Új privát üzeneted érkezett!

kljhggffdsaíá---

Kép
agianyu
 
 


smocsek,ez tetszik nagyon! :lol:

Valszeg tőlem kapta a drága,mivel uez van nekem is, orrunk nem folyik,csak köhögünk....

Ági,majdcsak kitavaszodik és eltakarodnak ezek a genya kórokozók!

Kép
seriff
 
 


Helló,

itt egy elveszett bárányka. :)

Az én fiamnak Laura a kedvence a bölcsiben, mert vannak helyes kis copfjai a feje tetején, amit szeret fogdosni. :lol:

Nos, szóval igen, január óta bölcsis lett a drágám, mert lett egy helyünk, ami megüresedett, szóltak, mi megy úgy voltunk vele, hogy hajrá, ha megy, megy, ha nem, akkor nem.
Hát gondolhatjátok az én extraenergikus fiam.....élvezi a bölcsit, kb. másfél hét volt a beszoktatás, akkor is csak akkor volt sírás, mikor elmentem, után megnyugodott, el tudták terelni a figyelmét játékkal. Két hét után már ott is aludt, mára pedig elmondhatom, hogy nagyon szeret járni, minden nap elmondja, hogy az ő munkahelye a bölcsi, és Zsuzsi néniékkel sokat játszik, és igen, holnap is megy. :) Szóval bejött, ráadásul nagyon jó bölcsink van, állami, itt van 2 perc sétára, szuper kaják vannak, saját konyhával, és a nyáron lett teljesen felújítva, szuper játékokkal, kerttel. Szóval juhhhé a bölcsinek. Benyó azóta sokkal jobban alszik, mert ki van elégítve iszonyú mozgás- és érdeklődésigénye, és most nagy KOPKOPKOP: ezen a télen még nem volt beteg.

Én meg állás keresek, mert leginkább 6 órásat szeretnék, lehetőleg valahol a környéken. Mentem már interjúkra, majd várom a választ, aztán hajrá. Egyelőre Benyót 9-re viszem és 3-ra megyek érte, így beleférne egy 6 órás munka.

Hát velünk ez a helyzet, amúgy minden ok, voltunk januárban is a Kolpingban, meg februárban is megyünk, mert úszóbajnok is a fiam, imád merülni (sosem jártunk babaúszásra), önmagától lemerül, majd feljön.....nem hittük el, amikor ezt elkezdte, de nagyon profin csinálja, egy kis vizet sem nyel. :shock: :lol:

Egy pár havas kép:

Kép

Kép

Merülőőőőőőőőőők

Kép


Kép
Vendég
 

 
 

A merülős lemaradt :)

Kép
Vendég
 


őőő izé Dórika a csoporttársa, aki majd az oviba is csoporttársa lesz, néha azért Tündizik is :lol:

Julcsi is beteg? óó szegény. Most kezdte a bölcsit a tüdőgyuszi után? Hát őszintén a tavalyi évet én is nagyon utáltam amikor annyira beteg volt a Peti! Szóval nagyon megértelek. Remélem gyorsan meggyógyul!!! Köhög is?

Kép
edó75
 
 


Na má végre! Cuki a kis tigrises pofi is! Édes kis gyerek Benyó,és született búvár!
És Eszti,milyen munkát szeretnél? Az az újságíróság nem jött be?

Kép
seriff
 
 


Hát most ilyen asszisztensi munkákat nézek, mert az újságírós munka felrobbant, már nem nagyon akarnak ilyenre szánni pénzt, ingyen meg nem dolgoznék... :roll:

Az a baj, hogy ami szakmámba vágna, azok mind hajtós melók, olyat pedig egyelőre nem akarok, azért nem szeretném még, hogy két évesen reggel 7-től este 5-ig bent legyen, meg szerencsére rá sem vagyunk szorulva, de azért htb szeretnék lenni, szóval valami köztes munkát keresek.
Vendég
 


Szia Eszti!! De jó hogy írtál! A háttérben vadkacsás tavas kép tök jóóóó! Húú szuper, hogy Bence így szereti a bölcsit! Merülés: ügyes:) Benyó is lassan 2 éves lesz, ő is már olyan nagyfiú!

Kép
edó75
 
 


Edó, ez a Városligetben van, ott a kacsák nagyon bírják a párolgó vizet, ott melegednek. :wink:
Vendég
 


Szóval htb SE szeretnék lenni :)
Vendég
 


Írsz még az újságnak?

Kép
edó75
 
 


Nem. Ha nem fizetnek, én nem írok egy sort sem. 8)
Vendég
 


Nem fizették ki a munkáidat?????

Kép
edó75
 
 


De-de, azokat igen, csak a jövőben nem szeretnének. :)
Vendég
 


Éljen végre olvashatunk már Esztiről is! :lol: Örülök, hogy bejött a bölcsi nektek is. Julcsi is szereti, már amikor eljut. Most jöttünk a dokitól, mandulagyulladás. Megint antibiotikum. Nam sok ezí, Nem fog szétesni teljesen az immunrendszere?

Végleg ott akarod hagyni az Avont vagy csak ideiglenes munkát keresel?
Eszti, ti melyik oviba tartoztok? Hova fogod vinni Benyót? Nekem nemsokára dönteni kell. A Futár utca és a Kassai úti között hezitálok. A Kassait tartják "sztárovinak", de az tőlünk messzebb van.

Ja néztem nagyot, milyen két értelmes megszólalásom is volt, hát az kizárásos alapon csak Julcsi lehetett, mikor én kimentem a wc-re. Mindig megfogadom, hogy kilépek, de aztán elfelejtődik.

Kép
agianyu
 
 


de milyen okos kislányod, bocs nagylányod van! Tesómék most váltottak dokit, Karods Zsuzsára.

Na az ovi nekem is dilemmám...maradjon-e itt, vagy menjen a "körzetibe", ami szintén nagyon jó ovi, de mégsem tudom, ott télleg huszonixen vannak.....

Eszti, így,h írtad,én is fejtetőcopfikat csináltam alvás után Hannának, vicces :lol:

Kép
seriff
 
 


Ovi ügyben még nem ismerem a palettát, de az még ráér egy múlva. A bölcsinek van ovi része is, valahogy kézenfekvő lenne, hogy ott folytassa, de mondom, nem ismerem még a részleteket. Ez abból a szempontból nagyon jó, hogy nagyon közel van, és nagy fás kertek vannak végig, és nagyon szép. Itt a bölcsiben a gondozónénik is nagyon aranyosak, az ovit nem tudom, de gondolom, hogy nem lehet annyira más az sem.
Itt nagyon szeretem, hogy minden ebéd után kapnak gyümölcsöt, a reggelihez zöldséget, meg az uzsonnához is, mindig kétfélét, szóval nagyon adnak a rendes étkeztetésre, nem ilyen menzai löttyöket kínálnak. Azért ez már haladás a mi korunkhoz képest.
Vendég
 


Orsi, Kardos Zsuzsában én is gondolkodtam, ő homeopátia párti nagyon. De sajna a tüdőgyuszinkat ő kmezdte el kezelni homeopátiával, tudjuk a végét. Igaz ő akkor még csak torokgyulladásról beszélt. Helyettesítette a mi dokinkat.
Kinél volt Monika elötte? Kérlek kérdezd meg a pontos eljárást, hogy hogyan kérte ki a dokumentumokat a saját dokijától. Miért váltott? Mikor fog szülni? És nem baj, hogy Julcsi antibiotikumot antibiotikumra szed? Eszti ezt tőled is kérdezem, tesód mit mond?

Kép
agianyu
 
 


Eszti ez ám a nem semmi bölcsi! Hanna zsíros kenyérből és savanyú káposztából repetázott-lázasan-amikor érte mentem :roll: :D .

Ági, smoocseket próbáltam tanítani este vacsinál, vmi pici babákról beszélt Hanna,akik cumiznak, mondtam smocsek. :oops:
Ja, a dokit megkérdezem majd, de sztem az új dokihoz kell elmenned,és mondani,h oda szeretnétek járni,és neki kell hivatalból kikérni a papírjaitokat, de megkérdem pontosan,ok?
1 hónap múlva fog kb szülni.
Nyilván nem jó,h antibiotikumot antibiotikumra szed Julcsi, de ha egyszer a dokitok úgy ítélte meg,h vmi bakteriális fertőzése van....Adjál mellé Normaflore-t, h helyrehozza a bélflóráját! Amúgy azóta is lázas?Köhög? Lehet,h "csak" egy felsőlégúti hurut, egy vírus....

Kép
seriff
 
 


Meg azért nem szabad úgy elképzelni,h ha kiskorában 3-4x egymás után antibiotikumot kap,akkor kész agyonvágja az immunrendszerét, mis is elég sokat kaptunk gyerekként-mondjuk én azóta se-mégse mentünk tönkre,immunilag. :wink:
Nehéz ez,van gyerekorvos,aki mindenre ad, van aki meg semmire, sztem bazi nehéz eldönteni,h most vírus vagy baci.....

Kép
seriff
 
 


Ági, írok pü-t.

Kép
seriff
 
 


Hát nem tudom a doki kikéri-e hivatalból a papírokat :roll: Én elmentem az új dokihoz, írt egy papírt, hogy vállallja a Peti gyógykezelését. Én meg elementem vele a régi doki rendelésére fél órával a rendelés előtt már ott volt az aszisztens, odaadtam a papírt, ő meg a Peti papírjait lezárva és kész.

Eszti! Látom kérdeztem hasonlót, mint Serif. Bocs, dolgoztam nem vettem észre :oops:

Bölcsiben nálunk is van gyümölcs ebéd után, zöldség mondjuk csak reggelihez, mert az uzsi sokszor ilyen joghurt, müzli, pogi meg ilyenek. Azt hittem ez a gyümi általános előírás. nincs minden bölcsiben?

Kép
edó75
 
 


Edó, nincs. :( Szóval ez nem általános egyáltalán.
Az új orvos kikéri hivatalból a régi dokidtól a papírokat, ezzel nem kell foglalkoznod, postán elintézik egy hivatalos papírral. :)
Vendég
 


Én rákérdeztem az egyik dokinál (ugyanabban a rendelőben van mint az enyém), és azt mondta nekem kell kikérnem a papírokat, mert neki is kellemetlen lenne. Ő egy egészen új doktor néni és sztem még fél a nagy öregektől. Na mindegy valszeg megyünk mi is a Kardos Zsuzsához, ahova Mónika is. A lényeg, hogy szeretnék váltani, mert mert nem látok benne semmilyen orvosi alázatot, csak a pénzt látja bennünk (Eszti ha akarod megírom priviben milyen gáz volt az ünnepek alatt), de ha nem kihívom, hanem a rendelőbe megyek, akkor meg 5 perc alatt kidob, nem tájékoztat rendesen, stb.

A mi bölcsink is nagyon korrekt. Reggelire (bár erről mindig lekésünk) zöldség a kenyér mellé, tízórai gyömölcs és gyömölcslé. Ebédre mindig van gyümölcs és uzsonnára megint csak zöldség, he nem éppen joghurt van. Egyébként nekünk havonta egyszer vinni is kell 1 kiló szezonális gyümölcsöt.

Orsi, Hanci már szobatiszta? Mi sehol nem tartunk. Volt egy idő, amikor itthon csak bilizet, belepisilt-, kakilt. De aztán abbahgyta. Ragaszkodik a pelushoz, és kiborul, ha csak azt mondom neki, bugyi.

Ismeritek Kiváncsi Fáncsiból Stucccsecsét? Olyan édesen, hibátlanul mondja: stucccsecse.

Kép
agianyu
 
 


Képzeljétek tegnap nagy leértékelés volt a H&M-ben. Minden leértékelt ruhát további 50%-kal leértékeltek. Így egy 15990 ft-os kabátot -70% -50% csökkentés után 2043 ft-ért megvettem. Vettem apavadító szexi csipkés fűzöt fillérekért /amúgy nem vettem volna :oops: ), Julcsinak tündéri gumicsizmát, ruhákat (403 ft) :oops: . Utána beugrottam a C&A-ba, ahol a férjemnek 4 pulóvert vettem 690 ft/db áron és Julcsinak 2 nagyon csini farmert és egy felsőt (a pulóver alatt galléros ing hatású egybe szösszenet) 890 FT/db áron. Meg voltam elégedve magammal. Kár, hogy nem mindig ennyibe kerülnek.

Kép
agianyu
 
 


Jó kis bevásárlás! :lol: Julcsi hogy van? No igen én is ezt éreztem, hogy az új dokinak kellemetlen a régitől elkérni a papírokat, mondjuk speciel a miénk nem annyira fiatal. Engem mondjuk abszolút nem zavart hogy ki kellett kérni. Az igaz a régi dokival nem szívesen találkoztam volna, eléggé pipa voltam rá. Ééés ugye még lehet hogy "összefutunk" címszóval jobban láttam nem elmondani a véleményem, szóval ezért mentem az aszisztenshez :)

a mi bölcsinkben mondjuk a tízórai gyümölcslé elég gyér.... Mi abszolút nem vihetünk be gyümit (bár a szüreti mulatságra, októberben vittem málnát) Ha a gyerkőcnek szülinapja van nem lehet házi tortát vinni csak boltit és kell papír hogy hol vettük és meddig jó.

Serif! Hanna gyógyul?

Kép
edó75
 
 


Ági,ez nem ér, nekünk mié nem vásároltál???? Itt mié nincs H&M???
Hoppá,és mit szólt a férjed a vidító szexi cucchoz?
Aha, már nyár(augusztus) óta szobatiszta, hála annak,h el kezdtem dolgozni,és Anyukám sokat volt itt, és nem volt rest egy nap 125x megkérdezni. Az első héten még pelusban mentünk oviba, de a másodiktól kezdve nem,persze balesetek azé voltak és vannak, kezdetben több,mostanság 2 hetente 1x.Alváshoz mg kap pelust,itthon csak éjszakára(pedig mikor kezdte akkor reggelre mindig csuma száraz volt a pelusa-már nem )
És kis ügyi,mert már nemigen kell kérdezgetni,jó lefekvés előtt igen,mertugye a játékot nem akarja abbahagyni....
Na a mi dokink meg ki se jön.
Gyümi nálunk is van,meg zöldség-savanyú káposzta télen, de ősszel volt póréhagyma is :shock: ,meg persze paradicsom, paprika...Nálunk heti 2 gyümölcs-zöldség nap van,és kéirk,h a szülők vigyenek, de nem mindenki minden héten,hanem ahogy eszünkbe jut, nem is írják.

Edó, a torta nem feltétlenül baj,h így kérik, azt egyébként itt is, ez előírás, muszáj is, gondold el ha vki megbetegszik, salmonella-s lesz,nem azért mert Te olyan tortát sütsz, de azt kideríteni....jó ez így sztem.

Aha,nem lázas,nem is volt, csak aznap du, a köhögés meg javul, éjjel ma se tegnap se.

Peti jól van?

Julika se ment ma még igaz?

Kép
seriff
 
 


Ja persze hogy nem baj, hogy így kérik a sütit. Peti a múltkori takony óta okés, csak az influenza miatt nem visszük most egy darabig amíg nem csillapodik. Miért is ne a mi megyénkben van a legtöbb beteg :(

Kép
edó75
 
 


Nem mentünk bölcsibe, de nálunk a suliban tegnap és ma is síszünet van, tehát akkor sem vittem volna, ha nincs mandulagyulladás. A hétre kiírta a doki néni. Egyébként pénteken megyek átvenni a diplomámat. Talárt is fogunk kapni, majd csináltatok képet magamról.
Egyébként (csak halkan merem leírni, ti is diszkréten kezeljétek, mert van kollágám aki szokott itt olvasgatni, és rájött, hogy ez én vagyok), elkezdtem nézelődni a munkaerő-piacon. Hátha vmi jót találok :lol: .

Kép
agianyu
 
 


Hű, de csini leszel,talárban!

Na,itt van copfi Kép

Kép
seriff
 
 


De aranyos. :)
Vendég
 


Nagyon édes!

Hanna, Julcsi! Jobban vannak?

Kép
edó75
 
 


Nagyon szép Hancika! Nem is éátom picikének, hány centi?
Szerintem jobban van, bár folyik az orra.

Kép
agianyu
 
 


Gőzöm sincs :oops: ....Mostanában vagy 3 harisnyanadrágot selejteztem le (Blankának) mert kinőtte,meg a nadrágjait is.....

Ja, jobban,vagyis ma éjjel vmi rossszat álmodhatott mert 50 percig vígasztaltam.Közben az uram is lebetegedett...hétfő este 39.9 volt a láza,most meg köhög...

Kép
seriff
 
 


De hanyas nadrágot veszel neki? Mi 98-as rucikat hordunk. Még a 92-es méret is jó rá, de ha újakat vásárolok, már csak nagyobbat veszek.

Kép
agianyu
 
 


Mindenkinek jobbulást!!
Peti meg nem tudott 3 körül visszaaludni, és átjött hozzánk, úgy bújt mint még soha, hol az apjához hol hozzám. Olyan jól esnek az ilyen odabújások! Mostanában a Bundás és Rozsdást nézi és olyan szépen elmondja hogy azért nem tudott visszaaludni, mert nézett be egy szempár a szobájába (szempár = meséből) :lol: nem tudom hogy álmodta vagy csak képzelte, szerencse hogy nem sírt.

Kép
edó75
 
 


Inkább 92-t veszek még. De sztem ez a méretezés hülyeség,mert van 110-s harisnyája is,és már kicsi.....De nagy átlagban mondjuk 92-es ruhákat veszek..Olyan 87-88 cm, megpróbáltam megmérni, de mozog :roll: .

Kép
seriff
 
 


Edó, de ugye nem lett beteg? Köztetek azé visszaaludt?

Mindjárt sül az aranygaluskánk!

Kép
seriff
 
 


Enyim gyerek végre elérte a 11 kg-ot :oops: és 87 cm. Viszont iszonyú erős. A játszón simán felhúzza magát, ha felteszem a lógós izére. :shock:
Vendég
 


Aranygaluska, miii?? :wink:
Vendég
 


Aha visszaaludt, bár szerintem nem aludt olyan mélyen. Húú aranygaluska? imádom. Múlt héten mi is ettünk :) Jaa nem beteg Peti csak dokinéni javasolta, hogy ha megoldható akkor ne vigyük a bölcsibe.

Bencus nagyon ügyes! Jó magas!

Jajj kéne dolgoznom, de mostanában a főnökömnek az a heppje hogy este telefonál. Régebben reggel itt az irodában hívott. De most elhatározta hogy időben lefekszik és majd időben felkel. Na most 9kor nem igazán sikerül neki felkelni (nálunk az délután 3). Így este 6kor csörög hozzánk megbeszélni a melót. Bakker már nagyon unom, így megengedem magamnak hogy írjak munkaidőben a fórumra. Még jó hogy most mindenki otthon van :lol:

Kép
edó75
 
 


Eszti az egyáltalán nem kevés súly. Julcsi nyáron lesz 3 és 12 kiló. Sőt karácsonykor 11 kiló alá ment, de azt nagyon gyorsan visszaszedte, miután elkezdett enni. Egyébként 92 centi körül van.

Kép
agianyu
 
 


kaww2221100hggffdsuuztreqqlééáű

Kép
agianyu
 
 


szia Julcsi!! üdv a fórumon! :D

Kép
edó75
 
 


Julcsi, Te már megint itt garázdálkodsz?
Tényleg csajok,mi lesz ha tudnak majd olvasni, meg ide beírogatnak helyettünk a gyerekeink??

Julcsi, 12?Azt hittem hogy több,mármint nem azé mert láttam,hanem mert 1 évesen is kb ennyi volt, vagy rosszul emlékszem? Engem meg mit csesztetett mindenki,h milyen kicsi,most meg egy súlyban vannak.....Tényleg Ági,Te még méregeted?

Eszti,sztem sem kevés a 11kg! Pont jó,kis erőművész fiad van!

Kép
seriff
 
 


Edó,és amúgy milyen a főnök? Jól fizet? Tesóproject?

Kép
seriff
 
 


Bocs, de mindig itt garázdálkodik. Elmentem a kajákat megkavarni. Orsi, valahol ott akkor 1 évesen megállt és nem mozdul, csak nyúlik. Én ráállítom néha itthon a kis mérlegére, de a bölcsiben is szokták mérni. A tüdőgyuszi után meg csont ér bőr volt.

Ha meg majd megtanulnak olvasni (mert írni már primán tudnak), akkor kapnak egy saját topikot.

Orsi, múltkor néztem a videofelvételt, ami kint a faháznál készült anno nyáron. Annyit röhögtem, olyan édesek voltak a csajok, és ahogy falták (főleg az enyém) a biokölest. Akkor még tényleg kis szumóharcosok voltunk, Julcsi is meg én is. Ez sokat változott, Julcsi már vékony, én viszont újra szumós vagyok.

Kép
agianyu
 
 


Te mitől vagy újra szumós? Tesó? :wink: Amikor tavaly(előtt)ősszel Bp-en találkoztunk csont-bőr voltál!
Topic helyett laptopot olvastam :shock: :oops: ,bezizzentem, megint egésznap verika kertést a szomszédban, új lakó van......átemegyk és :evil: -kb apáink korú...

Kép
seriff
 
 


Hát nem a tesótól, henem a kajától.

Egyébként egyre többet beszélgetük Marcinnal (a férjem) a 2. babáról, úgyhogy szerintem lesz vmikor kistesó. Sőt már csak apa "kezében" van a sorsom, márha értitek. :wink:

Kép
agianyu
 
 


A kezében? :wink: Te nem azé vettél csupa sexi rucit? :wink: :D

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: