Új privát üzeneted érkezett!

Azt hittem az előző nem ment el. De mégis. Attól még szarul érint ez az egész katyvasz. Már nem tudhatom, ki kicsoda.
 
 


Hát, Kukacz valóban írt akkora marhaságokat, többször is, hogy a hajam is égnek állt tőle. Aztán amikor reagáltam rá, arra nem válaszolt... Csak ír, ír, de hogy olvasna is néha...
Volt itt egy lány, Nikie. Hát az írt állandóan ugyanarról, mindenhol, mint a szajkó - és okosabb volt az orvosoknál, mindig.
Névtelen
 


Csak egy rövid röppenet, ahhoz amit írtam: találtam egy topikot, aminek a címe fogott meg. Elkezdtem olvasni, s még eleinte érdeklődéssel olvastam, de teljesen elment tőle a kedvem miután Kukacz, s ezután persze mások is tele off-olják Kép
Erről beszélünk itt néhányan!
Igaz, hogy a topik indító Kukacz, de akkor döntse már el, hogy miről is akar beszélgetni.

http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39890/53647.html?1074886021#POST237462
Rigó
 

 
 

Na, azt telleg szepen szetOFFoltak.Kép
De miert maganyos a Kukacz??? Unatkozik?
boci
 


boci, úgy látom itt mindenki unatkozik

Váltsatok már témát. Senki nem érzi, hogy kezd undorító lenni ez a fröcsögés Kép
Nyanya
 


Nyanya, ha nem vetted volna észre ez a _Dühöngő_ !
Dühöngtem, mert találtam egy topikot, ami felhívta a figyelmemet, de olvashatatlan az eredeti téma, mert teljesen szét lett off-olva.

Nyilvánvalóan te is unatkozhatsz, ha veszed rá a fáradtságot (?), hogy a "dühöngőknek" beszólj Kép
Ha undorít a téma (vagy inkább fájdalmas az igazság), kerüld el az itteni hozzászólásokat.
Rigó
 


Rigó, nem demagógnak szántam. Kép Csak arra gondoltam, hogy akit nem kedvelek különösebben (én sem kedvelek mindenkit), azt kerülöm. Aztán rájöttem, hogy Kukacz sokat szólt hozzá ezekhez a mostanság oly frekventált topikokhoz (hálapénz, egyebek), ahol valóban nehéz elkerülni. De ezeket már rég nem olvasom. Kép Szerintem meg igenis, ronda dolog belerúgni abba, aki úgyis bukdácsol. Csak a vak nem látja, hogy miért "rohangál oda minden asztalhoz" Kukacz. Jó neked, mert eszerint el sem tudod képzelni, hogy vki a magányosság miatt jár a babanetre. Másrészt meg nem tudom, mi a fenének szólok bele olyan dolgokba, amihez semmi közöm, amikor már annyiszor megkaptam érte a magamét, persze álnicken vagy névtelenül. Kíváncsi lennék rá, hogy milyen néven ismerhetlek téged, vagy 90%-ot. Mert az fix, hogy nem új motorosok vagytok errefelé. 90% véleményével szvsz az volt a baj, hogy aláírta ezt a 90%-ot. Mert odáig oké, hogy ő unja @ hsz-ait, de ez az általánosítás joggal dühített fel sokakat.
Legvégül pedig Solyával értek egyet: nem jó már ide járni. De nem írom, hogy nem is fogok, mert aztán hátha mégis, meg különben sem érdekel úgysem senkit. Kép
Klára, aki szintén nagyon szomorú már két napja
 
 


Solya!Nem értem, mivel bantottalak meg, nem allt szandékomban!!! Komolyan!!!

Klara! Nem vagyok annyira rossz helyzetben, mint gondolhatjatok ezek utan. Nem kivanom kifejteni, valahol mar leirtam. Csak egyszer-22-én irtam az elmult napon-bol mindenbe... Azzal szorakoztam, hogy a nevem legyen az elsö oldalon... Jo, hülye 1 jaték, de AKKOR segitett elterelni a figyelmemet 1 közeli csaladtag halalarol, a betegségemröl, az almatlansagomrol. Nem bukdacsolok. A babanet nekem arra lett volna jo, hogy magyarul levelezgethessek, de mar par napja-még mielött lerohantak volna-én is irtam, nem jo mar ide jarni!!!

Afonya!Arra volt energiad, hogy iderakd, hany helyre irtam, de arra nem, hogy megbocsass nekem, amiért undok voltam Veled???Erdekes!!!

Rigo, kedves! Olyasmiröl még nem hallottal, hogy kell tudni megbocsajtani??? Emberek vagyunk, követünk el hibakat!!! Mindannyian. Es akarva-akaratlanul megbantunk masokat. Ilyenkor igenis KELL bocsanatot kérni!!! Es tudni kell megbocsajtani!!! Talan tudod (Kép), van 1 szép tanmese pld az eltévelyedett baranyrol...Tudni kell megbocsajtani akkor is, ha a masik késöbb talan ujra hibazik...Rigo, te sosem követsz el hibakat??? Irigykedem!!!

R.Juli! Rajtad meglepödtem, de TE legalabb vallaltad a neved.

Nem irtam amugy az összes topicba, hogy irtam volna??? Mit csinaljak a debreceni kismamaknal??? Vagy a kruppos gyerekeknél???

Jaj, jaj, lanyok, de szomoru ez...Kép

EXKUKACZ
Vendég
 


mi volt az a buzidolog csivel?
légykizümmög
 


Kép
qrva
 


Én csak nézek, nézek...és egyre kevésbé értem a dolgokat. Amúgy én is szomorú vagyok. Ez már nem az , ami volt. Sajnos.
ZSuzsa
 
 


Jajjj, mi van itt!!! Nem banom meg, ha nem jövök többet!!!
Még 1x:nem unatkozom. Leirtam a maganyos kismamak topic-ban, ha érdekel valakit... Oda tényleg nem kellett volna mennem. De mentem. Többet nem fogok!

Sokan nem értettetek. Csak annyit belölem, hogy furcsa vagyok. Ez mindig igy volt. Vagy szerettek, vagy utaltak. Közömbös nem vagyok soha senkinek... Ez van. Sokan-mint kritizaloim-nem szeretik a massagot. Jobb olyannak lenni, mint a legtöbben. Nem tudok...

Ilyen egy kissé félresikeredett, de joszivü és becsületes müvészlélek!

"Ertem a porszemek tancat a napban,
a tavolsag vad, hivo énekét.
En ismerem a bünt és szenvedélyt,
Tudom, hogy bünre hiv, ha a bünt megbocsajtjak.
Es tudom, hogy gyilkos, aki szeret:
S a kar ölel, hogy fojto hurkot adjon:
Felbujto,biro,hohér,aldozat:
Az összefogott élet vagyok:ASSZONY."

EXKUKACZ
Vendég
 


Nem szabadna ekkora lelki kérdést csinálni ebből. Nagy általánosságban egymásnak tök idegen csajok vagyunk, van egy közös bennünk: mindenkinek van gyereke. Ha ez nincs, sosem találkozunk. Az, hogy később ki-ki talál más közösséget is, az csak szerencse, no meg arra is jó, hogy ne csak a szoptatásról tudjunk beszélni.
De túlértékelni ezeket a kapcsolatokat nem szabad.
Kíváncsi lennék, ha találkoznánk abban a bizonyos kávéházban gyerekek nélkül, mennyi ideig tudnánk beszélgetni, mielőtt beáll a kínos csend. Szóval sztem mindenkinek megvan a maga kis élete, társasága, itt arctalanul/névtelenül meg lehet osztani egymással olyan dolgokat is, amiket ismerősökkel nem, de nem szabadna lelki kérdést csinálni abból, hogy ez vagy az hogy szólt be, miért sértődött meg, mitől van kiakadva. Ez csak virtuális kapcsolat. (Kivétel az, ha v.kik itt ismerkednek meg, aztán személyesen is összebarátkoznak.) Azt gondolom, ha valakik nagyon egy húron pendülnek és összebarátkoznak személyesen is, az hurrá, de, ha nem, hát nem. Nem kell erőltetni, nem kell jóban lenni, ha nem megy magától. Minek? Ne kerülgessük a forró kását, Kukaczot senki nem ismeri, a kontinens másik felén él, ne vegyétek fel ennyire az ő problémáit, ne érezzetek ekkora felelősséget iránta.
És, persze, ha sikerülne túllépni ezen és kicsit felületesebben kezelni az itteni kapcsolatokat, akkor mindjárt jó volna ide járni. Én személy szerint nem azért jövök, hogy elmélyüljek, hanem pont azért, hogy csak úgy beszélgessek. Tudom, nem vagyunk egyformák.
 
 


ne menj el!!!
névtelen
 


Klára, igazad van abban, hogy akit nem kedvelünk ki kell kerülni, de vele pont az a baj, hogy nem hagyja magát kikerülni (lásd pl. 21:14-es hozzászólásom). Csakhogy értsd, nyitott egy barátnő kerestetik vagy valami ehhez hasonló című topikot. Biztos, hogy abba nem fogok beledühöngeni, mert nyilvánvalóan az egy kötetlen témájú topik (és nem is fogok ott a későbbiekben felbukkani sem nickkel sem névtelenül, mert nem érdekel). Viszont, ha bemegyek egy olyan topikba, ahol az olyan orvosokról van szó, akiknek "hálával tartozunk", ott nem szeretnék oldalakon keresztül más témáról olvasni. Nem idézek belőle, ha érdekel nézd meg. Túl ezen, még az egy-két off hozzászólással sincs bajom. Beszélgetés közben is előfordulnak csapongások, de amikor már csak nyomokban lehet fellelni egy kötött témát, ott már zavaró.
A dühöngőt sem kötelező olvasni. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne gyere ide, és soha nem állt szándékomban K-ot vagy mást elüldözni a babanetről. Ezután sem teszem, de legyen kikerülhető.
El tudom képzelni, hogy milyen magányosnak és rossz kedvűnek lenni, valóban rosszul esne, ha belémrugnának, de köztem és K között van egy óriási különbség. Én soha nem adtam okot a hozzászólásaimba arra, hogy ezt megtegyék és a topikokon belül csak olyat írok, ami a témához kapcsolódik.
Az én értelmezésemben azzal sincs baj, hogy "beleszóltál". Szíved joga, hogy leírd a gondolataidat és a véleményedet. Erre valók a fórumok. Én is ezt teszem.
Akartam még mondani valamit, de írás közben fel kellett állnom. Ha eszembe jut, talán még leírom.

Érdektelen, hogy mi a nickem, úgy sem tudnál többet rólam.

Rigó
Rigó
 


Riggancs!nagy baj,hogy az emberek 99%a olyan barom mint te!nagy nagy baj.
kukori
 


Kukori!Igenigen...
Rjulirigo90megatöbbiszennyalak!Miért jo az,ha valakit kidob 1 diszes csapat?Mindenhol ez van.Munkahelyen,meg suliban,mindenhol.Senkik vagytok,és ha valaki igazibol valaki akar itt lenni,megijedtek,beszartok,és elüldözitek!
lenny
 


Juli, én asszem "elvi" kérdésben még sosem értettem veled ennyire egyet, mint most, a legutóbbbi hozzászólásoddal. És én erre az oldalára még eddig nem is gondoltam, csak most, hogy írod, most jövök rá...

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Lenny, ettől még nem szenny alakok gyülekezete az emberiség, csak majom korunk óta így múködik a rendszer. Először én is sérelmeztem, hogy így van, mert beletelt jópár évembe, mire megtanultam úgy magam lenni, hogy azért akiket kedvelek, legalább azokkal jóban legyek. Sőt, a munkahelyi alkalmazkodás külön lecke volt, mert ott ráadásul azokkal is jóban kell lenni, akiket még csak nem is kedvelek. Hát ez néhány embernek, pl. nekem, nehéz lecke. De meg kell oldani, mert nem fog a kedvemért a világ változni meg.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Milyen furi.00óra50perc környékén csak Kukacz írt a babanetre az Archivumba, meg ide kukori és lenny.Biztosan véletlen egybeesés.
lenke
 


Adrienn most nagyon jokat irtal, de miert vagy allandoan olyan frusztralt????? Kép
hapci
 


Bravó, rjuli!
Hihetetlenül frappánsan megfogalmaztad azt, amit magam is gondolok.
Ez nem a valós tér. Ez virtuális tér. Igazi barátságok itt nem szövődnek törvényszerűen -persze van rá példa, de nem barátod itt mindenki, akivel az írásai alapján szimpatizálsz.

Kukacz,
most sértődötten lelépni butaság. 90% sem azt akarta, hogy tűnj el, csak hogy vegyél vissza, legyél kevesebb.
Ha szomorú vagy, és magányos, te tehetsz róla. És egyedül csak te is változtathatsz rajta, nem oldhatja meg helyetted a virtuális világ.

Viszont amit Áfonya topikjába búcsúzóul beírtál, az enyhén szólva gusztustalan húzás volt.

Jamina
 
 


Sziasztok!

Azzal, amit rjuli irt, maximalisan egyetertek, elozo hozzaszolasom vegen en is erre celoztam, csak nem tudtam ilyen jol megfogalmazniKép

Mas: amire itt tobben panaszkodnak, hogy mar nem jo a babanet... Osszetett ez a dolog. Tenyleg negativ hatassal /nekunk, "torzstagoknak", a fenntartoknak gondolom nem annyiraKép/ volt ez a halapenzes, keretlen reklam. De lecsengoben van, akarcsak a MAV-os topic, a RubintReka is kifullad, szepen eltunnek az unatkozo kekeckedok.

Itt szinte mindenki mindennap ir magarol, csaladjarol, a napjarol, ami eloben, egy valos barati kapcsolatnal sincs. Es ezert ez sokkal hamarabb kifullad. Lefutottak a nagy temak az elmult hetekben /vallas, szeretet, gyerekveres, nemjuteszembetobbKép/, ez is kifujt, az ember mar csak ismetli magat. A gyerekek mar nem dedek, elmultak az elso hetek, honapok aggodalmai, mikor meg naponta voltak kerdeseink...
Mikor idejottem a babanetre, akkor is volt "mag", aztan szep lassan ok is eltuntek... es nem miattunk, akik most itt vagyunk, hanem mert ez a netes kozossegek sorsa, altalaban. Cserelodik.
Es maradnak a ritkabb beszelgetesek, a hobbik, a kirandulasos tarsasagok es ez igy normalis. Helyere kerul minden.

-Afonya

ui: Kukacz, huzogatod az oroszlan bajszat... de hiabaKép
 
 


Sziasztok!
Afonya, nagyon igazad van. A netes közösségek sorsa pontosan az, hogy időről-időre cserélődik a társaság. Na meg, hogy vannak konfliktusok, mert bizony nagyon különbözőek vagyunk mindannyian.
Mint a babanet egyik működtetője bizom abban, hogy a babanet a régi, és csak a látogatószám növekedésével lett több a konfliktus ...
Az elmult négy évben sok barátság, baráti társaság születését éltem meg, és tudom, hogy a sértődések, balhék ellenére a többség sok mindennel gazdagodva köszönt el, vagy maradt a babanetes csapat tagja! Kép
apa
apa
 
 


Komolyan csajok, kikattantam a Babaneten!
Itt állandóan ilyen kukaczoskodás megy??? Kép Ha találok végre egy élő topicot, ami valami témához kapcsolódik és nem a "2002. áprilisi babák" vagy "szegedi anyukák" bennfentes, összeszokott, zárt közössége, az tuti, hogy vagy elhal (pedig sokszor jók a témák) vagy elszáll ilyen pitiáner vitákon (lsd. Rubintrékát). Szóval úgy látszik reménytelen beszélgetni értelmesen... Kép
Kár, lehet, hogy nyitok egy kukacoskodásmentes topicot, ahol az alapszabály, hogy csak az marad a beszélgetésben, aki átnéz a névtelen és konstruktív hozzászólás nélküli bemondogatók megjegyzésein.
itt is exrépa
répahelyett
 


Bocsánat a 2002-es babáktól és a szegedi anyukáktól. Csak illusztráltam, hogy az újonnan jövők szívesebben és könnyebben csatlakoz(ná)nak egy adott, körülírt témához.
exrépa
répahelyett
 


Archiv
Csatlakozzon Ön is az anyázásmentes topikhoz. Last munite hozzászólás-helyek még foglalhatók irodánkban. Ne hagyja ki! Csak Önnek, csak most!
:P

Exrépa üdv a klubban!

 
 


Lanyok! Higgyétek el, sosem akartam rosszat, sosem bantottam itt senkit, ha 1 éjszaka tultengtem, és oltari baromsagokat irtam-amit beismerek-csak 1X fordult elö! Nagyon szomoru voltam, mert meghalt valaki, akit szerettem, nem tudtam aludni, ilyenek...

Nem akartam soha veszekedést, még ha néha lett is vita ebböl-abbol. Szerettem ide jarni, megismertem 1 csomo csodalatos lanyt, Akikkel természetesen tartom majd a kapcsolatot, de ide nem tudom, hogy jövök-e még!!!Tudom, sokaknak nem fogok hianyozni, akinek igen, attol elnézést kérek. Aznap este nagyon rosszul voltam, és nem jodolgomban zavartam itt össze mindent. Komolyan sajnalom!!!

Lenke! Barmennyire is furcsa, se Kunkori, se Lenny nem én voltam, ha névtelenül akarnék irni, gondolod, olyan hü..e lennék, hogy pont akkor mashova meg névvel???Kép Na, ennyire azért nem!!!Kép

Afonya! Nem huzogattam én semmit, föleg nem az emlitett oroszlan bajszat, amit irtam Neked, viccnek szantam!!! Szerettem volna a mult héten, ha megbocsajtasz. Ennyi az egész. Hiszen picike dologrol volt szo!!!Kép

Apa! Neked is igazad van, sokat kaptam a babanettöl. Ezért Köszönet!!!Kép

Ami miatt elmegyek, azok nem a kritikak. Hanem azok elöadasa, Rigo, meg 90% kicsit tullöttek a célon. 1 éjszaka voltam too much itt, de csak egyszer. Ekkor irtam a marhasagokat. Maskor nem.

Babakra vigyazzatok, tovabbi jo szorakozast, és ha egyszer ujra valakit kritizalni akartok, könyörgöm:emberi modon!!! Ez azoknak is szol, akik kapva az engem szidalmazo a propos-n, masokat kezdtek szidni. Jajnekem...Kép

Nem vagyok mar regisztralt, de TENYLEG én voltam Kukacz!!!KépKépKép
Exkukacz
 


(ex)Kukacz,
ez szép volt. És igazán megható. De azért ha már szépen kiérzékenykedtük magunkat, akkor hadd írjak még (tényleg remélem, hogy nem utoljára) pár sort!
Senki nem akart téged elüldözni a babanetről. Akik nem fogták a pártodat, egy se azt mondta, hogy fogd be a szád, menj haza, feküldj le, pusztán annyit, hogy szűrd meg kicsit, amit írsz. Ha nem is a megfelelő hangnemben - azért legyünk kicsit igazságosak, te se mindig a megfelelő hangnemben írtál!
A másik pedig az, hogy a babaneten talán nincs is olyan ember, aki ne kapott volna itt-ott a nyaka közé. Ezzel meg kell tudni birkózni. Még egy magadfajta művészléleknek is. Kép Nem várhatod el mindenkitől, hogy rajongjon érted.
A harmadik dolog: igen, keményen fogalmazott 90%. Biztos, hogy bántó volt, nekem is rosszul esett volna, amit írt. De: emlékezz vissza, Kukacz, hány esetben kaptál finom, tréfás figyelmeztetést, és mi volt a hatás? Még jó, ha semmi, de inkább az, hogy siettél megsértődni, és még annak kellett rosszul éreznie magát, aki mert egy óvatos szóval figyelmeztetni. Ja, mert nem ám egyetlen ilyen éjszakád volt, azért maradjunk a tényeknél...!
De Kukacz, nem az a baj, hogy időnként elszáll a kezed, nekem is szállt már el, másnak is, nem vagy egyedül azzal, hogy átmenetileg csak "kifelé" élsz! De ha valaki ezért szól, akkor meg kell értsd őt is. Tudni kell szembesülni a hibáinkkal is. (nehéééz, tudom én is, pedig nekem alig van hibám! KépKépKép)
Mert: neked talán eszedbe se jut, de az örökös topikszétoffolással, hogy már ilyen szép újmagyarul beszéljek, másoknak kárt okozol! Bizony, kárt, anyagi természetűt leginkább (de idegrendszerit is).
Hadd magyarázzam el. Nálunk még csak most indul be a jóléti társadalom. Soknak van már számítógépe, de nem telik korlátlan internet-használatra. Abban a néhány órában, amíg fent lehetnek a neten, esetleg nemcsak szórakozni, hanem tartalmasan beszélgetni is szeretnének. És ha minden topikban ott bohóckodsz (nem sértés a szó, magad is szoktál ilyesmit írni, remélem, most megérted!), akkor ahány felesleges topiknyitás, annyiszor 3-5 perc attól függően, hogy mennyire lassú a net, megy veszendőbe! Ha sok topikba írsz, akkor sokszor 3-5 percet dobott ki a modemes az ablakon. Ezért tiltakoztak sokan a gifek ellen is, mert az további perceket tesz rá minden egyes megnyitásra. Ha valaki nem modemes, akkor is rabolod az idejét, ami szintén van, akinek drága (mert kevés).
Hidd el, hogy nem becses személyed ellen tiltakoztak, akik mostmár több hónap után keményen szóvá tették a viselkedésedet, hanem ilyen egyszerű gyakorlati, techniakai, ha kell, pénzügyi okok miatt! Ezt már sokkal korábban meg kellett volna értened! Nyiss egy, ha akarod kettő vagy három olyan topikot, ahol csak körülötted forog az élet, ahol mindenről és mindenkivel arról csevegsz, amiről csak akarsz, és annyi gifet és képet és meglepetést teszel föl, amennyit nem szégyellsz Kép, és ezzel úgy gondolom, a kecske is jóllakik, a káposzta is megmarad. Ha meg mások beszélgetéseihez akarsz kapcsolódni, akkor be kell tartani bizonyos társasági szabályokat. Ez van. Ahol előírás a nagyestélyi, nem mehetsz be farmerban. Ez csak hasonlat, kéretik nem belekötni Kép.
Ne menekülj el! Azt hiszem, ha alkalmazkodsz ilyen technikai dolgokban a többség - de legyen akár kisebbség, annak is vannak jogai! Kép - igényeihez, akkor mindenki nagyrabecsüléssel fogadja soraidat, te magadat is.
Üdv, és azt se bánom, ha velem nem állsz többé szóba emiatt a levél miatt, de nagyon-nagyon reménykedem, hogy megfogadod, amit írtam! Hidd el, neked lesz könnyebb.
Kíváncsi
 


Kivancsi, nem azt irtad valahol, hogy most mar vegre tobb idot szeretnel tolteni a csaladoddal, nevelni a gyerekeidet, vezetni a haztartast, es nem jossz tobbet???
Ahhoz kepest....Kép
gyerekek
 


Miért, drágáim, csak nem azt mondjátok, hogy túl sokat írok a babanetre? És akkor mennyi a kevés? Különben meg, amikor nem is vagytok itthon, ne lógjatok az interneten! Kép
 


Nekem nyoc, hogy mennyit vagy itt, csak aruld el a titkot!
Hogy csinalod????
Ki foglakozik a sracokkal, ki takarit, ki foz-sut, ki beszelget a ferjjel, ki gondozza a kertet, stb?? Kép
gyerekek
 


Na most ki a kíváncsi voltaképpen? Kép
 


Na elég legyen, mert szétültetlek titeket. A topik cime dühöngő, nem pedig kötekedő.

Tsókolomkivánok
Zsunya

 
 


De Zsunya, ez nem kötekedés, hanem csipkelődés! Kép Tisztára jó kedvem van, és amint látod, a gyerekek is jól vannak... Kép
 


És most Kukacz tényleg elment? És lehet ki-regisztrálni innen? azt hittem, aki egyszer beszáll, annak annyi.... KépKépKép
 


Szilvi
ez így is van, annak annyi Kép
a profilodban van egy olyen pont, hogy Hozzáférés megszűntetése.
Nyanya
 


Mellékesen:nem a lényeget szégyellem az üzeneteimben,hanem a hangnemet.
Speciel sokszor Kukac maitt jöttem.gif-ek,stb.
aranyhal
 


Apa!te meg homokos vagy,hogy csajokkal beszélgetsz itten?
anyuka
 


Írtam, de inkább töröltem.
 
 


De, torzsvendeg Csi klubjabanKép

-Afonya

ui: Apa, bocs, de ezt nem hagyhattam ki, Csi biztos nem merte leirniKép Egyebkent meg koszi az egyetertest a cserelodes temaban.
 
 


KépKépKép

De, le mertem írni, aztán töröltem...Ha szegény Apa nem olvasta a beindult üzletemet, akkor csak döbbenten állt volnaKép
 
 


Miért is lennék én homokos??!!Kép
apa
apa
 
 


MI VAN??? MILYEN CSI ÜZLETE? Vki világosítson már fel, mert megesz a kíváncsiság! Kép

Anyuskám,
biztosíthatlak, apa nem egy feminim pasas. Kép Sőt. Egyébként a logikád rendkívül érdekes. Nekem úgy tűnik, hogy a homokosokra az jellemző, hogy a saját nemüket részesítik előnyben. Ez pedig valahogy nem úgy tűnik...

Virág
Virág
 


Na jo, szoval CSI-nek (allitolag) van valahol BP-en egy buziklubja, ahol a Bartok Krisztian lep fel estenkent!.
pletyi
 


Akkor nem vagyok meleg!!!
Kép
Köszi Virág!
apa
apa
 
 


Apa!
Természetesen attól még Téged is szívesen látunk!Kép
Csi
 
 


Édes Istenem!
Hát nincs miről beszélgessetek?
Már csak ez marad beszélgetés gyanánt?
Ennél még a párom is jobb, bár az meg olyan mint az aranyhalam, megeszi a föztöm, de sose beszélget velem. Kép
3a
 


Kedves 3a!
Bocsika, ha felzaklattalak... Ne volt szándékom felbosszantani téged. Én csak benéztem ide, oszt belekeveredtem egy párbeszédbe.
Most megyek is, jó beszélgetést komoly dolgokról!Kép
Üdv, apa

Majdnem elfelejtettem: azt az aranyhalat meg kéne csókolni, talán egy beszédes herceggé változik!!!Kép)
apa
 
 


Dühöngök.Meg vagyok döbbenve.Egy hétig nem jövök,visszalesek:Kukacot elüldözitek,Csi buzidizsit vezet,apa ott törzsvendég.Mi van itt?

Kukac rendes maca volt.Mért kellett elmarni?Szégyenlhetitek magatok.Hülyeségeket irkalt?Néha.De ki nem?Voltak klassz dolgok is.Sokakat biztatott,vigasztalt.Nyanya meg Kukac mindent telerakott giffel,le lettek hurrogva,erre nyitottak maguknak egy gifes helyet.Mi ebben a rossz?Kész.
Nézzetek mélyen magatokba,gonoszok voltatok.Azok,akik szerint Bellanna buta,meg Jamina,meg Mamszi,meg ki tudja ki még.Azok,akik aput buzinak nevezték.
Régiek!Nem undokoskodjatok névtelenül.Kukacnak nem itt kellett volna részegen randaliroznia,de akkor ezt tette,ez van.Nem kellett volna elüldözni.
Apa,tényleg,mért irogatsz ide?Orvos vagy?
mostnévtelen
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron