Új privát üzeneted érkezett!

Virág!

Én a Balaton mellett lakok.Lehet,hogy azért itt könnyebb a közlekedés,mint akinek a BKV-val kell megküzdeni nap,mint nap. De itt sem lehet bejutni egy csomó helyre. Vagy szűk az ajtó, vagy 20 lépcső vezet felfelé.
Egy kicsit más: Múltkor akarok bemenni egy boltba, teljesen sík, gondoltam könnyen bejutok a babával. Az ajtón matricák: fagyi áthúzva, kutya áthúzva, babakocsi áthúzva. Kép
Vagy ne vásároljak babával, vagy hagyjam kinn....

Kitty
 


Kitty,
Én is várlak a listán! Kép
Puszi:
Anna

U.i.: Meg a topikban is. Kép
 


Sziasztok!

Ha minden összejön, mi is megyünk... de nem babakocsival, mert az reménytelen (távolsági busz...) Ha a párom is jön, akkor 1 db gyerek nyakban, egy kendőben Kép

Kitty
Nem tudod lefényképezni ezt a remek boltot a humánus táblácskájával?
Amúgy régebbi tapasztalat, hogy csomó boltban egyszerűen képtelenség babakocsival közlekedni... ha esetleg hely lenne, ott biztos dobozok stb. vannak...

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
 
 

 
 

még vmi
a rámpa nem biztos, hogy használható... a metrós aluljárok lépcsői elég meredekek, ha arra rámpát tesznek, az nem sokat ér... én legalábbis olyan meredeken képtelen vagyok feltolni egy babakocsit... főleg ha van egy másik gyerkőc is, aki azért még csimpaszkodna...

R.

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
 
 


Virág!

Most csiptelek el a tv2-ön.
Remek voltál! Kép)))))


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Megyünk mi is, 15 hós nagyfiúval + babakocsival!

Ezt találtuk Kép:
http://www.magyarhirlap.hu/Popup_index.php?type=hozzaszol&id=87714&hozzaszol=1
És a fele ki van moderálva... Kép

Kép
Kép
 


Váhu, Virág, erről lemaradtam, te szexpartnert a babaneten kerestél? KépKépKép

(hülyék azok ott mind)

Ildi

Ildi
 
 


Hát.. én nagyon megdöbbentem KépKépKépKépKépKép

ezek szerint túl sok olyan ember él, akik szerint ez nem probléma...

pedig az...

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
 
 



Sziasztok!

Én a hírtvben hallottam az akciónkról, de pontos dátumot még nem mondtak be.

Tegnap egy fazon megsértődött, mert a mozgólépcsőn nem engedtem el, ugyanis fogtam a babakocsit oldalról. A hülye állat!
És lacibácsi (magyarhírlap) és a társai is!

Ed

Edina
Kép
Kép
 
 


Hahó,
magyarhirlap: a szokásos, a kismama maradjon otthon, nehogy ki merészeljen mozdulni, az elintézendők majd elintézik magukat, a vásárolnivaló berepül a lakásba, a gyerek is hazarepül magától, ill. a beteg csecsemő vhogy csak eldiffundál orvoshoz... A rendes kismama akkor foglalkozik a babával, ha egész nap otthon állasztja, akár van kert, akár nincs Kép És aki nem ezt csinálja, az ugye önző dög (mert csakis bababoltba megy, plázázik, kirakatokat nézeget, hol élnek ezek???) elmebeteg, ja és feminista (mint szitokszó), na ez már igazán röhej...

Bocs, ez a topik nem erre van, de muszáj volt kiírnom magamból.

Anna,
én csak az elnöknek szóltam. Kép

Üdv
Kriszi
 
 


Úristen, milyen egy elmebeteg társaság az ott a a Magyar Hírlapon. Kép : Kép
Szomorú.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Elmebetegek bizony. És bele se merek gondolni, mi volt a kimoderált hozzászólásokban Kép Kép Kép.

Kép
Kép
 


Sziasztok Szervezkedő és Pártoló Anyukák!

Nagyon örülök, hogy figyelemmel kíséritek, sőt segítetek a szervezkedésben.
Sajnos Virág most internet kapcsolat nélkül maradt egy ideig, de hamarosan újra köztünk lesz!

Addig is légyszi terjesszétek az infót, legyünk sokan ott 20-án!!!!!

Lesznek gyerek programok is, még pontosan nem tudjuk mi, de biztos jó lesz!



Üdv.
Andi

Kép
 
 


Sziasztok!

Virág!
Leginkább szóban terjeszteném az igét. Mondjuk egy-két szórólapot ki tudnék tenni a máltán, biztosan elolvasnák, lehet, hogy szereznénk híveket....

Sajnos én minden médiabemutatkozásról lemaradtam. Pedig szívesen megnézte-hallgattam volna őket....

Snoopy

KépKép
 
 


UI.

Rebi!
Vannak ám egészen széles rámpák is, mint pl. a Nyugatinál egy, amin autók is lemehetnek. Csak mivel mindkettőt rámpának hívják, sokan gondolnak arra a bizonyos 2 betoncsíkra, ami szerinted veszélyes. Én azon a véleményen vagyok, hogy még az is jobb lenne, mint a semmi, de egy IGAZI széles rámpa a mozgáskorlátozottaknak is jó.
 
 


Szia Snoopy!

Nem 100%, de azt hiszem holnap, szerdán (vagyis ma) reggel negyed 8-kor lesz a DUna tv-n.
A tegnapi Tények pedig azt hiszem a tv2.hu -n meg lehet nézni felvételről, de ez sem tuti.

Pénteken pedig 14 órakor a BP. tévében.
Üdv.
Andi
 
 


Sziasztok!

Ha valakinek van egy (vagy több) frappáns szlogen-ötlete, szívesen várjuk őket!
Ha minden jól megy, visszaolvashatjátok őket a demonstráción, transzparens formájában!Kép

Pl.: "NEKÜNK EZ MAGAS!!!"

Bóbita
 
 


Lemaradtam kicsit, úgy rémlik, az elején még az volt, hgoy ha megkapjátok az engedélyeket. Most végül is a rendőrség hivatalosan engedélyezte a dolgot? Nem minősitette a forgalom túlzott akadályozásának? (azért lássuk be, eléggé nagy a Blahán általában a gyalogos forgalom)

Ildi

Ildi
 
 


Andi

Pozitív példának nekem is a Nyugatinál lévő 2 feljáró jutott eszembe... az viszont nem, hogy ezeket is rámpának hívják Kép... De ezt utólag megcsinálni nem hiszem, hogy lehet... utólagos "akadálymentesítésként" csak a kész lépcsőre tehető rámpa jutott eszembe. Ilyenen próbálkoztam lakótelepi ház lépcsőjénél... inkább felkaptam és vittem a kocsit Kép

R.

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
 
 


A két betoncsík szerintem életveszély. Én ott is inkább cipelem a babakocsit, ahol ilyen van, és közben azon imádkozom, hogy a 3 évesem ne akarjon ott lemenni gyalog, mert nagyon szűk ahhoz, hogy ő ott biztonsággal lelépkedjen.
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Ildi: közben kiderült, hogy nem engedély kell, hanem csak be kell jelenteni.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, köszi, akkor értem, bejelentik és utána ha nem tetszik a rendőröknek, akkor tilthatják le, csak kérdés meddig... (remélem, hoyg nem fogják, csak sok ilyenről hallottam az elmúlt egy-két évben)
Ildi

Ildi
 
 


Sziasztok,
meggyógyult a gépünk! Kép

Rebi,
nem a lépcsőRE akarunk rámpát! Kép Hanem az EU szabványoknak megfelelő 8-10 fokos lépcsőmentes "utat".

PIldi,
mért, nálad elfelejtettem bepróbálkozni? KépKépKép

De most tényleg, nem tudtátok, hogy leszbi szexpartnert keresek, és azért tépem itt a számat lassan 3 éve? Kép

Bigacsiga,
elmebeteg társaság? Komolyan így gondolod? Akkor miért tartod magánban a kapcsolatot a magát most éppen Maxie-nek nevező nővel? Vagy tényleg nem egyértelmű számodra, hogy ki ő? (PIldi, Snoopy, ti is ismeritek...)

Snoopy,
az is jó. Kép Média: leszünk még... Kép (OFF: sms-emet megkaptad?)

Engedély: ma felhívtak a rendőrségtől, MINDEN OK! KépKépKép Mehet a buli! Kép

A DunaTV negyed 7-kor volt.

Elvileg ma este negyed 11-kor lesz az MTV1-en egy hosszabb műsorocska rólunk, az Estében. Ha mégse, akkor holnap ugyanakkor ugyanott.

Virág
 


A gond az, hogy a Nyugatinál sem a kerekesekre gondoltak, hanem a boltok miatt van a rámpa, hogy le tudják vinni az árut. Kép
 
 


Lesz!
 


Szia Virág!
De jó hogy újból itt vagy! Kép
Nemrég írtam a Listára. Válaszolj légyszi amint tudsz!
Andi
 
 


A lehető leggyorsabban fogok.
 


OFF: Virág, nem mondod komolyan, csak nem? Ez a Maxie szárnyakkal rendelkezik? Mikor olvastam először, ki is akadtam, hogy mi van, ilyen kicsi a világ, hogy a neten még mindig mindenki ismeri egymást, vagy hogy a csudában van ez, hogy egy teljesen más jellegű platformon olyan emberkék legyenek, akik ennyi mindent tudnak rólad.
És Kata, te tényleg tartod vele a kapcsolatot? Még azóta?
Ő ezekszerint még létezik a neten valahol valamilyen néven... én már teljesen töröltem a memóriámból a létét, valahogy úgy, mint a babanetről eltűnő személyekét is szoktuk...

ILdi
ON

Ildi
 
 


OFF: PIldi, de, komolyan gondolom. Teljesen egyértelmű... Kép ON

Virág
 


Sziasztok!

Na tessék a babanet lenyelte egy hozzászólásomat!

Szóval mindenkinek köszi a médiás infókat, majd figyelek.

Kérdeztem azt is, hogy nincs-e valamilyen nyomtatható anyag, szórólap, amit akkor is ki tudnék tenni a játszóra, ha épp nem vagyok annyit ott, hogy osszam az igét?

Ha van, akkor elküldenétek nekem?

Köszi!

Snoopy

KépKép
 
 


Bigacsiga,
elmebeteg társaság? Komolyan így gondolod? Akkor miért tartod magánban a kapcsolatot a magát most éppen Maxie-nek nevező nővel? Vagy tényleg nem egyértelmű számodra, hogy ki ő? (PIldi, Snoopy, ti is ismeritek...)


Virág!
Hát ez kurva jó! Most te is beállsz az elmebetegek közé? Komolyan?
Egyesek milyen jól értesültek a mások postaládájával kapcsolatban is.
Aztán meg csodálkoznak meg pufognak, ha őfeléjük is ilyen áll információk áramlanak.
Netán kéred az e-mail címét is?
Mit gondolsz, te most mit terjesztesz rólam?
Enged már meg nekem, hogy azzal tartsam a kapcsolatot, akár magánban, akár nyíltan, akivel én akarom.
Ilyen alapon akkor veled vajon miért?
Különben nem tudtam ki Maxie, csak sejtem, hogy a szárnyasra gondolsz.
Én már csak ilyen hülye vagyok, hogy csak téged ismertelek fel a Babaneten, őt nem.
Különben meg egyszer olvastam el a hozzászólásokat kutya futtában, nem többször, sőt nem rágtam meg minden egyes szavát sem. Az viszont feltűnt még így is nekem, hogy tényleg sokat tudott, írt rólad.
De hál isten sem ezt sem mást nem tőlem tudja. Na vajon, akkor kitől? Mert, ugye én levelezek vele szerinted, de te barátkoztál vele hajdanán, szerintem. Az meg, hogy egy évben két e-mail-t váltunk egymással az egyiket Karácsonykor a másikat Húsvétkor nem akkor bűn, hogy a te fejed én miattam fájjon. Azt a két e-mailt te is megszoktad kapni, meg más is.

További jó napot!


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Látod P.Idi!

Ezt hívják, úgy egyrészről, hogy rágalom, másrészről, hogy pletyka.
És majdnem bedöltél te is neki.
Ugyan is én az egész társaságra írtam, hogy elmebeteg nem csak a Maxie nevű hozzászlóra.



bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Snoopy!
Méltem neked szórólapokat a profilbeli címre.
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Borcsa!

Köszike, puszika!
Elküldtem egy kerekesszékes barátomnak is biztos, ami biztos.

Snoopy

KépKép
 
 


Bigacsiga,
bocsáss meg. Az elmúlt pár napról nem mondhatom el, hogy az én napjaim voltak. Programok és érzelmek szempontjából is erősen túlfeszítettek voltak. Hülye voltam, ne haragudj.

Virág
 


Virág!
Ne haragudj, (és a többiek se), de leiratkoznék a listáról. Nagyon korlátozott az internet-hozzáfárésem, a férjem itthon, kötetlen munkaidőben dolgozik a gépen, úgyhogy elég ritkán tudok netezni. Jelenleg a levelezőprogramunk sem működik, és a freemail.hu-n keresztül egyszerűen nem tudom kezelni ezt a mennyiségű levelet, nem is beszélve arról, hogy konstruktívan részt vegyek a szervezésben. 20-án mindenesetre ott leszek, szólok, akinek tudok, és a későbbiekben is támogatnám az egyesületet (amennyire tőlem telik.Kép).

Ági
Kép
Kép
 
 


Virág!

OK! Bocs nálam is feszitett a hangulat. Csak nálam más miatt.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Akkor ezt megbeszéltük. Kép Felejtsük el. Kép Van kedved magánban megírni, mi a baj?

Virág
 


Lányok!Lélekben veletek innen vidékröl is!Azért kellett megszabadulnunk a szeretett Graco 4funkciós TravelSys-töl, mert képtelenség volt vele közlekedni, pedig Pécsett no metro, én meg no tömegközlekedés. Csak egyszerüen volt, hogy beszorultunk a boltajtóba, vagy kis híján gurultam kocsival, gyerekkel és a bevásárolt cuccossal a lépcsön lefelé. Merthogy dögnehéz egy ilyen nagy kocsi,mint tudjuk. De a legviccesebb volt, mikor beszorultunk a boltajtóba, se ki, se be senki. Mígnem nagynehezen kifeszítették a másik ajtószárnyat lecövekelö izét. Kár, hogy nem készült felvétel rólunk, mert demo videó lehetett volna az adott célhoz. Hát elö a farbával, és hajrá. Lélekben veletek vagyunk mi vidékiek is.
Cseri
Ja, és az Unio boldogabbik felén nemhogy a babakocsimentesítö matricától ájulnának el, de a kutyák is lazán bevásárolnak és MOZGÓLÉPCSÖZNEK. CA-ban, Karstadtban rendszeresen látok plázázó ebeket. Nemhogy babakocsikat, ujjé...Arab, török vendégmunkáséknál a babás anyucik összetaliznak a központban, majd kisebb tömeget képezve és némi forgalmi akadályt is, bevonulnak mondjuk a CA gyerekrészlegére.6-8 babakocsival. Óriásliftben.De ha valaki mégis a mozgólépcsÖre kever a babakocsival, nem orditják le a haját. Saját tapasztalat. :-)
Cseri
 


sziasztok! és én csak most találtam ide, de jobb később, mint még később. Nem biztos, hogy ott tudonk lenni, Budáról ikerbkocsival+2 ovissal .... szóval értitek, viszont szórólapot szívesen kitennék. Gyerekorvosi rendelőkbe is kéne, meg játszókon.! Szóljatok, ha még aktuális!
Nem lehetne megoldani, hogy a demó hirdetése úgy feljöjjön amikor bekapcsolod a babanetet, mint a találkozós meghívó?
A beszorulásról annyit, hogy mi direkt vettünk egy terepkerekű ikerkocsit, mert itt a hegyen nehéz a simával. Ez viszont nem fér be a GYEREKORVOSI RENDELŐ ajtaján. Illetve beférne, készült is feljegyzés, hogy kinyithatatlan a dupla ajtó, ez 5 hónapja volt... Szóval a módszer: Gyerekeket kipakolni bevinni, cuccokat a kocsiból szintén, aztán összehajtani a kocsit, becipelni, kinyitni...kifele uez fordítva!
De írok vmi +-at is: Mi annak idején, amikor még "csak" 2 gyerekünk volt, autónk meg nem, akkor BKV-val jártunk testvérkocsival bébiúszni. Volt egy sofőr, aki mindig kivitt a garázsmenettel, maíg jó volt nekünk, így megúsztunk egy átszállást, és egész közel jutottunk az uszihoz. És ez hónapokig ment, szerencsére jókor volt reggel a műszakváltás! Üdv: Claire
 
 


Cseribogi,
köszi a támogatást, és azért jó tudni, hogy mi a cél - már ami a mentalitást illeti.

Claire,
továbbítom a kérésedet, és küldök egy mélt a szórólapunkkal.
Megértem, ha nem jössz majd a demóra. Kép és Kép Reméljük, ezen ezentúl nem múlik... De sajnos nem megy 5 nap alatt.

Virág
 


Hagnosz,
remélem, később csatlakozol. Kép

Lányok, írtam már, hogy jön a Kolompos is? Nem pokrócok, hanem játszóasztalok lesznek, ahová állhatnak a gyerekek gyurmázni, vadgesztenye bábokat gyártani, lesz arcfestés is, stb. Ez, úgy tűnik, fent lesz. A Kolompos lent az aluljáróban. Ha nem lesz normális erősítésük. Tud valaki 6 állómikrofont, keverőpultot mikroportlyukkal szerezni kölcsön és ingyen? (Jó vicc volt? Kép)

Claire,
megkaptad a mélt?

Virág
 


A DEMONSTRÁCIÓ <font color="ff0000">MA FÉL 4-KOR LESZ! GYERTEK!!! Kép</font>
 


Ott leszünk!!! Kép
bogancsi+Tomi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


Szorítunk innen Pécsről!!!
Kriszi és Cicó
 
 


Sziasztok!

Mi is itthonról godolunk rátok és nagyon várjuk a beszámolót!!!!

Mamika és Bencus
 


Sziasztok!

Ott voltunk, lehettünk volna többen is Kép Jó lenne, ha mozdulna vmi az ügyben ezután.
Fényképeket nem találtam a neten sehol. Ti láttatok vhol?
üdv
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
 


Sziasztok!

Mi voltunk az mtv híradójában is! Igaz, csak oldalról.

itt van néhány fotó:
http://www.ma.hu/page/cikk/aa/0/99937/1

és itt is:
http://www.mno.hu/index.mno?cikk=241117&rvt=84

Ed

Edina
Kép
Kép
 
 


Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: