Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Kép

Akkor mindenki nevében ezennel ünnepélyesen megnyitom ezt a topicot. A pezsit is majd közösen nyitjuk, de azt személyesenKép

Puszi,
vic
 
 


Sziasztok!

Én már itt vagyok, gyerünk csajok, éljen a topic!!!

(Persze én beszélek, akinek alig van időm ...)

Kép

Dorci, azzal a reménnyel, hogy ha több helyről kapod, hamarabb gyógyulsz:

Kép

(Ez egy gyógypuszikat tartalmazó nyalóka!)

pussz
Orsi
 
 


Sziasztok csajok!

Húú, de szuper!!!!
Most csak egy gyors bekukk, majd bővebben este.

Dorci: JOBBULÁST!
Kép

Orsi: szánom-bánom lustaságom, de este mostanában lefeküdtem, mert már teljesen lefáradtam addigra.

Írjatok!!! Pussziiii Zita
 
 

 
 

No, itt vagyunk megint.
Sajna nem vagyunk jobbanKép Anyósom tegnap kijött az ebédidejében, hogy alaposan megvizsgálja Dorkát. Jó hír: hogy nem a mostani csúnya influenzát kapta el. Rossz hír (legalábbis nekünk): hogy torokgyulladása van jó kis megfázással egybekötve, és most egy darabig nem mehetünk ki sétálni, csak legfeljebb 15 percre kidugjuk az orrunkat az erkélyre. Napi 3- szor orrcsepp, max. 1 orrporszívózás (este lefekvés előtt), és sok- sok folyadék + alvás (szerencsére azzal nincsen baj)!
Szegényke annyira erősen köhög, hogy az gyakran boába torkollikKép Most a csendes pihije alatt is olyan erősen köhögött, hogy..., és muszáj voltam felkelteni, hiszen hason fekve benne volt az egész arcaKép Bocsi a részletekért. Sírtam (persze nem előtte), annyira sajnáltam. Köszi a gyógypuszikat tartalmazó nyalókát és a puszis almát, biztosan hamarosan hatni fognak!

Zita,
Matyi meggyógyult már? Nálatok mennyi ideig tartott?

Orsi,
Csak nyugodtan beszélj!!!Kép Ha már ennyi időd vanKépKépKép
Bence most nem beteg, ugye?!

Ja, van egy jobb hír is: egyre biztosabb a járásunk!

Na, most Ti jöttök, és aki még jön!

Puszi!
(ui.: Piroska nénivel még mindig nem találkoztamKép)
Ui.2.: Nálatok is esett az előbb a hó?! Nálunk nagy pelyhekben esett vagy 10 percig, aztán amilyen hirtelen jött, el is álltKép
vic
 
 


Sziasztok!

Vic, hát én most felálltam és kinéztem, de ezen az oldalon nem esik semmi ... talán a másikon! Kép

Bence most nem beteg, leszámitva, hogy kicsit folyik az orra, de én is ezzel küszködöm. Ez nálunk nem betegség. Ugye nálatok sem, nem lesz kizáró ok a talira???

Majd, nem most Kép, kérjük a fotót a járkálásról!!!

Zita, persze, kifogás az van mi, csak levél nincs!!! Kép Hogyne érteném meg! Most, hogy otthon voltunk, minden nap fél9-9-kor lefeküdtem Bencével alukálni. Végre megcsapott a kipihentség aprópicikicsi szele.
Tényleg, Matyi jobban van már! Látod, tiszta lüke vagyok ...

Nekem röpke két órámba tellett, hogy Bence uraságot rávegyem egy agyserkentő szunyára. De már több, mint egy órája alszik ... nah, most tuti elszóltam magamat ... gyors lekopogás
Azóta sikerült végre feldobnom a husilevest. Jobb későn, mint soha. Igazándiból holnapra készül, mert nem lesz rá időm, megyek bevásárolni, postára, tisztitóba (a ruháink!), szoliba.

Többiek!!! Hol vagytok??? Nah, most majdnem irtam vmit, de inkább mégsem ... gonosz lett volna.

pussz
Orsi
 
 


Sziasztok!

Szomorúan olvasom, hogy betegek vagytok Vic! Jobbulást nektek, megy a gyógypuszi!

Apa egy picit engedett csak gép elé, így most csak rövid lehetek.
Szóval ha van kedvetek olvassátok el ezt az online petíciót és "írjátok alá". A lombikbébi programok támogatásáról van benne szó. A Nők Lapja Café-s lányok indították, de még nagyon kevesen írták alá.Kép

Puszi
H
 


Sziasztok!

Vic: Pedig azt hittem jó híreket hallok Dorciról és tessék. Jobbulást kicsitündér, erős vagy biztos hamarosan túl lesztek rajta. Matyinak majd 3 hétig tartott, de igazándiból a mandulái hamar rendbejöttek, csak az a fránya nátha berte le nagyon, meg ht az alvás is nehezen ment. Mi porszívoztuk napi 2-3-4x és fújtam neki azzala tengerisós orrtisztítóval, meg szedtük a gyógy és homeós szereket. A doki adott egy immunerősítőt, kasvirág, azt napi 2x még kell szednie egész télen. Meg adom a c vitamint is,bár azt nem minden nap. A nátha maga 12 napig tarott ki, most már jól van, csak a harapással megy jóanyja idegeire. Ugyanis egyre meghatározóbbá válik, hogyha valamit el akar érni, akkor harap. Nem tudom mit tegyek, eddig a leülök szembe vele és beszélek módszert alkalmaztuk, de nemigen akar bevállni...
Van ötletetek???
Ja és gratulálunk a rendíthetetlen járó Dorcinak!

Orsi: nálatok hogy folyik az altatás? Matyi szerencsére elég jól kezdi megszokni a lefekvéseket, csak néha alszik el cicin, legtöbbször ha befejezte a bujcis szopit, akkor beteszem az ágyikójába, ellenkezik ezerrel, ordít és rázza a fejét, hogy nem, aztán elköszönés, puszik és miután kijövünk csendes vagy hangos zsörtölődés kb 5-10 perc és alszik. persze amíg beteg volt, voltak engedmények, hogy ha éjjel felébredt ott maradtam nála, de most nem is igényli.

Tényleg: kik jönnek még?

Jó éjt, Zita
 
 


Sziasztok!

Annyira kapkodtam este, hogy a petíció helye lemaradt:
http://www.petitiononline.com/IVF2005

Most leírtam már egyszer, de nem engedte elküldeni a Babanet Kép
Írnék is, de Alexa itt visít a lábamnál... Hát ez sem az én napom lesz Kép

Megyek, mert a lányom már az ágyneműtartóban van Kép
Puszi
Hajni
 


Sziasztok,
Bocsánat, de most nagyon villám leszek.
Most értem haza a suliból dög fáradt vagyok, mert éjjel gyakorlatilag óránként cseréltük Dorka alatt a lepedőt (mindet összehányta a köhögés következtében). Szerencsére Ő mindeközben tudott aludni, csak mi aludtunk keveset, mert mihelyt köhögött egyet, már ugrottunk is ki az ágyból....cserélni. Így összesen 1 1/2 órát aludtunk.
Dorkának ez az első "komolyabb" betegsége, így eléggé megviseli most ŐtKép Majdcsak hamarosan túlleszünk rajta.
Viszont megtanult "nyuszizni", vagyis próbálja fújni a nóziját, több- kevesebb sikerrel. Az orrszívót utálja (melyik gyerkőc szereti?!), ezért Ő is jobban jár a nyuszifújássalKép

Délután még visszajövök olvasni és reagálni, addig is puszi!

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Jaj Vic úgy sajnálom, hogy ennyire ramatyul van szegény Dorka! Kép
Kép

2 órán keresztül próbáltam Alexát legyűrni egy kis alvásra, hogy tudjak írni, remélem most sikerül, és nem leszek VillámHajni...

Naszóval én úgy látom ám, hogy Ti már egész jól ismeritek egymást, és én kicsit kilógok a sorból. Ugyan a Pöttömökben már írtunk egymásnak, de például én nem is tudtam, hogy a többiek is betegek voltak Kép
Sőt azt sem tudom, hogy ki az a Piroska néni... Kép
Szóval most nem tudom, hogy kellek-e ide? Kép

Zita a harapás ellen nekem nincs semmi jó ötletem! Alexa a cicimet harapja mostanában leginkább, de én is úgy veszem észre, hogy nem sokat ér a "szépenelmagyarázomhogyezbutaságésfáj"-dolog.
Alexa, ha valamit el akar érni, leginkább hisztizik, rúgkapál, mar Kép

Orsi neked már ezer éve akarom írni(csak mindig rohanok Kép )
Bölcsikről kérdeztél. Szóval mi már most beírattuk a hozzánk legközelebb eső és szimpatikus bölcsibe, ugyan eszem ágában sincs vinni még. De minden barátnőm azzal nógatott, hogy nem lesz férőhely és igényeljek időben. Szóval ha betölti a 2. évet nekem vissza kell menni dolgozni, neki meg bölcsibe. Persze a helyzet változik majd, ha addigra jön a kistesója.
Nagyon aranyos kis bölcsi van nálunk egyébként, mindenki szuper kedves volt. Körbevezettek meg minden. Már annyira nem is rémíszt a bölcsi gondolata, mint régen.

Odakint ítéltetidő tombolKép
és én nem tudom mit fogok kezdeni Alexával az alvás után, mert tuti menni akar majd sétálni, meg nagyizni...

Az egyre többet járó Dorkának:
Kép

Pussz
Hajni
 


...Mennem uzsizni, de ezt nem muszáj megírnom:
Hajni,
Ne írj ilyen butaságokat, mert dádá leszKépKépKép Sehonnan sem lógsz ki!
Piroska néni= mensi (így szoktam hívni magamban).

Ezt küldöm Nektek, hogy ne legyen rossz kedvetek ettől a ramaty időtől:
Kép

puszi
vic
 
 


javítom magam:
...igenis muszáj megírnom!...
vic
 
 


Nem megyek, maradok még...

Zita,
Jujjj, ez a harapós dolog nem lehet túl jó. Biztosan Te is úgy csinálod, hogy a harapást igyekszel megelőzni, vagy ha már utána vagy, akkor rászólsz Matyira, hogy ez nem kellemes Neked...Több ötletem nincsen.
Illetve csak annyi, hogy mihelyt látom, hogy harapni akar, elterelem mással a figyelmét.
Később, amikor már jobban megérti a dolgokat, majd sok mesét fogok mesélni a harapni akaró manókról...; majd addig kitalálok valamitKép
Ti még mit szoktatok tenni a harapások ellen?

Nálunk a 4 fogunkkal még nem olyan könnyű a harapás, de a múltkor a Brendon játszós terében megharapta Dorka ujját egy kisfiú. A papája pedig bocsánatot sem kért tőlünkKép Ez volt Dorka első "balesete", úgyhogy képzelhetitek, hogy sírtKép Úgyhogy Matyi, szedd össze magad, mert Dorka fél a harapós gyerekektőlKépKépKép Hátha ez hatni fog RáKépKépKép
Ja, az a rendíthetetlen járás még azért igen nagy mértékben és bármikor megrendíthetőKép

Hajni,
Mindjárt elolvasom azt a petíciót!
Úgy irigyellek Titeket a szoptatás miatt!!! Bárcsak én is tudnék szoptatni, akkor én is megszoptatnám az összes létező plüssállatot a lakásbanKép
Megkérdezhetem, hol vettétek azt az aranyos gólyát? Plüss?

Nem tudom, Nálatok milyen idő van, de itt délelőtt hétágra sütött a nap, aztán elkezdett szakadni a hó, most pedig erősen fúj a szél. Utááálom! Jöjjön már a tavasz! Itt nálunk kinyíltak a hóvirágok, és elkezdtek rügyezni a fák.
A kis mókusunk is többet jön le ide a kertbe; a madarakkal nagy egyetértésben eszegetik azt a diót, amit mi kiteszünk minden nap nekikKép

Most már tényleg megyek!

Ui.: Épp eszembe jutott, régen milyen sok ingyen reklámot tettünk fel. Szóval: Ha van valami akciós babacucc bárhol, azonnal szóljatok!
vic
 
 


Sziasztok!

Beindultunk és itt igenis több idő jut majd egymásra, nem pedig csak azért válaszolunk majd, mert nehogy kimaradjon vki. Kép

Akció: Auchanban 600-ért vettem Disneys h.ujjú pólókat. Sajna már kevés volt. Szintén itt body (leginkább lányos szin) 399.- (ha jól emlékszem), ez nem rossz minőségű, nekünk már van ilyen.

Hajni, tudod, hogy még mindig bennem van a múlkori irgum-burgomod? Igazán szarul érzem magamat, hogy én tehettem róla, de még az kikivánkozik belőlem, hogy azért kértem, hogy irj Alexáról többet, mert én ugye idő hiányában legtöbbször átugrottam a személyeknek szóló üziket. És ezekben "elrejtve" irtál magatokról. Szal mégegyszer bocsi!!!Kép
Bölcsi: én is beadom Bencét, ha szükségét látom. Nem anyagiak miatt, vagy mert vissza kell mennem dolgozni. Neki már most társaságra van szüksége, ilyen tipus, én pedig mondjuk bazi nagy hassal nem leszek az, sőt 3óránkénti peluscsere, kajcsiztatás, stb. közt végképp nem. Persze feltétele lesz egy szimpatikus bölcsi. Én még ennek nem jártam utána. Tényleg már most jó beiratkozni?
És ne irj butaságokat, tényleg!!! Majd Te is többet fogsz igy tudni rólunk! (Nem kell archivot olvasniKép)

Vic, megnyugodtam! Azt hittem Bence volt az első gazember, aki miatt sirt a drága! Nos, nem egy nyugis gyerek az biztos. A hétvégén leigázta a 4,5 hónappal idősebb kissrácot... Nem tudom hova tenni. Örüljek vagy neveljem? Szerinted? Dorci? Hogy van?

Zitus, én most reformálom a Bencét alvásügyileg. Elegem lett a sok hisztiből az állandó fel le járkálásból a lakásban (függölegesen is nem csak vizszintben), éjszakai ébredésből. Most ott tartunk, hogy este TV kikapcs, felviszem, nagyágyban mellettem lassitunk a tempón, kicsit elbóbiskol, aztán irány a kiságy. Még ottmaradok mellette, de aztán elalszik és kijövök. Néha van kis nyügi, sirás, de ez pár perc én pedig hajthatatlan vagyok. Éjszaka többnyire alszik reggelig, bár újabban vannak hajnalok, amikor játszik az ágyikóban ... ezt nem értem ... Ma pedgi szomjas volt hajnalban, de aztán visszaalszik. "Röviden" ennyi.

Én most szoktam eltöprengeni, hogy milyen lenne szoptatni, főleg most, hogy már nagyfiú. Na de talán a következővel sikerülni fog! És lesz plüssszopi is Kép

Hajni, Te az Istvánban fogsz újra szülni?

Basszus, kicsit sok volt a mai szoli ... Kép

pussz
Orsi
 
 


Szép estét!

Vic nem is gondoltam, hogy a kicsilányt ennyire megviseli ez a betegség. Mielőbbi gyóygulást, remélem ma este már nem lesz ilyen éjszakátok.
Köszi, hogy még a harapásra is írtál, pedig gondolom egészen leköt most Dorci betegsége, én is csak arra tudtam gondolni, mit csináljak, hogy segítsek a nátháján, a köhögésén. Természetesen egyelőre próbálom szép szóval, meg leteszem nyomban ha a kezemben történik, vagy hátat fordítok neki, de hát nem sokat használ.

Orsi: hogy is van ez? Csak nem hogy érkezőben Bence tesója?????
És mit követett el Bence Dorka ellen? Kép Légyszi írjátok meg... Nagyon furdal a kíváncsiság. Bence a felső szinten alszik, ti meg lenn? És meghallod? Matyit egyszer nem hallottam meg és Feri kelt fel hozzá, áthozta hozzánk. Nem tudom, hogy nem ébredtem fel, igaz előtte jó pár napig éjszakáztam (tanulás, házidolgozatok), demáig sem tudom, hogy az én hétalvó férjem, hogy ébredt fel és én hogy nem?
És mikor felébred Bence kiveszed az ágyából? Az a hajnali ágyikós játék is izgi lehet, és ilyenkor nem is szól nektek?
Szopizás: nagyon jó, hogy még szopizik, néha viszont azt érzem, hogy elég, mert soha nem merek kimozdulni igazán messze este, nehogy megébredjen és soká sírjon, mert azt nem akarnám. Viszont olyan jó volt a múltkor a kollégákkal dumcsizni hajnalba nyúlóan. Bár az is igaz, hogy itt voltunk a közelben, és én semi kis alkoholt sem ittam, bár néha annyira kívántam volna Kép

Hajni: én mindig olvastalak titeket, már csak azért is, mert Alexával 31 év különbséggel, de egy napon születtünk. Meg hát nagyon édes kis csimotád van, és igen is ide tartoztok!!!Úgyhogy mi ismerünk!Majd te is szép lassan kibogozod a szálakat.

Matyi 2x harapta meg eddig a cicit, de akkor be is fejeztem vele a szopit, hiába hisztizett utána. Tudom, hogy kegyetlenül hangzik, de jobb mint szájon csapni.(mert ezt is ajánlották annak idején az ismerőseink)

Nálunk is ítéletidő volt, igaz estefelé olyan enyhe lett az idő, hogy kigombolt kabáttal jöttem haza Matyival. Ugyanis most mi kényszerültünk menni, mert a páromnak becsípődött a dereka és alig bírt megmozdulni. De tanulni meg kellett Kép Így reggel felpakoltam Matyit és busszal ki a nővéremékhez Rácalmásra. De jó volt nagyon, képzeljétek még gyurmáztunk is, bár Matyi inkább szétszedte az elkészült állatokat, Kitti meg próbálta menteni a menthetőt.

Mi is voltunk a Tescoban és vettem Disney-hosszú ujjú bodyt 599,- és egy nagyon aranyos kardigánt egy ezresért. Meg nálunk a Skála helyén települt kínaoban van téli vásár és ott van bélelt farmernaci 999,- Nagyon gondolkodom, hogy veszek jövő télre, csak mekkorát? Mert az idei télen is volt egy olyanunk és nagyon szerettem, Matyi is.
Na ez volt a reklám helye...

Jó éjt, megyek ápolom kicsit Ferit, jobbulást Dorcinak és írjatok! Zita
 
 


Sziasztok!

Olyan jókedvű voltam a mai írásaitok után, aztán benéztem a Pöttömökbe... Ne haragudjatok, de ezek után minden ihletem elszállt!
Sorry!
Hajni
 


Jó reggelt!

Mi már fél8tól kukorékolunk (ez nálunk korai) persze halkabban, mert itt vannak a hugomék, akik még szunyálnak.

Hajni, ne tedd ezt! Hogy fogok igy többet megtudni Alexáról? Kép Kép Kép Kép Minden o.k.? Tudod van ez a topic, nem véletlenül ... És tudd meg, hogy haragszom! KépKépKépKép

Zita, tegnap akartam irni a harapásra, de igy is elég hosszú voltam. Állitólag azt harapják meg a gyerekek, akiket a legjobban szeretnek, akihez a legjobban ragaszkodnak. Tudom ez nem nagy vigasz, de vmi! Bence akkorákat harap néha és váratlanul, hogy én visitok, igy tökre megijed, ami elveszi a kedvét ... Ráadásként megfenyegetem, hogy visszaadom neki ... Meg persze én is megpróbálom vele megbeszélni ... mintha falnak beszélnék Kép
Nem, még nincs bébi a láthatáron, csak feszegetem a témát!Majd jövőre! Nektek 2.? Tervben?
Mi is az emeleten alszunk, csak eddig lent aludt el egy matracon, mi tv-ztünk, aztán felvittem, de mi még lent maradtunk és ő ezt tudta, igy le akart jönni hozzánk, mikor felébredt. Az sem érdekelte, hogy mi esetleg időközben már lefeküdtünk amellette lévő szobába. Kivenni kivettem, mert nagyon sirt, hisztizett, és sirni meg nem hagytam. De a mostani reformáció nagyon sikeres! kop-kop-kop Hajnali játszihoz nem vagyok hajlandó bemenni, igy nincs pajtás előbb-utóbb visszaalszik. Hozzáteszem sosem mentem be, amikor nem sirt.Két szint között bébiőrünk van, mert nem hallani semmit.

Vic, remélem jobb volt már az éjszakátok és Dorci javulgat! Nem is irtam, hogy a bébiszitterünk lehet, hogy elköltözik Győrbe, igy elhagy minket brühühü!!! Már csak a februárt vállalja. De tud maga helyett egy másik lányt. Remélem beválik és Bence szeretni fogja!

pussz
Orsi és Bence, akinek már szépen kivehetőek a kisörlői (négy csücsökszor2), bár enélkül is őröl, mint egy malom
 
 


Persze, hogy lemaradt:

Bence gazemberkedéséről inkább majd Vic meséljen! Nem volt vészes!

Ferinek pedig jobbulást derékügyben! Átérzem!!!
 
 


Hellóka!

Orsi csak a tegnap estére vonatkozott az utóbbi írásom, ha van időm jövök! Kép
Bár a lelkemben háború van, nem szoktam én így kifakadni. Nya mindegy!
Kép
 


Sziasztok!

Most nézem, hogy mindannyian fent vagyunk a netenKépKépKép
Mindjárt írok még, de ezen olyan nagyot kuncogtamKép

Puszi,
vic
 
 


Javítom magam: Zitáék még alszanakKépKépKép
vic
 
 


Sziasztok!

A másik topicba is csak mi irogatunk?!?!?!?!

Bence már teljesen kivan, hogy nem vele foglalkozom!

azé válaszoljatok!!!

Viszont most megyünk, délután jövök! Reszkessetek!!!
 
 


Sziasztok!

Orsi,
Még ne nyugodj megKépKépKép Ez a harapás történet kedden délelőtt történt a Brendon játszós területén...
Viszont megnyugodhatsz, mert Bence gazemberkedésére én sem emlékszem, nemhogy Dorka. Fogalmam sincs, mi miatt sírtunk akkor, de most kedden tényleg nagyon sírtunkKép
Hoppá, hogy ha a harapás a szeretet jele, akkor az a kiscsávó udvarolni akart a lányomnak?!KépKépKép Nahááát! Ezek a mai fiatalokKépKépKép!
Betegség: jelentem, kicsit jobban vagyunk, este már csak egy köhögésroham következte boa volt, de éjszaka elég jól aludtunk mindannyian. Orrporszívózás már bátran megy. Már a porszívót is megsimiztük, pedig eddig úgy féltünk tőle, mint a tűztől. Nem mondom, hogy nagy haverok lettek, de valamelyest javult a helyzet.
Torokfájás még van, és nátha is van, de magas láz 1 napja nincs.
BébiszitterKép Reméljük, hogy a másik lány is aranyos lesz, és Bence is szeretni fogja.
Most jut eszembe, nem is meséltem, hogy a harapós kisfiút is Bencének hívtákKépKépKép De ne aggódj, abban tutira biztos vagyok, hogy nem fogja Dorka a "Bence" névhez társítani a "harapós" jelzőt!!!KépKépKép

Hajni,
Ne háborúzz a lelkeddel, és nyugodj meg!
Írtam a másik topicba is, remélem, hogy nem hiába.
Szerintem tényleg rövid az élet ahhoz, hogy folyton vursliban legyünk bárkivel is. Gyerünk, tessék mosolyogni!!! KépKépKép
Ez hogy tetszik:
Kép
Na, inkább mesélj magatokról.

Zita,
Szerintem ne legyen lelkiismeretfurdalásod amiatt, hogy egyszer nem hallottad meg Matyi sírását. Lehet, hogy csak egy apró nyöszörgés volt, Feri pedig épp akkor fordult a másik oldalára félálomban, s így könnyebben és gyorsabban meghallotta.
AlkoholKép Én a szoptatás abbamaradása után sokáig nem ittam még alkoholt, de aztán amikor először ittam, úgy becsíptem 1 dl Baleystől, hogy végignevetgéltem az estétKép
Nem szeretném félreérteni, ezért kérdezem:Komolyan valaki azt ajánlotta Nektek, hogy csapd szájon Matyit, ha megharapja a cicit? Vagy pont azt javasolta, hogy hagyd abba a szoptatást, ha megharapja?!
DerékbecsípődésKép Akkor Feri biztosan nagyon örülne egy kellemes masszírnakKép Most épp mit tanul?
Gyurmázás tök jó lehetett! Én már úgy rávom, hogy tudjunk egy kicsit barkácsolni Dorkával. Erre (is) készítette az apósom azt a padot (szék+ asztal) a D. szülinapjára.


Most muszáj mennem.
Ja, köszi az akciókat, én most nem tudok semmi jót, mert Dorci betegsége miatt nem járunk vásárolgatni. Kép

Puszi, jó hétvégét mindenkinek!
vic
 
 


Sziasztok!

Nos én csak most kerültem netközelbe, mert délelőtt volt két órám és Matyi apájával játszott. Nagyon kár, hogy a pöttömökből néhányan így fogják fel a dolgot, de én szeretem mindig úgy felfogni, hogy az írásokból csak a pozitívumok maradjanak bennem. Tényleg nehezen ismeri ki magát az ember, főleg, hogy legtöbben csak pár szavas válaszokkal, sokan csak beköszönni jönnek és már tova is tűntek. Azokat a részeket szeretem, amikor magukról írnak, mert nekem nagyon hiányzik, ha nem tudom megismerni az illetőt, akivel kapcsolatban állok, és hát egy-egy mosolygós fejjel kiváltani a véleményt nem túl szép dolog.
Na, de hagyjuk, mert Hajnit nagyon elszomorította a dolog és nem szeretném, ha itt is szomorkodna. A képeikről mindig nagyon mély érzésű anyukának gondoltam, ezért nem is lepődtem meg, hogy így kifakadt.

Hajni: azért gyere már erre, és mesélj!

Orsi: nálunk igazából a tesó kérdés elvetve egy kis időre, mert ugyebár Feri most fizinélkülin van és nem tudni mi lesz a munkahellyel. Ha leállamvizsgázik, keresni kell valami helyet a gyakorlathoz, és nem tudni hogy alakulnak az anyagiak. Lehet hogy én megyek dolgozni, és ő marad GYES-en(bár ehhez meg kell mondanom nemigen füllik a fogam) De akkor Matyi megy bölcsibe, mert anyósomhoz nem szeretném adni. Most látom az ő nevelése: nagyon szeretünk, csak mással ne zavarj típus. Nagyon nem nekem való, és nem a Matyinak. Így hamar elvész a gyermek és most a másik unokájukkal pont ez történik. mert lehet, hogy írtam, hogy azt ők nevelik. Szeretem őket, csak lehetetlen megérteni a nevelési módszerüket, nem következetes és nem is sikeres.
Na jól elkalandoztam a második gyerekvllalás kérdésétől. Tehát nyáron eldől a dolog, és addig még a fölös kilóktól is meg kell szabadulni.Kép

Vic: Akkor hát használnak a gyógypuszik Kép!
Szóval kinőhet a szakállam amíg megtudom, mi is volt az a Bence-bűn?
Nem a ciciharapáskor, hanem ha "bosszúból".vagyis ha valami nem úgy alakul, ahogy ő akarja és megharap, akkor csapjam szájba. Ezt a fodrászom javallta, mert a kliensei is így tettek, és 2-3 szájcsapás után már nem harapott a ygerek. Megkérdeztem: mert nem maradt foga? Erre jót nevetett, pedig hát nem olyan multságos. Én úgy vagyok vele, hogy pont az agresszivitásról akarnám leszoktatni és közben én üssem??? Jópofa anyuka lennék, nem?
Lányok, ti miket adtok uzsira, tízóraira? Én gyümit, joghurtot, túrórudit, de mit lehet még? Ebédre még csak csak kitalálok valamit neki, de a köztes étkezések olyan megoldatlanok.

Megyek és ebéelek én is, mert Feri megint elvonult tanulni, és még nem éhes. Ja. és pénzügyjogot tanul, na erre én is mondanám: boá...

Ne menjetek sétálni, igencsak fúj a szél, legalábbis nálunk csak úgy sűvít.
Pussz, Zita
 
 


Sziasztok,

végre, megtaláltalak benneteket:I most nem tudok bővebben írni, mert lassan kész lesznek a fiúk a fürdéssel. De remélem, elalvás után vissza tudok térni hozzátok.
Ja, és a kis pocaklakó is fiúcska lesz, ezt már majdnem elfelejtettemKépKép

manóka

manóka
 
 


Szia Manóka,
Nahát, tökre örülök, hogy jöttél!
Mesélj, hogy vagytok, hogy van Imike, hogy viseled a pocakosságot? Hányinger, szédülés stb...?
És a pocaklakó hány hetes, mekkora?
Éééés:
Hurrá Kép



Zita,
Jesszusom, hogy csapjad szájba Matyit?! Mert ha azt mondják, hogy popsira, akkor talán megértem, végülis az előfordulhat, persze nem egy ilyen pici gyereknél..., habár engem sosem vertek meg a szüleim, "nagy koromban sem", és nagyon bízom magamban, hogy én sem fogok odacsapni Dorkának. Na, erről majd beszéljünk úgy 16 év múlvaKép

Topic: Erre mondtam azt, hogy néhány emberrel nem egy nyelvet beszélünk, s akivel nem egy nyelvet beszélünk, az már eleve levegőnek nézi az embert. Sok mindennel én sem értek egyet ott, de megpróbálok túllépni ezen a dolgon, és jól érezni magamat ITT. Az én lelkiismeretem tiszta, nem bántottam senkit, nem szóltam senkihez bunkó módon. A férjem mindig azt szokta mondani erre a stílusra, hogy "az a hatalmas nagy ló lehet az oka"Kép
A mosolyommal kapcsolatban: érdekes, Veletek sem egyezik minden alkalommal a véleményünk, mégis egymásra mosolygunk még mindigKép
Azt hiszem, mégsem az én mosolyommal van baj...

Most megyek, mert az egyik kedvencem megy a TV- ben, a "3 férfi és egy bébi". Szerintem egy tanulság az a filmKépKépKép Kötelező olvasmány pardon film lehetneKép

puszi,

Vic
vic
 
 


Helló!

Előkerültem, de megint nem tudok tartalmasan írni, mert agyilag és fizikailag is kimerültem.
Rebi szavai sokat segítettek és már talán a háborgó lelkem is lecsitulni látszik.
Egy valamit szeretnék kérni viszont! Ez a topik ne szóljon arról, hogy a másik topikot kibeszéljük (bár nem ezt a szót akartam írni, de nem találom a megfelelőt). Szóval lényeg ne bántsunk senkit. Érezzük jól magunkat! Mégha sokszor itt sem egyformák a nézetek, pl. Vic hihi Kép én nem biliztetek még. De tényleg mosolyogjunk egymásra.
Értitek mit akarok mondani?

Manóka sziaa! Kép Gratulálok az újabb fütyishez!
Kép

Jó éjt lányok!
Hajni
 


Huh, nagyon rossz, átsírt éjjelen vagyok túl (én is eléggé lelkis vagyok, sok minden összejött mostanában, családi dolgok, most a számomra fájó megjegyzések, meg ugye ott van az a nőgy-i. problémám, ami miatt lehet, hogy nem lehet több kisbabánk), úgyhogy csak pár szóban.

Nekem is Rebi szavai tetszettek a legjobban, nagyon elgondolkodtatóak voltak, és igazak is. Ha véletlenül olvasol, akkor köszönöm!

Hajni,
Én is így gondolom.

Zita,
Még nem írtam a tízórais, uzsis kérdésedre. Nemsokára írok, jó?!
vic
 
 


Vic: remélem lassan helyreáll a lelkünk. Az éjszak én is sokat gondolkodtam, az olvasottakon, az írottakon, a filmen, a mi itthoni egyáltalán nem családias életünkön, amin nem fogok tudni májusig változtatni. Minderre ráértem, mert Matyi ma nagyon rosszul aludt. Most meg még/már alszik, de nagyon nyűgi volt délelőtt.

Nem is írtad mi van veled, hogy ennyire komoly lenne? Pedig azt hiszem, ha valaki megérdemelné, hogy nagy családja legyen: ti azok közé tartoztok!

Köszi, hogy gyorsan írtatok az emilkékre, Hajninak is elküldöm még, csak este már nem keresgettem a címét.

No felébredt a gyermek, jelenésem van...
 
 


Sziasztok!

Vic, mi ez a nőgyógyi probléma??? Ne idegesits már!!! Én se sokat aludtam, bár én ennyire nem vettem "tragikusan" a dolgot, inkább csak bántott, hogy még most is csak levegő lettem. Én szeretem ha vkiből érzelmeket váltok ki, akármilyet.

Hajni, sztem menni, fog, legalábbis részemről, mert én azért jöttem ide, hogy veletek, rólatok beszélgessünk. Remélem hamarosan jelentkezel!

Manóka, gratulálok az újabb kisfiúhoz! Én rólad elég keveset tudok, remélem ezt itt majd pótolhatom!

Zita, igy megértem, hogy nem szeretnéd anyóshoz adni Matyit. Férjed GYES-en? És akkor, hogy végzi a gyakorlatát?
Bence étkezése nálunk ilyen:
reggel ébred: joghurt és kalács, kenyér, sonka, sajt (nem mind!csak vmelyik)
ebéd: főzelék, husi stb.
uzsi:gyümölcs, kinderszelet, trudi, sültalma, túróval
vacsi1: kenyér, sonka, sajt.
vacs2: tejbegriz, vagy joghurt
Nassolni babapiskótát szokott, esetleg kekszet.
Sztem amig nem jelzi Matyi, hogy unja, addig ne aggódj! Bence már nem eszik tápszert, unja. A grizt is tejjel készitem.
A profil személyesebbé tételéhez annyit fűznék hozzá, hogy én nem szeretem nyilvánosan kiteregetni magamat. Számomra a net egy meglehetősen nyitott dolog, bárki számára hozzáférhető dolgokkal. Amit leirok, azt szivesen megosztom, de a többit vagy mailon vagy személyesen vagy sehogysem.

Most úgy érzem magamat, mint egy kicsavart citrom.

pussz
Orsi

u.i.: gondolom mindenki családozik, csak az énuram van távol ... Bence pedig alszik. (ezt persze nem bánom)
 
 


Sziasztok,

Én is nagyon sokat gondolkoztam ma, nagyon tanulságos dolgok történtek, amikből ismét lehet építkezni.
Tudom magamról, hogy sajnos néha elég nehezen tudok túllépni a dolgokon, éjszakákon át rágódom rajtuk, de igyekszem ebből az esetből is kihozni a pozitívumokat.
Bevallom, kicsit elbizonytalanodtam, de kaptam néhány nagyon kedves üzenetet, amiből ugyancsak tudtam építkezni.
Köszönöm!

De túllépve ezen...és visszatérve az eredeti kerékvágásba.

Akciók:
Ma beugrottam a Tescoba, és vettem Mildi almás- vaníliás tejpépet (lehet, hogy Ti már ismeritek, de mi most eszünk ilyet először), s ez annyira fincsi, hogy a vacsi etetésért szinte közelharc folytKépKépKép Ja, 559,-Ft volt akciósan.
Volt még 3 db- os body 999,-Ft- ért sárga, rózsaszín, kék színekben. Nem mondom, hogy a legszebb, de szerintem nem rossz, és a célnak megfelel. Mi vettünk egy sárga "garnitúrát".
Volt Mildi gyümölcs desszert is 149,-Ft- ért.
Meg J&J 4 db- os popsitörlőkendő kb. 100,-Ft- tal olcsóbban.
Cora és Auchan túra jövő héten leszKép

Zitus,
Nálunk még nem olyan széles a menüválaszték kaja terén, és mi még tápszeresek vagyunk, de azért leírom, kb. mik vannak.
Reggeli (7- 1/2 8- kor): vajas kenyér trapi sajttal(vagy sonkával, v. májkrémmel), vagy sajtkrémmel + fél adag tápszer
Tízórai (10- kor): mindenféle gyümölcs, ha lédús, akkor az némi darált keksz társaságában
Ebéd (1/2 1- kor): főzelékek, zöldség v. húslevesek stb...
Uzsonna (1/2 4 felé): joghurt, krémtúró, sk. krémtúró lekvárral v. gyümölcsökkel stb. Rá 1/2 órára egy kis tápszer
Vacsi (6- 1/2 7- körül): tejpép vagy rizspép simán, vagy gyümivel

Orsi,
Ne bánkódj, az Urad nemsokára hazaér, aztán lesz "nemulass"KépKépKép
Nem tudom, de nagyon félek attól, hogy nem lehet több babaKép Megbeszéltük, hogy még várunk febr.20- ig, aztán vissza a dokihoz..., nnna, félek és kész!

Képzeljétek, a betegség miatt Dorka fogyott. Mondjuk ez sajnos benne van a pakliban (főleg ha semmi étvágy, és sok boa van), de ez még nem olyan vészes. (9250 gramm volt, s most csak 9 körül (inkább alatta) van.)

Most megyek, elvégzem háziasszonyi teendőimet Kép

puszi!
vic
 
 


...
Ezt most találtam:
http://www.babakonyha.hu/
Nektek megvan ez a könyv?
Utánanézek, milyen receptek vannak benne.
...
vic
 
 


Kellemes ebéd utáni ejtőzést!

Benéztem tegnap is, de nem lehetett elküldeni az irományt, aztán méregbe gurultam és kikapcsoltam a gépet! De látom tegnap óta senki nem járt erre.

Alusztok még vagy már?

Először is, Manókát elfeledtem üdvözölni, remélem sokat fogsz nekünk Imiről regélni, a képein nagyon csibészesen kisfiúsnak veszem ki.
És gratula a második fiúcskához, a nevén már gondolkoztok? Vagy tán van is?

Vic: te még mindig háziasszonykodsz netán? Én vasalni akartam, de lebeszéltem magam, mert az ebéd kicsit sokra sikeredett, és most legszívesebben lefeküdnék. De nem lehet, mert jönnek tanítványok és csinálnom kell egy-két feladatsort.
Köszönöm, hogy leírtátok az evési szokásaitokat, kb nálunk is ilyen, csak néha hiába készül el, pl a főzelék vagy leves, mert Matyi nem hajlandó enni belőle. És hát az uzsikból is néha piskóta lesz, mert nem eszi meg a joghurtot vagy gyümit, bár a gyümit jobban szokta szeretni.
Tejpépet én is szoktam neki adni, inkább reggelente, nagyon szerette, most már kevésbé.

Orsi: a tejből milyet használsz, és felfőzöd előtte?
És miért voltál tegnap kifacsart citrom? Én inkább alvajárónak éreztem magam, és Matyi még rá is tett egy lapáttal, mert elég későn aludt el. A délutáni sétánkon lecipeltette velema taxiját és csak kb 1 percre ült rá, aztán cipeltem végül őt is. Nagyon jól nézhettünk ki, már csak egy csillagszóró hiányzott rólam, hogy kidobott karácsonyfának nézzenek.

Hajni: merre jársz? Remélem nemsokára írsz Alexáról!

Ja és a személyesebbé tételnél én igazából nem a családra, lakhelyre, vagyis ilyenekre lettem volna kiváncsi, hanem egy-egy kedvenc olvasmányra, idézetre, saját gondolatokra, illtve jó lett volna egy kép, mert akkor a betű mögé képzelhettem volna az embert is. Nekem nagyon hiányzik az is, hogy nem találkoztunk személyesen igazándiból, mert bár Orsival és Bencével kb 1/2 percre beszélgettünk, de az mégse volt az igazi. Mivel igenis bírlak titeket, ezért is hiányzik a találkozás.

A babakonyhás könyvet nem sikerült előcsalnom, a linkről, majd még próbálom.(én a babaszoba receptjeit szoktam böngészni)

Írjatok, és légyszi tegyetek fel képet is a csöppökről, ma én is letöltöm az újakat és teszek fel Motoros Matyimról egyet.

Pussza, Zita
 
 


Este megpróbálok még jönni, de nemsokára indulnom kell itthonról.

Zitus,
Ha már képeket kértél...
Ezt most kaptam emilben, gondoltam felteszem Nektek, mégiscsak egy kisbabáról van szóKép:

"Alíg bírtam megszerezni Shrek gyerekkori képét!
Az igazi szülei nem voltak rá büszkék, tehát csak a szamárral tudtam egyességet kötni.
Hááát...Nem volt olcsó! ;o)"
Kép

KépKépKépKép
vic
 
 


Sziasztok!

Zita, sajna a kép most nem fog menni, apa elvitte a kártyabeolvasót ... Kihagytam (nem szándékosan, csak még új) Bence már eszik virslit is és bundáskenyeret, saját készitésű muffinokat, sajtoslevelet, pogit, szóval igazándiból mindent, kivéve halat. Ha vmit nem kér, nem erőltetem, sorban megpróbálok addig kóstoltatni, amig vmi el nem nyeri a tetszését. A tejből én a Parmalatot veszem 1,5%osat és nem forraltam fel. Tul.képpen én ezt szeretem, és Bencével egyből ezt kostóltattam, igy nem válogattam. Szerinted kellene forralni? Ezek már annyi hőkezelésen átmennek ... szinte nem is tej ... nincs is ennyi tehén a földön! Kép Citrom, mert kissé megviseltek az események engem is, és alig tudtam ráadásként aludni. Plusz a hugom hozta formáját és semmit sem segitett a hétvégén csak vendégeskedett. Jófej!
Nem irigyellek a karácsonyfa-effektus miatt! Szerencsére mi fsz-n lakunk. Bence most pakolt tele habtapival ... mégis csatlakoznék.

Vic, elvből nem vettem meg a könyvet, gondoltam megint egy PR fogásos lerágott csont ... De azok a receptek épp tetszenek, lehet, hogy nem is rossz a könyv. Nézted már "élőben" is?
Shrek nagyon jó! Bence egyből rácuppant a monitorra, épp vmelyik nap néztük meg a 2.-t és a DVDboritóval játszik azóta.Tet=Shrek Kép

Hajni? Manóka? Merre vagytok?

És Zita ne aggódj, ami késik nem múlik, majd talizunk, csak legyen jobb idő, hogy tudjatok jönni, vagy mi menni! Merthát megigértem!

pussz
Orsi és Bence, akinek a várakozásokkal ellentétben a jobb felső kisörlője dugta ki egyik sarkát
 
 


Sziasztok,

Zita,
Hol vannak a képeitek???
Szerintem nagyon jó ötlet, hogy írjunk egy- egy gondolatot, idézetet stb...
Az egyik barátnőmtől nemrég Gárdonyi Géza füveskönyvét kaptam névnapomra. Mikor milyen kedvem van, belelapozgatok, és megállok egy- két idézetnél, gondolkodom, ízlelgetem a szavakat.
Most éppen ezen tűnődöm:

<font color="ff0000">"Ha dícsérni lehet valamit, dícsérj gondolkodás nélkül, s kétszeresen. Ha leszólnod kell valamit, gondold meg hétszer, mielőtt kimondanád, s ha már ki kell mondanod, hallgasd el, ha lehet.
Mert a dícséret jó érzést kelt. A leszólás fájdalmat.
A gyógyító orvos metszésétől is húzódunk."</font>


Zita,
Így van, megígértük, hogy megyünk, vagy jöttök, csak legyen már jó idő!!! Habár nálunk most hétágra süt a napocska! Ahhoz képest, hogy mindenféle hóeséseket jósoltak....

Orsi,
Vmelyik nap szerintem leugrom a Libribe, és megnézem ezt a főzőcskés könyvet. Nekem is tetszenek azok a receptek, belelapozgatok, aztán majd látom...
Shrek 2. a kedvencem!!! "Ott vagyunk mááááár???!!!" Kép

Többiek bújjatok elő!

Kép

Vic
vic
 
 


Orsi,
Gratula az újabb a fogacskáhozKép
Kép

Hajni,
Este 1 órán keresztül kutakodtam, mire megtaláltam ezt, remélem, tetszeni fog:
Kép

Puszi
vic
 
 


Ismét én, de ezt meg akartam osztani Veletek, szerintem olyan szép:

Micsoda aranydió a <font color="ff0000">majd! Hogy megkopik, mire most lesz belőle. De valami láthatatlan angyal nyomban ad megint az embernek- az örök gyermeknek- másik és másik aranyozott diót.</font>

Szép napot!
vic
 
 


Sziasztok,
én nem tudom, mi van a nettel, de ma 2x írtam nektek kisregényt, és nincs sehol, most csak próbálkozom, ha sikerül megpróbálom este megismételni.

Mindenkinek puszit küldünkKép

manóka, Imike, pocaklakó

manóka
 
 


Bocsi, lányok, hogy nem jöttem a képekkel, de tegnap is próbáltam időben ágyba kerülni. Na ebből meg az lett, hogy éjjel jó sokszor megébredtem, nem tudom, olyan nyugtalanul aludtam. Ma megkaptuk a 15 hós szurit, a betegségek miatt kissé később, de nagyon hősiesen viselte Matyusz, csak egy-egy pici nyekk volt a al és jobb karnál, a kanalasat meg simán bevette.
És úgy néz ki nem is láézasodik be tőle, bár nem akarom elkiabálni.

Ma meg látogatók tömkelege, voltak a nővéremék Kittivel, meg az egyik barátnőm a 3,5 éves kislányval. Jó volt látni a sok gyerkőcöt, bár Matyim olyan csöpp volt a lányok mellett.

Vic: tetszenek az idézetek, vagyis ikább azt mondanám tanulságosak, el is tettem őket, majd egyszer ha szükség lesz rájuk, meglegyenek. Majd számolj be a babakonyháról. És a Shrek-baby iy elmentve, meg elküldve a Shrek-kedvelő ismerősöknek! Dorcival mi van? Köhögés alábbhagyott? Mi a köhögésre is végül homeobogyókat kaptunk, mert a lándzsás útifű nem jött be.Ti mit adtok Dorcinak?

Orsi: tejjel kapcsolatban: nekem a védőnő javasolt, hogy forraljam a kezdeteknél, bár meg kell mondanom forraltam, de csak kis kanállal adtam neki. Holnap majd megpróbálom forralatlanul, meglássuk mi lesz. Azért kérdeztem a fajtáját, mert mi a tescost isszuk Ferivel, én szeretm az ilyen tartósak ízét, mert annak idején odahaza nálunk nem minden nap volt tej és mi sok tejportejet ittunk. Nagyon szerettük. Az igazi tejet heti egyszer vették apukámék, illetve innen-onnan gazdáktól eredeti tejet, hogy az milyen volt...
De a legjobban a valódi tejfölt szerettük, hmmm
Kár, hogy itt a piacon nincs Kép

Természetesen a látogatást várjuk, és mi is megyünk majd, remélhetőleg mobilisabbak leszünk a kor előrehaladtával és az idő javultával. Addig is a kép:

Motoros Matyi
Kép

A nagy zenészek: (ezek után nem csodálom, hogy a szomszédaink kiutálnak bennünket innen Kép )
Kép

Kellemes estét, Zita
 
 


Sziasztok!

Esik a hóóóó! Szerintem gyönyörű!
Lehet hóembert építeni!
Kép
Legszívesebben már ma mennék szánkózni Dorcival, de ma suli, holnap próba, pénteken suli, szombat fellépés, hajnalban haza. Vasárnap délután családi banzáj lesz, de délelőtt mindenféleképpen felmegyünk a Normafához, már alig várom, hurrá!!! Jó lenne síelni is, de most nekem nem lehetKép
Kép

Manóka,
De kár, hogy eltűntek a soraidKép Pedig már úgy várom a híreket Felőletek! Szerintem írd ki először egy Word-be a mondandódat, s úgy másold ide be.

Zitus,
Jókat nevettem a zenélős képenKép Olyan édesen, átszellemülten játszik Matyi azon a fúvós hangszeren!
Az a motor nagyon klafa, gondolom mennyire szereti Matyi. Épp azt néztem, hogy ez a kismotor szinte kötelező játékszer lett a kisgyerekek körében, mindenkinek van, a gyerekek imádják. Mi is nézegettük már, milyet vegyünk Dorkának, Neki a legfontosabb gondolom a kinézete, vidámsága...,nekem a legfontosabb a súlyaKép
Matyi hősiességéhez nagy gratula!!!
Mi is elég rosszul aludtunk az éjjel, szerintem a légnyomásváltozások miatt (és folyton az építkezés jár a fejünkben).

Na, megyek vasalni a Dorka cuccait.
Kép

Puszi, vigyázzatok magatokra a csúszós utakon!

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Én sem aludtam túl jól ... Éjjel keresztben ébredtem az ágyban ...

Zita, tegnap épp azon járt az eszem,hogy Matyi nemsokára már másfél éves! Milyen nagyfiú már! És ennek tükrében hősiesen állta az oltást! Puszi neki! Mi márciusban megyünk szurira.
Mi a zacsis tartós tejet ittuk anno, mikor még csak kétféle volt (sima és ez), imádtam! Sztem mostanában a legjobb tejföl a Mci Tejipar által gyártott Minna, vagy most van a Dini. Ez tejszines, legalábbis ez van ráirva. Tetszik a kép!!!

Vic, te tudsz sielni? És miért nem lehet? Én még a gondolatától is irtózom. Kiszolgáltatva a két lécnek ami marhára csúszik ... Kép Bence az erkélyajtón keresztül csodálja néha a hóesést. Mehetnénk szánkózni, csak szánkónk nincs ... Kép

Képzeljétek! Bence felhúzott pólóval mászkál a lakásban miközben simizi a hasát. Férfiből van ... Ő is szereti a hasát! Kép

Manóka, remélem sikerül mihamarabb irnod! Kép

Hajni, nagyon elfoglalt vagy? Jól vagytok?

puszi
Orsi
 
 


Jaj, nemsokára tényleg indulnom kéne, de most valahogy annyira nincs kedvem kimozdulni itthonról. Jobb bentről nézni a hóesést.

Orsi,
Réges régen, még siheder koromban minden télen mentünk az anyuékkal és a legjobb bnéja családjával síelni (ált.ban a szilvesztert is ott töltöttük), és utána iskolai kereteken belül is volt sítábor, vagy hogy hívják. Örök kezdő vagyok, de a leglelkesebb fajtábólKépKépKép
Aztán amikor bejött az éneklés, akkor a szilveszterek eleve ki lettek lőve, és aztán az esetleges kéz-, lábtörések elkerülése végett el lettem tiltvaKépKép
(De pl. Dubaiba úgy mentem ki, hogy szinte a sípályáról, és 2 lábujjam el volt törveKép)

Bence felhúzott pólóval, pocaksimivelKépKépKép Szívesen megnézném!

Ja, nekünk sincs szánkónk, mindjárt hívom is az aput, hogy készítse ki az én ősrégi bobomat, meg a fa szánkót is , és pénteken úgyis jönnek fel hozzánk (húúú, mennyi esést, fánakmenést, és púpot látott már ez a két szánkóKép).

Puszi!
vic
 
 


Sziasztok!

Igen esik a hóó! Kép Este jövök reagálni, addig is cupp!

Hajni
 


Sziasztok,

megvagyok végre, de már elfelejtettem, hogy miket akartam írniKép
Mindenesetre Matyi tündéri a képeken, és a zenélős-bár én azt hittem iszogatós is nagyon tetszikKépKép

Remélem, ma mindenki szánkózott, hisz olyan jó, hogy megjött a tél. Bár, én ezt éreztem, mert annó tavaly is, akkor kezdődött az igazi tél, amikor a 2 hetes fiúval elkezdtük a sétát.
Ma elmentem a belgyógyászatra, bejelntkeztem előre fél10-re. A dokinő hóna alatt egy műanyag szánkóval meg is érkezett fél 11 után. Gondolhatjátok, nagyon boldog voltam.
De szerencsére a fiú ennek nem látta kárát, apával és a nagyszülőkket szánkózottKép Illetve okosan elaludt a szánkóban, így húzgálhatták 2 órát, míg fel nem ébredt. Lehet, hogy tavaly nem kellett volna aanyit lent lennünk, mert hozzászokott, hogy fent csak fél, max 1 órát alszik, bezzeg lent, 2 órás átlagot húzKépKép

Dorka,
remélem, már a betegséget teljesen elfelejtetted, és ha nehezen is, de csak eljutsz mihamarabb szánkózniKépKép

Vic,
ne szomorkodj, nincs semmi bajod az égvilágon, lehet még akárhány gyereked.Majd leírom neked mélben bővebben, ha lesz annyi időm. Lényeg, hogy ne szedj most semmilyen hormonbogyót, védekezni máshogy kell mostKépKép

Orsi,
tessék képet a hassimiről,szeretném látni, biztosan imádnivalóKépKépAz új fogacskához is gratula BencénekKép
Én még tejet nem mertem, igaz, fogalmam sincs, hogy mikor is szeretném elkezdeni. Mióta nagyobb a kis pocaklakóKép nem szopik a fiú, így tápot javasolt a dokinéni, az megy minden este és reggel Maci kávéval.

Megyünk ma apával vacsizni, ha 8 felé hazajön a munkából, már nagyon várom, addig meg kicsit szépítkezekKép

manóka

manóka
 
 


Sziasztok!

Bence már alszik is. Napközben sajna csak egy órát aludt ...

Manóka, jaj, de jó! Végre volt időd irni! Holnap megpróbálok képet késziteni, de feltenni csak jövőhéten tudok. Én vártam volna még a tejjel, csakhogy ember tervez gyermekem végzett ... megutálta a tápszert, illetve először a cumisüveget, de pohárból sem kellett (bár ez még annyira nem megy), aztán a grizt is, amit tápszerrel csináltam. Se kakaóval, se semmivel nem kellett. (hozzáteszem anyósomnak benne van a keze Kép ) Úgyhogy kénytelen voltam tejet adni. Magától hagyta abba Imike a cicizést?
Irigy a vacsi miatt! Kép Illetve a kettesben vacsi miatt.
Nálunk apukám járt a múltkor szintúgy, hogy elmentek Bencével sétálni, Ő pedig bealudt ... De meg volt az előnye,mert legalább apum is végre levegőzött egy jót. (Ez egy évre kitart nekiKép)

Vic, hát akkor irigy a sielés miatt. Nem tudom vizszintesen van e értelme, de úgy sem csinálod? Akkor nincs esély a törésre. Legalábbis nálad. Sztem én még a sicipő felhúzása közben összetörném magamat.
Sikeresen megjártad a sulit? Marha nagy hó esett! Én holnap megyek és autóval. Már most ideges vagyok. Hogy fogsz igy fellépésre menni?

Nekünk még mindig nincs szánkónk ... Kép De majd kimegyek Bencével sétálni, csinálni egy-két angyalkát.Kép

pussz
 
 


Kép

ez lemaradt
 
 


Sziasztok!
Most értem haza. Mindjárt írok is.
Addig is puszi!
vic
 
 


Sziasztok csajok!
Én csak most akadtam rátok.
A soraitokat olvasva egy kicsit idegennek érzem magam köztetek, mert szerintem Ti már elég jól ismeritek egymást.
Vic!
Tetszik a mozgóképed amiket becsempészel a sorok közé!
Most csak ennyire tellett, mert már nagyon szeretném ha a 2 szőrösöm összeérne. (becsukhatnám a szemeimet! Kép Ha lesz még alkalmam visszajövök, mert olyan barátságosan csengenek a sorok amiket olvastam rólatok!!!!!!

Helga


Szia csajok!

Itt vagyok én is!
Nem volt könnyű az elmúlt pár nap, de asszem hagyom mostmár ezt a lerágott csontot és belecsapok a lecsóba Kép

Itt a mai szánkózásunk:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3492&page=4&image=106392

Nagyon élveztük mind a 3an. Alexa a végére annyira elfáradt, hogy aludt másfél órát. Szóval nekem most csak direkt előny volt ez a hó. Kép

Olyan lendülettel indultam, de most nézem mennyi az idő, mennem kell. Ne haragudjatok!

Vic Dorka jobban van?

Pussz
Hajni

Kép
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron