Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Gazdira váró kutyusok, cicusok, folyamatosan a Magyar Onilne Állatvédelmi Fórumon! http://forum.topic.hu/forumid?=172
-2-3 hónapos cicusok, sürgős!
-fiatal németjuhász kutya (Cesar) és több keverék kutyusok.
MOAF
 


MOAF
 


A győri menhely megszűnése miatt 60 kisállatnak keresünk sürgősen befogadót!
pro-reform@freemail.hu

Valamint öreg gazdája betegsége miatt már nem tudja ellátni öreg, fekete, jámbor tacsiját, Vilikét. Neki is, és egy 7 hetes lány-cicapárnak (egyik vaksi) keresünk Gazdit!

MOAF
MOAF
 

 
 

A fórum elköltözött, új cím:

www.fogadjbe.hu/moaf

Honlap: http://moaf.cjb.hu

Jelenleg gazdira vár:
-egy alaszkai malamut kisfiú
- 3 hetes keverék kiskutyák

Magyar Online Állatvédő Fórum (MOAF)
Magyar Online Állatvédő F
 


Sziszkó egy 8 hónapos, rozsdavörös-fehér színu szuka kutyus. Félénk természetu, mert egyike az Illatos úti sintérteleprol kimentett kutyáknak, de napok múltán egyre kedvesebb, hízelgobb, játékosabb lett/lesz.
Rövid élete alatt nagyon sok negatív élmény érte, ezért szeretnénk, ha olyasvalakihez kerülne, aki elegendo idot tud ráfordítani, hogy újra bízzon az emberekben. Ha valakinek sikerül a bizalmába férkoznie, "levakarhatatlan"? lesz, és örömében akár akrobatikus mutatványokra is képes, ezért agility-re is alkalmas kutyus válna belole! Olyan gazdit keresünk neki, aki legalább éjszakára be tudja engedni a lakásba.
Ivartalanítva, oltva és féreghajtva van!
Érdeklodni lehet: -nextdoor.bt@chello.hu
06-30-201-66-71
MOAF
 


Egy 4-5 éves, az Illatos úti sintérteleprõl kimentett kutyust szeretnénk gazdihoz juttatni! Nagyon jó természetû, barátságos, virgonc szuka kutya. Homok színû, szálkás szõrû. Kertes házba ajánljuk, ahol kedvére "rendezkedhet", õrizheti a házat, és persze elsõsorban a Gazdit! Nagyon meghálálja a törõdést! Garantáljuk, hogy még a hulló falevél útját is figyelemmel fogja kísérni!Kép Oltva, parazitamentesítve, és ivartalanítva van.
Érdeklõdni lehet: - meggyes@mailbox.hu
06-20-312-27-16
MOAF
 


Sziasztok, MOAF,
ha cicus lesz, írjatok! Kép
Virág
 


Szia Virág!

Van cicusKép!

-két vörös fiú cica testvérpár, 9 hetesek! (egyik vak, és ezért lehetőleg együtt szeretnénk örökbe adni őket)Kép
- egy szürke cirmos fiú, 3 hónapos
-Egy fekete, nagyon kedves, barátságos, dorombolós kb. 6-7 hónapos fiú cica
-Szürkés-fehér kb. 4 hónapos lány kiscica, fején és hátul hosszabb szoru, eddig vadóc volt, folyamatosan szelídül!

Nagyon szívesen fogadnánk, ha úgy gondolnád, hogy örökbe szeretnéd Valamelyiket fogadni!Kép

Üdv.

Magyar Online Állatvédő Fórum (http://moaf.cjb.hu)
MOAF
 


Szia,
a két vörös cicust szeretnénk, légyszi ne adjátok oda senkinek!!! Kép Féregtelenítve, oltva vannak? Milyen különleges bánásmódot igényel a vak cica? Nevük van? Hová lehet menni értük és mikor?

Virág Kép
Virág
 


Szia Virág!

Én csak közvetítő vagyok az állatok és az ideiglenes befogadók között, elküldtem a kérdéseidet a Cicusok ideiglenes befogadójának, írok, amint visszaírt!
Itt a címe, Te is beszélhetsz veleKép
kluhus@freemail.hu

MOAFKép
MOAF
 


Szia!

Írt nekem vissza, hogy megy Neked egy mail minden részletes leírással együtt, mert elküldtem neki a profilodban lévő e-mail címet a kérdéseiddel!Kép

MOAFKép
MOAF
 


Köszi, megkaptam. Kép

Virág
Virág
 


huncutka222@freemail.hu

Sziasztok!
NAGYON SÜRGŐSEN GAZDÁT KERES egy keverék,kistermetű,fehér alapon,fekete és barna is van benne,nagyon szelíd,jó házőrző("riasztó"),gyerekszerető,kutya!
Jász-Nagykun-Szolnok megyeiek írjanak! Gazdát kell neki találni mert a sintér akarja elvinni
SEGÍTSETEK!
MOAF
 


Segítőnap a Paksi menhelyen ** JANUÁR 17.-én ! **
-----------------------------------------------------------------------
--
A menhelyen a kutyák kiváló állapotnak örvendenek,
a lelkiismeretes gondoskodásnak köszönhetően.
Nem éheznek, egészségesek.

A menhely vezetője azért kért segítséget, mert az adományok késnek.
A Pakson működő másik menhely megszűnése miatt kb. 70 kutyát
fog átvenni. Előrelátó, nem szerette volna megvárni míg teljesen
elfogynak a készletei. kb. egy hónapra elegendő eleséggel rendelkezik.

Amire különösen nagy szükség lenne:
eleség, különböző rongyok, ruhadarabok, takarók-plédek, kutyaház,
ill. kutyaházak és kennelek készítéséhez szükséges anyagok
és munkáskéz ezek összeállításához.
-----------------------------------------------------------------------
--
Fenti információkat a menhely vezetőjétől kaptuk.

A menhelyen most sincs elegendő ház, kennel és még
nem érkeztek át a másik menhelyről az árva állatok,
a hideg, a fagy, a csapadék viszont már itt van.

Az eleség mellett, leginkább kutyaháznak való anyagokra,
és munkáskézre volna nagy szükség! Raklap, deszkák, OSB lap,
pala, fólia, bármilyen anyag amiből házat lehet készíteni, ami
megvédi az állatokat az esőtől, hótól, fagytól!

A menhelyen nincs villany, a körülmények egyszerűek, ezért
mindenki aki jön készüljön fel a hidegre, csapadékra, a
rideg időben való munkára. Szerszámot (kalapács, szög, stb.)
mindenki hozzon magával, de csak olyan szerszámot ami
nem villannyal működik!

Nagyon szeretnénk, ha a házak építése közben
sikerülne a kutyusokat megsétáltatni, ezért azok megjelenésére,
akik simiznének, játszanának, sétálnának velük, feltétlenül számítunk!

A személyek, építési anyagok, eleségek, egyéb hasznos meleg holmik
szállításában nagyon szépen megköszönnénk a segítséget!

Bármilyen eleséget, felesleges játékot, takarót, rongyot, egyéb
holmit nagy boldogan ennének és vennének használatba a
menhelyen éldegélő állatok.

A találkozó Pakson, délelőtt 11 órakor lesz a 6-os úton félreállva,
az atomerőmű bejáratához vezető úttal szemben.
Ha Bp. felől érkezünk Paksra akkor az erőmű bejárója balra fog esni,
azzal szemben a jobb oldalon lesz a találkozó.

Ha valaki úgy érzi tudna akár eleséget, akár építési anyagot vagy
hasznos holmit küldeni, szállítani, személyesen eljönni, kérjük
jelentkezzen fórumunkon vagy emailen .

Szabó Attila
0620-920-8182.

Köszönjük a kis árvák nevében:
Magyar országos állatvédelmi fórum
MOAF
 


A PAKS, Vácikai Cerberus menhely kisállatai várják gazdijaikat, cicák, kutyusok,gyerekektől az idősekig, kicsi borzas törpéktől a nagyméretű örző-védőig, egészségesek, barátságosak, már túl vannak az árvasági depresszión.)
Vácikai Cerberus Állatmenhely Alapítvány Gál Tiborné, 20/455-99-83 7030 Paks, Babits M. u. 2/11.
MOAF
 


Ma délelőtt, Pilisen a Rózsa utca és az Orgona utca sarkán találtunk egy fél év körüli, tigriscsíkos lánykutyust, akinek most keressük a gazdáját. A kutyus jólnevelt, ápolt, látszik, hogy szerették. Ha esetleg valaki ismeri őt, vagy a gazdáját, akkor jelentkezzen érte. Ha esetleg a tulaj nem is lenne meg, akkor is új gazdit keresünk Neki,
ugyanis nálunk rajta kívül már három kutya lakik és őt már nem bírjuk sokáig tartani.
Köszönöm szépen!!!

Érdeklődni lehet a
06–30–201–8907 vagy a
06–30–481–6364–es telefonszámokon.
MOAF
 


Segítségre lenne szükségem. Kecskemétröl írok nektek, ahol a külvárosban lakunk családommal. 8 kutyánk van, amelyek mind befogadott, az utcáról
megmentett állatok. Sajnos már sem anyagilag, sem energiában nem tudunk helyt állni ennyi kutya mellett.Szeretnénk elajándékozni, legalább az utolsóként érkezett néhány kutyust.Mivel mind keverékek, és nem kölyökkutyák, nemigen talál nekik gazdát az ember. Ezen kívül szeretnénk
biztosak lenni abban, hogy jó helyre kerülnek, tehét szabad tartást biztosít nekik új gazdájuk (se láncra, se ketrecbe nem akarjuk odaadni). Nehéz a helyzetünk, mert természetesen a lehetö legjobbat szeretnénk kedvenceinknek, hiszen nagyon szeretjük öket, de 3 nö kevés 8 kutyára.
Remélem tudtok segíteni, vagy legalább tanácsot adni!!!

Köszönettel:
Papp Mercédesz
mecsita1@mnmail.hu
MOAF
 


Ma találtak egy

év körüli,gyönyörű,
teknőc-tarka lány cicát!!

A cicusnak hétfőig van csak
ideiglenes helye!

Kérem aki bármiben, ha csak további
ideiglenes helyben tud segíteni, az
is jelentkezzen !!!!

Köszi Mindenkinek!
06-70-517-0224
MOAF
 


2 Jugoszláv Farkasölő kislány 2 hónaposan
gazdit keres!!!!

A kicsik most kerültek
be a paksi menhelyre !!!
MOAF
 


Kedves Mercédesz!
Mi is kecskemétiek vagyunk, és érdekelne a kutya-téma. Csakis keverék kutyusban gondolkozunk, de feltétlenül szelídet. Most még nem akartunk kutyát, csak jövőre, mert a fiam még kicsi, a kistesója meg most fog megszületni, és egyelőre nem is vagyunk felkészülve erre. De ha segítenénk vele nektek, akkor szívesen megnéznénk a kutyákat, ha a fiam mutat irántuk érdeklődést, akkor lehet, hogy mégis elvinnénk egyet. Hol tudunk megtalálni benneteket?
És esetleg tudnál valamit írni a kutyákról?
Válaszod ide várom, mert a mail-em akadozik.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Ja, mindezt úgy értettem, hogy ha lesz köztük olyan "nekünk való", akkor most(!) elvinnénk egyet. De csak nagyon szelídet, lehet akár kicsit lusta is, ugyanis nem volt még kutyánk soha, meg most nem is tudunk vele igazán jól és sokat foglalkozni, hisz újszülött mellett nem a kutya az első. De ettől függetlenül szerintem jó helye lenne nálunk. Családi házban lakunk, a telek elég nagy, lánc és ketrec szóba sem jön.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Adrienn!

Én nem Mercédesz vagyok, csak ismerem őt, és én másoltam be a gazdikereső felhívását. Gazdikereső-állatbarát fórumonkon megtalálod őt mecsita néven, ott többen is vannak Kecskemétről, akik szintén tudnak segíteni. moaf.cjb.hu

Ha gondolod, itt a mail címe, írj neki
mecsita1@mnmail.hu, én is szólok neki.

Remélem sikerül megfelelő kutyust találni!

MOAF (Zsuzsi)
MOAF
 


Kedves Adrienn!

Továbbítottam Mercédesznek a leveled, és ennek a topicnak címét.Kép

MOAF
MOAF
 


Kedves Adrienn!

Mercédesz elérhetőségét megadom ha fel tudsz hívni mivel mailed nem jó ez az egy elérhetőség marad.
A számom:

06-20-920-8182

Üdv
Attila
skorpió
 


Ezt ma kaptam:

Kedves Mindenki!

Rossz hír: tegnap este kétszer egymás után a Gubacsi-hídnál elgázoltak egy
1,5 év körüli labrador szuka kutyust. Elvittük orvoshoz, megfelelő
ellátást kapott, szerencsére törése nincsen, ?csak? zúzódásai, mivel a
fejét is megütötte, benttartották megfigyelésen.

Valószínű kerti kutya volt eddig, mert elég dús a szőrzete. Nem olyan
régóta lehet az utcán, mert nincsen elhanyagolt állapotban és a kondija is
nagyon jó! J Iszonyatosan kedves, ahogy egy jó szót szóltunk hozzá
elkezdett csóválni.

Mihamarabb gazdi kellene neki keríteni, mert csak pár napig tudják tartani
a Juhászék.

Előre is köszönünk minden segítséget!!!!

Érdeklődni lehet:
Novák Györgynél a 06-70/511-0348-s mobilszámon lehet.

Borcsa
KépKépKép
 
 


Beraktam még egy pár helyre, biztosan keresei az eredeti gazdija.
fecskeke
 


Lányok, és fiúk!
Aki kutyára vágyik, használja egészséggel az Illatos út honlapját. Akit két hét alatt nem visznek el, azt elaltatják. Vannak kölykök is.
http://www.illatosut.hu/
A szívem megszakad értük.
 
 


A Teknős-tarka cica gazdira talált,

A labrador szuka kutyus szintén.
Névtelen
 


Vácikai Cerbeus menhely weboldala

http://vacikacerbeus.fw.hu

a menhelyet mind befogadás, mind adó 1%, segítségnyújtás szempontjából ajánlom, személyes tapasztalataim alapján. A menhelyvezető még ha bármennyi kevés helye és pénze van, egy befogadnivaló kutyára sem mond nemet!
fecske
 


"Sziasztok!

SOS gazdit keres egy barátságos,
világos tigriscsikos fiú cica Kecskeméten.
Nagyon kedves , nagyokat és sokat doromboló
cicusról van szó, ma hajnalban találtuk. :-(
Ápolt, egészséges, 1-2 éves lehet.
Az ideiglenes befogadónál csak 1-2 napig maradhat!!!
Aki tud segíteni, esetleg csak ideiglenesen
fogadná be, kérem jelentkezzen!!!

skorpio@pro.hu
06-20-920-8182
http://conibella.fw.hu fórum"
MOAF
 


Aktuális

Segítőnapot szervezünk a Paksi Vácikai Cerberus menhely számára , Április 17.-én.

Találkozó reggel 9-órakor az atomerömű első bejárójánál pest felöl.

A menhelyen a kutyák, cicák, mint ahogy már megszoktuk, kiváló állapotban vannak a lelkiismeretes gondoskodásnak köszönhetően,egészségesek.

A menhely vezetője a Pakson működő másik menhely megszűnése miatt a kb. 70 kutyát áprilisban fogja átvenni.

Amire különösen nagy szükség lenne:
eleség tápok , konzerveledelek , szárazkenyér , különböző rongyok, ruhadarabok, takarók-plédek, kutyaház ill. kutyaházak és kennelek készítéséhez szükséges anyagok, és munkáskéz ezek összeállításához, tereprendezés , és aki tud hozzon magával szerszámokat is valamint anyagokat.
Szívesen látjuk azokat is akik meg szeretnék sétáltatni a menhelyen lévő kutyusokat vagy éppen a cicákat simogatnák.

Egy darabka rongyot is hálás köszönettel fogadnak, annak is nagy hasznát veszik.

Várjuk azokat is akik örökbe szeretnének fogadni egy társat. Persze ezt a hét minden napján megtehetik.


Az információkat a menhely vezetőjétől kaptuk,
mindenkit nagy szeretettel vár és hálás lesz a legkisebb segítségért is.

Jelenleg a menhellyel szomszédos terület és épület megvásárlására gyűjtünk, hogy a cicák kényelmesebb, tágasabb házba és külön kertbe költözhessenek.
Aki tud kérem segítsen anyagi támogatással , hogy a terület és épület megvásárlása megvalósulhasson.

Az újabb 70 kutyus számára most a legfontosabb a kennelek és a kutyaházak lennének.

Segítségüket előre is köszönjük.
Gál Tiborné
menhelyvezető
06-20-455-9983
http://vacikaicerberus.fw.hu
számlaszám: 70600047-14000728
adószám: 18858341-1-17
7030 Paks Babits M. u. 2/11

Ha valaki úgy érzi tud segíteni valamiben és/vagy eltudna jönni személyesen is segíteni, kérjük jelentkezzen , a forumon vagy mailben!
 
 


Ezt kaptam:

Bajban az ürömi kutyatelep
Sürgősen gazdára vár a tulajdonos halála miatt egy ürömi kutyatartó telepen
gazdátlanul maradt több, mint 100 kutya. A telepet az állatoknak 2 hónapon
belül el kell hagyniuk, különben altatás vár rájuk. A kutyusok vegyes
neműek, korúak, fajtájúak és színűek; sok köztük a kölyökkutya. A telepen
fajtatiszta kutyusok (50 agár) is vannak; ők jelképes összegért vihetők el.
A kutyákért Nagy Henriettnél lehet jelentkezni a 20/511-85-28-as számon
vagy az elhunyt feleségénél, Móna Gyulánénál a 26/350-161-es számon.

Borcsa
KépKépKép
 
 


Ezt én is hallottam...Kép
 
 


Gazdit keres 3 újszülött (6 napos) kiscica, különben vizbehaláloznak Kép
Úgy néz ki, hogy 1 fiú, két lány van, de 6 naposan még biztosra nem lehet tudni. Egy vörös egy szürke és egy több színű, mind csíkos, a több színűnek fehérek a lábai a fél feje apocija a háta meg pöttyös..
Lesznek fotók is hamarosan.
E-mailt nekem lehet írni velük kapcsolatban, majd továbbítom, mert a tulajdonosnak nincs nete.
 
 


Érdeklődnék, hogyan lehet az ember ideiglenes befogadó? Egy kutyust vállalna a barátnőm, amíg munkanélkül van.

Zsuzsi!
Megnéztem a honlapodat, nagyon aranyosak vagytok, ti is és az állatok is!
Érdekelne a nyuszitok, ha esetleg fiú, nem szeretnéd-e pároztatni? Nekem is van egy lógófülű nyuszimamám, és mióta az utólsó nász nem sikerült, nagyon lelkibeteg szegénykém, így sürgős lenne. Várom a válaszodat!
Üdv.
Andi
 
 


Szia Andi!

Az Illatos útról nagyon sok jószívű állatbarát ment ki kutyusokat, akiket gyógyíttatás után ideiglenes befogadónál helyeznek el, amíg gazdira nem talál.
Az Illatos út fóruma: http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9094697&uq=4097 , ott jelentkezzetek, és NAGYON fognak örülni a felajánlásnak, mert kevés a befogadó.

Tappancskám is kislány, így a pározatatás nem igazán lehetséges, de kívánom, hogy a nyuszimamád mihamarabb megtalálja gyermekei nyuszipapáját, és helyre jöjjön lelkileg!Kép

Zsuzsi
 
 


Sziasztok!

A 2004 április 16, péntek-i üzenetemből a vörös kiscica gazdira talált.Kép De testvérkéi továbbra is keresik leendő családjukat!

Zsuzsi
 
 


Zsuzsi!
Köszi!
Andi.
 
 


Sziasztok!


A conibella.fw.hu -n segítőnapot szervezünk a paksi menhelyre. Aki segíteni tud bármilyen felajánlással (főleg építkezési anyagok, stb., de minden jól jön), vagy részt szeretne venni a segítőnapon, nagyon szívesen fogadjuk, írjon a fórumba, és jelezze, hogy mikor ér rá.
Nagyon köszönjük.Kép

Zsuzsi
 
 


conibella.fw.hu-ról

"Szombaton, április 24-én a XIII.kerület Tátra utca és Szt. István körút sarkán találtak egy fekete picinyke 6 hónap körüli fiú kutyust. Tacskó jellegű, pofija kicsit szálkás.
Jelenleg a Juhász Klinikán van, mert nagyon csúnya hasmenése van és megfigyelik.
Kérlek Titeket, ha tud valaki neki állandó vagy ideiglenes gazdit, vagy ha tudtok róla hogy keresi valaki, hívjátok anyukámat a 06 20 9655517-es telefonszámon."

Köszönöm
 
 


Üzenet Zsuzsitól:

"Kedves Tamimama!

Sajnos technikai okok miatt (rossz a gépünk), nem tudok válaszolni az e-mail-edre, de az általam beírt cicák mind gazdira találtak.
Ha gondolod, nézd meg a http://www.zoldmagazin.com -ot, ott mindig van ajándékba cica, most is éppen egy kedves cicacsalád.Kép

Zsuzsi"
 
 


Sziasztok!

Múlt héten a cicánknak 5 db. kölyke született. Ma 9 naposak és mindannyian gazdit keresnek. Mindegyik szürke cirmos, van amelyiknek fehér az orra körül és a tappancsai. Ha kicsit nagyobbak lesznek megpróbálom lefényképezni őket. Ha valakit érdekelnek, írjon e-mailt a profilomban levő címre.

Panó
 
 


 
 


Küldj SMS-t az állatokért és nyerj óriás plüsskutyát!
Támogasd egy emelt díjas SMS-sel a Noé Állatotthon Alapítvány és az épülő MiniMenhely négylábú lakóit! Életeket mentesz, ráadásul még az 5 óriás plüsskutya egyikét is megnyerheted! Küldd el SMS-ben a VAU szót a 06-90/624-002-es telefonszámra! Az SMS díja: 240 Ft+áfa, információs telefonszám: 06-1/455-7284 Az akció támogatója a TeleMedia.

Vau,vau- miáu, miáu! Kép
Andi
 
 


IDEIGLENES BEFOGADÓT KERESÜNK!
Két, nagyon kedves, barátságos, gyerekszerető kutyusnak keresünk
ideiglenes befogadót, amíg végleges gazdira nem találnak. A kutyusok egyelőre még május 25-ig az Illatos úti gyepmesteri telepen vannak, de ezután szeretnénk kihozni őket
, és ideiglenes befogadónál elhelyezni.
Ebben kérünk segítséget!

A kutyusokat én etettem, itattam, szeretgettem hónapokon át, míg be nem fogták a sintérek őket.
MINDENKÉPPEN szeretném őket kihozni, és csak a hely-kérdés akadályoz meg benne! A karantént, oltásokat fizetik az állatvédők, csak tényleg csak hely kell!Kép

Ezeket a fotókat akkor csináltam róluk, amikor még szabadok voltak:
http://kepeim.hu/userlapok/kepek.php3?u=9101&alkid=8938
És most itt vannak:

Pici:
http://www.illatosut.hu/index.php?pid=803

Borzas:
http://www.illatosut.hu/index.php?pid=819

Az is jó lenne, ha legalább az egyik kutyus helyzetét meg tudnánk oldani!


K.Zsuzsi
 
 


Zsuzsi!
Írtam neked mailt a freemail-re. Megkaptad?
Andi
 
 


Szia!

Nem kaptam megKép, elküldenéd a dorizsuzsi@mailbox.hu -ra? Az valamivel megbízhatóbb a freemail-nél.

Zsuzsi
 
 


Egyébként szerencsére úgy tűnik, a kisebbik testű kutyusnak volt gazdája a környéken, mert valószínűleg meglátta a plakátunkat, amivel elárasztottuk a környéket, és azt mondták, hogy kihozta.
Ezek szerint már csak a 10 hónapos, vizslaméretű, szálkásszőrűnek kell megoldást találni!

Zsuzsi
 
 


A hír, hogy a tacsi keverék Picinek a helyzete egyelőre megoldódott, megerősítésre került!KépKépKép

Már csak Borzas kutyuson kell segítenünk!

Zsuzsi
 
 


Itt szomorkodik szegénykém!
Kép
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: