Új privát üzeneted érkezett!

Solya!

Igen, a Legonak van (Lago=Lego?KépKép), Clikits a neve, és itt találsz infót:
Clikits

6 éves kortól ajánlják, úgyhogy enm lehet túl bonyolult. Nálunk a szomszéd kislány odáig volt érte (9 éves), amikor kapott egy icipici készletet.Kép

Kép

Beszti

KépKép
KépKépKép
 
 


Beszti!
Köszi, köszi kÖszi!
Rákerestem ugyan a lego Kép honlapon, de rosszul, ezért nem dobot tki semmit! Kép

egyelőre úgy tűnik ez jó lehet. Aztán majd meglássuk. Kép
 
 


Solya!
A Brico Store hobbirészlegén van sok olyan kreativitást nem igénylő kreatív játék(jó,mi?), ami nem frusztrálKép. Pl. öntőformák, mindenféle masszával, csak bele kell önteni az anyagot (csoki, gipsz, homok, stb). Vagy sablonok rajzoláshoz-festéshez-díszítéshez. Láttam már "ékszerkészítőt" is kisodrod-megszárítod-felfűzöd-hordod típusút is.
Holland készletről ezt írod:"Vagy azt szeretik? csillog villog, meg mindenféle filreflanc van hozzá." Szerintem: hajajKép
Egyébként, ha nem gyakorol, hanem készen kap valamit, akkor nem is lesz ügyesebbKép
Bár ezt lehet, hogy csak én gondolom ígyKép


Magdi!
Majd megyek, ha előkerül a cetlimKép!

Lányok!
Hazajött velem a Pritt vízfestékes golyós stiftje. Ismeri valaki? De kíméletesen, mert nem volt olcsóKép

Csi
 
 

 
 

Azt hiszem, félreérthető voltam. Nem hazajött, hanem megvettemKép
Csi
Névtelen
 


Csi,
de akkor haza is ment, nem? Mert különben most rosszullennél, ha nem volt olcsó! Kép

és kösziKép
 
 


Csi, mit tud a kísérőd?

sofka
 
 


Solya!
JófannaKép. Csak azt akartam pontosítani, hogy kifizettem ám, mielőtt elhoztamKép
Ma járt nálam egy anyuka, aki a 11 éves lányának olyan ragasztót(?) vett, ami glitteres, és hasonlóan működik, mint a lehúzható matricafesték. Száradás után oda teszi a lány, ahova akarja.

Sofka!
Melyik kísérőre gondolsz? Amelyik hazajött velem, vagy amit ebédnél dobtam be?Kép
Ez egy vízfestékkel töltött bumszli rúd. Úgy működik, mint a golyós dezodorok (kb. akkora is), a tartalma nem csöpög, hanem mikor matat vele a ded a papíron, akkor jön csak ki a festék. Öt szín van benne. Állítólag nem egy régi dolog, én is csak a csomagban láttam, ezért reméltem, hogy ismeri már valaki. Én arra gondoltam, hogy kétévesem ezzel majd tud "festegetni", talán a vastagsága miatt jobban meg is tudja majd fogni, mint a ceruzát. Itt egy kép róla:.
http://www.lagicart.it/scheda.asp?id=108 ,csak az egyém nem ilyen tasakban van.
Háromezer forint volt az öt szín.

Csi
 
 


Banyóci!

Küldtem emailt a profilodban szereplő címre!

Jucus


Jucus!

Én isKép!

Banyóci

KépKép
KépKép
 


Mesebarlang

Bp, József krt. 48
tel:334-2167

Bp, Alkotás u. 7/b.
tel: 214-8793

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Mesebarlang
1072 Budapest,
Rákóczi út 10.

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Lányok, duplovonat nagggyon bejött minden korosztálynál (úgy 9 hónapostól 60 évesig...).

Chou-chou baba utánzata is tutti, anyukája reggeltől estig cuccolja magával, de a lényeg, hogy ha nagyon rákezdi a sírást, egyszerűen kikapcsolható. Különben modellez egy csecsemőt a kiszámíthatatlan viselkedésével. Ja, etetésre is elhallgat.
Nálatok?

sofka
 
 


Nálunk meg a Tescos favonat! Egyik szobában a Duplo, másikban a favonat van felállítva! ( A Duplohoz síneket hozott a Jézuska!)Kép Kép Kép

Sofka, én szóltam előre!!!Még eddig senki nem csalódott benne!

Csí, nálatok vonat ügyben mi hír?

Magdi
GMagdi
 


Már pont akartam írni, de állandóan vonatozunk...
Nálunk ugyebár a tökéletes egyeztetésnek köszönhetően több doboz favonat is érkezett a fa alá, de ez így nagyon jóKép Engem néha frusztrál ugyan, de már lassan szokomKép Kétéves lánykám, négyéves fiam, és az összes családtag azzal játszik.

Ami nem vált be, az a Pritt golyós festéke, ömlik, mint a fene. Komolyan, egy ecsettel kevesebb koszt csinált a fiam. Ráadásul nagyon nehezen szárad. Biztosan nem adhatom a kicsi kezébeKép

Magdi!
nem felejtettem el a házikók lefényképezését, és van egy tippem is a külső védelemre, ha kipróbáltam, beszámolok róla v.melyik kézimunkás topikbanKép.

Csi
 
 


Sziasztok!

Nálunk is nagyon bejött a lego explorer vasút, Miki állandóan azzal játszik, csak hát így elég sok elemet fogyaszt. Kép Kép Mindig tankolgat és amikor lemerült az elem, azt mondta, hogy vegyünk bele benzint, mert azzal az autónk is tovább megy. Kép

Magdi


Sziasztok!

Nálunk teljesen véletlenül beesett egy playmobil játék is. Kép Nem az a bajom, hogy lett, hanem, hogy lehet ezt "megőrizni"? Nem tudok rá jobb szót.

Egy zöldségszállító kisbuszról van szó, de én már kivagyok tőle. Nagyon jól/jót lehet vele játszani, de az a sok apró alkatrész az kiborító. Úgy hogy én ma fogtam a kis üveges ládákat, zöldséges rekeszeket és átlátszó celluxal körbetekertem. Így ugyan nem lehet az apró üvegeket kivenni a rekeszekből, de nem is szóródik szét a lakásban mindenhol ill. a ded nem ordít krokodil könnyekkel, hogy a banán már megint hova lett.


Szóva, neketek akiknek van playmobilos játékotok ti mit tesztek ezzekkel az apró vackokkal?


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kata!
hihiKép Nekem ugyanez a gondom a Lego apróságaival, mint a csavarkulcs, emelő... ééén arra gondoltam, hogy a frissen szerzett fóliázómmal becsomagolom, és elásom a szekrényben. Jobb, mintha a következő belelépésnél hirtelen felindulásból kivágom a szemetesbeKép
Bár belelépésnél nálam a favonathoz kapott kúp alakú fa viszi a pálmát. Pont olyan színe van, mint a szőnyegnek.

Egyébként nálunk az apró vacakok összeépítésnél egy hatalmas tálcán vannak, aztán az asztalon játszanak vele - kb. három percigKép. Körülbelül eddig figyelem őket, aztán az első alkalommal lekerülnek a gyerekekkel együtt a földre.

Én már feladtamKép

Csi
 
 


Csi!

Igen, igen, de a Lego valahogy nagyobbnak tünik. Kép
Ezek meg akkorák mint a körmöm. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Magdi, mi ezért vettünk a kisvonathoz tölthető elemeket meg töltőt. (Más dolgokhoz is jól jön azért. Kép) Klára
Klára
 


Kata!
Persze, de csak addig, amíg nem keresed egy napon át az autó villogójátKépKépKép
Csi
Névtelen
 


Sziasztok!
Nálunk playmobil farmot kaptak a dedek. Egyelőre én sem tudom, hogy lehet megőrizni egyben. Bár az én gyerekeim nem keresik sírva az eltünt alkatrészeketKépKép, hanem élenjárnak az eltüntetésben. Valahogy most olyan romboló korszakukat élik, egyáltalán nem hiányolják az elromlott, eltört, eltűnt részeket.Képde ez csak engem, zavarKép
Ami nagyon bejött nekik most, az az IKEA alagút. Igaz a kisebbik ded egy óvatlan pillanatban késsel kilyukasztgatta, mindenesetre állandóan abban tanyáznak.Kép
A vonatörömet korábbról ismerem, a amikor kapták, a favonattal játszottak hónapokon át. és még ma is gyakran előveszik.
A másik sláger az olcsó, hamar széteső, de nagyon nagy kínai műanyag vonat.
Zsuzsa
 
 


Sziasztok!

Nem tudom,hallottatok-e erről az új könyvről: Az eslő 1000 szó piciknek.És azt sem tudom,hogy jó topikba írom-e,de inkább veszem játéknak,mintolvasókönyvnek.Szóval ez egy új kiadvány és rengeteg képpel segíti fejleszteni a gyerekek szókincsét.
Szt egészen jó, bár vannak olyan rajzok,amiket én nem feltétlenül ismernék fel, de a lassan másfél évesem simánKép.

Csók,Anyapoc

 
 


Zsuzsa!
Hű, a kínai vonat az nagy számKép Nálunk is volt, azaz van, de most elpakoltam.
Egyébként fiam nem nagyon foglalkozik a játékok közti különbséggel, a favonathoz kapott faautót használja a Lego játékáhozKép.
Viszont a Lego emberkéit nem szereti. Azt mondja, "rossz bácsi", és nem is nyúl hozzájuk. Ezt a napszemüveges, borostás emberkékre értiKép.
Nálunk a könyvek között sikere van a Füzesi Zsuzsa Beszélgető könyv c. könyvének. Afféle illemtan kicsiknek.

Anyapoc!
Amit írsz, nem láttam. Nem tudtam normális könyvesboltba eljutni, a szupermarketek választéka meg egyenesen siralmas voltKép Arról nem is beszélve, hogy ami talán tetszik, az a négyévesemnek már megvan, mert az elmúlt években már megvettük neki. Nem hiszem, hogy csak én vagyok elfogult a könyveket illetőleg, mert a gyerekek mai napig az én (mi) régi könyveinket hurcolják inkább.

Anyósomtól kaptunk Tom&J. videókazettát, kritikán aluli minőségű. Azért ez is nagyon szomorú...

Csi
 
 


Csí

Ez vmi teljesen új kiadás,anyós a tv-ben látta,talán a delelő babklub rovatában,vagyhol.Meg akarta venni,de nem lehetett kapni.Most kiderült,hogy az összeset visszavonták először,mert volt benne vmi hiba.De újra kiadták,így megkaptuk karácsonyra.KépOfficina kiadó.Jó minőségűek a lapok(csak nem értem,hogy miért tépődnek elKépKép),jó a kötés.
Egyébként egyet értünk.Mi is antikváriumban vettük meg a Cini-cini muzsikát,meg régről van meg a Mazsola, a Hóc-hóc katona stb.Sokszor a leporelló könyvek között sem találok normálisat,mindben horror vanKép.
VideokaziKép.Bár ez a mese is elég brutál néha.

Vonat:most a Tescoban is lehetett kapni azt a fajtát,amit mi egyszer kaptunk.Szt az is kínai,de viszonylag jó,nem esik szét,pedig próbára vagyon téve:o.Le kell nyomni a fejét és megy magától.Van asszem teherautóban is stb.


Anyapoc

 
 


Sziasztok!

A mi kisfiunk állatkertet /Playmobil/ kapott a Jézuskától. Az apróságokat szétszórja, de szerencsére amikor szüksége van rájuk, maga keresi meg és szedi össze. Baj akkor van, amikor nem hajtja a vágy, hogy ezekkel játsszon, hiszen akkor nekem sem engedi összepakolni, így a nappaliban közlekedni szinte lehetetlen anélkül, hogy ne ordítanánk az Apukájával kb 5 másodpercenként. Persze Ő nem lép rá egyetlen apró darabra sem!!!
Betti29
 


Sziasztok!

Amit Anyapoc irt, az "Első 1000 szó piciknek" nagyon-nagyon jó könyv. Én egy évvel ezelőtt Télapó ajándékot kutatva leltem rá. Na, a fiam rongyosra nézegette ezt a könyvet, a szó szoros értelmében. Igy idén a Télapó pótolta a könyvet és hozott egy újat. Azóta is minden nap előveszi és van úgy, hogy egyenként lapozgatva minden képet el kell mondanom neki, hogy mi-micsoda. És nem unja meg Kép

A hiba talán nem is tudom hányadik oldalon van, kapa van irva egy tárgy alá, ami minden csak nem kapa. Inkább néztük csákánynak, de még annak sem, vagy valamiféle kalapácsnak. A gond az, hogy az idei könyvben is kapaként van. (majd utánanézek az oldalnak)

Giti
Giti
 


Mikor fiamnak kerestem hasonló könyvet, amiben egyszerű szavak vannak, felismerhető képpel, akkor végül egy német nyelvkönyvet vettemKép
Anyapoc, vagy Giti, feltennétek a képét a Képtárba? Lányomnak beszerezném születésnapjára.

Fejét lenyomom, és elgurul-TOMY márkaKép. Egész jó minőség.

Tom&Jerry--bár off, de ha már szóba került: négyévesem ettől nem fél, de az eddigi összes kölcsön W.D. mesétől rettegett, nem is néztük végig. RTL+TV2 is kizárt nála, bár ezt nem bánomKép.

Csi
 
 


Óooh, a Playmobil! Kép
Isteni játék, de csak addig, amíg ki nem bontják drága gyermekeink! Szerintem felnőtteknek találták ki. Én legalábbis nagyon tudok vigyázni rá! Kép Csakhogy nem hagyják a srácaim...
 


Nálunk is a mi régi könyveink a kedvencek. A Mazsolát megvettem új kiadásban is, de a régiben sokkal több a kép,tehát sokkal érdekesebb.

A Vidám meséket ismetitek?

Csí, mi nagyon mellényúltunk az Oroszlánkirállyal. Két hónapja vettük meg, folyton azt nézné, de meghal benne a kisoroszlán apukája és ezzel nem tud mit kezdeni. Foglalkoztatja a téma, és kérdez: Apa is meg fog halni? Apa apukája miért halt meg? és hasonlók. Persze válaszol az ember ahogy tud, de nagyon-nygyon nehéz kezelni a témát. Ráadásul a férjemnek meghaltak a szülei, és ő nagyon valóságosnak érzi. Ahonnan elindultam: Soha többé nem veszek meg olyan filmet, amit előtte végig nem néztem tüzetesen. A Kisvakondot legalább tudom, hogy miről szólKép
Egyébként van vmi topic a témában?

Az 1000 szó... a Könyvklubbos könyvesboltokban állítólag megvan.

Magdi
GMagdi
 


Sziasztok!
Magdi! Az én fiamnál bevált mesefilmek: Jégkorszak, Susi és Tekergő 2, Némó nyomában, Stuart Little 2, Pán Péter /ez elsőre nem volt az igazi/, Pinoccio, Egy bogár élete, Szépség és a szörnyeteg /magyarázás után/, Dzsungel könyve 2, Micimackó /bármelyik/. A filmek közül a Télapu 2 és a Ki a télapó a kedvence. Most 2,5 éves a gyerkőc, de hasonlóan a Tiedhez a TV2 és az RTL KLUB kizárva, kivéve a Hupikék törpikéket, mert azt szereti. Ja kihagytam a kedvencek közül: Aladin, Hófehérke és a hét törpe.
Beatrix
 


Anyapoc!

Az a könyv nekünk is megvan, januárba kapta a harmadik születésnapjára.
Sőt már nekünk is már rongyos.
És azt nem értem egy gyerekkönyvet miért is kell, szivacsborítóba tenni???

Megakartam venni abarátnőm kislányának is, de akkor ezért nem találtam sehol.
Na majd most potolóm.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 



bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Első 1000 szó...Láttam tegnap a Magyar Könyvklub boltjában,ott érdemes keresni!

Giti

Én a 36. oldalon találtam hibát.A zöldborsó alá zöldbab van írvaKép.A jó háziasszony,mi..KépKépKép?A kapát majd megnézem,még nem találkoztunk vele,delehet,hogy ezt javították ki.

BCSKata

Most mondd,mi "csak" karácsony másnapján kaptuk,demár rongyosKépKép!Na jó,csak kétlap van benne eltépve...de jó úton halad.

Csí

És tud már németülKép?

Anyapoc

 
 


Anyapoc én már a boltba sem akartam megvenni, mert leejtette és egyből behorpadt a sarka. Kép

A belül viszont nagyon tetszett így horpadtan is hazajött. Kép


Van még egy ugyan ilyen könyv, ne keressétek, nem adták még ki újra, én is a könyvtárból kölcsönöztem ki.
Ott állatok a szereplők különböző képpen csoportosítva. pl. vízpart, erdő, tenger stb.
Szintén van egy nagy kép és körülötte kisképeken azok az állatok amik a nagykép történetét is adják.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok!

Még vmi eszembe jutott az olvasásról.Asszem anno még a Kismamában volt egy kupon,amit az Atlas Magyarország Kft adott ki,vissza kellett küldeni és képes kártyasorozatott küldenek.Ebben is sokféle témakör van:természet,háziállatok, a városban,memóriajáték,számok,színek,anyagok stb...Az első sorozathoz küldtek gyűjtődobozt,meg egyéb ajándékokat(mércét,plüssállatot stb).3 havi csomag,ami 60 db kártyát jelent, 2980 Ft postaköltséggel.Most nem tudom lefényképezni,mert a gyermek alszik és a szobájában van,de ha felkel ,megteszem.Tk uaz,mint ez a könyv,amiről beszélünk.Ami még nekem ebben tetszik,hgy a képek mozaikszerűen összerakhatók.

BCSKata

Akkor már értem,miért nem tetszett,hogy szivacsos.Nekem meg pont az tetszett benneKép.De semmi nem lehet tökéletes.KépAzért ennek a másik könyvnek a címét majd írd meg,mertha esetleg megint kiadják,tudjam hogyan keresni!

Anyapoc

 
 


Sziasztok!

Még vmi eszembe jutott az olvasásról.Asszem anno még a Kismamában volt egy kupon,amit az Atlas Magyarország Kft adott ki,vissza kellett küldeni és képes kártyasorozatott küldenek.Ebben is sokféle témakör van:természet,háziállatok, a városban,memóriajáték,számok,színek,anyagok stb...Az első sorozathoz küldtek gyűjtődobozt,meg egyéb ajándékokat(mércét,plüssállatot stb).3 havi csomag,ami 60 db kártyát jelent, 2980 Ft postaköltséggel.Most nem tudom lefényképezni,mert a gyermek alszik és a szobájában van,de ha felkel ,megteszem.Tk uaz,mint ez a könyv,amiről beszélünk.Ami még nekem ebben tetszik,hgy a képek mozaikszerűen összerakhatók.

BCSKata

Akkor már értem,miért nem tetszett,hogy szivacsos.Nekem meg pont az tetszett benneKép.De semmi nem lehet tökéletes.KépAzért ennek a másik könyvnek a címét majd írd meg,mertha esetleg megint kiadják,tudjam hogyan keresni!

Anyapoc

 
 


még egy kérdésem lenne.Még régebben vettem meg a Libero támogatásával kiadott kis könyvecskét a gyermeknek,címe a Színek.Ebben sok fénykép volt mindenféle dolgokról színek szerint csoportosítva.Akkor azt írték rá,hogy ez egy új sorozat első kötete.Azóta sem láttam újabbat.KépIsmeri vki?Vagy tudtok róla vmit?

Fürdőszobai játék:Karácsonyra kaptunk egy nagyon aranyos játékot.Tk szivacsdarabok,amiknek az egyik oldalára Micimackóék vannak nyomtatva.A lényege,hogy nedvesen tapada kád oldalára és a falra.A fiam imádja őket pakolgatni fürdés közben és szépen meg is tanultam,hogy ki kicsoda.Kép

Anyapoc

 
 


Anyapoc!

Hát meg fogtál... nem tudom a címét, mert a könyvtárba minden könyvet szépen átkötnek könyvtári borítóba. Kép Kép
De valami állat tár vagy állat képtár rémlik.

Annak a Liberos könyvnek négy kötete van.
Régebben a pelenkához volt csomagolva, újabban megvásárolható.
A Park kiadó adta ki, Első pillantásra sorozat,
Számok, Színek, Formák, Méretek a kötete címei.

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Kata, a Formák volt az utolsó? Azóta én nem láttam, lemaradtam volna? Kép

Magdi
 
 


Magdi!

Fogalmam sincs melyik az első ill. az utolsó, mert pl. nekem a legeslegelső kiadás van meg.
Akkor még keményborítos volt és libero pelenka kodokért lehetett hozzájutni. Kép


bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


A tezs-vesz város abc-je is nagyon népszerű tud lenni, és hasonló lehet az első 1000 szóhoz.

sofka
 
 


Sofka, mi könyvmániásak vagyunk, gyerek is, felnőtt is, de azért vannak favoritok. Na, a Tesz-vesz város minden része rongyosra van olvasva. Van ám vhol egy könyes topic is! Lehet, hogy át kellene mennünk!? Kép

Kata, nekem csak a Színek és a Formák van meg, nem is láttam a többit, de majd figyelem ezután. Fogalmam sem volt, hogy már egyszer megjelent!
 
 


Tesz-vesz város nálunk is bejött, még videon is van! Legújabban a Nagy iskoláskönyv a sláger közülük.
Más: kisebbik dedem mindjárt két éves. REngeteg játékja van a tesótól is, ezért gondban vagyok, mit ajánlotok? mit lehetne vennem neki? Alig van időm játékboltokba járni, és eddig nem találtam semmi igazán tetsző darabot?
Zsusza
 
 


Sziasztok!

Nincs valami ötletetek, hogyan lehetne a Play-doh gyurmán segíteni, hogy ne morzsolódjon szét teljesen 2 használat után?

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory!
Ha vizes kézzel jóól átgyúrod őket? Talán...

Zsuzsa!
Ismerős...Kép
Diafilm-vetítő? Azt a nagy is értékelné.

Lányok! Az IKEA-ban lehet elemes famozdonyt kapni?

Csi

ui.: ezt egy másik topikba írtam most, de hátha érdekel valakit: lemezek ovisoknak, képre kattintva bele is lehet hallgatniKép.

Csi
 
 


Csi! Kép Az is vanKép Ikeában nem láttam még elemes mozdonyt.
Zsuzsa
 
 


Itt is vannak aranyos dolgok, bár az ára nem mindig aranyos, inkább arany árba vagyon... Kép

http://www.kiskaloz.hu/products.html.hu

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


GyuZsu!
Én karácsonykor ellőttem az összes tippemKépKép Bár mindegyik játék továbbépíthető, de azt hiszem, most marad a ruha. Lányom fiamtól nem örökölt szoknyát, így ezt fogom kihasználniKép. Enikő már szeret öltözni, így még talán jobban is fogja értékelni, mint egy huszonhatodik játékot. Most nagyon rákapott a könyvekre és a zenés CD-kre, így talán még könnyebb lesz a dolgom.
Ja, és tervben van egy s.k. alagút a vonathozKép

Társasjáték--karácsony előtt mindenki nekem segített, hogy egy kicsit megismerjem a társasokat, és azok lelőhelyeit. Nővérem be is ment az egyik Minimax üzletbe, és végül egy "farmos" játékot hozott el fiamnak. Ezt egy négy részből(négy legelőből) álló kör alakú, pályán kell játszani, aminek a közepén egy istálló van felállítva, benne fából készült állatokkal. A pálya szélén sok kicsi lucernabála-kártya van lefordítva, a kör kerületén kell lépkedni, a bábu is egy állat. Aki rálép egy mezőre, felfordíthatja az ott található lucerna-kártyát, és egy másikat is. Ha párt talál, akkor kiterelhet egy állatot a saját legelőjére. Ha nem talál párt, akkor vissza kell fordítani a lucernát. Az nyer, aki a leghamarabb terel három különböző állatot a saját legelőjére. Nagyobbak kártyát kapnak a játék kezdetén, és az azokon szereplő állatokat kell begyűjteniük.
A kártyákon a farmhoz kapcsolódó képek vannak, ásó, zöldségkosár, traktor, stb. Fiamnak nagyon tetszikKép Ha valakit érdekel, felrakom a képét .

Csi
 
 


Csí, engem érdekel! Legalább a konkrét neve!Kép Kép KépBálintnak mindjárt névnapja lesz.

Magdi
 
 


Magdi!
Addigra lefotózomKép Mondjuk, ma este.

Lányok!
Láttatok valahol LEGO-hoz alaplapot? Tudjátok, azt a sima zöld lapot keresem, amire építkezni lehet. Én csak az "útburkolatos" alapot láttam, a teli pöttyöset nem.

Itt találtam egy képet róla, ezen is látszik a lényeg.

Csi
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron