Új privát üzeneted érkezett!

Csevegés a mindennapjainkról

Kép

Kép
 
 


Arra gondoltam itt beszélgethetnénk amikor valakinek szüksége, kedve van hozzá. Mikor napközben nincs kihez szólni, és úgy mondanál valamit. Amikor este a párunk valami hülye lövöldözős filmet néz, vagy egyszerűen csak dolgozik a lelkem. Mindenről, bármiről kötetlenül. Az élet napos és nem napos oldaláról. Na? Gázos?

Kép

Kép
 
 


Szia Tikata Kép)

Én már regisztráltattam is magam!!
Remélem a felhasználónevem alapján be tudtok majd engem is azonosítani.
Már csak azt kellene megbeszélni, hogy hogyan fogjuk tudni, hogy ki mikor van itt? Én napközben tudok belépni.

És ha itt vagy, akkor írhatnál, mi újság?

 
 

Halihó!

Van egy tippem ki vagyKép
Az, hogy ki mikor van itt szerintem véletlen szerű, és lehet visszaolvasni, később reagálni bármikor. Amikor kedved van csak gyere. Ha mi este dumálunk valamit, te majd napközben elolvasod, és jól reagálsz rá, ha van kedved. Biztos lesznek pörgősebb napok és lazábbak. Amikor van valami ami eszedbe jut csak írj. Valamikor csak lesz itt valaki, aki vissza ír.
Szóval majd kialakul.

Felénk nincs semmi különös újság. Illetve minden nap van valami pici apró, amit épp megtanult a Peti. Örültünk a hónak mikor esett, most már részemről lankadt ez az öröm. Készülünk síelni. Hétvégén megyünk haza, onnan szo-vas a Kékesre síelni. Én még nem tudom megyek-e. Anyunak nehéz egyedül otthon a kicsivel. Így lehet én maradok velük.

És mi van veled?

És hahó többiek, ti?

Kép

Kép
 
 


Hát a többiek inkább lustálkodnak...Kép

Tényleg jó ötlet volt ez a virtuális kommunikáció!!

Én gőzerővel dolgozom még mindig az Avonnál, és még mindig nagyon szeretem!
A magánéletem újabb fordulathoz ért, mert eddigi kedvesem egy kicsit leeresztett mind ő maga, mind pedig a kapcsolatunkat illetően. Eléggé belemerült a munkája útvesztőjébe, és ezzel párhuzamban az élet más területeit kezdte teljesen kizárni az életéből - köztük engem is. Nyűglődtünk fél évet (ami abból állt, hogy próbáltam egy kicsit visszaterelni régebbi énje felé, és abba az életbe, amit szeretett), de mostanra bele is fáradtam, és nem igazán engedi, hogy segítsek. Nehéz ez, amikor látod, hogy valaki elveszti korábbi lendületét, és te nem tudsz segíteni neki, viszont ő meg nem igazán tud. Most pár hete, hogy teljesen külön vagyunk, és csak remélni tudom, hogy visszatalál régi önmagához...az hogy hozzám visszatalál-e, az még kérdés (főleg az, hogy én akarom-e még!).

Úgyhogy én még mindig a párkapcsolatok keszekuszaságában vagyok. De mint tudjuk, valaminek a vége mindig egy új kezdete. Lehet, hogy nálam is???? Kép

Elég gyorsan sikerült felvázolnom az utóbbi idők történéseit, persze ezen kívül nagyon sok minden történt, de ez volt az, ami jobban behatárolta a gondolataimat. Nem volt könnyű meccs...

Ja, boldog névnapot Váry Balázsnak!

És Kecskeméten mik a napi programjaitok? Miket csináltok? Kíváncsi vagyok az apró részletekre is ám! Kép


Hello Lányok!

Már akartam írni.. csak korábban már regisztráltam magam a babaneten és nem emlékeztem a jelszavamra.
Nálunk szinte éjjel-nappal megy a net, mert a párommal messengeren tartjuk nappal a kapcsolatot.
Kata! Nálatok hogy viselte Peti az oltásokat, mert mi tegnap kaptuk a 4 hónaposat és ma olyan kis sírós?

Kép
 
 


Hali csajok!

Itt vagyok én is, csak ÉN dolgozom, nem lopom a napotKép
Üdvözlöm a topiknyitástKép
EsztikémKép! Szinte sosemKép talizunk, vagy beszélünk, remélem így menni fog a dolog. Bár Bogitól mindig kérdezősködöm, hogy hogy vagy. Tudom tőled kéne... Ugyanakkor pont ma gondoltam, hogy szervezek magamhoz valami kis vacsit végre és meghívlak téged, Ritát, esetleg Anikót, bár ő horror messze lakik, meg hát folyton valami utazásban vannakKép A vidékiek sajna kiesnek ebbőlKép. De lassan javul az idő és a Bogi is ki tud ruccanni.
Sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid, de te erős csajszi vagy, megbírkózol mindennel, tudom!

Rólunk: semmi külcsi. Már-már unalmasan kiegyensúlyozott nyugdíjas életünket éljük. Sokat járunk ide-oda, dolgozunk, nothing special. Nekem továbbra sincs kedvem a taposómalomba visszatérni, úgyhogy boldogan tanítok és ha minden jól megy márciustól belekezdek egy szinkron dramaturg tanfolyamba, hogy aztán én fordíthassam a filmeket, sorozatokat, dokumentumokat amiket néztek a TV-benKép
Ennyi.
Szia EdóKép! Mi nem ismerjük egymást (vagy igen?). Szolnoki, gimnáziumi barátság vagyunk és Tikatához nem utolsó sorban rokoni szálak is fűznekKép
KatusKép Megkaptad a képeket tegnap?
Puszi egyelőre

Kép
 
 


Hello Dia!
Ismerjük egymást. Ha jól emlékszem buli volt az egyetemen (Vásárhelyi Napok??). Majd Katus kijavít ha nem így volt Kép
Mi Katussal tankör- és szobatársak voltunk. Most pedig én is itthon vagyok, lopom a napotKép, a 4 hónapos kisfiúnkkal. Pont van itt egy albumunk.
http://babanet.hu/album/main.php?album=2690

Kép
 
 


Szia Edó és Diane!

Örülök, hogy itt vagytok.
Mielőtt elfelejtem, vagy mennem kellene, nagyon boldog névnapot kívánok Diane férjecskéjének és a már emlegetett (merre van?) Bogi kisfiának. Puszi nekik.

Edó! Mi a 3-4-5 hónapos oltásoknál egyből kúpot adtunk, az oltással egyidőben. Utána talán még egy kúp kellett 8 óra múlva. A nyűgösség nálunk oltástól függetlenül tud lenniKép Mint pl most, bár most tényleg lehet erre fogni, mert 10 napja kapta a 15hóst és ennek ennyi a hatásideje. Tegnap este is kúpot kellett adnunk. Ilyenkor kicsit engedékenyebb vagyok, ha lehetek még ilyenKép Bizti valami zavarhatja azé őket ilyenkor.

Nos csajok, én bevallom szenttropez függő vagyok, most is az szól, félfüllel hallgatom. Önző anya módjára a sétákat is ehhez igazítom, ez után szoktunk menni, szinte minden nap. Ezeken a téli napokon délelőtt nem bííírok kimozdulni, du is sokszor csak a Peti kedvéért, meg hát vmi vacsi után nézni.

Diane! Megkaptam a képet, nagyon édesek. Ez az Emma annyira Pi..ér, hogy csak na, és olyan szép.

Én sajna nem tudom a Rita és Anikó címét, írjatok nekik nyugodtan hátha van kedvük néha dumálni.

pussz, megyek, mert nálunk lassan földhöz verős hisztibe csapnak át az indulatokKép)

Kép

Kép
 
 


Sziasztok,

újra itt vagyok én is!
Diane drágám: hát bizony én is nagyon sajnálom, hogy a bagázsból mi lakunk egymáshoz legközelebb, és olyan ritkán látjuk egymást. Ezen nagyon egyszerűen lehetne változtatni! Akár fel is hívhatnánk néha egymást. Na, majd én felhívlak innen bentről Kép
Tényleg, boldog névnapot a kicsi cukorborsó férjednek! Kép
Ritáról nagyon rég nem tudok én se. Anikó és férje az utóbbi egy hónapban felváltva beteg volt, viszont most vasárnap (immár negyedszer) indulnak Thaiföldre egy kis burmai kiruccanással. Őket aztán semmi sem tartja vissza. Biztos jó lesz nekik!
A vacsi jó ötlet!!! hm Kép

Kata: én régen is már szerettem a szentropét, mostanában is nézném, csak ahhoz fel kéne vennem videora. Gondolkoztam ezen a megoldáson, de azt magam előtt is nehezen vállalnám be. Pedig hát....
Na ezért csatolok ide neked egy kis ínyencséget.
Apropó, Boguska is meglehetősen szentropé függő...!!!

http://www.sous-le-soleil.com/indexuk.php

Puszi nektek!

Ui.: Remélem Boguska is lassan-lassan bekapcsolódik majd.


Csajszik!

A Bogi ma lelép (az ura segítségével) kis városunkba és hétfőig haza sem jön. Szóval ő csak kedden tud csatlakozni hozzánk.
Most sietnem kell mert jön a nebulóKép

Ez a szentropé szerintem nagyon cikiKép Na mindegy. EdóKép, mondd, hogy te nem nézed!!!!Kép Megnéztem az albumot. Nagyon édi a baba. Tiszta anyja.

EszikémKép Híjjá akkor ha van időd!
A jókívánságokat átadom, köszi.
KatámKép Te nem csinálsz albumot? Csók a csapkodós fiadnak.

Ooops, csöngettek.
Jelentkezem még.
Pusza

Kép
 
 


Na mi (én) kockásarcúra fagyva hazatértünk a sétából, de volt értelme az uccsó két körnek a házkörül, mert elaludt.
Anikóékhoz én is csatlakoznék, én úúúúgy mennék valami meleg helyre. Nézettem is a fiammal az ausztrál opent (ez egyfajta teniszverseny) és mondtam neki anya, húsz év múlva ott akar csücsülni a melegben és nézni tégedKép, mert ezt a hideget nem nekem találták kiKép

A tv-ben meg kell vmit nézni, és ebben mindig süt a nap, és ott a fincsi tenger és gyönyörű villákban laknak. És a mónika sók között ezt találtam legjobbnak. De még mindig jobb, mint a miami vice don jhonsosszal? (hö-hö)
Na meg a szex és ny, kedden és pénteken. Basszus az a vöröshajú nő (nem jut eszembe a neve), hogy meghízott szülés után!? Teljesen kivagyok. Az olyan kaliberű volt, mint én, most meg... Na még ez amit nézek, függősenKép

Kép

Kép
 
 


Eszti!

Neked meg azt akartam még írni, hogy sajnálom, hogy vége lett a kapcsolatotoknak. Illetve, ha te is sajnálod. De azért jobb, hogy ez most alakult így, és most derült ki, mintha később, amikor talán már nem is olyan egyszerű kimászni abból a kapcsolatból.
És az tényleg nagyon jó, hogy így állsz az új dolog elé, mert így is kell. Sokszor csak jóval később jövünk rá, értjük meg miért kellett ennek így történnie. És minden kapcsolatból tanulni lehet, és kell is.

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de szerintem minden kapcsolatban kell valamilyen kompromisszumot kötni, és néha engednünk kell az elveinkből, vagy miből.

És az jó, hogy szereted a munkádat. Nekem ilyen még nem nagyon volt. Talán csak átmenetileg.

Kép

Kép
 
 


Sziasztok! Remélem végre sikerül regisztrálódnom!
KAta, ez egy szuper ötlet volt, mire észrevettem, hogy létrehoztad, indulnom kellett, de mostmár ittvagyok!
Gondolom a beazonosításommal senkinek nem lesz gondja!
Én Kméten dolgozom (még kb. 2 hónapig, aztán megszületik Zsebibabánk), a kórházban a radiológián, mostanában az UH-ban vagyok, meg ilyenek, Katával ált. hetente találkozunk.
Szia Eszti! Mostanában egy csomószor találkoztam Tesód nevével a kismama újságokban, meg a múltkor az interneten is! Amiket leírtál azon kívűl(ha lehet) ugye jól vagy? Mit csinálsz pontosan az Avonnál?
Szia Dinó! Te meg sose írsz nekem emailt? NA majd hátha itt! Mostanság nekem is kezd kicsit elegem lenni a taposásból, nem is tudom, hogy ez a baby miatt van, vagy miért, de sokszor gondolok arra, hogy milyen jó Neked otthon dolgozni! A múlt héten kellett fordítanom egy cikket, és amilyen hamar megértettem(na persze ez is viszonylagos), olyan nehezen bírtam értelmes mondatokba foglalni!
Már bánom, hogy elhanyagoltam, de még nem késő, majd most! Ja, nekem még megvan a papír, hogy mit jósoltunk anank idején az ebédlőben, ki mit fog csinálni, és ha jól emlékszem Te leszel a leghíresebb! Úgyhogy hajrá a szinkronnal! (Aztán majd szinkronizálhatod a St.Tropez-t!)Kép)
Szia Edó! Azt hiszem én is( vagy csak én, és Dia nem)találkoztam Veled a Vásárhelyi NApokon, olyan 94, vagy inkább 95 őszén, vagy lehet, hogy 96 volt és tavasz? Nem emlékszem pontosan!
Szia Kata, pusszantalak, nagy ötlet volt ez az egész!Nem jöttetek ma! Ha gondolod, holnap is itthon leszek egész nap! Gyertek, ha ráértek!
Most mennem kell, mert odaég a férjem vacsija! pusszancs CSajok! Serif

Kép
 
 


Szia Kata, most jutott eszembe, hogy biztosan tornázni vagy!
Jó hely? Milyen fajta csajok jártok oda? Ugri-bugris, vagy inkább lassabb?
puszi

Kép
 
 


Helló Seriff!

Na én meg jól elmentem tornázni, és jól nem volt ott senkiKép
De az tök jó, hogy TE itt vagyKép)

Este még jövök, csak most lerakjuk az apróságot. Ha nem lennék itthon, minden menne flottul, de így hogy itthon vagyok minden csak velem megy. nem értem én ezt...

Kép

Kép
 
 


Hali!

Pilates tornára járok (járnék), nekem nagyon bejöt, mert hasonlít jógára, csak anál erősebb, az ulsó 10-20 perc lazítás, amire nagy szükségem van. Egyáltalán nem ugrálós. Hogy milyen csajok járnak? vegyes. Nem sok mindenkit láttam még kétszer, ja de elég kevesen vagyunk egyszerre, ami jó. És még én is csak egy hónapja járok.
És így hogy elmaradt, most bohóckodhatok holnap reggel az ugrálós videóra. Ha felbírok ezért kellni.

Seriff, nem hiszem, hogy holnap tudok menni, a taximnak elég elfoglalt napja lesz, amint hazaér meg megyünk anyuékhoz. De ha te bent jársz a városban gyere fel, nyugodtan. Lesz meleg tea, ha más nem isKép

Kép

Kép
 
 


Szia Kata! Végre van dvd lejátszónk, ezért este épp harmadszor kezdtem el nézni az Igazából szerelmet. Felkeltél a videótornára? Te mitől lelkesedtél így be? Én is voltam tegnap, de majd elaludtam, ilyen bordásfalas hülyéskedés lett volna, de vhogy nem volt erőm. Azt hiszem, kint maradok itt a pusztán, nem megyek be ma a városba!
De a jövő héten vmikor megyek, okés? Na majd még beszélünk! Pá

Kép
 
 


Hello!

Seriff! 96 tavasz volt, mert akkor már egy szobában laktunk Katával Kép Diánál azért írtam, hogy majd Kata kijavít, mert abban én sem voltam biztos, hogy mikor találkoztunk.

Diane! Bevallom én is szoktam nézni a Saint Tropez-t, főleg, ha épp akkor van szopi idő Kép Én is inkább a napfény, tenger, stb. hangulata miatt. Bár szerintem nagyon gagyi... (anyuka polóban babája meg overall-ban??, Laure az utóbbi 10 részben 3x akart felmondani, ja és Jessy az egyik részben szoptatni akar a másikban meg azt mondja a pasijának melegítse meg a tápszert.. őrület) Bevallom én most a boszikat nézem a tv2-ön. Másnap videóról, mert épp abban az időben van fürdés meg vacsi Kép
No megyek mert a pici fiúnk unatkozik.

Kép
 
 


Jó reggelt!

Seriff, drága, hát már fenn vagyok egy ideje, de várom, hogy az Ember elhúzzon dolgozni, mert én nem akarok előtte bénázni. Még pár perc, Petit berakom a játszóba aztán neki veselkedek. Hogy mitől lettem ilyen lelkes? Hát azért én mindig ilyen nagy torna fun voltam....Kép

Kép

Kép
 
 


Edó! Ja-ja ezek a dolgok a filmet illetően nekem is feltüntek, de ezen átsiklom....

Igen, és tényleg a Seriff volt nálunk a koleszban.

Kép

Kép
 
 


Kata, én is fent vagyok, mert nem lehet itt aludni, ha Ő felkelt, bezzeg én olyan csendes vagyok minden reggel, ha Ő még nem kel. Amikor megvettem-tavaly-a Rubint Réka tornakazettát, és nekiálltam itt a nappaliban, Győző meg ült a szgép előtt, akkorákat röhögött, pedig csak hallotta,szegény csajszi nem épp okos, na de nem is atomfizikus. Én amúgy szerettem arra tornázni, csak most kölcsönadtam-vagy 3 hónapja.
Megint fordítanom kell, úgyhogy neki is látok.

Kép
 
 


Sziasztok!

Újból itt! Persze a munkahelyemről! Jó ez a Társalgó, amíg olvasom a leveleiteket, addig sem a krémek és tusolók világában élek.
Seriff: ezer éve nem beszéltünk, csak Bogitól hallok rólad ezt-azt. Tudom, hogy babát vársz, és hogy kislányt. Tök jó! Hogy vagy? Jól viseled? Mikor születik meg a babácska? Dolgozol még?
Igen, tesómnak nagyon jól beindult a vállalkozása, és egyre több az érdeklődő. Sok visszajelzése van, hogy mennyire használható az a gyakorlati tudás, amit ott kapnak a szülők. Ez nem a reklám helye!!! Kép És büszke vagyok rá! Már készíti a következő Léghajó programokat. Lesz egy olyan is, ahol a leendő kismama-kispapa tud majd meg fontos dolgokat az újszülött ellátásáról, köldökről, fürdetésről, táplálás, szopizásról, a kórházban töltött időről...szóval minden olyan dologról, amit a kórházban kéne megtudnia a szülőknek, de sajnos manapság nem nagyon kapnak ilyen infókat....Kép
Köszönöm, jól vagyok, az Avonnál kommunikációval foglalkozom, a sok Salma Hayek plakát (biztosan Kecsekméten is van) némileg tükrözi a munkámat. Reklámmal és pr-rel foglalkozom, meg belső újságot írok-szekesztek, stb.
Nekem sincs annyira ínyemre ez a taposómalom, néha nagyon kikészít a sok nyomás, amit itt kapunk, de ellensúlyozza az, hogy tényleg szeretem, amit csinálok. Tudjátok, gimiben soha nem hittem volna, hogy lesz egy olyan dolog, amit teljes bedobással fogok csinálni, és örömömet találom benne. Akkoriban igazán semmi nem kötött le (a szórakozáson kívül). Most már máshogy csinálnám, de azt sem bántam meg, mert ahogy Kata is írta, minden, amit megélünk, egy tapasztalás, és mindennek van értelme. Ez így van nemcsak a kapcsolatokkal, de például ezzel is.
És mindamellett, hogy szeretek itt dolgozni, nagyon könnyedén abba tudnám hagyni, ha gyerekvállalásra kerülne a sor!! Nem tudna annyira fontos lenne, mint a családalapítás!!
De addig viszont örömmel tölt el, és kiélvezem minden pillanatát!

Kata, nagyon igazad van, kompromisszumok nélkül nincs kapcsolat. Muszáj alakulni, de én úgy gondolom, hogyha szeretsz valakit, akkor szívesen adsz magadból fel dolgokat, mert kapsz cserébe a párodtól!! Ez így jó!

Amúgy a szentropé tényleg a nap és a meleg és a tenger miatt a legjobb. És mi Bogussal voltunk ott nyaralni, asszem 1999, vagy 98-ban. És annyira jó visszanézni azokat a helyeket, ahol nagyon nagyon melegünk volt, de marha jól éreztük magunkat. Egyszer menjetek el, ha még nem voltatok, nagyon hangulatos (és marha drága).
Úgyhogy szentropé rulez!!! Kép
Diácska, asszem leszavaztunk!! Kép

Puszi

most látom, mennyit írtam.....


Én is azért nézem, mert bár St. Tropez-ban nem, de Antibes-ban, Monaco-ban, Nice-ben, Cannes-ban már jártam (pont akkor volt a filmfesztivál) és szerintem is fantasztikus. Imádom Fro-t, a városok hangulatát, a kajákat, meg mindent Kép

Kép
 
 


Mi is Bogival a Riviérán voltunk, és egy szabadnapon a döglés helyett az utazást választottuk. Cannes-ból mentünk hajóval szentropéba, és mondhatom, hogy nagyon örülök, hogy elmentünk!! Szerettük volna megnézni Lor és Dzsessz házát, de sajna....nem találtuk.....
Amúgy a sorozat legfőbb bakija, hogy tulajdonképpen a csapos, és a gagyi zenekar énekesnője, és a kezdő orvoshölgyecske mind állati jó villában lakik, állati jó cuccokban járnak (kivéve dzsesszt, aki nagyon vékony és csontos, és régebben mindig iszonyú nagy karékszereket tett magára...Kép) és marha jó kocsikon közlekednek...
Amúgy meg jó!!! Kép

Edó, mi nem ismerjük egymást, de üdv!!! A csajoknak voltam gimis osztálytársa, de ez talán már kiderült...

Puszi


LányokKép

Ez a szentropé VICC voltKépKépKép (de hiába is a sok magyarázkodás, akkor is cikiKépKép)
Most pici időm volt csak, az is elment a visszaolvasásra. Jól beindultunk! Majd jövök nemsoká!!!

Hihetetlenek vagytok, hogy így dobálóztok ezekkel az évszámokkal!! Tőlem a múltkor megkérdezték, hogy mikor diplomáztam. Hosszasan kellett gondolkodnom... Ciki? 96 tavasz? Vicceltek?

Kép
 
 


Dia, hogy csinálod ezt a sok vicsorgó emberkét??? Teccik!!


Megpróbálok mellékletet feltölteni, mert nagyon teccett ez a marhaság!! Most ide tennék sok vicsorgó-nevető (nekem inkább vicsorgó) emberkét, de nem tudok, mert Dia még nem írta meg, hogy lehet....
<!--attachment: V_s_roljon_pl_ss_nyavaly_t_-152448.doc*mime_msword.gif*application/msword*128.0*vicces*V%e1s%e1roljon+pl%fcss+nyavaly%e1t%21%2edoc --><center><pre>
Képvicces
Vásároljon plüss nyavalyát!.doc (128.0 k)</pre></center><!--/attachment-->


Tőlem a múltkor megkérdezték melyik hónapban született a Peti, és kapásból rávágtam, hogy november. Azé ez durva. Kicsit sem volt ciki, mikor helyesbítettem, hogy izé nem is, hanem októberKép

Látom Eszti, te se 7-re jársz dolgozniKép Pont vmelyik nap néztem ezt a Salma Hayek-es plakátot, hogy milyen szép ez a nő. Lehet, hogy gagyi a kérdés, de mit csináltál ezzel a plakáttal? mOst komolyan? Már régebben is amikor mondogattad, hogy mit is dolgozol, nekem nagyon szimpi volt. (még mindig nem tudom, hogy mit kerestem én ott a BME-enKép

Csak, hogy "kedvenc" sorozatunk városáról én is szót ejtsek. Nos jártam már ott én is, és életemben először szembesültem az igazi gazdagsággal. Azok a yachtok, amik a kikötőben voltak, hát....És Fro tényleg elég szuper hely. Úgy mindenestül, Párizsostol, Riviérástol, Alpokostol. Ezeknek mindenből jutott...

Kép

Kép
 
 


Szia Kata!
Nem hétre járok, 8-ra, és Gödöllőre! Na jó, elég felkelnem 7-kor, 20 perc alatt kint vagyok.
Nem gagyi a kérdés, mert sok mindent lehet csinálni egy plakáttal. Megrendeltem a sok plakáthelyet, aztán megterveztettem a kreatív ügynökséggel a plakátot, hogy ilyen szép legyen, aztán kiküldtem Amerikába, hogy Salma elfogadja, akkor nem fogadta el, módosíttatam az ügynökséggel, ezt már elfogadta Salma, és aztán kikerült a sok helyre. Szóval az egész Avonos reklámdolgokat intézem. Sokkal kevesebb látható, mint amennyit csinálunk, de már az is nagy dolog, hogy látszik...Kép
Ha kell valakinek Avon termék, csak szóljon...Kép
Bár Kecskemétre kicsit nehezen juttatnám le...Kép


Na azé nem falu ez a Kecskemét a világvégén csajszi!!!Kép
Ide is jár a vonat (néha), azé mert nincs metrónkKép
(most kapnál olyan vicsorgókat, ha tudnám hogy kell)
Kocsival jársz vagy BKV-val? Az a 20 perc jól hangzik.

Kép

Kép
 
 


Dinó, légyszi mond meg mit jelent a worrisome kifejezés, sehol sem találom. Jó, mondjuk csak egy közepes szótáram van. köszike

Kép
 
 


worrisome -&raquo; aggasztó
internetről, nem saját fejből.
Bár tudom nem engem kérdeztél, de Dínó lót-fut állandóan, és te nehogy fennakadj. Na megyek főzni, és eldugulok.

Kép

Kép
 
 


EsztikémKép Ezt a kis vigyorit ugyanúgy kell mint a mosolygósat, csak a zárójel helyett nagy O betű! Kép
Avon cucc nekem kéne. Olyan rég vettem bármit is. Van valami online katalógusotok?
Ja, a múltkor persze elolvastam amit a tesódról küldtél, de persze tuskó módon nem válaszoltam neked se (bocsássátok ezt meg nekemKép!!!) Sőt még a honlapjukat is megkuksiztam. Durva ez a bölcsőhalál statisztika, de a hűtőfürdőt tudtam ám!!!?Kép
Plüss álatok? DurvaKép

SerfkóKép Bocsi tőled is, de már nem vagyok egy nagy levélíró. Most is úgy csinálom, hogy elkezdek írni, aztán teszek veszek, aztán folytatom. Bocsi, de itt informálhatjuk egymást talán könnyebben. Itt mégiscsak fel vannak dobva témák, amikre lehet reagálni.
Köszi, hogy te legalább hiszel az új szakmai lehetőségembenKép Nagyon izginek tartom ezt a dolgot és néha fájdalmasan felkiáltok egy-egy totális félre fordításnál!!! Sajna a franciával még mindig hadilábon állok (ti hogy vagytok ezzel csajokKép???), úgyhogy a szentropé kimarad... Hanyadik hétben vagy? Nagy már a pocid? Név?
Hogy én leszek a leghíresebb? Hááát... Látod, itt az Eszti, aki hollywoodi sztárokkal bizniszelKép

KatusKép Jó ez a torna, ügyi vagy.
Képzeld, nekem most olyan érzésem van ahogy ülök itt a gép előtt, hogy kint nyár van és vagy 30 fok. Ezerrel süt a nap, beteríti a lakást. Ez biztos hatással van a hangulatomra isKép
Ugye milyen duci lett?? Ezen én is megdöbbentem. Bevallom, ennek a sorozatnak én is rabja vagyok, de te ezt tudod. Most már néha "szakmai" szemmel nézem, hogy az eredeti, hogyan lett lefordítva. Be kell ismerni, nagyon jó a szinkron.

EdóKép Én még nem voltam ezeken a helyeken. Talán ez lehet az ok? Bébi jól van?

Na pusza

Kép
 
 


Ú, látjátok! Amíg én megírok egy levelet jópár hozzászólás születik.
De a Katus teljesen jót írtKép
- aggasztó, nyugtalanító mint gondolat
- aggodalmaskodó vagy zaklató, idegesítő mint ember
Csók

Kép
 
 


Drága Katácska, nem azé mondtam, hogy Kecskemét messze van, mert annyira messze volna, csakhát pl. ha vinnék haza nektek cuccot, akkor nem tudom, hogyan és főként mikor adnám oda...De ha érdekel a dolog, bármit szívesen viszek. Vannak kitűnő terhességi csíkok elleni zseléink...Kép Na jó, ez csak tréfa volt! Vannak arcráncok elleni zsírmányok is....na jó, ez is tréfa volt Kép
Egyébként hidd el, hogy jobb nektek ott a metro nélkül...
Kocsival járok, BKV-val durva lenne (2 óra biztosan)...Kép
Dia, a szinkron marha jó ötlet!!!! Tényleg! A kolléganőm amúgy ezt csinálta! Ez egyébként hogy megy? Te kivel vagy kapcsolatban ahhoz, hogy te írd meg a filmek szinkronját? A forgalmazókkal?
Izgi, csak így tovább! Kép avon.hu-n találsz pár újdonságot...elég gyér a választék ott. Amúgy van új Anew nappali krém, meg új Spa indiás cuccok, azok klasszak. Ha talákozunk, majd viszek egy mesecsomagot! Kép
Francia zéró....Kép elég gáz, de erre már végképp nincs energiám. Kép
Nagyon belejöttem ebbe a Kép jel írogatásba.

Hihetetlen, hogy tegnap kezdtük a társalgót, és asszem pár óra alatt többet "dumáltunk", mint az utóbbi egy évben!!!
Jó lesz ez! Kép


Csajok, dátumot kérdezzetek bátran, az ilyen apró hülyeségek mindig megmaradtak, sajnos szőrszálat is szoktam vele hasogatni, de erről nem bírok leszokni!
Eszti, köszi jól vagyok, bár épp tegnap nem jött be a tisztítószer és a lefolyó szag, dehát ez van.
Zsebi május közepén fog születni, és igen még dolgozom, bár ma épp nem. Tök érdekes amit csinálsz, ehhez képest én szimplán unalmas doki vagyok, csak betegek, UH, Rtg, stb. Ja és a Katának adtál újságokat(Fitt Mamákat), amik azóta nálam vannak, bocs Kata (viszem vissza majd), és kösz őket!
Nemhogy metrónk nincs itt Kméten, de egy csomó, Bp-en elérhető és természetes dologról is lemaradunk, kevesebb itt a lehetőség, minden téren! Na de épül a Malom, majd ott!Kép
Na jó, régebben én is néztem a szentropé-t, csak mostanában sosem végzek addigra, így aztán már nem bírom követni az eseményeket, de ha időben érek Katához, akkor Ő sem tudja nézni, mert beszélünk! Mostmár belátom, ez fontos Neki, ezért majd később megyek mindig.Kép
Kata, milyen torna az a pilates? Most nem ugrik be, pedig már hallottam róla.
Menjetek sétálni, mert olyan gyönyörűen süt a Nap!
Szerintem iszonyú sokan lesznek fent a Kékesen a hétvégén, ezt is kalkuláld bele, hogy mész-e! Most, hogy ilyen édesen jár Peti, Neki is fel kéne csatolnia! Tutira élvezné!Kép

Kép
 
 


Dia! Tegnap eszembe jutott, hogy lehet te leszel az új Ptaricza EszterKép

A francia nekem is zéró, lassan már a spanyol is, bár két hete Szolnokról már elhoztam a füzetem, de azóta hozzá se nyúltam. Annyira lusta dög vagyok.
Nap nállunk is ezzerrel süt (sajnos nem be), csak az ablakból látom. De én egyből látom a havat is, úgyhogy egy pillanatra se tudom nyárba képzelni magamKép
De már reggelente kezd besütni a hálónkba a nap, és ez azt jelenti közeleg a TAVASZ!, mert télen ilyet nem csinál.

Eszti, tényleg jól belejöttél a vigyorokba, de már megy nekem is!Kép Kép

Kép

Kép
 
 


Pataricza

Kép

Kép
 
 


Gödöllőn is süt a nap! Kép Kép
Remélem, Szolnokon is süt a nap, és Bogika, meg Balika is sétálnak! Kép

Serfi, hogy fogják hívni a babócát? Izgultok? Vásároltatok már neki? Kép Néha Váry Balinak nézegetek rucikat, meg egyebeket, és annyira ennivalóak a pici rucik...kész!! Kép Kép Kép

Kata, Peti már jár? Kép


Épp most van az m2-ön francia nyelvlecke Kép Már én is úgy érzem elfelejtek mindent Kép nagyon ciki!! (fél év Lyon után...)

Peti (nálunk is így hívják a lurkót, Kata jóváhagyásával Kép) jól van, talán átvészelte a szurit. Épp ma 4 hónapos és ma fordult a hasáról a hátára Kép

Seriff! Gratula! Élvezd ki ezt az időszakot, mert szerintem szuper, legalább is én nagyon élveztem, aztán a ráadás májusbanKép

Eszti! Ez a honlap engem is érdelne.

Ja mire megírom a levelet már vége a nyelvleckénekKép

Kép
 
 


Épp most van az m2-ön francia nyelvlecke Kép Már én is úgy érzem elfelejtek mindent Kép nagyon ciki!! (fél év Lyon után...)

Peti (nálunk is így hívják a lurkót, Kata jóváhagyásával Kép) jól van, talán átvészelte a szurit. Épp ma 4 hónapos és ma fordult a hasáról a hátára Kép

Seriff! Gratula! Élvezd ki ezt az időszakot, mert szerintem szuper, legalább is én nagyon élveztem, aztán a ráadás májusbanKép

Eszti! Ez a honlap engem is érdekelne.

Ja mire megírom a levelet már vége a nyelvleckénekKép

Kép
 
 


Na sikerült kétszer elküldenem....

A Béna.

Kép
 
 


Edó, milyen honlap érdekelne?


Eszti, ha jól értettem a tesódnak van egy kismamás-papás-babás vállalkozása és neki van honlapja?? Arra gondoltam, ha nem értettem félre.

Kép
 
 


Igen, van, www.leghajo.hu
Elég sok info van rajta, szerintem jó, nade én elfogult is vagyok Kép

Én lassan megyek, még dolgozok egy kicsit a városban is (meghívatom magam egy kávéra a Pesti estesekkel Kép), aztán végre hétvége!!!!!!!!!!

Jó hétvégét nektek, hétfőn újra itt!!!
Puszi

Kép Kép Kép


Eszti! Jó hétvégét! Pihizz!
Puszi

Kép

Kép
 
 


Csajok!

Én lassan nekiveselkedem és összepakolom a fél lakást erre a két napra. Aztán várjuk az uramat és indulunk haza.
Jók legyetek. Mivel otthon is van net, lehet benézek, mizujs.

Puszi
Kata

Kép

Kép
 
 


Jó hétvégét mindenkinek!
Pusz

Kép
 
 


Sziasztok!
Edó, hol van a férjed, hogy messengeren tartjátoka kapcsolatot, És meddig lesz még távol?

Kata, milyen a sípálya Kékesen? Elmentél?
Én életemben először ott síeltem (azóta már 2x voltam máshol), és akkor nem volt túl sok hó, kiálltak a kövek, és az egész pálya annyira sz..r volt, én meg persze nem tudtam(most se nagyonKép) síelni, és csak estem-keltem, hazudnék ha azt mondanám, hogy ott szerettem bele ebbe a sportba!
De amilyen idő most is van odakint, szerintem szuper a szikrázó napsütésben a hófehér hegyek között csúszkálni, vagy csak úgy ücsörögni. De idén azt hiszem ez kimarad, sőt lehet, hogy jövőre is, na de vmit vmiért, nem igaz!?
Dia, Ti hová is mentek síelni? És mi a helyzet New Yorkkal? Sok tanítványod van?
Eszti, nemhogy régen beszéltünk, de kb 2000éve! Mostmár mégjobban fogom figyelni az Avon plakátjait! A tesód gyrekorvos vagy anesztes, vagy mentős? Ezt nem bírtam tisztázni. Vagy már 2 szakvizsgája van? Most, hogy így utánaszámolok még az is lehet!
Csajok, hol lakik az Anikó, hogy horror messze van a Diától( nem mintha azt tudnám Ő hol lakik pontosan)? És mit csinál? És mivel foglalkozik a férje, hogy állandóan utaznak?
Na csá mindenkinek és jó pihenést a hétvégén!

Kép
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: