Új privát üzeneted érkezett!

Halló lányok!
hol vagytok?
remélem nem a betegség döntött le benneteket!szerintetek az mennyire normáális dolog hogy a 6 hónapos kisfiam nem ül nem emeli apopóját nem kúszik,viszont húzza felfelé magát????????????????????????????????????(kompozni kompozik)megjegyzem elég jól.


Sziasztok!

Mézeskalács! Fogékszer és zsúr témát passzolom, mert abban nem tudok segíteni. :oops:
Azt hogy érted, hogy nem ül? Mármint támasztás nélkül nem tud ülni, mert az nem gond 6 hónaposan szerintem. A kúszás sem. Nálunk Nándim volt úgy, hogy a mászás teljesen kimaradt, nagyon rövid ideig kúszott, és 10 hónaposan önállóan elkezdett menni, ja, és imádott kompozni. :D A kisebbik pasim tök az ellentettje, 1 évesen kezdett járni, viszont már 7-8 hónaposan úgy mászott, mint a gép. Egyszer majdnem infarktust is kaptam, mivel a lépcső fordulóban járt, mire észrevettem! Kb. 9 hónapos lehetett. Lent aludt a hálószobában az ágyamban, én meg fent írtam valami házidolgozatot még a fősulira. Egyszercsak valami neszt hallottam, kimentem és megláttam Bálintot! Nem elég, hogy lemászott az ágyról, még a lépcsőn is felmászott - tök halkan. :twisted: Rá azóta is ez a jellemző: olyan, mint a sajtkukac, folyton pörög és néha az idegbaj kerülget miatta. De azért még imádom! :wink:
Csaj meg kúszott, aztán álldogállt és párszor neki akart lódulni, de rájött, hogy az még nem megy, így aztán most néha felemeli a puttonyát, és elkezd mászni, ha valamit el akar érni. Ja, és esssssssssszméletlen akaratos! Jól megy neki a hiszti már most! :roll: Ő is egész jól elvan a kompban, főleg, ha a fiúk is ott vannak körülötte. Bálint úúúúúúútálta a masinát. :D

Most megyek altatni.

Tényleg jól eltűntek a lányok, főleg Gereszke.

Hahó! Gyertek előőőőőőőőőőőőő!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
 


Sziasztok!
bocsi, holnap írok!

Mézeskalács!
Vigyázz, a kompot hagyd későbbre. a mászás nagyon fontos fejlődési szakasz!!!

fogéxxer: van olyan amit majd le lehet nyelni, ha leváliik, kb 1-2 hónap

jóccakát

ne mhagynak, bocsi
 

 
 

hujujujj...nagyon gyors voltál!!!
Mi ujság van arra felé???

nagyon el vagytok tűnve...itt semmi különös nincsen!


ja de!!!!
voltam ma pilisen jósnőnél-na ez egy érdekes téma-holnap leírom részletesen!


Jó reggelt!

Mézeskalács, Gereszke, már alig várom, hogy írjatok!!! :lol: :lol: :lol:

Azt akartam még írni tegnap, hogy Nándinál, mivel kimaradt a mászás, elég összerendezetlen a mozgása. Az oviban azt mondta a fejlesztő-pedagógus, hogy mászassuk. Ez 6 évesen volt. Pótolni ugyan nem tudta, de állítólag javult a mozgás-koordinációja.
Amúgy tornász tuti nem lesz belőle, bringázás egyáltalán nem érdekli, viszont az úszás az elég jól megy.

Na, szal jó lenne, ha nem maradna ki a mászás! Szerintem gyerkődőce válogatja, de amelyik szereti a kompot és nagyobbacska baba, azt sem szabad naponta órákig benne hagyni, de, ha épp 5 percre beleteszed, mert nem tudod hová tenni, amíg pl. felteszed a kaját főni, akkor nem lesz gond. Bár, 6 hónaposan a kis gerincét nem viseli még meg?

Bocsi, nem akarnék okoskodni. Mindenki maga dönti hogyan neveli a csemetéjét. Én ma már úgy gondolom talán Nándit sem kellett volna minden nap fél órákat a kompban hagynom játszani. De lehet nem attól lett ilyen kis ügyetlenke néha. :oops:

Mennem kell suliba vinni a nagyfiút.

Igyexem jönni.

Kép
 


nem tudom mit tegyek-mert nagyon élvezi...és nagyon jól érzi magát benne!Sőt talám ott van el lgjobban....hm.ez a gerinc dolog nekem is örök kérdés de ha meg kiveszem akkor üvölt mint a sakál....
Petra is ugyanez volt....ő sem mászott...viszont babaként úszott...jól biciklizik és ügyesen tornázik!És spárgázni is tud :P


Biztos gyereke is válogatja-tudom ez sem jó.de hát mitévő legyek????
Holnap holnapután dolgozom-igaz csak délig.ne tudjátok meg!Alig várom!kis nyugi..... :roll:
ma kapta meg Tomi a prevenárt-komolyan mondom ez a gyerek mártír sosem sírt még injekciónál.éssss.9.2kg 77cm...nagyon magas nézték a percentilis diagrammot születési hoszához képest is hosszúcska.amit mondjuk tapasztaok is mert 86-os badykat hordunk(Petra 19hónaposan hordott akkorát amikor már bölcsis vol!)

ÉS hurrá!!!!Megszületett a 6.fogunk éjjel-visított is rendesen :x
hajnalban már adtam neki panadolt kínomban-azzal elaludt.előbb pedig adtam neki törtrépát krumplival és koccant!!!


Mézeskalács!
Még visszatérve egy kicsit az előző hsz-ekhez: én sem másztam, ugyan fókakúszásban közlekedtem egy ideig helyette, de aztán mentem - és felnőttem. :lol: Elég jó voltam tornából, imádok bringázni, úszni, 10 évig zongoráztam, vezetek, szültem 3 gyermeket, stb. szóval, köszönöm jól vagyok - pedig egyáltalán nem másztam. Úgyhogy erről ennyit. :lol:
Csináld úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen! :wink:

Nem semmi méretű a kiscsávó, tényleg! :lol:
Gratula fogacskákhoz! Nekünk még nincs. :(

Héka! Nem írtál a jósnőről! :cry:

Kép
 


júúúúúúj
hát nagyon meredek volt.
na rólam tudni kell hogy 18 éves korom óta kb félévente elmegyek hozzá--

most érett meg.
nagyon jókat mondtt és persze elkeserítőket is..én nem mondtam neki mi is történt a házzasságunkban.a válságrólmegpróbáltatásokról-ő elmondta.és azt is hogy a nő még mindíg keresi és zaklattja de erről a férjem mélyen hallgat.
hm......
a gyerekeimmel bajok lesznek-na nem egészségügyileg hanem inkább nevelési problémákból adónak majd....ezt persze mondta hogy ha odafigyelek rá ki lehet küszöbölni!
elmondta hogy nőgyógyászatilag nagy a bajom és menyjek vissza a dokimhoz mert valami bajt lát.-mentem is volna múlt hétem mert mint mondtam nagyon fája petefészkem és a derekem-de a meló miatt nem tudtam visszamenni.
Van egy vállalkozás amit szeretnék nyitni azt mondta bátran fogjak bele mert márc.21-én jön a holdforduló utánna csak negatív hatások lesznek addig oldjam meg a zavaros ügyeimet. ő azt mondja továbbra is(met ezt már máskor is jósolta)hogy nem a férjem lesz velem életem végéig-engem egyedül lát két gyerekkel messzetávon----nem tudom mi lesz:?eddig amit ő jósolt nekem mindíg úgy lett-és nem azért mert így alakítotam....baleset, halál az elkövetkezendő évemben nem lesz-viszobnt az én egészságügyi állapotomra figyelljek!de ezt már írtam.
a barátnőmbe ne bízzík mert csak hasznot akar belőlem?!
és a régi nagy szerelem itt kopog a küszöbön?!......nos egy tiniszerelmem megkeresett a minap az iwiwen lehet hogy rá gondolt?!


ne haraguddjatok de annyira gyorsan írok hogy néhol kimarad vagy összenő ez az :oops:


Hű, Mézeskalács, ez tényleg elég meredek!
Én nem mernék elmenni, pedig már évek óta kacérkodom vele...
Félek, olyat mondana, amit nem szeretnék hallani.
Egyszer tizenakárhány évvel ezelőtt dolgoztam suli mellett hétvégeken, meg szünetekben Pesten és ott volt egy csajszi, aki még kezdő "tenyérjósló" volt. Na, neki megengedtem, hogy "megvizsgáljon". Akkor volt egy nagy szerelem az életemben, de ő azt mondta, nem az a srác lesz a férjem és 3 gyerekem lesz. Ezen totál kiakadtam és hülyeségnek tartottam. Hát, mint a mellékelt ábra mutatja, igaza lett.
Ja, meg még egy esetben hallgattam meg, amikor jósoltak, akkor kártyából. Egy volt kolléganőm. Ez pont 10 éve történt, épp céges buli előtt "alapoztunk" kicsit egy pub-ban. :lol: :oops: És az a nőci is azt mondta, 3 gyerkőcöm lesz, és, hogy egy új pasit lát, akit már ismerek, ő lesz a férjem. S lőn...

Ennyi elég is volt! Nem szeretném, ha megtudnék valami olyat, ami negatív lenne és bejönne. Pláne, ha nem tehetnék ellene semmit.

Kép
 


Ja, és Mézeskalács, a zsúrhoz ezt találtam:
http://www.manokhaza.hu/index.php?optio ... &Itemid=44

Kép
 


Az előbb beszéltem Hordócskával. Idegesített, hogy rég nem jött. A telcsije azt mondta nem elérhető. Küldtem sms-t és visszahívott. Épp kórházban ücsörögnek a férjével (fáj valamilye), majd este felé benéz, ha tud.

Kép
 


van egy megállapodásom vele.szörnyűségeket nem mondd.....alapból gyerekekről és halálról sem.


hm....kórházban ücsörög?na akkor nem kicsit fájhat.....


ja és ő is megmondta több baba nem lehet...


Hahó!

Befutottam :lol: .

Visszaolvasgattam és a mászásról annyit, hogy Benőke alig mászott és képes a saját lábában is pofára esni a mai napig, Gergő meg mint a katonák úgy kúszott, mondta is az apja hogy már csak egy puska kéne a kezébe, de utána mászott vele nincs gond. Benő 11 hónaposan, Gergő 13 hónaposan már járt. Szabika most kúszik és emelgeti a fenekét, ha sikerül 4 kézláb állnia akkor hintázik. Már egész jó kis szobacirkáló lett belőle. A komptól én azért félek, mert Benci a mai napig lábújjhegyen jár és már komoly fájdalmai vannak ha le kell tennie a lábát, nagyon félek hogy előbb utóbb műtét lesz a vége.

A férjemet is elcipeltem ma a sebészetre. Úgy meghúzódott a jobb karja hogy fel se tudja emelni és már szombat óta fájdalomcsillapítón él. Azt mondták hogy a lágyrész húzódott meg neki és kapott elég erős izomlazító gyógyszert és fájdalomcsillapítós-izomlazítós tapaszt. Ha 3 napig nem múlik így se, akkor irány a reumatológia.
 


Sziasztok!

Hordócska! Szegény Benci! Tuti a komptól lett? Mert emléxem, nekem is volt olyan osztálytársam ált. suliban, aki furán ment, pedig akkor még nem volt komp...
Azért majd én is odafigyelek a lányra. :wink:
A férjedet sem irígylem! Úgy látszik most van valami a levegőben, mert az enyémnek már több, mint 1 hónapja fáj a feje. Illetve mikor másodszorra visszament a dokihoz, új gyogyót írt fel. 2 napja ugyan nem fáj a feje, a nyaka viszont igen és pont a másik oldalon, mint a feje eddig. :?
Hm, lehet 30 felett az ember már ilyen nyavajás?! (Nekem is fáj hol itt, hol ott mióta betöltöttem, de túlélem.) :lol:

Gereszke! Na, te aztán jól elfelejtettél visszajönni! :D :D :D
Képzeld, már egy csomó cuccra felvasaltam a nevet vagy a jelet! (Eleinte úgy gondoltam Bálintnak is a nevét teszem fel, mivel el tudja olvasni, de egyrészt akkor felesleges lett volna az a rengeteg fagylalt, másrészt a többiek csak így ismerik meg, ha elhagy valamit.) + tök jópofa az a fagyi! Mégegyszer köszi! :wink: :wink: :wink:

Mézeskalács! Te meg ma robotolsz? Akkor nem is jössz? :cry: Akartam már kérdezni: Petra egész napos az oviban, mert tavaly elhoztad délben. Vele mit csinálsz amikor dolgozol?

Kép
 


Sziasztok!

Húúú Csilla!
Én nagyon szkeptikus vagyok a jósnőkkel... egyszer voltam, telefonon bejelentkeztem, mire odaértem alig tudott kiszedni belőlem adatokat, amiket neki kellett volna megmondani - pl. megkérdezte: most hol dolgozik? mit szeretne dolgozni? hány gyereket szeretne? és amikor én kérdeztem, akkor nem tudott igazán válaszolni - legalábbis nekem nem. az ismerőseimnek bejött, járnak a mai napig is hozzá.
Hordócska! kitartás! hogy csinálod ezt baba mellett? mert én január végén viszem a fülorrgégészetre és azt nem bírnám ki, ha a baba miatt nem mehetek be.
Ezek a pasik...
következő életemben pasi akarok lenni.


tudtok-e segíteni?

a lányom levél szeretne lenni farsangon... sehol se találok neki való sötétzöld kiegészítőket mint pl harisnya, pulcsi, kesztyű... esteleg cipő
egy szöld poncsója lesz, én tervezem, anyósom kiszabja-varrja

mi nem is tudnánk babakompot használni: küszöb... láttam kisebb lány koromban a szomszéd babát elborulni és ordítani, no azóta nem szeretnék babakomphoz érni... megvagyunk anélkül is. hamarabb mászik ügyesen, hamar megtanul járni, felállni, leülni, lehajolni, ahogy ezekre a mozgásformákra szükség van, ráadásul a saját baleseteiből tanul csak...

no mentem, remélem most hamarabb be tudok nézni:)
Csak vidáman!!!!!!!!
aggódunk eleget a gyerekek miatt, nemhogy még a pasink, kapcsolatunk miatt. A saját boldogságunk - bánatunkat megérzik a gyerekek. őket kímélendő most beveszem a leszarombogyómat, mert téli depim van - saját diagnózis...

pussz
É
 


itt vagyok csak 4 órát voltam ma.holnap leszek egész nap....
mostmár kompdilinyóm lesz......

megkérdezem az itteni dkit mit szól rá.
Petra csak délig van.amikor egész napos vagyok mint holnap akkor alszik de ez csak egy héten max.egy nap.


Sziasztok!

Komp téma: Én nem ijesztgetni akartalak, nem is biztos hogy a komptól jár úgy Benci ahogy jár, sőt tuti hogy nem attól, mert annyira minimális ideig használta hogy csak na , mert útált benne lenni. Gergőnek egyátalán nem is kellett. Szabi már próbálta és tetszett neki , de nem erőltettem mert még nem tartja magát stabilan. Ő most el van foglalva a mászással, ma már két lépésnyit mászott :P .

Képzeljétek ránk szállt a kéményseprő. Már 2x bejött úgy hozzánk hogy a lakásból dobtam ki. Mondtam neki még egy ilyen és feljelentem magánlaksértésért. Erre írt egy papírt hogy megtagadtuk a kéményseprést, ami állítólag kötelező, és ez szabálysértési eljárást von magaután. Na nekem se kellett több :twisted: , bepanaszoltam az illetékes hivatalba a komát és közöltem hogy csak abban az esetben vagyok hajlandó beengedni őket ha másik muksót küldenek és vegyék tudomásul hogy nem csak mi lakunk az utcában. Holnap állítólag jön másik :wink: , hát majd kiváncsi leszek.
 


Kéményseprő?
Legalább értesítene vki vagy az önkormányzat előre...
nálunk se szólnak előre, csak egy nagy lapot ad és pénzt kér - és nem a koromtól sötét. és nem mindig akar bejönni, megkérdi, hogy rendben van-e a kémény.
Szakit kellett egyébként hívnunk amikor kellett - tavaly... alacsonyra építették az előttünk lakók a kéményt.


Szép napot nektek a csöpögő - nyálkás nap helyett...

felsóztam a járdánkat, de már nem is látszik, bár nem csúszik.
ha mégis itt esik el vki és fel akar jelenteni, akkor hogy bizonyítom, hogy volt sózva??? írjam ki vagy vegyem videóra?

Mielőtt teljesen nem komp lett - vagy komp lett a megoldás: rád és a babára bízom, ezt neked kell tudni, hogy használjátok-e.
Nekünk még a járóka se jó megoldás mert rágja a pvc-s peremét...
hagyd szabadon, ha engem kérdezel, de te döntesz, és úgy lesz jó.
 


Sziasztok!

Ma megint jött a kéményseprő :lol: . De nem is egy, hanem egy egész kocsival, lehetett válogatni közülük. A maival már nem volt probléma. Mondtam neki hogy lehet hogy kukacos nőnek tart, de ehhez akkor se volt joga a kollegának, hogy önhatalmúlag bejön a kapun, sőt a lakásba is csöngetés és mindenféle figyelmeztetés nélkül. Ez már birtokháborításnak számít erősen, és ezzel a mai kéményseprő is egyetértett. Na erről ennyit, vége van.

Itt is esik ez a fránya ónoseső, lehet csúszkálni összevissza. Biztos sokaknak sikerült is mert állandóan megy a mentő. Én hamuval szórtam fel a járdát, ha már van. Mondjuk nekünk olyan lakásbiztosításunk van hogy ha valaki elöttünk óhajt seggre esni és valami baja lesz, akkor a biztosítónk fizeti. De azért inkább megelőzzük a bajt, mert nem hiányzik van annélkül is elég.

Ja kémény: nálunk is alacsonyabb a kelleténél és egy csővel van megtoldva mind a kettő, így már nem problémás. A gerincnél 50 cm-rel kell hogy magasabban legyen a kémény. Már kezdek tiszta kémény szaki lenni :D .
 


Sziasztok!

Kéményseprő: hát, én rühellem, aki hozzánk jár! :twisted: De lehet, csak nekem van valami agybajom. Tök idegesít hogy tegez. Mégis mit képzel? Nem a barátom, vagy ismerősöm! Ráadásul folyton bejön a lakásban, mondván, meg kell írnia a papírokat és azt nem tudja az utcán. Szerintem az idén vagy nem engedem be, vagy ki sem nyitom az ajtót - mintha itthon sem lennénk. :P
Különben is csak valami kütyüvel méri van-e szivárgás a kazánon, de azt meg úgyis minden fűtési szezon előtt ellenőriztetjük. Mi csak gázzal fűtünk, meg a meleg vízt is onnan kapjuk. Nem kell kéményt sepernie. Az a bunkósága mellett eltörpül, hogy a semmiért fizetünk. (Ha szemmel, vagy gondolattal ölni lehetne...)
Na, de hagyjuk, mert csak jól felhúzom magam. :?

Hordócska! Nekünk is olyan biztosításunk van, hogy a biztosító fizet, ha valami történik, de én is szoktam sózni időnként.

Gereszke! Jó neked, hogy olyan kreatív vagy! Én vagy kölcsönzöm a jelmezet, vagy betegek a gyerekeim, amikor a farsang van.

Mézeskalács! Holnap akkor ugye nem dolgozol? Gyere és írj nekünk! :wink: Remélem a mainál jobb hangulatom lesz, mert ez rémes, ami most van. Kép

Húzok is. Pá.

Kép
 


sziasztok,most van egy kis időm.olyat röhögtam ma lányok!bejött ma egy ismerősöm vásárolni a boltba és a sztori....
lement a pacákjával meg pár haverral a kecskeméti dizsibe a csaj....

kissé már megalapozta a hangulatot amikor odament egy bacardit kérni a pulhoz,és ki kezdett ki vele?hm...naki?????

harmos adjunktus....hehe...csámcsogva rágózótt és farmer póló stb....szájbaröhögte!nggyon gáz!

ma hosszu napom volt hulla vagyok!
kéményseprő????
Erre egy éve nemm volt...én úgy tudom szezon elején kéne neki jönni.
nállunk inkább a kocsmában kormol....


Sziasztok!

Jaj, Mézeskalács, hogy te milyen vagy?! :D Hát ő már főorvos! :?
De feldobtad a napomat: magam elé képzeltem a szitut! :lol: :lol: :lol: Elég szánalmas lehetett... Na jó, nem gonoszkodom tovább, hiszen ő is ember, vagymi. :twisted:

Hordócska és persze a többiek! Mi lesz a jövőheti talival? Mondjuk megértem, ha ilyen időben nincs kedvetek mászkálni, de, ha mégis bevállaljátok, szívesen látlak benneteket! :wink:

Gereszke! Mekkora ruci kell a lánykádnak? Szétnézek, hátha van valami zöld cuccos, ha még aktuális.

Kép
 


Sziasztok!

Cinnamon!

Ha minden igaz nekem kedden lenne jó a randi.


Tegnap du. meglátogatott minket a dokink, csak úgy. Most jó kedve volt ki is használtam és kirinyáltam a Benőnek az ortopédiára egy beutalót, mert a múltkor elküldött a sunyiba és nem adott, mondván nincs rá szükség. Mikor ment el kikísértem. Nagyon csúszott elöttünk az út. Még ki se bírtam mondani egy marha nagy csattanás. Az öreglány földhözvágta magát a kocsi mellett, úgy hogy még a kalap is lerepült a fejéről. Nagyon mocsok vagyok, de most már röhögök rajta, de akkor megilyesztett.
 


sziasztok...húúúúúúúúú

nagyon fáradt vagyok.-

2 beiratkoztam suliba-mármint tanfolyamra(fodrász)szeptembertől kezdem....hogy mért?
mert mindíg is hajbuzi voltam vagyok-leszek-
és anno apukám nem engedte hogy a Bembe menyjek annak tanulni mert 4.fölötti volt az átlagom ezért szallözépbe kellett mennem érettségizni.de szívem mélyén mindíg is fodrász szerettem volna lenni!250.000pénz...heti két nap.egy elmélet.1gyakorlat.14hónap.


Hordócska! Oksi, tök jó, hogy jöttök! :lol: Viszont akkor keddre megpróbálom rendbe szedni a házat, nehogy azt hidd bombatámadás ért minket... Ablakot nem pucolok ilyen időben, ha nem gond! :D :D :D

Mézeskalács! Király vagy, hogy belevágsz! És soha sem késő! Én kb.14 éves koromtól kezdve óvónő szerettem volna lenni. Gimi után úgy gondoltam nem jelentkezem sehová, mert úgysem vesznek fel. Aztán 5-6. évre jártam a közgázba, hogy mégis legyen valami végzettségem. Ahogy befejeztem, máris szóltak, hogy van egy hely a brókercégnél. Belevágtam, bár gőzöm nem volt eszik-e vagy isszák, de elég hamar belejöttem mindenbe. Amikor visszamentem Nándika 2 éves kora után dolgozni és befejeztem a Bankárképzőt, szeptembertől megkezdtem a fősulit - óvodapedagógus szakon. El is végeztem, de már tudom, hogy soha nem leszek óvónő. Viszont egyáltalán nem bántam meg, mert egyrészt hasznosítom a gyerekeimnél a tanultakat, másrészt, ha nem próbálom meg, egész életemben erre vágytam volna!

Gereszke! Férjed ilyenkor mit csinál, mikor már elmúlik a Mikulás és a lagziknak sincs épp a szezonja? Vagy amúgy van valami "polgári" foglalkozása?

Kép
 


igen...én isígy vagyok vele.mentem volna fősulira de nem vagyok akkora ész hogy elvégezzem...na meg 2-3 as érettségivek...hm....sok értelme nem lett volna.kihullottam volna.így meg van egy ker.érettségim.középfokú angolom,és egy középvezetői-kereskedő-boltvezetői szakmám..éssss
utállom a kereskedelmet-----bla....


sziasztok!
104-110-es a mérete a lányzónak.
a párom egyébként Nkőrösön dolgozik művszervező a suliban.
de most hétvégén esküvőkiállításon kínálja magát :lol: :lol:

majs még beszaladok:)
 


ja, lehet, hogy húsvétkor locsolkodni jár majd? csak poén :P
enne inna, pénzt és tojást kapna... csak egy jó csasztuska...(versike)
 


én meg fazekas szerettem volna enni gyerek korom óta, de elnyomtak...
alig várom, hogy belefogjak!!!!!!!
 


bocsi a rövid levelekért, nem tom sose befejezni...
a férjem még szervezi a színházlátogatásokat Pestre, kirándulásokat. idén is nagyon jók lesznek, csak Gergőkével még nem megyünk. ( nincs kedvem 50 fős buszon szoptatni, ha olyannnya van a kiscsávónak...)
szép hétvégét, ha nem jönnék... :wink:
 


Sziasztok!

Akkor úgy látom mindannyian mást szerettünk volna mint amit a szülők. Engem orvosnak vagy ügyvédnek szántak volna így elküldtek gimibe. Hát én nagyon útáltam mert én világ életemben kereskedő szerettem volna lenni. És hol kötöttem ki? Hát nem a gimiben, hanem a kereskedelemben. Nekem is meg van a boltvezetőim, na meg hozzá egy alapfokú titkárnői végzettségem, amivel az idegen nyelv nélkül nem sokra megyek. nekem is nagy vágyam lenne még tanulni, de nincsenek meg hozzá a körülményeim, mert a szokásos nem tudom hova tenni a srácokat :( .

Szabika lerobbant. Már 2 napja hány, megy a hasa, nem akar enni, ha mégis minden kijön belőle és fekszik mint egy darab fa. Nem tudom addig mi lesz, de lehet hogy el kell csúsztatnom a keddi randit, de addig még úgy is jelzek.
 


nagyon kivagyok...sziasztok mindenkinek....
tefnap hirtelen felindulásból felpattantunk pestre és hajnali egykor indultunk haza...Toim pedig valamiért fél 5kor riadót nyomott-azóta nem alszik.....kész vagyok.a negyedik kv-t tolom be-eredménytelenül. :cry:


Sziasztok!

Tök jó, hogy süt a nap! Egy kis öröm... Az éjszaka ugyanis borzalmas volt! :? Réka szinte végig köhögte az egészet. Bálint meg hol fújta, hol szívta az orrát, mert el volt dugulva szegénykémnek. Mivel más baja nem volt, így elment oviba. Remélem Rékának sem lesz más nyűgje!

Hordócska! Nem is tudom, nem lehetne egy héttel, vagy legalább 1-2 nappal eltolni a randit? Egyik gyerkőcnek sem tenne jót, ha párosítanák a bacijaikat, nem?!
Te mit tanulnál, ha lenne lehetőséged?
Amúgy nekem nem mondták meg mi legyek, csak annyit kértek tanuljak tovább. De akkor nem tettem meg a kishitűségem miatt, meg már csak azért se! Szal, elég érdekes felfogásom volt akkoriban! Bezzeg most! Most már tanulnék pszichológiát és szociológiát - mert ez a kettő érdekel még nagyon -, csak az a baj, hogy ilyen végzettséggel a mai világban nem igazán mennék semmire, pláne itt... :( Azért saját szórakoztatásomra szoktam ilyen témájú könyveket olvasni.

Gereszke! Fazekas? Engem is lenyűgözött, hogy miket tudnak készíteni, de sajna sosem próbáltam még. Sok sikert hozzá! Remélhetőleg megmutatod majd a műveidet! Ja, és, ha már el is adsz belőle, szólj! :wink:

Mézeskalács! Azóta mi a helyzet? Tomi?

Úgy látszik a melegedéssel tényleg megjelennek a vírusok, bacik megint a levegőben. :cry:

Kép
 


sziasztok...most jöttünk be...Petra bicajozott,én meg toltam Tomit.remek idő volt ma teljesen feltöltött ez a nap.

mellesleg én is tiszta takony vagyok.......

Köszönjük Tomi is jól!
mc donalds os bulink lesz Petra 5.szülinapján....

Én most anyunak az egésségügyi szakkönyveit olvasom esténként
Latin bla bla----időtöltésnek jó. :!:


Sziasztok!

Cinnamon!

Egyet értek, csak még nem volt időm fellépni a netre. Szabi még mindig ko. Ma még szinte nem is evett. 2 körül benyomott egy bébiételt meg fél dl innit és még ma ennyi a bevétel. Egyenlőre még nem jött ki belőle, remélem már nem is fog. Van úgy hogy egy darabig bírja és a következő kajálásnál terít mindent. Majd értekezünk hogy mikor lesz alkalmas és összehozzuk. De ha gondolod ti is eljöhettek ám :P !

Őszintén megmondva én nem is tudom mit tanulák szívesen. De belegondolva a szállítmányozás nagyon érdekel. Most hogy Joci benne volt a kamionozásba kedvet kaptam hozzá. Végülis valamilyen szinten az is kapcsolódik a kereskedelemhez, és azt nagyon szeretem csinálni. Nagyon szeretek jönni-menni, intézkedni, emberekkel foglalkozni, ja és beszélni :) .
 


Sziasztok!
Mézeskalács! Mizu van Tomival? (gondolom nem szopizik, ha te kávét mersz inni ,mert attól tombolhat a baba)
egyébként most volt egy jó kis front teliholddal, nem csodálom...
jön egy újabb takony-időszak így farsang-idejére...
a napos időt minden nap el tudnám viselni... tegnap már a lényom szólt, hogy mennjünk már be... ráizzadt a kabát 8)

Jobbulást nektek!
Ha kell egy jó és finom immunerősítő, csak szóljatok!

Hordócska: akár a párom: szeret jönni-menni, intézkedni, emberekkel foglalkozni, beszélni :lol: (ez utóbbiban a pletykás Joli nénit is lekörözi az utcánkban:)

Cinnamon:
az apukád a Korona cukis szemüveges pasi vagy a bátyád? (ránézésre vagy a tesód vagy fiatalon készítettek téged :wink:
 


lényom javítva lányom - bocsi, néha elírok
 


Gereszke!szopizik...reggel és este.
de enm hatja meg a kávé.....
peig sokat iszom....és rengeteget teázom is és mint tudjuk a tea erősebb koffein mint a kávé csak hoszabb a hatása.
DE megmondom nektek hogy én nagyon trehány anya vagyok amit megkívánok meg is eszem....legyen az chilis bba vagy zöldboró...
hála az égnek nem hasfájós...kb 1 hónapos koráig volt az.

Tegnap jól el szóltam magam a jó idő miatt el is ment........(a nap)
jött helytte eső.......puff :x


Sziasztok!

Rékuc egyre jobban belemegy a betegségbe. :cry: Már nagyon csillog a szeme és többször folyik az orra is.

Hordócska! Nálatok mi a helyzet?

Gereszke! A Korona cukihoz semmi közünk nincs. A Kiwivel szemben lévő cukrászda a miénk. Amúgy apukám nem szemüveges, max., ha olvas.
Te nem dolgoztál a Refiben? Mintha egyszer írtad volna, de már tiszta hülye vagyok, úgyhogy fogalmam sincs. :oops: Ismered P.Editet? Tavaly vált el. Ő Nándika ofija. Nagyon aranyos nőci, kár, hogy nem viheti 4.-ig az osztályt! :cry: + Már előre kész vagyok a gondolattól is, hogy átkerülnek a nagy épületbe. :x

Mézeskalács! Akkor én is trehány anya voltam, mert ettem, amit kívántam. Viszont egyik gyerkőcöm sem volt hasfájós! 8)

Kép
 


:)


Sziasztok!

jaj lányok én már a plafonon vagyok! Szabi egésznap visít mint egy malac, Gergő szájjal és ellenkezik, Joci is kidőlt és a "halálán van", Bencinek is megy a hasa és fáj a mellkasa, egyszóval elég.

Ma voltunk a dokinál. Szabinál valami vírus dolgozhatott, mert tiszta a tüdeje és a torka is. Ma már mindennek sikerült benne maradnia és úgy néz ki valamelyest a hasmenés is kezd rendeződni. Ha nem változik a helyzete akkor pénteken megkaphatja a pneomoccocus szurit.
 


Sziasztok!

Hordócska, te jó ég, nálatok aztán tényleg nagyüzem van! Nem irígyellek! (Befejezem a sajnálkozást, mert ilyenkor mindig úgy járok, hogy másnap nálunk is hasonló lesz a helyzet...) :shock:

Mézeskalács! Holnap, meg holnapután dolgozol?

Milyen sz@r idő van! És ilyet mond egész hétre - esetleg bónuszként időnként hó válthatja fel az esőt. :x

Mikor lesz már végre tavasz?! Vagy legalább pár napig napsütés, hogy feltöltődjünk?! :?: :!:
Kép

Kép
 


sziasztok...igen délutános voltam.
holnap d.e
holnapután egésznapos

na ha eddig nem izgatott a komp téma...olvastátok a kezdőlapot????
Király......

tiszta takony vagyok lányok-majd meg pusztulok.......
És esik,és ez undorító,mindenki dögrováson.pff..

ezért megyek és eszek egy kis csokit:-)

Reductil....
mond ez nektek valamit:?olvastam róla fogyiszer,de csak orvos írhatja fel.hallottatok már róla?vagy olyanról aki használta is?


trehány vagyok én is, Bocsi Mézesklács.
Én csak macikávét merek inni és néha Lacikávét, ahogy a lányzó mondja.
no meg csokimániás vagyok. ez még a kívánós kismamás-zabálás lehet? vagy csak nem tudok uralkodni magamon? mindent megeszek, ami az utamba kerül... (gErgő talán nem üvölt tőle már, de kevesebbet alszik, ha mákosgubát eszem. bepörög..)

Hát félreértettem azt a cukit...és összekevertünk téged a Koronásokkal.

A refiben nem tanítottam. ha a nevem alapján gondolod, az csak a párom exe lehetett.
diplomaosztó után 1 évig a zzzugyerban, utána szülésig Pesten dolgoztam.
 


Sziasztok!

Gereszke! Nem a neved alapján, csak mintha te írtad volna egyszer, de akkor nem. (Hm, de akkor ki lehetett?!) :shock: :roll: Na, mindegy, tényleg el kell gondolkodnom a Bilobil kapszulán!) Akkor jó, hogy áradoztam itt az ofinkról, mikor nem is ismered. :oops:
Van veled megegyező nevű is a suliban? Nem tudtam. Még csak pár pedagógust ismerek, főleg alsós tanítókat, na, de majd jövőre! :x
Édesség: ne is mondd. A férjem szétröhögte magát tegnap, mert a hétre rendeltem diétás kaját ebédre. Ehhez képest, este fini friss kenyérből benyomtam kb. 3 emberes szeletet füstölt kolbásszal, amihez persze lájt kólát ittam, aztán ettem egy vagon csokit. :oops:
Úgyhogy megegyeztem magammal, ilyet többé nem csinálok. Mármint nem rendelek diétás cuccokat. :lol: :lol: :lol:

Mézeskalács! Jó munkát holnapra (is)! A gyógyszerről nem hallottam, de szerintem, ha nem változtatsz semmit az életmódodon, akkor nem sokat ér(het). De nem értek hozzá!

Hordócska! Az eltűnésedből ítélve még nem gyógyultatok meg, sajnos. :cry: Lekopogom, de Réka kedd esti láza óta max. néha köhög és kicsit folyik csak az orra. Remélem nem is rosszabbodik a dolog.

Kép
 


:( szió lányok...hulla vagyok holnap írok most csak felnéztem....hányás hasmenés...most estünk bele.


Jobb reggelt mindenkinek!

Még jó, hogy tegnap meséltem Rékuc jobban van. Aha, lázasnak valóban nem lázas, de egész éjszaka nyűglődött! Szinte semmit nem aludt, így én sem, úgyhogy kész vagyok. A fejem is fáj. :twisted: Amúgy neki jó kedve van... :?

Most megyek, elrepítem a két fiút, aztán valamikor felnézek.

Kép
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron