Új privát üzeneted érkezett!

Barbi ne aggódj, Képaz én kisebbem 6 hónaposan 10 kg 20 dkg voltKép, de most 2 évesen 13 kg. Amúgy azon gondolkodtam du., hogy a testalkat nem csak életmód kérdése (ezzel nem azt akarom mondani, hoyg as sok evés és a hízás között nincs összefüggés), hanem öröklött adottság is. én vágósúlyban vaygok Kép (inkább én mondom, mint névtelenKép), és sose voltam az a vékony típus. Az öcsém ma panaszkodott, hoyg 62 kg. Iskolai beceneve a cérna volt. Pedig ugyanazon családban táplálkoztunk, ugyanazon életmódot sajátítottuk el, ő se sportolt, én se - és mégis! Pedig néha annyit eszik, hoyg nekem ugyanaz a mennyiség garantáltan 5 kg plusz. De van a családnak egy sovány alkatú ága és van egy teltebb idomú. Más: két gyermekem eltérő géneket örökölt (magyarázat a profilomban), az egyiknek, a soványkának volt szerencséje cingár génekhez. eheti kanállal a vajat (mint ma reggel is), meg a sazlámit és egyebeket,vékony. A másik fiam vérszerinti felmenője testesebb alkat volt. Ez a gyermekem ma már nem dundi, de sokkal vastagabb, puhább alkat, pedig főzelékevő, gyümölcsevő stb. Amúhy meg tápszeren nőttek fel mindketten, de az egyik evés ide, evés oda ilyen, a másik meg olyan. ezért érzem sokszor igazságtalannak , hogy a teltebbekről az a sommás vélemény, hogy maguk tehetnek róla.
bocs, a beszélgetés már máshova kunkorodott, de most jutottam géphez, és ez motoszkált bennem.
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Sziasztok Csajok!

Jól elhúztatokKép!Alig győztem elolvasni a termést és meg kell mondjam,olykor igen szórakoztató voltKép.

Egy fontos dolog a másik oldalról:miért gondolja bki is,hogy soványnak lenni olyan jó????.Ezt nem támadásnak szántam,csak figyelem felkeltésnek.KépDe komolyan,soványnak lenni semmivel sem jobb,mint kövérnek.és hogy hiteles legyek(bár már írtam),43 kg vagyok a 156 cm-hez(a jóból tényleg kevset adnakKép).

De tudok még egy jó közhelyet és ezt kedves névtelenünknek ajánlom: nagy kofferba lehet jót pakolni!És ezt pasik mondják...Anyukám nemes egyszerüséggel csak ezt szokta mondani,ha vki a feneke méretét emlegeti: "elég lenne kinyalnod!Kép

Én nem irigykedem RR alakjára, sem életmódjára,de még a kinézetére sem.Az anyaságát sem akarom iagzán kritizálni,bár pár momentumot akkor sem értek.Ami először megdöbbentett,amikor azt nyilatkozták még meg sem született dedjükről,hogy 1 évesen már ott fog ugrabugrálni SN videojára.Akkor ezen nagyon megdöbbentem,mi több,kiakadtam.Aztán közben eszembe jutott,mennyi sületlenséget beszéltem szülés előtt én is,hogy mit hogy fogok csinálni,aztán a fenét lett úgy!Mert közben rájöttem,nem úgym ennek a dolgok.Remélem,náluk sem.
Mégis rosszallom,amit csinálnak, de nem irigységből.Nekem az a stílus nem tetszik,ahogy előadják magukat.Arról nem is beszélve,hogy hányan járnakúgy,mint Zsunya(bocsKép),és csak frusztráltabbak lesznek,mint kövérségük elején.Ha nem tudnak bombajól kinézni,ahogy egy kismamának illik.Mostanában rengeteg kismamát látok,láttam és nem volt köztük egy sem,aki olyan hejde kövér lett volna.Mind úgy volt szép,ahogy(irigykedtem isKép).Azért arra nagyon is kíváncsi lennék,hogy pl. az étrend öszzeállítás mennyiben kedvez egy átlag kismamának.Mennyire vannak benne olyan extra cuccok,amit nem mindenki pénztárcájának méreteztek,vagy esetleg nem is kapható.Nekem bőven elég volt annyi,hogy tudtam,terhesség idején 300 kalóriával kell csak többet enni.Nekem ez a reggelivel bővült,mert addig nem reggeliztem.Szülésig testhezálló ruhákban jártam, 16 kilót híztam és nagyon jól éreztem magam,sőt (bocsássátok meg nagyképűségemKép),de szépnek is láttam magam(na jó,utsónap már nem is láttam magamKép).Szt minden kismama szép,úgy ,ahogy van!

Ellenszenves volt,ahogy előadták az RTL delelőjében,hogy Réka napi 9 km-t fut és 60 km-t biciklizett minap,lekerekezve Norbit.Ezt hallva hogyan gonbdoljam azt,hogy végig tudom csinálni,amit RR csinál?Vagy hogy az helyes,amikor ezt nem tartom annak???

Talán nem sikerült megmagyaráznom kétkedéseim okát,bocsKép.

Zsunya

Egyet kell értsek Répahelyettel.Ne pár hét vagy hónap alatt várd a változást,sokszorévek kellenek hozzá.Amikor egyetemista lettem,56 kiló voltam.Akkor barátnőmmel elhatároztuk,hogy lefogyunk kicsit.De nem a szokványos nemesezksemmit dologgal,hanem egy kis életmód változással ,hoszzú időre beosztva.Ez azt jelentette,hogy 5 után nem ettünk,csak joghutros-zabpelyhes-gyümölcsös trutyit és elkezdtünk mozogni.Volt,hogy futottunk,volt,hogy tornáztunk(otthon).Nálam jól bevált a Callanetics torna,nem tudom,ismered-e.Ha a környéketeken van ilyen stúdió,próbáld ki,nagyon hatásos.Ja, a lényeg:több,mint 1 év alatt fogytam le kb 7 kilót szép lassan,de az tartós maradt.Szóval hosszabb távon gondolkozz.A problémádat azért is megértem(többé-kevésbé),mert engem a családom a soványság miatt zrikál folytonKép.

Barbi

Mit szólna névtelen ismerősöm fiához,aki 4 hónaposan volt 7 kiló(megdöbbentőlátvány volt, nagyobb darabnak nézett ki,mint az egyévesem)?KépJa,és csak anyatejet kapott!Kép

Na pussz,Anyapoc

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Család kontra kilók témában sajna én is otthon vagyok.Kép
Amióta az eszemet tudom anyukám mindig piszkált a kilóim miatt. Az iskolába is végig csúfoltak. Pedig szerintem nem is voltam kövér, így útólag ahogy nézem a képeket. Anyukám 18-20 éves koromban is azt hajtogatta, hogy -5 kiló és csúcsszuper alakom lenne. 172 cm-hez 67 kiló voltam. Évekig ezt hallgattam. Most sokkal több vagyok. Az első gyerekem születésénél már előre féltem a hízástól. Nagyon odafigyeltem mit eszek és még is feljött 20 kg. Nagyanyám mikor bejött a kórházba meglátogani az volt szinte az első szava, hogy nem is fogytam le. Szülés utáni nap ez nagyon jól esett. Pláne, hogy én nagyon érzékeny vagyok az ilyen beszólásokra. Ebből 16 kiló ment mire újból terhes lettem. Most nem tudtam az étkezésemre figyelni, nem is volt energiám egy 18 hónapos mellett. Híztam 25 kg. Szülés után anyukám állandóan csesztetett a kilókkal. Igaz a terhesség alatt is végig mondta, hogy milyen dagadt vagyok, nem ilyen durván fogalmazva. Nagybátyám mikor 8 hetes volt a baba megkérdezte, hogy újból terhes vagyok? Teljesen kivoltam borúlva a súlyom miatt. Mikor már apukám is szoba hozta a dolgot nem bírtam megállni bőgés nélkül. Azért azt megkérdeztem bőgés közben, hogy mért piszkálnak 2 hónapja szültem és inkább annak örülnének, hogy egészségesek vagyunk, bírok a 2 gyerekkel és boldog vagyok. (Anyukám szülés után nem segített semmit. Amikor még csak terhes voltam ígérte, hogy jön visszi a nagyobbat játszótérre, főz kaját a családnak.) Azért a boldogságomat nagyon beárnyékolta a családom hozzáállása. Szülés óta fogytam 18 kilót. Még nyárig szeretnék leadni minimum 6 kilót. Habár szerintem anyukámnak akkor is kövér leszek.Kép
Nehéz az embernek elfogadni önmagát ha a családja se fogadja el.

Húúú, jó sokat írtam. Bocsi.
Tina
tkriszta
 
 

 
 

Tina, ez szerintem megengedhetetlen, amit a családod csinál!!!!! HA a gyerekeinket csaka súlyáért szeretnénk, akkor megette a fene sz egészet! Szerintem próbáld meg függetleníteni magadat a véleményüktől, még akkor is, ha ez iszonyú nehéz!!!
A férjed mit szól hozzád? Keress olyanokat, akik szépnek látnak! Vegyél egy új ruhát, menj fodrászhoz és sminkeld ki magad egy kicsit( nem könnyű, nekem is van kettő otthon), majd így kicsinosítva menj el a szüleidhez - hátha nem a súlyoddal lesznek elfoglalva.

Más. Egy kérdés: segítsetek, hoygan tudjam magam rávenni életmódváltásra, merta férjem nem akar, és hát én főzök, ő este eszik - és így nehéz .
ZSuzsa
gyuzsu
 
 


Anyapoc!

Kinek mire van ideje???

Gondolj(atok) arra, hogy amíg az átlagemberek dolgoznak, háztartást vezetnek, gyereket nevelnek, és HA MARAD RÁ IDEJÜK, akkor kondiznak is, addig RR, SN, de még Détár Enikő, Béres Szandra és társaik a fitnesst, kondit, stb-t FŐMUNKAIDŐBEN csinálják! Hogy úgy mondjam, az a munkájuk, hogy edzzék magukat. Hár ezt nem nagyon lehet összehasonlítani.
Nem kötelező ezzel egyetérteni, de én így érzem. És félreértés ne essék: Nem akarok senkit mentegetni az esetleges kilói miatt, csak egy más szemszögöt megvilágítani.

Cili
Cili
 


Cili,
szívemből beszéltél, én is ezt szoktam mondani: könnyű annak, aki ebből él!
Zsuzsa,
nem ilyen egyszerű ez: biztos vagyok abban, hogy Tinát azért zargatják a rokonai, mert jót akarnak - csak rosszul. Nem arról van szó, hogy kilóra mérik a szeretetüket, illetve a nemszeretetüket, vagy hogy is fogalmazzak, hanem arról, hogy balga módon úgy gondolják, ezzel elejét vehetik, hogy Tina jobban elhízzon. Ismerem ezt, nálunk is így van, csak finomabb módon. Ami engem illet, rám éppen negatív hatást váltott ki...Kép
kíváncsi
 
 


igazad van Kíváncsi, csak azért indultam fel, mert láttam már ilyet, és tudom, hoyg milyen rossz az érintettnek. Szeemélyes példám nincs, mert nekem sajnos nincs már aki ilyeneket mondanaKép
Gondolom, hoyg jót akarnak, de nekem vesszőparipám, hoyg a szeretet kegyetlen tud lenni, ha nem választjuk meg gondosan a szavainkat.
Zsuzsa
gyuzsu
 
 


Zsírosra zabálni magatokat bezzeg van időtök Kép
A leghülyébb kifogás ez az időhiánnyal való takarózás. Nem kell annyit falni, és kész.
Ja, és itt írta valamelyik csaj, hogy ő százötvenegykét centis és 43 kiló, és ez nem jó.
Nem hát!
Egy nő legyen karcsú ÉS magas. A stöpszlik sajnos nem tehetnek semmiről, de azt be kell látniuk, hogy legfeljebb fotón tudnak jól mutatni (ha egyáltalán).
Akinek viszont volt szerencséje magasra nőni, annál külön vétek, ha közben hagyja disznóvá zsírosodni magát.
Névtelen
 


Tökéletes Névtelen, már megint akkora igazságot mondtál, hogy kénytelen leszek répahelyettel megküzdeni érted! Nemcsak tökéletesen szép vagy, sportos és gazdag, de még intelligens is. Azért ez nem semmi egy kombináció!!!!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Attól, hogy szapultok, még dagadtak maradtok! Inkább nem kellene annyit zabálni!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Névtelen
 


Kedves Névtelen, ha egy picit megerőltetnéd magadat, nem csak a tested, hanem az agyadat is, rájöhetnél, hogy sokunknak elérhető az albuma, ott fényt deríthetsz mindenre.Kép Ha meg amúgy sem érdekel, akkor meg hadd szórakozzunk rajtad, oly mulatságos vagy!Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Sajna nincs időm most erre, de még benézek Kép
DBarbi
 


Majd pont az albumaitokat fogom nézegetni Kép Kép
Ti magatok írtátok ide le, hogy jaaajjj, vágósúlyban vagyok, de képtelen vagyok lefogyni, mert nincs időm, jaaaaajjj Kép
Erre írtam, hogy zabálni bezzeg van időtök Kép Kép Kép Kép
Névtelen
 


Névtelen olyan vicces vagy, hogy csak na! Azonban annyira intelligens mégsem vagy, mert ha valaki kicsi, azt úgy piszkálják: töpszli, "s" nélkül ám! Kép Lehet, hogy többre mennél, ha helyettünk klasszikusokat olvasnál! Egyebekben még szórakoztatóbb is, már ha egy kicsit is emelkedett lélek vagy! Kép
kíváncsi
 
 


Te magad állítottad rólunk, ismeretlenül, hogy hájas seggű zsírbödönök vagyunk!Kép Én nem mertem vitatkozni egy ilyen nagytudású muszklis ürgével!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Melyik klasszikusban olvastad a "töpszli" szót? Biztos valami Vavyan Fable-műben Kép Kép Kép Kép

A hájas seggű zsírosbödönséget pedig az vegye magára, aki olyan is.
Én csak arra reflektáltam, hogy ment itt a szájtépés: "jaaaajjj, NINCS IDŐM lefogyni, jaaaaajjjj" Kép Kép Kép
Erre írtam, hogy bezzeg zabálni van idő, mi? Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Névtelen
 


ˇalacsony (mn) • kis, kicsi, kicsiny, pöttöm, apró termetű, csipisz, kurta, dugó, töpszli, törpe, kerti törpe (szleng), babszem, Babszem Jankó, vakarcs, vakarék, mélynövésű, porbafingó (durva), seggdugasz (durva), alátermett (rég), csököti (táj), kisszerű (táj), szélébe szabott (táj)
/forrás: mobidic.hu/
Jellemző rád, hogy Fable kisasszonyt a nagy klasszikusok közé sorolod! Kép
Idefigyelj, a nagy seggemet kritizálhatod, de ha nyelvhelyességi kérdésekben kekeckedsz velem, kihúzhatod a gyufát! KépKépKép
Amindenit... összekeveri a stoplit a töpszlivel, aztán még a szája is nagy!!!
kíváncsi
 
 


Bárcsak annyi időbe telne leadni azt, amit betermelünk. Akkor az olyan vagányok, mint te, nem tudnának hol érvényesülni. Én pl. 1 perc alatt befalok egy somlóit!Kép Mondj Nekem egy olyan diétát vagy tornát, amivel 1 perc alatt le is jön.
Ja, tudom már, a "ledugom az ujjam a torkomon" torna.Kép
Bi-bi! Különbenis tudom, hogy csak az irigység beszél belőled! Nem zabálhatsz kétpofára ezért idejössz és vagánykodsz, mert az egyszerűbb, mint kinyitni a hűtőt és bevágni a hőn áhitott somlóit!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Várjatok, várjatok!!!!!!!!!!!

Az rendben van, hogy le lehet fogyni, ebben igaza van Névtelennek. De könyörgöm: áruld már el, hogyan legyek magasabb 33 évesen?????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ???????????????

Cili
Cili
 


A háj undorító, gusztustalan Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Névtelen
 


Cili, nem hallottál még a combcsonthosszabító plasztikai műtétről? Ejnye, milyen kis tudatlan vagy!Kép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Helytelen válasz, megismétlem a kérdést:

Mi az a csodaszer, amitől megnőnek az undorító TÖPSZLI (jól írtam, Névtelen?) dagadt csajok? Hátha van még valami okos ötleted.

Cili
Cili
 


Névtelen undorító, gusztustalan KépKépKépKépKépKépKép

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Hogy szok ez lenni? Az zavar a másban amit magamban nem rendeztem el? Ha valaki ennyire undorodik bármennyi zsirtól, és ennyire rondának találja az alacsony nőket, az valószinűleg maga sem csont és bőr és nem nagyon magasabb az aátlagnál.

Gonoszzsunya 50. törvénye: kisfarku pasiknak nagy autójuk és nagy pofájuk van.

ejejejejejejejej Kép


Na de had legyek on.
Anyapoc! Elméletben misem egyszerűbb, akinek baja van magával az tornázzon. Én leginkább akkor nem tornázom, amikor eszembe jut. Mert akkor rögtön látom magam (lelki szemeim előtt, ezért lényegesen kövérebben mint valójában) ahogy emelgetem rengő szirpárnás lábaimat (amik nem rengőek valójában) és tokás fejemen liheg a száj. Stb. Igy nem kezdek neki. Rossz erre az egészre gondolni is. Nemhogy elmenni egy konditerembe, ahol más is látja ezt. Megint más dolog ugye, hogy valójában nem is vagyok olyan kövér, mint gondolom magamról. De ez ilyenkor nem túl domináns gondolat a fejemben.

Most értünk haza. Apósom csinált nekünk programot, de bár ő kocsival érkezett nem jött el elénk. és haza sem vitt. Peti annyira elfáradt 1 óra alatt, hogy hazafelé már csak nyöszörgött. Hogy miért tartozik ez ide? Mert 12 kilo és a nyakamban hoztam haza, nem messziről, de fél órát és hegynek fel sok sok lépcsőn. Vajon ez felért egy konditermezéssel?

Zsunya

zsunya
 
 


Zsunya! És a többi kövérek!
Van egy jó tippem! Biztos jó páran tudjátok, hogy zenebölcsiket tartok néhány helyen. Gyertek el, és amíg a kölköt meglovagoltatjátok, hintáztatjátok, szaladgáltok vele, stb. garantáltan izomlázzal mentek haza. Mi már csak "kismamafitnessz"-nek hívjük a zenebölcsit...
Feltaláltam a spanyolviaszt!

De azt még mindig nem tudom, hogy nőjek nagyra!
Cili
 


Ki mertek még menni a strandra a pudvás combjaitokkal? Elég gáz Kép Kép Kép
Névtelen
 


Mónika, a sajtosrúd tényleg csak végszükséglet volt, így elkészítése semmi különösebb technikát nem igényelt: mirelit levelestészta hűtőből ki, kicsit felenged, kinyújt, és ahogypuffan alapon rudacskákat váktam. A lények, hogy nem sajnálom a sajtot rá. Tönénytelen igazi reszelt parmezán, még darabkákat is cufucoltam a tetejére. Sütőben kb 6 perc. Tényleg nem egy kulináris csoda, de pont rá volt szükségem.
Névtelen! A többieknek OFF . Nyisd ki füled: tegnapelőtt kaptál egy frankó vallomást tőlem. Még csak le sem pudváztál. Az veled a baj (és ezt most KIVÉTELESEN komolyan írom), hogy baromira ugyanazokat a lemezeket használod, élcelődéshez-mókázáshoz nulla az intelligenciád. Képtelen vagy emberi értelemben kommunikálni, azaz reagálni arra, amit neked mondanak. Ez nagyon szomorú rád nézve. Csak ilyen helyen tudod magad "kifejezni", mert buszon mégsem teheted meg, hogy belefingsz a melletted lévő képébe. Ezt csak így bújkálva és sunyin tudod tenni. Ki-ki vérmérséklete szerint reagál, persze neked teljesen mindegy, csak foglalkozzon veled valaki. Rád férne valakivel, akár egy pudvásseggűvel egy igazi embertől-emberhez beszélgetés. Mindezt visszavonom, ha 15 éven aluli kiskrapek vagy. De félek, hogy sokkal inkább egy alacsony értelmi és érzelmi szintű és ráadásul rosszindulatú felnőtt ember vagy. És nyugodtan írd be megint valamelyik aranyköpésed, végülis jobb, hogy itt éled ki az agresszivitásod, mint mondjuk egy 12 éves idegen kisgyereken. Remélem a családod (ha van) nem ismer ilyen jól, mint mi. ON Sorry, de ha valaki együtt primitív és gonosz, az nekem leöli a humorom. Kép
répahelyett
 


Ja, a rosszmájúság kimaradt.

Zsunya!

Nem, nincs igazad, ez nem ért fel egy konditermezéssel! És tudod, miért? Mert egyrészt nem látta senki, másrészt meg nem a legdivatosabb, két számmal kisebb fitneszmezben jelentél meg a helyszínen...

C.
Cili
 


répahelyett: nem járok busszal Kép
A zsírosseggűek mindig mély sértésnek veszik, ha valaki észre meri venni a hájukat. Sértődés helyett inkább nem kellene örökké zabálni Kép Kép Kép Kép
Névtelen
 


Névtelen, mikor jön már haza a feleséged? Kicsit egyoldalú a szókincsed...Miként a gondolataid is...Azé' megnéznélek a lógó sörhasaddal, cimborám! Kép
kíváncsi
 
 


A hájasok remélik, hogy stikában más is hájas, hátha ettől a hiedelmüktől ők maguk kevésbé látszanak szétfolyósnak??? Kép Kép Kép

Jaaaajjjj, de szerencsétlenek vagytok ezzel az életre szóló nyavalygásotokkal és sárguló irigységetekkel mindenki iránt, aki képes és hajlandó TENNI a saját érdekében!
Névtelen
 


Zsunya! Kép

Névtelen: és mást tudsz még TENNI az életedben, vagy teljesen leköti az energiádat a testeddel való foglalkozás?

Zsuzsa
gyuzsu
 
 


WOW...Kép

Répahelyett!Kép

Szívemből szóltál...és köszi a leírást, sokszor a legegyszerűbb dolgok a legfinomabbakKép

Basszus, ez a névtelen (KNA??)szegény nagyon beteg...Kép

Zsunya!Kép

Gyerekcipelés hegymenetben: nagyon jó!Kép
ha sokat mozogsz a gyerkőcökkel a levegőn, máris tettél az egészséged/alakod érdekébenKép
ma én is megszánkóztattam a Törpetündért, nagyon élvezte, hogy Anyapaci szalad a "hintóval"...
nekem is jól esett, maradtam volna tovább is, de Melissa már kis hóemberré változott...Kép

megebédeltünk, most kicsit lazítok, és tornázom egyetKép
bizony, könnyebb lenne, ha az embernek ez lenne a munkája, így mindig valami helyett iktatom be, de megéri!Kép
utána nagyobb kedvem van a házimunkához, és Melissa hisztisebb napjait könnyebb túlélniKép
egyébként enni is imádok, sokszor vissza kell fogni magam, de éhezni, koplalni képtelen lennék...Kép

ezért, ha becsúszik valami extra cucc, utána igyekszem többet mozogni, nem vacsorázni, vagy
gyümölcs-ásványvíz napot tartani...
ez utóbbi nagyon kemény, ilyenkor egész nap finom
kajákról ábrándozom, viszont nagyon bejön a súly szintentartásánálKép

más hasznos dolgok:S.N.- R.R. életviteli tanácsaiból is érdemes megfogadni néhányat: pl.
a különböző tápanyagok bevitelének idejét: szénhidrát fogyasztás a délelőtti órákra essen, du. már csak fehérjét fogyasszunk...egyébként ők sem koplalást javasolnak
mint említettem, emberileg ( a média útján róluk kialakult kép ) nekem sem túl szimpi, de szakmai
hozzáértésükben nem kételkedem...

más kérdés, hogy Béres Alexandra fitness világbajnok azért kicsit hitelesebb számomraKép

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Kezd baromira érdekelni, hogy ki ez a szerencsétlen névtelen. Annyira fel van húzva. Nem jár busszal, nyilván csak autóval. Vagy bicajozik, hogy ne hízzon el. Nem tudom. De feltűnő, hogy nem ejt férfi-tipusú helyesírási hibákat. És a "hiedelem" szó sem egy debil ember szókincsének a része szokott lenni. Őszintén szólva egyre inkább izgatja az elemzőkészségemet ez az alak. Már azt se tudom kitalálni, hogy tényleg pasi-e. De nagyon fura, ha valaki ilyen tartósan ennyire dühös. És ugyanakkor nem kocsmatöltelék helyesírással. De olyan stílusban, és olyan kevés fantáziával. Ugyanakkor úgy ismétli magát, ahogy a részegek szokták. Ki lehet, miféle ember, és vajon miféle sérülése van, hogy ilyen betegesen sokat és beteges elmélyüléssel, indulattal foglalkozik a testtel?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Zsuzsa: ugyan már!
Mondom, hogy nem kell különösebb plusz idő és energia.
Mondom, hogy ezt csak a dagadtak akarják elhitetni magukkal!
Mondom, hogy egyszerűen nem kell annyit zabálni, hogy zsírosra hízz, és kész!
Ezen kívül egy kevés(!) mozgás, napi fél óra, amennyit a somlói elkészítésére fordítasz, az pont elég ahhoz, hogy ne legyél örökre tehén!
Névtelen
 


Adrienn: dehogy vagyok felhúzva Kép Kép Kép Kép
Röhögök rajtatok egyfolytában Kép Kép Kép Kép

Mert ugyanezt a szánalmas rinyálást tapasztalom az élet összes egyéb szegmensében is.
Az emberek nyavalyognak azon, hogy nincs elég pénzük, ugyanakkor még gondolkodni is lusták, hogy esetleg kitalálják, miként tudnának jobban boldogulni, esetleg új dolgokat megtanulni. Hóóógyisne, az strapás, nyavalyogni egyszerűbb!

A hájasak is csak a saját tehetetlenkedésükben tetszelegnek, és örökké mindenféle külső körülményre akarják fogni a saját kényelmeskedésüket. Kicsikét éhesnek lenni, kicsit megmoccantani a nehéz seggeket? Hóóógyisne, az kééényelmetlen, nyavalyogni mennyivel könnyebb!

Én az ilyesmit nevetségesnek tartom, és nem állom meg, hogy be ne szóljak olyankor, amikor ráadásul azt tapasztalom, hogy ezek a típusú emberek milyen bőszen szarozzák azokat, akik hajlandók erőfeszítéseket tenni a saját jobblétük (testi vagy anyagi vagy bármilyen jobblétük) érdekében.
Névtelen
 


Mesélj magadról. Teljesen felscigáztál. Meséld el egy napod. Milyen jellegű munkát végzel? Mennyit foglalkozol magaddal/nap? Mennyit foglalkozol másokkal, mások épülésével, mások segitésével vagy valami nem anyagi produktivitással?

Szeretnélek megismerni, hogy követni tudjam nagyszerű lényedet kersztül a fogyókúrán, a magas és karcsú nők világába.

Nem véleményezted a hegymászásomat? Kiváncsian várom ezt hova sorolod.

Zsunya

zsunya
 
 


Névtelen, most is éppen erőfeszítéseket teszel? Kép
Meg ne szakadj má' miattunk! Inkább foglalkozz magaddal, a gyönyörű testeddel és a szépséges feleségeddel! Merő időpazarlás itt mereszteni a merészen eltitkolt formájú és méretű hátsódat a gép előtt! Talpra magyar, hív a konditerem! Kép Nem csak pofázni, cselekdeni is kell! Kép Nem veszed észre, hogy már négy és fél órája csak itt terpeszkedsz?
kíváncsi
 
 


Kíváncsikám, most éppen dolgozom a számítógépen, és kikapcsolódás gyanánt rajtatok szórakozom Kép Kép Kép Kép
Ha valaha próbáltál volna sportolni, akkor tudnád, hogynem kell azt állandóan csinálni.
Az, hogy "rendszeresen élsz szexuális életet", az se azt jelenti, hogy reggeltől estig szegény embereden ugrálsz, nem? Kép
Nyugi, este megyek futni. Igen, az az a rééémes dolog, amikor az ember nehezen kap levegőőőőt, jaaaajjj, meg ne próóóbáld Kép Kép Kép Kép Kép
Névtelen
 


Névtelen!!!

Tényleg! Kérünk, mesélj magadról! Nem akarom Zsunyát ismételni, de már tényleg kiváncsiak vagyunk rád!!!

Süti
süti
 
 


Miből gondoljátok, hogy haverkodni akarnék veletek? Naaagy tévedés Kép Kép Kép Kép
Nem mesélek, mert semmi közötök nincs a személyemhez. Engem se érdekel a ti személyetek.
Azért szóltam hozzátok, mert itt halálra cikiztétek és minősítettétek a Rubint Rékát, csak azért, mert nem növesztett nagy zsíros valagat a gyerekére való hivatkozással. A dagadtak szánalmas önigazolgatásain szórakozom Kép Kép Kép Kép
Névtelen
 


Kicsisziveanyának! Kép
Nem látod a fától az erdőt. De nem baj. Jó szórakozást.

zsunya
 
 


Zsunyácska, ha csak annyit elértem, hogy legalább ezen a napon némi lelkiismeret-furdalással tolod be a kaját az arcodba, már meg is volt a mai napra előírt karitatív cselekedetem Kép
Névtelen
 


Édes csillagos virágszálam!

Mi nem azért szóltunk be drága Rékára, mert nem növesztett irdatlan valagat a terhességére hivatkozva, hanem mert irdatlan plasztik csöcsöket növesztett a természetességre hivatkozva! Sorry, de ha egy ugri-bugri sztár az egészséges életmódra hivatkozik ne nyargalásszon nekem plasztikai sebészhez! A pudvás valagainkat meg te hoztad fel...bocsika!Kép

Süti
süti
 
 


Vedd már észre drágám, hogy itt senki sem nyavalyog, mindenki meg van békülve magával (ki jobban, ki kevésbé, de egyikünk sem készül kiugrani a tizedikről).
Te vagy az egyetlen, aki használja a "nyavalygás" kifejezést!
Ideje lenni elfordulni a tükörtől, és kinézni az ablakon. PL. esténként most megy a Való Világ, az kb. neked való. Tele van csinibbnél csinibb bombázókkal, szépfiúkkal, és ami a legfintosabb: szerződésben rögzített kötelező szex-szel. Csak arra figyelj, hogy időnként töröld meg a szád, vagy ha ez már túl sok agysejtet igényel, tégy egy lavórt magad elé! (gyk: nyálcsorgatás)
Cili
 


Cilicske, köszönöm a kiváló ötletet, de nem nézek tévét. Ehelyett inkább a családommal foglalkozom, vagy egyéb szabadidős tevékenységeket művelek.
Ebben a közegben se én vagyok az, aki nyálat csorgat, nem én irigykedem se a karcsúakra, se a sikeresekre.

Ti nyilván esténként a tévé előtt terpeszkedtek, csipszet és mogyit zabáltok a maradék szaloncukrokkal felváltva, ugye? Kép Kép Kép Kép
Névtelen
 


Névtelen!

Meg kocsonyát! Meg zsírszalonnát!!!! Fehér kenyérrel. Hagymával! Hagymát hagymával! Hogy ne csak pudvás seggűek, de büdösek is legyünk!

Süti
süti
 
 


Te Adrienn, megint leírtad, amit én akartam Kép) Pont ez jutott eszembe. Én nagyon háklis vagyok a helyesírásra, de névtelen ebben príma. Egy sz-szel írja a plusz, meg a fordítasz szavakat, ahogy kell. És főleg, jól központoz. Ja, és nem beszélve a "reflektál", "demagógia", "karitatív", "kivillan", "riogat" szóhasználatról. Igényes a fiú. Nónémkém, ennyi erővel még szimpatikus is lehetnél Kép Látszik, hogy anyádék még ki is iskoláztattak, hol csúsztál így le. Az a helyes lány az egyetemről a haverod választotta? Mi lenne, ha stílust váltanál? Olyan jó kis meglepi lenne. Persze mondhatnád, hogy nálad csak egy adott paraméterrel jönnek be a csajok, de talán a többieket sem kéne lapátra tenni. Mi sem hapsit keresni jöttünk a topicra, hanem dumálni. Ezt pedig nem befolyásolja a seggméret. Úgyhogy tekints le réánk mint lélegző, gondolkozó emberi lényekre (tudod, veszélyes az ilyen gyűlölködés... biztos tanultál történelmet is). Sajnos veled kapcsolatban akaratlanul is ilyen rossz gondolataim támadnak... "Vesszen a férgese".
Apropó, én is rendszeresen futok. Pl. elmesélhetnénk, hogy mi a jó a futásban. Mert nagyon jó. Amíg futsz felfelé a hegyen (mert persze Budán futunk...remélem te is ám!) kiköpöd a májad, aztán egy idő után átmegy kellemesbe, és úgy érzed a maratont is lefutnád. Mesélj, tigrisem, te is így vagy vele? Te hol futsz? Ja és hánykor? Kutyussal? De biztos az a fajta vagy, aki ott hagyja a másik kapuja előtt a kutyaszart (ne írd, könyörgöm, hogy nincs kutyád, érted te, mókuskám) Az Audi kulcsa neked nem zörög nagyon a zsebedben? Mi lenne, ha elmesélnéd a feelinget, milyen egy kisportolt test, jól fizető meló. Hadd tanuljunk pudvások. Hidd el, elférünk itt sokan, sokféle gondolattal. Ha ilyen maradsz, az sem akkora dráma, hiszen nem könnyű kibújni a bőrünkből (ezt a pudvások jól tudják). Ja, még azt meséld el, miért kattantál rá erre a topicra. Rékán kívül. Őszintén. Dagi kisfiúcska voltál, akit mindenki csúfizott, és most visszaszúrsz? Mesélj-mesélj, úgyis tele veled a topic! Ma legyen ünnep ez a nap neked! Mindenki veled foglalkozik.
répahelyett
 


Basszus, elszállt a kisregényem!Kép
Nekem is van egy olyan érzésem, hogy névtelen, nem férfi, hanem nő. Egy férfi már régen befejezte volna, ők hamar beleunnak az ilyenbe. Veszekedni sem tudnakKép
SütiKép Természetes műcsöcsök, ez teccik!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Azért elegánsan átlépett a töpszli problémakörön, amivel rávillantottam, hogy annyira azért még nincs a topon: néhanap az agyát is elvihetné konditerembe vagy teniszezni Kép.
Névtelenkém, irtó izgi lehet a meló, amivel "jobblétre szenderülsz" Kép, hogy hozzánk vagy kénytelen fordulni, ha némi szellemi feltöltődésre vágysz! Tudod mit, akkor már inkább a szaloncukor és egy könyv a kezembe, hogy ne csak a punnyadt, zsíros valagokról tujdak beszélni, mint te! Kép
Na pá! Remélem, vége a munkaidődnek! Halálra hajtod magad, drágám!
Kíváncsi
kíváncsi
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: