Új privát üzeneted érkezett!

Judit,

ez őrület! Én is izgultam egész nap, meg minden nap amikor rossz idő van, mert Csabi cikázik Kövesd, F.abony és Eger közt. De ez a baleset szörnyű, jobbulást az öcsédnek. El tudom képzelni, mennyire izgultatok!Kép

Most már beismerem, hogy papírom van arról, hogy békaként jósolhatom az időt.

Lilla, boldog névnapot!

Sietek, majd még jövök!

Kata
Vendég
 


Sziasztok Lanyok!
Nem veletlen az ,,uldozesi maniam,,Kép, ha visszaolvastok az egri topikba, engem keresnekKép!Orsi allitolag nem talalta meg az uj helyet, mert felvettem vele a kapcsolatot!
Borsi!Koszi az infot az albumhoz,kar hogy kitoroltem...en hulyeKép

Juca!A tesodra orangyalok vigyaznakKép,de jo hogy nem esett komolyabb baja, igy is eleg nagy volt gondolom az ijedtseg nektek is, neki is!En a piacon hallottam, epp a zoldseges ecsetelte a szomszedjanak.Istenem, mik tortennek allandoan...hogyan ovjuk meg majd ezektol a gyerekeinketKép?

Csilla!Kaptatok egy kis segitseget a nevvalasztashoz, mert mar csak lanyneveket kell keresnetek, vagy megvan mar a nev?KépNalunk van ket fiu, majd mehetnek felvaltva udvarolni?KépDe, Jazminnak is udvarolnak mar, az nem baj?KépEs persze a Viragoknak is fogjak csapni a szelet....csak meg veluk nem talalkoztak.Kép

Zita!A merleget megbeszeltuk, gyertek ha szukseg van raKépTenyleg sokat valtozott Lehel, foleg miota Lacus levagta a hajat.Felules?Meg se probalja....hol van az meg!Viszont negykezlabra all Lehelke( de csak epphogy par masodpercig)Kép.Jazi felul talan?

Feketemaris-kismamaKép!Mit szoltak a nagyszulok?Komolyan, megcsak nem is emelyegsz?

Sorsi!Azert orulnek, ha elkudened a tel.szamokat es cimet, sose tudni, meg biztos lesz ra szuksegKépEs koszonom a faradtsagodKépGratulalok a forgashoz, es komolyan Adi is ilyen jol benyomja a bebieteleket, mindent?Jo nektek!!!KépNalunk is biztos eljon majd....

Tud valaki receptet gesztenyehez?Azt is lehet adni 6 honapos kortol..es tegnap vettemKép..mindent ki kell probalni,hatha izlik Lehelnek!Sorsi!A ceklaval kapcsolatban nincs otletem, de a vashianyosoknak kivalo vaspotlo!!

Boldog nevnapot Lillanak es Balintnak is utolagKép!!!

Kata!Voltal suliban?Hogy van a kis serultetek?

A tobbieket is puszilom....
Sziasztok:Ildi
Vendég
 


Ismét sziasztok!

Én sem mertem megkockáztatni reggel, mert akkora hó volt, most meg zuhog az eső Kép.

Timi!
Boldog névnapot Lillának!

Judit!
(Most J. sms-ére válaszolok!)

Ezt a melegítőt kb. két hete vásároltam a pécsi vásárban használtan, kemény 300.-Ft ért Kép! Mindíg megveszem, ha látok mert tudom, hogy nagyon drága, az összes barátnőmnek vettem már. Volt, hogy azt hitték, hogy valami bababoltom vanKép.
Ezt is csak azért vettem meg, mert ennyiért nem bírtam otthagyniKép.
Úgyhogy ha nem haragszol inkább ne fizesd kiKép!
Így néz ki;
Kép

Majd még jövök!
Tsók BOrsi

Kép
Kép
Kép
 

 
 

Sziasztok!

Lilla!
Boldog névnapot! Kép

Judit!
Jobbulást az öcsédnek!

Viki
 
 


Sziasztok,
Juca, jobbulást az öcsédnek, szerencse, hogy "ennyivel" megúszta!

Még mindig nagyon köszönöm a gratulációkat, mi még nem ocsúdtunk fel a meglepetésből. Most kicsit mérges is vagyok, mert a dokimat nem értem el egész du. biztos szabin van, mert egyik barátném meg is nézte a maszek rendelőjét és nem volt ott. Így most várhatok hétfőig, hogy időpontot kérjek nála. Addig marad a bizonytalanság.
Lilla,
Kép
boldog névnapot kívánok!

Csilla,
gratula a csajszihoz!Lehet majd venni neki egy csomó csini ruhácskát!

Én biztos nem fogok elmenni újra 4D-re, mert Virágnál sem tudták megmondani mi lesz, nem mutatta meg magát. Pedig meg fog enni a kíváncsiság!
Semmi rosszullét, vagy egyebek, nem érek rá ilyenekre! Remélem így is marad!!!!!
puszika
Maris
Esik az ónoseső, úgyhogy elmarad holnap a bölcsivizit úgy gondolom.
Szerintem nem olvas itt minket senki idegen, nem kell parázni!
De majd kiderítem, ha újra be kell járnom a kórházba!!!!!
Jóccakát!

Maris


Sziasztok!

Borsi!
Majd érdeklődj már utána az ismerősödnél, hogy sikerült nekik a topicot titkosítaniuk az izgin. Mert én beregisztráltam magam, próbálgattam ( = mindenhova összevissza kattingattam Kép), de nem jöttem rá, hogy lehet. Csak jó lenne innen eltűnni.

Ildi!
Én tegnap próbálgattam frissítgetni az albumod este, de úgy sem jöttek be a képeitek. Kép Nem ez lehetett a gond.
Jázi nem ül fel, még ülni sem tud egyedül stabilan, még mindig dől mint egy krumpliszsák Kép
A doki néni is kérdezte rugózik-e már, de ő nem is próbálkozik a négykézlábra állással Kép

Sorsi!
Ádi miket csinál már? Õ már biztos ügyesen ül egyedül!

Boldog névnapot Lillának!

Jó éjt mindenkinek!
Zita
 
 


Hahó!

Judit,
jobbulást az öcsédnek! Írd meg hogy van!

Ildi,
tehát a telefonszám: 00-421-47-429-5728.
Ez az Ipel (asszem így kell írni) túristaház száma. Beszélnek magyarul. Apartmant vagy faházat érdemes kivenni. A szobák inkább iskoláscsoportoknak jók, emeletes ágy, közös fürdősz. miegymás. De egyébként nemrég lett felújítva, így szép, tiszta minden. Jó kikapcsolódást ha mentek síelni!

Zita,
miket hallok? Négykézlábra állás???? Ugyan már, nálunk az ilyesmi még a kanyarban sincs. Mégcsak most kezdett el gurulni, de azt is csak jobbra! Ma majdnem le is gurulta magát a nagyágyról. Az ülés már egész jól megy viszont, mint a cövek, már megül egy kis ideig eldőlés nélkül is. Nem is tudtam, hogy fel is kellene ülnie, de hogyan? Még én is nehezen ülök fel fekvésből!

Zsanya,
Ha ezt a "felpári" társalkodónőd (vagy -pasi) megtudja, kitér a hitéből. Nem csak kéjenc vagy, hanem még Marcikát is így neveled? Micsoda szülő! Kép

Lillcsi babának boldog névnapot! Buli nálatok is lesz, van, volt, Timi?

Kaja ügyben mi úgy állunk, hogy a gyümölcs az lecsúszik, de a zöldségekkel nem nyerek érmet Dádinál. De ha esetleg gyümölccsel keverném a zöldséget, talán nagyobb sikerem lenne! Ki is próbálom. Ez a Zita banános spenótjáról jutotteszembe, szörnyű mondjuk, hogy miket adunk a kicsiknek!

Maris,
olyan izgi lett most az életetek! Akkor most költöztök tutira Ftárkányba? Mik a tervek?

Vera,
szép menyasszony leszel nagyon!!!
Nekem könyékig érő karvédőm volt (tudod, olyan kesztű, aminek nincs kézrésze...)és a barátnőm 2,5 éves kislánya odasúgta az anyukájának, mikor megszemlélt: " anya, a menyasszonynak miért van begipszelve a karja?" Kép

Na kedveseim pusszantalak benneteket, megmasszíroztatom a hátam az urammal, mert iszonyat módon fáj, már nem is tudom mit kenjek rá....
csocsiKéprsi
 


Sziasztok Lányok!

Tündérek vagytok, nagyon köszönjük a köszöntést! Kép
Visszafogott buli volt. Anyósom jött át átadni az ajikat. Lillám megkapta a régen várt prszívóját. Azóta folyamatosan porszizik. Mi is felköszöntöttük. Tőlünk "étkészletet" kapott. Kép Az is a minden! Kép
Ma megyünk anyukámékhoz, ott is biztosan lesz buli. Kép

Zita!

Ne légy szomorú amiatt, hogy Jázi még nem ül, nem rugózik...stb. Nem törvényszerű, hogy mindenképpen úgy indul mászni a gyerek, hogy előtte térden himbálózik. Lilla két-három hónapig kúszott, de olyan sebességel, hogy alig bírtuk követni. Kép Aztán minden átmenet nélkül elkezdett mászni. Semmi rugó, semmi himbálózás! Szóval Jázival semmi gond, addig van nyugi, amíg egyhelyben van. Kép

Sorsi!

Lilla imádta a céklát! Veszetttül tudott utána kinézni. Kép Én kevés vízben puhára főztem, nem kellett neki túl sok idő. Főztem hozzá krumplit, és összeturmixoltam a kettőt. Nem kell még a babáknak nagyon ízesíteni, úgysem tesznek nagy különbséget.

Mi is HOrvátországba "járunk". A nyáron is voltunk, mikor Lilla egy éves volt. Nagyon szerette. Kép Most is akarunk menni. Mi Pula mellé, Banjole-ba járunk. Megszoktuk, szeretjük. Sziklás tengerpart, de csodaszép. Lilla kedvenc elfoglaltsága a "sziklamászás" volt. Kép

Na most rohanok, mert Vandalika beindult. Kép

Pussz!

Timi

Timi

Kép

Kép
 


Jaaa, és még a babákhoz annyit, hogy Lilla most, azaz 19-20 hónaposan ült fel azzal a technikával, amit a babáknál figyelnek. Kép Õ eddig teljesen máshogy csinálta!!! KépKép

T.

Timi

Kép

Kép
 


Sziasztok,
Virág már 11 hónapos lesz maholnap és semmi mászás, kúszás stb. csak ül és ugrál a fenekén, hanyat fekszik és úgy tolja magát fölfelé. Néha már rátámaszkodik a kezére, ha el akar érni vmit, amiből vmikor majd talán négykézlábazás lesz. De semmi egyebek. Úgyhogy lányok, ne izguljatok!

Maris

Maris


Sziasztok!

SOrsi!
A véklát tényleg marha sokáig kell főzni, viszont állítólag nagyon sok c vitamin van benne. Bálintnak nem a kedvence, és egyébként is nála szorulást csinál, én kihúztam a listánkról.


Képzeljétek Bálint próbálkozik a felállással. Ez azt jelenti nála, hogy ülésből oldalra fordulva belekapaszkodik a járóka hálójába, és térdel. Közben vigyorog!Kép
DE! Felülni egyedül még ő sem tud, tehát a fenti mutatvány csak akkor sikerül, ha én ülve beteszem a járókába.
Bálint sem mászik szabályolsan, ez még mindig kúszás, nagyon fürgén tudja csinálni,9mádom mikor siet! "kisrambó".

Ildi!
Akit kérdeztél, hogy ismerem e az utcátokban doki, ő az Apukám!

Puszi: Betti

Betti

Kép

Kép
 


Sziasztok!

KÉSZÜL A SZUPERTITKOS TOPIC!
Rolit addig nyúztam, míg csinált nekünk egy külön bejáratú topicot. De még nem akarom elkiabálni, most van tesztelés alatt. Kép

Zita
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki kész az új topic!
E-mailben ment mindenkinek a cím, ha gondoljátok próbáljuk ki, aztán majd meglátjuk!

Zita
 
 


Borsi!

Lehet, hogy neked nem jó címre küldtem?
Ha valaki nem kapta meg szóljon!
 
 


Zita!

Nekem azt írja, hogy a keresett hely nincs Kép
 
 


Vera!

Én úgy csináltam, hogy amit Zita küldött levelet, ott a címet kijelöltem, jobb egérgomb másolás, aztán a böngészőben a címsorba beillesztés, majd enter.
Nekem sikerült, de ha elé írtad a www.-t, akkor nem fog bejönni az oldal.
Aztán én elmentettem a kedvencek közé, így legközelebb nem kell beírnom.

Remélem sikerül!Kép

Viki
 
 


Hali,
Reva, akkor vmit nem jól csináltál, mert működik, most írtam oda. Próbáld újra!
pusz
Maris

Maris


Jaj, ez volt a baj, a www!!!!!!
Köszi
 
 


Nekem így sem megy, pedig beírtam.Átdob egy másik oldalra. Mit bénázok, segítsetek?!
Betti

Betti

Kép

Kép
 


Betti!

Ne ird elé a www.-t, inkább másold be a Zita leveléből.
Biztos sikerülni fog!Kép

Viki
 
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: