Új privát üzeneted érkezett!

Szia Enőki,
hát akkor a Brendon sem tudja jól, azt kell hogy mondjam...ha megnézed a Peg Perego gyár hivatalos oldalát (www.perego.com), ott van a Venezia és a Milano leírásában (én az angol nyelvűt néztem) hogy "Rear foot board for second child". Nézd meg! Ha megnyílik az oldal, menj rá arra hogy "Europe and other englisch" utána jobb oldalon felül írd a Search mellé hogy Venezia és menj rá a Search gombra, aztán menj rá a Venezia sng feliratra és kidobja. Jobb oldalon a részletes leírásban találod. Persze hiába írják hogy testvérfelálló, ha a valóságban nem használható annak...nem tudom. Mint írtam is talán, én többektől hallottam, hogy a Plikon nagyon jól használható és praktikus a felálló és reméltem, hogy itt is az. 7végén megkapjuk a kocsit, majd kipróbáljuk és megírom.
Szia
Ági
Ági
 


Szia Ági!

Megnéztem már, köszi, én is csak azt találtam, amit te. A valóság azonban közelebb van a Brendonos válaszhoz.
Ma a Megatoysban is érdeklődtünk - ott azt mondták, hogy nagyon kevés olyan kocsi van, amin van olyan testvérfelálló, amit mi keresünk (fekvő kicsi és álló nagy gyerek kombinációjához), és ez a gördeszka szerű dolog is csak nagyon kevésre szerelhető fel. Igazából ezek a testvérfelállók már olyanokra lettek tervezve, ahol a kisebbik gyerek is már ül, de még ott is kényes a dolog, mert az álló gyerek feje ritkán fér el a tolókartól. Aztán szétnyitották a kezüket, és mosolyogtak nagyot.
Ha bármi megoldásod van, nyitott vagyok/vagyunk rá!!!
Szia
Enőki
 
 


Sziasztok!

Szeretném megkérdezni, van-e valakinek tapasztalata ABC tipusú babakocsival? Mi a Novus 4 nevűt néztük ki, de még nem vettük meg. Olcsóbb, mint a Peg Perego, nagyon jó a rugózása, az első kerekei bolygósithatók... Leginkább ezek tetszettek benne. Kérdésem, hogy mennyire tartós, kibir-e majd egy második gyerkőcöt? A mi babánk szeptember végén születik majd, tehát téli baba lesz.
Ha van infótok, irjatok!
Köszi:
Gabó
Gabó
 

 
 

Sziasztok,
Enőki megkaptam a Veneziát amit használtan vettem (a neten találtam a hirdetést). Nagyon szép állapotban van, ki is próbáltuk a kisfiammal és tényleg szuper. A testvérfelállót pedig csak úgy tudom elképzelni használat közben, hogy a pici fekszik és vele szemben állva tolom, és a lábtartót ha lehajtom akkor oda fel tud állni, de majd a gyakorlatban kiderül. A kocsi elég új konstrukció lehet (állítható magasságú tolókar) viszont a támlája nem dönthető teljesen vízszintes állapotba, ami viszont nem túl jó egy újszülöttnek. A tiéd is ilyen?
Köszi
Ági
Ági
 


Sziasztok!

Ha az a probléma, hogy nem dönthető vízszintesre, van egy megoldás. Nekem is ez volt a gondom a Graco típusúval, és tegnap elmentünk a Megatoysba, hogy így jártunk, de kell venni mégegy babakocsit. Erre az eladó felvilágosított, hogy lehet kapni egy szivacsot, amivel ki lehet egyenesíteni. Kb. 2000 ft volt és remekül bevált. Nagyon kényelmes a babának, mamár egy hatalmasat aludt benne.
Csak az kell, hogy az üléshuzat ne legyen összevarrva...mármint a babakocsi oldalával, hogy be lehessen csúsztatni a szivacsot alá.

Barbi
Barbi
 


Köszi az infót Barbi, azért majd megmutatom a kocsit valakinek aki régi motoros a Venezia terén, mert úgy tudom, ez a fajta elvileg vízszintesig dönthető és amit vettem, nem régi, max. pár éves lehet, mert állítható pl. a tolókar magassága. Ha mégsem, akkor biztos jó szolgálatot tesz az említett szivacs!!!
Még egyszer köszi
Ági
Ági
 


Sziasztok!

Ági!

Nekünk is Peg Perego Veneziank van. Tegnap próbáltuk ki először. A testvérfelálló is remekül funkcionált, úgy hogy szemből toltam és újszülöttnek való pózban állt a kocsi. Tehát teljesen ledöntve, lábtartó fenn és még a lábzsák is rajta volt. A nagyobb lányom remekül utazott a tolókar előtti felállón.

Enőki!

Nekünk sikerült hasznosítani a testvérfelállót! Persze lehet hogy az sem mindegy mekkora a nagyobb gyerek. Ha "kicsi" még, lehet hogy kényelmetlen pozíciót kell fölvennie, hogy odaférjen. Nem tudom az enyém már 5 éves.
Sziasztok!
eper
 
 


Enőki!
nekünk is veneziánk van,a 2,5éves gyerek tök jól elvan a "testvérfelállón",de amíg kisebb volt,ráült a lábtartóra.és elbírtaKép
 


Sziasztok,
hát ennek örülök hogy a testvérfelálló tényleg műxik! Már csak 3 hetem van várhatóan a kistesó érkezéséig így remélem hamarosan én is beszámolhatok a tapasztalatokról Kép. A kétéves kisfiunknak kell majd átengednie imádott helyét a kocsiban és örülök annak, amit Mariann írt, szerintem a lábtartóra ülés tutira bejön majd neki is!
Üdv
Ági
Ági
 


Eladó : egy pár hónapot használt , három funkciós Peg Perego babakocsi.
Iá.:50eFt
Érd.: 06-30-554-66-22 KépKép
 
 


Bocsánat , de rossz számot írtam !!! A jó :
06-30-670-79-33
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: