Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok
Tavirózsa
 


Szia Tavirózsa!

Csak köszönni akartál, hátha felfigyel valaki rád, vagy nem jött át az üzenet?

Szia
Klári
Klári
 


Szia Tavirózsa és Klára!

Látom nov. 6.-óta nem írt senki. Miért a fogyás rovatba írtatok?
Helló
Erika
alizia
 

 
 

Szia Tavirózsa és Klára!

Látom nov. 6.-óta nem írt senki. Miért a fogyás rovatba írtatok?
Helló
Erika
alizia
 


No mi az senki sem akar lefogyni??? Én igen, de ösztönzõbb lenne ha más is...
Zorkanya
 


Én is, Zorkanya!!!

Szerinted ha már ketten vagyunk kevesebbet eszünk vagy többet tornázunk? Hoyg megy ez a dolog a szoptatás mellett?
Enci
 


Az előbb elfelejtettem megkérdezni-off- megy még a szopi? A kis Döpe még mindig nyomja megába a 160-akat vagy már még többet?
Enci
 


Lányok!


Én is fogyni akarok!
Probléma: akaraterőm=00
Azt hittem, szoptatás után majd hú, de könnyű lesz.Nem jött be. Délelőttönként, mikor őurasága alszik, néha nekiállok, de a vége mindig csak az, hogy fekszem a szőnyegen és nem csinálok semmit. Vagy hívjam meditálásnak?
Rita
ritasol
 


Zorkanya!
Távol álljon tõlem, hogy jónak elrontója legyek, de több helyen olvastam, hogy szoptatás alatt nem jó fogyókúrázni, mert a méreganyagok, amik a szervezetben felhalmozódnak, ilyenkor a tejbe is átmennek, és így a baba megeszi õket.
Mennyi van még rajtad? Lehet, hogy egy torna is segít, fogyózni meg nem is kell mellette...
üdv
Zsóka (aki háluistennek - lekopogom) szerencsés alkat, lefogyott fogyi nélkül, pedig be volt sz.rva, hogy a 24-25 kilóból mennyi marad rajta...
zsóka (zsók
 


Zsóka!

Hogy csináltad??????

Rita
ritasol
 


Rita!
Sehogy. Komolyan. Szerencsés alkat vagyok, és ez tényleg nagyon jó. Viszonylag vékony lévén be voltam tojva, hogy hogy fogom én ezt a sokat leadni. Aztán lement magától. Van itt egy topic, hogy nagy a saham - vagy vmi ilyesmi??, ott is fogyókúráról-tornánról van szó. Ott sirénkoztam, még terhesen, és vki írta, hogy a combon és a popsin raktározódik az "energia", ami majd a szoptatáshoz kell. Nem igazán hittem, de igaz lehet. Szépen belefértem az egyre kisebb méretû gatyáimba, most pedig van máér két hónapja is, hogy beleférek a szülés elõtti nadrágomba. Emese kb. három hónapos volt, mire ez sikerült. (Nem bírom ki: Ábel hat hetes (!!) volt, amikor már belefértem a terhesség elõtti nadrágomba, pedig vele is 21 kilót híztam). Téynleg csak azt tudom mondani, hogy hálát adhatok a sorsnak, az Istennek, a szüleimnek, akárkinek, hogy így sikerültem Kép.
Emese csak szopik, még kb. két hónapig csak szoptatni akarom (szept. 20-án született), aztán meglátjuk, akar-e már enni mást is... Gondolom ez is sokat számít, hogy csak szopik, és viszonylag gyakran. Sose tartom be a négy órát, ami ilyenkor már elvileg neki elég. Van hogy két óránként, van hogy három óránéknt szopik, de van hogy egy óra múlva már éhes...
Mostanában meg még többször szopik, mert ez most a nyugtató: jön a foga... Alul az egyik már kibújt, mellette a másik pedig már látszik, de még nem törte át az ínyét.
Bocs, hogy hosszúra nyúlt.
Rita, mi mindenhol összefutunk? Kép Az indexen nem szoktál lenni?
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Szisztok Lányok!
Zsóka, kicsit megnyugtattál. 38. hetes vagyok, és volt egy ido mikor teljesen kétségbe estem.
Mindig aránylag jó alakom volt, és most olyan combjaim vannak, hogy rossz nézni.
De a leírtak után reménykedem, (18 kg-t sikerült eddig felszednem), hátha nekem is szerencsés alkatom van...Ha a szoptatáshoz kell a nagy fenék, nagy comb, akkor a tejjel nem lesz bajom!!!!
Évi
Évi (Évi)
 


Zsóka!

Tényleg szerencsés alkat vagy. A furcs nekem csak az, hogy a terhesség alatt 13 kilót híztam, Gergő 4200grammal született, mikor a kórházból kijöttünk 3 kiló pluszom volt. Ez a három kiló még megvan.:-(
7 hónapig csak szopizott, 1 éves korában hagyta abba. (február 10-én volt 1 éves)
Szóval, marad a torna, futás, stb.
Rita

Indexre hol kell felmenni?
ritasol
 


Sziasztok!

Én szerencsésen több, mint 30 kilót szedtem fel. Szoptatok, amennyit csak tudok, hét hónapos koráig szinte csak szopott, most 8 múlt és még mindig csak pár kanál szilárdat eszik.
Eddig lement rólam vagy húsz kiló, de hogy a többi miért nem akar gyorsabban lemenni? Fogyózni még nem akarok, a tornához meg túl fáradt vagyok sokszor, pedig abban pont a rendszeresség a fontos.
Van olyan, aki szoptatás alatt nem, csak utána fogyott le rendesen? Mennyi reményem van erre vajon?

Dia
Dia
 


Lányok!
Rita,
az a három kiló szerintem nagyon szép! Mert rámjönnek ugyan a szlés elõtti gatyóim, de olyan 3 kiló rajtam is van. (57 kilóról indultam) Most 60 kg vagyok, 165 cm. Szvsz ha úgy nézzük, akkor akár 5 kilót is leadhatnék. Szerencsére nem zavar a dolog, jó lenne tornázni is, de arra se idõm, se energiám, se kedvem (lustaság). Majd tavasszal, akkor aztán! Kimegyünk a Margitszigetre, Gellérthegyre, ide-oda, aztán futkoshatok Ábel után Kép!
Rita! megpróbálom belinkelni ide az index Törzsasztalát, én oda szoktam mindeféle topikokba irkáélni: [url=http://forum.index.hu/forum.cgi?a=f&f=1" TARGET="_top]http://forum.index.hu/forum.cgi?a=f&f=1[/url]
Oda csak úgy írhatsz, ha elõtte regiosztrálod magad, de azt már meglátod majd, ha bejön az oldal.

Dia,
A probláémádra sajna nem tudom a választ. Viszont amire figyelni kell: (nekem legalábbis) Ábelnél úgy volt, hogy amikor elkezdett mást is enni (hét hónapos múlt) nem csak szopni, én meg ugye ettem ugyanannyit, mint addig, de már nem szopott annyit, tehát a megevett kajából nem fordított annyit a testem a tej termelésére, tehát a fölös kaja szépen lerakódott rajtam (bocs a hosszú mondatért, remélem érthetõ). Szóval a cérnavékony Zsóka akkor szedett fel magára úgy három kilót, amikor a kicsiny fia a szopi mellett elkezdett enni is. Erre nekem majd nagyon figyelnem kell, addig bûnözhetek Kép. (Mostanában mindennap megeszek egy kis szelet csokit - Balaton szelet, vagy Cerbona szelet, ilyesmik). Annyira kívánom az édeset! Gondolom, a kalória miatt.

legyetek jók és szépek Kép
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Rita!
ha most volt egyeves a kisfiad akkor miert nem mesz at a "gyeremekeinkrol" cimu topicba is ahol a kis egyevesek kozott folyik a "nagy party".
(Az en kislanyom most 28.-an volt 1 eves!!)
A viccen kivul en sajnos 25 Kg.-ot hiztam amibol
21 Kg ugy lepergett rolam Aug.vegeig mintha sose lett volna.Es azota semmi!!!Maradt a +4 Kg
(en 167cm vagyok most 59Kg es 55 -rol indultam)
De engem Zsokaval ellentetben zavar !
Zavar hogy meg mindig nem tudom rendesen felhuzni a terhessegem elotti nadragok cipzarjat !!!!
Vagy vekony mar sose leszek Lanyok ne is altassam magam ???? :-((((((
Viszont ami nagyon fulon utott Zsoka leveleben,hogy en aug.vegen kezdtem elvalasztani Sophiet es ez pont az az ido amiota 1Kg-ot sem fogytam mar!!!! Tehat biztos van osszefugges !!!
A baj csak ott van,hogy en meg mindig szoptatok,igaz mar csak2x de egyszeruen nincs energiam fogyozni.Pedig dolgozom is , meg Sophie elkezdett jarni is (azt modjak akkor majd annyit rohansz utana hogy lemennek a kg !!-hat nagyon remelem!!!!)Ugyhogy lanyok ha van otletetek en is szivesen hallgatom !!!( Ja ! beiratkoztam tornaterembe is!Hat mit mondjak 1 honap alatt mar 4x el is jutottam mert mostanaban mindig beteg vagyok!Ezzel meg semmire sem megyek mert vagy rendszeresen tornazol vagy sehogy !!!)
Sziasztok ,Csilla
LCsilla
 


Sziasztok!

Hát ahogy olvaslak Benneteket, tényleg különbözőek vagyunk. ÉN 15 kilót híztam a terhesség alatt, két héttel a szülés után már ugyanannyi voltam, mint a terhesség előtt (70). Nem az én érdemem, nagy volt a gyerek, sok a víz- s ki tudja még? Na szóval, én egész életemben azzaé stresszeltem magam, hogy majd a terhesség alatt tökéletesen szétfolyok, mert sajna soha sem voltam nagyon sovány (170cmhez volt eza 70 kg), és csodák csodája a terhesség nem tett be. Na de utána! Most 5 hónapos a Zsófi és a szoptatás alatt 5 kg-ot híztam!! Hogy a fenébe lehet ez? Mindenhol azt olvasom, hogy a szoptatás csak viszi a kilókat,nem hozza!!
Tudatosan figyelek arra, hogy ne zabáljak és ne nasizzak, és mégis! Ami a legrosszabb, hogy a tipikus helyeken (fenék, has, comb) szörnyű a látvány! S tényleg nem merem megcsinálni, hogy ne egyek, mert mindenki azzal riogat, hogy akkor majd el megy a tejem.

A tornáról is ugyanezt mondta a védőnő és a gyerekorvos (amit nehezen hiszek el, bár nagyon jó alibi, hoyg ne kelljen csinálnom).
Arról már rég lemondtam,hogy valaha is vékonyka kis csaj legyek, de azzal nehéz lenne megbarátkozni, hogy termetes asszonyság legyek harminc évesen...

Van hasonló tapasztalatotok? Csak a szoptatás után van remény? Sokszor hallottam már, hogy olyan egyszerű a képlet: "kevesebbet enni és többet mozogni"- csak olyan állati nehéz betartani....

SZiasztok,
Enci
Enci
 


Sziasztok Lányok!

Én 18 kg-ot híztam a terhesség alatt! A szülés után szinte mind lement, de a szoptatás alatt sorba jöttel vissza a fránya kilók! 55 kg voltam a terhesség előtt 176 cm-hez, tehát mindig elég sovány voltam, így sokkolt a türörben a látvány! Még szoptatok így koplalásról szó sem lehet, bár egyébként sem tartom jó módszerenek!
Szóval mint látom hasonlóak a tapasztalatok! A hiresztelésekkel ellentétben nem fogy az ember a szoptatás alatt, hanem hízik!
Én mivel kislámyom már 14 hónapos múlt, így megkockáztattam egy kis diétát! Nem csináltam mást, mit kicsit változtattam at étrendemen! Több zöldség, gyümölcs, kevesebb tészta süti és elkezdtem tornázni is otthon. Ez bevált és 3 kg-ot már fogytam,(63-ról 60) és sokkal jobb érzés a tükörbe nézni is! Szóval a fogyókurát felejtse el aki szoptat, de egy kis változtatással is lehet esetleg fogyni, de hogy egészségesebb az biztos, és ez a tejcinek sem árt sőt!
Szóval Nekem ez vált be, bár azóta megint lazítottam és a torna sem megy rendszeresen, de szerencsére tartom a súlyt!

Sok sikert mindenkinek és várom én is az ötleteket!!

Sziasztok!
Erika
Erika7
 


Sziasztok csajok!
Ne legyetek annyira elkeseredve. Nekem sikerült 20kg-ot felszednem, amiből csak 12kg-ot sikerült leadnom. Norti most lesz 6 hónapos. Már nincs sok tejem így megkockáztattam a tornát. Norbi duci tréning 2 -je úgy néz ki be fog válni. Nem fárasztó és nem veszi el sok időmet. 2 hét alatt 2 kg-ot sikerült leadnom koplalás nélkül.
Éljenek a csokoládék !!!
Sziasztok:
Csiszi
Norti-mama
 


Üdv!

Örülök hogy nem halt el a topic. Szóval én Zozival 17 kg-ot híztam, 5 maradt rajtam- bár nem szopiztunk sokáig. Az az 5 fogyókúrával sem ment le. Döpével így indultam, vele 11 kg-ot híztam, és a kórházból már úgy jöttem haza hogy az indulási súlyon voltam. Viszont... Velem is az történt mint Encivel. Szépen elindultak a kilók és már legalább 5 van rajtam megint. A szülés elõtti nadrágom rámjön, de olyan vagyok benne mint a kötözött sonka. Ha ruhában vagyok akkor még emberek közé mehetek, de a'la natur: iszonyat. A combom, a fenekem, a felsõkarom hajjajj!! És csupa narancsbõr!!!Ja és a csípõm köré helyes kis úszógumi nõtt...
Na szóval nekikeseredtem. Szerintem én nem szoktam sokat enni, de ez szubjektív vélemény...Nekikezdtem én is a duci tréning 2-re, tényleg jó, mert nem szakadsz meg, és viszonylag rövid, a Zozi is imádja együtt tornázunk. (Jópofa, a lábemelésnél azt hiszi hogy nem megy, és odáll segíteni emelgetni a lábam nagy nyögések közepette, meg számol hogy egy! tettõ! háom!! (és ez nála nagy szám..) Na szóval én is csinálom már vagy 2 hete, de én nem veszem észre az eredményét, most arra gondoltam hogy talán azt az ezer kalóriás Norbit kellene csinálni, csak az meg a boxos, és az nem árt a cicinek, tejtermelõdésnek???
Szumma nekem a miai állapotomhoz képest 10 kg-ot kellene leadnom, ahhoz pedig hogy bombanõ legyek 15-t.(Bár megelédnék egy átlagos külsõvel is...)
Mit szóltak a párjaitok a negatív változásokhoz?? Bár ez nem a szex topic, de én azt látom hogy az uram nem nagyon tolerálja a látványt. Sõt, az hogy tej folyik a cicimbõl- nos ez szerintem egyenesen taszítja! Érdekes, én mindig azt hittem hogy ezt a férfiak szexuálisan izgalmas ténynek találják...
No ennyit a családi intimitásokról..
Valahol azt olvastam hogy a megfelelõ táplálkozás csak a tej minõségét befolyásolja, de a mennyiségét, nem, ahhoz csak az elegendõ folyadékbevitel szükséges..
Akkor pedig lehetne fogyókúrázni nem??
Kellene valamit, mert elég ambivalens a helyzet, egyszerre szeretnék a párom/magam elvárásainak megfelelni, meg a pici babát szoptatni, ez meg úgy tûnik nem megy..
Encinek magán: Döpe rekordot döntött, már evett 180-at is!! (3x) De a hízás elég gyatra mostanában, nem tudom miért.

No puszi és üdv minden hájbáj sorstársnak...
(Reszkessünk, mert nemsokára itt a nyár!!!)

Zorkanya
Zorkanya
 


Üdv Lányok!

Fogyózni azért nem javasolt a szoptatás alatt, mert ahogy a háj elkezd bomlani, a lekötött méreganyagok is szépen felszabadulnak és átmennek a tejbe, onnan a babócába.
Egyébként én se eszem túl sokat és azt is rendszertelenül, inkább inni vágyom folyamatosan. Azért a csokit én is elég gyakran kívánom... Lehet, hogy a tél és a szürke idő miatt. Elég lehangolt vagyok ebben az évszakban.
Annyit tudok, hogy a cukorfogyasztást azért lehet csökkenteni, sőt a mesterséges édesítőszerek közül a Canderelt mindenki bátran használhatja, az nem árt a babának. Még a magzatnak sem.
Nem tudom, ki hogy van vele, de én télen kevésbé kívánom a zöldséget és a gyümölcsöt, inkább a húsokat enném.
Szerencsére az én páromat nem zavarja a feleslegem, mivel megérti, hogy a gyerek miatt van rajtam. Mondjuk, amikor megismerkedtünk, akkor is majdnem ennyi voltam, utána fogytam le 47-50 kilóra.
A tükör nekem is ellenségem, csipő, comb, fenék, has, kar... Ebből a karom már elég normális, és most kezd lemenni a fenekem is, bár még így is HATALMAS. Szerencsétlenségemre mindig is asszonyos alakom volt, azaz széles csipő, vékony derék. Ez most még feltűnőbb. És a plussz rajtam is szép göröngyös alakban található meg. Most kezdtem el használni a Bionsen narancsbőr elleni géljét, meglátjuk, hogy válik be...
A pocakotok nektek hogy áll? Sajnos, nekem gigantikus méretű volt a hasam, és sehogy se akar a helyére menni, félek, hogy a kötőszövet nyúlt meg ennyire...

Amúgy nekem a legtöbb ismerősöm azzal bíztat, hogy nyugi, lemegy, csak szépen, lassan, a legtöbben a gyerek 1 éves kora körül már kevesebbet nyomtak a versenysúlyuknál.

Hát, bár úgy lenne...

Sziasztok:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Íme én, aki szülések és szoptatások után szépen visszament a súlyára, majd elkezdett dolgozni, és azóta csak hízik... Rólam az ikrek után akkor jöttek szépen le a kilók, mikor a panel lakásból kiköltöztünk a város szélére, kertes házba. Nem a szomszéd házban van a közért, és a buszig is kell egy kicsit túrázni. Mindenkinek javaslom, a kisebb babákat bevágni a babakocsiba (avagy a kenguruba- ha még bírja a hátatok), nagyobbaka kézenfogni és irány a természet! De naponta nagyonkat sétálni! Nem csak a játszótérig, boltig stb, hanem napi másfél-két órákat bátran! Szerintem a nagyobbacsak gyerkõcök kielégíthetetlen mozgásigényének is jót tesz!
ILdi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok !
Ildi ! Az otlet nagyon jo,csak kar hogy nalam nem vallt be ! Mig szep ido volt(szinte nov.ig)
mindig rengeteget setalltam Sophieval, de eredmeny
(fogyas teren) semmi !!!Persze:-egy kis mozgas senkinek sem art...(hogy is volt ez a TV-tornas enek?!)Na vissza a "szomoru" tenyekhez.
Jo otlet a gyumolcs zoldseg is ,de lanyok en pl.
vegetarianus vagyok ! Tehat????
(Hu nagyon elkeserito az en allapotom, ugye?)
Viszont tegnap hallottam egy "fantasztikusnak"
hangzo otletet!Tobb ismeros lany kiproballta es
bevallt!Hat csak nalam nem fog??!!!
Szoval : a Tv.-ben hirdetnek egy olyan rovidnadragot amit a rendes naci ala kell mindig
felvenni es este mikor leveszed "kicsavarhatod" belole a sok zsirt ami egesznap lejott rolad !
En mar sok ilyen "allatsagot" hallottam, de tegnap
tenyleg 2 baratnom is mondta hogy bevallt !!!!!
Ez az egesz /itt/ "csupan" DM 100.-markaba kerul.
De lehet hogy megis megeri??? Meglatom. Ha nincs
mas megoldas lehet hogy kiproballom. Szerintem otthon is reklamoznak ilyet, nem????
Nekem sajna Norbi se duci se nem duci kazettara
nincs lehetosem (kulfoldon elek).
De szerintem a torna tenyleg csak akkor vall be
ha rendszeresen csinalod.Az meg nalam eleg nehezkes !
Zorkanya ! Annyira birom a stilusodat hogy mindig
halalra rohogom magam !!!!!Jo ez a kotozott sonka is !!! Apropo ! A ferjednek nem "komal" a kifolyt
tej? Az enyemnek anno (mikor meg omlott) nagyon tetszett !!(Csak nekem nem :-))))))De hat minden ferfi mashogy latja.A ferjemnek a +25Kg.-val is
nagyon "szexisnek" tuntem!!
(Lehet hogy mostmar tenyleg ideje lenne,hogy meglatogasson egy szemèszt?????)
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok!

Csilla! Szerintem abból a nadrágból nem a zsírt hanem a vizet lehet csavarni! Én ezt helyettesítettem úgy, hogy mikor tornáztam, akkor fólát tekertem a hasamra, fenekemre és a combomra! Hát tényleg szakadt az izzadság rólam! Szóval biztos jó, de elsősorban az izzadással a vizet viszi ki a szervezetből! De ki tudja!
Szóval ennyi!

Sziasztok!

Erika
Erika7
 


Sziasztok Lányok! Én a Norbi "Nem csak a húszéveseké a világ!" kazettára tornázok. Szerintem az a legjobb.Persze ahhoz , hogy elérjek valamit, mindennap csinálni kell.Amúgy azt hallottam, hogy szoptatás elött 1-órával nem szabad tornázni, mert annyi idö kell mig a mozgás során kiválasztodott anyagok lebomlanak az anyatejböl.Én például miután már nem szoptattam(addig egy deka sem ment le)13 kilót fogytam. Még nem vagyok versenysúlyomnál de igyekszem.63kg vagyok 168cm magassághoz.Ja igen , ehhez a nagymértékű fogyáshoz én almaecetet használtam és este 5-után már semmit nem ettem akkor sem amikor hangossan korgott a gyomrom.Nagyon nehéz volt!Igen, és akkor nem is tornáztam így az sajnos nagyon megláttszik ezért probálom most a zsirtömegemet izomtömeggé alakítani.Azt hiszem ez lesz a legnehezebb. Különben én tudom ajánlani,hogy valami a hiúságotokat legyezgetö céllal próbáljátok Magatokat hajtani.Nálam a férjem volt felesége lefogyott és erre azt mondtam, hogy nekem is menni fog! Sok síker Mindenkinek! Tímea
Névtelen
 


Szia Tímea!
Mit tettel az almaecettel? Hallani mar hallottam, hogy jo, de milyen aranyban, mennyit, nehogy veletle megongyilkoljam magam az almaecettel, inkabb maradjak "villendorfi".
Zsike
zsike
 


Szia Tímea!

Végső elkeseredésemben engem is éredekelne az almaecet téma! A szoptatás alatt rólam egyetlen gramm nem ment le, most (1 hónapja ) hagytuk abba, azóta már 2,5 kiló lent van. És még maradt kb. 12.
Segítsééééég!
Rita
ritasol
 


Timea, en is hallottam mar errol az almaecet dologrol, de nem tudom pontosan, hogy mukodik.
Egyebirant fogyokura fronton nalam az a helyzet, hogy lefogytam masfel honap alatt kilenc kilot,, de meg var ram kb negy leadnivalo kilo. Es ami erdekes; olyan helyekre ment a tobblet, ahol eddig sosem volt.(sok van a hatamon es a karomon.)
Van egy meglehetosen jo, bar kisse idegorlo fogyokura receptem, be lehet tartani, csak kicsit egyhangu. Kb 15 nap kell hozza, es ha sikerult a fogyas, akkor egy meregtelenito nap beiktatasaval allitolag lehet is tartani. ( ezt meg majd meglatjuk...)
Ha kell valakinek, elkuldom.
Udv
Eva
Eva
 


Üdv lányok

Na azért vagyubk egypáran úgy látom!! Ma csöppet álmatlan voltam, így azzal foglalatoskodtam a hitvesi ágyban hogy kritikus szemmel vizsgálgattam a hasam. (Hát inkább aludnom kellett volna). Szerintem szörnyû hogy 2 gyerek után ennyire megnyúlik a has. Kiváncsi lennék az Ildi hasára is, azért ikrek utn sem lehet semmi.. Bár ki tudja, a sógornõm most szült 48 kg-ról indult, 3400 lett a babszem jankó de a szülés elõtti napon is úgy nézett ki, mint én 5 hónaposan, pedig az én gyerekem is csak 3500 lett. Szóval ez alkalti dolog is. (Bár ez engem nem vígaszta). Mikor elnézegettem a Margó hasát arra gondoltam hogy lehet hogy mégis el lehet titkolni egy terhességet?? Mert ha õ lekötötte volna a hasát, plussz vastag pulcsi, akkr szerintem észre sem lehetett volna venni.Bár szerintem (és ezért elnézést), de az a család ahol nem veszik észre valakirõl hogy terhes (már nemcsak fizikailag gondolom), hát az elég szörnyû..
Visszatérve a zacskóhoz: az tényleg nem a zsírt gyüjti magába. Egyébként hülyeség, mert a folyadékvesztést utána úgyis pótolnod kell. Én most az ilyen gépi kezelésekben látom a megoldást, amikor ultrahanggal, meg lézerrel meg isten tudja mivel gyötörnek, van valakinek ilyesmiben tapasztalata??
Az uram tegnap hajnalban megsimogatta a fenekem, és úgy megörültem hogy feléfordultam, Dödös, meg aki csak mintha erre várt volna (köztünk alszik) hopp bekapta a cickómat (anya põrén alszik), úgyhogy letettünk minden erotikus gondolatunkról. Hja nem könnyû egy ágyban két férfival!!! Bár legalább megoldott a fogamzásgátlás.
A fent említett sógornõm mellett meg lassan egy hete ott ül az anyja (az anyukámnál laknak a fiatalok) reggel érkezik kelésre, és az esti lefekvésig ott ül a lánya meg a pici baba mellett és keresztrejtvényt fejt!! Úgyhogy ott sem lesz gond a túl korai újbóli teherbeeséssel!!
Na csocsi, menek kelteni az elsõ adagot a családomból...
Zorkanya
 


Lanyok !
Tenyleg igazatok van a vizet ill.izzadast csavarod ki a nadragbol! Na de vegulis mindegy a lenyeg hogy lejojjon.Nekem foleg a combokkal van gond!(Meg mostansag a hasammal is sajna).
Zokanya!Az az ultrhangos vagy micsoda kezeles az nem veletlenul az mikor radkotnenk mindenfele "sav"-ot ahova Te kered(pl.fenek,has )
es abba belekotnek elektromos "bigyokat" amiket aztan egy gepre kotnek?(Bocs a jo kis magyarert!)
Szoval ha erre gondolsz akkor en azt mar kiproballtam.Nagyon hatasos csak egy baj van, allati draga(legalabbis itt!),nekem egy baratnom csinalta igy "csak" 30DM-et kert el egy "ulesert"
abibol legalabb 10 kell hogy hatasos legyen !
De utana viszont legalabb 1 honapig is jol nezel ki! Hat koszi, nekem ez keves !De ha Neked van olcsobb lehetoseged akkor probald ki ! Egyebkent marhara faj ! Mig az az elektromos bigyo van rajtad addig olyan mintha tukkel szurkalnanak tele.Mikor meg leveszik olyan izomlazad lesz hogy csak na!(Mert ugye az izmokat dolgoztatja meg!)
hat nem tudom. En meg mindig a zsir-fosztlo nadragnal maradok (az a legkenyelmesebb :-)))))
Aztan majd beszamolok mi volt az eredmeny !!!
Ja ! Zorkanya! Mit szol Zorka hogy o nem alhat koztetek???? Nem rossz neki?
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Szia Éva!
Én kipróbálnám a fogyókúrádat főleg, ha tényleg nem kell koplalni.
Üdv: Csiszi
Norti-mama
 


Sziasztok! Almaecetre visszatérve: Én minden este és reggel ittam 1-2 evökanálnyit egy kis kanál mézzel és szénsavas ásványvizzel.Ezt rendszeressen és ha kedvem szottyant napközben is.Nagyon jól segíti a zsirégetést. És szwerintem nagyon fontos, hogy csak akkor együnk ha megéheztünk és soha ne degeszre együk magunkat. Én nem diétáztam csak mértékkel ettem mindenböl és próbáltam elkerülni azokat a helyzeteket ahol felesleges kalóriát veszek magamhoz. Soha nem megyek éhessen bevásárolni mert akkor mindenfélét megkivánok és megveszem. Ti nem vagytok így vele?Ha végképp rám tör a farkasétvágy és nyitogatom a hütöt( Ti is szoktatok így csinálni?), van itthon búzakorpa abból bekapok egy kiskanálnyit szárazon mire lenyamnyogom és iszok rá vizet el is felejtettem, hogy ehetnékem volt. Borzasztó azt a száraz fürészport lenyelni , de a hatás ugyan az mint bármelyik drága étvágycsökkentö rost tablettának. Nekem ilyen apró trükkjeim vannak mert sajna a diétát nem tudom állandóan fözöcskézni meg ilyenek. Sziasztok Tímea
Névtelen
 


Alma ecet helyett jó az igazi citrom is.
Abból kell limonádét készíteni, de nm cukorral és étkezés elott meginni. Ez is jó zsirégeto.
(Az almaecet szerintem nagyon "büdös")

bigacsiga Kata
bigacsiga
 


A citromos viz tenyleg nagyon jo, en minden etkezes elott iszom egy poharral.
Timea! A tipped jo, ezentul nem megyek ehes hassal bevasarolni. Mar nekem is feltunt, hogy ha ehesen megyek el, akkor hazaerkezes utan azon gondolkodom, hogy a megvasarolt dolgok kozul mit tudnek a leghamarabb megenni. Aztan meg jon a lelkiismeretfurdalas, ilyenkor tancolok egy kicsit a lanyommal a kezemben, mert a mozgas ugye egeti a zsirt...
Udv
Eva
Eva
 


KEDVES HÁJAS-BÁJAS ANYUKÁK,ez a topic engem is telibetalál, igaz most nyáron lement rólam vagy 8 kg, de maradt bőven...
GYERKŐCÖNKÉNT DURVÁN 10 kg jött vissza az 1 év szoptatás alatt, ezt a futamot 4 éven belül 3* elismételtem, így sikerült erősen ragaszkodó súlyfeleslegre szert tennem.
AZT hallottam egy rádiómüsorban, hogya sovány nök szánalmat keltenek a férfiakban, a dunduskák meg vágyakat....
ezt szoktam mondogatni magamnak, amikor reménytelennek tünik a helyzet... lelkileg segít kicsit.
A barátnöm férje állandóan mondogatta a 2 gyerek után kikerekedett párjának, hogy milyen gusztustalan, kövér disznó, lóg a hálas hasa stb... kedves ,szívhezszóló udvarlásokat...én biztos nem türném, hogy így beszéljen velem bárki legyen is az, különben is, most úgy döntöttem, hogy egy darabig kövér leszek, és kész!
Komolyra terelve a szót, szerettem volna még kb.13 kg-t leadni a következö terhességem elött, ez most nem nagyon jött össze...ebben a hónapban remélem megfogan a negyedik gyerköcünk...
NEKEM A Norbi 1 van meg, elég jó, de írjatok jó ötleteket, szívesen kipróbálok mindent.
Karcsúsodó tavaszt,
szeretettel :Kinga
kinga (kinga)
 


Én sajnos még nem voltam terhes (most próbálkozunk), de a súlyproblémák nálam is mindennaposak Kép. Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem minden módszer csak egyszer válik be, másodszorra már szinte semmi hatása nincs. Tavaly tavasszal, egyedül voltam (a párom németországban dolgozott) és így sikerült tartanom egy kb 1500-1800 kcal-ás étrendet, ami mellett rendszeresen mozogtam is. Le is ment 6 hónap alatt 15 kg, de amikor hazajött a párom, megállt a fogyás is, pedig még maradt 5-8 kg, amitöl szivesen megszabadultam volna! Ezt a súlyomat elég sikeresen tartottam (a rendszeres mozgás maradt, csak a bevitt kaja mennyisége, minösége nött meg), amig közbe nem jöttek az ünnepek, és az év eleji hajtásnak hála visszakúszott 5 kiló. Minden hétfön lelkiismeretesen elhatározom, hogy mától kevesebbet eszem, ezt eddig maximum péntekig sikerült is betartanoml, de a hétvége az totális csöd a fogyókúra szempontjából! Van valami ötletetek, hogy lehet a hétvégi nagy evéseket megúszni, szívesen fogadnám!
A másik gondom, hogy amint elhatározom, hogy nem eszem édességet, pár napon belül rettenetesen megkívánom, holott volt már, hogy elötte hetekig nem is hiányzott! Van ezzel így más is?
Tavaly volt egy sztorim, amin utánna hetekig jókat derültünk, ezt még megosztanám veletek, hamár úgy is egész litániát sikerült összehoznom!
Vettünk egy új fürdöszoba mérleget. Épp elkezdtem a házipatika fogyókurás programját, szóval lelkesen méreckedtem, minden pénteken. Az elsõ héten lement 2 kg, a másodikon 3 kg, a harmadikon is 3. Életemben elöször voltam 60 kg alatt! Szinte madarat lehetett velem fogatni, amig a párom rá nem állt a mérlegre. Ö már közel egy éve 100-105 kg, most pedig csak 98 volt! Kiderült, hogy rossz a mérleg, és valójábam 3 hét alatt csak 2 kg-t fogytam!
A citromlevet én is kipróbálom!
Éva a fogyókúra is érdekelne, ha nem zsemle és cikória kávé a reggeli, mert azt már próbáltam, és rémesen rosszul voltam töle!
Sziasztok!
Orsi
Orsi
 


Sziasztok!
Orsi! azt hiszem a fentebb emlitett otlet Timeatol
nem rossz! Marmint ha hiu vagy!(Ha nincs vekony
ex-nej vagy baratno tegyel ki a szobad falara egy
ket szuper fotomodellnek a kepet!)Most ez nem vicc
de tenyleg segithet!En emlekszem nalunk mindig duci csajok dolgoztak es miutan en orok hitvese voltam a dietanak mindig is ezert elobb-utobb ezek a lanyok is elkezdtek dietazni es egy-ketto le is fogyott.Az mas tema hogy utana vissza szedtek.Ahhoz sajnos sok akarat ero kell hogy meg-tartsad.De azert minden elismeresem a -15 Kg.-hoz!
Nincs egy akkori keped magadrol?Ha igen,vedd elo es nezegesd milyen jo no voltal minusz kg.-al!!!!
A hetveget megertem hogy nehez!Egyebkent szerintem
a fentebb irt otlet,hogy menjel teli hassal bevasarolni ,nem rossz!De mindenkepp mikor kozibe
mesz ne vegyel edessegeket es olyan dolgokat amitol hizni tudsz !Pl.Coca-cola,Fanta stb....
Latod nekem ezek nem problemak,mert en tenyleg nagyon rendes etelrendet folytatok!Es megis itt van a plussz 4 Kg(babatol maradt).Most nagy "banatomba" megrendeltem azt a "csoda muvelo"
nadragot (ugy is most lesz a szulinapom ,ferjem
azzal az indokkal hogy nem tud mit venni nem ad ajandekot = tehat itt az otlet neki,ki lehet fizetni a postasnak :-)))))).Sajnos meg 2 het mire megerkezik.Remelem tenyleg jo lesz !!!!!
Sziasztok,
Csilla
LCsilla
 


Sziasztok!

Zorkanya, ne nézd meg a hasamat, nem vagyok vele elégedett. Bár nem az ikreket okolom benne, amíg benne voltak, szép feszes focilabdácska volt. A kórházban volt egy hármasikres anyuka (akinek elõtte már 5 gyereke volt!), neki harmincvalahány hetesen olyan volt a hasa, hogy még lógott is, még mintha egy rakás hely lenne. Párom szerint a császár is ludas a hasunk alakulásában. Mit gondoltok, császárosok, lehet benne valami? Én az elmúlt éveimet okolom, mert az ikrek születése óta alig mozgok, pláne amióta dolgozom, és az utóbbi években engedtem az édességeknek is.
ALmaecet: ma láttam a metrón valaki újságjában egy almaecet-tablettát. Odáig jutottam, hogy remek zsírégetõ, utána lapoztak.
Ildi
Pethes Ildikó
 


Üdv

Szerintem is ludas a császár a hasunkban, engem keresztben nyirbáltak, (bikinivonal), és egyszerûen rálóg a hasad a vágásra, úgy megbuktatja vagy mi..na ez szerintem csak annak világos akinek ilyenje van, de értitek ugye??
Zorkanya
 


Lányok!

Császáros has ügyben: az enyém is lóg meg "bukik" ahogy Zsóka írta. Na, azelőtt sem volt kocka...

Csilla! Én pont fordítva tudom, nem csinibabákat kell nézegetni, hanem ki kell tenni a hűtő ajtajára egy képet, amilyen soha többé nem szeretnél lenni. Garantáltan nem nyitod ki a hűtőt. (állítólag)

A citromos vízbe lehet cukorpótlót tenni?

Rita
ritasol
 


Orsi és kedves többiek!

Anno, gyerek előtti időszámításomban, a durvább és enyhébb anorexiás rohamaimban is mindig gondot jelentett nekem is a hétvége valamint az édesség csábítása. Én erre a következőket találtam ki...
1. A hétvége a megengedés korszaka, ehetek mindent, de csak mértékkel. Még csokit, vagy egyéb nyalánkságot is... Még ha bűntudatom van is...
2. Ha megkívántam a csokit, inkább vettem egy kockát /mert lehet ilyet is kapni/ vagy egy szeletet, aztán másnap lekoplaltam vagy annyival többet tornáztam...
Egyébként ne tagadjatok meg magatoktól semmit, amit megkívántok, mert akkor hosszútávon nem fog menni a fogyókúra, inkább kóstoljatok bele, de csak egy keveset...
Egyébként akkoriban én annyira féltem a mérlegtől /bár ráálltam minden reggel és este szörnyűlködés végett/, hogy inkább úgy mértem a fogyásom mértéket, hogy pucéron a tükör előtt megnéztem, összeérnek-e a combjaim vagy sem, és ha igen, milyen hosszan...Kép)) MOST AZTÁN RENDESEN ÖSSZEÉRNEK!!! Van mit utálnom magamon...
Ami pedig rettenetesen ösztönző volt számomra, hogy elővettem egy gebékre való nadrágot, és minden héten egyre jobban belefértem...
Ebből persze mindenki csak annyit fogadjon meg, amennyit akar, ezek egy beteg elme beteg gondolatai közül való normálisabbak voltak. A durvábbakat inkább le se írom.
Pedig akkor volt, hogy 42 kiló voltam. De rég volt....

Na mindegy, a történelem úgyis ismétli önmagát...

Sziasztok:

Dia
Dia
 


Lányok! Nekünk van a fürdöszobában egy embermagAsságu tükör a kádnál. Az se semmi, hogy az önértékelésed teljessen kifejlödjön.Megyek fürödni és látom mennyi háj van rajtam,amit le kell dolgoznom. Még 5 kilót szeretnék , de az a legnehezebb!!Amúgy én is mindent eszem csak mértékkel.Sütiböl beérem egy szelettel. Régen meg lecsúszott két feketeerdö is. Sziasztok Tímea
Névtelen
 


Feketeerdö... hmmmmmmm....... akkorát nyeltem! Kép

Kitartás: Katus
Katus
 


Az én módszerem, hogy önmagam fusztráljam,hogy nem veszek divatosabb drágább ruhákat magamra,így mikor öltözködöm mindig eszembe jut(imádok divatosan öltözni), hogy mennyi a súly többletem és még mindig nem tudom felvenni a régi kedvenc ruháim.
Tudom ajánlani az akupunktúrás módszert is a fogyókúrához.
csen
 


Az biztos, hogy az utolsó 5 kiló a legnehezebb! Rólam tavaly ilyenkor csak úgy lerepeült 15 kg, de aztán megállt a fogyás. Akkor úgy gondoltam, hogy tartok egy kis szünetet a fogyókúrában. Na ez a szünet még a múlt héten is tartott! Nagyon nehéz újra kezdeni, és olyan könnyü kifogásokat találni, hogy miért csak holnap kezdem újra.
Most egy kicsit, ha lehet még nehezebben tartom magam a korlátokat, mert szeretnénk babát is. Így most két vélemény között ingázom: az egyik doki azt mondta, hogy nem befolyásolja a teherbe esést, a másik szerint felborítja a hormonháztartást!
A héten megint (bosszúból, mert megjött) elkezdtem, és már ez a második napom, de már elöre rettegek a 4 napos ünneptöl, pedig csak 5 kg-t kéne még ledolgoznom! Remélem most sikerül kitartanom!

Sziasztok
Orsi
Orsi
 


Seni babara vagyot nem akarok ijeszetgetni, de a drasztikus, hangsulyozom, DRASZTIKUS fogyokura nem szerencses babavaras elott. Mikor en szultem akkor volt a korhazban egy asszonyka, azert, hogy terhesen ne legyen bivaly meret, baba elott jo sokat leszadizott magarol kiloban. A baba el is halt, a doki szerint a drasztikus fogyokura miatt, mert a lany szervezete nagyon lemerult, legyengult. Szoval csak konnyeden.
Zsike
zsike
 


Én meg pont a drasztikus fogyókúra miatt híztam az első hónapban több, mint 20 kilót. Mielőtt Bori megfoggant volna, 42-47 kiló voltam, megfoggant, pont előtte egy hónapig semmit nem ettem, szó szerint vegyétek, és olyan éhes voltam állandóan, hogyha nem ettem, majdnem elájultam. Szóval vigyázat!!!! Én nagyon megjártam...
Dia
Dia
 


Sziasztok,
az indexen ajánlotta vki a baba utáni fiogyókúrás topikban a következõ honlapot:
[url=http://www.tar.hu/frameset.phtml?path=/bilonka/" TARGET="_top]Bilonka fogyókúrás honlapja[/url]
üdv
Zsóka
zsóka (zsók
 


Kedves Éva!

Nekem is eljuttatnád a fogyókúrás receptedet? Köszönöm. Sajnos én az életben nem fogom elérni azt a súlyt amit igazán szeretnék, de bőszen próbálkozom... Üdv Bea
Bea
 


Kedves fogyokuras receptre vagyo tarsaim! Ide irjam be a receptet, vagy kuldjem mindenkinek maganban?? Az elso egyszerubb lenne.
Kedves Bea, ne add fel!! En sem leszek mar sosem 52 kilo-annyi voltam az eskuvo tajekan... De most lefogytam 9 kilot, es ettol bagyon frankon erzem magam.
UDv
Eva
Eva
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: