Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak egy gyors köszönet Orsimamának, hogy újra elküldte, mert így megnézhettem a csodás képeket. Nagyon tetsz a galambhajtós, apájára a kávézósnál igencsak hasonlít Bence és nem semmi kaktuszokkal fényképezkedtetek a háttérben. ja és teljesen megleptél a hosszú hajjal, vagy csak én emlékszem rövidebbre???

Tojás: én csak örülök, ha felvilágosíttok ilyen dolgokban, mert ki tudja mit mikor és hogy csinálunk jól vagy rosszul. Nekem kellenek az infók!!! Hallod Vic mami!

Kaptunk szkennert gy holnap megpróbálom kihasználni és feltenni pár poros, fekete-fehár képet megboldogult lánykoromból és az esküvőről. De meg kell mondanom, hogy szigorúan cenzúrázom ám!!

Jó éjt, Zita
 
 


Egy villámkukk, de ezt gyorsan meg kell írnom:
Manóka!
Egyáltalán nem éreztem úgy, hogy kötözködsz!!! Jaj, ezt verd ki gyorsan a fejedből, mert nem tudok aludni majd éjjel a lelkiismeretfurdalás miatt, hogy esetleg félreértjük egymást! Pont azt írtam, hogy mi szerencsére nem kötözködünk egymással, hanem elfogadjuk azt is, ha néha- néha eltérő a véleményünk.
Inkább én voltam a figyelmetlen, hogy nem köszöntem meg, hogy leírtad, hogy a 15 hós szuri előtt már érdemes fehérjét adni.

Puszi,

Vic
vic
 
 


Halihó!

Villámként: mindenkinek egy puszi! Kép

Zitus sajna nekem csüt du fogászat van ismét Kép

Vic légyszi jelezd vissza, hogy küldjem-e azokat a képeket megint vagy sem, mert nem tudom, hogy megkaptad-e őket (axeleros címről ment)

Puszi
Hajni
 

 
 

<font color="ff0000">BOLDOG NŐNAPOT KÍVÁNOK
MINDEN MAMINAK
ÉS
A CSODASZÉP LEÁNYKÁKNAK:</font> DORCI,ALEXA,HAMMA
Kép

MATYI
 
 


Sziasztok!

Matyi,
Köszönjük szépen ezt a kedves figyelmességet!
cupp- cupp!

Manóka,
Nyugtass meg, hogy nincs baj!
Mondtam, hogy Piroska néni időben jött ismét?!Kép

Hajni,
A táncos, talis képekre gondolsz?! Jaaa, azok mind megérkeztek, köszi!!! Tényleg jó sok volt, egyik jobb, mint a másik!

Orsi,
Nemsokára indulunk!

Zitus,
Nem lehetne inkább pénteken a tali?! Olllyan jó lenne!

Az infokkal kapcsolatban: én néha úgy rá tudok csodálkozni a dolgokra, hogy mennyi féleképpen lehet pl. kaját adni, készíteni, milyen fajta játékok vannak, mozgásfejlődéssel kapcsolatban milyen érdekes, hasznos tudnivalók vannak stb. Na, ezt most elég bénán fogalmaztam, de a lényeg, hogy még ha néha nem is reagálok, akkor is tök jó, hogy megírjuk egymásnak, mi hogyan képzeljük el a manóinkkal kapcsolatos dolgokat, mert ezekből ötleteket tudunk meríteni egymástól.
Ha valakinek sikerül kisilabizálni, hogy miről írtam, annak jár egy nagy cupp...Kép

Megmondom őszintén, én a leggyakrabban a játékötleteket lesem mindenkitől (mert annyi érdekes és fejlesztő játék van) és a rucikat, na meg a kajákat stbKépKép.

Na, megyek, összeszedek egy menekülő DorcitKép

Puszi:

Vic

Ui.: Nem tudom, mi lehetett a levegőben, de a tegnap délutánunk egy rémálom volt, remélem, mára már javult a helyzet.
vic
 
 


Sziasztok!

Vicék most mentek el tőlünk. Tündéri Dorci! Sajnos csak egy fél kacagást hallhattam tőle ... Bence jóKép házigazdához méltóan bealudt ebéd után ... pedig igen szemeztek egymással Dorcival! Kép

Zita Te annyira figyelmes vagy! Én nekem ez a nőnap is csak olyan nap, mint a többi ... pedig itt volt két csaj is ma, és Bence meg ... vagyis én ... Kép jaj

Lányok, kicsik és nagyok! Boldog Nőnapot!

Kép

BENCE

Zita a hajam kicsit hosszab, mint volt, de nem sokkal, mert mindig csak annyira rövid, vagy hosszú Kép, hogy össze tudjam fogni. Várom a képeket! Ha gondolod nem publikusba is felteheted őket! Nem lehetne tényleg péntek a tali? Akkor mindenkinek jó lenne! Bár nekem a csüt. is jó.

Hajni, Vic én is én is!!! Léci-léci lássam a képeket!!! KépKépKép persze, csak ha lehet ...

Hajni gyors puszi és ennyi? Gyerünk irni többet is! Bár ahogy nézem az időt, inkább aludnod kellene olyankor!Kép

Többiek merre vagytok???
Ági, Rebi, Ann, Vera, Helga???
Hacsak pár sort is, de irjatok! Pliz!

Vic nekem jár a nagy cupp! Kép

Ha már a játékötletet emlitetted, akkor meg is kérdezném Tőletek, hogy van e olyan játék, ami leköti a Bence figyelmét, el tud vele bütykölni, csűrni-csavarni, tolni-húzni, stb. és mobilis, tehát nem egy terepasztal nagyságú. A "dedós" játékokból kinőtt, a képek nem kötik le sokáig, kirakom-berakom csak ideig-óráig (túlzás) köti le, meg uncsi. A formákat még nem rakja jó helyre, azon hamar felhúzza magát. Szal jó lenne olyan vmi, amivel egyedül tud jó sokáig ügyködni. ??? Várom a pályázatokat! A nyertes kap egy hm... majd még kitalálom Kép

puszi
Orsi
 
 


Helló!

Fiucskák nagyon köszönjük a nőnapi köszöntéseket! Kép

Vic olyan hülyeségnek tartom én is azt a dolgot, hogy attól erősödik a haj, ha tar kopaszra vágják! Szerintem is genetika van a dologban. A hajhagymák száma a vágással nem nő...
Nekünk is csak kevés hullott ki hátul, neki ott volt sok haja. Amolyan professzoros volt, ahogy a szülészeten mondták Kép

Zitus: mi megkívántuk a Győzikééktől a sertés pörköltet, így holnap azt fogok főzni. Ma paprikás krumpli (maradékot) ettünk Alexával. Hihetetlenül sok uborkát akar enni ez a gyerek, aztán meg mind ott van a pelusban Kép

Orsi: kávé-Paloma. Azt nem szeretem ha apa főzi, mert akkor méreg erős Kép

Ágiboszi, hogy van a térded?

Jó éjt mindenkinek vagy jó reggelt? Kép
Hajni

ui: http://www.online.rtlklub.hu/aranycsirke/flash.html Itt lehet szavazni a legjobb magyar filmekre!
Hajrá Üvegtigris! Hajrá Üvegtigris! Hajrá Üvegtigris! Kép Kép Kép
 


Ja Orsinak a játék: baba?! Kép Kép Kép Nekünk nagyon bejön!
 


Sziasztok!

Mi ma reggel voltunk 15hós oltáson ... nos nem tudok dicsekedni a hős fiammal ... a doktornéni láttán már elkezdett üvölteni, onnantól pedig csak csúsztunk le a lejtőn szépen ... mérlegelés: velem együtt a nagymérlegen, aztán én egyedül, igy kaptuk meg a különbözetet: 11,5kg. (A drnéni csak annyit mondott, hogy anyuka többet ne fogyjon!Kép) Miután a fél rendelő megnézte, hogy malacot vágnak e, igy elmaradt a sztetoszkópozás (vagy fonendoszkóp ... sose tudom, még jó, hogy orvoscsaládban nőttem felKép), elmaradt a magasság (mondjuk én eléggé mélyen voltam ...) mérése, meg minden más, csak maradt a szuri, ami aztán hab volt a tortán. Nem hittem, hogy tudjuk fokozni az üvöltést, de IGEN!!! Majdhogynem kiabálva mondta a drnéni a további teendőket, várható mellékhatásokat, a "hiszti"re pedig csak annyit mondott, hogy ebben a korszakban van ... még 2-3 éves koráig ... Annyira biztató, nem? A védőnéni szerint próbáljak meg következetes lenni ... ez sztem pont nem függ össze az akarom-visitok reakcióval, de bőszen bólogattam. Persze mikor kiléptünk az ajtón, már kutya baja sem volt ...

Hááát ennyit a reggeli kis történetünkről. Ezek után már el is felejtettem a bárányhimlő-ellenit megkérdezni ... illetve időpontot kérni.

Hajni mindig is tudtam, hogy számithatok rád Kép, BABA ... És hogyan képzeled el a játékot egy kisfiúnak egy babával? Doktorbácsisat játszik majd? Kép
Alexa már eszik savanyúságot is?

És, hogy álltok a zöldségek, gyümölcsök adásával? Héjastól, magostól, azok nélkül?

puszi
Orsi
 
 


Heloka Mindenkinek!
Vic szerintem kezdhetsz nevetni.
Szóval én igazából azért mentem Pestre szülni,mert egyszer a párom megilyesztett.Egyébként sem szimpatikus ez a kórház. Öcsém bent feküdt mandula műtéttel, és ben tvoltam látogatóban. 1/2 6 elmúlt, és utána csak az algsoron keresztűl lehet kimenni. Azt tudnotok kell, hogy engem a halottakkal ki lehet kergetni a világból. Hát engem ilyesztgetett a párom telefonon keresztűl amikor mondtam neki, hogy jöjjön el elém! Azt hiszem teljesen máshol vannak a hullák, és senkit nem bántanak de én akkor is baromira félek tőlük. Lehet, hogy a SOTE nem a legszínvonalasabb kórház de én ott biztonságban éreztem magamat, és nem igazán féltem még késő délután sem lemenni az alagsoron keresztűl a büfébe.
A doki akit választottam: Valent Sándor.
A tesom ajánlotta, mert igazából ha meglátja az ember azt gondolja milyen szimpi pasas. De valójában ő is ugyan olyan pénzhajcsár mint a többi doki általában csak ő sunyi módon reméli, hogy az ember tömködje a zsebét.
Hát ez volt az oka. Kép

Remélem mindenki jól van, és sikerül megúsznia az infulenzát. Mi túl vagyunk egy kisebb náthán, szerencsére semmi komoly.
Sokat gondolunk rátok: Alex-Helga
u.i.: Nekem elég kevés ez az 1-2 óra amit a gép elött tudok tölteni ahoz, hogy normálisan tudjak nektek írni, és elolvasni az előző irományokat.Kép


Nincsen sok gifünk,és a kevésből sem mindegyiket engedi feltenni.
Most ezt sikerült.


Sziasztok!

Orsi
KépKépKép ... reménykedj, hogy idővel elfoglalja magát Kép Jobbat nem tudok Kép Nálunk majdnem minden érdekesebb, mint a játék.. pl. WCpapír guriga.. de jobb a papírtörölközőé... Csengus kicsi darabból álló játékai.. azok viszont veszélyesek... Sokáig elszöszmötöl a ledobálással.. amíg van mit Kép .. távirányító, telefon.. abból is főleg az apja szétnyitható mobilja Kép
Elvileg (láttam is ilyet Kép) vannak kalapálós játékok... azt szokták szeretni...
Amúgy legjobb játék "anyarabszolga" és "aparabszolga".. de bővíthető a többi rokonnal és ismerőssel is Kép

Hajni
Csak a Te kedvedért szavaztam az Üvegtigris-re Kép

A tojásos+oltásos dologgal akkor most mire kell figyelni? (én a tapasztalt anya Kép) Csengus ilyenkor már evett azt hiszem tojást... bár szerintem csak a sárgáját... Levivel lassabban haladunk... (még csak most kapott savanyított tejterméket...)

Anyarabszolgának megint jelenése van Kép .. szét kell csapni a két főnök közt Kép

Rebi

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
 
 


Mindenki most ért rá írni? Kép

R.

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
 
 


Rebi végre! Azt hittem már Izaura lettél és Levi felcsapott Leonsziónak! Kép
Ne is mondd a "felnőtt"-játékokat, az menő nálunk is. Én ugyan (a dógozómból) szereztem neki dummy (eredetivel azonos, de műbéllelKép) kinyitható mobilt, de szted tudja, hogy az nem igazi? hát persze. Legjobban "szeretem", amikor végre rászedem magam a ruhák összehajtogatására ... aztán ő pillanatok alatt elintézi, hogy örökre elmenjen tőle a kedvem ...
Nekünk van kalapálós-golyósbeütögetős játékunk, de egyenlőre biztonsági okokból megfosztottam a kalapácstól, igy csak a kezével ütögeti be a golyókat ... egy darabig Kép
Én (titkon) a bébiszittert szoktam "rabszolgának" befogni. Szegénykém újabban megszenvedi, nem is,inkább megsinyli a Bencével töltött időt, de hát pont ezért fizetjük Kép

Tojás+oltás nálunk: Bence már tojást eszik, kivéve a héját Kép, ma kapott oltást.

Tényleg én sokat gondolkoztam ezen, de ma ugyebár nem kérdeztem meg ezt se a drnőtől, hogy mi a köze a tojásnak az oltáshoz??? Vki avasson be engem is!

Ismeritek a bevásárló-szolgálatát a corának? Én most rendeltem tőlük, xpénzért kiszállitják a termékeket. Egy barátnőm ajánlotta, kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz a dolog. Most nagyobb és nehezebb árukat rendeltem, igy nekünk nem kell cipekedni (behozza a lakásba) és nem kell 2 kocsit dugig pakolni. Maradnak az "apróságok", amiket még én is meg tudok venni. (Na nem mintha nagy pocakkal nem cipekedtem volna ... még költöztünk is.)

Helga nekem a sztori nem csalt mosolyt az arcomra ... én is félek a halottaktól ... bár mászkáltam már iccaka temetőben, de nem egyedül! Én a szellemektől félek nagyon, mert hiszek bennük és van is paraélményem. Képet még mindig nem tettél fel Kép

Jééé, szófosásom van, lőjetek le!!! Kép

puszi
Orsi
 
 


Orsi
ha jól tudom csirketojásba fecskendezik az oltóanyagot.. aztán vhogy onnan kerül a fecskendőbe.. de tudományos magyarázattal nem tudok szolgálni Kép (De az influenza elleni is tojásos... Kép)

R.

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
 
 


Rebi ezzel most ledöbbentettél! Erre abszolút nem is gondoltam! Oké, hogy sejtésem volt, hogy az anyagokban van vmi hasonlóság, de, hogy abba és aztán onnan ki ... asszem utánanézek ...

Köszi! Puszi!

u.i.: a fiam 3ésnegyed órát aludt az oltás után kapott kúptól ... akkor most tojásokkal vagy csirkékkel álmodott? Kép
 
 


Orsi
Esetleg tyúkokkal Kép

R.

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
 
 


Sziasztok!
Nagyon gyors leszek, mert mindjárt végeznek a fürcsivel!

A 15 hós oltóanyagról én is így tudom, vagyis a tojásba oltást, ezért is kell előtte megpróbálni a gyerekkel a tojás valamilyen formáját.
(közben már el is altattam Matyuszt, hamar ment, mert délután fél órát durmolt csupán)
Orsi: sajnálom, hogy így alakult az oltás, de vigasztaljon, hogy most 3 éves kori semmi nem lesz, azaz lehet, hogy ti bárányhimlőre is oltattok??? Egyik barátném oltatta a 2 éves fiát és pár hónapra rá bárányhimlős lett, de enyébb lefolyással, de mégis.
Kérdezel a játékról: nekünk bejön a leporelló nézegetés, imádja. Kiteszem, mint egy kirakatban és válogat. Addig én pl elsietek pisilni. Vagy megpucolom a krumplit. Mikor mire elég! De jól elvan a taxin ülve és motorozva illetve van egy olyan tilitoli hernyónk, azzal remekül elvan jó pár percig is.
Néha épít is, de akkor ott kell ülni mellette.

Orsi számolj majd be a corás bevesárlásról Kép

Helga: na erre tényleg nem gondoltam, de nem nevetlek ki, mert néha rám is rámjön, hogy szellemezzek. De a halottakkal kapcsolatban nem félek, talán, mert a szüleimet láttam meghalni és tudom, hogy mi történik. Én viszont szívesen kipróbálnám lehet-e velük beszélgetni, persze ebben erősen hinni is kellene.
Na, jó nem boncolgatom Kép tovább.

Üvegtigris Jejeje!!!Igen-igen-igen!!!

Ja vagy holnap megyünk vagy nem, még nem ezer százalék az időjárás még közbeszólhat. Azért nem tudom áttenni péntekre( szonmorú is vagyok e miatt, hogy nem talizunk), mert többen jönnénk össze és hát kb 1 hónapja lebeszéltük csak valahogy a betegségek, időjárás miatt nem tűnt eddig 100%-kosnak.
Aztán meg végig gondoltam, hogy Matyinak jobb lesz, ha 1 óra felé haza is jövünk, mert ugye hol aludna. A buszút meg legalább nyugis lesz.

Majd még benézek, megyek vasalni.Pussz, Zita

Vic, Ági, Manóka merre jártok?
 
 


Sziasztok,

Rohanásban vagyok, így most csak egy kis érdekesség az oltásokkal kapcs.ban. Este megpróbálok majd bővebben jönni.
http://web.axelero.hu/nyitottk/
http://www.elender.hu/~oltinfo/

Remélem, mindenki jól van, Orsi férje is gyógyulgat, jobbulást Neki!

Puszi:

Vic
vic
 
 


Helló!

A Babanet tegnap este megint nem engedett írni, de már biztos nincs szervercsere...

Mizujs mindenkivel?

Zita milyen volt a találka?

Ágiboszi beteg (epe Kép ) szóval igazoltan hiányzik! Gyógypuszik mennek!

Rebi nagyon drága vagy az Üvegtigrissel kapcsolatban! Amúgy láttad?

Írjatok sokat!

Pusszancs
Hajni (aki talán már ebben a hónapban letudja az egész fogászatot Kép)
 


Sziasztok!

Hát igen, ahogy irta Vic, utólért minket a nyavaja. Férjem dögrováson én meg próbálok a két fiú között nem megbetegedni és mégis "kiszolgálni". Nekem sajna kezd fájni a torkom, de már vettem be homeobogyeszt megelőzésre, és "élvezzük" a két szint talán egyetlen előnyét, hogy elszeparálódunk apától. Kép Viszont ma el kell utaznia ... nem tom, hogy fog tudni igy menni, de muszáj ... Kép

Hajni sztem már szervcsere (agy) is rájukférne, mert azért kicsit sok ez a pár(?) napos időközönkénti (?) leállás!

Hajrá Üvegtigris! Én szavazatom is az övék!
Sok van még a fogászatból? Tegnap is rossz volt? Hülye kérdés, de én pl. nem utálok fogorvoshoz járni ... ez egyfajta perverzió nálam. Kép

Zita találkáról engem is érdekelne a beszámoló!!!

Áginak épp ma akartam már irni ... szegénykém! Borzalmas lehet neki! Gyógyulj meg hamar Ági!

Rebi, tyúkok Kép

Vic suli után gondolom már fáradt leszel, de azért holnap irhatnál bővebben is!!! Még nem néztem meg a linket, de azért köszi! És férjecském nevében is köszi!!! Kép

Vigyázzatok Magatokra!

puszi
Orsi

u.i: Bennek a két alsó kisörlője már teljesen kint van Kép
 
 


http://www.nlc.hu/cikk.php?id=72&cid=17158

ezt most találtam - gyerekbetegségek vannak benne

Zita lemaradt, hogy igen én be szeretném adatni a bárányhimlő elleni oltást, és valóban produkálhat maga az oltás himlőt, de ez lagalább "időzitett" lesz (2-3 hét után hallottam) és igy már ellenálló lesz a következő támadással szemben.

puszi
 
 


Kép

Sütöttem Nektek egy kis nasit!
 
 


Sziasztok!

Orsi jól néz ki a süti, tényleg te csináltad? Néha rám is rám tör a süthetnék de csak akkor tudok ha a párom vigyáz a gyerekre, mert nem szeretem úgy csinálni, hogy azt kell figyelni mihez nyúlkál a gyermek.

Zita:"mondtam, hogy gyerekes dolog (a kórházzal kapcsolatosan)de nem akartam olyan helyen ahol nem érzem jól magam.
Vasalni nekem is kellene de azt hiszem az jó lesz délután is, mert már unom hogy nem tudok magamra szánni 1/2 órát sem, mert vagy a gyemekem, vagy pedig a házimunka. Mivel ma nem kell főznöm mozizok itthon amig Alex alszik.
Általában elönybe szoktam helyezni a poszívózást, és a felmosást. Most kicsit lazítok, szerencsére a lakás is oké.
Heloka mindenkinek.


Sziasztok!

Orsi: jobbulást a férjednek, remélem az utazás is átvészeli, ti pedig nem kaptátok el!
A bárányhimlővel kapcsolatosa, azt akartam írni, csak vaszeg nem voltam egyértelmű, hogy beadatta és nem az oltás következményeként, hanem a bölcsiben elkapta a társaktól. Csakhogy neki nem volt olyan sok pöttye és annyira nem is viszketett, azaz nem érezte meg annyira mint akik nem kapták meg. Ezért is volt kiakadva az anyuka, hogy az oltás ellenére is megkapta, bár mondom enyhébb lefolyással.

És nagy-nagy gratula a fogakhoz! Mármint Bencének!
Akkor én is egy kis olvasnivalót!
Oltásokkal kapcsolatban, ha érdekel! Nem ijesztegeteni akarok!

http://web.axelero.hu/nyitottk/

és ezt

www.geocities.com/egeszseg/higany_geier.html

Vic: alig hallunk felőletek, mi van veletek???

Helga: nem gyerekes ez, szerintem ott kell szülni vagy gyógyíttatni, ahol biztonságban érzi magát az ember! Ez szerintem a legfontosabb, no és a jó orvos-személyzet és kórház!( ami itt ugye????)

Tali: nagyon jól siekrült, Matyi korán ébreszetenm kellett, szegénykém félkómában megitta a tejet, aztán öltözésre felébredt, 7.20-as busszal 9-re fent voltunk, vártak autóval és Maglódra mentünk egy játsziházba. Ott beszélgetni is tudtunk, nagyon aranyosak voltak, és jól éreztük magunkat! Csajok jövő héten ne talizzunk? Úgy belejöttem, és Matyi is egész jól bírta a buszos utat, igaz, hogy áldottam Hajnit( ott is volt egy Hajni), aki meghívott magukhoz és képzeljétek hazahozott délután Dunaújvárosba, mert ő annak idején itt a fősulin tanult és így újra itt lehetett. Szóval hazafelé már nem kellett Matyit buszon ciciztetni, mert mikor mentünk Százhalombattánál elszakadt a cérnája, rájött, hogy álmos, de nem tud elaludni, és hogy ő egész eddig egy hülye ablakon bámult kifele, és nem is fedezte fel a buszt, így mindenáron el akart indulni. Persze tömegnyomor volt, ezért elengedni nem lehetett, tehát próbáltam teáztatni, kapott volna tejszeletet, amit kiköpött, a játékot messzire hajította, egyik kis utas hozta vissza, így hát maradt a szopi, ami megnyugtatta. De élveztem az út többi részét!

Na ennyi belőlem! Csók, Zita
 
 


És elfelejtettem a legjobb hírt, hogy az én okos, nagy Ferim 4-re védte a szakdoliját!
Hipp-hipp-hurráááááááááááááááááá!!!

Remélem neki is lesz ilyenje nemsokára!!!!
Kép
A büszke feleség
 
 


Sziasztok!

Szomorú hírek Ágiról: kórházban van, műteni fogják! Innen is mennek a gyógypuszik!

Zita: grat mégegyszer! Kép
Nekem ám rémálmom, hogy Alexát ébreszteni kell korán, nincs annál rosszabb. De soraidat olvasva jól sikerült minden. Örülök neki!
Most te adj tippeket kaja ügyben, mit főztök hétvégén?

Orsi nem fájt egyáltalán a fogászat. Ez az első olyan fogorvos, akihez nem félek elmenni! Annyira jó keze van! És gyönyörű szemei!
Volt egy mókás kis szitu is, bár egész nívós hely, de 2 szék van egy helységben. A másik páciens egy kiskölök volt, fergeteges dumát lecsapott. Egyfolytában alkudozott a dokinővel. A végén már sírt, kicsit sajnáltam, mert az anyja nem maradt bent vele, kiment a barátnőjével beszélgetni...
Amúgy már csak csilli-villis fogkőleszedés és a pótlás van hátra! Juhéj!
Süti:nyam-nyam!
Apának meg jobbulást!!!

Helga ha nálunk megy a sütő állandóan attól parázok, hogy Alexa megfogja. Mindig barikádat építek, hogy ne tudjon oda menni. Kép

Nem is mondtam a jó hírt, hogy áttört a 3. foga Alexának! Kép A 4. is napokon belül kibújik.

Vic gyere légyszi, mert hiányzol! Bár holnap biztos fellépsz. Csak ügyesen! Kép

Pusza
Hajni
Kép
 


Sziasztok!

Ágit mikor műtik? Jajj, de sajnálom, remélem hamar túlesik rajta és a gyógyulás is gyors lesz!

Vic: tényleg merre vagy?

Hajni: gratula a fogacská(k?)hoz!!!A hétvégén fasírozott lesz, krumplipüré, franciasali, és levesnek gyümileves. Nem tudok jobbat kitalálni!
Néztétek ma a tv2-n a tűzoltós filmet?

Orsi: és te merre???? Férjed, hogy van? Elutazott?

Megyek is, jó éjt, Zita
 
 


Sziasztok,
Halvány jelentkezés:
Tegnap rámtelefonáltak, hogy Dorkának magas láza van, kapott kúpot.
Rohantam haza, 39,1 volt már akkor.
Egész éjjel 39,5- 6 körül mozgott, nem igazán akart lemenni, még a hűtőfürdőzésre sem, volt hányás isKép stb. Egész éjjel fent voltunk, hogy figyeljük Őt. Dorka szépen aludt, csak szegénykém nyöszörgött, gondolom, a magas láztól.
Most is megyek, mert ismét felszaladt a láza. (és sajna nekem is, meg náthás is vagyok egy kis torokfájással. De most nem érdekel a saját nyűgöm, csak Dorka legyen már jobban!)

Csak futólag olvastam vissza, mi történt ÁgivalKépÁgi, rengeteg gyógyítómanót küldünk, gyógyulj meg hamar!

Igyekszem jönni, de pont mára esett a nagybevásárlás (Auchan, piac) és egyéb intézendő dolgok, és mivel férjem lesz a Dorkával, így én megyek.

Puszi, vigyázzatok magatokra, betegeknek jobbulást!

Ééééés: VÉGRE TÉNYLEG JÖN A TAVASZ!!!

Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Ági remélem jó erősen gondolunk Rád és megérzed a gyógyitó frekvenciát, amit kibocsájtunk!!!

Zita gratula Ferinek a védéshez! Akkor ez már a célegyenes? Neki szükséges nyelvvizsga?
Képzeljétek a férjem sok-sok év után kibökte (bár nem csináltam túl sokszor), hogy nem is szereti a fasirtot, meg a bolognait, meg a ... nem is tudom ... az összes tök egyszerű kaját. Hát jó fej, de sajna néha ezt fogja enni, mert pl. a gyerekeknek majd biztosan fogok csinálni.
Zita milyen rendes volt az a lány, hogy hazavitt!!! Hova jön be a busz? Stadion vagy Liget?

Hajni gratula mindkettőtöknek a fogacskákhoz Kép Tényleg gratula, Alexa most, hogy viselte? Fájt neki? Nem nagyon irod, hogyan alszotok mostanság? Férjednek számit vmit a nemzeti ünnep szabadság téren? Van több napja is, mint másoknak?
Csak nem a doki szemei hatnak fájdalomcsillapitólag? Kép Én még mindig nem jelentkeztem be ... A barátnőmnek most tették fel a felső szabályzókat, azt mondja nagyon fáj, érzékenyek a fogai, alig tud enni. Ráadásul nikkelérzékeny igy titániumból készitették, ami vastagabb Kép Akkor is meg kell csináltatnom Kép Pótlás - csak? Az azért nem leányálom!Nem?

Helga ha ilyet tudnék sütni, minden bizonnyal én lennék a vasárnapi főzőműsor háziasszonya Kép Nekem nincs más választásom, Bence mindig ott nyüzsög körülöttem bármit csinálok. Bár igy igencsak meg tud nőni az elkészitési idő ... Sztem nyugodtan lazithatsz többször is! Próbáld meg kialakitani a napirendeteket és tegyél bele Minket is! Kép Kép Kép

Férjem tegnap már jobban volt, de közel sem gyógyulófélben Kép De elutazott, ráadásul most épp Bredába (Hollandia) tartanak és meg kellett állniuk útközben, mert FÉL MÉTERES HÓ van arrafelé! KépKépKép Gondolhatjátok mennyire "örülök"!

puszi
Orsi és Bence, aki tegnap nem evett eleget napközben, igy már negyed6kor reggelizett ...
 
 


Vic akkor neketek is frekvenciálunk!!!
Gyógyuljatok-gyógyuljatok!!!
Millió gyógypuszi Nektek!

Tudni már, hogy mitől beteg Dorci? Influenza vagy más virus?

puszi
 
 


Sziasztok!

Gondolom mindenki családozik, hiszen jó hosszú most a hétvége!Kép

Mi voltunk a DM-ben ebéd utáni séta kezdéseként, és még 16-áig le van árazva a Nestlé Junior menü 229-re és a Libero pelus is 3049.- amihez jár egy ajándék könyv. Meg még a Pampers popsitörlő nagyobb kiszerelésben asszem 1799.- volt. De a neten fent van az akciós újságjuk. Kép

Bence be is aludt már az üzletben, azóta is alszik a teraszon. Itt parádés az idő, kicsit ugyan fúj a szél, de nem vészes! Vidéken még reggel is esett hó, a Zemplénben pedig úgy fúj a szél, hogy mindent visz el. Kép
De már kezd alakulni a TAVASZ!!! Kép

puszi
 
 


Kép Még azt akartam irni Nektek, hogy én annyira felháboritónak tartom amit az Udvaros Dorottyával műveltek! Oké, hogy az ember hibázik, meg esetleg igaz is volt, hogy ellenállt, na, de ennyire nyilvánosan megszégyeniteni egy ekkora szinésznőt!

Bár hozzáteszem senkit sincs joga senkinek ilyen nyiltan lesüllyeszteni! Ez mégiscsak magánügy, nem?

Mit szóltok hozzá?
 
 


Sziasztok Csajok.

Ma utazunk amint felébredt Alex. Csak benéztem de látom sok az olvasnivaló. Ha megjöttünk megírom élményeimet, és benneteket is végig olvaslak. Húsvétra vettem üvegtojásokat, 360/db ! Remélem szépen meg fogom tudni festeni őket?! Rohanok, mert indulás elött szeretnék elmosogatni, rendet hagyni magam után, mert ki tudja mire jövök haza.
Üdv. mindenkinek, legyen szép napsütéses időnk.
A hideget, és ezzel együtt a magányt is baromira unom már.Ilyen időben kedvem sincsen kimozdulni.
SziasztokKép


Sziasztok!

Eladtam a kicsifiamat Kép A nővéreméknél vendégeskedik, mert én gépelem a szakdoliját. Ő is idén májusban végez, csak nekik április közepén kell leadniuk, már nagy része megvan, de azért méglesz vele munka. Így most egész nap itt fogok ülni, és gépelek.

Orsi: jó lehetett a kis kiruccanás, köszi az infókat, utánanézek, mert szükségünk lesz popótörlőre, nemsoká kifogy a készlet.
Udvaros Dorottya egyik kedvencem, de akár egy sima halandó is lehetne, akkor sem fer szerintem ez a dolog. bezzeg, ha egy nehézfiú szállt volna ki a kocsiból, lehet, hogy sunnyogtak volna el a redndőrök. De nekem a legvisszataszítóbb az, hogy ország-világ ettől hangos, a sajtó kitereget mindent, még ha csak feltételezés is az. Én nem szoktam venni az újságokat, mert idegesít, hogy minek írják meg ki mikor hova ment a sztárok(?) közül. De hogy már a híradás is ezzel foglalkozzon! Mutassa be a Fókusz, az Aktív, a Mittudom én milyen sztárpletyka- műsor, de a hírek szoljon a hírekről, a közéletről, újdonságokról, érdekességekről, és ne erről.
Na, jó hosszan írtam...

Közben neg folyton Ágiék és Vicék járnak az eszemben, hogy mi lehet velük. Ági írt egy sms-t, a sorok mögött érződik a kétségbeesés. Szerintetek mikor lenne alkalmas felhívni? Mert szeretném, csak fogalmam sincs mikor, mert nem szeretném se a látogatókat se a pihenését megzavarni. De talán estefelé már biztos nem zavarnám..

Vic: hogy vagytok? Dorci láza lement? És te?

Folytatom a szakdlit, mert nem lesz meg estére Kép

Zita
 
 


Sziasztok!

Vic irta, hogy ma reggel már sokkal jobban volt Dorci, hőemelkedése ugyan volt még, de már evett és a kedve is jobb! Kép

Helga hova utaztatok? Én úgy szeretek minden ünnepre készülni, aztán olyan szomorú, hogy pár nap alatt vége. Nekem sincs kedvem a hidegben kimozdulni, de hidd el csodákra képes egy kis séta! Meg kell látni a szépséget is a télben, nem csak a hideget!Kép
Üvegtojás? Majd erről is tegyél fel képet! De előbb magatokról!Kép

Zita akkor te tudsz gépirni? Nekem van belőle papirom ... Nem is két ujjal gépelek, de folyton nézem a klviatúrát, mert ha nem, akkor annyira gyorsan akarok irni, hogy néha kihagyom a szavak közepét Kép Én is ezen a hiradóban is pletykát kell látni dolgon akadtam ki. Vannak erre újságok, nem kell ország-világ előtt hirként kezelni ilyen dolgokat!
Ha beszélsz Ágival, kérlek add át üdvözletünket és jobbulást Neki! Köszi! Sztem délelőtt hivhatod, mert már nincs vizit, már/még nem alszik, és nincsenek látogatók sem olyankor.

Nos mára jól bedurrant a torkom, és kezd fájni a tüdőm is, a szemeim azok már napok óta fájnak .. Kép Remélem megállok itt és csak javulni fogok!
A férjem a távolban már sokkal jobban van!

Bence pedig ... nos ma durrant az agyam tőle, talán most kicsit alacsonyabb a tűréshatárom ... De most épp bújik, úgyhogy elfelejtve, hogy "lomtalanitott" a konyhában megspékelve egy egész csomag atomropival. Kép Kicsit leeresztett most, remélem benne nem lappang semmi!

puszi
Orsi
 
 


Sziasztok!

Éppnehogy életjel magunkról ...

Én atomlázban úsztam éjjel, aztán Bence produkált hajnalra 39,4-et. Mostanra se neki se nekem nincs lázunk, csak hőemelkedésünk. Neki folyik az orra, a száján veszi a levegőt. Ez lehet az oltás utóhatása is. Nyűgösködünk rendesen. Kép

puszi, de csak jó messziről
Orsi
 
 


Sziasztok!

Nem ígérem, hogy sokat tudok írni, mert nálunk sajnos a helyzet változatlan, vagyis talán picit rosszabb.

Legfontosabb hír:
Tegnap hazafelé jövet bementem meglátogatni Ágiboszit, nagyon örült. Szegényke nagyon el van anyátlanodva, még el is sírta magát, hiányzik Neki a család, és bosszantja, hogy ezt a 4 napos ünnepet is bent kell töltenie, holott csak utána fogják megműteni. És ráadásul Dani is beteg, antibiotikumokat kap, és rossz érzés, hogy nem lehet mellette.
Mindenkit ezerrel puszil!
Szerencsére a szobatársának a férje vitt be egy kis tv- t, így legalább egy csöpp szórakozási lehetősége van, már amennyire ki tud kapcsolódni 2 idegeskedés között.
Mire hazaértem, férjem meglepett egy nagy adag rakott kellel, és sütött még csokis kekszet is!Kép nyammi!

Velünk kapcsolatban: én teljesen jól vagyok, Dorka pedig tök szarul. Gyakorlatilag nem eszik semmit, a reggeli és az esti tápszerből iszik valamennyit, de ennyi. 30 dekát fogyott, most 9500 gramm. Már bűnözni is próbáltunk Vele, de semmit sem kíván, illetve amit nagy nehezen megeszik, az ki is jönKép.

Orsi,
Nálunk most nagyon bevált a hűtőmágnes pakolgatás föl-, és le, de az edényekben való főzőcskézés is. Ez utóbbi nem valószínű, hogy Bencének annyira tetszene, az előbbit pedig Tőletek lestük el.Kép
Ben őrlőfogaihoz háromszoros hurrá! Kép
Az a süti nyammi!
És a férjednek hogyhogy épp a minap jutott eszébe megmondani, hogy mit nem szeret? Nahááát Eddig fintorgás nélkül megette?!Kép
Aztaaa, 1/2 méteres a hó? Nem semmi? Készítettek fotót? És mennyi időre mentek?
Udvaros D. ügy: én csak keveset hallottam erről, de biztosan nem lehetett leányálom, ahogyan bántak VeleKép.

Helga,
Nagyon tetszettek a gifjeid? Merre mentetek kirándulni? És hogy sikerült? Vonattal, busszal, vagy kocsival? Alex hogy viselte? Hú, de sokat kérdezekKép
Ha annyira szeretsz vasalni, akkor küldenék Neked is egy adagotKép Kép
Én is inkább porszívózom és felmosok 10- szer+ mosogatok 3- szor mint hogy vasaljak.
Miért vagy magányos? Itt a tavasz (legalábbis jövő hétvégéig, ahogy a meteorológusok mondják), és nincs már annyira hideg! Remélem, a kedved is jobb lett!

Zitus,
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a tali, és hogy "azaHajni" ilyen rendes volt, hogy nosztalgiázni akart Dunaújvárosban!
4- es szakdolihoz is háromszoros hurrá! Kép
Nyugodtan hívd fel az Ágit, biztosan nagyon fog örülni! És ahogy mesélte, 2 napja nem volt vizit sem abban a kórteremben, úgyhogy a vizitet nem fogod megzavarni.

Hajni,
Csak miattad szavazok az Üvegtigrisre is! Bevallom, vannak némi hiányosságaim ezzel a témával kapcsolatosanKép Sürgősen meg kell néznem ezt a filmet!
Fogászat vége, hurrá!!!
3. és 4. foghoz is háromszoros hurrá!!! Kép
Remélem, Ti nem vagytok betegek!

Ann, Manóka, Rebi, és MINDENKI,
Ti hogy vagytok? És hol vagytok? Gondolom, mindenki nagyokat kirándul vagy sétál ebben a szép időben, csak mi dekkolunk itthonKép

Puszi:

Vic
vic
 
 


És a másik legfontosabb:
Kép
vic
 
 


Sziasztok!
Ismét én...
Képzeljétek, Dorkának folyamatosan jön alul- felülKép Elég rosszul van szegényKép Ha ez nem múlik, akkor hívni kell az ügyeletetKép
Most letettük aludni, de annyira kis gyenge és fáradékony, hogy egész nap csak fekszik. Vagy rajtam fekszik.
Remélem, holnap már jobban lesz, mert olyan rossz nézni, hogy ennyire rosszul van, szinte alig szólt ma, inkább csak nyöszörgött. Már úgy hiányzik a kacagása.

Na, megyek, megnézem, mi a helyzet.

Puszi: Vic
vic
 
 


Sziasztok!

Jaj, Vic, olyan rossz olvasni, hogy Dorci ennyire nincs jól! Remélem alszik egy jót és már sokkal jobban lesz ha felébred. Annak idején nekem mondta a dokibarátném, hogy iyenkor jó az alma(esetleg friss lé) és a répe, ebből is mehet a répalé frissen, mert ezek béltisztítóak és természetesen elég tartalmasak is. Bár lehet, hogy próbáltátok, ha ennyire nem akar enni, akkor meg lehet, hogy jobb kivárni, míg neki kell. Láza is van még? Tudom, hogy mennyire el lehetsz keseredve, ez a legrosszabb, mikor ott van a kezeid közt és szenvedni látod. Nagyon sokat gondoltam ma is rátok, küldöm a gyógypuszikat és a gyógyító tündérkéket, hogy meggyógyítsák a ti kis tündéreteket!

Orsi: ti hogy vagytok? Lázad? Bence láza lehet az oltástól! Piros pöttyük nincsenek? Útálatos ez a 15 hós oltás, remélem tényleg csak ez van a háttárben! És te?
Hát csajok nem semmi amiket írtok, mikor már jön a jobb idő, akkor meg ezek a ronda bacik szabadulnak el! Kép Kép Kép

Ágival beszéltem, végül tegnap sikerült felhívni, mondta, hogy nagyon jólesett neki, hogy Vic bement és még meg is lepte egy kisállatkával. Éreztem a hangján, hogy nagyon szomorú és elkeseredett, mondtam ,hogy sokat szorítunk érte, de hát szerdáig nem történik semmi, ahgy mondta. Hát nem tudom hogy lehet ezt egyszerűen ép ésszel felfogni, hogy ott kell lenni és semmi nem történik, miközben Dani meg nélküle. Kép

Hajni: gondolom hétvégéztek, vagy elutaztatok? Majd írj ám beszámolót az eltelt napokról!

Manóka: és ti a nagy Debrecenben, hogy ünnepeltek?

Mi ma voltunk egy kicsit sétálni, illetve Matyi a kistaxijával, nagyon élvezte, igaz annyira, hogy 2x előre is bukott, de ez sem számított neki! Tegnap meg Józsefeztünka sógoroméknál, így nem kellett főzni. Ma meg borsófőzelék és pulykacomb sült, de Matyinak nemigen tetszett.Kép

Vic: írj majd mi van veletek, nagyon izgulok a kicsikirálylányért!
A virágok Dorciéi:
Kép

Bencének és mamijának pedig:
Kép

Holnapra sokkal szebb és örömtelibb napot!

Zita
 
 


Hellóka!

Dehogy utaztunk el Zitus, egyszerűen csak most lazítottunk, mert pont úgy jött ki a férjem szolgálati pihenőnapja, hogy hétvégén volt hétvégénk. Na ez jó értelmes lett Kép

Nagyon szomorú vagyok ám, hogy betegek vagytok!
Annyi gyógypuszit küldök az egész beteg csapatnak, hogy meg sem bírjátok számolni!

Ágival SMSeket váltottunk, puszit küld mindenkinek, de írtam neki, hogy mi duplán visszaküldjük neki. Dani egy kicsit passzív az anyukájával, remélem hamar túl lesznek ezen a mizérián és utána le sem bírja vakarni majd magáról!
Olyan hülye negatív időszakok vannak most, nem?

Zita sikerült begépelned a szakdolit? Légyszi tegyél be friss képet Matyiról! Ja és még adós vagy ám az esküvői fotókkal is!
Hétvégén itt volt anyuéknál a dédi, így mi is elmentünk hozzájuk és mind a két nap náluk kajáltunk, nem kellett nagyon főzőcskéznem. Kép

Orsi: nemzeti ünnep alatt is kell tüzet oltani meg hasonlók, így nekik nincs szabadság akkor. Szóval se karácsony, szilveszter stb. Valamivel kevesebb a szabijuk, mint egy hivatali munkaidőben dolgozó embernek, de azért van.

Alexa fogzása, éjszakák? Hááát ramatyakat alszunk, de csak túl leszünk rajta. Egész szépen látszik a 3. fog kb. negyedig van kinn, aztán van még 4-es és 5-ös számú is várakozó állásban fehérít. Képzeljétek beütötte a száját és vérzett neki elég rendesen, na akkor sikerült megszemlélnem, hogy mi is a helyzet odabenn.

Az én fogászatom, azaz a nagy elhatározás újévi fogadalom volt, szóval most tök büszke vagyok ám magamra, hogy már a nagyján túl vagyok!

Vic írtad, hogy érdekelne a Rómeó és Júlia zene, de melyik a magyar vagy a francia? Mit szólnál hozzá, hogyha kiírnánk, te meg adnál mondjuk pár mondókásat nekünk átmásolni (vagy ha van lehetőséged, megírnád?) Nos? Kép

Helga megértem az iszonyodat a halottaktól. Akkor viszont teljesen szörnyet haltál volna, amikor nálunk (mikor még anyuméknál laktam) megfagyott egy csavargó a lépcsőházban, meg egy nénike a szomszédban napokig, khömm feküdt...
Írjál egy kicsit többet magadról! Mivel foglalkozol, amikor nem kismamáskodsz, a párodról meg hasonlók!

Megyek összerakom a csatateret, pusszantás mindenkinek!
Hajni
 


Jaj elfelejtettem az Udvaros Dorottyára reagálni!
Az az igazság, hogy ezek a szennylapok mindent összehordanak, ha valaki nem nyilatkozik, akkor ők kreálnak híreket. Mivel mi nem voltunk ott, szerintem így sohasem fog kiderülni kinek is van igaza, az U.D.nak vagy a rendőröknek.
Viszont az tény, U.D.-tól függetlenül, hogy a mai "sztárok" lépten nyomon azt hangoztattják, hogy ilyen meg olyan gyorsan vezettek stb. de a rendőrt mindig sikerült megvesztegetni CDvel vagy csak simán a hírnévvel. Ezt annyira utálom ám! Mert igenis figyeljen oda egy "sztár" is arra, hogy volán mögött ül, és rá is vonatkozzon minden KRESZ szabály és ha kell legyen eljárás.
Mert az utakon leginkább a vétlenek halnak meg Kép
A napokban láttam egy brutál vágatlan Tűzoltóság felvételei videót közúti balesetekről. Sírtam. Nem azért mert nem bírja a gyomrom a halottakat. Hanem, mert olyan fiatalokat szedtek ki a roncsokból, és olyan értelmetlen volt a haláluk. (Azt inkább nem is részletezem, hogy milyen csúnya Kép)
Azt mondtam akkor a férjemnek, hogy én szivem szerint ezeket a felvételeket mutatnám meg minden autósiskolában, hogy egy életre rögzüljön a kép, hogy legyen fogalma arról a sofőrnek, hogy mekkora felelősége van.
Na nem akartam ilyen komolyan zárni a mai napot, de ez most nagyon kikivánkozott U.D.val kapcsolatban.

Dehogy örömtelibb híreket is hozzak: tudtátok, hogy Rubint Réka megint terhes? Temesvári Andrea is a 3. bébit várja és az a szinesbőrű időjárásjelentő csajszi is babát vár! Kép
H
 


Vic, Orsi? hogy vagytok?
Remélem sokkal jobban!

Mennem is kell, mert Matyi úgyis mindjárt kikapcsolja a gépet. Ma nagyon elemében van, nem lehet vele bírni!

Bárcsak már ezt olvashatnám a ti gyerkőceitekről is, mert az azt jelentené jól vannak!

Puszi nektek, Zita

UI: Bocsi Hajni, hogy nem írok, de majd talán este, mert most széttép a fiam!
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de most igen röviden jelentkeznék:

Ben már nem lázas, nincs hőemelkedése sem, viszont tegnap reggeltől estig mindenért sirt, szinte semmi sem volt jó. aludni is úgy sikerült neki, hogy elmentünk kocsikázni ...
Én viszont döglődöm, tegnap megint lázas voltam azt hiszem éjjel is (ezt a nagyon rossz alvásomból gondolom, meg a reszketésemből). A tegnapi viselkedése a Bencének nagyon megviselt, ilyet még sosem művelt, teljesen kiborultam estére. Ma már csendesebb a viselkedése, viszont már most elaludt. Bár este 10től csak reggel fél8ig aludt.
Mostmár azt remélem, hogy én kilábalok és ő nem nyargal bele ... KépKépKép

Sajnos Dorci nincs jobban, legalábbis tegnap este irt Vic, hogy voltak az ügyeleten Kép Remélem hamarosan meggyógyul a kistündér!
Millió gyógyitó angyalkát (most puszit nem küldenék) küldünk Nektek!!!

Zita vannak pöttyök is a szája körül és a pelusderéknál, úgy tudom ez most "normális".

Hajni ilyen fogállásnál nem is csodálom, hogy alig alszotok! De akkor hamarosan kibújnak! Még a Dentinox ecsetelő, vagy gél (mi ezt használjuk) jutott eszembe. Ezt próbáltad már?

Ennyit tudtam magamból kipréselni ... Szivesen vennék egy-két pozitiv energiát sugárzó, gyógyitó hatással biró fényképet Matyiról és Alexáról és persze a többiekről.

Danimanónak is gyógyulást kivánunk!!! Ha az anyukája nem is adhatja át most neki, de azért az éterben rá is gondolunkKép

Sorry ha kelekótya voltam, de most csoda, hogy irni tudtam ... bocsesz.

puszi helyett, ölelés mindenkinek!
 
 


Hali!

Betegekről helyzetjelentést kérünk!

Kép


Hajni
 


Időközben jelentkezett az egyik beteg és a kérésének rögtön eleget is teszek:
Dinnye lányom, amint épp egy kukával a fején rohangál: Kép
Kép

Itt meg a hajpántjaimat pakolta mind magára: Kép
Kép

Gyógyulgassatok fiuk-csajok, puszi hegyek!!!
Hajni
 


Sziasztok Csajok!
Meg volt a kikapcsolódás. Őszinte leszek! Nekem már aznap este honvágyam volt. Pedig nem idegeneknél voltunk hanem a növéreméknél! Alex el volt a 2 unokabátyjával, főleg a kisebbik fiúnak szó szerint szófosása van. Egész nap be nem áll a szája annyit beszél. Reggel is arra ébredtem, hogy egyfojtában magyarázott a Tesomnak. Jó idő volt, de fújt a szél. Annyiból volt jó, hogy nem volt egyedül a gyermekem.
Itthon is néha unatkozom ha nincsen sok dolgom de mégis csak jobban elvagyok.Kocsival mentünk, de nálunk az sem egy leányálom. Félúton ki kellett venni az üléséből, 100x keresztűl mászott rajtam, le a padlóra, fel az ülésre, szóval már kezdtem unni.Visszafele 5 percet sem ült meg az ülésében, aztán kezdődött minden előről.Hát ilyen volt a kirándulásunk.
Szerencsére idáig sikerült az infulenzát elkerülni, de ahogy olvasom nem mindenkinek. Alexnak is jönnek a fogai, egyik este szakaszosan sírdogált. Tegnap estére adtam neki Cataflánt, hogy legalább az esténk nyugodt legyen. Hát egy egyszer felsírt, mesimiztem és szerencsére hamar visszaaludt. Reggel 7.30 körül kelés,12 körül már hisztis a fáratságtól. Érdekes módon este 10-nél elöbb nem nagyon akar elaludni.Szerencsére itt a tavasz, tegnap 1,5 órát lent tudtunk lenni. A kavicsok, érdekelték meg néha kiterült az aszfalton. Szorgosan szedegette volna a cigicsikkeket.Kétszer meglegyintettem a kezét,( ha szépen szóltam azt hitte viccelek)a végén már csak mutogatott rá. Remélem ma is letudunk mennni, vagy kimenni a mamához Venyimre.Kertes házuk van.
Képzeljétek még mindig nem jött meg a gyesem! Ti megkaptátok már? Általában 5-én már kiszokta hozni a postás de most elég sokára akar ideérni. Na nem leszek tőle gazdag de Alexnak már kellene tavaszi cipő, mert a téli már kezd kicsi lenni.Remélem mire felébred Alex a babom is megfől?! Babfőzelék lesz sült virslivel. Nálunk a leves nem igazán menő. A párom inkább a sült dolgokat szereti.
Ha sikerül lekicsinyiteni a képeket akkor teszek a profilomba. Nem felejtettem el.
Most befejezem, kicsit barangolok még a neten.
Mindenkinek szép napot kívánok! (emlékeztek a Kakukk showra? Abba mondta mindig ezt a Kakukk Andrea. Csak úgy eszembe jutott)
Hello mindenkinek.Kép


Sziasztok Csajok!
Meg volt a kikapcsolódás. Őszinte leszek! Nekem már aznap este honvágyam volt. Pedig nem idegeneknél voltunk hanem a növéreméknél! Alex el volt a 2 unokabátyjával, főleg a kisebbik fiúnak szó szerint szófosása van. Egész nap be nem áll a szája annyit beszél. Reggel is arra ébredtem, hogy egyfojtában magyarázott a Tesomnak. Jó idő volt, de fújt a szél. Annyiból volt jó, hogy nem volt egyedül a gyermekem.
Itthon is néha unatkozom ha nincsen sok dolgom de mégis csak jobban elvagyok.Kocsival mentünk, de nálunk az sem egy leányálom. Félúton ki kellett venni az üléséből, 100x keresztűl mászott rajtam, le a padlóra, fel az ülésre, szóval már kezdtem unni.Visszafele 5 percet sem ült meg az ülésében, aztán kezdődött minden előről.Hát ilyen volt a kirándulásunk.
Szerencsére idáig sikerült az infulenzát elkerülni, de ahogy olvasom nem mindenkinek. Alexnak is jönnek a fogai, egyik este szakaszosan sírdogált. Tegnap estére adtam neki Cataflánt, hogy legalább az esténk nyugodt legyen. Hát egy egyszer felsírt, mesimiztem és szerencsére hamar visszaaludt. Reggel 7.30 körül kelés,12 körül már hisztis a fáratságtól. Érdekes módon este 10-nél elöbb nem nagyon akar elaludni.Szerencsére itt a tavasz, tegnap 1,5 órát lent tudtunk lenni. A kavicsok, érdekelték meg néha kiterült az aszfalton. Szorgosan szedegette volna a cigicsikkeket.Kétszer meglegyintettem a kezét,( ha szépen szóltam azt hitte viccelek)a végén már csak mutogatott rá. Remélem ma is letudunk mennni, vagy kimenni a mamához Venyimre.Kertes házuk van.
Képzeljétek még mindig nem jött meg a gyesem! Ti megkaptátok már? Általában 5-én már kiszokta hozni a postás de most elég sokára akar ideérni. Na nem leszek tőle gazdag de Alexnak már kellene tavaszi cipő, mert a téli már kezd kicsi lenni.Remélem mire felébred Alex a babom is megfől?! Babfőzelék lesz sült virslivel. Nálunk a leves nem igazán menő. A párom inkább a sült dolgokat szereti.
Ha sikerül lekicsinyiteni a képeket akkor teszek a profilomba. Nem felejtettem el.
Most befejezem, kicsit barangolok még a neten.
Mindenkinek szép napot kívánok! (emlékeztek a Kakukk showra? Abba mondta mindig ezt a Kakukk Andrea. Csak úgy eszembe jutott)
Hello mindenkinek.Kép


Ez az idóta kétszer tetette fel velem.

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: