Új privát üzeneted érkezett!

Kedves váakozó, leendő szülők!
Sajnos, olyan helyzetbe kerültem, hogy nem tudom gyermekem felnevelését vállalni. Gondoltam az abortuszra, de nem ment, nem tudtam megtenni.
Jelenleg a genetikai teszt (Prena-teszt) eredményére várok, ami elvileg hétfőn lesz kész, így akkor tudjuk meg a nemét is a kis Drágának.
Olyan családot szeretnék neki, ahol a szeretetet és a nyugalmat mindenképp megkapja, ahol imádni tudják így is, hogy nem a sajátjuk.
Ha magadra/magatokra ismertek, akkor jelentkezzetek a zasztia@gmail.com email címen.
 
 


 
 


Kedves Katrac,

Próbáltam privát üzenetet küldeni, de valamiért csak berakja a kimenőbe, nem küldi el:( Érdeklődni szeretnék, hogy megtalálta-e a leendő szülőket,


 

 
 

Kedves Kismama!

Mi megtettünk mindent, hogy kisbabánk születhessen, de sajnos nem lehet. Ha nehéz helyzetbe kerültél és nem tudod vállalni a kisbabát, kérlek írj nekünk! Határozattal rendelkezünk az örökbefogadáshoz. Sajátunkként fogjuk szeretni a picit, meg tudunk neki adni mindent, amire szüksége van. E-mail címünk: orokbefogadas@citromail.hu

 


Kedves mindenki!
Úgy néz ki terhes vagyok, elvetetni nem tudom már de nem is akarom. 12hetes vagyok. Szeretnék neki örökbefogadó szülőt találni. Nem szeretném ha itthon a családom megtudná, nekik azt mondanám dolgozni vagyok. Szeretném ha segítenének. Nagyon félek. Nem tudom felnevelni, nagyon rosszul élek. Most kezdett helyre jönni az életem.
 
 


Szia, írj legyszi a repas.fabain@gmail.com címre Nekem, és segítek
 


Szia, bocs, elírtam az e-mail címemet, a jó cím: repas.fabian@gmail.com Írj ide nekem és segítek mindenben amiben tudok. @letty:

 


@letty:
@letty:
Szia!
Ha gondolod, ezen az e-mail címen megtalálsz minket és tudunk beszélni telefonon is, ha megadod a számod a levélben! Visszahívunk!
anzangel15@gmail.com


Letty! hugery@citromail.hu email címre várom leveled! Köszönöm!


Kedves Letty! Amennyiben aktuális még az örökbeadás kérlek vedd fel velem a kapcsolatot. 06202252019 vagy lillanagy353@gmail.com
 


@letty: "Kedves mindenki!Úgy néz ki terhes vagyok, elvetetni nem tudom már de nem is akarom. 12hetes vagyok. Szeretnék neki örökbefogadó szülőt találni. Nem szeretném ha itthon a családom megtudná, nekik azt mondanám dolgozni vagyok. Szeretném ha segítenének. Nagyon félek. Nem tudom felnevelni, nagyon rosszul élek. Most kezdett helyre jönni az életem. "


Szia Letty

en amerikaban elek, Floridaban, miami kornyeken. Nekem egy szallitasi export cegem van, a parom pedig gyerek neuro pszzichologus.Ha meg aktualis az orokbeadas kerlek keress meg privatban a yepezadriana72@gmail.com emailben. 

koszonom

andy
 
 


Kedves Kismama!
Ha meghoztad azt a döntést hogy örökbe adod születendő babádat kérlek írj a szivunkcsucske@gmail.com email címre.Már lassan 3 éve várunk,sajnos sokan vannak olyan olyan helyzetben hogy nem lehet vérszerinti babájuk ezért nagyon hosszú a várakozási idő.Ami törvényileg megengedett abban szívesen segítünk.Vidéken élünk saját kertes házunkban,csak a gyermek hiányzik a teljes boldogságunkhoz.


Kedves Kismama!
Ha nehéz helyzetbe kerültél és nem tudod vállalni a kisbabát, kérlek írj nekünk! Határozattal rendelkezünk az örökbefogadáshoz. Sajátunkként fogjuk szeretni a picit, meg tudunk neki adni mindent, amire szüksége van. E-mail címünk: orokbefogadas@citromail.hu
 


Kedves Ksimamák!


Érvényes örökbefogadási határozattal (0-4 év, ikrekre is) rendelkező meleg fiúpár keresi azt a bajban lévő édesanyát, aki szeretne gyermekének egy biztos, szerető családot biztosítani, nyílt örökbefogadáson keresztül. Olyan valakit keresünk, akinek tényleg fontos, hogy születendő gyermeke egy nyitott, elfogadó családban nevelkedjen nagyszülőkkel, dédszülőkkel és unokatestvérekkel körbevéve. Mi 34 és 36 évesek vagyunk, több mint 10 éve élünk együtt. Az Egyesült Királyságban házasodtunk össze és költöztünk haza pár évvel ezelőtt. Stabil egzitenciális háttérrel, de ami fontosabb, rengeteg megosztandó szeretettel a szívünkben szeretnénk a családunkat egy kisbabával bővíteni. Amennyiben magadra ismertél kedves Anyuka, kérlek jelentkezz a gyereketakarunk@freemail.hu email címen. Köszönöm szépen

 


Kedves Kismama!Örökbeadáson gondolkozol?Kérlek írj nekünk! Segítünk! Végig terhesség alatt is! Minden megbeszélés kérdése! Minden vágyunk egy kisbaba, aki nagyon szerető családba és jó anyagi körülmények között nőne fel. Kérlek kedves kismama olyat válasz mint mi akinek még egy gyermek se adatott. boglarkabarna1@freemail.hu vagy 06203709719


[size=150][/size]Kedves Kismama! Amennyiben olyan helyzetbe kerültél hogy születendő gyermeked nem tudod megtartani kérlek vedd fel velem a kapcsolatot. lillanagy353@gmail.com 06202252019
 


Kedves Kismama!


Ha fontolgatod kisbabád örökbeadását, s meghoztad ezt a nehéz döntést, kérlek írj nekünk! Örökbefogadási alkalmassági határozattal rendelkezünk. Ha szeretnél minket megismerni, vagy valakivel beszélgetni, akkor ránk bármikor számíthatsz. E-mail címünk: krisztinaeskrisztian@gmail.com


Köszönettel: Kriszta és Krisztián



Kedves Kismama! Ha azt a döntést kellett meghoznod, hogy kisbabádat örökbe szeretnéd adni, akkor mi szívesen felneveljük becsülettel, szeretettel, odaadással. Fiatal házaspár vagyunk Pest megyei kertess családi házban élünk. Mar van egy örökbefogadott kisfiúnk, de szeretnénk meg egy gyermeket. Ha gyermeked jó helyen szeretnéd tudni, ahol boldog élete lehet, keress minket kérlek a torokbaba001@gmail.com e-mail címen. Érvényes határozattal rendelkezünk.❤❤
csillike19
Budapest XV. kerület
 
 


Kedves mindenki !
8 hetes terhes vagyok viszont nem tudom a babát megtartani és gondos megbízható nevelőszülőket keresek a számára. Aki magára ismer kérem keressen meg az alábbi e-mail címen : vivientakacs756@gmail.com


Sziasztok !
Megint én viszont biztos béna vagyok de nem tudom kitörölni a posztomat. Megszületett a döntés úgyhogy kérlek ne írjatok többen. Köszönöm


Kedves Kismama!

Fiatal házaspár vagyunk (31 évesek) és már régóta szeretnénk kisbabát, hogy végre egy család legyünk. Túl vagyunk már számos vizsgálaton, aminek eredményeképp azt kaptuk meg, egyikünknek sincs semmi egészségügyi gondja, két éve mégis elvesztettünk 8 hetesen egy babát. Négy sikertelen inszemináció és egy sikertelen lombik után úgy döntöttünk, szeretnénk az örökbefogadással is elindulni, lévén hogy mindig is nagy családra vágytunk.
Ha meghoztad a döntést, hogy örökbeadnád a születendő kisbabát, kérlek írj nekünk!
kisbaba.adri@gmail.com

Köszönjük, hogy elolvastad!


Adri
 


Sziasztok!!

Tudom kapok hideget ,meleget de mivel nekünk csak ez a járható út és sok embernek sikerült már igy, muszáj megprobálnunk(próba -szerencse:) )

Sok év, rengeteg vizsgálat, kezelés és 5 elvesztett baba után ugy döntöttünk a férjemmel hogy nem kockáztatjuk a probálkozással az egészségemet,lemondunk a vér szerinti babáról és sziv szerinti babánk lesz.Jogerős határozattal rendelkezünk örökbefogadásra de hiába vagyunk elfogadoak mindenben igy is éveket mondanak a tegyesznél igy megprobáljuk magánutas örökbefogadást más néven a nyilt örökbefogadást. Ha magadra ismersz vagy ismertek olyan kismamát aki eldöntötte hogy bármilyen okból nem tudja/akarja megtartani a babáját és lemondana róla a mi javunkra természetes alapítvány vagy tegyesz bevonásával hivatalos úton az kérem keressen fel minket,had váljon valóra az álmunk hogy anya és apa legyünk végre egy család a kisbabánkal.Irj bátran és ismerkedjünk meg . :) Köszönjük szépen mindenkinek előre is a segítséget. Emailom ahova irni tudtok: nickey9518@gmail.com

NAGYON VÁRUNK MÁR PICIKÉNK
 


Sziasztok!


Reménybeli apukaként is ér ide írni? :) Feleségemmel mi is örömmel vállalnánk egy - vagy több - gyermek örökbefogadását. A szerető családi légkör és a jó körülmények adottak, plusz minden szükséges igazolásunk, határozatunk megvan. 


Kedves Kismama! Amennyiben élethelyzetedből adódóan nem tudod megtartani gyermekedet, a legtöbb, amit tehetsz érte, hogy biztosítod számára a boldog élet lehetőségét egy általad kiválasztott szimpatikus családban.


A mi bemutatkozásunkat itt olvashatod: www.orokbefogadnank.hu


Üdv: István és Tímea


 


Szeretnénk a férjemmel örökbe fogadni egy kisbabát. Tudom, hogy ez egyik félnek sem könnyű, próbálunk segíteni Neked. Nagyon vágyunk egy kisbabára, komolyak a szándékaink. Jogerős örökbefogadói határozattal rendelkezünk, minden papírunk megvan hozzá, hogy örökbe fogadhassunk. Sajnos sok-sok év is lehet a várakozás, ezért próbálunk magánúton Rád találni.
Ha nem tudod vállalni a pici jövevény érkezését, kérlek írj nekem és segítsük egymást kölcsönösen! Természetesen TEGYESZ vagy alapítvány bevonásával szeretnénk intézni a hivatalos formai dolgokat, ebben is segítünk, bárhol élsz az országban. Írhatsz itt a fórumon privátban vagy az e-mailemre: remenykedvevarunk@gmail.com
Nagyon bízom benne, hogy megtaláljuk egymást!!!

 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron