Új privát üzeneted érkezett!

Igen a kezében, mert tudod gyerekek is olvashatják a topikot. Julcsim is egyre sűrűbben szól hozzá.

Ma beszélgettem Mónika férjével. Képzeld azonnal megismert, pedig csak párszor találkoztunk úgy 1000 éve. Ez a Petya milxen édes, tiszta Mónika, és ahogy teker a biciklicével, haláli. Mindig imádtam, de megint fellángolt a szerelem. Olyan tündéri képe van, hogy nem lehet neki ellenállni. Nagyon bejön.

Kép
agianyu
 
 


Hiába ezek a Petyák már csak ilyenek :lol:

Főnök normális csak vannak hülyeségei. Nincs családja, neki első a munka és megfeledkezik róla, hogy másnak csak abban a 8 órában első a munka, nem amikor hazajön a családjához. Ha lesz fizuemelés nem panaszkodom, ha nem akkor igen. Hát lassan aktuális, a tesóprojekt. A főnöknek anno mondtam, hogy 1-2 éven belül akarunk még egy csemetét. CSak anynit fűzött hozzá hogy két évet nem maradhatok otthon :shock:

Kép
edó75
 
 


Nemcsak helyesek a Petik, de azt olvastam, hogy egy felmérés kimutatta, hogy a Péter nevűek általában sikeres emberek. Úgyhogy ezért is stipi - stop a Petyád.

Versenyszférában dolgozol?

Kép
agianyu
 
 

 
 

Ági, hát jó a memóriája Gergőnek :D ! Holnapután jönnek hozzánk, pont beszéltem du tesómmal és olyan cukikat mesélt,h csak na, az meg,h tud Peti bicajozni! Ilyen kicsik még nemigen szoktak!

Edó, a jófej főnök.....

Kép
seriff
 
 


Úgy teper a biciklivel, hogy nem akartam hinni a szememnek. Ráadásul elég nagy bicikli, nem az a tipus, hogy kényelmesen ül rajta a gyerek és előre kell nyújtani a lábát, mint a bölcsiben.

Ő keményen dolgozik azért, hogy a nyeregben maradjon, lába lent keményen tapos, és nagyon haláli. Tökéletesen teker.

Kép
agianyu
 
 


Dehát a bölcsisek 3 kerekűek Te, ez meg a pótkerekes fajta,nem? Mondta Nonni,h a házban többeknek volt ilyen,bevált,és Peti is használta a többiekét, hát vettek neki..mi is olyat akartunk, el is mentünk a Decathlonba, de ott a zuram meglátta a pedál nélkülit,és kész,elvesztünk.....de majd ha jobb idő lesz,kipróbáljuk....csak most hideg van nagyon itt.
Hogy vagytok?

Kép
seriff
 
 


Milyen a pedál nélküli bicikli?
Persze van Petyának pótkereke.

Kép
agianyu
 
 


Na, de a bölcsisek háromkerekűek nem?
Milyen-milyen?Nincs rajta pedál....fabicikli néven ismertebb, de ez momentán műanyagból van, lefotóztam karácsonykor, az előző vagy azelőtti oldalon lehet.....

Kép
seriff
 
 


Akkor te tolod, vagy mint a műanyag motort hajtja a gyerek? nem értem.
Igen a bölcsis 3kerekű.

Kép
agianyu
 
 


Visszakerestem, bár még mindig nem értem, de nagyon szép.

Kép
agianyu
 
 


Petikéjé hasonló mint ez, csak van rajta pedál :wink: , és két kis pótkerék is.

Kép
agianyu
 
 


Igen,mint a motort úgy hajtja, de hamar megtanul egyensúlyozni,mivel ez 2kerekű,nem 3,mint a motor.Hmm? Érted már? Hajtja-hajtja a lábaival,aztán felemeli a lábait és elhúz.....
Aszongyák. :wink:

Kép
seriff
 
 


Most már értem miért van úgy felöltöztetve Hanci. :D

Kép
agianyu
 
 


:P

Kép
seriff
 
 


Ági! Igen, de nem a hazai piacon. Szerintem sok helyre fel se vettek volna ha őszintén megmondom, hogy 1-2 év múlva szeretnék még egy gyereket. Szóval szerintem ehhez képest normális volt.

Kép
edó75
 
 


Edó, azt hogy érted, hogy nem a hazai piacon?

Kép
agianyu
 
 


Különben meg rajtam sem lesz talár. Ma van az osztó, és én nem vagyok ott. Sztájkolnak a vasutasok, pont ma. Kocsival meg most nem tudtam menni. Na mindegy, a férjem azt mondta, majd Corell-lel rajzol az egyik fényképemre. :wink:

Kép
agianyu
 
 


Hát, hogy mi az USA-ba tervezünk.

Kép
edó75
 
 


Basszus tényleg! :(:(

Kép
edó75
 
 


Utálom ezért...sosem azok szívnak,akik miatt kitalálják a sztrájkot!És az én drága nagyszüleim és tesómék sem tudtak ottlenni a diplomaosztómon,mert leszakadt a felsővezeték.....és előtte el sem akart jönni a Nagyapám, aztán meg mamika rábeszélte,h ha megérték és ....és akkor ez történt,azt hittem megszakad a szívem.....de sztem az övék is.

Ági,azé gratulálunk ám sok szeretettel! És nagyon ügyes vagy,és büszkék vagyunk Rád!

Kép
seriff
 
 


Köszönöm. És képzeljétek mivel ünnepeltem! Elmentem egy aerobik edzésre. :lol: Úgy tervezem, hogy ezentúl rendszeresen járni fogok.

Kép
agianyu
 
 


az klassz! már nekem is nagyon hiányzik a mozgás. na de mindjárt itt a tavasz jön az ásás, kapálás :) Most nézem Julcsi meg Peti között pont 8 hónap van :)

Kép
edó75
 
 


Julcsi, Hanna hogy vannak?

Kép
edó75
 
 


Hi, Hanna oviban! Tiszta jól lett pénteken,aztán szombaton úgy tűnt visszaesik, de el kezdtem az oscillo-t ezerrel....

Ági, faja is az, a többi napokon is meg tudod oldani,vagy hétvége a mozgásé?
(én kaptam ilyen legmastert)

Kép
seriff
 
 


Voltam még szombaton és vasárnap is. Tervezem, hogy hétközben is járok, most szerdán mennék legközelebb.

Használod is a legmastert?

Julcsi jár bölcsibe.

Kép
agianyu
 
 


Lesz farsang ovi/bölcsiben? Minek öltöznek a lányok/fiúk?

Kép
edó75
 
 


Edó, ez jó kérdés. :roll: Benyó azt mondta, hogy ő szeretne beöltözni (szerintem fogalma sincs róla, mire mondott igen :)).
Namármost: ilyen kicsi jelmez nincs a hiperekben, akkor mit csináljak? Kölcsönözni hót drágáért lehet. Lehet mi ezévben kihagyjuk, hacsak ki nem találok valamit jövő hétig. :)
Vendég
 


Használom hát, de még csak 2 hetes :wink: !
Hű, tök ügyes vagy, h így nyomod az aerobicot!

Lesz jelmez, pénteken délelőtt,mármint farsang, a jelmezt nem tudom még...nem rajong az ötletért Hanna, de gondoltam vmi katica-méhecske, csíkosban, pöttyösben, ...de fekete harisnyát hol lelek ekkorában? Lehet pillangó lesz,ahhoz nem kell fekete :wink:

Nálunk bárányhimlőjárvány van az oviban....remélem véd a védőoltás!

Kép
seriff
 
 


Bárányhimlő járvány?? basszus még az influenza sem múlt el :shock:

Eszti! teccik Benyónak a bölcsi?

Nálunk jövő hét csütörtökön lesz a farsang és a gondozó nénik azt találták ki hogy alapvetően pizsamaparty lesz :) (ők is abban lesznek, és ettől nem idegenkednek a gyerkőcök sem) de persze aki akar beöltözhet. mondták is hogy a kislányok tuti királylányok lesznek :) Petit megkérdeztem és ő is azt mondta, hogy be akar öltözni. Célirányosan megkérdeztem hogy nem akar-e teknős lenni? mert láttam a neten egy aranyos jelmezt :) azt mondta ok :) meg is rendeltem és remélem megfelel majd neki jövőre az oviba is :oops:

Kép
edó75
 
 


Na jó,nem úgy járvány,mert egy csomó gyerek persze be van oltva, de egy kislány,aki 2 hete volt pöttyös, az ikertesója meg most, és még 1-2-n....ebben a csoportban. Hol a teknős jelmez?

Kép
seriff
 
 


itt:

http://www.fintula.hu/index.php?id=term ... &nyelv=hun
ha minden igaz holnap hozzák.

Kép
edó75
 
 


Peti a szennyestartóban:
Kép

Kép
edó75
 
 


Julcsika cica lesz, vagy Eperke. Mind a kettőt elkészítem neki, és majd hangulatától függően választunk.

Cica: fekete gabó, sötétkék nadrág (fekete harisnya nincs:-((), rjta fekete vattával kitümött zokni farok. Fülecskék felgumizott két cofi. Orrocska fekete szemceruzával rajzolva, bajszok szintén.

Eperke: Jellegzetes öltözete: farmer, csíkos felső, pulover a derékra. Kalap egy rózsaszin kalapre eperke minták elhelyezve. Kézbenh Sodó cica és Süti kutya.

Édes Petya a szennyestartóban. De hol a szennyes?

Kép
agianyu
 
 


Eszti, legyen Benyó kisegér. Szütke ruházat, kitömött zokni farok. Ha elviseli az orrán kartonból kóp, fülecskék egy fajráfra kartonból felragasztva.

Én már csak ilyen itthoni kellékekből megoldott jelmezekben gondolkodom.

Vagy szőlő: Zöld ruha, lufikat ráerősíteni.

Vagy túró rudi: fehér ruhára piros pöttyök, felirat filcanyagból rá.

Stb.

Eszti legegyszerűbb színes újságpapírból egy nagy csákó, és akkor ő a bohóc.

Kép
agianyu
 
 


Ági! Épp előtte mostam ki az összeset :) Klasszok ezek a jelmezötletek.
Jaa és az új fényképezőmmel készült a kép :) képzeljétek a régi elromlott aztán visszaküldtük (már másfél éve lejárt a garija) és mivel megállapították, hogy gyári hibás és nincs hozzá alkatrész, küldtek egy új gépet. Canon S1 volt a régi és most egy S5-öt küldtek :) tök kafi :)

Kép
edó75
 
 


Ja, ezt a szőlőt én is megtaláltam a neten. :) Ha lesz hozzá hangulatom, megcsinálom, bár úgy gondolom, hogy Bence semmit nem fog megtűrni magán. :roll:

Edó, szereti nagyon, mondjuk nagyon jó is a bölcsi, a gondozónénik nagyon emberségesek, kellemes a környezet, szóval én maximálisan meg vagyok elégedve, meg úgy tűnik Bence is szereti. A bölcsiben egy angyal, semmi hiszti, semmi akaratoskodás, bezzeg itthon. :) Ott még a krumplifőzit is megeszi mind, ha itthon teszem elé, akkor egy falatot sem....ki érti ezt?? (illetve persze értem, csak hát érdekes nagyon :))
Vendég
 


Esztikém,a bölcsiben mindent befalnak!Itthon meg kerek szemmel néznek és simán elgondolnak mindenféle h...nek minket,h mit akarunk eléjük tenni :wink: :lol: !

Ági, Te milyen leleményes vagy!Arcfestést már próbáltátok? Te bemehetsz a farsangra?

Edó, édes Peti nagyon!

Kép
seriff
 
 


Igen, bemehetek. Be is megyek!!!
Nem próbáltuk még az arcfestést.

Tapasztalatom, hogy a gyerekek a legjobb oldalukat mutatják a bölcsiben. Semmi hiszti, mindent megcsinálnak, zokszó nélkül elalszanak, rendesen esznek, még az előkét is elviselik. Villámgyorsan felöltöznek, nem szarakodnak, pelust is egyből engedik kicserélni.
Bezzeg otthon...

Kép
agianyu
 
 


Olvastam Ranschburgot, és azt írta, hogy ez teljesen normális.... :roll: ok, de nem lehetne fordítva? :lol: 8)
Vendég
 


Ahan, hát nálunk ez délelőtti program,szülők nélkül, mint a Karácsony, Mikulás :shock: ....

Eszti, :lol: :lol: :lol:

Kép
seriff
 
 


Nálunk is délelőtti program, de be lehet menni :) No itt van az az előny hogy nincs ott fizikalag a főnök :D

Kép
edó75
 
 


Kép

Kép
seriff
 
 


ÚÚ de csajos. :)
Vendég
 


Benyó legújabb szava: taptanasz (ragtapasz) :)
A repülő pedig: lelebő :wink:
Vendég
 


Palacsintakirály :)

Kép
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: , cuki!

Kép
seriff
 
 


Nagyon édesek a gyerkőcök :D

Orsi, és ez fizetős bölcsi? Ott azért szoktak adni arra, hogy a szülő is jól érezze magát.

Nálunk is délelött van, de meghívtak minket is szeretettel. És ebben a pillanatban jut eszeómbe, hogy pont pénteken van, amikor nem tudok maradni. Na ezt még meg kell oldanom :cry:

Kép
agianyu
 
 


Eszti! Tök szuper, hogy ennyire tetszik neki a bölcsi! Nagyon édes a palacsintázós!!! Állásügyben van fejlemény?

Ági! Remélem sikerül megoldani, hogy ott maradj! Julcsiról kép?

Serif! Tünemény a kiscsajod! Képzeld nálunk is van bárányhimlő ...

Kép
edó75
 
 


Állásügyben van fejlemény, két lehetőség is van, meglátjuk melyik nyer. :) Ha nyert valamelyik, írom. :)
Vendég
 


Engem nem bánt,h nem mehettünk be, a nagyobbaknál már du-i farsang van, szülőstől,itt meg fotóznak, de így édesen felveszika ruhákat, és nem nyifognak,nekem tuti levetné.

Edó, de ugye Peti is be van oltva?

Kép
seriff
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: