Új privát üzeneted érkezett!

Edó, Peti nagyon-nagyon édes!! És már ügyesedik ahogy írod. Balázs már nagyon gyorsan mászik, és feláll, legtöbbször a lábamba kapaszkodva. Mostanában azt mondja, hogy gyegye, ejgyegye,hájlálá, dudá (lágyan). Olyan cuki. Ja, és őmost hagyta el a 8 kilót.Kép

Tényleg, Kata mit vigyünk a talira? Valami desszertet?

Serif, gratula, kiérdemelted a pihit!

Az előbb könnyesre nevettem magam a Szily László írásán a Kismamában(magunkra ismertem). Szerintem zseniális a fickó, ő írta a Kitolás, kalauz leendő apáknak c. könyvet. Olvastátok?

Na, pusszancs

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok, nem nagyon bírtam ma tovább aludni. Ez mostmár mindig így lesz?

Edó, tényleg nagyon édes egy fiad van Neked is! Te jó ég, a miénk lesz az oldal első lánya? Hihetetlen milyen hamar megnőnek a Kicsi Mazsolák, már gügyög, beszél mindenki, lassan szaladnak is. Van itt a Főtéren egy kilométerkő, ilyen nagy, minden kméti gyerek ott koptatja a nadrágjait, és drága szülei idegeit, lassan Kata Petije is észreveszi majd, és oda akar menni!
Mi az a Construma?

Nem, Babszy,én nem olvastam azt a könyvet, esetleg elhoznád 24-én? Talán még aktuális lesz! Remélem!

Eszti, mi újság? Robotolás? Madarak? Hétvége van megint, itt a pihi ideje!
puszi mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Hello!

Babszy! Olyan jó rácsodálkozni ha a gyerekünk vmi újat produkál Kép A múltkor bekukkolt a babakocsiba 1 ismerősünk és nagyon meglepődött hogy már ekkora Peti. Belegondolok hogy 4 hónap van fiaink közt és kilóban szinte semmi...

Seriff! Jó korán keltél! Őszintén szólva én olyan jókat aludtam állapotosan. Jó néha forgolódtam éjjel ,mert jobb vagy bal oldal között lehetett választani, de ezt leszámítva nem volt gond az alvással. A Construma építőipari szakkiállítás és lesznek ilyen könnyűszerkeztes házak...

Kép
edó75
 
 

 
 

Sziasztok csajok,
Edó, annyira cukorbaba Peti! Nagyon édes, már nagyon várom, hogy Katáéknál jól meggyúrjam. Kép
Serfi, igen robotolás van, bár most ez a péntek már nem olyan vészes. Reggel elmentem egy konferenciára, és most értem Gödöllőre nem régen. Ma már nem hajtom magam. Holnap pedig már hétvége, jöhet a pihenés. Jó idő lesz, lehet menni kirándulni!! Kép
Edó, megy Peti a Construmára a munkája miatt is (Weber Terranovánál dolgozik), de valamelyik nap mi is szétnézünk szerintem. Peti munkája miatt már van egy pár könnyűszerkezetes ismerettség. Én most a rönkházba imádtam bele, annyira klasszok...Kép
Serfi, megpróbálom ezt a kalácsot. Te meddig szoktad dagasztani??
Most már nagyon gyorsan eltelik az idő, és hipphopp ott lesz Hanna (?). Izgi Kép
Addig meg pihenj nagyokat és még vásárolj.

Pusz
szolnokeszti
 
 


Eszti, mikor sütöd a kalácsot vajon? Küldjem el sms-ben, hogy meddig kel? Be szoktam tenni a kazán szekrényébe, ott jó meleg van, és akkor 35-40 perc alatt kel meg. Aztán a mikor befonom, és a tepsire teszem, már csak annyit kel, amíg a sütő bemelgszik. Jól néztek ki a képeken! Itt mögöttünk az egyik utcácskában is van egy rönkház! Nagyon jól néz ki, tényleg! Igaz még kinthagyták a karácsonyi füzért!
MA a mikor jöttem haza Katáéktól, láttam őzikéket!

Ma este, összeraktuk Zsebike ágyát! Holnap a komód következik.
puszi mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Egy gyors bejelentkezés erejéig közlöm veletek, hogy ma éjszaka történelmet írtunk, Balázs fél egytől fél hétig aludt a SAJÁT ágyában. Reggel felpattant az apja, hogy hol a gyerek??Csak a helyén, mondtam én.Kép

Tegnap kétszer is mondta, hogy labda. Ez lehetséges?

Serfkó, szóval az ágy kész, ügyesek vagytok. Van már hozzá szép baldahin, miegymás?

Na, jó hétvégét mindenkinek!

Pusszancs

Kép

Kép
babszy
 
 


Boguska,

ezt alig hiszem el!! Mi történt Bazsikával? Látod, egyszer csak megszereti az alvást is. Lehet, hogy a tavasz van rá jó hatással.
Gratula!! Bazsikának pedig üzenem, hogy csak így tovább.
Serfi, köszi a jó tanácsokat, igazából nem tudom, hogy mikor szánom rá magam. Valahogy a kelt cuccokkal hadilábon állok. Nem merek belevágni, pedig nagyon isteni kelt tészták vannak.
Most itt vagyunk Miskolcon, Petivel, ő kiállít egy repi rendezvényen, én pedig kísérem. Jó idő van, kinti rendezvény, itt egy csomó gyerkőc, meg már érzem, hogy lesz valami fincsi szabad tűzön készített hami...
Amíg a kedvesem útbaigazít, addig én bejelentkezem. Remélem, a hétvégén mindenki megy kirándulni, isteni idő lesz.
Serfi majd küldj képeket pici lányod szobájáról. De ha Katáéknál leszünk majd, szívesen elugranék hozzátok, és a férjedet is megismerném. Kép
Puszi nektek, jó hétvégét!
szolnokeszti
 
 


Ja, Serfi, én igazából azt kérdeztem, hogy meddig kell dagasztani a tésztát. Bár emlékszem, hogy a nagymamáim marha sokáig csinálták. Ültek a hokedlin, és csak "gyepálták" a tésztát. Kép
Neked van valami különleges fortélyod, hogy meddig szoktad? Kép
szolnokeszti
 
 


Eszti, nem olyan nagy cucc, csak úgy ahogy a Nagyikáidtól láttad, fogj hozzá, nem tudom ezt megmondani, hogy meddig, csak úgy látod majd ha jó. Ne félj tőle, mert nem bonyolult, és én tényleg kézzel szoktam, nem mondom, hogy imádom amikor a kezem tiszta tészta, de azért nem gáz!
Ha legközelebb csinálok, majd mérem, hogy meddig, de szerintem 5-10 perc lehet.
Jaj, Eszti, hát persze, hogy jöttök ide amikor Katáéknál lesz a buli, amúgy is itt lakunk a Pólus közelében, itt is le lehet jönni az autópályáról! A férjuramat is meg fogod ismerni!

Babszy, ez szuper, hogy Bazsi így alszik. Egy ismerős kicsi lány-júliusi-szintén a héten aludta át első két éjjelét! Hajrá, ne hagyjátok abba, menni fog! Én sem bírtam egy szuszra felolvasni a Kismamából az Apakalauzt! Nagyon jól ír az a fazon! Kölcsönadod a könyvét? Ágy kész, matrac is van, baldachin miegymás nincs, van viszont két újabb ruci és egy hálóing nekem.
Szépen süt a Nap, ezért aztán az én drágám motorozik! Komódszerelés elnapolva, kezdünk bútorraktárra emlékeztetni!
Kedden délelőtt jön a védőnő! Mit akarhat?
pusszancs mindenkinek!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Hú Bogi, ez jó érzés lehetett! Az Andrisos jelenet meg aranyos "hol a gyerek?!" Emlékszem nálunk is volt hasonló Kép
Szerintem az simán lehet, hogy mondja a labdát, és ezek után majd mást is, lassan. Vannak olyan gyorsabban tanulók akik 1 éves korukra már mondanak néhány szót és simán szaladnak. Lehet Bazsi is ilyen kis géniusz Kép Na majd lemeózzuk Kép

Eszti, te tudsz hétvégén is netezni?! Szupi.

Seriff, holnap valószínű kimegyünk, még nem tudom mikor. És majd megnézzük a Zsebi bútorait is járgányát is Kép A védőnő meg megnézi van-e nállatok hideg-meleg víz, és Zsebinek külön hálóhely, ami persze nem létszükséglet Kép

A kalács amit én sütöttem, az kakaós fonott kalács, olyan reggelire, uzsonnára való,tejjel kakóval kávéval, ízlés szerint Kép és én nem vagyok egy édesszájú, de ezt nagyon-nagyon szeretem.
Eszti ez is olyan dagasztós, ami abból áll, hogy az alapanyagokat összegyúrod egy tálban, majd belisztezve, letakarva félre teszed 30-40 percre meleg helyre kelni. Rém egyszerű Kép

3/4 kocka elesztot megfuttatunk 2 dl langyos cukros tejben.
Teszta: 3 evokanal cukor, fél teáskanal só, 2 tojás sárgája, 3 kanal olaj. Kb 40 dkg liszt (ha nem eléggé nyujtható akkor még tegyél bele lisztet, hogy ne tapadjon). Ezt jól kidolgozzuk.
Krém: 10 dkg margarin vagy vaj, 10 dkg porcukor, 1 cs vanilias cukor, 2 kanál kakaó, pici fahéj. Ezt jo kremesre keverem.
A tesztat 3 felé osztjuk, kinyújtjuk, megkenjük a kakaós krémmel. Egyenként feltekerjük és a 3 kigyót összefonjuk. Tojassal megkenjük es vagott mandulával vagy dióval megszórjuk. Tepsiben felórat pihentetjük. Én sütőpapírra szoktam tenni.
180 fokon sütjük amig megbarnul. Ez nekem kb 40 percig szokott tartani.

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata, ez nagyon fincsin hangzik, hú de meg is kívántam! NA majd ki is próbálom vmikor!
Csörrenjetek, amikor indultok!
puszi S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Seriff, hazaértünk, megette a beígért almát és már alszik is.Kép Hurrá, ez a jó ebben a rendszerességbe. Zsebi járgánya nekem nagyon tetszett. Figyu, a kaláccsal az jutott eszembe, hogy az élesztőnek a 2/3-a is elég bele, rosszul írtam, ha esetleg megsütnéd Kép
Na megyek főzni ebédet, délután meg irány a vadaspark!
Eszti, a vadászós képek kafik, jól néztek ki együtt Kép

további szép hétvégét mindenkinek

Kép

Kép
tikata
 
 


És egy kép, Szolnokon a kertben:

Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok csajok.

Lehet, hogy ma délután meg is sütöm ezt a kakós kalácsot. Petim már nyüstöl 1 hete, hogy süssek valamit, mert úgy kíván egy kis házi sütit. Meglepem, mire hazajön a vadászatból. Kép
Kata, nagyon-nagyon aranyos Peti. Olyan nagy már! Kép
Na, megyek hajtani...Kép Kép

Pusz
szolnokeszti
 
 


Hello csajok!

Az előbb írtam egy hosszú levelet erre elveszett.
Babszy, mi újság van? Azóta eltelt újabb két éj? Sikerült ezeket is nagyjából átaludnia Bazsinak? Hogy csináltátok pénteken?

Kata, a 3 kanál olaj, 2 kanál kakaó, gondolom evőkanalak, igaz? azt hiszem Téged nem kellett álomba ringatni tegnap este! Ugyanis a kicsi fia fáradhatatlan! Ma is vettem 2 újabb rucit, de ezeknek sincs lába, mi lesz így? Nem nagyon láttam még olyan lábasat, ami tetszik! Na de, vasárnap újra megyünk Bp-re, és akkor majd nem hezitálok annyit!
Olyan furcsa itthon lenni, így munkaidőben-jaj Eszti, ezzel nem akartalak ám stresszelni, vagy idegesíteni!
Na megyek is, csinálok vmi hasznosat!
puszi

Kép
seriff
 
 


Serfi, nem idegesítesz, egyáltalán nem, kicsit persze irigykedem rád, mert a legszebb dologra készülsz, amire lehet egy ember életében. Nade, remélem, hamarosan majd én is...Kép
Nyílnak már a virágaid?
szolnokeszti
 
 


Jó reggelt(?)!

Hát Seriff, nem tévedtél, tegnap tízkor olvastam három oldalt és beájultam, reggel hatkor az óra csörgésére ébredtem Kép De kipihenten!
Igen, jól sejtetted, minden kanál evőkanál, olyan púposka Kép Csak nem sütni készülsz? Nálunk meg ma palacsinta lesz. Én tegnap délután óta kívánom, mióta, mondtátok, hogy mentek palacsintázni. És hamar megfogod szokni ám az otthon létet, és nem hiszem, hogy unatkozni fogsz.Kép

Hozzánk meg jön a doktornéni délután. Kép Azon felül, hogy taknyos, lett egy kis hasmenése és a popsija sebesre van csípve szegénykémnek. De a hangulata, közérzete egyébként teljesen jó. Most a szokásos alvását alussza, édesen. Kép

Eszti, hajrá-hajrá, mindenhez amit írtál ;-)

És én is nagyon kíváncsian várom Bazsi éjszakáiról a beszámolót Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Bogus és Bazsi most Szolnokon vannak, úgyhogy szerintem onnan nem fog tudni bejelentkezni...Kép
Úgyis fogom hívni, és akkor majd közvetítek, hogy hogy telnek az éjszakák mostanában...Kép
Kata, szerintem annyira édesek, amikor alszanak a gyerekek. Tesóm fia már 9 éves, de ha alszik pontosan olyan kis aranyos és édes, mintha még baba lenne...Kép Kép

Remélem nem lesz baja Petinek. Biztos, csak egy pici vírus..Kép Remélem gyorsan meggyógyul.

Most kaptam egy mintapéldányt a vadiúj újsághirdetésünkből, és mondhatom marha klassz lett. Illatosított hátsó borító + egy pánt Salmával. Tök jó. Ilyenkor annyira jó benne gyönyörködni...Kép

Palacsinta...hm, most nagyon éhes lettem Kép
szolnokeszti
 
 


Hi, Kata asszem csak holnap sütök ( de csak ha a védőnő elment), ma már mostam, vasaltam, bevásároltam. Úgy tele van a hűtő, mint még soha! Amúgy a palacsinta nem volt olyan jó, legalábbis én kifogtam két iszonyú vastagot, amit szerintem elfelejtett megfordítani is az Anyós, úgyhogy nem esett jól. Mit mondott a doki?

Eszti, Ti tényleg olyannak tűntetek, akik már százharminchat éve együtt vannak, úgyhogy csak gyerünk gyerünk.....!
Milyen pánt Salmával? Mi( mint nagyközönségKép) mikor láthatjuk?

Na jól van, most megyek, felteszem a lábaimat, mert szétjárkáltam őket!
pusz

Kép
seriff
 
 


sziasztok!

ez a hétvégi tudomány:

Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok,

Serfi igen, hajrázunk majd nemsokára...Kép
Már lehet kapni az egyik újságot, a Glamour-on van ilyen, meg majd a Fashion for Women-en és a Maximán lesz különleges hirdetés. Nem vagyok már híve annak, hogy kismillió magazinba betegyünk egy sima hirdetést, mert senki nem olvassa el. Inkább kevesebb újságban, de az legyen nagyon dögös. Szerintem ez az lett...Kép persze én biztosan elfogult is vagyok.
Edó, Peti nagyon nagyon édes. Szóval már ül? Gondolom még néha eldől Kép Olyan kis aranyos.Kép Kép

Hajrá nektek is Edó, innentől nincs megállás. Kép
szolnokeszti
 
 


Oh, de béna vagyok, az előbb voltam a boltban, és nem néztem meg az újságokat! Na majd holnap!
Nem sokat volt itt a védőnő, nem is nézte meg a hideg-meleg vizet sem. De persze késett egy csomót. Tesómék ma délután mennek a 18 hetes UH-ra, talán megmutatja Magát Babukájuk!

Kata! Mi újság Petivel?
Mit mondott a doki?
Most kezdek neki sütni! Tényleg Eszti, Te megsütötted tegnap a kalácsot?

Edó, édes kis hurkás kezei vannak a Fiadnak!Cukorfalat!

Kép
seriff
 
 


Sziasztok, most jött az sms, Tesóméknak fiuk lesz!
puszi Seriff

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Kata! Mi van Petivel, hogy van?

Babszy! Jól alszik Balázs? Én pont azon gondolkoztam, hogy Peti az utóbbi két este este 8-tól 5-ig aludt és fel sem sírt, és az utóbbi időben olyan nagyokat sétálunk, lehet hogy van összefüggés?? Na hogy tartós lesz-e az 1 másik kérdés.

Ja a csücsülős kép tényleg csak pillanatkép, kb 2 másodpercig tartottKép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok!

Peti javulgat, de még nem százas. Folydogál az orra, és még a kaki nem tökéletes, és kicsit gyakori.
De a hangulata egyébként remek. És felfedezte a kilóméter követ! Hallod Seriff!Kép Most már a Petyus is ott rohangál. Amikor írtad az smst, akkor is épp őt kergettem. És milyen lett a kalács? Azért benne maradt a tepsiben, nem? Gratulálok tesódéknak a kis fütyishez Kép

Edó! Csücsülős kép szuper, mégha csak 2 másodperc volt isKép Milyen nagy már, és édes. Mutattam anyunak, és azt mondta, tiszta anyja, legalábbis a kép szerint Kép
Hétvégén Petire is azt mondták, tiszta anyja, ja mondom, még nem látta az apját Kép

Eszti! Holna ha tudom megnézem a munkádat! Klassz, igazán nőnek való munkád vanKép

Nekünk a budaörsi telek ugrott Kép Úgyhogy megint keresünk.

Kép

Kép
tikata
 
 


Csajok, a kalács hihetetlenül finom lett!
Szétrepedt, ahogy egy igazi kelt tésztához illik, és nagyon nagyon fini! És már alig van belőle! (jó, az egyharmadát elvittem Anyóséknak Kép)

Eszti, mindenképp próbáld ki, ja és figyeltem, addig dagsztottam amíg a tál oldalától elvált, 9 percig (kézzel)!

Kata, azt hiszem, akkor indulhatsz újabb nacikat varratniKép! Jobbulást Petinek, szerencsére ha ott csúszkál, talán nem olyan nagy a baj! Tuti recept, máskor is sütök!
puszi S

Kép
seriff
 
 


Oké csajok, hétvégén megsütöm.
Seriff, gratula tesódéknak. Úgy tűnik, kislányod lesz az úr itt a sok fiú között...Kép Kép Rendes meny vagy, hogy viszel anyóséknak sütit...! De komolyan! Remélem értékelik Kép
Edó, szerintem is Peti tiszta anyja! Annyira édes, ahogy támaszkodik a két husi kezén...KépKép
Megyek ma fodrászhoz, már várom. Ilyenkor kicsit újjászületek.

Puszi
szolnokeszti
 
 


SZiasztok!

Örülök, hogy jó lett a kalács Kép Én is így voltam, miután megsütöttem, még vagy 2-szer újra. ÉS lehet maholnap én is sütök, mert ahogy írtál róla megkívántamKép És Eszti, annyira egyszerű, hogy én Peti mellett is megvagyok vele, kelesztéssel együtt úgy egy óra alatt (plussz sütés, de az meg már nélkülem megy) Kép És azért ez elárul valamit...

Eszti, és lesz valami új frizura, szín, vagy csak olyan karbantartás? Kép Nekem is kéne mennem, meg kozmetikushoz is úgy vágyom már, egy kis kényeztetésre, talán majd a jövőhéten, már pedzegetem itthon a dolgot.
Nálunk 20 fok van és hétágra süt. Peti elaludt, én meg megyek pakolni, mert a lakás romokbanKép
Puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok,

Én ma fogok bejelentkezni a fodrászhoz, mindjárt elugrom és bejelentkezek a maniküröshöz, és a kozmetikust is felhívom. Ezeket nem túl gyakran csinálom, de most úgy érzem muszáj, mert egyhamar nem lesz rájuk időm, ha jól sejtem.
Itt is romokban hevert a lakás, mert átpakoltam a szekrényeket, selejteztem, volt amelyikben még volt forgács is, ejnye....
Kata, egy csajszi kérdezett ilyen tágulást segítő homeopathiás szerekről, Te tudsz vmit? Ugye, ott a Posta felé lévő patikában szoktad ezeket a szereket venni?

Eszti, akartam vmit kérdezni, de elillant az eszemből, na hátha később bevillan! Tényleg, Te hol ebédelsz? Igen, kinyíltak a nárciszok is, és egy-két tulipán, mind sárga, pedig ültettem pirosakat is, de azok még alszanak.
ciao

Kép
seriff
 
 


Oké, most már tutira meggyőztetek a sütivel kapcsolatban. Hétvégén dagasztok Kép
Kata, itt is jó idő van, kár hogy nekem itt kell bent ülnöm. Bár ma is elmegyek hamarabb, megyek a Népszabadsághoz egyezkedni hirdetés ügyben.
Egy kicsit új színe lesz, mert már nagyon egybefüggő szőke lett, és igazából én úgy szeretem, ha alapból barna (eredeti) és csak kicsit van világosbarnával megcsíkozva, hogy ne legyen egyhangú. Szóval most ez lesz. Meg egy kis vágatás. Kép
Serfi, remélem eszedbe jut majd...Kép
Én általában nem ebédelek. Tudom, hogy ez nem egészséges, de ez van. Itt ehetnék bent a cégnél, de elég rossz (zsíros, nehéz) és drága. Általában hozok müzliszeletet, joghurtot, gyümölcsöt. Este pedig Petivel úgyis vacsizunk valami meleget, mert ő se nagyon eszik napközben.
Petim még szokott néha készíteni nekem ún. "gondolj rám" szendicset. Nagyon fincsi kiflit lehet kapni a sarkon. És ha eszem napközben, akkor rá gondolok, mert ő készítette...Kép Ilyen az én Petim Kép Kép
szolnokeszti
 
 


Eszti, szuper lett az újsághírdetés, az előbb néztem meg a boltban! Remélem, hogy Salma is elégedett vele! Szép az a nő!
Egyáltalán nem egészséges, hogy nem ebédelsz, müzliszelet, vicces vagy! Na jó, a "gondolj rám" szendvics talán okés, de hogy csak este esztek meleget! Helytelen!

pusz

Kép
seriff
 
 


Hello csajokKép

Bár nem nagyon hiányzom, azért itt vagyokKép. Kevésbé tudok most beleszólni a társalgásba...
Minden bébi fantasztikusan édes!!!! Serfkó, te mikorra vagy kiírva? Ja, a tanfolyam ápr. végén kezdődik. Gratula a tesódéknak!!!
Jó lenne nagyon találkozni 24-én, de így utólag nekem mégiscsak a rákövetkező hét lenne a jó. Gondolom miattam már nem változtatunk, úgyhogy majd meglátjuk.
EsztiKép Esténként főztök, vagy beültök valahová? Olyan édik vagytok, úgy örülök. Ancsáról tudsz valamit???
puszi, egyelőre
dia

Kép
diane
 
 


KatusKép

Szavadon foglak ám, hogy ígértél egy vizitet hozzám. A legjobb lenne ha a Peti is tudna jönni. 2 nagggyon fajin napsütötte kis játszótér van ám itt!!! A Józsinak hátha dolga lesz itt valamikor. Kidob titeket reggel, aztán este értetek jön.
Jövő 7 péntekKép?? Hívtam Bogicát isKépKép
Think about itKép
PussykaKép Hazaértetek? Nyugis volt az út? Frizurkád még mindig jó, vagy már hajat mostál?Kép
Valami jó film megy mostanában a mozikban?
Katus, láttad a Belső tengert (ha ez címe)?
na pussz

Kép
diane
 
 


Diane, képzeld el, hogy hiányzol, csak mindig feladjuk a reményt, belelkesedünk ha írsz, aztán viszont olyan sokáig nem.Kép Úgyhogy legfejebb mi írhatnánk, hogy nem hiányzunk Neked!Kép Mi újság New Yorkkal? Május 16-ra vagyunk kiírva, addig még növünk és rugdosunk, mint most isKép!

Ja tényleg, Kata az Otthon moziban játszák a Belső tengert 18-a körül! Épp most láttam kiírva!


Babszy, Neked meg mi történt a hajaddal? Te is fodrásznál voltál?

Kép
seriff
 
 


Sziasztok csajok!
Engem tegnap megújított a fodrász és a kozmetikus...Kép Hú, marha jó ilyenkor.
Diuska, hát persze, hogy otthon főzőcskézünk. Nagyon fincsiket szoktunk készíteni. Ha későn érünk, mindig marad a tészta, valami szósszal. Az a tuti ász, ugye Bogus?? Kép Kép
Még jelentkezem, de most szólít a munka...Kép
szolnokeszti
 
 


Ez olyan nagyon jó szakasza a kapcsolatnak, amikor együtt főzőcskéztek! Hogy mi mennyi rántottát és pudingot ettünk az egyetemen! Nyilván idővel ügyesedik az ember, na de akkoriban!
Babszynak könnyű dolga van, a Pasijai imádják a tésztát, a Kicsi is odáig van a paradicsomszószos cuccért, amint azt a múltkor láthattuk. Úgy idetűz a Nap!
Én is már alig várom a megújulást, tegnap még csak bejelentkeztem, és jövő héten kezdetét veszi a szépítő program.

Kata?
Babszy?
Edó?
Diane?

Kép
seriff
 
 


Helló Lányok!

Na, újra itthon vagyunk, tegnap jöttem haza Balikával. Ez volt az első közös(kettesben) autózásunk, hosszútávon.

Nagyon jó volt Szolnokon, Balázs tobzódott, hogy mindig foglalkozott vele valaki. Még mindig hatalmas szerelem uralkodik Nagymama és Unokája között. Állandóan bohóckodik anyukámmal, provokálja és hülyéskedik. Ja, és a kutyákért is nagyon oda volt, hát még a cicusért. Szegény alig győzött menekülni Bali elől. Balázs már mindenhol feláll, és úgy mozog, mint egy kis részeg.Kép

Katus, remélem Petya jobban van. Mi volt ez, vírus? Egyébként te szoktad kenni naptejjel az arcát ha kimentek sétálni?
Köszi, hogy így drukkoltok az éjszakáinkat illetően, de sok jó hírről nem tudok beszámolni. Valamelyik nap a 11. ébredésig számoltam, aztán feladtam...Talán megint jön egy fogacska, ki tudja?

Pussyka, nekem okés a jövő péntek? Kata?

Serif, igen voltam fodrásznál, még mindig Szolnokra járok nyiratkozni a jól bevált Maglódinéhoz, tudod ott van a Mórán. Fajin rövid séróm lett, ezt szeretem igazán.

Edó Kata, nagyon cukik a gyerkőcök, alig várom, hogy élőben is lássam őket.

Serif, ugye milyen klassz otthon lenni egy kicsit? Én is kíváncsi vagyok Zsebibaba szobájára!!! Addig nekem szereljetek össze minden bútort!Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok, kicsit el voltam ma kábulva, mint akit fejbevertek. Lassan ébredezek.
Babszy, tudom ki az a Maglódiné, vicces vagy, hogy még mindig Hozzá jársz, persze tudom én nem könnyű újat, és jót találni! Az én fodrászom is 2 hónapja szült, aztán nem dolgozik, vagyis 2 hét múlva egy barátnőm esküvői hajkölteményét csinálja, addig a tanonca viszi a boltot, mondjuk nekem máskor is szárította Ő, de vágni..., no majd a jövő héten kiderül! Kép
Ja, tényleg jó itthon lenni, nem siettet senki, végre azt eszek amit akarok, és főzök magamnak, nem azt a "klassz" kórházi kaját kell! A szekrényeket már átrendeztem, kisebbfajta turkálót lehetne nyitni a kiselejtezett ruháinkból. Jó, addigra összeszereljük a komódot is, bár asszem pont olyan, mint a Tiétek, felül egy hosszú fiók, alatta 2 ajtó, és fenyő. Épp ma néztük, hogy kell átrendezni a szobát.
Olyan édesek, amikor részeg-tengerészesen mozognak a gyerkőcök!KépKép Széles alapú, dőlöngélő lét! Óh, hát mi történt, hogy megint nem alszik az a Drága gyerek? Vagy a múltkori volt véletlen?

Kata, talán elromlott a géped? Vagy kitelepültetek a kilométerkőhöz?Kép Hogy álla Peti nacija?

Kép
seriff
 
 


Most már én is kíváncsi vagyok arra a híres kilóméterkőre. Nem tudom elképzelni, hogy hogyan manővereznek ott a gyerekek...Kép
Serfi, jaj de irigyellek ezért a szabadságért. Kép Marha jól esne egy kis pihenés nekem is, egy jó hosszú...de egyelőre biztos nem lesz...Kép nyárra tartogatom.
Tényleg Kata, merre vagytok? És Edó??? Egész nap csak levegőztök? (egyébként megértem, mert legszívesebben én is kitelepülnék a szabadba ebben a 20 fokban)
Diane, nagyon örülünk, hogy jelentkeztél végre, és Serfihez csatlakoznék, tedd meg ezt gyakrabban, ha a mátrix is engedi...Kép Kép
Puszi nektek
szolnokeszti
 
 


Eszti, az valami hihetetlen amit a kilométerkövön művelnek a gyerekek, egyszerűen nem érted, hogy miért, de meg vannak érte őrülve! Felmennek, lecsúsznak, de vagy ezerszer, és mindennap, majd meglátod, milyen, feltétlenül megmutatjuk!
pusz S

Kép
seriff
 
 


Csak azt nem értem, hogy általában egy kilóméterkő pici (legalább is ami az út mentén van) és kőből van (kvázi csúszásra alkalmatlan)....így nem tudom elképzelni az egész mechanikát.
Vagy van olyan kilóméterkő, ami nagy????
szolnokeszti
 
 


Igen Eszti, ez egy nagyobb fajta kmkő. Már nem emlékszem hogy hívják azt a mértani idomot pontosan, aminek kör az alapja, de nem kúp, mert nem csúcsos, csonkakúp talán.Kép Szóval olyan, és sima, meg durvábbszemcsés sávok vannak belemarva, rájukírva, hogy abban az irányban melyik város és hány km-re található, és a tetején is van vmi. Nem tudom jobban elmagyarázni, de gyakorlatilag itt gyerek úgy nem nő fel, hogy ott ne csúzdázott volna! Hogy mekkora azt nem tudom megsaccolni, talán majd Kata segít, ha visszatér közénk!Kép

Eszti, és megvan már a pontos úticél nyárra?
pusszancs mindenkinek S

Kép
seriff
 
 


Eszti, ha nem gáz, megkérdeznéd a Tesódat, hogy ismer-e jó gyerekorvost-magán kívül-lehetőleg ott a tesómék közelében?!
És tényleg Neked ki a háziorvosod? Vagy nem is Bp-en van?
Előre is köszi, és nehogy azonnal érdeklődj, csak azért most írtam, hogy el ne felejtsem!
Köszi, puszi S

Kép
seriff
 
 


Lányok jönnék én, de ez a rühes netem most is bedögött. Most kipróbáltam és azonnal írok is nehogy még jobban megorroljatokKép
Pussykám, letöltöttem a maileket is, holnap válaszolok neked is!!!
Velem semmi külcsi nem történt ma. Ma hosszú napom volt, tanítottam. Igazi esettanulmány ez az egész, de rettentően élvezem. No stress, big fun, hatalmas szabadság, meg ilyenekKép
Az uram a 7végén megint nem lesz itthon, úgyhogy már holnap átmegyek barátokhoz. Vasárnap jön értem. Sajna beszarik az idő, de azért jó lesz.
Talán holnap még lesz időm benézni.
Addig is pusza csajok!!!!
D

Kép
diane
 
 


Szia Diane, ne orrolunk ám Rád egyáltalán, csak hiányolunk! KépKép
Mennyi idős tanítványaid vannak, és hányan? Hová mész ma, Bp-en belül maradsz azért, vagy távolabbra utazol?
Ébresztő! Mindenki alszik?
S

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Serfi, bár én nagyon nem voltam jóban a matekkal, de az szerintem is csonkakúp Kép Kép
Dia, marhára irigyellek a no stresszes szabad életedért. Jó lenne egyszer nekem is ilyen. Hátha egyszer...az biztos, hogy én sem a multiknál fogok megöregedni, mert kikészít...Kép Merre megy férjurad?? Kép
Serfi, nem tudjuk még, merre mennénk, tegnap este nézegettük. Valószínű, hogy valamelyik görög szigetre. Talán Kréta, talán Zakintosz...valami nagyon klassz helyre. Kép Persze, hogy megkérdezem tesómat! XIII. kerület, ugye? Körzeti gyerekorvos kell, ugye?
Az én kártyám ott van a körzetben, ott van a rendeli a házammal szemben. Ez volt a legésszerűbb. Apu amikor felköltöztek lement hozzá (tudod, mint orvos az orvossal), és leadta a család kártyáit, meg persze jóban is lettek. Eddig még nem voltam nála.
Remélem a mai nap gyorsan és lazán telik. Kép Aztán hétvége. Hurrá!!! Kép Kép Kép
szolnokeszti
 
 


Köszi Eszti, előre is! Igen XIII.kerület, és igen körzeti gyerekorvos kellene! És a háziorvosod mennyi idős, nő vagy ffi?
Mit terveztek a hétvégén? Valami vadászat? Vannak még szalonkák? A kalácsot, el ne felejtsd! Most az idő is teljesen olyan szomorkás, itt legalábbis, olyan bebújok a barlangunkba, és forró kakaót iszok, friss kelt kaláccsal!KépKép
Ehhez az álomképhez képest, porronggyal a kezemben járkálok!Kép
Várj csak, azt hiszem vki azt mondta, hogy Santorini a legszebb görög sziget!
Én még sosem voltam Görögországban.Kép
Na pusszantás!

Kép
seriff
 
 


fgggggggggggggggggggggggggggggggggggí fd gfcssssssssssssssssssymvnbinbbbbbbbbb

Sziasztok, ezt Bali üzeni nektek. Hú, most meg egy klasszikus hisztit nyomott le, mert nem engedem darabokra szedni a laptopot.

Pussykám, hova megy Bazsafej megint? Várom a leveledet.Kép

Lányok, ki mit csinál hétvégén?Mi itthon lébecolunk, jön anyóspajti, meg talán tesómék is.

Serif, persze, elviszem majd a Szily könyvet.

Jövő hétre talán mi is bejelentkezünk erre a tücsökzenére, ahol a néni mindent daalbaan moond el.KépKép

Hú, de nagy a hiszti. Itt van még egy kép.
CsókaKép

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Hát pocsék egy idő lettKép

Eszti! Pont a napokban mutatott a párom egy zakyntosi képet, gyönyörű egy sziget! Eszembe is jutottál, hogy nem írtad mi volt az utazás kiállításon és hogy választottatok-e egy klassz szigetet.

Babszy! Olyan ügyes már Balázs Kép Tényleg milyen hosszú ill. magas? Én egyébként már kenem az arcát naptejjel, mert múlt héten pénteken egy kicsit megkapta a nap. Meg is lepődtem, mert olyan borultas volt az idő, hideg is, fújt a szél és majd odafagytam a babakocsihoz miközben Peti édesen aludt 2 órát Kép Ja és bent volt a cumi a szájában, meg is látszott a helye Kép Hétfőn első utam a gyógyszertárba vezetett.

Jó hétvégét mindenkinek! Az én Lacim megint dolgozik hétvégén így mi itthon maradunk, és ha ilyen pocsék idő lesz lehet hogy még sétálni sem tudunk Kép Kép

Kép
edó75
 
 


Sziasztok csajok! Vmi zűr van az éterben, mert töröltettünk a profilból, mindannyian! Én már regisztráltam újra, tegyétek meg Ti is!

Edó, mondhatom, ottmaradt a cumi helye!KépKép Nálatok már esik is az eső? Itt azért még meleg van, legalábbis nyitva teraszajtó!

Babszy, ennivaló ez a gyerek! Mi sem sok izgalmasat csinálunk a hétvégén! Holnap még egy kicsit dolgozik reggel a drága férjem, aztán ha jó idő lesz, biztosan megy száguldozni a mocijával! Vasárnap meg megyünk megyünk Bp-re tesóm szülinapját ünnepelni! Előtte persze a Megatoysba. Nincs is Zsebinek egy rugdalózója se!
pusz

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: