Új privát üzeneted érkezett!

Ti mivel készültök az influenza ellen? Ismerõsöm a Bronchuvaxon-t ajánlotta.
Esetleg a Béres cseppet 10 kg felett, C vitaminnal.

Kérnék szépen tapasztalatokat.

Köszönöm:

Bea
Bea
 


Nagyon jó szer még az echinacea is. Cseppekben, vagy kis golyók formájában lehet kapni - utóbbit homeopátiás patikákban.( Azt hiszem hogy kasvirág kivonatnak is hívják ) udv.: dora
Névtelen
 


Mivel éppen meg vagyunk fázva rendesen, így aktuális a kérdés... Mi a véleményetek a Béres csepprõl? Régebben mindenki ezt szedte, de mostanában alig hallom pár embertol. dora
dor
 

 
 

Szia!
Mi szedjük, mert elkezdõdött a sorban betegedés a családban. Már sokkal jobb az arány (1 hét után). Minden reggel porciócva a gyerekeknek és magunknak, persze C vitaminnal egybekötve. Szerintem jó, és bevált dolog. A lényeg a rendszeresség.
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


P.Ildi Te ajálottad a Bronchu vaxont? Jó?
Névtelen
 


Sziasztok!
3 éves lányom holnap veszi be az utolsóo szem broncho-vaxom-ot. mielött elkezdte szedni, a korházban akarták fogni, mert 5 héten keresztül beteg volt ( 40fokos láz, fülszurás, gennyes mandula, arcüreggyulladás,hörghurut) vérvételek és mintavételek sora után megállapították, hogy nagyon gyenge saz immunmüködése. akkor kapta ezeket a kapszulákat, 1 honapja szedi és semmi baja (ezt most gyorsan lekopogom Kép )
Nálunk még jol bevállt a zaditen szirup is. ez igaz, hogy eredetileg allergiára van, de nagyon jol visszafogja a bacikat is a pici 1 éves lányom pl ezt szedi és makk egészséges.
jobbulást mindenkinek!
Mea
Mea
 


Mea !
Hogyhogy csak egy honapig szeditek a broncho-vaxom-ot?
Ill.csak 10 napig mert ugye 1 honapi kura az 10 nap.
Nekunk azt mondta a doki,hogy minden honap elso 10 napjaba szedje be ehgyomorra.Most fog kiurulni az elso doboz (oktobertol szedi) de a doki szerint folytassa jan-feb es marciusba is ! Miutan most kezdte a bolcsit jo felerositeni az immunsystemjet. Viszont konzultaltam egy homeopatikus gyerekorvossal amelyik szerint miutan a broncho-vaxom egy bizonyos keves nathat hoz ki a bababol sokkal hatekonyabb az OSCILOCOCCINUM homeopatikus kura amelybol egy heten egyszer egy tubussal kell bevenni szinten ehgyomorra.
Bevalljam mi mit csinalunk? Szedjuk mindkettot :-))))
Hat a hatast meg megvarjuk !
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


SZiasztok!

Minálunk másképp ment a B-V. kúra. Két doboz jelentett egy kúrát. Az elsõt végig kellett szedni, tehát 30 napon át. Ezután egy hónap szünet, és ekkor kezdtük a másodikat, azt 10 napig, 20 nap szünet, 10 nap szedés, stb.
Egyébként én úgy vettem észre, egy ilyen kúra 2-3 évre hatásos. Utánna ismételni érdemes/kell.
Homeopatákhoz nem értek, de lassan kénytelen leszek utána járni, túl sokan dícsérik! Kép
Ildi
PIldi (pildi)
 


Sziasztok!
A középsõ gyerekem herpes vírusos, s õsszel óvoda kezdéssel kétéve mindig elkezdõdik. A családban nekem van még, szerintem tõlem kapta.Most õsszel csináltunk mi is 30 napos BV-kúrát, Szedett zoviraxot, és tervirant is. Most tünetmentes. Az oviban külön pohara, kése, villája kanala van, hogya többiek el ne kapják. A gond az, hogy piszkálja, mert ugye a hólyag benn van a szájában. Kenjük is mindig lila ecstelõvel. Most bioptron lámpáztam és Bérescsepp-c Vitamin kúrát csinálunk.Hamar gyógyult.Az orvos szerint gyengébb az immunrendszere. Van valakinek ilyen tapasztalata?
Zsomimama
zsomimama (zsomimama)
 


Csilla!
Nekünk ugy írta elö a doki, hogy 30 napig minden reggel 1, aztán most hogy abba hagyta, rögtön folytatodik a zaditennel, amit évekig is szedhet, mert csökkent imunrendszer müködése van. De szerintem ahány orvos, annyi félére esküsznek. egyszerre többet nem szabad meghallgatni, mert akkor már te sem tudod, hogy mi a jo Kép
Mea
 


Zsomimama!
Regebben nekem is voltak ilyen panaszaim de egy Zovirax
kura teljesen elmulasztotta !Lehet ,hogy csak szerencsem volt?! Habar v.hol azt olvastam,hogy orokre semmi sem fogja elmulasztani Kép mert akar egy napleegestol is visszajohet!
Kb.5 eve mar hogy megszuntek nalam Kép
Mea !
Hat ez furcsa meg az is amit P.Ildi irt !
De talan tenyleg jobb ha csak egyfajta kurat csinalok Kép
Mostmar marad idenre a 10 nap 1honapban .
PIldi!
En nagyon ajanlom figyelmedbe a homeopatiat !
A neten is van egy csomo erdekes rola !
Vegul is artani nem art Kép
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok!

A Broncho-vaxom nekunk is hasznalt, a fiamnak is es nekem is. Az echineacea-rol most nemreg azt olvastam, hogy nem szabad megelozeskent szedni, mert ugy nem hasznal, viszont ha a megfazas elso jelere szedni kezdjuk, 4-5 nappal leroviditi a gyogyulasi idot. Fel eve igy hasznalom es mukodik!
Mon
 


Sziasztok!

Annyi jót írtatok a Broncho-Vaxomról, hogy nekem nem sok dícsérni valóm maradt. Két ovis-bölcsis fiam van, idén alig voltak betegek, havonta 10 napos kúrák után. Orvos édesapám szerint ez az erõsítõ kúra, de gyógyításra és elsõ körben lehet egy hónapig is szedni, aztán a 10 naposokkal ismételni. Nálunk a 3x10 nap/tél elégnek tûnik.
Bori
Bori
 


Sziasztok!

Kisfiam tavaly szeptember óta ötödször kapott aftás szájfer-tõzést.
A doktornõnk állandóan ecsetelõt ír fel ezzel kenegetjük, de nagyon makacs betegség sokat szenved.
Szerintetek a B-V erre is jó lenne?

Mirmur
 
 


Sajnos azt hiszem nem. Ebben jellemzõen légúti megbetegedések elölt vírusai (?) vannak, fel vannak sorolva a dobozán, hogy mik. Nem ismerem az aftát, de szerintem az egy másik kórokozó család tagja lehet.
Ildi

Ildi
 
 


Hát nem tudom, de nálunk igazán meggyõzõen semmi nem vált be. Így utólag azt tudom mondani, hagy azt tapasztaltam, hogy ha a gyerekem beteg akar lenni, a fejem tetejére is állhatok, akkor is beteg lesz. Pedig volt rá idõ, hogy kitapasztaljam... Másfél éves korában jan-ápr között nem volt egy hét, hogy végig egészséges lett volna. Állandó középfülgyulladás, kitalálták, hogy tejérzékeny (kutyafülét volt az) és végül csak az orrmandula-mûtét segített. Most nyáron kiderítették, hogy immungyenge, kaptam még egy év Gyest,a sors tréfája: azóta nem volt beteg, pedig ovis. Szóval nyugi, meg kell várni, amíg kinövi.
Tudtok egyébként arról, hogy ilyen esetekben lehetõség van a Gyes meghosszabbítására? És emelt összegû családi pótlék jár?! Én nem tudtam, de most nem jön rosszul az a kis plusz pénz... A gyerekorvossal kell megbeszélni, õ küld el, engem a Bethesdában a pulmonológiára.
Cili
Cili
 


Sziasztok, immunerõsítésre a húgom gyerekének a tapasztalatát tudom leírni. A gyerek eddeigi 4 éve alatt úgy élt, hogy 10 nap kórház 2 otthon, minden létezõ felsõlégúti megbetegedést elkapott, amikor egy orvos ajánlotta az aloe veras készítményeket és az ehhez kapcsolódó amerikai táplálékkiegészítõket. Amióta ezeket szedi, nem töltött kórházban egy napot sem ilyen problémával. Ez már maga egy csoda, azóta én is ezt használom a gyerekeimnek, s ódákat tudnék zengeni róluk. S ami nagyon fontos, hogy szervezetbarát, biológiailag tiszta készítmények.
Mari
mari
 


Sziasztok!

Cili, hogy derült ki ez az immungyengeség? Vérvételbõl?

Köszi

Beus
Beus
 


Sziasztok!

Mari esetleg ez az aloe veras dolog a Forever Livin Products termékeire értendõ?
Az én kislányom mos 20 hónapos nemrég (oktober) kezdte a bölcsit, de már 3x beteg és a két utolsó között csak egy hét volt. A B.-V.-t a sok dícsérés után én is kipróbálom, de érdekelne a homeopátia is. Én pécsi vagyok így itt nem igen van olyan gyerekorvos aki ilyesmivel foglalkozik.

Ágo
Geréb Ágnes (Ágo)
 


Szia Ágo!
Az alábbi homeopata orvosok vannak Pécsett. Nem tudom melyik milyen, érdemes lenne utána-kérdezõsködni.

Dénes Ágnes dr. Pécs 72-239-542 20-353-5275
Fekete Csilla dr. Pécs 72-334-028
Tõkés Attila dr. Pécs 20-914-4631

Mi ma kezdjük az Aloe Verás immunerõsítõ kúrát, remélem beválik!Kép

Üdv mindenkinek: Norcsi
norcsi
Lenti
 
 


Miért aludt el ez a topic?! :-O
Az immunerősítés változatlanul élő probléma, és pölö az FLP aloe vera natur gélje (és KIDS Multivitaminja) még mindig az egyik legjobb TERMÉSZETES lehetőség erre. Mi is rajongunk érte, és szívesen olvasnék még hozzászólásokat, véleményeket róla! :-)
 


Sziasztok!
Én Béres csepp párti vagyok. Másfél éves kisfiam elég beteges gyerkőc volt de ezt úgy értve,hogy 2 hét betegség,2 hét szünet. Aztán alyánlották a béres cseppet. Kipróbálltuk,és Dominiknak beválltKép Sőt hihetetlen,hogy olyan helyzetekből egészségesen jövünk ki amik miatt régen az ágyat nyomta hetekig. Ha mégis,bereked néha akkor,duplájára emelem az adagot(ez rajta van a tájékoztatón) és minden féle antibiotikumok nélkül rendbe jön. Azelőtt,ha perekedt,akár milyen szemfüles is voltam,rötön gégegyull. lett,és antibiotikum. Szóval,én tényleg csak csupa jót tudok róla mondaniKép

Noémi
 
 


Anna,
sztem azért aludt el a topic, mert nyár van Kép
Az én "módszerem" az, hogy mindennap minimum félóra-óra hosszát vagyunk a szabadban, minden idöben (természetesen kellöképpen felöltözve). Plusz testmozgás (egybe lehet kötni) és friss gyümölcs. Kertes házban könnyebb lenne persze.

Az állandó begegeskedésnek lelki okai is lehetnek. Például az akkor egyéves lányomnak nem jött be, hogy egész nap távol vagyok töle. Ö is minden hónapban 1-2 hétig beteg volt. Amióta viszont munkanélküli vagyok, egyszer volt gyomorrontása (ami pedig valszeg az én hibám volt), azonkívül makkegészséges Kép
 
 


Katica!
Azt hiszem, a Te módszered az egyik legjobb, legnormálisabb módszer! És a legtöbb gyereknél ennyi elég is. De vannak "gyárilag" göthös, beteges, gyenge immunrendszerű kölkök. Például a szomszéd kisgyerek ilyen volt. Kertes házban, sokat kint, és mégis folyton beteg volt, méghozzá a közösségben betegedett meg: ovi, később suli. Mondhatom, egy ősztől-tavaszig tartó szezonban kb. 3x-4x volt nagyon náthás, influenzás, mikor hogy, lerobbanva, lázzal, torokgyulladással stb.
Aztán az anyja a munkahelyén kapta az FLP-s natur gél + KIDS multivitamin tippet, nyomatta is befelé a gyereknek, és a göthös-beteges gyerkőce tavaly már egyáltalán nem volt beteg. Egyetlen egyszer sem! (Persze lehet, hogy épp most nőtte ki, de az is lehet, hogy gyenge volt az immunrendszere. Erre meg a jólevegő és sok szabadtéri játszás, rengeteg gyümölcs és vitamin NEKI nem volt elég.) Ilyen is van! :-)
Enyém gyerek az anyatejjel szívta magába a natur gélt, nem panaszkodok, de nem is akarok semmit elkiabálni! ;-)

Utóirat: igazad van, nyár van. Vagyis lassan már csak "volt". :-(
 


Sziasztok
Megkérdezhetem hol lehet kapni ezt az FLP-s natur gélt és KIDS multivitamint? Gyógyszertárban?

Forti

Kép
Kép
 
 


Gyógyszertárban nem, némelyik bioboltban, meg főleg terjesztőktől (pl. tőlem Kép) Az FLP egy MLM-es cég.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Szia Borcsa!

Az én kisfiam is nagyon régen betegeskedik, felső légúti+fül, 13 hónapos most. Nagyon jó lenne, ha kissé beavatnál az FLP termékek használatába! Írtam volna mélt most, de ez a nyüves frímél nem működik, így karácsony táján biztos iszonyatosan le van terhelve.

Éva
 
 


Éva!
Ha esetleg Borcsa még nem válaszolt volna:
a legtöbb kisgyereknek ilyen problémái vannak, és az sem mindegy, hogy mennyire "megy bele" a betegségbe és hogy hány nap alatt lesz túl rajta.
A tiéddel azonos korú kisfiam egyetlen egyszer fázott meg, pár hete történt (hülye vendégek rányitották a teraszajtót), hát másnapra már bugyborékoló takonnyal ébredt. Én meg szívrohamot kaptam, hogy jaj istenem, megéltünk 14 hónapot úgy, hogy nem volt beteg, most mi lesz. Hanyatt-homlok rohantunk vele a doktornénihez. Nekünk a gyermekorvosunk is ismeri az FLP-s termékeket, bátran ajánlgatja, mivel ő maga nem FLP-s, a betegek részéről nem érheti az a vád, hogy üzleti célból nyomatja. Meg is szokta mondani, hogy nem tud közreműködni a beszerzésben, járjanak utána. Nos, a minimanómnál egyetlen egyszer mértem hőemelkedést, kb. 2 órán keresztül fájt a torka (már a következő etetésnél nem torzult fájdalmas grimaszba az arca minden egyes nyelésnél), gyakorlatilag másnapra rendbe jött. Aztán persze még vagy 3-4 napig szívogatni kellett az orrát, ez nem múlt el egyetlen nap alatt. De eleinte naponta 3x-4x, utána már csak ébredés után és lefektetés előtt.
Az FLP-s termékcsaládban az a jó, hogy van lázra, torokfájásra, orrcseppként és fülcseppként is használható tömény és színtiszta aloe vera tartalmú készítmény. (Az egyikkel a torokfájás pl. 2-3 óra alatt elmulasztható.) Egyébként pedig nagyon jó immunerősítő aloe gélek vannak, és olyan KIDS multivitamin rágótabletta, amit imádnak a gyerekek, mert állatfigurás, narancsos és szőlőízű, még vigyázni is kell vele, nehogy cukorkaként megegyék! Bár, mivel természetes alapanyagú, akkor sem lenne semmi baja, legfeljebb egy kiadós hascsikarás és hasmenés, mert olyan, mintha megevett volna 100 kg gyümölcsöt. :-)
És ha valaki azt gondolná, hogy a vitamin az vitamin, akkor is, ha a nap érlelte gyümölcsökben található növényi kivonatokból van és akkor is, ha a gyógyszergyárak laboratóriumaiban kémiázták össze... hát arról külön előadást lehetne tartani, hogy mi a különbség. :-)

Akit érdekelnek a részletek: anna_flp@freemail.hu
 


Bocsi Rizike, nem láttam hogy írtál Kép
Remélem azóta meggyógyultatok!Kép

Saját technikánk megfázásra:
Aloe First - torokba (Luca visz a fürdőszobába, és kéri a gyógyszert KépKép)
Orrcsepp anyatej v. Activátor+izotóniás sóoldat 1:1-ben keverve. (Tapasztalataim szerint töményen iszonyúan csíp.)
Makacs orrdugulásra - ezt csak a nagylánynál, meg nálunk - piros krém az arccsontra kenve. Olyan, mint egy fűtőmaszk.

Mellé rengeteg C-vitamin, mézes tea.
(Én még szoktam a kakukkfű+fokhagyma kapszulát is enni. Vagy mézes kakukkfűteát + friss fokhagymát, de ezzel azért nem lehet emberek közé járni KépKép)

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Borcsa!
Igen, én a piros krémet kihagytam (méltatlanul!), pedig az is nagyon jó. Még mellkasra kenve is. Egy pár éve szerepelt mindig tévéreklámokban a "Wick Waporup" vagy valami hasonló krém, amit a kislánynak a mellkasára kent az anyukája, és a gyerek fellélegzett + nyugodtan aludt tőle! Na, szerintem a piros krém dettó ilyen (persze nyilván a benne lévő eukaliptusz és menthol miatt). Nagyon jó ez is! :-)

MÉZ: kár, hogy az EU nem engedett be amcsi mézet, és emiatt le kellett venni a termékpalettáról! :-(
Én persze még jól betankoltam a magunknak előtte, de szerintem határozottan szenyaság!
Állítólag valami olyan indokolás volt, hogy az európai, de elsősorban a hazai méz rovására menne a dolog.
Hát én ehhez csak annyit tudnék hozzáfűzni kommentárként, hogy talán méltóztassanak a magyar biomézek annyira tiszták lenni, mint az arizóniai, hogy már 6 hónapos csecsemőnek is lehessen adni, és ne azt mondják, hogy "Igaz, hogy bio, de 2-3 éves kor alatt nem ajánlott!" (Ja, mert hogy nálunk a bioméz tele van kátrány- és kipufogószármazékokkal és hasonló szennyeződésekkel.) :-(
 


Sziasztok!
Segitséget szeretnék kérni. Kisfiam Zsombor 11 hónapos.Első alkalommal 2 hónaposan kerültünk kórházba, felpuffadt a pofija és tele lett csalánkiütéssel. Akkor kideritették, hogy tejalergiája van.
8 hónaposan újra jött a kórház, ugyanazok a tünetek miatt. Hozáteszem a gyerköc tej, tojás és liszt mentes étrenden volt/van.
Nem találták az okát a tüneteknek. Kapot szteroidokat és elmúltak.
Utoljára 10 hónaposan kerültünk kórházba iszonyatos csúnya csalánkiütések miatt. Az okott nem tudják még mindig, pedig a Zsombi most már elmúlt 11 hónapos. 4 hete napi 3-szor kap fenisztil cseppet, így a tünetek enyhűlek, de nem szüntek meg. Egy hete voltunk a Klinikákon vizsgálaton és azt mondták, hogy immungyenge a gyerkőc. broncho-vawom kúrát és minden napra normaflort irtak elő. csináltak allergiatesztet is. eredménye:tej, tejtermékek, tojás, liszt, kakaó, kávé allergiája van a fiamnak.
Kinőheti ezeket? Illetve tud valaki segiteni abban, hogy vajon mitől lehet, hogy szegénykém 4 hete pöttyös?
Köszönöm sziasztok
 


immunerősítés: flavonmax kids
Még kismamák is szedhetik.
Ha valaki kér, küldök!
 


Sziasztok!

Én rendesen eszem és szedek vitamint is de megelőzésre szoktam protexint is szedni.A lányomnál is bevált már pici kora óta : http://www.vitaminkosar.hu/

Andi
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron