Új privát üzeneted érkezett!

Kukacz
Idén már tuti nem, eléggé pénzszükében vagyunk, meg elég nehéz megszervezni, mert nekünk nincs kocsink és megkéne kérni v.kit, hogy jöjjön ki velünk. Már említettem egy barátnömnek, majd meglásssssuk. Ja és Ö nem tud Friburgban bizót, Aarauba meg már nem tudok menni Kép

Sziszike
várom a gifeket Kép

Kriszta

Kép Kép Kép
Kép
Nyanya
 


Kukacz
Idén már tuti nem, eléggé pénzszükében vagyunk, meg elég nehéz megszervezni, mert nekünk nincs kocsink és megkéne kérni v.kit, hogy jöjjön ki velünk. Már említettem egy barátnömnek, majd meglásssssuk. Ja és Ö nem tud Friburgban bizót, Aarauba meg már nem tudok menni Kép

Sziszike
várom a gifeket Kép

Kriszta
Nyanya
 


jujjjjj bocsánat, csak 1x akartam
Nyanya
 

 
 

Sziasztok!

Énis imádom a gifeket Kép Néhány aktuális:

KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Barbi
DBarbi
 


Mostmárcsak azt nem tudom, miért egymás mellé rakta őket...
DBarbi
 


Kép

Sziasztok!

Köszike a segítségeteket!

Úgy nézem már nekem is megy ez a dolog!

Címeket tudnátok adni, ahonnan le lehetet tölteni aranyos Gifeket??? Kép

Addig is küldök neketek egy aranyos képet!

Kép

Ugye milyen édi, ugyan nem mozog, de kép magáért beszél!

Mégegyszer köszike!

Kép

Sziasztok

Sziszike Kép

bedoli
 
 
 
 
 


DBarbi
nem ütöttél entert a képek bevitele közben.

Sziszike
kicsit lapozz visszább, ott vannak linkek
inkább idemásolom

http://www.animationcity.net/animcity.htm

http://www1.gograph.de/fusion/DE/DisplayCategorie/Category01.cfm?Position=14043& jmpfos=1

http://www.animfactory.com/af_flags_poles_australia_page_ab.html

nem tudom müködnek-e még, mert elég régi linkek, próbáld ki.

Kriszta
Kép
Nyanya
 


Nyanya!

Igaz, köszi Kép

Barbi
DBarbi
 


Help!

Nekem ez sem megy!

Rámegyek egy oldalra, és hosszú percekig töltöget le v.mit és utána semmivel ne vagyok előbbre, vagy rögtön a nyitó oldalon kiderül, hogy fizetős. Vagy nem? HOgy kell ezt csinálni? De az alapoktól kérnék korrepetálást. Köszi.
rjuli
 
 


Barbi!Tökjoooooooooook, amiket feltettél!!! Sziszike, a Tieid is!!!KépKépKép
Nyanya! Kaaaaaaaaaaar...Kép Aarauban még nem voltam. ITT vannak jo bizomanyik, de ki kell fogni, hogy legyenek jo cuccok!!!Kép
Kép

Kép

Kép
Vendég
 


KépKép

PUSZIK!Képz
Vendég
 


rjuli! Itt könnyebb:
www.smi.hu/ingyen/gkaracsony_telapo4.htm

Aztán ráklikkelsz jobbal arra amelyik tetszik, megkeresed a kép mentése másnéven, erre ballal klikkelsz.Kiválasztod hova akarod tölteni, én a képekhez szoktam.Aztán mented.
Remélem menni fogKép
linato
 
 


Linato!
Sikerült egy levelezőprogramot letölteni, mail-t tudok is így küldeni, de akkor sem értem, hogy hogy fog egy kép vagy gif a hsz-hoz kerülni.
Köszi.
rjuli
 
 


Sziasztok Lányok!

Ezeket találtam Kép

Kép Kép Kép Kép

És egy kis Gyűrűk ura:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Nekem nagyon tetszenek Kép

Barbi
DBarbi
 


rjuli! Melléklet feltöltése és tallózás a saját képeid közül a gépedről.Megnyitás,feltöltés,bezárás.Kép

Pusza
linato
 
 


rjuli,

Kép
Nyanya
 


Linato, Nyanya!

Köszi, de úgy érzem magam, mint középiskolában matek.fizika-kémia órán. Csak ülök, nézek, próbálom megérteni, de a becsöngetéstől számított 2. percben elvesztem a fonalat. Sőt, mondhatnám, hogy már szept. 2-án sosem értettem, mi folyik körülöttem. Az is csoda, hogy valahogy sikerült túljutnom a felső tagozaton. Ja, és ilyenkor tiszta ideges leszek, úgyhogy inkább marad a Kép Kép Kép
Köszi.
rjuli
 
 


rjuli
akkor figyelj, osztályismétlés Kép

A "Nézet/Küldés" mellett találsz egy másik gombot "Melléklet feltöltése..." erre klikkelj rá.
Erre felbukkan egy ablak, amin van egy "tallózás..." gomb, klikkelj ide is. Ekkor felbukkan még egy ablak aminél kiválasztod a felrakni kívánt fájlt. Elöször felül kijelölöd a meghajtót, majd alatta a könyvtárat, ahol a gif fájl van. Rámutatsz a fájlra ami a fájlnév mezöben rögtön megjelenik és klikk a "megnyitás"-ra. Erre visszajön az elözö ablak, csak most már a "tallózás..." sorban megjelent a kijelölt file neve elérési úttal. Megnyomod a "Feltöltés" gombot. A müvelet sikerességéröl visszajelzést kapsz. Megnyomod a "bezár" gombot. Ekkor egy ehhez hasonló \ popgif{50800,} jelenik meg itt ahol a hozzászólásokat írod. Na ez maga a kép (gif) de csak akkor látszik, ha "Nézet/Küldés"-el elküldöd az üzenetet.
Kép
Nyanya
 


Nyanya!
KösziKép
rjuli
 
 


rjuli
az még kevés Kép lássuk a gifet Kép
Nyanya
 


Sziasztok!

Hajrá rjuli! Kép

Ezt kaptam mailben, tökari Kép

Kép
Kép
Kép

Barbi
DBarbi
 


Kép

Kép Kép Kép Kép Kép
DBarbi
 


Kép
rjuli
 
 


rjuli Kép


Kép
Nyanya
 


Bravo Juli!!!Kép
+++ gif +++ 51190 +++

+++Meg ne sértööödj!!! Ez viccccc!!!Kép

Barbi!!!KépA Saddamos kicsit erööös!!!Kép Az utolso két kép megvolt nekem tavaly, de le lettek törölve!!! Köszi, hogy felraktad öket, igy el tudtam öket menteni!!!Kép
Kép

Kép
Vendég
 


Nyanyus!!!Kép

Juli! Nem tette fel vmiért a gép, amit Neked küldtem-volna-de jobb is!!!Kép Itt 1 masik:

Kép

Tehat bravooo!!! A Premiumon talaltad a Hanukkah-t???

Még:Kép
Vendég
 


KépKép

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Kukacz!

Gőzöm sincs melyiken találtam, de általában ahol vannak karácsonyiak, ott vannak Channukásak is ilyentájt.
rjuli
 
 


Kép

Kép
DBarbi
 


Kép
Kép
Kép
Nyanya
 


Kukacz
úúúúúúúútálom a pókokat
Kép

Kép
Kép
Kép
Nyanya
 



Nyanyus! Tudom, azé küldtem!!!

Kép

Kép

KépHIHIHI. Ja, kérdezted, hogy hivjak az én pokomat. Nos, Gyurinak, de egyaltalan nem biztos, hogy kisfiu...Kép
Vendég
 


Ja, Nyanya, az utolso 2 allat nem poook az üzenetedben!!!Kép
Tessék Lanykak, még gifek!!!Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


KépKépKép
Vendég
 


Kukacz
igen tudom, bocsi, hogy nem írtam oda, hogy nem pók Kép
Azért mert úúúúútálom öket, még felismerem Kép
figyu bebizonyítom
Kép
Kép
Kép
Nyanya
 


nem pókok Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Nyanya
 


Ezek SEM poooukok!!!

Kép

Kép
Vendég
 


Kép Kép
DBarbi
 


Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Lányok, hátha van valakinek tapasztalata:

ingyen letölthető smiley-kat keresek, DE EUDORA a mail-programunk, ezzel elég sok helyről nem tudok letölteni. (talán a smileymania-t próbáltam.)

Szóval, ha van valakinek konkrét tapasztalata Eudorával, amit egyébként imádunk, és nem cserélnénk le Outlookra semmi kincsért, az szóljon!!
Nagyon köszi,
szilvi
h_szilvi
 
 


Szia Szilvi!

Nekünk incredimail van...tündéri Kép Vannak benne smiley-k, levélpapírok, gifeket lehet hozzá leszedni és "postások" is vannak, akik jelentik, ha mail érkezett Kép

Jó hozzá a smileycentral (http://www.smileycentral.com/), próbáld ki az eudorával, hátha jó Kép

Barbi

UI: ezek incredimail-es smileyk Kép
DBarbi
 


Sziasztok!!!Nalam meg valamiért a Smileycentral nem akar müködni...Kép
De azért szorgalmasan mentegetem a smiley-kat!!!KépKépKépKépKép
Vendég
 


KépKépKépKépKép
Vendég
 


AFONYA!!!Ezeket Neked küldöm!!! Nem vagyok gonosz, csak tul érzékeny... Talan ideje lenne felnönöm vénségemre...
Ne haragudj ram!!!!! Tettem fel uj képeket a müveimrüüü, né meg öket!!!! Sok puszi!!! Ugye nem haraxxxol ram???

KépKép

KépKépKép
Vendég
 


Kép
zsuzsii
 
 


Ime néhány újj gondoltam rakok fel néhányat jó lenne ha néha lenne egy pár újj is
Kép Kép KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
ildikó_4
 
 


Egy kicsit kirakta oldalra bocsika érte még rakok fel
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép Kép Kép
Jönn a többi
ildikó_4
 
 


Most jönn egy kis virág
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
ildikó_4
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: