Új privát üzeneted érkezett!

szia úgy tudom(mivel anyós ebben dolgozik)gyedet le kell mondani,gyesre el tudsz menni a legkisebb gyerek 3 éves koráig.emellett egy éves kora után teljes 8 órában dolgozhatsz hivatalosan...
hivatásos anyának(háztartásbelinek)akkor mehetsz ha a legkisebb gyerek betölti a hármat...és asszem már 9 éves korik szóval össz.6 évig még az lehetsz.

Én Petrával 9 éves koráig gyesen vagyok.nekemez így megéri mert kapom az emelt családit ami össz...a két gyerkőcre 36600
meg a gyes 45700 azaz 60.000ft amit ugye 9 évig kapom.most Tomival vagyok gyesen de ha letellik a három év átváltok ára és akkor még 3 évig lehetek gyesen..és mellette dolgozhatom.

NÉzz engem.hetente másfél napot elkellett vállalnom nekem is igaz nem sok mert 8500ft.de pont a heti kajánkat fedezi.és nagyon is örülök neki!(Jó persze sokat jelent hogy a kicsi itt lehet bent velem)

de szerintem szeptembertől menni fog bölcsibe mese nincs-nagyon kell a pénz mert apának egyre kevesebb a munkája az építőipari válságok miatt.mert ha nem épülnek a házak nincs munka.
sajnos ezt a világot kell megélnünkés még nem tudni mi jön.
itt irsán most fogják bezárni a művészeti iskolát ami országos hírű és magas szintű zenei képzettséget adott a kicsiknek.én is zongoráztam fuvoláztam szolfézsra jártam és énekkarra jártam.és sajnos egyik gyerekem sem tanulhat helyben komolyzenét.nincs pénz a fenntartásra.a tandíjból kifizették az oktatókat és a közüzemre nem kaptak támogatást sehol.minden pályázatot elutasítottak velük szemben.
kellett a tescora a pénz.bölcsi meg láthatáron sincs-és nem is lesz bővítve.
viszont stadiont azt bírtak a seggfej focistáknak építeni :evil:

arra volt pályázat...meg támogatás!!!


bocsika....ennyi idősen nem tudok írni.... :(

kapkodongi...... :oops:


Sziasztok!

Cinnamon!

Én most Szabi miatt végig csináltam ezt a GYES-es dolgot. Úgy tudsz 8 órába vissza menni dolgozni, hogy vagy megtartod a GYES-t, vagy átruházod másra. Ha véletlen nem jönne be a munka és vissza kellene jönni GYES-re akkor 1x még vissza lehet csinálni az egészet. Mikor Benci másfél éves volt visszamentem dolgozni. Nem tolerálták hogy állandóan táppénzen voltam így 3 hónap után vissza mentem GYES-re.
 

 
 

Sziasztok!

Köszi az infót!

Hordócska! Megkaptad a MSN címemet? Ide írtam a B.netre priviben.

Mézi! Szerintem lehet ki kellene venned a dokink nevét az előző oldali hsz-edből, nehogy megint valaki kavarjon! A szerkeszt fülecskével módosíthatod!
Amúgy nem tudod milyen cégről van szó ebben a hirdetésben?
"Folyamatosan fejlődő cégcsoport vezetői asszisztenst keres változatos, kihívásokkal teli munkára, albertirsai munkavégzésre. Elvárások: felsőfokú végzettség, munkatapasztalat, számítástechnikai ismeretek. Előny: idegennyelv-tudás. Jelentkezéseket az info25kukacfreemail.hu címre várjuk. "

Most mennem kell, majd felnézek még, ha tudok.

Kép
 


de itt a mi kisvárosunkban lesz...asszem auchan jövőre.....


ma van Petra5.szülinapja!!!! :P


sziasztok lányok!!!

Hordócska...felvennél msn-re?????
mert elküldtem üziben a címem.
vagy felvegyelek én????
akkor küld el te a címed :D

cinnamonnal már napok óta ott bratyizunk :P
szóval ról avannak infóim.

És te gereszke?!
hol vagy mizujs felétek?

nagyon hallgattok. :roll:


Sziasztok!

Így utólag is BOLDOG 5. SZÜLINAPOT Petrának!!!
Kép

Hali, Gereszke és Hordócska! Tényleg nagyon eltűntetek! :cry:
Mondjuk én tegnap egyáltalán nem tudtam a Bnetet megnyitni.

Kép
 


köszönjük!

Én nagyon béna vagyok ehhez de hol lehet ezt a vonalzót beszerezni???ami neked is van?eza Lujzis :D


és csak itt lehet használni????


sziasztok!

Látom cinnamon itt vagy.....


Mézi!

A babafalva.hu-ról, vagy épp máshonnan kinézel és kreálsz egy vonalzót, aztán elküldeted az e-mailedre a kódját (HTML vagy PHPBB), ezt kimásolod és a Bnetes profilodba beilleszted a Profilinformációban az Aláíráshoz. Nálam így állnak a beállítások ott:

HTML kikapcsolva
BBCode bekapcsolva
Emotikonok bekapcsolva

Remélem tudtam segíteni, ha nem, kérdezz és próbálok hamarosan válaszolni!

Kép
 


Még igen! :wink:

Csajom ugyanis ráült a szemüvegemre, úgyhogy el kell mennem megcsináltatni!

Kép
 


de csak ide lehet használni???

Mert én pl ha a monitorom kijlzőjeként szeretném???

vagy úgy nem lehet?


húúúú..az gáz???

Kontilencse????

Nekem az van.igaz körülményesebb.de por ütésálló 8)


Nekem a k.lencse nem való, egyrészt utálom, ha valami a szemehez ér, másrészt macerásabb. Így kihagyom!

A monitoros kérdésedhez nincs ötletem! De valahogy biztosan meg lehet csinálni.

Kép
 


Tényleg.ha jól emlékszem a Gergő baba most lesz egy éves!
gereszkei gergő baba..... :D

onnan tudom hogy a férjemnek is az nap van a szülinapja!!!

hogy repül az idő...Tomi is 7 hónapos héééééééééééét
te jó ég!most született.
mindíg a z ósdi neveteken akarok szólni...valahogy nem állok rá ezekre az újakra.


Hordócska!!hol vagy???
nagyon el vagy tűnve remélem nincs baj,nem szoktál így kimaradozni?! :cry:


Sziasztok!

Megvagyok, csak kibukott az egész család. A gyerkőcök már másznak kifelé a betegségből, de legfőbb gyerek most a legbetegebb és a halálán van. Szabi úgy néz ki fogzik és olyan hisztis mint a kutya. Semmi se jó neki, már kezdek kiakadni tőle. Apával együtt már egy kicsit sokak egyszerre. Így utólag én is boldog szülinapot kívánok Petrának!

Ha tudtok vegyetek már fel ti az MSN-re mert most agyilag nem megy. Elküldöm priviben a címem. Holnap 10 körül megpróbálok fennt lenni a neten és hátha tudunk beszélgetni.
 


Hali!!!!
Bocsi, kitört rajtam a télvégi depi, Gergő 1 hete nem cicizett reggel 7-15 óráig, kőzetfacsarást kellett végeznem, most meg piros és fáj az egyik mellem, remélem nem leszek lázas.
Az uram kapott állást városunk régi építésű középiskolájában, már nem jár 23-tól Nkőrösre. örülünk neki, már csak nekem kéne vmi...

depi ellen jólesett elültetni benti cserepekbe az összes kimaradt tavaszi virághagymát.

Boldog Valentin napot mindenkinek!
ti szántok erre egy kis időt?

én kis sütit akartam itt venni a szomszéd Békebeliben, de csak holnap nyit...

ha nem zavarok, engtem is felvehetnétek az msn-re, többet vagyok ott megnyitva mint itt
kaviki88kukachotmailpontcom
 


Sziasztok!

Gereszke! Felvettelek! :wink: Viszont nem ígérem, hogy sokat leszek rajta. Bár, sose lehessen azt tudni... Kiköttettük a kábeltévét, úgyhogy csak net van! Kíváncsi leszek hogy bírjuk majd. (Mivel hagyományos antennánk sincs, így nem jön egy adó sem.)

Mézi! Ma is dolgozol? Tegnap is felléptem egyszer MSN-re, de nem voltál!

Hordócska! Te fel tudtál végül lépni? Mert nekem 10-kor kelt a csajom, úgyhogy akkor nem voltam.

Amúgy részvétem a betegek ápolása miatt! A legrosszabb, ha a férj (is) "haldoklik".

És még ez az idő is! Kép

Kép
 


sziasztok!itt vagyok csak tegnap dolgoztam ma meg ezer a dolgom(2 napig nem ment mosógép stb)

felvettelek gereszke msnre!!! :wink:

hordócskának msn címe?????

valaki lökje már el....

köszike


Sziasztok!

Mióta van MSN nem jár erre senki?!

Mézivel szinte minden nap beszélünk, Gereszkével is sikerült már ott találkozni, de HORDÓCSKA!!! veled mizujs??????
Már aggódunk!
Légyszi jelentkezz!!!!

Kép
 


így van!én feljövök mindennap de mivel be sem kukkant senki íg ylapítok.na majd mindjárt fellépek iwiwre hogy hordócska ott járt e???ha igen biztos csak más gondjai vannak épp.....

ha viszont ott sem járt akkor komolyan aggódósra veszem!!!


ott járt ma....


Szia Mézi!

Tudtál kommunikálni Zsókával? Mert már akkor szóltam neki, mikor leléptem MSN-ről és azt mondta megnézi, mit írtál!


Többiek?!

Kép
 


szió!!!
Cinnamon!
Igen írtam csak azt válaszolta hogy sokat kérdeztem és megadta a számát hogy hívjam ma fel.
ha végeztam az anesztes orvossal na majd utána felhívom.
Remélem tud valami okosat mondani.kösznöm.


http://www.tomlitoo.com/mobiles

itt találtam sokminden izgalmasat

készülök lázasan pici fiam első szülinapjára
apa majdnem lelépett a haverokkal hétvégézni, de előadtam a sárkányt és maradt :)
hétfőtől a gimiben szervezi a művelődést :)
a farsang jó lett, majd mutatok képeket
bocsi, majd jövök hozzátok
jóéjt
 


Sziasztok!

Csillának egy kalappal!

Hordócska? Cinnamon?
Ti is el vagytok havazva biztos...


Képet nem tudok feltenni még, legalábbis próbálkozok, de elutasítja a rendszer. majd emilben szerintem...

No, szép napot nektek!
 


Sziasztok!

TUdom, már nem jártok erre, de ha mégis...
Aki tud, válaszolhatna:
húzogatni kell minden esetben a baba fütyijét 1 éves kortól fürdetés alatt??????
nektek hogy ment a dolog?
Pá...
 


Sziasztok!

Gereszke! Nekünk azt mondta a doki, hogy csak 2 éves korától kezdjük. Ha már elkezted, akkor minden fürdésnél meg kell tisztítani.

Hordócska! Veletek mizu? Már rég "taliztunk"! Amúgy köszi az sms-t!

Mézi! Igyexem sűrűbben elérhető lenni, de mostanában valamiért nem megy! Majd talán, ha a tesóm megint kint lesz...

Remélem jön már végre a tavasz!

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Kép
 


Sziasztok!

Mi zu veletek lányok? Én nagyon el vagyok havazva. Valakinek mindig van valami baja és folyton dokihoz járunk. Energia az lemerülőben van.Most épp Gergőnek a fülével van megint baj. Jövőhéten megyünk megint hallásvizsgálatra, mert az előző nem lett jó. Nálam is van egy kis gubi, majd menni kell kórházba. Egyszóval a változatosság kedvéért összeszaladt. De nem nyavajgok tovább, mert gondolom nektek is van bajotok épp elég.
 


SZIASZTOK!

HOVA TÜNT EL MINDENKI? IDE MÁR NEM IS JÖTTÖK?

HAHÓÓÓÓÓ! VALAKI JELENTKEZZEN!
 


Sziasztok!

Ez a topik is kihalni látszik...

Felénk történt pár dolog, de nem akarok lehangolni senkit. Mézi tudja, mi.
Ha feldobottabb lesz a hangulatom, jelentkezem!

Gereszke! Te főleg nagyon eltűntél!

Hordócska! Azóta mi van a kicsi fiaddal? Tudtok már valami konkrétat?

Mézi! Veled mizu? Voltál a dokinknál?

Írjatok, ha van kedvetek!

Nekem most nincs, de összeszedem magam hamarosan - remélem.

Addig is minden jót kívánok mindannyiótoknak!

Kép
 


Szia!

Mézitől hallottam valamit. Nagyon sajnálom. Majd ha lesz erőd beszélni róla meghallgatnám. Vele rendszeresen beszélünk MSN-en, de mással nem szoktam ott összefutni. Nálunk most 100-zal gázzal tarol a bárányhimlő. Benci hozta az oviból. Múlthét szerdán beleestek a kicsik is,és szombatra apánk is elkapta. Szabinak felülfertőződtek a sebei, majdnem kórházba került. Joci kitette mind a 3 gyereket, nagyon hisztis volt, de már ő is jobban van. Én a nődokit járom. Ezeket leszámítva jól vagyunk. Majd Gergő megy kórházba a fülével megint. Írj ha lesz kedved! Én fel szoktam nézni ide is, de sose jár itt senki. Ne hagyjuk már kihalni ezt a topikot!
 


Sziasztok!
Jó nyarat!

Nálunk zajlik az élet, az msn-en sincs senki, csak mézi, persze ő sem ér rá...

felnézek ide szívesen alvásidőben, bár mmostanság a 4 éves lányom amortizálja a gépet: öltöztetőset játszik a www.jatekpolc.hu-n - is :P

ha nem találkoznánk már a neten, hát mindenkinek kitartás, boldog babázást és férjezést:)


U.i.: mennyi idő után törlik a moderátorok a topikot? azé szóljatok, ha máshova mentek ;)

pusszantás

u.u.i: tudtok takarítónőt? most nyáron, akár néhány napon belül... (kedves párom 1 hétig táboroztatja a diákokat és én a két gyerekemet itthon a házzal együtt nehezen...)
 


Szia Gereszke!

Húúú de nagyon rég hallottam felőled! Én szoktam néha felnézni ide se soha senki nem jelentkezik. Mézivel az MSN-en szoktunk beszélgetni. Vele szoktam a legtöbbször találkozni. Inkább este felé szoktunk fennt lenni. Mi újság felétek?
 


sziasztok...


vettem egy tesztet 1 hónapja, mert nem jött meg...

pozitív.

a páromnak megmutattam és mondta somolyogva: Bocsi:)
(Aszittem kasztrálom helyben, de aztán rájöttem: hm, nem kell visszamennem még dolgozni!!!!)

most 12 hetesen a doki ugráltat. persze önszántán kívül, de akkor is:
13-ra rendelt be UH-ra. vártam, lassan telt az idő...
14:40kor már készülődtem, én jövök.
kirobban a doki: elnézést hölgyeim, szülés van...
a 3. emeleten várjanak...
vártunk...
a baba hamar fel is érkezett a gyerekágyas osztályra
(sírva fakadtam, hisz utoljára teszek majd ilyet nemsokára)
a doki jön, és fogja a fejét, hogy jajj, a 12 hetes UH-t csak lent tudja megcsinálni, jöjjjek holnap reggel...
megyek...
és addig nem engedem haza, míg nem ad egy ingyen dvd-t.


na pusszantás nektek

errefelé jártok ti egyáltalán??? Csillát néha én is elkapom az msn-en. Hordócskát meg nem akarja a rendszer felvenni... no mindegy...

takarítónőt találtam:)



veletek mizu?
merre cseverésztek? még az itteni cegléd-topik se valami szorgalmas...
 


Szia Gereszke!

Nagy-nagy gratula Neked!
Végre valami jó hír! :lol: :wink:
Akkor mikor is lépsz be a 3 gyerekesek csapatába?
Minden rendben volt, amikor másnap visszamentél?

Írj ám magatokról, amikor csak tudsz! Tényleg nagyon örülök Neked és a pocaklakónak!

Velünk egyébként nagyjából minden oké. A fiúk szokásos veszekedéseit leszámítva...

Készültök már az ünnepekre?

Lánykámnak nem tudom mit kellene venni? Baba, bölcső, babakocsi már van. Néztem volna zenélős fejlesztő játékot, de inkább kisebbeknek találtam. Vagy csak én vagyok béna?
Ha valami ötleted van, légyszi írd meg!

Én sem nagyon akadok össze senkivel. :cry: Pedig jó lenne tudni kivel mi van!

Vigyázz magatokra!

u.i.: Hallottál P.E. (Ref. sulis tanító néni) lányáról?

Kép
 


Szia Cinnamon!

Rendben van minden, az iwiw-en talán sűrűbben előfordulok:)))) itt ráadásul nehezebb bejutni, folyton ledob a gép....

21. hétben járok, lány lesz, neve még nincs
A VAndát jól ismerem, PE barátnője vagyok, illetve a családom az ő családjának barátja... ott voltunk vele minden bajában.... szal jól ismerem.
Miért kérded?
Sőt, a párom szervezte meg a sporiban a vanda koncertet.
Jól sikerült, köszi mindenkinek! (jobban mint a pacidokis pesti presseres koncert)

üdv
 


Szia Gereszke!

Úgy látszik már csak ketten írunk... :cry:

Kiscsaj lesz?! De jó! (Ha fiú lett volna, annak is örültem volna. Gondolom Nálatok sem volt külön kívánság a nemével kapcsolatban, mivel mindkettő van már.) :lol: :lol: :lol:

Vandáról csak azért kérdeztem, mert nagyon-nagyon sajnálom Őket! Anyukája volt a nagyfiam ofija első-másodikban és nagyon szerettük! Annak azért örülök, hogy nem non-Hodgkin-ja van, mert arról sokkal kevesebbet tudnak, mint a Hodgkin-ról. Ráadásul előbbiben halt meg a szomszéd kisfiú :cry: , utóbbiból viszont felgyógyult egy barátnőm férje, aki szintén 18 évesen lett nyirokrákos. Azóta eltelt több mint 10 év, és tavaly született egy kisfia... :wink: Szóval, nagyon drukkolok Vandának! (Utóbbi esetet el is meséltem Editnek.)

Most mennem kell, mert a család felén rajta van valami kórság, én meg a fogammal szenvedek - szerintem. Az egész bal fejem iszonyatosan fáj az államtól a halántékomig. :twisted: Még nem sikerült kideríteni mitől jön rám a roham, ami kb. 5 percig tart, de annál intenzívebb és kb. 1-2 óránként...

Bocsi, hogy csak ilyen témában írtam, de valahogy negatív vagyok mostanában. (Amiben az időjárásnak is nagy része van!) :evil:

Kép
 


Sziasztok!

Újra erre jártam, gondoltam benézek...

2 hónap és megszületik 3. csemeténk: Dóra...

jelenleg épp a nemi herpeszről kutatok a neten...
küzdök vele

VAnda jobban van, már meg is látogattuk (a negyediken lakik, hát szuszogtam...), a leletei is szépek. (az első ct-s felvétel nagyon durva a rákról...) Jó a kedve is, csontvékony, de már szalonnázik...

Ti már jobban vagytok?

Tavaszodik csajok, azé előjöhetnétek, mint a tulipán...

Pusszantás
Éva
 


Sziasztok!
június 9én megszületett Dóra baba...

Bár már csak én írok ide:) azért beszámolok.

Veletek mizu?

facebook-on vagytok-e?

Pusszantás!
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: