Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szerintem talán megfelel átmeneti megoldásnak, majd meglátjuk... Kép Gyertek mindannyian!

Puszi, Judit
Vendég
 


Szijjja Judit! Kép

Jó ötlet! Egyébként én vállalom a véleményem, ha pl. védőnőről, dokiról van szó! De én is találkoztam már olyannal, hogy Ricsi egyik barátja visszamondta nekem, amit a topic-ban írtam. Szóval ez annyira nem jött be. Meg így nem tudom megosztani veletek, hogy miben mesterkedünk esetleg. Kép

Pussz!

Timi

Kép

Timi

Kép

Kép
 


Hahó!

Judit!
Szerintem jó nevet választottál, mert ha unalmas a cím, talán nem sokan kukkantanak be.
Bár a neveink alapján igy is látják, hogy hol irunk mostanában. Én is rátaláltam pl.: Zsanyára egy másik topicban.Kép
Aki nagyon rosszindulatú és van ideje utánunk koslatni, azok ellen ugysem tudunk sokat tenni.Kép

Mondjuk én könnyebb helyzetben vagyok, hiszen nem Egerben lakok. Az abonyiak meg nem nagyon járnak ide.

Timi!
Lilla produkál is valamit a bilibe, vagy csak trónol rajta?
Virág nagy előszeretettel használja tv-nézésre a bilit.Kép

Pussz, Viki
 
 

 
 

Szia Viki!

A bilibe nem igazán csinál semmit Lilla, bár már egy-egy pisi besikerült. A wc-be szeret kakálni. VAn egy "hapija"-s (hápikás) wc szűkítője, és azt szereti. De elég ficánka gyerek, ha nem történik azonnal valami, akkro már menne is. Szóval hatalmas figyelemlekötések szükségeltetnek! Kép

PUssz!

Timi

Timi

Kép

Kép
 


Judit, jó az ötlet, bár nekem most valami nagyon lassan jött be az oldal, kb 1 perc volt, talán nem lesz mindig így.

Viki, igen, egy másik topikban is irogatok, épp az éjjel nevezte "alpárinak" a stílusomat valaki... Kép aki mellesleg egy közveszélyes elmebeteg... hát elvagyunk.
 
 


Judit!
Nagyon bírom, hogy ilyen tettrekész vagy.

Zsanya!
Mindig jókat derülök a humorodon!

Ma megjártuk a tüdőgondozót is. Szednünk kell gyógyszert. Tabletta, porrá kell zúzni, úgyhogy a bevétellel nincs gond.
Halott már valaki hasonlóról?BCG hegre gyógyszer?


Betti

Betti

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Én is idetaláltam Kép
Juca
Sztem jó ötlet, aztán majd meglátjuk, innen mi szivárog ki Kép
Timi
Lilla nagyon cuki, ahogy a bilin trónol, úgy tesz, mintha Kép
Betti
Túlreagált az oltásra vagy miért kell a gyógyszer?
Kata
Megkaptam a mailt, köszi, erősen gondolkodom, de azt hiszem megpróbálom őt, ha mégsem jön be, akkor majd legfeljebb váltok...

Jaj annyi mindent szerettem volna írni, mert mostanában elég ritkán jövök, ez az esküvő nem semmi előkészítést igényel, pláne így, hogy Miskolcon lesz, a héten is 1 napot ott voltam. Aztán meg védőnéni, fogorvos, közben tanítgatok, de legalább nem unatkozom Kép
Ja az albumba mindjárt teszek egy képet a menyasszonyi rucimról, remélem a párom nem leskelődik a bneten Kép Telefonnal készült, nem tökéletes, meg mellben még nem ért be, de nagyjából látszik.

Puszi Nektek!
Vera
 
 


Szia Vera!

Nem találtam a rucit!

Túlreagálta az oltást, akkora bumszli keletkezett a kis vállán, mint egy üveggolyó. Mostmár kifakadt, de be van száradva a teteje, és azt mondja drnéni, hogy az nem jó, mert ki kell ürülnie a gennynek. Mindig van valami! És persze úszni ki tudja mikor jutunk el. Persze ez a legkevesebb, xsak legyünk már túl rajta.

Képzeljétek Bálint tud cumisüvegből inni!Nagyon örülök neki, mert így ha útközben szonjazik meg, akkor tudok neki adni valamit, poharat kicsit nehézkesebb lenne magammal hurcolászni.

Mivel ma mentünk a védőnőhöz, nem tudtam, mikor végzünk, és reggel próba cseresznye alapon megkínáltam egy kis tápszerrel. Csak lestem, hogy fél órával szopi után 100 ml-t lehúzott. Így nyugodtan indultam, tudtam, hogy nem lesz éhes. Kicsit szerintem túlette magát, mert amikor a védőnőnél öltöztünk, forgattuk Manót össze vissza, és jött ki belőle a tejcsi.
Szerintetek mostmár minden reggel megpróbáljam?
Egyébként most 3 hét alatt 14 dkg-t hízott csak, ami nem túl sok, de épp elég. Nem mondták, hogy ez kevés lenne.

Na ez kicsit kusza lett. Puszi

Betti

Betti

Kép

Kép
 


A Reva dolgai 3-asba tettem Kép
 
 


Szarakodik a babanet!
 
 


Sziasztok!
Én is idetaláltam.

Vera!
Netán cserépnek álcáztad azt a rucit vagy szupertitkos mint a topicunk Kép? Én sem találtam Kép.

Most aztán mindenkit leleplezek!
Betti!
Gyanús vagy te nekem! Szoktál a NLC-n is járni? Csak viccelekKép.

Borsi!
Te nem virágoztál annak idején Zsoltiéknál? Én is ott voltam egy jó ideig, később meg már csak Boros Juciéktól meg Istitől hallottam, hogy baba született. No de kettő Kép? Jól le vagyok maradva (feltéve, ha Te vagy az a bizonyos Borsi?)

Úgy látom ez a téli depi már mindenkin elhatalmasodik lassanKép. Én is megvárom, amíg elmúlik. Remélem hamarosan, mert már nagyon elviselhetetlen vagyok. Olyan jó, hogy ilyen jó kis férjecském van Kép!

Szombaton vendégek jönnek, úgy hogy takarítás meg főzés, Uhh!
Ja meg sikerült a város legdrágább fogorvosát megtalálnom hurrá! Igaz nagyon kedves volt, meg minden Ok volt vele, de hát most vagy a babára gyűjtök vagy a fogamra. Bár tudom, hogy a terhesség alatt meg szülés után fél évig ingyenes az SzTK-s kezelés, de miért gondolom, hogy ami ingyen van, az rossz is?!

De majd a jövő szerdai 4D UH minden gondot elfeledtet, már alig várom Kép! Remélem lesznek addigra új képek is.

Puszi mindenkinek:
Csilla

Csilla

Kép

Kép
 


Hali Lányok,
én is idetaláltam, de akkor már a régi helyre nem írunk, csak ide!

Bosri, mi van veled, nyomás társaságba, terhes tesztért vagy hová még? -mit is írtál nekem? Szóval kitartás!!! Nehogy el legyen már zárva Noszvaj a külvilágtól?! Én Virággal a jövő héten készülök oda, egy barátnémhoz.
Nagy pusszancsok a gyerkőcöknek, ünnepélyesen hóembert küldök nekik ajándékba!!!!
Képzeljétek mi történt ma, vagyis tegnap éjjel!!!...
szóval a keresztlányunk, most kezdte az ovit és szépen elkap mindenféle betegségeket, úgyhogy volt már otthon néhányszor betegen. 2 hete 1 hetet fülgyulladással, majd 1 hét ovi utána szombat este ügyelet, tüdeje tiszta, de lázas, hétfőn gyerekdoki másik gyógyszer, kúp, szerdán semmi változás, vissza a gyerekdokihoz újabb adag gyógyszer, már 15e ft-nál tartottak. Tegnap este elvitték a házi dokihoz, az azonnal beküldte Miskolcra a gyermekklinikára, jó, hogy hozták, tüdején víz, le kell szívatni, már 3 adag infúzió benne van. Később, talán késő lett volna. Na ehhez mit szóltok, akkor most kiben bízzon az ember, ha már a gyerekdokiban sem lehet. PEdig azt hittük szuper. Vagy itt vidéken már mindegy? Most szegénykém ott fekszik a kórházban, ráadásul rácsos ágyban, mert fullos minden. Az anyja mellette egy széken, rémálom lehet. Az apja, beteg, most raktak fel neki 24 órás ekg-t, szuper lesz az eredménye.
De mi töredelmesen járunk usziba, hogy erősödjön az immunrendszer és ne legyen Virág beteges. Gondolom ez egyrészt veleszületett dolog is, mert még trénigezzük is.
Hú már sokat írtam, de ma egész nap ezen járt az agyam és imátkoztam, hogy javuljon Adrienn.
A nap másik része pedig az ovi és bölcsi kereséssel ment el, mert az oviban már nincs hely, jó, hogy beszóltam, bővíteni kellene, de még nem tudják sikerül-e. Szóval Virág 2008. áprilisa helyett szeptemberbe mehet, mert évközben nincs felétel. Ez elég rémálom nem???? A bölcsibe úgyszintén, úgyhogy oda a jövő héten pénteken megyünk be bemutatkozni. Felírják, aztán majd meglátjuk mi lesz. Úgyhogy Sorsi, innéttől nem én döntöm el mikor megyek vissza melóba, hanem, hogy Virágot mikor hová veszik fel. A jövő héten már sulit is kell keresnem egy 10,5 hónapos gyereknek?????

ZSanya, gratula a cicijavuláshoz, kiállításhoz, életet viszel legalább a faluba, ha ott is szervezel vmit. Továbbá gratula a gyerkőcjásárhoz.
Timi, Lilla halálos, mi is vettünk Virágnak, de még csak a fejére húzta!
puszi a Többieknek is, de már így is baromi hosszú lettem, nem akarlak untatni benneteket
Maris

Betti, gratula a cumisüvegiváshoz, én is felírtam mikortól műveljük. De vigyázz a túletetéssel, nekem is kihányta Virág, úgyhogy csak a megszokott adagot add neki.

Maris


Írtam egy hosszú levelet, de az összes magánhangzót lecserélte kriksz-krakszokra. Így ki is töröltem utólag. De lehet, hogy nem is baj, mert tiszta depis levél volt. Kép
Azért megpróbálom újra elküldeni.
Zita
 
 


Reva,
szupi a ruhád! Van már cipőd és hajdíszed és kesztyűd is? Mert én szívesen odaoadom, eladom az enyémet ha gondolod, vmi régi és használt úgy is kell!!!!!
Maris

Maris


Sziasztok!
Most én vagyok teljesen magam alatt. Kép
Borsi rám ragasztotta a depit.
Kilátástalanság.Kép
Voltam ma is az oviban. Nagyon úgy néz ki vagy most szeptembertől visszamegyek, vagy szerintem soha.
De én képtelen lennék Jázit itthon hagyni. Alig egy évesen! Még azzal a gondolattal sem nagyon tudtam megbirkózni, hogy két évesen itthon kell hogy hagyjam, mert muszáj elmenni dolgozni, nem hogy még most ősszel!
Még Levedi és Amrus is milyen pici!
Tudom hogy ez az első három év a legfontosabb, pótolhatatlan, szeretném kiélvezni legalább ezt a 2 évet, amit lehet.
De így elveszítem legkedvesebb munkahelyem. Sajnos óvónői állás csak "kihalálsos" alapon üresedik meg, mást meg nem igazán tudok elképzelni.
Biztos munkahely nélkül pedig még a gondolatát is elvethetjük a következő babának. Kép
Így marad a depi.
Olyan sok mindent akartam írni, még délelőtt, de most kicsit kész vagyok. Megyek is. Kép
csak annyit:
Vera! Nagyon szép leszel a ruhádban! Megnéztem a képeket!
Timi! Olyan tündéri Lilla! Gyönyörű kiscsaj!
Judit! Jó volt tőled ez az ötlet! De szerintem is sokan képesek utánunk nézni, hova szívódtunk fel, És ha név alapján ránk keresnek, azonnal kiadja nekik ezt az oldalt. Így szerintem keressük majd tovább a végleges megoldást.
Megyek tovább búsulni. Borsival most jól ellennénk szerintem.
Bocsi a depis levélért, de már így is jobb egy kicsit.
Zita
 
 


Háj evribodri!

A macska rúgja meg! Kép Én meg ott erőlködöm a régi topicon...hihi....nézzétek meg, csak engem lehet olvasni a végén...Kép Barom vagyok! Nem néztem meg a mailemet csak most.

Lilla nagyon szép, a kis csajszinak már hapsija is van?! Kép

Maris, jót röhögtem, mikor elképzeltem Virágot fejét a bilivel. Ez a sztori nagyon gáz, remélem minél hamarabb meggyógyul a kismanó.

Na nem is írok mára többet, amiket akartam az odaát van (az igazság is!Kép), azért örülök, hogy idetaláltam.

CsókKéprsi

Ui: Zita, vigyázz a depi ragadós, ne ess bele, vidámság kispajtások!

Nem leszek legalább 2 napig, Szlovákiába utazunk Bobbal.....Kép(részletek a másikon).
 


Jaj, már beleestél!
Remélem most már könnyebb!
PusziKéprsi
 


Hali,
Sorsi, jó bobozást!!!!!!

Zita,
én is pont erről írtam, már azt sem mi választjuk meg, hogy mikor megyünk vissza melózni. Hová tudod akkor tenni Jázit? Vannak nagyszülők? Mert nekem még azok sincsenek. Anyósom beteg, az én szüleim meg még aktív dolgozósok. És mennyi mindenről lemaradunk, amit nem a mi szemünk láttára csinál majd először!!!!
JAJAJAJAJ belegondolni is szörnyűség! De nem fokozom tovább a depi hangulatot!!!
Örülök, hogy én most egyáltalán nem vagyok az.
puszka
Maris

Maris


Sziasztok!

Viki! Köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A segítségeddel idetaláltam!

Zita!
Óvónéni, nem én kezdtemKép!!!
Hidd el sajnálom, a ragasztást...
De most, hogy a Te gondjaidat olvastam az én kis téli-depim lósz*r Kép.
Nekem is van egy barátnőm akinek 1 éves gyermekét kellett otthon hagynia (szerencsére a férje gond nélkül el tudott menni gyed-re). Nagyon nehéz döntés előtt állsz. Biztos, hogy nincs másik jó hely? Nem is, még jobb ötletem van!
Mióta ide költöztem azon szervezkedem/ünk (persze csak hangilag), hogy csinálunk egy alternatív óvoda-ált.iskolát! Na, beszállsz Kép?

MINDENKI!
Köszönöm, igazán jól esett! Jövőre indulok a humorfesztiválon (a gyes alatt lettem vicces címmel)Kép!

Képrsi!
Semmi nem volt félreérthető abban amit írtál, és sztem aki gyerekesen viselkedik, az tán valami gyermeki megnyugtatásra vágyik leginkább (anyaKép)!Úgyhogy mégegyszer danke sőn!
Arra, a "hogyha én eltünök két napig, senki nem veszi észre" c. opuszodra csak azért reagálok (mert persze tök hülyeség!!Kép), hogy nehogy beindítson valami téli-gyeses- depi őrületet, mert jelen állapotunkban, úgy veszem észre, minden megtörténhet! Szal, a reakció; Képrsikám, ne hülyéskedj már, igenis észrevesszük, sőt...

A noszvaji babazsúr "fenyegetésével" nagyon "megijesztettetek"Kép. MIKOR MÁ'??!!!

Zsuzsa!
Mostmá istenuccse én is megkereslek az alpári szövegeddel Kép!
Az ilyen rossz időszakokban mindíg azzal (áltatomKép) mantrázom magam, hogy; "olyangyorsanellszállnakezekazidőkésakkorhogyfoghiányozni" . Na, ne lepődj meg, hogyha ezt most még nem egészen így érzed Kép!
Látod, nemzetünk művész képzésbe most teljesen belezavarodtam...Akkor biztos a képzőn végzett, Balázs Peti (pl.ezt is szívesebben írtam volna egy még titkosabb topikbanKép).

A topikról röviden, mert már megint hosszú leszek; sztem is ki kéne próbálni egy olyat,ami magabiztosabb szervereken nyugszik és sokkal gyorsabb, meg több féle lehetőség van, stb.
A mi topikunk már sok személyes infót tartalmaz (jövő hétre terveztem a széfünk kódjának megadásátKép), és visszás érzés... Na, nem ragozom, értitekKép.
Az újakat, meg lehet figyelni a régiben és ha akarjuk, adunk Nekik elérési utvonalat.

Mindenkinek Tsók!

Borsi
Ja, Csilla!
Nem tudom, de azt hiszem nem én vagyok aki virágzott, én még csak harmatos bimbócska vagyokKép!

Kép
Kép
Kép
 


Hali!

Az előző topic végén egy kegyes hazugsággal próbáltam a figyelmet elterelni, ki tudja, bejön-e... Majd írjatok ötleteket, én kifogytam. Kép

Holnap jövök!

Puszi, Judit
Vendég
 


Sziasztok!

Képrsi!
De jó lesz Nektek hétvégén! Én is már alig várom, hogy Peti itthon legyen, és hétvégén Bulcsút visszük ki szánkózni szerintem H.aranyosra, nagymamámhoz. Bízom benne, hogy még hétvégére marad egy kis hó.
Dádinak hogy csináltak útlevelet? Bálintnak is szeretnék csináltatni, hátha eljutunk valahová a nyáron.


Csilla!
Igen, szoktam az nlc-n írogatni, egyszerre kezdtem ezzel, csak mindkettő követésére nincs elég időm.

Zita!
Ne csüggedj! Biztos el fog menni valaki szülni vagy nyugdíjba, vagy ki tudja. Még ha egy ideig nem is az Epresben leszel mikor üresedés lesz talán vissza tudsz menni.
És igazad van, Jázi a legfontosabb.
De persze megértem az eggodalmad, tavaly én is addig "vertem" a fődoki asztalát a reumán,(Bálinttal a pocakban) míg nem véglegesítettek.

ÉN mára terveztem babakocsizást, erre milyen az idő?! Naná, hogy ködös!Nég bizakodom.

Bcg-nek azt mondták, hogy kell vagy két hónap mire begyógyul!

Jaj, Orsi, de jó hogy írtad a baba-mama tornát, mi is ott leszünk kedden, remélem semmi nem jön közbe! Nagyon örülök neki, ha lenne torna!

Borsi!
Mostanság olyan jókat alszik Bálint, hogy nem voltam azóta sem tornászni, nem akarom az alvását emiatt felborítani.( meg a lustaság ugye!)

Vera!
Szépek a ruhák, nagyon különleges a "menyecske".
Miskolcon hol lesz az esküvő? És a buli?

Maris!
Jobbulást kivánok a kersztlányotoknak!!! Jesszus, hogy történhet ilyen a mai világban? Trehány dokik! (TISZTELET A KIVÉTELNEK - pl.apukámKép)
Betti

Betti

Kép

Kép
 


Jó reggelt!

Borsi Kép
A kreatív nagykeres dolog felajánlást köszi, ha találkozunk egyszer megbeszéljük, mert az egri meg a miskolci üzletek elég drágák, a neten szoktam egy nőcitől rendelni, az olcsóbb, bár ő is biztos rátesz a nagyker árra.

Betti Kép
Miskolcon Tapolcán, a Barlangfürdőben lesz minden:anyakönyvvezető, buli. Az akusztikáért aggódom még egy kicsit, a vacsi ui. a bejárati előcsarnokban lesz, ami alapesetben eléggé visszhangos.

Sorsi Kép
Jó telelést, biztos szép napos az idő a Tátrában Kép Én kétszer próbáltam a síelést, sajna rájöttem, hogy amin csúszik a lábam, azokra a sportokra képtelen vagyok Kép (sí, korcsolya...)

Maris Kép
Gyógyulást a keresztlányodnak!

Zita Kép
Remélem ma már egy kicsit jobbkedvű vagy Kép Nekem az egyik ismerősöm ment vissza dolgozni, mikor a lánya 1 éves volt, mert kérdéses volt, hogy megmarad-e a mhelye. A kiscsaj bölcsis lett, és valami hihetetlen tempóban fejlődött, szókincse, szobatisztasága, evőeszközzel ennitudása, kézügyessége Kép Szóval szinte csak jó hatással volt rá a bölcsi, pedig otthon is rengeteget foglalkoztak vele a bölcsi előtt, meg persze akkor is, mikor már odajárt. Bár ez lehet, hogy egyedi, de akkor is biztató eset Kép De én is tuti nehéz szívvel hoznám meg ezt a döntést...

Juca Kép
Jó az álszöveg Kép

Csilla Kép
Fogorvos: pont ma megyek másodszor, sztk rendelő a Klapka Gy. utcán, a csajszit, aki a fogorvos, a konditeremből ismerem, nagyon rendes, aranyos, kedves és ami a legfőbb ingyen van!! Pedig nem is az ő körzetébe tartozom! Ha gondolod, e-mailben elküldöm Neked a rendelő számát és ott meg tudod kérdezni, hogy vállalnak-e!

Vera
 
 


Sziasztok!

Köszi a biztatást!
Ma sem sokkal fényesebb a kedvem, rásegített ere az éjszaka is. Nem is nagyon tudtam aludni, meg ha néha el is aludtam volna, Jázi óránként ébresztgetett.
De majd csak lesz valahogy.

Maris!
Ezen már én is nagyon sokat szomorkodtam, hogy még ha 2 évesen is hagyom itthon, akkor is mennyi mindenről lemaradunk! Az a legszebb kor, a 2-3 év között, már olyan kis okosak, mindefélét lehet velük csinálni, rengeteget fejlődnek (beszéd, szobatisztaság, önállóság), és ebből sajnos kimaradunk nagy részt.
De egy évesen! Még lehet azt sem látnám amikor elindul. Annyit pedig nem ér semmi! Mondom most ezt, mert így is gondolom, de azért belül még mindig rágódom. Lehet, hogy 10 év múlva, ha már a sokadik pár hónapos, esetleg éves szerződést dugják az orrom alá, akkor megbánom, de most nem hiszem.
Pedig én még olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy ha visszamegyek dolgozni, akkor sem megy Jázi bölcsibe, mert itthon lesz Rolival. Azon az egy vagy max. 2 hétköznapon, amikor Roli szolgálatban van,akkor besegít anyukám, mert hogy szerencsére már ők nyugdíjasok. de még így sem tudom itthon hagyni. Lehet ez már hülyeség, mert észre sem venné, ha elmennék egy fél napra, (mi szerencsére csak 6,5 órát dolgozunk), ő pedig itthon maradna az apjával.
De nem is akarok ezen gondolkodni már, mert begolyózok. Kép

Judit!
Holnap uszi? Jöttök?

Maris! Jobbulást a kis betegnek!

Szép napot mindenkinek4

Zita
 
 


Sziasztok!

Betti! Nekem a nagynéném Hevesaranyoson lakik! Mellesleg meg a kórházban dolgozik a férjével együtt.

Zsanya!
Meg szabad kérdezni, hogy milyen valláshoz vagy gyülekezethez tartoztok?
Ha nem szeretnél válaszolni, megértem!

Zita!
Hát most nem lennék a helyedben, nagyon nehéz döntés előtt állsz!
De az jó, hogy legalább a férjeddel lehet Jázi, és nem idegen környezetben!
Milyen jó munkahely ez, hogy egy héten csak 1-2 napot dolgozik?

Én hála Istennek nem kerülök ilyen helyzetbe, mivel itthon leszek Virággal 3 évig, és utána is a saját vállalkozásunkban fogok segíteni. Tehát még akkor is én osztom be, hogy mikor dolgozzak, így sokat tudok itthon lenni Virággal. Amúgy én még oviba sem vinném, hogy együtt lehessünk, de ez már önzés lenne, hiszen Virág már most is nagyon szeret társaságban lenni, és nem is érdekli, hogy ott vagyok-e mellette. Aztán meg anyuék is tudnának rá vigyázni. Bár úgy látom, neki az lenne a rossz, ha nem mehetne oviba, nem úgy, mint én, aki csak iskola előtt jártam oviba egy fél évig, és akkor sem aludtam ott, egyébként rám is a nagymamám vigyázott.
Nekem az egyik ismerősöm 8-9 hónapos korában adta bölcsibe a lányát, mert különben elveszítette volna az állását. Ez nagyon szomorú, hogy ilyen a helyzet az országban.

Nem akarok senkit elszomorítani, de kipróbáltam amit Zita mondott, rákerestem a neveinkre, és kiadta az összes oldalt, ahová valaha írtunk. Szóval keresni kell valami végleges megoldást, ha nem akarjuk, hogy utánunk olvassanak.

Vera!
Nagyon tetszik a menyecskeruhád, elég egyedi.

Jók legyetek!

Viki
 
 


Szervusztok Kispajtások!

Jelentem, kissé jobb a hangulatom nekem is. Én már pont azt találtam ki, hogy átugrom Borsihoz, és ott fogok rinyálni a nyakán egész du., amíg végül röhögésbe fulladna a nap. EZ LESZ A JÓ MÓDSZER! Jövök, Borsikám!!!Kép

Látom, mindenki gyereke ráhúz a tejcsire vmi mást, tápit, gyümölcsöt, főzeléket.
Betti,
én azt hiszem írtam, Beninek 1x adtam tápszert, Szenteste, hogy jól aludjon, hát hajnal 1-kor kezdte kihányni az egészet, úgy túletettem. Õ ui. hiába szopizott 2 oldalról, azért csak lenyomott plusz 70 ml-t 2 hónaposan...Szóval valahogy úgy viselkednek néha a babák, mint néhai Dani vizslám, aki szó szerint hányásig evett többször.
Zita, Judit
Szerintem a babák szabályozzák az anyatej igényüket. Tudjátok, Liza drasztikusan elutsította egyik percről a másikra és sütőtök-függő lett. Beni viszont végtelenül cici-perverz, teljes extázisba jön, ha megneszeli és már a levegőben szopizik.

Vera,
szépséges menyasszony leszel!!!

Sorsi,
te biztos fogod síelni tanítani Ádit! Én olyan besz@ri vagyok, annyira félek, hogy majd a gyerekek akarják én meg rettegek. Beni amúgy is azt üzente többek között a pocakból kapcs. analízisen, hogy ő nagyon erős és sportokban jeleskedik...Kép De remélem nem üt édes kicsi anyukájára, aki 25 évesen pattant először és utoljára sílécre, kezdte rögtön az ipart Chamonix-ban (jól írtam???) és azonnali pályafutásának végét jelentette, amikor a 4 évesek közt többször egymás után kiesett a tárcsás felvonóból, mindenki rajta röhögött, majd stílusosan ARCON rúgta saját magát a léccel esés közben...

Timi,
Lilla továbbra is gyönyörű. Mi a bili témát tavasszal indítjuk, biztos lesz néhány kérdésem feléd.

Zita,
az sem megoldás, ha vállaltok kistestvért? Hátha utána lesz helyed, nem?

Borsi,
Isten éltesse a gyerkőcöket!!!
Én jól szórakoztam a szerdai baráti vacsin, megittam 3 korty igazi sört, ettől már sírva röhögtem, annyira nem bírom már a piát.Kép 11-kor jöttem haza, 30 perc múlva már szoptattam is!

A gyerekeim gyógyulnak, itt a hétvége, holnap suli, anyukám vigyáz mindenkire, férj itthon, és hurrá!

A nem említetteknek puszi.
Ildi, Veled mizujs?

Kata
Vendég
 


Kata!
Te mindig meg tudsz nevettetni!
Veled mindig történik valami hülyeség, ha név nélkül írnád ezeket, akkor is tudnánk, hogy ez csak te lehetsz.
Kezdek kilábalni a depibőlKép
A kis tesó gondolata nem rossz, de ha utána sem lesz helyem mit kezdek már két gyerekkel munka nélkül?
Roli csak a lakáshitelre és a rezsire keresKép
Szóval maradok még Jázi 2 évesnem lesz a fenekemen, aztán majd lesz valami.

Zita
 
 


Sziasztok!

Csak röviden most.
Jelentem, Marci ismét táplálkozik!
Örülök hogy Borsi és Kata sorai megint röhögőgörcsöt idéznek elő, és nem aggodalmat Kép

Zita, még messze van a szeptember, ki tudja, hátha addig kialakul valami jó megoldás! Örülö, hogy jobban vagy!

Viki, mezei rom.kat. vagyok... Miért? Olvastad azt a topikot? Mostanában elment a téma másfelé, régebben ez ott kiderült rólam Kép

Nagy pusszantás mindenkinek, lehet h pár napig nem leszek gépközelben!
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Most indult a topic, és máris mennyien! Kép

Amúgy tényleg jó sok üzenet született, alig győzöm olvasni. Ez az egy előnye van annak, hogy nem tudnak igazán csatlakozni hozzánk. Már így is alig győzzük olvasni és válaszolni, mi lenne, ha még többen lennénk? Kép

Reva, nagy nehezen én is megtaláltam a ruhákat, nagyon szép leszel! A helyszín pedig! Nagyon pazar, életreszóló élmény lesz a barlangfürdőben. Éjfél után lehet fürödni is, ha valaki nagyon elázna? Kép Honnan jött az ötlet? Nem is tudtam, hogy ott rendezvények is szoktak lenni.

Zsanya, örülök, hogy megismered legszűkebb hazádat! Jó lesz az, majd meglátod! Szuper, hogy jól vagy, és Marci is eszik újra. A végén még tökéletes lesz a boldogságod! Kép

Zita, nehéz helyzet, az biztos. Tanácsot adni is nehéz, de azt hiszem, én sem tudnék visszamenni... Ha szeptembertől mennél, akkor egyébként véglegesítenének?
Semmi félállásos lehetőség nincsen? Mint mondjuk nálunk az óraadó, aki fele annyit dolgozik.
Ne aggódj, 1-2 év alatt még sok víz lefolyik a Dunán, biztosan találsz állást akkor is! (Nem bírom, hogy ne írjam le, bár politika: a jobb oldal egyik fontos célkitűzése - épp ma hallottam egy riportot - hogy a nők számára fontos részmunkaidőt elérhetővé tegyék ebben az országban is.)

Szerintem megyünk holnap úszni, de kicsit bizonytalan, mert ma este megyünk pótszilveszterre a Fehér Szarvasba!!! Végre kimozdulok, fuss el, depi! Kép Itt van anyukám, esti etetésre hazaugrok, aztán hajnalig ropom! Még bort is iszok! Kép Az úszás attól függ, milyen állapotban leszünk Pistivel. Kép

Borsi, ha nyittok egy magánovit, odaviszem Botit! Persze csak ha Zita lesz a vezető ovónő! Kép

Viki, irigylésre méltó a helyzeted munkaügyben! Kép

Kata, remélem, a depiseket is felvidítottad a jókedvű hozzászólásoddal!

Sorsi, szerintem minden rosszkedved odalesz, amikorra hazaérsz a síelésből!
Én sem tudok síelni, egyszer próbáltam, nagyot buktam, azóta meg sem próbálom. Persze nálam az is gond, hogy nem szeretem a hideget, a hóesést nagyon, de inkább a meleg szobából. Kép Tavasz- és nyárfüggő vagyok. Ezért jön be a sportok közül is az úszás és a biciklizés. Régen futottam, képzeljétek, két bronz érmem is van, körzeti mezei futóverseny. (De jó dicsekedni! Kép )Ó, boldog idők... Ma pedig: elnehezedés, +X kiló, lihegés a Tündérpart után... Kép Na de leszek még én egyszer majdnem a régi! (Jól elvagyok, nem? Magamat nyugtatom és vigasztalom Kép )

Maris, hogy van a keresztlányod?

Timi, annyira szép kislány Lilla! A véleményemet én nem mindig vállalom, bevallom férfiasan. Mert pl. a védőnéni folyton nyúz, hogy csak anyatej, semmi szilárd, és én nem vagyok hajlandó vitázni vele, vagy hallgatni, hogy rossz anyának tart a végén, aki nem tudja, mi a jó a gyereknek. Mert ez lenne, ha tudná, hogy Boti ma is narancsot kapott, tegnap pedig megevett egy fél üveg sütőtököt, miután szopizott 100-at... Kép Minden nap egyszer kap egyébként valami pépeset, na és persze este lefagyasztott tejcsit is.

Na megyek, mert lassan készülnöm kell, irány a buli! Irigykedtek? Kép Ez nem gonosz megjegyzés volt, ugye tudjátok?!

Na szép estét mindenkinek, puszi a kicsiknek!

Judit
Vendég
 


Háj evribádi!

Mielőtt megint el nem felejtemI Maris! Szorítok!

Na, én is írtam az eddigi "otthonunkba", hogy jelentkezzenek bátran, majd egymásra találunk. Tegnap olvasgattam éjszaka a topik-archívumot és vannak egy páran akik érthetetlenül tűntek el, nem? Bár sztem ez a létszám már egy talin elegendő Kép!

Katuskám!(És persze a többiek)
Figyeld a monitort, és jól vésd be a szürkeállományodba; BÁRMIKOR állok elétekbeKép!!!!!

Ma reggel is ,miután kiástuk magunkat a hó alól, egész jó kedvem kerekedett. Nyakamba is vettem a várost, hogy egy kicsit terápiás pénzköltésbe kezdjek. Mit mondjak, jól esett. Csak a lehetőségek erős korlátja még mindíg zavar, nade jövőhét kedden reszkess Bp.Kép! (koppkoppkopp, ez volt a lekopogás, nehogy valami beleköpjön a levesembe)

A síelés és a téli sportok hozzám is nagyon közel állnak, jelentem még a buszon sem tudok egyensúlyozni.

Vera!
Sikerült megnéznem végre az albumod! Szép a ruhád, bár az én csumpi fekete tunikámmal, amibe 8 hós terhesen esküdtem nem veszi föl a versenyt Kép!

Judit!
Nemtom miből gondolod, hogy itt bárki is irigyelneKép? Tisztes családanyák vagyunk, akiknek a szórakozás a család összes tagjának ellátása, gondozása, főzés, mosás, takarítás, stb., stb. KépKép!
Ezt látná a védő(támadó)nénid Kép!

Zsuzsa!
Örülök, hogy örülsz. Én is belenéztem a másik topikodba, és pont nagyon érdekelne, de annyira intelligens (kivéve aki nemKép) a társalgás, hogy képtelen vagyok követni, ill. halálra frusztrál, hogy vkik gyes alatt ekkora agyi kapacitással rendelkeznek Kép.

Betti!
Ezer éve akarom írni, hogy a barátnőm egy darabig szomszédja volt a Kerepesi úton az egyik volt évfolyamtársadnak, persze nem jut eszembe a neve (agyi kapacitásom ld. mint fentKép). Én, ugyan csak egyszer-kétszer találkoztam Velük (+pasi+kutya), de a barátnémnak ódákat zengett csodálatos személyedről, stb. Kicsi a világ.Kép

Nagyon erősen latolgatom a tornára járást, remélem ez már az első lépés Kép (amúgy tavaly jártam a Dobóba, ahhoz a t.nőhöz, aki a babaúszást szervezi, tartja egerben, és nagyon jó volt, csakhát...).Most azom gondolkodom, hogy spiningre (nemtom, hogy kell írni) kén' mennyi, mert az nagggyon brutál.

Viki!
Mivel vállakoztok?

Zita!
Én azzal szoktam vígasztalni magam, amióta itthon vagyok, és úgy érzem , hogy jobbnál jobb állások mennek el mellettem (4 és fél éve!), hogyha az én lehetőségem akkor úgyis megvár. Igaz mostmár ezt az életformát adom fel nehezen, mert elmúlt minden karrier-vágyam (hú, pedig nagyszabású terveim voltak). Most azt érezném karriernek, ha a gyerekeim ebben a sz*ros világban valamelyest normális értékítéletű emberekké tudnának válni.
Persze ehhez az is kell, hogy a férfiak gondoskodni tudjanak (anyagi értelemben is) a családjukról.

Na, megint ultra hosszú lesz, úgyhogy elvágom, nyissz!
MINDENKINEK Tsók Borsi!

Kép
Kép
Kép
 


Jó reggelt mindenkinek!

Örülök, hogy a depi hangulat mindenkinél múlóban van, csak így tovább!Kép

Borsi!
Egy ital kiskereskedést csinálunk, itt Füzesabonyban. Papíron én vagyok a főnök, de amúgy mindent a férjem csinál. Tehát ő van egész nap a boltban, rendeli az árut, kapcsolattartás a kedves vásárlókkal. Mindig is ezt szerette csinálni, emberek között dolgozni. Az az egy hátránya, hogy nincs szabadnapja, csak a szombat és az ünnepnapok, de hát valamit valamiért, ugye?
Így nincs házsártos főnöke, hacsak engem annak nem tart.Kép

Judit!
Én mindig azt mondtam a védőnőnek, amit hallani akart, aztán meg úgy csináltam ahogy jónak tartottam. Persze csak azokban a dolgokban, amivel nem értettem egyet.
Jó volt a buli?


Na, mindenkinek jó hétvégét!

Viki
 
 


Ja, visszanéztem a régi topicunkba, és van egy új jelentkező!
 
 


Hahó!!!!

Hol vagytok?
Sehol senki?
Megtaláltál minket Zsóka?
 
 


?
 
 


Zita!

Én itt vagyok, de láttam hogy senki más nem jelentkezett reggel óta, ezért mentem is.
Biztosan pihizik mindenki.

Viki
 
 


Sziasztok!
Sikerült megtalálni titeket!
Nem tudok túl gyakran jönni,mert Pesten fogok szülni és a dokim azt mondta,hogy vagy Pesten maradok,vagy nagyon sokat fekszem otthon.Én inkább az utóbbit választottam,de hamarosan fel kell költözzek,mert nem akarok itt ismeretlen dokinál szülni.Szerencsére a sógornőmék Pesten laknak és lesz hol laknom.
Most megyek,mert a férjem szigorúbb,mint a dokik.
Köszi,hogy befogadtatok.
üdv.:Zsóka
 


A fA...... PEti belemászott a billentyűzetbe és elveszett az egész levelem. Nincs is kedvem újra írni, mert megint beszart a kocsink és lesz vagy 60E Ft. Pedig még "csak" 10 éves a bálna. Szóval el kell adni. De akkor meg mi lenne??? Nagyon nem bánnám már ha tényleg vége lenne ennek a pénzzabálásnak!!!!
Mit is írtam:
Zita, én is itt vagyok!!!!
Ha a férjed otthon van ilyen sokat és anyukád is be tud ugrani segíteni és "csak" 6,5 órát kell melóznod + utazás akkor nem is olyan gáz a dolog szerintem. Nekem semmi, totál semmi segítségem nem lenne ha visszamennék melóba, se férj, mert minden nap dolgozik, se nagyszülők. És nekem alaphangon 10 óra meló + utazás. De jól döntöttél ha maradsz a 2. szülinapjáig. De akkor nem is vesznek vissza???? Vagy igen, vagy csak reménykedni tudsz, hogy igen? Nagyon gáz ez a vállaljunk gyereket, minnél többet, milyen szép is akkor az élet, de ha nem jössz vissza melózni felejtsd el a munkahelyed. Kíváncsi leszek, a mi gyönyörű gyermekeink milyen világban élnek majd.

Szuper ez a sok hó, nagyon élvezzük, bár ma sokat olvadt és már nem lehetett szánkózni az utcában sem. De keddre megint -20 az előrejelzés!

Judit, kijózanodtatok már?

A keresztlányunknak fel kellett szúrni a bal fülét, de már jobban van, a jobb magától beindult és kifolyt a trutyi belőle. Még mindig kap infúziót, de már vannak haverok és virgonckodik. Már szakadozik fel a tüdejéből is a lerakódott váladék, úgyhogy javul hála égnek!
Ti mit főztök holnap? Mert ez a kérdés engem mindig kikészít és nagy találgatásokra késztet. Így holnapra természetesen husi leves lesz és rántott hal.
MAris

Maris


Zsóka, hol vagy? Aktivizáld magad élőben is!!!!
De úgy látom a szombat este inkább az apukáké!!!!
Így is kell legyen, mindjárt jön a Valentin nap!

Maris

Maris


Hali!
Szóval itt sunnyogtatok, csak nem írtatok! Kép
Maris!
Mi hétvégente anyukámék vendégei vagyunk ebédre, így sosem kell törnöm a fejem, mi legyen a kaja.
Amúgy Roli nagyon szeret főzni, legtöbbször ő a szakács nálunk. Így el vagyok kényztetve. Kép
Olyan kár, hogy Jázi még pici, de jövőre már mi is beindulunk szánkózni! Mi csak sétáltunk ma egy nagyot, olyan szép idő volt délután!
Ma másodjára voltunk usziban, és nagyon élvezte.
Végig vigyorgott, sikongatott, de a végére nagyon elfáradt, így a merülést most kihagytuk, nem erőltettem.
Judit! Valahogy sejtettem, hogy ezt a mai uszit kihagyjátok Kép
Zsóka!
Mesélj magadról! Mindenre kíváncsiak vagyunk!
Hol fogsz szülni? Hogy fogják hívni a babót?
Hány éves vagy, mivel foglalkozol?
 
 


Sziasztok!
Reggel el kezdtem görcsölni és sajnos be kell mennem a klinikára(sote1) és a mai napot ott kell töltenem,a többit majd meglátja a dokim.Ha sikerül kiszabadulnom,fogok jelentkezni,mert a sógornőméknél is van net.Ha van valami érdekes,majd megkérem,hogy értesítsen titeket.
Most már nincs időm magamról írni,de igérem mindent be fogok pótolni.Biankának fogják hívni a babót,akit már mindennél jobban várok.Most mennem kell,mert délig be kellene érnem.
Üdv.: Zsóka
 


Zsóka!

Szorítunk, hogy ne legyen semmi gond!!!
 
 


Sziasztok!

Zsófi, már biztosan elmentél, de azért leírom, hogy én is szorítok, ügyes légy és pihenj sokat!

Most megyünk Miskolcra a Corába, még tartanak a baba-mama hetek. Egriek, nézzétek meg a neten a katalógust, és ha írtok smst, szívesen hozok, ami kell. A bébiétel pl. nagyon olcsó, de sok jó dolog van még.

Este írok!

Puszi, Judit
Vendég
 


Zita!
Most olvasom, hogy merültetek múlthéten? Nem seemmi! Tök jó, hogy mehettek, mi a bcg heg miatt még két hétig biztos nem. Pedig úgy szeretnék!

Borsi!
Komolyan, közös ismerősök? Biztos Judit és Ákos és Zeusz a kutya! Csak rájuk tudok gondolni!
Jesszus, a főisklás évek, de jó is volt!Judit volt a legjobb barátnőm, együtt nyögük a 4 évet.

Zsóka!
Légy üdvözölve itt a babaneten!
Nagyon szorítok Nektek, hanyadik hétben vagy?
Ha Bálint lány lett voltna, mi is Biankának neveztük volna!


Tegnap kimentünk nagymamámhoz Aranyosra, és Peti nagyot szánkózott Bulcsúval, kint a kietlen határban, ez az igazi! Nagyon élvezte Bulcsú, Peti szerint ha nem állanak fejre az egyik csúszás végén még most is ott lennének. Érdekes módon a kisember még a hegymenetet is nagyon élvezte.

Maris!
Ne érts félre, de néha olyan jó olvasni, hogy nem csak én vagyok ilyen magamra hagyatott, nekem sincs segítségem (néha még a hajmosás is külön procedura)egyelőre . Peti dolgozik,én meg babázok.
Mi egy 5 lakásostársasházban lakunk, és két szonszédom is nagymama, a gyerekeikkel egy idősek vagyunk. Állandóan ott van egyik-másik-harmadik unoka, én meg csak sóvárgok, hogy néha nekem is milyen jól jönne. Persze nem csak a segítség miatt.
Az tutti, hogy ha Petivel viszont nagy mákom van, mert ő nagyon házias, főzésen kívül mindenben segít.

Judit!
Jó volt a pótszilveszter?
Avont csinálod még?

Orsi!
Milyen volt a síelés?
Kedden akkor pontosan hová és hányra megyünk?

puszi: Betti

Lányok, jövő héten sétálunk valamikor?

Betti

Kép

Kép
 


Halihó!

Zsóka! A legjobbakat Neked!
Örülünk, hogy idetaláltál, reméljük hamarosan jobban megismerünk, bár ha megszületik a kislányod, akkor már kevesebb időd lesz ránk egy darabig.Kép

Betti!
Nincs véletlenül egy lány tesód? Most nem akarok neveket írni, de most jöttem rá, hogy honnan ismerős a neved. Amint már írtam, a nagynéném Hevesaranyoson lakik, és ők szoktak emlegetni egy bizonyos...na de lehet, hogy csak véletlen a név egyezés.

Lányok!
Örömmel olvasom, hogy nem csak az én férjem ilyen házias, hanem akkor nektek is kijut a jóból.Kép
Azt mondják, a legjobb szakácsok a férfiak.Kép
Persze nekik szórakozás, ami nekünk minden nap nagy fejtörést okoz, hogy mit is kéne főzni.

Maris!
Én is mindig azon agyalok, hogy változatos kaját főzzek, de minnél hamarabb kész legyen, mert ugye Virág mellett nem sok időm van.

Puszi!

Viki
 
 


Szia Viki!

Van lánytesóm, és biztos, hogy Arayosról ismerhetjük egymást, ott töltöttük a nyáriszüneteket stb.
Mikor olvastam a vezetékneved, egyből eszembe is jutott, hogy ott sok ilyen nevű van.
Ti mindig Abonyban laktatok?

Betti

Betti

Kép

Kép
 


Betti!

Szóval a nagynéném 8 éve lakik aranyoson, és nekik van egy ismerősük, akit szintén Szelének hívnak.
Én mindig abonyban laktam, én csak tőlük hallottam, én nem ismerem azt a lányt. Ezért voltismerős a neved.Kép
De lehet, hogy te ismered a nagynénémet.
Az alkotmány úton laknak, ha ez mond valamit.
Van egy 17 éves fia, és egy 8 éves lánya.


Viki
 
 


Sziasztok Kispajtások!!!Kép

Megérkeztünk, üdvözlök mindenkit pretyekari! Szia Zsóka, téged külön köszöntelek! Sok szerencsét, jelezd hogyan alakulnak a dolgok, remélem azért még bennmarad Bianka egy pár hetet!

Borsi,
milyen ovit és sulit terveztél? Az egyik ismerősömék Waldorf ovi szervezésébe kezdtek Szarvaskőben, de nem kapták meg az állami támogatást ezért fel kellett adniuk. Most kivárnak, meglátják hogyan alakulnak a dolgok a választások után, hátha kapnának valami kis pénzt.

Kislányok, most nem is tudok mindent megkézdezni, ami így hirtelen eszembe jutott, mert hulla vagyok. Annyit csak, hogy isteni volt a síelés, apával felváltva síztünk, míg a másikunk húzogatta Dádit, ő is nagyon jól érezte magát, nem volt nyügi, csak móka, kacagás. Idilli napok voltak, ma még repültem is egyet. Jól esett, mint egy pohár hideg sör a kánikulában! Ismeritek az érzést? Kép

Betti,
kedden 10 óra Szt. János hotel fitness terme! Akkor várunk, remélem nem változott a progi, de holnap még rátelefonálok Juditra. Ez még nem torna lesz, csak klub délelőtt.

Örülök, hogy kilábalás ütötte fel a fejét! Pusszantok mindenkit!
csocsiKéprsi
 


Sziasztok!

Üdv Zsóka!
Mondd meg a kis lurkónak, hogy még bírja ki odabenn egy kicsit. Bár mi még csak 28 hét 2 naposak vagyunk, de bízom benne, hogy májusig kihúzza őkelme is odabenn. Alig várom a szerdát, hogy bekukucskálhassak hozzá egy picit!

Nem érzek semmi változást (így 30 évesen Kép!) Kaptam mindenféle virágocskát, meg könyveket, meg tortát. Jó kis nap volt.
Ma van különben a házasságkötések világnapja is, hiába híres egy nap Kép!

Tegnap voltak nálunk barátok és hoztak kb. 10 zacskónyi babaholmit. Nyakig túrkálok benne Kép!
Szuper! No meg kihúzhatom a babaváró listám felét Kép. Hát ez sem utolsó.

Én szívesen beneveznék egy sétára valamikor, bár megint hideget mond a jövő hétre Kép.

Megvettem a Lelki köldökzsínór c. könyvet, nagyon érdekes. Olyan rossz, hogy honnan tudom, ha a baba jelez nekem valamit. Lehet, hogy csak én nem veszem észre, vagy éppen észreveszem, és úgy is teszek, csak éppen nem tudatosan?

Orsi!
Biztos szupi volt a síelés. A múltkor már én is azon kaptam magam, hogy azt tervezgetem, hogy megyünk majd síelni a gyerkőccel Kép. Kicsi lassítanom kéne.

Vera!
Nem vertél át a cserepekkel Kép!
Megtaláltam a rucit, nagyon szép.

Puszi mindenkinek:
Csilla

Csilla

Kép

Kép
 


Sziasztok!

Szép estét mindenkinek!

Sorsi, örülök, hogy jó volt a síelés. Sejtettem, hogy jól érzed majd magad. Gondolom, újjászülettél! Kép

Maris, ma nálunk tejszínes-sajtos pulykamell volt a kaja, egyszerű, gyors és finom. Leírom a receptet, bár lehet, hogy ismeritek:

Szárnyas mellszeletek, kloff, magyaros fűszerkeverékkel beszór.
Panírozás, de nem hagyományosan, mert zsemlemorzsa helyett reszelt sajt a tojás után.
Hőálló edénybe tejszín, belefektetni a húsokat, tetejére megint tejszín, sajt, ha marad, akkor rá a tojást is.
Fél kiló húshoz szoktam 4-5 deci tejszínt tenni, de nem baj, ha több vagy kevesebb.
A tejszínt beszívja a hús (1-1,5 óra sütési idő, az utolsó fél óra fólia nélkül), omlós lesz és a sajt miatt különösen ízletes. Krumplipüré, ubisali és egy pohát pezsgő. :D Jó étvágyat! Kép
Kersztlányod? Kell még infúzió? Meddig kell kórházban maradnia?

Betti, a séta remek ötlet szerintem, ha más is benne van. Mit szólnátok egy CSÜTÖRTÖKHÖZ A SZOKOTT IDÕBEN?
Még csinálom az Avon, de mindig elfelejtek katalógust adni. Csak ígérgetem a kedvezményeket, aztán semmi. :D A sétára viszek, de még szóljatok rám!

Zita, a héten már okvetlen megyünk úszni. Örülök, hogy Jázi élvezte. A múltkor hogy viselte a merülést? Jól sejtetted, nem bírtunk elmenni. Illetve Boti bírt volna, ő lent játszot fél8-tól Anyával Kép , de én és Pisti... siralmas állapotban heverésztünk az ágyban. :D Fél 4-kor jöttünk haza, nagyon jó volt, egész éjszaka táncoltam, Boti pedig egész éjszaka aludt. Kép A fürdetés végére hazaértem, megetettem, majd visszamentem. Éppen odaértem a vacsira! Kép (Hát, mit mondjak...a buli és a zene szuper volt, de a kajától nem vagyok elájulva...Azt hiszem, nem vagyok elég ínyenc ezekhez az újdonságokhoz és különlegességekhez... Kép )

Ma jól bevásároltunk a Corában, vettünk fajárókát, sok bébiételet és rucikat is. Végre találtam normális áron normális minőségű hálózsákokat. Én nagyon szeretem, Boti mindig abban alszik.

Ja, tanácsot kérnék. Van valakinek autós bébiétel-melegítője? Mi szeretnénk venni, de nem tudom, melyik lehet a jó, mit kell nézni vásárláskor. Sok ezret nem szeretnék rákölteni. Ma jöttem rá, milyen praktikus, hiszen ha megyünk valahová, nincs gond a kajával akkor sem, amikor már nem szopizik a gyerkőc.

Jó éjt mindenkinek!

Puszi, Judit
Vendég
 


Csilla, egyszerre írtunk!

Isten éltessen nagyon-nagyon sokáig egészségben és nagy szeretetben!!!
Kép
Vendég
 


Hahó!

Csilla,
Nagyon boldog 30. szülinapot! Isten hozott a klubban. Kép

Judit,
gondolom Nektek is felüdülés volt a buli!!!!! Kép
A séta jó ötlet....megpróbálunk elmenni, addig még sok víz lefolyik a Dunán.
Én a bébiétel melegítést Szlovákiában úgy oldotta meg, hogy beadtam a büfébe, hogy dobják be a mikroba, így tettem a Cora-ban is múltkor a kínaiban, mindenhol nagyon készségesen segítenek, csak arra kell ügyelni, hogy fedeles edényben add oda.....és ingyen van.

Fúú nagyon jól hangzik a recept!
Van jó ötletetek marha húsra is? Van egy adag gyönyürű combi a mélyhűtőben.

Tegnap kipróbáltuk a zöldborsót, hát inkább kifelé jött Ádiból....ma viszont céklát fogok venni a piacon.
Nem tudjátok, hogy miért nem ajánlják a rizspelyhet dúsításra krumpli helyett? Tudtommal a rizs nem allergizál és mindkettőben van keményítő, tehát mindegy. Mi a véleményetek?

Írtam, hogy Ádi forog? Már simán begurul a könyvespolc alá, de kijönni nem tud Kép

PusziKéprsi
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron