Új privát üzeneted érkezett!

A hozzászólásaitokból csak azt nem értem, hogy mi a baj azzal, ha valaki leszbikusként vagy külföldiként képernyõre kerül?! Valami fajvédõ, nemzetmegmentõ kör tagjai vagytok? Azon senki nem akadt ki közületek, hogy cigányoztak a képernyõ alján lévõ sms-ben, és a tv2-nek semmi gondot nem okozott kiírni.
Mennyivel lenne jobb a mûsor, ha mind "igazi magyar vagy hetero" lenne? Hiszen van köztük ilyen is, azokra is van 1-2 csípõs megjegyzés. Talán nem ezen múlik.
Juli
 


Juli!

Nekem nem a "más" nemzetiségüvel van problémám, ugyanis, mindegyik magyar. Az ausztrál lány is magyar, csak kint él... ennyi. Nekem a stilusa nem tetszik, cigányt meg nem láttam a házban, úgyhogy tõlem azt irnak ki amit akarnak. De miért pont a cigányon akadt meg a szemed? A többi perverz beszólás fel sem tünt?

pusziKép
sasha

Kép
sasha
 
 


Juli Kép

Ami a képernyõn látható az reklám is, szerintem.
A kis befolyásolható gyerekek, tinik, mit gondolhatnak? Azt hiszik, az a menõ, amit ott látnak. Simán le kellene korlátozni a médiát, és szigorúan. De ez csak álom.

Belegondoltál, hogy mit tennél, ha majd a gyereked ilyet szemetet nézne!? Engednéd? Szerintem elferdíti a gyerek nemi identitását.

Aztán az jogos, amit írsz. Szapulni sem kellene senkit, se kisebbséget, se mást..
Ez mind csak törvény kérdése, ha nincs leszabályozva, akkor megteheted. SajnosKép

Én így látom, lehet Te másképp.

Nikie
nikie
 
 

 
 

Sziasztok lányok!
Én egy kicsit többet vártam ettõl a mûsortól.Ma már sikerült neten belekukkantanunk a házba,de még igy sem tökéletes.Kicsit akadozik,a szöveg jó, a kép meg akadozik,úgyhogy néhány perc után feladtuk.
Nekem Évi nagyon unszimpatikus tipikus r*banc,én õt vágnám ki elsõnek.
REnátó sem szimpi,úgyhogy õ is repülne.
Nekem a bugyiárussal igazából semmi bajom,aranyos kis emberke+Popeye is.ITI-rõl még nem döntöttem,egyelõre közömbös.
Az anyuka tényleg joban tette volna,ha otthon marad a kisfiával,de ha rajta múlik,szerintem nem hagyja el magától a házat.AMúgy viszont szimpi (tehát ha függetlenitem attól,hogy gyereke van és otthagyta).
EGyelõre ennyi részemrõl.
Kiváncsi leszek a ValóVilágra,hogy ott mit alkotnak és mennyire lesz szinvonalas.

Szerintem a gyerekek igy is épp elég "szemetet"néznek a tévében,ha a szülõ nem szelektálja.Sokszor már egy mesefilm is tele van agresszióval,de egy mai ifjúsági film is tud nem megfelelõ képet mutatni.

Giti
Giti
 


Sziasztok!

Én kezdtem el ugyan ezt a topikot, de látom nagyon érdekesen alakulnak a vélemények. Én még nem tudtam a résztvevõkön "ITÉLKEZNI", szerintem nem ismerhetjük õket még annyira, hogy akár jót, akár rosszat lehetne róluk mondani. Ehhez úgy érzem idõ kell.
Ti még nem jártatok úgy, hogy több év ismeretség után csalódtatok valakiben??? Akkor miért pont 12 vadidegen ember fölött törjek pálcát. Egy megoldás van: figyelni õket!!!
Gondolom mielõtt beválasztották õket, komoly teszteken mentek keresztül. Nem tudhatjuk, hogy mi alapján választották ki õket, de szerintem nem pofára ment, hanem arra, hogy milyen tipusu /fizikai, értelmi és érzelmi/ embereket akartak összezárni. Ennyi idõ alatt még egy ilyen hermetikusan elzárt világban se ismerhetik meg egymást igazán a résztvevõk.
Tulajdonképpen mi csak a tv-n keresztül tudunk véleményt alkotni, nem pedig a valóságból meritjük.

Egyetértek takával, hogy ez az egész "gagyi" BB, pszichológiai szempontból rendkivül érdekes!!!!!
Nekem személy szerint vannak szimpatikus és kevésbé szimpatikus fiúk-lányok, de a végsõ "itélettel" még várnék:-))

ÉS MOST HELYESBITENI SZERETNÉM A SZAVAZÁS VÉGSÕ IDÕPONTJÁT, MIVEL NEM TUDTAM, HOGY KÉTHETENKÉNT SZAVAZZÁK KI AZ EMBERKÉKET /REMÉLEM JÓL TUDOM/, EZÉRT AZ ÚJ IDÕONT SZEPTEMBER 13. PÉNTEK ÉJFÉL:-))))

Sziasztok
mazsi

ui: ma tudtam meg, hogy Iti földim /zuglói/, egy Fiat Seicentója és egy a létezõ legkisebb motorja van:-))))
mazsi
 
 


Sziasztok!
Én mindig videóról nézem, mert mi akkor még gyerek-ágybagyömöszölõs bulit tartunk kis családommal, most néztem meg és ez a mai kifejezetten tetszett, most annyira nem volt szexközpontú és ezzel menõ lenni akaró. Bár gondolom Tara eszmefuttatásán a saját szexuális örömszerzési gondolatairól majd sokan ki fognak akadni...de õt szerintem direkt emiatt válogatták be, neki ez a szerepe, közben meg tök jó fej szerintem, még akkor is, ha otthon hagyta a kisfiút.
Ez a tûzörzés nagyon jó, tök helyes volt Iti és Pongó, ahogy a Zsanit hagyták aludni, Zsani is jó fej volt, hogy felkelt, még ha majd bele is halt.
Pongó egyébként még semmit nem aludt szerintetek?
Szóval engem izgat ez a mûsor, most fõleg már az kezd érdekes lenni, ahogyan a titokszobában egymásról beszélnek...
Annak külön örülök, hogy a szavazás határidejét módosítottátok, köszi mazsi!!!
Ja, és én még azon gondolkodtam, hogy baromi unalmas lehet egész nap három hónapon keresztül tengeni-lengeni ebben az ingerszegény környezetben, én kb. eddig bírtam volna, ha egy ilyenbe csöppentem volna. :-))
Taka
U.i.: Ez a sokféle, túlhangsúlyozott másság pont arra van, hogy vihart kavarjon. A biliben. Szerintem.
Taka
 


Bár nem reagáltatok elõzõleg, íme egy újabb gyöngyszem a hivatalos honlapról: [url=http://bigbrother.vnet.hu/index.html" TARGET="_top]http://bigbrother.vnet.hu/index.html[/url]

"Tara és Évi epilálja - premierplánban! [09.04. 22:30]
Szabolcs locsolgatja õket a kannából melegvízzel, a lyányok pedig klóz sátban nyomja a hárdkór sévinget. Szabolcs még nem látott ilyet, mi sem. Hatalmas szeméremajkak lógnak Évi aljáról bele a kép közebébe! Tökcsupaszra kopaszítják magukat ott is, hónuk aljában is. Szerencsére a bajusz, a néhány szál a bimbók körül, valamint a farszõr megússzák, a legdurvábbak elõl megmenekítve minket. Köszönnyük, isten!"
szaszi
 


Sasha-
nyilván, ha nem te tetted szóvá, hogy magyar- e vagy sem, akkor nem neked szólt, amit írtam, hanem annak, aki "magyarozott". Azért a cigányon akadt meg a szemem, mert egyrészt érzékeny vagyok a faji elõítéletekre, másrészt meg semmi alapja, értelme nem volt a kifogásolt hozzászólásnak, a többi hozzászólás pedig csak bunkóság volt, nem fajgyûlölõ és azokat elegen kifogásolták mások is

Nikie-most én írom, hogy úgy látszik, félreértettél, mert szerintem is horror ez a mûsor, nem hogy gyereknek nem való, de ez a fajta primitívség teljes népbutítás. Amit én szóvátettem az nem mond ellent ennek. Vagyis egy dolog a mûsor és egy másik a hozzászólások és az abban kifogásolt dolgok( nem magyar, leszbi)
Juli
 


Sziasztok!

Én 3 nap alatt meguntam és kicsit dühös is lettem.
Tegnap még megnéztem az esti mûsort, amiben kiakadtam, hogy a szõke mosta a Popey hátát és simán megmutatták ebben a mûsorban a srácok nemiszerveit. Nem arról volt szó, hogy a kényesebb jeleneteket éjszaka mutatják?
Azért megnéztem az éjszakai mûsort is, ami meg egy összecsapott, kapkodós összeállítás volt, szerencsétlenkedett csak a mûsorvezetõ. Szégyen.
Valóban csak a szex a téma.
Olvastam néhány cikket a honlapon is, a leírások csapnivalóak, egy csomó angol kifejezés van magyarul leírva. Még fiatal vagyok én is, sokfelé járok, de a legvagányabbak se beszélnek így. Némelyiket nem is értem. Segítsetek!
Pl.: vojör, strímelés, eszkimiszticionizmus, sztrímen, stb.
Anima
 


...
Nos, egyelõre ennyi.
De tkp. mindegy, nem kötelezõ nézni.

Üdv,
Anima
Anima
 


Oké Juli, akkor bocsi, és örülök, hogy neked is hasonló a véleményed.

Nikie
nikie
 
 


Nem tudom, hogy ment a válogatás de az egy kicsit furi, hogy a Popey családjánál volt az RTL Klub Sztár a háznál c.
mûsora. A vendég Csonka András volt.
Lehet nem véletlen, hogy mindenhová bekerülnek???
Névtelen
 


Kedves Juli,

Nem vagyok fajvédõ és nemzetmegmentõ kör tagja. Csak nem tetszenek a kiválasztott szereplõk. Ebben a topikban hozzászólásokat vártak a BB show-hoz, nekem ez a véleményem. Neked más. Pro-és kontra.

Egyrészt én itt élek, úgy gondolom ismerem a fiatalság problémáit.Tudom milyen nehéz manapság lakáshoz jutni, hogy rengeteg pénz kell hozzá. Sok fiatalnak esélye sincs, hogy több millióért lakást vegyen, és elkezdje az életét. /És akkor még csak egy a fiatalokról beszéltünk/. Szerintem ha már csinál egy tv egy ilyen mûsort, akkor inkább azok közül válogasson szereplõket, akiken ezzel segíteni tud. És ha már itt élünk, akkor azokon az embereken segítsen akik ebben az országban élnek. Legyen az magyar, vagy roma stb. Nekik adja meg a lehetõséget. Ne olyanoknak, akik nem is ebben az országban élnek. De ez az én véleményem, lehet vele egyet nem érteni. De ez nem fajgyûlölet!


Másrészt úgy gondolom, szerencsésebb lett volna, ha itthon élõ fiatalokat válogatnak be a mûsorba, nekik adják meg a lehetõséget, mert ez a mûsor Magyarországon élõ embereknek szól. Õk pedig arra kivácsiak, hogy az itthoni körülmények közt élõ ember hogyan reagál le egy ilyen abszúrd helyzetet. Gondolom, ezért van több országban is BB show. Népe válogatja. És ez nem nacionalizmus. Gondolom, Te is hallottál már statisztikákat, hogy melyik országban hogyan viselkedtek a szereplõk. Szerintem ez a mûsor lényege. Gondolom másképp reagál egy spanyol és egy svéd.Máskép egy olasz és egy dán. stb. És szerintem ahhoz, hogy ezek a reakciók országonként analizálhatók legyenek, ahhoz az adott országban élõ emberek közül kell választani.De én el tudok fogadni más véleményt is.

Az pedig, hogy felháborítónak tartom a mûsor közönségességét, megint más. Akkora reklámot csináltak neki, hogy a tini generáció éjjel-nappal a neten lóg, vagy a tv-t bámulja. Szerintem nem jó, hogy azt hiszik ez a normális. Hogy normális dolog idegen emberek közt az elsõ napon bugyikat levenni, egymást fürdetni/lány a lányt/, 11 ember elõtt vetkõzni, 40 egynehány évesen családapaként piros streccruciban bohóckodni, holmi éjszakai 'pakolásokról' beszélni stb. És féreértés ne essék, ez nem prûdség, nem is vagyok antisexuális, csak úgy gondolom nem jó, hogy a fiatalok agyát ezzel tömik. És csak hogy nehogy megint kritikát kapjak: én elfogadom a másságot, csak úgy gondolom, ez mindenkinek a magánügye. Nem tarozik a Tv képernyõ elé, több százezer nézõ elé. Mert a tv manapság példát mutat. Sajnos.
A cigányozást pedig nem láttam, ehhez nem is tudok hozzászólni.Az biztos, hogy az sms-ekhez is erõs kontroll kéne...
teno
 
 


Szia Névtelen!
Csak annyit szeretnék mondani, hogy tényleg véletlen.
'Véletlenül' biztosan tudom Kép)
Üdv
Egy másik Anonim
Névtelen
 


Sziasztok!

Jó ez a topik. Szerintem épp elég a BB-bõl annyi, amennyit leadnak egy nap. Többet már nehezen viselnék el belõle. Néha elgondolkodom azon, hogy ezeknek az embereknek tényleg csak ilyen silány témáik vannak? Ennyi ember együtt van, és nem tudnak mirõl beszélgetni. A tegnapi szõke csaj - nem tudom a nevét egyiknek sem - amelyik levette a fürdõbugyiját, meg a hátmosós másik..... hát nem egyszerû. A borotválós részt nem láttam, de elég nyilvánvaló, hogy a lányok nagy része kefélni akar, azért ment oda. A fiúk némileg visszafogottabbnak tûnnek.
Voksom egyelõre nincs, még nem volt idõm sokat nézni belõle.
Kiváncsian várom az RTL-es variációt, kiváncsi vagyok, hogy a nézõk milyen feladatokat adnak az emberkéknek. Na meg, hogy milyen "anyagbõl" lehet majd egyáltalán beválogatni. Ha a felhozatal hasonló lesz, kár is lesz nézni.
moncsimama
 
 


Teno!

Egyrészt összekevered a kereskedelmi televíziózást a szociális és családügyi minisztériummal, ennek a sz.. mûsornak nem feladata lakáshoz juttatni senkit, nem is hiszem, hogy más országokban felmerülne ilyen szempont, ez egyszerûen nem ide tartozik, de megtehetted volna, hogy elolvasod a mûsort minõsítõ hozzászólásomat is, mert akkor tudnád, hogy magáról a mûsorról nekem is ugyanaz a véleményem, mint neked, és ugyanúgy felháborít mind a szereplõk viselkedése, mint a vetítési idõpontok.
Ezzel együtt szerintem egy normális családban normális értékrendek közt nevelkedõ fiatal nem fogja azt gondolni, hogy ez a normális, akinek pedig ez imponál, az már amúgy is félrecsúszott.
Juli
 


Sziasztok,
Hát én nem nézem a show-t, nem is fogom, és õszintén szólva szánalmasnak tartom azt is, aki részt vesz benne, és azt is, aki nézi. Mert ha lenézed a mûsort, mégis nézed, az is jelent vmit!! A topikba belenéztem, az igaz Kép.

Nos, amiért írok:
Anima:
vojör: voyeaur (asszem ez a helyes írásmód) tulképp kukkoló
strímelés: (fogalmam sincs, mit jelent, a szótár szerint : stream: özönlik, folyik, áramlik, önt, zúdít, szintez (tanulókat, tudásszintet)
eszkimiszticionizmus: ez asszem exhibicionizmus akar lenni; magamutogatást jelent
sztrímen: ez szvsz streamer akarlenni, ami többek közt szalagcímet (újságben) jelent

üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Nézzétek, a mûsor szar, de nézik, nézitek, nézem, nézzük, iskolai végzettség ide vagy oda. Szerintem meg az az álszenteskedés, hogy phúúú milyen ciki ilyent nézni. Ez olyan mint a Story magazin, mindenki cikinek tartja az olvasását, közben meg mindenki sutyiban azt olvasgatja.
Névtelen
 


Hali Zsóka!

Azt hiszem ezt a topik nem azért jött létre, hogy azt tárgyaljuk meg benne, hogy ki, kit és miért tart szánalmasnak. Szerintem mindenkinek megvan a magyarázata arra, hogy miért nézi vagy nem nézi. Nem kérünk a ledegradálásból. Mondom ezt azok nevében, akik bátorkodnak vállalni azt, hogy nézik a müsort.
Nem szeretnénk, ha az egész topic átmenne személyeskedésbe anélkül, hogy ismernéd a hozzászólokat.
Vagy esetleg Te is ugyanolyan szánalmas lennél, mint az általad megbélyegzettek??????

Csak ennyit akartam, de folytatni nem szeretném!

mazsi
mazsi
 
 


Sziasztok!

Nem vagyok egy nagy fórumozó, fõleg nem hozzászóló. Inkább olvasom meg csetelek.
Ezek voltak az elsõ érdemben való hozzászólásaim.
De máris le lettem írva. Egyébként is eddig minden topikban találkoztam ilyen "kifúró" egyénekkel, hogy az embernek elvegyék a kedvét a hozzászólástól. Azt hittem, itt ebben a topikban a poén a téma, de egyes emberekbõl ez nagyon kiveszett.
Szánalmas??? Kedves Zsóka! Hogy jössz te ehhez?
Ami szerinted negatív, béna, igénytelen, akkor azon már röhögni se lehet? Kimosta belõled az unalmas életed a humort? Szegénykém!Kép
Különben meg te mondtad, hogy ha lenézed, akkor mégis nézed, szóval szerintem inkább te vagy szánalmas.


Anima
Anima
 


Szia Zsóka!

Még azért köszi a magyarázatokat.
Vagyis fõleg a vojört.
A stream-re idõközben rájöttem, a kamerával kapcsolatos.

Anima
Anima
 


Juli,

Nem hiszem, hogy összekevertem volna bármit bármivel. A lakáshelyzet csak mellékzönge volt, hogy könnyebben megértsd, miért gondolom, hogy itthoni embereket kellett volna a mûsorba beválasztani. Ezek szerint ezt sem sikerült megérteni. Annak viszont kifejezetten örülök, hogy a fajgyûlöletet levetted a napirendrõl. Úgyanis az elsõ hozzászólásom sem arról szólt. Persze, ha akarsz mindenbe bele lehet kötni...
teno
 
 


CSAJOK! MI FOLYIK ITT????

Végigolvastam a hozzászólásokat, és totálisan kiakadtam. Szerintem ez a topik korántsem arra lett létrehozva, hogy leszóljuk és megítéljük a másikat!
Vitázni még csak-csak lehetne, de azt is értelmesen érdemes...
Kész röhej, a BB azért jött létre, hogy megfigyeljük, a 12 emberke hogy bírja pszichésen ezt a megpróbáltatást, és hogy fognak egymásnak esni a közepétõl (persze, hogy az elején még semmi érdemleges nem történik)...de ahogy elnézem, azok az emberek esnek egymásnak, akik nézik ill. nem nézik...Lehet, hogy ez is szerepelt a szervezõk tervei között? Hogy szakad két részre egy ország, egy tv mûsor miatt? Viszont, ebben az esetben, az is részt vesz a show-ban (nem személyeskedem), aki szánalmasnak nevezi a nézõt!

Könyörgöm, ne egymást cikizzük meg tárgyaljuk ki, hanem a szereplõket, illetve a történéseket (de lehetõleg ne úgy, hogy belekeverjük a társadalmi és szociális hovatartozást)...legalábbis, én azt hiszem emiatt jött létre a topik...

üdv,
Kriszta
Krisztocs
 


Tegnap sajna elaludtam (kisfiam reggel 5-kor érezte úgy, hogy már fel akar ébredni...), szóval kidõltem, de azért követem az eseményeket továbbra is. Tényleg elég egyszerû lelkekkel van tele a mûsor így elsõre, bár én továbbra is úgy gondolom, hogy még nagyon messze vagyunk attól, hogy az igazi arcukat meglássuk.

Pl. az szerintem tök érdekes, ahogyan a lányok elkezdték egymást fúrni, persze még csak a titokszobában és fõleg csak Juditot, de nagyon érdekes, hogy a fiúk közül egyedül csak Renátó (akit én egyébként a legkevésbé csípek) tett megjegyzést egy másik fiúra, Popeyre, szerintem pusztán hímrivalizálásból, de legalább nyilvánosan és nem sutyiban, mint a lányok.

Pongó nagyon profi volt ezzel a nem alvással, nekem õ a bemutatkozáskor nagyon unszimpi volt és szerintem tudatosan hívta fel így magára a figyelmet, sok pozitív vonása elõjött, pl. az nagyon tetszett, ahogyan Itivel arra reagáltak, amikor kajla Bálnit nem volt a tûz mellett.

A szex nekem is sok egy kicsit (állítólag már megvolt az elsõ együttlét Zsanett és Szabolcs között... ez egy tegnapi fórumon volt olvasható, de este nem szóltak róla). Ezt az epilálást (Tara+Éva) mutatták a tv-ben vagy csak a neten volt látható?

Van egy oldal, ahol leírják folyamatosan a történéseket, akit érdekel: [url=http://www.valosagshow.hu/" TARGET="_top]http://www.valosagshow.hu/[/url]

A szombat szerintem nagyon izgi lesz, én azt gondolom, hogy Juditot biztosan jelölik kiesésre és szerintem még Bálintot is. Én a kettõ közül inkább Juditra szavaznék.

Bízva, hogy mi kis valóságsónk itt a topicban kicsit happybb lesz üdv. mindenkinek: Taka
Taka
 


Akkor legközelebb majd Névtelen leszek, az jobb lesz?
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Leszólongatunk, de azért mégiscsak részt veszünk ebben az össznemzeti társasjátékban mi is. Én csak azt nem értem, Tillabán direkt van 72-es póló? Ebben a mûsorban tuti többen nézik, mint abban.
Keke
Névtelen
 


Zsóka: köszi Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory:
Ismerõsök-barátok mindig kivételek. KépKépKép Komolyan.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Kedves zsóka!
ez is egy bizonyitvány, csak éppen szegénységi

xxx
Névtelen
 


Zsóka:
Te is nagyon jól tudod, hogy ez csak duma. Komolyan!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia Mazsi!

Most a végsõ gyõztesre és az elsõ kiesõre is szeptember 13.-ig lehet szavazni???? Nem szeretnék kimaradni és lemaradni a tortáról! Kép

Üdv: Vica
vica
 
 


Kedves XXX,
szegénységi bizonyítványt szvsz az állít ki magáról, aki fikázni ugyan mer másokat, de azt névtelenül teszi. Arról pedig beszélhetnénk, hogy e topik hozzászólói közül ugyan ki állított ki magáról vmiféle bizonyítványt. Mert egész sokan megtették...
Zsóka (nagybetûvel, mert tulajdonnév)

Zsóka
zsóka
 
 


Anima!

nehogy abbahagyd már az írogatást!!!
Végre írsz te is.Kép

Zsóka!
Neked pedig nem azért mondták, hogy ne egymást szóljátok le, mert beléd akarnak kötni. Végül is Te kezdted.Nem kell névtelenbe átválltanod.
Azt meg nem tudhatod ismeretlen emberrõl, hogy ezen a mûsoron kívül mit is néz még.
Viszont Animát tartom olyan mûveltnek, hogy más mûsorokat is megnéz, értelmesebbet is.
És van véleménye, amit le is ír,-amiért vannak ezek a topikok,- szerintem nem olyan szándékkal, hogy belekössenek.
Nem is csodálom én sem, hogy nincs is kedve néhány emberkénel írogatni a társalgóba, mert egy írás után letorkollják az embereketKép
szomorúKép

Hajni
Hajni
 


Nem tudom, hogy ment a válogatás de az egy kicsit furi, hogy a Popey családjánál volt az RTL Klub Sztár a háznál c.
mûsora. A vendég Csonka András volt.
Lehet nem véletlen, hogy mindenhová bekerülnek???


Akkor biztos az is véletlen, hogy a Zsani meg a Boros-Bochkorral volt együtt nyaralni. Ma hallotamm a bumerángba.
Névtelen
 


Szia Vica és Lányok!!!!

HÁT BOCSI A SOK BAKIÉRT, DE MOST ÉN IS ÚGY HALLOTTAM, HOGY SZOMBATON LESZ A BIG KIESÕRE A SZAVAZÁS!!!!!!

SZERINTEM A MÜSOR MEGKEZDÉSÉIG LEADOTT SZAVAZATOK AZ ÉRVÉNYESEK, DE KOMOLYAN /ami tõlem hihetetlen-)))/ UTÁNANÉZEK A DOLOGNAK, NEHOGYMÁ VALAKI KIMARADJON A BIG NYEREMÉNYBÕL!!!!!!!

ÉS MEGECCÖR BOCSI!!!!!!

Sziasztok
mazsi
mazsi
 
 


Halihó!

Zsóka kedves! Én nem szeretem Zámbó Jimmyt, akkor most nézzem le azokat, akik meg igen...?
Mazsi, én is leadnám voksomat az elsõ kiesõre. Szerintem Bálint lesz az. A végsõ gyõztesre egyelõre nem tippelek.

Üdv, Judit
JéJé
 


Judit kedves,
szíved joga, kit nézel le és kit nem. Nem kell engedélyt kérned a gondolataidhoz.

Anima,
Nem te lettél leírva, talán újra olvasd el a hozzászólásomat. Amit írtam. általánosságban írtam, neked a magyarázatok voltak címezve. Amit egyébként szívesen. Azt nem tudom, honnan vetted, hogy én is nézem, mert egy percet sem láttam belõle, és ahogy magamat ismerem, nem is fogok.
Az unalmas életemért ne sajnálj, nem tudod, mik történnek velem.


Azt pedig tessék elfogadni, hogy nem csak BB rajongók vannak a világon. Max. én vagyok az egyedüli, aki ezt névvel itt a topikban megírja-felvállalja.
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Utoljára még egy kis OFF!

Hajni!
Legjobb fej csajszi vagy, köszi!Kép

Zsóka!
Ami nem érdekel, nem nézem. Amit meg nem nézek, arról nincs véleményem. Ha mégis megnéztem, és negatív a véleményem, akkor se tekintek senkit szánalmasnak amiatt, ha megnézi (velem ellentétben).
Különben meg ebben a kegyetlen világban keresd mindig a pozitív dolgokat. RENGETEG van!!!Kép
Ne légy ennyire negatív.
Idézek a Brian életébõl (láttátok, szuper film, bár lehet, hogy sokaknak nem tetszene): "Always look at the bright side of life!"

Na, hisztike van, megyünk pancsikolni.Kép

Anima
Anima
 


Anima,
Bocsánat, hogy egy olyan mûsorról, amirõl tudomásom van, még a csapból is az folyik, véleményem merészel lenni. Úgyhogy ez nem érv. Nem vagyok negatív, egyszerûen más a véleményem, mint a topik eddigi hozzászólóinak. Azt hiszem, ez a baj...
baráti üdv Kép
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Ajjaj, drágáim,
inkább szavazzunk... Kép Szerintem már mindenki leírta a Zsóka által leírtakhoz fûzõdõ gondolatait, felejtsük el. Zsóka, mégha nem is értek egyet veled, szeretlek. Kép És - a francba is - , ne essünk egymásnak légyszi! Kedvesen és kultúráltan is lehet véleményeket ütköztetni. OK? Zsóka, drágám, lazíts, és lépjen mindenki tovább, rendben? (Remélem, senkit nem bántottam meg, és senki nem fog belémkötni.) Pussssszancs:

Virág
Virág (fiore)
 


Zsóka kedves!

Ajánlom, hozd létre az ellentábor topicot, mert ott bátran elõadhatod magad.
Ezek szerintem Te még mindig nem fogtad fel, hogy mi, a többség, mirõl is beszélgetünk itt eme topicban.
Úgyhogy jelenleg itt állok tanácstalanul, mint egy kisközség! Ezért kérlek, bocsáss meg az ellened vétkezõknek, de vésd jól az eszedbe õket!
Ja, és próbálj meg még ma mosolyogni, mert a holnap talán rosszabb lesz a mánál:-))))
Oszt ne vedd túl komlyra magad, mert mi elég komolytalanok vagyunk! Vagy inkább szánalmasak??
Jé, én még nem találkoztam szánalmas emberrel, de úgy látom, hogy nagyszakállú urunk nem ad felmentést alóla!
Mintha te nem ismernéd azt a mondást, hogy "ne itélkezz, hogy ne itéltess!".

Ezentúl léci a hozzászólásaidat - ha még óhajtasz - kimondottan a müsorra korlátozd, ne pedig a topicban résztvevõ Big Tesókra:-)))hehe

mazsi
mazsi
 
 


Mi van, talált a nyíl? Tudjátok, van egy mondás: "Akinek nem inge, ne vegye magára":
Szóval szánalmasnak érzitek magatokat? Elég baj...
Hajrá Zsóka!!
Egy Zsóka-drukker
 


bagolykámat bocs Bagolykámat csak én szapulhatom!!
bagolyhaver
bagolyhaver
 


Bemásolom mégegyszer amit de. írtam, mert itt a nagy fúrkászásban ez legalább arról szól, ami a topic címe...

A szavazás úgy lesz-a férjem szerint-, hogy most a játékosok kijelölnek maguk közül 2-t, ez a 2 állítólag tudni fogja, hogy õk a kijelöltek és a nézõknek 1 hetük van szavazni, szóval az elsõ kiesõ jövõ szombaton lesz, most még csak jelöltek lesznek.

INNEN JÖN MÉGEGYSZER A DÉLELÕTTI, VALAKI MAJD CSAK ERRÕL BESZÉLGET MAJD EBBEN A TOPICBAN... :-))

Tegnap sajna elaludtam (kisfiam reggel 5-kor érezte úgy, hogy már fel akar ébredni...), szóval kidõltem, de azért követem az eseményeket továbbra is. Tényleg elég egyszerû lelkekkel van tele a mûsor így elsõre, bár én továbbra is úgy gondolom, hogy még nagyon messze vagyunk attól, hogy az igazi arcukat meglássuk.

Pl. az szerintem tök érdekes, ahogyan a lányok elkezdték egymást fúrni, persze még csak a titokszobában és fõleg csak Juditot, de nagyon érdekes, hogy a fiúk közül egyedül csak Renátó (akit én egyébként a legkevésbé csípek) tett megjegyzést egy másik fiúra, Popeyre, szerintem pusztán hímrivalizálásból, de legalább nyilvánosan és nem sutyiban, mint a lányok.

Pongó nagyon profi volt ezzel a nem alvással, nekem õ a bemutatkozáskor nagyon unszimpi volt és szerintem tudatosan hívta fel így magára a figyelmet, sok pozitív vonása elõjött, pl. az nagyon tetszett, ahogyan Itivel arra reagáltak, amikor kajla Bálnit nem volt a tûz mellett.

A szex nekem is sok egy kicsit (állítólag már megvolt az elsõ együttlét Zsanett és Szabolcs között... ez egy tegnapi fórumon volt olvasható, de este nem szóltak róla). Ezt az epilálást (Tara+Éva) mutatták a tv-ben vagy csak a neten volt látható?

Van egy oldal, ahol leírják folyamatosan a történéseket, akit érdekel: [url=http://www.valosagshow.hu/" TARGET="_top]http://www.valosagshow.hu/[/url]

A szombat szerintem nagyon izgi lesz, én azt gondolom, hogy Juditot biztosan jelölik kiesésre és szerintem még Bálintot is. Én a kettõ közül inkább Juditra szavaznék.

Bízva, hogy mi kis valóságsónk itt a topicban kicsit happybb lesz üdv. mindenkinek: Taka
Taka
 


Oszt Mazsi neked mitõl van ekkora méretes orcád?
Névtelen
 


Utoljára, mert (gondolom minden kedves BB-nézõ nagy örömére) nem hiszem, hogy írok ide többet:
Legközelebb, ha nyittok egy topikot, írjátok ki:
"Ebbe a topikba csakis azok írhatnak, akik a topik mellett vannak. Ellenzõk, fikázók NEM. Mert mi csak saját magunkra vagyunk kíváncsiak, ellenvélemény minket nem érdekel, aki más véleményen van, az egy sort sem írhat. EZ A MI TOPIKUNK."

Különben is, ahogy látom, meglesznek az utódaim. Kép Csajok, legalább névvel írjatok!
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Szia Taka!

Akkor most tényleg van még 1 hetünk? mert tulképpen könnyebb 2 ember közül kiválasztani a kiesõt, mint 12-bõl!
Szerintem szombat este 7-ig adjuk le a kiesõjelöltjeinket, mert 19:30-kor kezd a müsor, ahol már megtudjuk a két Big Szerencsétlen nevét.

Vélemény?

mazsi
mazsi
 
 


Kedves Zsóka!

No még 1 nekifutás utoljára! Összefoglalva a dolgot: NEM AZ A BAJ, HOGY FIKÁZOD A MÛSORT, HANEM HOGY AZOKKAL IS EZT TESZED, AKIK MERIK NÉZNI EZT AZ OLCSÓ 15 HÉTIG TARTÓ SÓHERGÉL OPERÁT!

No de mind1, eccer csak megérted, hogy hol a probléma!!!

"nagyorcájú" mazsi
mazsi
 
 


Zsóka!

Ezt a gyöngyszemet neked találtam egy másik topicban:

"Nem baj, ha nem nézed: szerintem így is elegen leszünk.
Ide nem kell hozni még egy embert Kép"


kistesó
kistesó
 


kistesó,
KépKépKép

Virág
Fiore
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: