Új privát üzeneted érkezett!

Egy szokatlan kérésem lenne. 35-éves vagyok (a férjem is)15-évig jártuk az orvosokat eredménytelenül,sajnos tudomásul kellet vennünk hogy nekünk soha nem lehet saját gyerekünk. Elhatároztuk hogy örökbefogadunk egy csecsemõt. Egy kislányt szerettünk volna mindig. ...Már 3-éve várunk arra hogy hozzá jússunk egy kis gyerekhez. Nem tudom még meddig váratnak minket.
Kérem aki tudd segitsen...bármiben.. Mit tegyünk? Esetleg ismernek-e olyan személyt aki várandós és nem szeretné,nem tudja felnevelni a kisbabát...? Kérem segítsenek hogy örökbe fogadhassunk egy csecsemõt!!!!
Köszönettel: Vanda
Névtelen
 


Kattints ide, és máris többet tudszKép
Névtelen
 


Sziasztok
 
 

 
 

Az előző hölgyhöz nekem pont ellentétes problémám van!
Van egy kisbabám akit sajnos nem tudok egyedül felnevelni hiába minden segítség csáó anyaotthon egyedül anyámra számíthattam de neki is kicsi a jövedelme!
Gondoltam már helyettes szülőségre is de eltanácsoltak és két héten belül döntenem kell...különben intézetbe adhatom a gyerekem-amit nem akarok
Ha valaki tud segítsen!!!!
 
 


Kedves Bojongo!

Most láttam meg a soraidat, és tudom hónapokkal ezelőtt irtál, lehet, hogy már késő. Nem tudom, mekkora a pici, és azt sem, hogy azóta intézetben van-e, de ha nem mondtál le a szülői felügyeleti jogodról, vagy nem oldódott meg a helyzet, itt kaphatsz segitséget.

www.golyahiregyesulet.hu

Ingyenes telefonszámuk (az oldalukon is rajta van - kapcsolat menüpont alatt) 06-80-203-923

Reggel 6-tól este 22-ig hivható.

Minden jót Neked!
Vendég
 


Szia!
Szerintem keresd fel a Bölcső Alapotványt. Nem mondom, hogy egyből kaptok de szerintem nem kell ilyen hosszú ideig várni.
 
 


Sziasztok! Mi a férjemmel olyan hölgyet keresünk aki nem tudja megtartani születendő babáját és Ő szeretné kiválasztani az öröbefogadó szülőket. Sajnos nekünk nem lehet kisbabánk, már több mint egy éve várunk örökbefogadásra kérem ha van itt olyan nő aki ilyen helyzetben van írjon és mindent megbeszélünk. Nagyon szeretnénk egy kisbabát akit elfogadunk és teljes szivünkből szerethetünk! Komolyak a szándékaink személyes találkozás kép csere, szélhámosok kiméljenek mert ez nem tréfa dolog.


Sziasztok !
Sajnos nekünk sem lehet babánk a férjemmel. Beadtuk az örökbefogadáshoz a papírt csak hát ez is lassan megy nagyon.
Remélem ha meg lesz a határozatunk,utána nem kell olyan sok időt várni.
Azért ha valaki szándékozik örökbe adni babát és szimpatikus neki a hozzá szólásom akkor várom a privát levelét. Hátha van olyan kismama aki örökbe adná nekünk babáját. (egész életemben kisbabát szerettem volna,de sajna nem jön össze.) Én tisztelem azt a nőt aki meg tudja tenni ezt a lépést. Minden szeretetem a babáé lenne. :)
Jelige :kicsi baba


én 30hetes terhes vagyok. nem tudok sajnos még egy gyermeket felnevelni, mert van 3 ebből 2fiam és egy lányom. nagyon szépek egészségesek. anyagi helyzetem nem teheti meg hogy megtartsam, én mindenképpen örökbe szeretném adni a babát. nem tudom fiú vagy lány, szívem szerint nem is szeretném megtudni és szerintem akinek tényleg babára van szüksége mindegy hogy milyen nemű. bárkinek nem adom örökbe, mert én tényleg olyan szülőt keresek aki ezt a babyt rendesen tisztességgel felneveli. ha van olyan aki komolyan gondolja elérhet a vanda870814@gmail.hu e-mail címen.
 


Sziasztok! Férjemmel ázsiai származású kisgyereket szeretnénk adoptálni, ha valaki tud, kérem segítsen, szélhámosok kíméljenek.Köszönöm! szefi78@indamail.hu
 
 


sziasztok
mi olyan kismamat keresunk aki valamilyen oknal fogva nem tudja felnevelni a gyermeket!!!!!!!!!
egy elkesered hazaspar vagyunk annyi probaltatason mar keresztul mentunk es nem lehet sajnos sajat gyerekunk.
ha valaki tudd valakit aki megszulne es lemondana rola minekunk teljesulne eletunk legnagyobb vagya!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mi tisztessegel felnevelenenk hiszen o nekunk a legnagyobb almunk.
ha az a sok konny beszelni tudna elmodnana lelkunk legnagyobb hianyat.
kerem szepen aki tudd segitsen kerem!!!!!
tiszteseges becsuletes hazaspar vagyunk.
egy gyonyoru csaladot tudunk neki adni egy meg gyonyorubb ELETET!!!!!!!!!!!!!!!!!
krikecske
valahol
 
 


Minden álmom egy kisbaba!
Örökbe szeretnék fogadni egy újszülött kisbabát!
Reménykedek hogy a sors öszze hoz egy egészséges személyel aki e álmomat teljesíteni fogja!
 
 


@vanda870:


Szia,

szeretném tudni mi történt a babyvel?
Várom válaszod!
Elöre is köszönöm.
 
 


Sziasztok! 12 hetes kismama vagyok és szeretném örökbe adni mert nem tudok felnevelni még egy gyereket a jelenlegi helyzetembe a baba édesapja meg halani se szeretne rólunk! Remélem találok egy családot aki meg tud adni neki mindent!


Sziasztok !
20hetes kismama vagyok ,és szeretném örökbe adni kis babám sajnos annyira rossz anyagi helyzetem van hogy nem tudnám felnevelni,reménykedem hogy valaki tud segíteni.olyan családot keresek ahol mindent meg kap a kicsi !
 


Sziasztok!

37 éves pár vagyunk, évek óta sikertelenül próbálkozunk, nem maradtam várandós.
Szeretnénk örökbefogadni...sajnos nem biztatnak semmi jóval a szervezeteknél, ezért fordulok Hozzátok.
Ha valaki szeretné örökbe adni a babáját vagy tudtok olyat aki ilyen helyzetben van,kérlek szóljatok.
Mindene meglenne a picinek, Budapestiek vagyunk, jó körülmények között élünk.

Köszönettel
 


@violettu:


Ha még nem találtál megoldást, szívesen beszélnék Veled!
 
 


Sziasztok!33-ik hétben járó kismami vagyok örökbe szeretném adni ezt a kis ártatlan csöppséget aki kisfiú :)  Sajnos nem tudom megtartani ugyan is már van gyermekem akit egyedül nevelek és a párom 24-ik héten elhagyott minket.Sajnos így nem tudok megfelelö körülményeket biztosítani számára és a legjobbat szeretném neki.Bízom benne,hogy megtalálom azt a kedves párt aki magáénak nevelné és mindent megadna neki amit én sajnos nem tudok!!Nehéz időkön megyek kersztül,de erős vagyok és komoly szándékom van arról,hogy lemondok a babáról,ígynem kell attól tartani,hogy esetleg vissza lépnék!!100/-ik biztos vagyok a döntésemben,mert nem tehetek másként!!
csajszii
Dunaújváros
 
 


Sziasztok babát szeretnénk örökbefogadni, ha van itt olyan aki jó szülőket keres, írjon.
 


Sziasztok!

Csajszii

Talaltal mar a kis babadnak szuloket?
Hogy alakult?

 
 


Sziasztok! Mi szeretnénk örökbefogadni és örömmel láttam, hogy vannak itt anyukák akik örökbefogadókat keresnek! Az örömömnek viszont gyorsan vége lett, amikor azt tapasztaltam, hogy egy öröbeadó kismama sem méltat még válaszra sem! Mondjuk egy ilyen jól esne, hogy bocs, már találtam szülöket, vagy meggondoltam magam..esetleg a falra ahova kiírják, hogy örökbe akarják adni, oda azt is kiírhatnák, hogy már nem aktuális! Hallottam pozitív esetekröl akiknek igy sikerült örökbefogadni, de sajnos én az ellenkezöjét tapasztaltam
Azt hiszem inkább várok tovább a várólistán mint sokan mások, mint valakiknek írogassak akik még csak nem is válaszolnak. Szerintem itt nem én vagyok egyedüli ember  aki nem kapott választ!
További szép napot Mindenkinek!
 
 


Szia orhidea. Irtam privat uzenetet.
gyorimo
dujv
 
 


Orokbefogado szuloket keresek akik orokbe fogadna
k a babam. Kerem vegyek fel a kapcsolatot velem!!
gyorimo
dujv
 
 


Szia gyorimo, írtam prívát üzenetet neked!
 


Szia pappvera. Probaltam valaszolni de nem kuldte el az uzenete.
gyorimo
dujv
 
 


Gyorimo irj a privát e-mail címemre : pappvera@gmail.hu
 


Szia gyorimo!


Sajnos csak ma láttam meg üzeneted, de azonnal válaszoltam. Ha még aktuális a dolog akkor várom jelentkezésed! üdv

 
 


@gyorimo: "Orokbefogado szuloket keresek akik orokbe fogadnak a babam. Kerem vegyek fel a kapcsolatot velem!!"


Kedves Gyorimo! Írtam Neked privát üzenetet.
 


Sziasztok! Férjemmel szeretnénk örökbe fogadni egy kisbabát. Származása és neme nem számít. Kérem, hogy ha valaki nem tudja megoldani születendő gyermeke felnevelését és szeretettel teli, biztos családba kívánja örökbe adni, keressen fel minket! (Az örökbefogadáshoz szükséges papírjaink is megvannak.) E-mail címem: lombik80@indamail.hu
 


Sziasztok,


Egyesül Királyságban élő meleg pár vagyunk és minden vágyunk hogy kisbabánk lehessen. Rengeteg csaló béranyán vagyunk már túl, ugyhogy ezt a dolgot elvetettük. Ha esetleg van valaki olyan aki bármilyen okból nem tudja megtartani születendő pici babáját kérem írjon a babatakarunk@freemail.hu címre. A baba egy szerető, stabil családba kerülne és szívesen segítenénk az édesanyanak is 


Nagyon köszönöm.

 
 


Sziasztok!
Budapesti pár vagyunk érvényes örökbefogadási határozzatal rendelkezünk.
Nagyon szeretnénk egy kis angyalt az életünkbe akit nagyon tudnánk szeretni.
Kedves kismama ha valami okból kifolyólag te nem tudod felnevelni a megtszületendő gyermeked és szeretnéd örökbe adni a kicsikédet kérünk írj:)
 
 


Kedves örökbeadó szülők!


Sajnos tudomásul kellet vennünk hogy nekünk soha nem lehet saját gyerekünk.
Elhatároztuk hogy örökbefogadunk egy csecsemõt.
Kérem aki tudd segitsen...bármiben.. Mit tegyünk? Esetleg ismernek-e olyan személyt aki várandós és nem szeretné,nem tudja felnevelni a kisbabát...? Kérem segítsenek hogy örökbe fogadhassunk egy csecsemõt!!!!
Olyan hölgyet keresünk aki nem tudja megtartani születendő babáját és Ő szeretné kiválasztani az öröbefogadó szülőket.Kérem ha van itt olyan nő aki ilyen helyzetben van írjon és mindent megbeszélünk. Nagyon szeretnénk egy kisbabát akit elfogadunk és teljes szivünkből szerethetünk!



Köszönettel: Ani e-mail: ani8603@gmail.com

 
 


Ha örökbeadnád a babádt,olvassd el a blogom:

https://www.blogger.com/blogger.g?blogI ... c=postname

Köszönöm


Sziasztok!

Mindig is nagy családot szerettünk volna a férjemmel, de sajnos saját gyermekünk nem lehet.
Rendezett körülmények között élő házaspár vagyunk.Annak az örökbeadó anyukának a jelentkezését várjuk, aki biztos családi hátteret szeretne biztosítani megszületett vagy meg nem született gyermekének és maga szeretné kiválasztani kinek adja a babáját. .Segítsünk egymásnak!

email:lillala20@freemail.hu
 


Sziasztok
Láttam hogy vannak kismamák akik valamilyen oknál fogva nem szeretnék vagy nem tudják megtartani születendő kisbabákukat,viszon mi a férjemmel nagyon régóta szeretnénk babát évekig spontán aztán jött a mesterséges megtermékenyítés aztán a lombikbéby program több alkalom is egyszer sikerült viszont az  5-ik hétben egészségügyi kaparást kellet csinálni pedig nagyon beleéltük magunkat,Szeretnénk kérni az itt jelen lévő tagokat illetve ismerőseiket hogy ha valaki várandós vagy aki le szeretne mondani kisbabájáról az kérem jelezze nekünk mert nagyon nagyon várunk egy csöppséget az életünkbe,kérem csalók-szélhámosok kerüljenek nem szeretnénk csalódni csak tisztességben felnevelni a babát! Erre az emailcímre kérem a jelzést jurybojka@gmail.hu
Előre is köszönjük
hajnalkababa25
Makkoshotyka
 
 


Sziasztok,


Mi 9 éve boldogan élő, törvényesen bejegyzett élettársi kapcsolatú meleg fiúpár vagyunk 36/33 évesek. Rendezett körülmények között élünk és támogató szülői háttérrel rendelkezünk. Már csak egy dolog amire mind a ketten vágyunk, egy ķözös gyerek.


Másoknak sem könnyű,hát még NEKÜNK.


Próba szerencse...


Aki tud, vagy szeretne nekünk segíteni, hogy álmunk valóra válhasson, kérem jelentkezzen a következő emailen:
forgachi@freemail.hu


CSAK MEGBÍZHATÓ ÉS LEINFORMÁLHATÓAK LEVELÉT VÁRJUK.


Segítségeteket előre is köszönjük.


Richárd és Krisztián

 
 


Három év próbálkozás után úgy érezzük, hogy az örökbefogadás útján szeretnénk tovább haladni, így ha kisbabádat nem tudod felnevelni, kérlek, keress bennünket, mert nekünk minden vágyunk egy életen át gondoskodni Róla! Rendezett körülmények között, kulturált, kellemes környezetben élünk, az otthonunk közelében számos park, játszótér található, zöldövezeti részben lakunk, csendes, biztonságos környéken. Harmincas, kialakult egzisztenciájú, harmóniában élő, életvidám házaspár vagyunk, akiknek egyetlen álma az életben szülőkké válni, így ha Nálad kopogtatott a gólya, és úgy érzed, tévesen, mi boldogan vállaljuk a szülői feladatokat! Ígérjük, hogy a kicsi a legnagyobb szeretetben és biztonságban fog felnőni, a család szeme fényeként! Kérlek, privát üzenetben keress, azonnal válaszolni fogunk, szívesen küldünk fényképet, örömmel találkozunk személyesen is bármikor!
 
 


Sziasztok!

Fiatal pár vagyunk, aki örökbefogadás által szeretne családot alapítani. Szeretettel várjuk annak a kismamának a jelentkezését, aki nem tudja maga felnevelni gyermekét. Mi szívesen fogadjuk őt családunkba. Mindenre nyitottan, nemre, származásra való tekintet nélkül várjuk csemeténket!
 
 


Sziasztok!

Hosszú évek óta boldog kapcsolatban élünk feleségemmel, de sajnos a baba nem akar összejönni. Pedig nagyon szeretnénk! Sok évi sikertelenség után az örökbe fogadás mellett döntöttünk. Most már több, mint két éve várunk csecsemőre, de egyenlőre még messze a sor vége. Ezúton keressük annak a csöppségnek az anyukáját, aki úgy érzi, hogy nem tud gyermekének megfelelő körülményeket biztosítani, de szeretne egy esély adni arra, hogy nyugodt környezetben találja meg szerető szüleit. Rendezett körülmények között várjuk a babát, de az anyagiakat kizárjuk. Üzenetet az immertibi@gmail.com címre várunk. Köszönjük!
apukaleszek
Pilisszántó
 
 


Sziasztok!




Mi a férjemmel,hosszú évek próbálkozása  után 2012.ben örökbefogadtunk egy gyermeket,jelenleg beadtuk a jelentkezésünket,a következő gyermek iránt. Az életünk ez a drága gyermek akit a sors nekünk küldött,szeretnénk mellé egy kislányt is.Rendezett körülmények között élünk,harmonikus kapcsolatban ,olyan kismamát keresünk,aki nem tudja felnevelni a babáját,és maga szeretné gyermekét a legjobb helyen tudni.
Sajnos volt negativ tapasztalatom is(anyagiakért akarta eladni nekünk a babáját,ezt kizárt dolognak tartom) ,és így szeretném,ha tényleg olyan kismaam jelentkezne aki komolyan gondolja,mivel ez egy életre szoló döntés.  várom jelentkezését privát email.ben, tothtunde4@freeamil.hu bármilyen kérdésre válaszolunk.


Sziasztok!
Kiegyensúlyozott, bolog házasságban élő pár vagyunk, akiknek sajnos nem adatott meg a gyermek áldás. Túl vagyunk már számos műtéten és lombikon, minden eredmény nélkül.
2015. januártól örökbefogadási engedéllyel rendelkezünk és egy olyan kismamát keresünk akinek nincs lehetősége felnevelni szöletendő gyermekét és örökbe adná nekünk.
Ha Te vagy az ismerősöd ilyen helyzetben van, kérlek bátran jelentkezz az alábbi e-mail címen: katika0523@gmail.com

Köszönöm!
 


Sziasztok 

Örökbefogadó szülőket keresek születendő gyerekemnek . Kérlek aki teheti,nyugodt szivvel,és lélekkel felveheti velem a kapcsolatot . 

Köszönöööm 


@veroni13125: Szia.Ha szeretned tudok segiteni.Irj batran!
 


@veroni13125: "Sziasztok Örökbefogadó szülőket keresek születendő gyerekemnek . Kérlek aki teheti,nyugodt szivvel,és lélekkel felveheti velem a kapcsolatot . Köszönöööm "


Kedves Vera!

Írtam Neked egy privát üzenetet, remélem, hogy eljut Hozzád!

:)

Üdvözlettel:
Janka
janka87
Budapest
 
 


Öröbefogadàsra vàro, jol szituàlt hàzaspàr vagyunk egy cicàval. Keressük azt a kismamàt, akinek nincs lehetösége felnevelni a születendö kisbabàjàt viszont szeretné biztonsàgban, szeretö csalàdban tudni.

Kérlek priviben jelentkezz:

sissy@gmail.hu
 


Kedves Kismama!

Fiatal, sportos és boldog házaspár vagyunk, sajnos nincs gyerekünk, viszont szeretnénk örökbefogadni! Ha olyan helyzetben vagy, hogy nem tudod vállalni gyermeked felnevelését, de szeretnél boldog és kiegyensúlyozott életet biztosítani neki, kérlek jelezd nekünk bátran a katika0523@gmail.com -on vagy ezen az oldalon üzenetben.

Köszönjük a megkeresésed!

Üdv:Kata
 


Szia veroni!!nagyon szivesen orokbefogadnank a parommal a picurkadat es hidd el hogy nagyon jo kornyeztbe kerulne rengeteg szeretetet torodest es minden mast megkapna!!ha gondolod irj nyugodtsn privat uzenetet es ott megbeszeljuk a dolgokat vagy akar kulkdok fotot is!!!kitartast kivanok addig erika


Kedves Kismama!

Fiatal, sportos és boldog házaspár vagyunk, sajnos nincs gyerekünk, viszont szeretnénk örökbefogadni! Ha olyan helyzetben vagy, hogy nem tudod vállalni gyermeked felnevelését, de szeretnél boldog és kiegyensúlyozott életet biztosítani neki, kérlek jelezd nekünk bátran a katika0523@gmail.com -on vagy ezen az oldalon üzenetben.

Köszönjük a megkeresésed!

Üdv:Kata és Laci
 


Kedves Veroni,
Próbáltam üzenetet küldeni, de sajnos nem sikerült. Szívesen segítenék és beszélgetnék Veled.
Minden szépet és jót kívánok!
 
 


 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron