Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, eddig csak autóval kapcsolatban volt ilyen, de most babakocsiról van szó: az EU fogyasztóvédelmi felügyelősége betiltott egy veszélyes Chicco babakocsit, mert könnyen összecsukódik, így bezárja, fogva tartja a gyermeket.Európában visszahívták a Chicco Ct 0.5 babakocsit, ami azt jelenti, hogy a boltoknak vissza kell fizetniük a vételárát. Ezért ha kocsivásárlás előtt álltok, gondoljátok meg, hogy mit vesztek. Nálunk még nem történt semmi, legalábbis én se reklámot, se újságcikket nem láttam, és még a neten is meg lehet rendelni a veszélyes babakocsit.
 
 


Szia!
Én a sportkocsinkkal nem vagyok megelégedve.Kép
Egy egyszerű BabyDreams.Könnyű,összecsukva vállra akasztható.
Ez rendben is van,csakhogy,ha elakad:pl járdaszegélynél,villamossínen,stb. egyszerűen összecsuklik.Hátul ahol az a fém csukló van,nincsen eléggé biztosítva,hogy ne akadjon ki ilyen helyzetekben.
Szerencsére nem ütöttek el bennünket,de ez kész szerencse...
Nem értem miért nem biztosítják jobban azt az alkatrészt?
E.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Maternity tickers
szilde
Szeged
 
 
 


sziasztok!
Nekem a roan jolly jockerrel van problémám, a kerekei nem bolygósÍthatóak, így ha átfordítom a tolókart, képtelenség irányítani!!!
A guta megüt, mikor hátulról kell tolnom!!!
Mélykocsiként szemből tolva nagyon jó, de másként...
Zs.
 
 

 
 

Sziasztok!

Magas anyukák, melyik babakocsival vagytok elégedettek??

Sportkocsiban (max 5-6 kilós) keresek kényelmesen tolhatót és eddig nem találtam, pedig már kettőt kipróbáltunk (neonato, abc design), a derekunk leszakad, ha megyünk valahová.. :evil:
Vendég
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron