Új privát üzeneted érkezett!

Én meg gyereket leraktam aludni, és vár Béres Alexandra Kép Utána a többi tennivaló Kép

Seriff! Volt a bútoros a szövetekkel? Választottatok? Fogorvos Kép Bár könnyű annak akinek a férje az. Nekem is meg kellene lassan látogatnom a férjedet, de majd állnéven és parókában Kép

Bogi! Azt vettem észre, mi is akkor veszekszünk, ha sír a gyerek. A sírása mindkettönket kicsit feszültté tesz (valószínű a tehetetlenség miatt) és persze egymáson vezetjük le Kép Még jó hogy keveset sír viszonylag a Peti. Nem tudom mennyit vársz mielőtt bemégy hozzá. Én kb 1-2 pecret. Mert ha abbahagyja, akkor ennyi idő alatt teszi, és alszik tovább. De ha nem, akkor bizony menni kell, mert ennek nem lesz vége. De volt már olyan, hogy valamiért nem tudtam menni egyből, és 4-5 perc után abba hagyta és visszaaludt. És hát drákói szigorunknak Seriff is tanúja volt egyszer, mikor nálunk voltak, hogy letettem aludni, és bizony 15-20 perc sírás után aludt csak el. Néha ilyen is van. Persze minden gyerek más és más. Kép Szerencsére. Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hello!

Seriff! Az az igazság, hogy ezt a kaját én is csak így elmondás alapján szoktam csinálni, szóval nem szakácskönyvből néztem és nem szoktam nézni mennyi ideig sül. Látni fogod amikor a bacon olyan jó kis ropogósra megsül akkor kész. A jénai jó, én is abban szoktam sütni, mert abban egyből lehet tálalniKép Jó étvágyat hozzá. Remélem ízleni fog!
És most én is megyek takarítani.

Kép
edó75
 
 


Hi!
Igen Kata volt a bútoros, persze 2 helyett fél 4-kor jött, és itthagyta a mintákat, ált. nagyon világosak és a minőségük meg uolyan, mint ami tönkrement, egy van a mi nagyon szép szöld, de az meg túl sötét, na majd meglátjuk. Nem érzem a nyelvem, ill.olyan, mintha egy nagy buci lenne ott bent! Nyugodtan látogasd meg, nem kell paróka, nekem is csak a szuri fájt, meg utálom a nyálszívót, kiszáradok tőle. Béres Szandira ugrálsz? Nem volt tegnap torna?
Csajok ez normális, hogy ennyire fáj a hasam, a gyomrom?
Edó, köszi, majd így lesz vhogy! csá

Kép
seriff
 
 

 
 

Mid fáj? A gyomrod? Vagy a hasad? Azt már hallottam, hogy gyakori a kismamáknál, hogy ég a gyomruk a kajától. Ha meg a hasad fáj, ahol a baba van, lehet, hogy csak nő a babóka. Nekem legalábbis ettől fájt néha.

Kép

Kép
tikata
 
 


A gyomron, de se állni, se ülni, se feküdni nem bírok, már ittam egy korty tejet, ettem egy kanál mézet, de semmi nem változott. Nem szoktam gyakran, főleg nem fájdalomtól, de az előbb a könnyem is kicsordult.

Kép
seriff
 
 


Már jól vagyok, nem tudom mi volt ez, és miért tartott ennyi ideig. Mindegy elmúlt, szerencsére.
Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Seriff!

Örülök, hogy jobban vagy. Valószínű vmi nem tetszett a gyomrodnak.
Apánk Pesten, mi meg Petivel szomszédolni voltunk. Van itt egy pont egyidős kisfiú, és náluk. Olyan édesen játszottak együtt, hogy szinte könnybelábadt a szemem ahogy néztem őket. Édesek voltak nagyon-nagyon.
És most megyek vasalni. Nem mondom, volt már jobb péntek esti programom is...De jó ez így.

Jó hétvégét mindenkinek.

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia Serif!

Én is örülök, hogy jobban vagy. Bár nekem nem a gyomrom, de a 6. hónaptól néhány naponta begörcsölt a hasam, és hasonló éles fájdalmam volt néhány percig, megmoccani se bírtam. A doki azt mondta, hogy méhösszehúzódás, és ez teljesen normális, igyak magnézium pezsgőtablettát. Aztán az utolsó hónapban egyáltalán nem volt, de addig mindig frászt kaptam, és persze nagyon-nagyon fájt. És ettél valamit amitől így fájhatott? Pihenj sokat!

Ma egész nap itt volt Eszti, főztünk, babáztunk. Balázs teljesen odavolt érte, tette-vette magát, nagyon édes volt.

Mit csináltok a hétvégén? Mi meglátogatjuk Andris unolatesójáékat, Balázsnál alig idősebb iker lányaik vannak(Kata és Bogi), 10 hónaposak, de már 10 kilósak. (Csak agyon ne nyomják kis BazsátKép)

Jó hétvégét!

Jaj, majdnem elfelejtettem. Serifke, üdv. a 30. életévükbe belépők társaságában! Boldog szülinapot!

Kép

Kép
babszy
 
 


Hú, eltűnt egy hosszú levelem, most kezdhetem újra!
Babszy, köszi, kedves vagy!
határozotttan a gyomrom fájt, már volt ilyen 2x. CSak cornflakest reggeliztem, és utána amikor 11-kor mentem át a rendelőbe, már fájt egy kicsit, és csak 2 körül múlt el teljesen, a legrosszab feküdni volt. Mindegy, elmúlt, ez van.
Gondolod, hogy agyonnyomnák Bazsát? Akkor mindenképp Neki kellene felülre kerülniKép!
Már hallottam, hogy Kicsi Fiad szerelmetes az Esztibe és a Diába (és viszont), úgy látszik a világos hajúakra bukik (igaz, azt nem tudom, hogy az Esztinek milyen színű a hajaKép, tényleg milyen?)!
Kata, egymással játszottak? Látod, hogy kell Neki tesó! Képzeld, ha ettől könnyes lett a szemed, mi lesz akkor? KépKép Mikor érkezik Anyukád? A Pasik meg vigyázzanak ebben a gázos időben!
Mi hazamegyünk holnap Szolnokra!
MA végre elindultunk, néztünk ágyat meg pelenkázót, babakocsihoz egyenlőre nem volt türelmünk.
Na megyek, mert Zsebi beindult, itt ficánkol!
csók mindenkinek
Dinó Te hol voltál ma?
Edó, köszi a receptet, fincsa volt!

Kép
seriff
 
 


Kedves Seriff!

Nagyon bolog szülinapot kívánunk!

a fiúk és Kata

Kép

Kép
tikata
 
 


Hello!
Seriff! Én is boldog szülinapot kívánok. Örülök hogy jobban vagy és hogy ízlett a kajaKép
Jó hétvégét mindenkinek!

Kép
edó75
 
 


Sziasztok lányok!

Seriffke, nem tom, mikor van a szülinapod (bár az egyik leveledből következtetve talán 12-én volt??), de Boldog szülinapot!
Amúgy mostanában szőkés a hajam, mint Diának.
Úgyhogy elmondhatjuk Váry Bazsika bizony a szőkékre bukik. Pénteken volt egy olyan, amikor felvettem a kis tündérkét, és szembenézett velem, majd a kis kezecskéjével elkezdte a hajamat simogatni, és persze húzogatni. Mindeközben aranyosan mosolygott.....hát mondhatom, majd megzabáltam. Jókedvű kis cukor babóca. Kép Kép

Csajok, nagyon nagyon elegem van már nekem ebből a sok munkából. Komolyan, egyre kevesebb késztetésem van arra, hogy nyomuljak, és hajtsak. Pedig szeretem, de régebben nagyobb volt bennem a lendület.

Petivel még mindig teljes lendületben vagyunk, nagy a szerelem, és boldogok vagyunk! Kép

Most meg megyek dolgozni Kép
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Petyusnak nem múlt a náthája így visszamentünk a dokihoz. Azt mondta kicsit még piros a torka, de a tüdőben nincs semmi. Akkor miért nem múlik?? Múltkor is 3 hét volt mire kikeverdtünk a betegségbőlKép És azt mondta, hogy ha nem múlik akkor továbbküld (tüdőgyogyó, fül-orr-gégészet), szóval nem lettem vmi nyugodtKépKépKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok, eltaláltad Eszti! És köszi! Jól van, nemsokára kisüt a Nap, és tavasz lesz, meg nyár meg minden amit akarsz, csak addig tarts ki! Addig pedig örülj Petinek!
Szóval mi az az SCA, ahol az Ancsa dolgozik? A pesterzsébeti Mediterrán lakóparkban laknak?

Edó, most ilyen lassú, hosszan tartó vírusok vannak, tartsatok ki Ti is!
Szia Babszy!
Dinó, köszi az sms-t, drága vagy!
Kata, mindjárt indulok, csak beviszem a telefont a szervízbe. Meg a Skálába is be kell mennem! De aztán repülök!
pusszancs seriff

Kép
seriff
 
 


HaliKép

Itt vagyok én is, csak ritkán tudok írni. Én biztos lemaradtam, Serfkó, te már nem dolgozol??? Ma egész nap együtt Katussal?? Klassz lesz nektek. Mit főztök?
Szerintem a Balázs minden nőre bukik, mint az apjaKép De nagyjából ez a Petire is érvényes. Őt sem láttam még senkire sírniKép Anyák! Ezek a fickók nagyon jól sikerültek. Jól feladtátok a leckét!!!
EdóKép Remélem a te kis gazfickód is meggyógyul végre!!! Ti szoktatok talizni a Katával??
EsztikémKép Még 1-2 év nyomulás, aztán pelenkázhatsz te isKépKép
Babszykám (hú, fura így szólítani, de ahogy szoktalak azt most talán itt nem kéneKép), megjött az uram épségben. Csak a kispárnáját hagyta Zágrábban a hotelbanKépKépKép Kicsit sem ciki....
Puszi, majd még jövök.

Olika van a TV-benKép Büszke vagyok rá. Együtt jártunk az egyetemre, aztán rájött, hogy mégiscsak TeleSport-os lesz. Ma reggel is ő mondta a sporthíreket, most meg valami interjút készítKépKép Megtanították beszélniKépKép

Kép
diane
 
 


Sziasztok!

Seriffke, most nem leszek valami pontos SCA ügyben, inkább majd Ancsa elmondja konkrétan, de ilyen higiéniás papírokat forgalmaz, mint a Tork, a Libero, a Libresse, a Zewa stb. És ott van Ancsa, mint marketinges.
Kari előtt bartereztünk is, vicces volt. Én kaptam egy csomó papírt (mindenfélét), ő meg kapott egy csomó Avont...hihi Kép nem gondoltam volna gimiben, hogy ilyen is lesz.

Dius, igazad Bazsikáról, igazából asszem tényleg minden nőt szeret...Kép
Hát, készülök már a pelenkázásra, nagyon várom már...dehát addig még van egy-két lépés. De ahogy Peti mondogatja, nincs ellenére a dolog, sőt...Kép Kép

Edó, remélem azért hamar meggyógyul Peti! És ha nem múlik, azért menj inkább tovább egy kórházi orvoshoz. Sajnos a házi gyerekorvosokról nem túl kat lehet hallani. Tisztelet a kivételnek!!

Pusszancs nektek!

Kata, Seriff, írjatok majd! Meg Petike is beleszólhat!!! Kép
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

Járt erre a Seriff, és már le is lépett Kép Elvitte azura. Petyus nem tud írni, mert épp alszik. De tegnap annyit zongorázott a gépemen, hogy ma hívni kellett az IBM szervízt, hogy miért ír a gépem betűk helyett számokat Kép Eddig ezért nem tudtam írni, bár jó kis agytorna lett volna nektek.Kép

Diane, jó hogy írsz, már hiányoltunk. Jöhetsz ám gyakrabban is, ha tudsz. (kispárna ciki Kép)

Seriffel már megbeszéltük, mennyire nem csípjük ezt a Valentin napot. Olyan mű. És én nem is tervezek semmit venni a páromnak. Remélem ő se vesz semmit Kép, mert az ciki lenne. Én szeretem őt más napokon is.Kép

Eszti! Én is csak egy babát tudok javasolni, hogy ne kelljen robotolni járni Gödöllőre. (Hanem csak otthon Kép. Úgyhogy hajrá, főleg ha a pasi is benne van a dologban Kép

Nem tudom Bogiéknak hogy sikerült a hétvégi látogatás, remélem az a két csaj nem nyomta agyon BAzsikát, hanem csak Bazsi udvarolt a csajoknak Kép
Az én fiam már a szomszédba jár játszani. KépÉdes. Vasárnap már otthagytam egy negyed órára, mert haza kellett jönnöm a sütit befejezni, amit épp elkezdtem.

Kép

Kép
tikata
 
 


Valentin nap gáz!!
Én sem szeretem, főleg azt a sok bóvlit, amit ilyenkor a szerelem címszavával el akarnak adni!! Egy egész dizájn center kevés lenne, ha be kellene mutatni az ócskaságok netovábbjait!
Jujjjj!!
Azt hiszem, ha a kedvesemtől ilyen bóvli cuccot kapnék, elgondolkodnék, hogy tényleg összeillünk-e...Kép Peti szerencsére hasonló véleményen van, mint én. Egyébiránt pedig már lepett meg kedvességgel, és az sokkal szebb volt, mint egy ronda piros műanyag lufi Áj láv jú felirattal...

Kata, ti mikorra tervezitek a tesót? Gondolom örülnél egy kislánynak!! Kép

Serfike, nektek ugye kislányotok lesz? Hogy fogják hívni?
szolnokeszti
 
 


Diuska, neked mikor indul a Nikodém tréning?
szolnokeszti
 
 


Sziasztok!

A tegnap nagyon jól sikerült, és Balázs is épen megúszta a látogatást. Az ikrek cukik, de hatalmasak, már simán felállnak és gyorsan másznak. Vicces volt a 3 etetőszék egymás mellett, az anyjuk alig győzte őket etetni. Majd küldök képeket is. Egyébként Balázs is nagyon jól viselte a társaságot,néhány hónapja még nagyokat üvöltött az idegenek láttán.

Kata, küldjél már képeket Petiről!! És szomszéd kislány vagy kisfú van?

Felébredt Balázs, majd folytatjuk.

Kép

Kép
babszy
 
 


Igen, Kata, küldj képeket, pénteken láttam pár meztelenkedőset Boginál, de azért szívesen nézegetnék még!!! Kép
szolnokeszti
 
 


Egy kép közkívánatra. Kép A szomszéd kisfifiúval. Remélem sikerül, és nem lesz óriási, v. ici-pici. Kép

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, Peti egyidős a másik kis babócával? Mert Peti sokkal nagyobb!! Kép

Nagyon cuki, ahogy már fiúsan autóznak, meg traktoroznak!!! Kép
szolnokeszti
 
 


NA itt vagyok én is, felébredtem, egész egyszerűen beájultam az ágyba! Döbbenet!
Csajok, ha láttátok volna ma a Petit kis harisnyában szaladgálni, megettétek volna, aztán meg magunkra csukta a szobája ajtaját..
Nyugi Dinó, nem maradtál le semmiről, dolgozom, csak most egy olyan helyen vagyok-mammográfia-ahol csak kedd-szerda a munka, igaz az egész nap, a többin csak szűrés van, így aztán akkor csak az asszisztensek dolgoznak. Magánkézben van, és a főnőknő amúgy is síel ezen a héten, még két koll.nőm dolgozik ott kedd szerda du, ők meg elengednek majd hamarabb. Így aztán szabad a többi napom! Márciusban még 3 hetet fogok dolgozni, de azt már a rendes helyemen, aztán asszem kidőlök a sorból.
Kata még mindig alszik Peti? Képzeld, lehet, hogy nem tudok lemenni Szegedre csütörtökön, mert akkor viszik el a bútort, nem tudom minek kellek hozzzá, úgysem tudnám cipelni! Mindegy.
Eszti, még a 18 hetes UH-n mondták, hogy talán lány-de nem ideális a fekvése, jövő héten-28.hét-lesz a következő UH, talán akkor úgy fekszik majd! Mi is néztük bent párszor, de balfékek vagyunk hozzá, és nem tudtuk, hogy azért nem látunk semmit, mert tényleg nincs ott a lábai között, vagy azért mert már bemagyaráztuk, hogy nem kell ottlennie. A neve még nem 100%, egy darabig egyértelmű volt a Hanna, de azért tetszett a Réka is, csak az elég sok van a környezetünkben, aztán a férjem meg ráállt, hogy de Réka, Réka, aztán azt mondja, azt szeretné a legjobban ha Orsika lenne. Én meg ugye nem. Szegény gyerek! De, Babszy, azért nem lesz Jutocsa! Most tesóméknál van az utónévkönyv, merthogy szeptemberben Ő is szül.
Eszti, nagy az egyetértés a Petiddel, ha máris a gyerektémánál jártok! Hajrá!
Nagy hülyeség ez a Valentin-nap, csak arra megy ki, hogy a virágboltosok és a csokiárusok jól meggazdagodjanak!
Te Dinó, hogy hagyta ott a párnát?Kép Ki az az Olika? Melyik adón van? Hogy szoktad hívni a Babszyt?
Annyira édes a Peti haja! De nagyobb, mint a szomszéd!
ciao

Kép
seriff
 
 


Dinó, nem főztünk még együtt a KAtával, még sosem voltam ott annyi ideig, csak Karácsony előtt a mézessütését felügyeltem!
Én ma Anyukám isteni meggyszószát ettem, annyira finom, hogy az elmondhatatlan, ilyen pudingszerű, nem tejes, vagy tejfölös!
Csajok, meg van vkinek a MAroon 5 cdje? Én azt úgy de úgy szeretném!

Kép
seriff
 
 


Seriff, tényleg mammográfián dolgozol? Mert én itt az Avonnál a mellrákprogrammal is foglalkozom, úgyhogy elég jó a kapcsolatom a szűrőközpontokkal. Most fogunk megint anyagokat küldeni minden emlőszűrőcentrumba. Önvizsgálatosokat, meg ilyen tájékoztatókat.

Amúgy a Hanna nekem is kedvenc lánynevem. Ha lányom lenne, szívesen hívnám így. Fiúban pedig a Barnabás tetszik, mint Diának, meg a Dani, meg a Szabolcs. (meg a Peti Kép)

kata, Seriff, mesélhetnétek a sokat emlegetett csokis kekszről, vagy sütiről, amit mindig süttök. Receptet leírhatnátok, ha tényleg annyira fincsi!!!!
szolnokeszti
 
 


Kábé 2 órája írtam egy csomót, de nem ment el. Szar a gépem???
Mindegy.
KatusKép Ez az a szomszéd, aki nem volt kíváncsi rátok eddig, inkább csak az apuka? Most mégis rájött, hogy van egy nagyon kedves szomszédja??? Cukik így együtt. Jól látom? A folyosón???Kép
SerfkóKép Gratula a tesódéknak!!!Kép Na, a nagyszülők örülhetnekKép Ezt jól időzítettétek. Az uram már öreg ember és mivel sokat utazik, látott már ezt azt. Nem bír akármilyen párnán aludni (mondjuk én sem), most vitte magával. Meg jól ott is hagyta. Az Oli, Török Olivér és az m1-en szokott lenni.
EsztikémKép Egyre szimpibb ez a Peti gyerekKép Úgy örülök nektek. Csak úgy árad a leveleidből a boldogság. Ez kafi. A tréning - ha minden jól megy majd márciusban kezdődik. De úgyis megírom.
BogicámKép Veled már beszéltem, de azért írok neked is, nehogy megsértődjKép Tanulj meg kicsinyíteni, béna, mert addig nem tudsz feltenni képeketKépKép!!!! Mikor jöttök hozzám????

Pusza csajok!

Ja, a Valentin nap szerintem is gáz...
Holnap vacsivendégeink lesznek, fakítani kéne valamit. Na, megnézem a Stahl Jucit. Csók

Kép
diane
 
 


Sziasztok!

A kisfiú egy hónappal kicsibb a Petinél, és azért tűnik kisebbnek (pedig méretre teljesen egyformák),mert Petinek elég nagy haja van. Bár már fodrásznál is volt a lelkem.Kép És igen általában a folyosón nyomják, majd betévednek hozzánk vagy hozzájuk Kép

Bogi! Kicsinyíteni szeretnél? A photo editorból kellene megnyitnod az adott képet, ott az image menü majd resize. Kiválasztod a pixels unitot, és min.750x600-asra lekicsinyíted. És azt már be tudod rakni. Mert bizony látni szeretnénk képeket a Sassoon bébyről. (ahogy Dia néni mindaná Kép)

Eszti! A csokis keksz nagyon egyszerű! A piros Stahl könyvben van, ha nincs meg neked holnap nagyon szívesen beírom, mert gondolom már javában Petizel Kép Kép (nagyon helyes!)

Kép

Kép
tikata
 
 


Eszti, igen még két hétig ott leszek, munkának nem nevezném, merthogy ezt is tanulni kell, és gyakorlatilag más dolgozik, én meg ülök mögötte és nézem, de holnap át kell néznem a mai szűrést egyedül, persze utána még ketten átnézik, de norm. esetben is ketten nézik meg. Az jó lesz, ha küldesz önvizsgálatos papírokat, mert az vhogy mindig kifogy, szoktak másolni a csajok, de mégis.
Miért vagy még bent 16 óra után, tűzés már legkésőbb 4-kor haza, vagy inkább Petizni! Te hol laksz, azon kívül, hogy Diától nem messze? És kivel? És a Te lakásod és mekkora? Van még egy kókuszos csokis keksz receptem is, azok mondjuk szépségversenyt nem nyernének, de nagyon fincsik, ha érdekel, majd holnap este leírom!
Dinó, tényleg most hogy így mondod, "valóságos vénember a férjed"! Tudok egy jó receptet, nem is macerás: krumplit hámozol, felkarikázod, kivajazott tepsi aljára teszed 1-2 sorban, rá egy kis só, fűszer, rá csirkecomb, mell, szárny, vagy amit akarsz befűszerezve, rá esetleg hagymakarikák, befeded alufóliával, beteszed 210-220 c-ra 1 órára, akkor le a fóliát, egy nagy doboz tejfölt összekutyulsz egy doboz kukoricával, vagy más zöldséggel, ráöntöd és még 25-30 percig sütöd, ja sajt is van a tetején!
Egyszerű és fincsi!

Babszy, Kata sziasztok!

Kép
seriff
 
 


Szia Seriff Kép

Receptet jegyeztem Kép Az a kókuszos engem is érdekelne...

Bogi, végül is mentek síelni?

Edó! Sok puszi a kis gyönyörűségnek! remélem mostmár gyorsan meggyógyul!!!

Kép

Kép
tikata
 
 


Serfkó, cuki vagy, kösziKép Kipróbálom. A kukoricáról eszembe jutott, hogy anno minden pénteken hol nálatok, hol nálunk kajcsiztunk. A kukorica nagyjából mindig benne voltKép De rég volt, te jó ég!!! Meg eszembe jutott, csajok, mikor suli után még bementünk a művházba és ott fagyiztunk, meg ültünk a parkban. Turiztunk is? Meg a bulik.
Eszti!!! Moonlight?
És a Boomerang??? Ú, de jó voltKépKép

Bogus! Rájöttem. Ha nincs Photo Editorod akkor én lekicsinyítem ami nekem megvan. És visszaküldöm, jó??? Nekem van most egy nagy, nagy kedvencem, muszáj, hogy a többiek is lássák!!!

Kép
diane
 
 


Dia! Szerintem a Bogi engedélyével tedd fel te azt a képet Kép
És a művházas turmixokra emlékeztek? Kép Az a fura miksó készítette Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


A Boomerang nálunk is mindig szóba kerül, a drága férjem határozott elképzelése, hogy ott mi zülöttünk( pedig dehogy!Kép) Emlékszem életem első bulija meg ott kint volt a kertvárosi művházban, emlékeztek? Ott volt az aranyműves. Hú mennyire jó bulik voltak, úgy ittuk a cherys almalevet, mint akinek muszáj (na ezt a szót sose tudtam helyesen leírni)! Katának van egy jó otthoni fényképe is! Igaz? Kép
A múltkor elmentünk egy turiba Katával, de nem vettünk semmit, nem volt meg a feelingje. Hogy tudtunk örülni Esprit, meg más ilyen cuccoknak!
Tényleg Dinó, nem turis, de nálam van egy szürke zippzáras pulcsid! Még Szegeden kunyeráltam el. Emlékszel amikor tej helyett írót vettünk a kókuszgolyóhoz? És én sose tudtam olyan fincsi Krupsot csinálni, mint amiket Te gyártottál ott péntekenként, meg ittam a banánporos tejet.

Na jó leírom a kókuszost:hozom.
20 dkg puha margarint és 3/4 pohár barna+ 1/3 pohár kristály+ 1 cs. vaníliáscukrot összekeverünk, robotgéppel felhabosítunk. 1 tojást hozzáadunk.
Összekeverünk 1 és 2/3 pohár lisztet, 1 teáskanál sütőport, 1/2 teáskanál szódabikarbónát, csipet sót. Ezt beletesszük a tojásos margarinos cukorba, fakanállal keverjük, mert a gép úgysem bírja már.
2 tábla csokit(tej vagy ét mindegy, a recept szerint tej) apróra darabolva beleteszünk ( ez a leggennyebb része), aztán beleteszünk 1 pohár, száraz serpenyőben megpirított kókuszreszeléket, és ugyanennyi durvára tört diót (én ezt is megpirítottam). Diónyi gombóckákat formálunk belőle, és 150-160 C-on 8-10 perc alatt megsütjük. Ez kicsit gáz, ennél több percig kell, úgy 15-20-ig, vagy melegebben. Egyébként nem az én receptem, az internetről szereztem Kaldenekker Györgytől (azt hiszem). Fincsi, csak ilyen lapnyák.
na megyek, mert hazajött a drgága férjem, aztán foglalkozni kell Vele!
Csók csajok! Most meg elment futni. Nem értem.

Kép
seriff
 
 


Hú de beindultatok csajok! Jó reggelt!

Kata, köszi!!!Tudok kicsinyíteni, nem is volt olyan bonyolult. Kép Aki pedig lebénázott annak üzenem, hogy tanulja meg elküldeni rendesen a levelet!

A kókuszuszos sütit imádom, ki fogom próbálni. Itt az én eszményi Brownies receptet, eddig mindenki ódákat zengett róla. (Fél óra alatt ready). Szóval:
15 deka étcsokit (jófajtát) és 22 deka margarint együtt felolvasztasz. Ebbe belekeversz: 4 tojást, 1 bögre (2,5 dl)cukrot, 1 1/4 bögre lisztet, 1 kiskanál sütőport, 1 kiskanál sót, 1 cs. vaníliás cukrot. (Most jötem rá, hogy én nem szoktam ennyi lisztet belerakni, úgy könnyebb lesz a tészta, de as you like it). Kivajazott tepsiben megsütöd (15-20 perc), akkor a legjobb, ha még lágy a közepe. Ja és a tetejére tegyetek felaprított étcsokit, vagy diót vagy amit akartok.

Kata, Peti is elég Sassoon lett, ahogy így elnézem. Balázsnak 2 hetetnte vágni kell a haját. Kép

Jók ezek a régi sztorik. Én is emlékszem még az első Barsi Petis kertvárosi bulira. Akkor még a ragyás képű (nem tom a nevét)elől menekültem éppen. Serif, nem tudom Győző mire gondol. Züllés? Az mi? Mi péntekenként Esztivel elmentünk a pizzakertbe, úriasan megkajáltunk, aztán irány a Boomeráng. Szép idők voltak. Ja, Diával volt egy olyan Boomerángos bulink, ahol csak ketten voltunk az egész hodályban. Emlékszel?
A múltkor otthon a kezembe akadt az a 3 tonnányi levél, amit egymásnak írkáltunk.

Dájáná, melyik kép a kedvenced?

Na, megpróbálok küldeni egyet.

Csóka

Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Nekem ne is emlegessétek a régi bulikat, nekem is sokszor eszembe jut, főleg, ha a rádióban hallok egy-egy régi számot. Érdekes volt, és jó emlékek, és kezdenek nagyon távolinak tűnni...(mondjuk régen is voltak). Nem bánom, hogy ezek is benne voltak a gimis években, mert éltünk, mint ahogy kellett! Na jó, nem ártott volna, ha engem más is érdekel a bulizáson kívül, de most már mindegy. Később ezirányú késztetésem is megjött...

Moonlight, Boomerang, az volt a szép, amikor egymás után jöttek. És dőlöngéltünk a Tiszaparton át a Boomerangba.
És emlékeztek a 36 órás focira? Mondjuk, ott Zita is főszereplő volt, biztos neki jó emlékei vannak arról a hétvégéről. Király volt. A Tabánban pálinkás baracklevet (brrrrr...) ittunk, aztán meg egy kuka felborult (ugye Diusom??) , a többiről nem is beszélnék, hogy milyen állapotban álltunk pályára. Olga sem volt gyenge, amikor fogta magát, és leült a kapu elé....

Jó ezekre visszaemlékezni!

Teljes a boldogság Petimmel még mindig, hozott nekem tegnap vidékről virágtartókat, ilyen gyönyörű háncsból. Annyira kedves. (nem Valentin napra, csak úgy.) Ő is szereti a természetes anyagokat. Na jó, kaptam egy rózsát is....Boguska csak annyit írt vissza (mert nagy boldogságomban rögtön írtam neki smst), hogy de nyálas.... Remélem vicceltél, Bogus!

Seriff, én a Lehel térnél lakom, két éve költöztem át jelenlegi lakásomba, azelőtt is a környéken laktam, egy régi építésű házban, ez pedig egy új. Illetve két éve volt új. 60 nm, két és fél szoba, és a belső kertre néz, nagyon szeretem, mert csendes, de mégis közel van mindenhez. Egyedül lakom benne. Bár bevallom, az utóbbi két hétben már Petinél vagyok, csak még úgymond "hátizsákosan", szóval munka után haza, tiszta ruha felpakol, aztán uzsgyi Peti. Tőle reggel mindkettőnknek jobb indulni, mert nekem Gödöllő 5-10 perc, és ő is erre indul reggel.

Egyébként hihetetlen, hogy két hete vagyunk elválaszthatatlanok, de olyan rutinszerűen élünk, mintha évek óta együtt lennénk. Már vannak kialakult rítusok, reggeli "menetrend", esti programok, kezdődő szokások. Nagyon nyílt természet, és vele minden olyan természetesen jön. Már az sem kérdés, hogy minden nap együtt vagyunk. Hétvégén bemutatom a szüleimnek, és legközelebb, ha ő megy haza, én is megyek vele. Néha félek, hogy nem gyors-e ez az iram, de közben meg annyira jó.

Szerintetek?
szolnokeszti
 
 


Jó reggelt mindenkinek Kép!

Bogi! Örülök, hogy sikerült kicsinyítened, jó ilyen mosollyal kezdeni a napot Kép

Csajok, ti mikre nem emlékeztek?! Kertvárosi bulik Barsi Péternél? Voltam én vajon azon? Ez már harmadikban volt?
Én arra emlékszem, mikor elsőben nyáron Szentendrén voltunk pár napot. És ott elmentünk egy kerthelyiségbe, és életemben előszőr vörösboros kólát ittam. Talán a Seriff is ott ivott előszőr, és megivott vagy egy litert, és azon kívűl, hogy csillogott tőle a szeme semmi baja nem lett Kép

Miközben írok, a fiam az apja cipős keféjével fésűlködik!! Kép Most meg telefonál vele Kép Ó jajj!! Azé ezt még szokni kell! Készülj Bogi! Kép

Esztikém! Nagy a csönd! Csak nem gyűlésen ülsz Kép Te szegény!

Nálunk pedig nagyon-nagyon havazik, és össze-vissza fújja a szél, pedig kikéne mennünk Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia Tikata!

Mikor eresztjük össze újra a két kölköt? Rájöttem, hogy ezt a képet már mindenki látta , úgyhogy küldök egy frisset(kicsit nyálas ugyan).

Még eszembejutott néhány kérdés kaja ügyben:
Mikortól adtál Petinek kefírt v. joghurtot? És ilyen tejpépet, tejbegrízt? Mi a helyzet a tésztával? A hippes tésztában nincs tojgli. De én inkább szívesebben főznék neki. Az a 7 gabonás cucc nagyon bejött, mindig keverek egy kicsit a gyümölcsébe, szerintem attól is lett most olyan kis comboska. Ugye Eszti?

Valentin nap: Tegnap megkérték a sógornőm kezét(végre), nyáron esküvő lesz. Esztikém nem viccnek szántam, hogy nyálas Kép!

Pusz, itt a kép!Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Babszy!

Isteni a kép! Annyira édes ez a gyerek. Az már csak mellékes, hogy állandóan olyan kafi cuccokban van. Kép Jövőhéten mikor Ausztriában leszünk, azért én is igyekszem majd tavaszra a Petinek beszerezni egy-két apróságot Kép

Én kefírt 7 hós korától adtam. De mint mindenből (főleg az elején) ebből is igyekeztem biot venni, Tescoban, Corában is lehet kapni és nagyon finom. Peti imádja a kefírt és a joghurtot. Nem tudom helyes-e, de ő minden nap megeszik egyet. Bár állítólag rendkívűl egészséges dolog a joghurt, kefír. Gyümölcsjoghurtot nem szereti.
Tejpépből én a Hipp Natúr grízt adtam, kb 7-8 hótól. Azért ezt, mert ebben volt a legkevesebb számomra ismert és ismeretlen dolog Kép És ezt szerette nagyon. Egyszer a Dia nálunk volt, és szegény megszenvedett vele, mert kicsit híg lett, a Peti meg még "kezdő" kanál evő volt Kép Emlékszel Dia? Kép
Tésztából sztem próbálj meg olyat venni amiben nincs tojás és lehetőleg biot. Van tarhonya szerű is amit később külön főzve nem kell majd turmixolni, mert azt bírják enni. De az elején még lehet, hogy a tésztát is turmixolnod kell. Peti elég sokáig öklendezett a kajától ha kicsit darabos volt. De minden gyerek más. Kép Most jutottunk el oda, hogy eszik a mi tésztánkból. (grízes, káposztás stb.)

Mi is megyünk lagziba! Bi-bi. Márc 5-én, a Balcsira. Unokahúgom esküvőjére. Utána levő vmelyik hétvégén felőlem bármikor összeereszthetjük a fiúkat Kép
És áprilisra én szívesen terveznék egy össznépi találkát nálunk! Na csajok? Majd kinézek egy hétvégét és akkor azt lefixáljuk már hamar, hogy mindenkinek jó legyen, és még Seriff se szüljön meg Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok csajok!

Kata, nincs csönd, a te leveled felett van az enyém...

Bogus, kifejezetten nem veszem jónéven, hogy nyálasnak titulálod a virágadást (ne feledkezz meg róla, hogy két hete bimbózik szerelmünk)!!! Kép

Bazsika ezen a képen irtó cuki. És a combokat tanusíthatom, eszméletlen párnákkal kezd rendelkezni a kölyök. Kép

Mondjuk, ha már nyálas valami, akkor az, hogy valakinek Valentin napon kérik meg a kezét...Kép
szolnokeszti
 
 


Eszti! Mire én összehoztam azt a fenti levelet akkor írtál te is,Kép Mikor elküldtem már látszott, hogy nem aktuális a dolog, amit a csöndről írtam :P

Kép

Kép
tikata
 
 


Azt meg el felejtettam írni neked Eszti, hogy gyors-e a kapcsolatotok alakulása? Szerintem erre nincs sablon. Az dönt,milyen tempóra van szükségük az embereknek, milyen a habitusuk. Szerintem. Van amikor egy gyors összeköltözés, házasodás is végleges, és van, hogy egy jól megfontolt hosszú idő múlva köttetett házasság is csak pár évig tart. Most gondoltam végig, nálunk hogy volt. Az első együtt töltött szülinapomon még titokban találkoztunk, ebéddeltünk. A másodikon már megkérte a kezem, a harmadikon már ott volt a pociban Peti, és a negyediken már hármasban voltunk Kép És ez nekem így volt tökéletes Kép Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Szia Kata, igen, igazad van. A legszebb az egészben az, hogy akármilyen gyors is a dolog, mindketten így akarjuk, és nem máshogy. Lehetne, hogy ne talákozzunk minden nap, de minek, ha arra vágyunk, hogy együtt legyünk...
Úgyhogy gondolkozás helyett inkább csak örülök a hirtelen jött boldogságomnak, és kihasználom minden percét...Kép
szolnokeszti
 
 


Na, elveszett a levelem.

Kata, csak azt írtam, hogy jó ez ötlet ez az össznépi banzáj, de megelőzlek egy másik ajánlattal. A síelést lemondtuk Bazsi miatt, valami közelebbi célpontot néztünk ki, mégpedig Galyatetőt. Néhány napra leruccanunk, és Mátraszentistván sincs messze, ahol ezerrel lehet síelni a vadiúj, modern sípályán (állítólag mindig csinálnak havat). Kinek lenne kedve csatlakozni? Már néztem szállást:http://www.hunguesthotels.hu/information.php?hotel_id=11&session_language=hun

Na puszi!

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogi! Ez nagyon jól hangzik! És ti mikorra tervezitek, hogy mentek?

Szenttropé rajongók! Jövőhét kedden lesz az uccsó rész Kép Kép

Diane, csak nem főzöl egész nap?! Kép És azért nem jelentkezel?

Hosszú lesz ez a mai nap, így hogy nem tudunk kimenni, mert annyira esik Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Eszti, ez hihetetlen, tesóm novemberig a Lehel út, Dózsa Gy. út sarkán lévő házban lakott, most két villamosmegállóval távolabb költöztt, de szinte mindennap jár arra, és ha ott vagyok-bvoltam, én is! Márciusban leszek fent egy hétig, esetleg össze is futhatnánk, és ha még Dinó is arra lakik, az tök jó lenne!
Szerintem nincs olyan, hogy túl gyors egy kapcsolat. Pont olyan ütemű, amilyennek az adott időben kell lennie. Gimis korunkban nyilván nem voltunk együtt állandóan, nem aludtunk a másiknál, aztán később másként alakultak a dolgok.

Babszy, azon a kertvárosi bulin nyomult Rád a Barsi Peti? Mert Katám, nem a Barsinál volt, hanem a művházban. Különben meg hogyne lettél volna ott!? (a szentendrei bulin emlékeztek Viktorra amikor felmászott a fára kolomppal a nyakában?)
Kata, az alkoholt későbbis jól toreláltam, majd kérdezd meg Zititől!

Babszy, nagyon nagyon édes képeket tettél fel Bazsáról! Egy tündér kis "Nyálas" fickó!

Te Kata, azért nem volt ma hideg, csak esett a hó!
Ugye később kimentetek sétálni? Csütörtökön délelőtt vmikor ráértek? Megint csak kicsit megyek be dolgozni, és akkor beugrok! okés?
pusszancs mindenkinek

Kép
seriff
 
 


Helló csajok!

Tegnap este nagyon klassz felismerésben volt részem! Március 15-e keddre esik, így mivel a hétfőt ledolgozzuk, ezért lesz egy négy napos hosszú hétvége! Bogus, ti mikor mentek Galyatetőre?
Mert Petivel mi mindenképp megyünk valahova, valószínű több helyre is (a miskolctapolcai barlangfürdőbe tuti), és akkor egyik napot Galyatetőre szerveznénk.

Itt Gödöllőn csodaszép a havas táj!! Igazán gyönyörű Kép Kép
szolnokeszti
 
 


Helló csajok!

Tegnap este nagyon klassz felismerésben volt részem! Március 15-e keddre esik, így mivel a hétfőt ledolgozzuk, ezért lesz egy négy napos hosszú hétvége! Bogus, ti mikor mentek Galyatetőre?
Mert Petivel mi mindenképp megyünk valahova, valószínű több helyre is (a miskolctapolcai barlangfürdőbe tuti), és akkor egyik napot Galyatetőre szerveznénk.

Itt Gödöllőn csodaszép a havas táj!! Igazán gyönyörű Kép Kép
szolnokeszti
 
 


Jó reggelt!

Seriff! Most tettem be a sütőbe amit leírtál fenntebb. Ez lesz ma az ebéd Kép Voltunk tegnap sétálni, muszály volt, mert a dvdt is vissza kellett vinni. (nagyon gagyi kis film voltKép)

Enyém gyerek 6kor kellt, de fél tízkor már úgy dűlöngélt a fáradtságtól, hogy letettem aludni és tíztől alszik. Az előbb tök mérges lettem, mert a tetőn felettünk elkezdték lapátolni a havat, elég nagy zajjal. Féltem felébresztikKép Ilyenkor triplán vágyom egy saját házra, de nagyon Kép

Eszti! A táj nálunk is szép, de olvad ezerrel. És én már nem akarok több havat, én már meleget akarok, kérek szépen, meg napsütést, meghogy kis kardigánban lehessen sétálni Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Ma már írtam egy levelet, de elbénáztam, és csak most volt kedvem, időm újta tollat ragadni.

Én is a kukoricás cuccot csinálom! KépMindjárt kész.

:Galyatető: Még nem tudjuk pontosan, hogy mikor mennék, de talán a március 6-ai vasárnap indulnánk 4 éjszakára, mert ez az akciós a 4 éjszakás ajánlat csak vasárnaptól péntekig érvényes. De Kata, vagy akárki, mi igazából rugalmasak vagyunk, szóval az időpont nem kőbevésett. Szóval think about it.

Serif, köszi a receptet. Közben kész is lett, isteni! Bandinak is ízleni fog. Nagy már a hasad?

Edó, hogy van a pici? Javulgat?

Kép

Kép
babszy
 
 


Hello, itt vagyok!!!

Hihetetlen történetek a múltból!!! Mindenre emlékszem, jó kis bulik voltakKépKép
Azt senki nem említette mikor a Katáéknál nyomtunk be de csúnyán és még a terítőt is kiégettük. Ki is volt??? Kompromittáló felvételek tömegével rendelkezem, még a Serifről isKép
SerfkóKép Hú, a Krups. Hát igen. Meg is kívántam, csinálok is valamikor. Az íróra is emlékszem. Szürke pulcsi? Hogy néz ki? Jól?
KatámKép A híg kajára emlékszem, persze. Ott bénáztam. Biztos direkt voltKépKép Keresztanyádat meginterjúvoltam a szentropéról. Természetesen ő is néziKép Szinte ugyanezt mondta, mint te. Szép tájak, házak, meleg. Szegény, kár, hogy nem repül, az ura elvitte volna már valami ilyen helyreKép Persze mondtam neki, hogy bármit nézhet kivéve Győzikét, de bevallotta, hogy azt is nézi. Feladom!!!!!
EsztikémKép Jó volt végre dumcsizni tegnap. Ha meghallom az All that she wants-ot, mindig te jutsz az eszembeKép Én nem bánom, hogy voltak ezek a bulik. Ú és igen, a foci!!! Az milyen király volt!!! Ezek híjján én nem szívesen emlékeznék vissza ezekre az évekre.

BogicámKép Pancser vagy ezekkel a levelekkel!!! Reméljük lassan azért belejösszKép Javaslom, hogy miután megírtad csinálj egy Ctrl C-t, ki tudjaKép Különben nekem is ez volt az egyik kedvenc képem, de van még egy másik is. Majd lehet felrakom.

EdóKép szegény, nem is jelentkezel. Biztos uncsi ez a sok múltbeli sztori nekedKép Hogy vagytok? Minden Ok, ugye?

Na pussz csajok

Kép
diane
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: