsi magammal beszélgetni, nekem már elég sok a hozzászólás számomKép

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Kedves Dorci!!!

NAgyon nagyon sok boldog névnapot kívánunk nekedKép


sok puszi
Dani és Ági


Kép

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Sziasztok!

Tegnap már nem volt erőm jelentkezni, mert későn értünk haza a vásárlásból, és Matyi is csak csüngött rajtam. Kaptunk infralámpát az egyik barátnőm anyósáéké, nagyon nehéz ott tartani előtte Matyit, de próbálkozunk! Pöttyök eltüntek, a láz is, most már csak kis köhögés van. A szirupokat fecskendővel tudom beadni, de az elején ezért is közelharc vol, most meg olyan szépen beveszi a fecskendőt és már várja a "lövést".

Manóka: köszönöm szépen a sok-sok segítséget, az oldalfekvést próbáljuk(nem könnyű), de képzeld itt nálunk ebben a nyomorék Tescoban nem olt infraégő, de végül is tegnapra megoldódott. Hú, neked sem lehetett akkor könnyű, nekem sosem volt ilyen gondom, vagy csak nem vették észre??? Mi gyerekkorunkban a dokitól kaptunk egy 10-es penicilin injekció kúrát, ha betegek lettünk és kész.

DORCI: BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!
Kép
Mikor hallunk rólatok?

Ági: a 6-os melletti Auchanba, Savoya park, mert ez van a legközelebb. Tegnap nem is voltak olyan sokat és kaptam majdnem mindent, kivéve amit alapjában elfelejtettem felírni és így venni is!
Köszi, hogy írtál a megismerkedésetekről, az egyik csoptársam jött így össze a férjével, most várják a második babát, de senki másnak nem sikerült. Az egyik barátosném meg az esküvőnkön jött össze a Feri barátjával, és most már össze is költöztek, mindketten kaptak munkát Pesten, remélem lesz belőle lagzi is, Matyi bizti jól mutatna gyűrűcipelőként(bár nem biztos, hogy a megfelelő helyre kerülnének a gyűrűk!)

Dani élvezi a vendégeskedést? hamar feltalákja magát? Matyi mindekivel nagyon hamar haverkodik, néha félek is ettől!

Hajni:Hogy sikerült a rakott krumpli? Nálunk ma rántott sajt, és camamber, illetve fasírt és matyinak gyümölcsszósz volt hozzá még rizssel, nekünk krumpli. Levest nem csináltam, pedig vettem egy zellert, de már nem volt kedvem megcsinálni. Most, hogy apuci itthon van, jut idő főzőcskézni. Kérdezted honnan kerültem ide, Nagyváradról, Romániából. 15 éves voltam mikor áttelepültünk, nővéremék már itt éltek. Középsuli, egyetem már itt, de azért lelkemben, emlékeiben,maradtam váradi.
A képeink azért ilyen kicsik, mert nem akarom, hogy soka helyet foglaljon, és lekicsinyítem.

Orsi: Merre vagytok?

Puszi, Zita
zitus
 
 


Sziasztok!

Khmmm...khmmmm...tényleg bealudtamKép Aztán felriadtam, s első felindulásból kikapcsoltam a gépet, és néztem tovább a TV- t...Bocsi!!!

Először is:
Dorka üzeni, hogy "köszönöm szépen a köszöntéseket, de az őseim gondoltak egyet, és áttették máskorra a névnapomat, mert így elég sűrű lenne a dec- től februárig tartó időszak, aztán egészen decemberig semmi"...De sebaj, eltesszük a köszöntéseket szeptemberre, jó?! Még egyszer köszi!!!

Másodszor:
Észrevettétek, már 3 archívunk van!!!
Kép

Tegnap az egyik nagyapát voltunk felköszönteni születésnapja alkalmából, ma pedig "kocsikáztunk" egyet, és csendes pihi után még megyünk ajándékokat vásárolni, mert jövő héten van az egyik nagyi, aztán a dédi, aztán a 2 unokatesó és még egy rokon szüli-, és névnapja...
Még a tegnapra visszatérve: apósom nagyon örült az ajándéknak, és Dorci is kapott pár dolgot (mackós hajgumit, zoknikat, plüss kifordíthatós vizilovat- szivet, könyvet), pedig mindig mondom, hogy ne kényeztessék el ennyire.

Matyi,
Gyógyulj meg hamar!!! Majd írjatok, hogy vagytok!!!

Ági,
Kifeküdtem ezen a csujogatós történetenKép Elképzeltem, ahogyan Dani jujujujuuuuuujjjj hangokat ad ki a torkán, s közben fel s alá rohangálKép
Ha nagyon szépen megkérünk, akkor tudnál néha tudósítani a napi husi akciókról??? Ez csak a csepeli Auchanra vonatkozik, vagy az összes A. áruházra? (nekünk Csepel eléggé messze van).
Apuéknak az első igazi kocsijuk egy Skoda 120 L- es volt, és mivel királykék volt a színe, ezért Kék Villám volt a neveKép Imádtuk, meg is sirattuk, amikor eladtuk. Addig annyira vigyáztunk rá, hogy egy karcolás sem volt rajta, aztán az apu kollégája az első útjánál totálkárosra törte. Képzelheted, milyen arcot vágtunk, amikor megtudtuk, mi történt.
Ja, a Tétényi út azon végén voltam, ahol a Sáfrány utca (azt hiszem, így híjják) kezdődik. Az közel van Hozzátok?

Manóka,
Írtam mélt!!! Még egyszer köszi a segítségedet!Azóta folyamatosan méregetem magam, de egy hajszálnyi hőm.változás sincsKép Jövő héten hívom a dokit, és megyek is Hozzá.
A Zsigmond név nekem nagyon tetszik, s ha megálmodtad, az biztosan jelent valamit. Férjednek is tetszik? És Imikének?
Infralámpát én is jó ötletnek tartom!
Nagyon kis aranyos Imike ezen a képen! Milyen kis pirinyó volt, most meg már...
Formes kismama ruhák: amikor megtudtuk, hogy kismama lettem, oda is benéztünk....már elsőre gyanús volt, hogy nem volt tolongás a boltban, aztán kinéztem egy csinos kis darabot 28 ezerért...khmmmm..köszönöm, inkább nem kérem!!!
A Tescot mi is utáltuk nagyon sokáig, mert szörnyen koszos volt, a húsáruiról nem is beszélve. Aztán ha jól tudom, megbüntették Őket nem kis összegekre, s kezdik összeszedni magukat. Néha be szoktunk oda is kukkantani, de nem ott vásároljuk be a nagyobb adagokat.

Zita,
Hmmm, rakott krumpli!!! Nem tudom, Ti hogyan készítitek, de én aztán nem túl diétásan...Van benne bacon is, meg reszelt sajt is, és még sütés előtt is be le szoktam önteni a fele pohár tejföllel, ami ugyancsak meg van kicsit ízesítve (vegeta+ só+ bors). A tetejét megszórom sok- sok sajttal...nyammi! Mondtam, hogy ez nem diétás!!!
Puszild meg Matyit a helyünkben is, hátha gyorsabban gyógyul!

Ja, szerintem itt a Rigó Jancsiban is lehet készíttetni tűzoltóautós formájú tortát!

Orsi, Hajni
Merre vagytok??? Hiányoztok!!!

Habár gondolom, mindenki hétvégézik, csak én loptam most magamnak pár percet, hogy ideülhessek.

Nnnnna, megyek a konyhát rendbetenni.

Puszi, és további szép hétvégét mindenkinek!

Vic

Ui.: Nem is meséltem: tegnap benéztünk a Media Marktba is, az anyósomnak megvenni a szülinapi ajándékát. Férjem a jótállást intézte, amíg mi kint sétálgattunk a Dorcival. Egyszercsak elment mellettünk egy 3 év körüli kisfiú, és annyira bámulta Dorkát, hogy szegénykém telibetalálta a folyosóra kihelyezett pénzgyűjtő gömbötKép Szegényke annyira sírt, úgy sajnáltuk. Apukája és anyukája vígasztalta, de megjegyezték, hogy aranyos kislányt nézett ki magánakKép
Aztán kijöttünk az áruházból, kocsihoz oda, tolatnék ki, de még ott állt a hátam mögött egy szinte zsír új, gyönyörű szürke kocsi. Így én vártam, hogy elmenjen ez a kocsi. Másik oldalról viszont elkezdett tolatni egy nő, és bammmmm, bele a szürkébe. A szürke kocsis már- már beletörődötten mondta, hogy épp most hozta ki a kocsiját a szervízből, akkor az ajtónak mentek Neki, most pedig az eleje lett lezúzvaKép Mi pedig vártunk és vártunk, hogy ki tudjunk végre tolatni...Emiatt kicsit el is késtünk az apósoméktól.
Na, most már tényleg megyek, Dorci ébredezik!

Kép
vic
 
 


SziasztokKép

ZitaKép
Ezt nem mondod komolyan hogy ti a Savoyába jártok???? Itt lakunk tőle 5 percre. Sokszor mi is odamegyünk le apával, mert a csepelibe nincs kedve visszamenni melo után, nem is tom mértKépKép
Mikor elindult az épitése, apa még gondolkodott rajta hogy átkéri magát ide, de aztán meggondolta, elég volt neki megnyitni két áruházat, a harmadikra már nem vágyott.

Szegény Matyi, reméljük hogy hatni fog neki a lámpa, és milyen ügyes a gyógyszerrel. Nálunk Dani már nyitja esténként a száját mikor kapja a vigantolt, meg adok neki cebiont is, édesen cuppog utánaKép Tényleg lányok meddig kell kapniuk még a vigantolt??

Nagyinál két perc alatt feltatlálja magát Dani, az egész lakást bejárja. A szomszéd multkor meg is jegyezte a nagyinak, hogy mindig tudja mikor van itt az unoka, mert olyankor kint van a folyoson a szemetes vödörKépKép Dani állandóan kukázna meg a seprűvel mászkálni, mielött jövünk ezeket nagyi jól eldugjaKép

VicKép
Akkor szeptemberben ujra felköszöntjük a jányzótKép inkább többször mint egyszersem, nem de bárKép
Sáfrány utcát nem tom hol van, de a Savoya Auchanhoz lakunk közelebbKép

Nem volt semmi a parkolós sztoriKép Néha olyan bénák tudnak egyesek lenni hogy az már fájKép főleg hétvégeken....

Hm annyit dumáltatok a rakottkrumliról hogy tök jót röhögtem mikor anyukám beállitott egy tányér kajcsival.. nah mi volt szerintetetek??? persze hogy rakott krumpliKépKépKépKép

Amugy én is ugy szoktam csinálni extra lightosanKép mint Te VicKép Minden földi jóval megspékelveKépKép

Az a baj hogy apa csak a csepeli auchanos akciókat tudja, mármint a helyieket, mert az ujságosok általában minden áruházra vonatkoznak. A husikból meg csak a csirke, pulyka ami hozzátartozik, a többi nem az ő osztálya...

Hm jányok mit szólnátok egy baba-mami talihoz??? Akár lehetne nálunk is, vagy bárhol ha gondoljátokKép

Hajni?? ORsi?? merre jártok??

Megyek mert éhes a banda, ma pizza lesz vacsira, rakom a sütőbe..

puszi
Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Látszik, hogy hétvége, mert alig járunk errefelé! Én meg most inkább, mert apa lefoglalja Matyimat!

Ági: az túlzás, hogy járunk, néha ott is megfordulunk, ha a dunaúji tesco gyér kínálata miatt nem tudjuk mit is főzzünk! Nálunk is a nagyiéknál kukázik Matyi, mert itthon le van lakatolva a szemetes. Majd teszek fel egy képet az ottani takarítási akcióiról.

Vic: nos nem irigyellek benneteket a közlekedésért, csak egy autó lenne jó... Talán saját sofőrrel!

Megyek mert kész a víz és Matyi már percek óta meztelenül rohangál az apjával.( ez jó félreérthető Kép, szóval csak Matyi meztelen KépKép )

Majd este ha a párom a szakdolitól ideenged még jövök, addig is ma lesz a kód neve Merkúr és az Örömapa2 is? de melyiket ne nézzem???

Pusssza, Zita

Pizza! Én csak ritkán szoktam, inkább rendelünk.

UI: tali jó lenne, csak kicsit jobb lenne már az idő!
zitus
 
 


Sziasztok!

Csak egy percre bekukk, mert mi is megyünk mindjárt fürcsizni.

Zita,
Hangosan nevettem, hogy Nálatok Rajtad kívül most épp mindenki meztelen rohangál a lakásbanKépKépKép
Mi Örömapa2- t nézzük majd...remélem, Dorci is elalszik addigra?!

Ági,
Küldenél nekünk fénypostán két szelet pizzát?! KépCserébe küldök sárgaborsófőzeléket valami lángolt kolbásszal (ez utóbbit nálunk csak a férjem szereti).
Ja, a rakott krumpli kizárólag extra lightosan az igazi!Kép
Tegnap az anyósom reszelt almás palacsintát sütött nekünk (át kellett ugranunk Hozzájuk pár percre, és kaptunk egy jó nagy szeletet; emeletes palacsintatorta volt).
Jesszusom, a fogyókúrám!!!KépKép:

Este még jövök (igyekszem nem úgy jönni, mint tegnap esteKép).

Puszi,

Vic

Ui.: Taliban benne vagyunk!!!
Ui.2.: Én úgy tudom, hogy 1 1/2 éves korig kell adni a Vigantolt. Legalábbis nálunk így szól a megállapodás a dokikkal.
Cebiont mi is "szedjük" most.
vic
 
 


Bocsi, rosszul írtam a Vigantollal kapcs.ban: szóval én úgy tudom, hogy 15- 16 hónapos korig kell szedni.
vic
 
 


Itt vagyok, de csak 1 percre, mert még megy a film...most mennek szülni, és George mélyen alszik...Kép

Hajni,
Alexa fogai kibújtak már? Mert írtad, hogy elég rosszul aludtatok éjjel.

Most nézem, hogy én ma tök sokat írtam, úgyhogy most Ti jöttök!!!

További szép estét mindenkinek!

Puszi!

Vic
vic
 
 


Helló!

Ha Apa itthon van ő a gép ura és parancsolója, már javasoltam neki egy laptopot, de kiröhögött. Kép
Viszont ma melózik Kép Kép

Éjszakáink továbbra is ramatyok, ma/tegnap éjjel annyira sírt, hogy még a cicit sem fogadta el. Hát nem estem kétségbe... Kép
Fog sehol...


Csujogató Dani nagyon aranyos lehetett! Kép Alexa is most délelőtt szórakoztatta a nagyszülőket meg a keresztanyját. Mostanában együtt adnak anyukámmal sonkát a macskájuknak. Egy darab sonka Alexa kezébe, ő meg odanyomja a macska szájához. Ezt nagyon élvezi. Tegnap lasagne-t készítettem és adtam egy kis tésztát neki. Valahogy hasonlíthatott a sonkára, mert úgy tartotta és mondta, hogy "Hol a cica? Nyam!"
Annyira jól jött ki Kép
Francia céget ne is emlegess! Kép Anyósom egy francia érdekeltségű gyárban dolgozik, de kb. mint a rabszolgákkal úgy bánnak.

Manóka nagyon jó mindkét kép! A "régin" olyan csepp! Újra végignéztem az elejéről az albumotokat és annyira tetszett. A favágóineges kép még mindig király! Hogy milyen huncut ez a fiú!

Gyönyörű gyerekek mindenhol, olyan jó ezt látni!

Hú akkor én nagyon lusta vagyok, hogyha még a zoknikat és bugyikat is vasalni kéne hát világgá mennék Kép
Cserépedényben szoktad a rakott krumplit? Én eddig még csak szemeztem ezekkel a cseréptálakkal, lehet, hogy egyszer rászánom magam egyre. Mit lehet még készíteni benne?

Vic ezt a Juliskának való szólítást azért hanyagoljuk. Kép Amúgy a Julianna nap nálunk elég nagy banzáj, mert anyum-nagyim névnapja, tesóm szülinapja, mégha én is akkor ünnepelnék, háát...
Mondjuk én amúgy is tökéletesen elégedett vagyok a Hajnalkával.

A porszívóbarátságotoknak igazán örülök! Kép Alexa imádja a porszívót, van is neki egy játék. Még a miénk volt régen a hugommal. Elemes és berreg. Már ha akar működni. Kép Néha rá szoktam egyet sózni és elindul. Múltkor láttam, hogy Alexa királylány is csapkodja. Lehet, hogy nem előtte kellett volna "megjavítanom"?! Kép

Naná, hogy Dubai jöhet szóban és képekben is, nagyon kíváncsi vagyok! Kép

Annyira klassz, hogy nektek már kezdetektől van kedvenc tárgya a csemetéknek! Alexának én is próbáltam már mindent régóta, mert szerintem aranyos is, amikor egy babóca hurcolja a rongyát vagy bármi mást, de sajnos senki/semmi nem nőtt hozzá. Bár talán mintha kialakulóban lenne valami közte és a dorombolós cica között, talán...

Úh szegény kisfiú, aki nekiment annak a gömbnek. Kép
De biztos elbűvölte a látvány Kép
Mit vettetek anyósodnak, ha nem titok?

Vigantolt még jó sokáig kell adnunk nekik, csak a nyári időszakban nem kell. De lehet, hogy ez is olyan orvostól függő dolog. Pl. a K vitamint van amelyik doki addig adja a szoptatott babócáknak amíg szopiznak, de általában csak azt a pár heti adagot kell az elején megkapniuk.

Ági a taliban mi is benne vagyunk, bár még fogalmam sincs, hogy BKVzunk, de megoldjuk.
Ajtó előtt a szemeteskuka, nagyon király! Kép


Meztelen Zitáék ez nagyon jó volt, majd' lefordultam a székről! Kép
Remélem Matyi jobban van már!
Nagyon fincsa lett a rakott krumpli, amúgy én is ízesített tejföllel készítem(borsozom, pirospaprikázom, delikátozom, kakukkfüvezem) aztán megy rá egy rakat sajt. Mivel most csak füstli virsli volt itthon az ment bele, így olívaolajjal csináltam, fitness krumpli lett. KépDe van durva változat nálunk is, az a kolbis.
Amúgy kifejezetten örülök, hogy megosztjuk egymással, a "kimitfőzma" titkokat, mert annyira nehéz új ötletet kitalálni. Apa mindig azt mondja neki mindegy, hogy mit készítek, de olyan rossz gondolkodni.

Matyi mint gyűrűcipelő biztos husi lenne! Most nyáron mi is megyünk Tihanyba lagziba, úgy szeretném Alexát rózsaszín koszorúslányruciban látni!

Ma bent voltunk a tűzoltóságon, Képmert beszerveztem a barátnőmék gyerekét+bölcsis társait+szülőket "tűzautókat" nézni. (Apropó köszi, igen már én is láttam tűzoltóautó formájú tortákat Kép)
Hát Alexa minden létező dolgot felfedezett, nagyon tetszett neki ott. Készítettünk egy halom képet, de majd csak holnap reggel jön haza (apával) a fényképező. Kép Annyira husi volt, amikor megfogta a 3 éves kislányok kezét a fotózáskor. Utána meg nem is akarta nekik elengedni. Apa szerint már ő is nagylánynak képzeli magát. Biztos örülne, ha lenne nagyobb tesókája, aki szórakoztatja, de hát ez már ugye kizárt. Majd legfeljebb ő szórakoztatja a másodszülöttet.


Nya akartam még biztos valamit, de kiment a fejemből. Szóljatok, ha valamire nem reagáltam!

Orsi gyere-gyere! KépKép


Puszka
Hajni
tigribigri
 
 


Sziasztok!

Kép

Na azért ennyire nem vagyok ki, de eléggé zsúfolt volt a hétvégénk.

Most csak életjelet adok magamról és bocsánatot kérek, hogy igy eltűntem, nem szokásom, de az uram a hirtelen ötletek nagymestere. Kép

Most sajna Bence kissé nyűgös, igy alvásidejében beszámolok, visszaolvasok és válaszolok.

puszi
Orsi
orsi17
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: