Új privát üzeneted érkezett!

Örülök, hogy meg voltál vele elégedve! :wink: Én mondtam, hogy jó fej és jó doki! Kép

Szegény Petra! 4 nap, az nagyon hosszú egy kicsinek. De most már minden rendben?
Tomi: ilyen biztosan lesz még, legalábbis nálunk többször is előfordulnak még kisebb "balesetek"! Ilyenkor arra gondolok, szegény, már most edződik. Persze a másik felem meg aggódik...

Kép
 


Sziasztok!

Mi a karácsonyi bevársárlás közepette jártunk úgy Szabival, hogy benne ült a bevásárlókocsiba, apuka a feje fölé pakolta a cuccokat mert már nem fért és véletlen a gyerek fejére pottyant a saját karácsonyi ajándéka. Pillanatok alatt minden színt játszott a feje, de hál ég nem lett semmi baj belőle. De be vallom hogy olyan ideg elkapott, hogy még 1 óra múlva is remegtem.

Nálunk elég mozgalmas volt a karácsony, jöttünk mentünk. Képzeljétek úgynéz ki, hogy anyám rácuppant a férjemre. A hányinger kerülget tőle :x ! Nem igazán tudjuk hova tenni a dolgot, de érik bennem hogy kiteszem a szűrét tőlünk. Gusztustalan.

Ma meg elmentem itt nálunk a nőgyógyra mert szórakozik a havi "mami". Közölte velem a doki hogy le se vetkőzzek, mert meg sem vizsgál. Ha terhes akarok lenni már úgy is az vagyok (de nem, mert védekezünk és tesztet is csináltam) , de ha idegesít menjek el a patikába és vegyek egy tesztet. Majd esetleg jövöhét szerdán menjek vissza ha úgy gondolom. Rendes nem? Majd ünnepek után megkeresem a dokimat, ő legalább ellát.
Szabi is beteg. Még mindig fulldákol. Nem volt a mi dokink, így legalább kapott antibigyót. Elég csúnyán be van gyulladva a torka.

Gereszke teljes felszívódott. Hahó! Hova lettél?
 


Jó reggelt, mindenkinek!

Hordócska! Nem semmi nődoki lehetett! Itt is rendel a kórházban? Mert van 1-2 aki tőletek jár ide. H.Cs. és Sz.A. Az előbbiről igencsak rosszakat hallani! :twisted:
Most ott lakik nálatok anyukád? És mit csinált?????????!!!!!!!!!!! Remélem csak rosszul értelmeztem! :x

Gereszke! Ugye meggyógyultál, és nem azért nem jössz, mert még betegebb vagy?!

Csilla! Kérdezhetek valamit? Ha nem akarsz, nem válaszolsz!
A párod mondta el, hogy mi a helyzet, vagy te jöttél rá?

Van egy ismerősöm (pasi), aki pont 10 éve Szilveszterkor vallotta be, hogy van valakije. A felesége felcuccolt a kisgyerekükkel és ide jött hozzánk majd' 150 km-ről. Aztán a srác is utánuk. Mindent megbeszéltek. Elhelyezkedtek itt, de a pasi őrlődött. Időnként felkerekedett, hogy elmenjen a másik csajhoz, de a családja győzött. Ez kb. fél évig tartott, aztán sosem ment és nem is kereste többé. Persze a srác vezekelt még 1-2 évig, de azóta tök jól elvannak és jobban figyelnek egymásra.
Náluk is hiba volt, hogy az anyuka csak a babával foglalkozott, a férjével nem sokat. Hát, akkor asszem én is fel lehetek készülve...
A 3 gyerkőc mellett, ami szabadidőm marad pl. éjszaka, azt inkább alvással, esetleg nagy ritkán (tegnap) olvasással töltöm, és az összebújás szinte eszembe sem jut! Defektes vagyok, mi?!
Nem tanulok más hibájából! De, ha nem megy, mit csináljak? :cry:

Na jó, nem is fárasztalak tovább titeket, és bocsi, hogy ilyeneket is leírtam! :oops:

Kép
 

 
 

Igazándiból mindíg is voltak jelek...de ő mondta el.és csak ezért maradtunk meg-mert hát részben én voltam am lúdas nem voltam épp toppon azon az időben de hagyjuk is....

Úristen!!!A saját anyád?ez azért nagyon durva,....nincs elég fickó a világban!?Ez nagyon gáz.Rakd jól helyre azért ami sok az sok.

a menszesz....Nekem ugye más a helyzet mert máshogy memntek a dolgok mint ahogy a természet adta-De mé mindíg nem jött meg!!
A doki szerint akár egy év is eltelhet....Ha egyáltalán megjön,mert lehet hogy nem is fog.Ha megjön akkor e méh űgymond átvészelte a történteket-és normálisan működik-ha nem akkor pedig nem.....de mindegy most kisebb gondom is nagyobb ennél! Megyek dolgozni márciustól képzeljétek el!!!4 órába reggel 8-12ig!!!!Lottózóban


Hát, én sem vagyok a topon! És akkor még nagyon lájtos voltam...
Azért remélem a zuram kitart mellettem, én meg egyszercsak visszatalálok önmagamhoz!
mensi: Az enyém elkezdett vacakolni. Eddig max. 1 nappal hamarabb jött, de most már 1 héttel is akár. Persze fogamzásgátlót nem szedek, mert pénzkidobás lenne, meg aztán nem akarom mérgezni a szerevezetem feleslegesen.
Dolgozni fox? Hű! És anyukád lesz Tomival?
Rám is rám jött a válság kezdetén, hogy talán vissza kellene mennem, de a főnök finoman visszautasított. De 2 éves korára számítanak rám - erről asszem már régebben írtam. :roll:

Kép
 


Sziasztok!

Jól értettétek, szabályosan rácuppant apánkra a mamika. Szájrapuszi, nyali nyali stb. Nagyon zavar mind a kettőnket. Tökre kiakadtam a dolgon.

Ez a nődoki már csak itt rendel. Az összesimulással nekem is gondjaim vannak, csak apukának nehéz néha megmagyarázni, hogy este örülök ha letehetem a fejem és nem máson jár az eszem. Na meg 3 kölköc mellett egy kicsit körülményesebb is a dolog
:oops: .

Csilla!

Valahol irigyellek hogy van rá lehetőséged hogy visszamenj dolgozni. Én is szívesen mennék, volna is hova csak épp a gyerekekkel nem segít senki. Pedig néha jó lenne kilépni ebből az őrültekházából és a pénz sem jönne rosszul. Na de nem sírok ez van.

Ha nem tudnék véletlen holnap jönni akkor BUÉK mindenkinek
 


Sziasztok!

Most már komolyan kezdek aggódni Gereszke miatt! Ha du.-ig nem jelentkezik, írok sms-t! (Ha nem felejtem el!) :oops:

Hordócska! Basszus, szavakat nem találok jóanyád viselkedésére!!! Nagggggggggyon durva! Kép

Én még szerintem felnézek párszor. Na, nem azért, mert nem lenne más dolgom, de ilyenkor, amikor tesóm kint van soxor bekapcsolom a gépet, hátha tudunk onlájn kommunikálni.

Mindenki otthon Szilveszterezik?

Kép
 


Sziasztok!! mi itthon lightosban nyomjuk...
vettünk rakétát tüzijátékot meg minden biszbaszt....

Durrogunk és éjfélkor megiszok egy Bacardit-mert a pezsgö nem megy le.....

Gereszke?
A melóhelyen lesz velem kicsi kialakítunk neki egy sarkot!!!
Elég rugalmas hálistennek!!!
Nagyon kell a pénz-nehéz így kettővel.

szerintem ma még felnézek.....de feldobom előtte a lencsét.


Sziasztok!

BUÉK!!!!!

Mi is itthonosan leszünk. A barátnőm férje csalogatja apánkat hozzájuk, de szerintem egy kicsit bunkó dolog csak őt hívni mikor itt a családja is, nem? Pedig nekik is van 2. Egyszóval nem megy senki sehova. Apánk már kicsit ki is ütötte magát, de egészségére.

Majd jövök még.
 


nállunk még nincs semmi mámor....majd lesz!de mint egy 5 éves gyerek lövöldözi kinnt a tüzijátékokat.....a szomszéd kutya meg átjött félelmében hozzánk
:lol:
HA nem jönnék persze mindannyiótoknak B.U.É.K!

mondjuk nálunk et is olyan nap mint a többi......


BÚÉK mindenkinek!

Kép
 


B.U:É.K!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:


már én is vigyorgok........ :oops:


Halihóóóóóóóóó!

Mizu? Még mindenki alszik?! Én is azt tenném, de a kölköcök nem hagynak! :evil:

Gereszke írt sms-t. Él és jól van, majd jön.

Remélem jól telt az estétek! Mi elvoltunk. Kivételesen az éjfélt is kivártuk, pedig soxor elalszunk előtte...

Na, hát további jó pihenést! Megyek, mert a fiaim szétütik egymást. :x

Kép
 


Sziasztok!

Mi már este 9-kor kibuktunk, úgyhogy átaludtuk magunkat az új évbe. Benőke ma lelépett a mamához így lett egy kis nyugi itthon, mert a 2 nagy nem tudja megölni egymást :) .
Jól indítottuk az újévet. Szabival már reggel megjártam a fülészetet, elkezdte ő is a fülezést. Még időben mentünk ahhoz hogy ne legyen nagyobb baj. Még "csak" hurutos a füle így megelőzhető a begyulladás elméletileg. Kapott bele gyógyítós csíkot, meg írt neki a doki antibigyót és antihisztamint, de ne kérdezzétek hogy az mi célt szolgál.
 


Sziasztok!
HÁt hordócska nem semmi hogy lyen fülesek vagytok....kicsinek nekem is mindíg középfülgyulladásom volt aztán 7 éved korom körül már kinőttem---

Ma úgy néz ki járólapoz-(nánk) ha kapunk olyan járólapot amilyet utoljára használtunk az előszobánkhoz,mert van 4 csomag és 6 kéne-remélem szerencsével járunk!


Sziasztok!

Mézeskalács!

Kaptatok járólapot? Az a poén ebben a füles dologban, hogy egyikünk családjában sem jellemző. Én kifogtam, jobban mondva a gyerekek. Majd hónap végén adja be Szabinak a doki a pneo.... védőoltást. Jó volna addig panaszmentesnek lenni, mert Gergőnél is sokat jelentett hogy megkapta. Azóta szinte nem is voltunk fülészeten vele, hogy el ne kiabáljam. Viszont az orrmanduláját mégegyszer ki kell vetetni, mert kiujjult. Alig érteni hogy mit mond.


Jaj lányok ti nem tudom hogy vagytok vele, de én már alig várom hogy hétfőn elkezdődjön az ovi. Az én Gergő babám már tacsra vágott idegileg :roll: . Benővel nincs gond mert ő szinte mindig a mamánál lógott egész szünidőben, ha meg nem akkor itthon gyilkolták egymást az öccsével.
 


mi 6.án kapjuk a szurit....ovi...király!!!nekünk csak 7.én kezdődik-sajna


igen kaptunk!!barnát mert a férjemnek az tetszik-most is rakja még....gusztustalan ronda.de ez van...


BUÉK!!!!!!!!!!!!!!

SŰRŰ ELNÉZÉS ÉS BOCSI CSAJOK!

Vagyok, de csak néha egy icipicit. hétfőtől már több időm lesz- dolgozik a párom és a lányzó is megy oviba.
vergődtem az ünnepek alatt: hasmenésem volt kegyetlen. meg hidegrázás.
ki is maradt az ünnepi "lázas" készülődés, süti sütés...
aztán újévkor a párom is kidőlt: 39 fokos lázzal és hátfájással üzdött az év első estéjén - én meg virrasztottam mellette, ugyanis a láz miatt borzasztó gyorsan kapkodta a levegőt, kalapált a szíve és remeget a hidegtől. egész éjjel vártam h lemenjen a láza, a türcsiborogatást nem engedte.
Jobb hír: még kari előtt megérkezett az úúúúúj ágy!!!!!!! 180 cm széles... még nem avattuk fel minden sarkát, de jól jött, hogy a csajszi elment a 2 ünnep között az anyósomékhoz...
:oops: és így végre ráadásul kezd kialakulni apja és fia (10 hós Gege) között valami kötődés. ugyanis nélkülem Gege sehogy se bírja.
mensi: ? ammeg mi? :wink: jól megvagyok nélküle. állítólag normális. csakhogy senkki nincs a környezetemben, aki 2-3óránként szoptat...

[b]barna járólap [/b]fehér kis szőnyegecskével eltakarható itt-ott. nem lesz az annyira vészes, ha megszáll a lakberendező-ihlet :/
 


szia gereszke!

Barna tippeket köszönöm,de sajna ez olyan ocsmány hogy maximum az ütvefúróvallehetne segíteni rajta :twisted:

De ezt ő akarta a pirod fürdőt meg én-egál....

TÖbbbiek eltűntetek????

KÉpzeljétek mit csináltam...én marha...
Nállunk van fával fűtés is!!ba szoktam gyújtani a szemetekkel,és ez tegnapelőtt sem volt másképp.Fogtam a kis profis szatyrot és elkezdtem belepakolni a papírokat,és nem vettem észre hogy a pénztárcám is benne maradt....20.000 minúsz plusz személyi és jogsi!!!

Ne is mondjatok semmit........
holnap mehetek az okmányirodába!!


Bocs a hibákért de valami baja van a klaviatúrának és hibákat ejt és a szőköz bill. sem működik mindíg-talán ideje lenne kicserélni...


Sziasztok!

Mézeskalács!

Ez elég gáz, főleg mire pótolod, na meg hogy mennyiért. Néha muszály engedni apukának is, de nem lehetett egy kis praktikával meggyőzni?
 


Nekem a húgom volt oly rendes - még kamasz korunkban, mikor még együtt l aktunk-, hogy egy nagytakarítás alkalmával le akarta nyúlni a kis éxxerdobozkámat. sikerült is, de aa zsebe helyett a szemeteszsákba került, és ezt csak 2 héttel később mesélte el...
benne néhány bizsu, ezüst, arany fülbevaló, a kedvenc gyűjteményem... ma is siratom...
bár az akkor se lett volna akkora érték mint most Mézeskalácsé...
szal részvétem...

most olvastam mident vissza...
fogamzásgátló tablettát én se szednék, főleg mert pénzkidobás lenne... a minap még a gumit is csak pocsékoltuk... yeee... két gyerek... :roll:
 


Sziasztok!

Bocsi, az eltűnésért, de a zuram még mindig itthon van, és olyankor szokás szerint ő garázdálkodik a gépen, na, de most elzavartam közértbe, postára, meg Bálintért az oviba. :wink:

Mézeskalács! Ez állati bosszantó lehet! Ráadásul mennyit szívatják az embert, mire minden okmányt újból beszerez...

Hordócska! Fentebb ecseteltem, hogy a férjem még itthon dekkol - még lehet, holnap is -, úgyhogy nekem még várnom kell 1-2 napot a nyuglommal! Ez a hapsi kitesz minimum 2 gyereket!
A fiúkat kicsit azért sajnáltam, meg magamat is, mert én vittem őket az oktatási intézményekbe. Alig tudtam felkelni és őket felkelteni, meg olyan hideg is van... Mire a szünet a végéhez közeledett, egész jól hozzászoktunk a reggel 8-9 órai keléshez. :oops:

Gereszke! Új ágy?! De jó nektek! Ha egyszer lesz pénzünk, úúúúúúgy kivágom a miénket, hogy csak úgy repül! Bár, lehet gyújtósnak még jó lesz. :P Még egy ilyen rontás ágyat!!!
Gumipocsékolás :lol: :lol: :lol:
Én azt sem tudom, hogy jött össze a harmadik gyerkőc :?: :!:

Kép
 


:lol: :lol: :P

ez jó-.....gumipocsékolás,mi megvettük egy éve az ágykeretet 2db cardo matraccal...hát nagyon szép....(földön alszunk...)
ott a legjobb-mióta meg padlófűtés van a mi szobánkban inkább a földön alkotunk!!!AZ legalább meleg és nem nyöszörög :roll:

voltam az okmányirodában,már végezetem.8000 ft-volt mert közben megtaláltam a bankkártyám és a tbm beraktam a babatáskába múlt héten....szem.jogsi,lakcím...ennyivel megúsztam-tanulópénz!!!


Ti nem híztatok az ünnepek alatt? Mert én szerintem vagy 2 kilót simán! Karácsonykor nem, de az új évben szinte folyamatosan eszem. Valahogy le kéne állítanom magam! De hogy?!
Mondjuk amit karácsonyra nem sütöttem meg sütiket, azokat, vagy azok helyett sütöttem a múlt héten. Hihetetlen, hogy nem tudok az édességről lemondani. Ja, és a tésztáról, meg a friss kenyérről sem. Úgyhogy azt hiszem költői volt a kérdésem... :oops: Még egy ilyen 0 akararterővel rendelkező emberrel nem nagyon találkoztam. :cry: :cry: :cry:
Megyek, csinálok valami vacsit, mert éhes vagyok. :x

Kép
 


Lányok!!!

HÁt ti beszéltek???? 60kg-s nádszál anyukák......
Elfér rajtatok.....

Nekem kéne valami tuti fogyókúra mert 80kg vagyok.....a versenysúlyom kb70.ami a magasságomhoz .176cm...tökéletes lenne...szóval.1 hete nem eszem.....semmit csak ha már rosszul vagyok-és semmi!!97kg-mal szültem szültem...17-mínusz és ennyi.nme tudok fogyni,nem megy :cry:
már futottam is...semmi.szauna őv-semmi...nem evés semmi..ááááááááááááá megőrülök!!! :?:


Sziasztok!

Fogyókúra? Na az nekem se megy pedig rámférne, 72 kg vagyok és nem bírok lejjebb menni. Képzeljétek még mindig semmi mensi téren és már lassan 10 napja késik. A teszt negatív és én sem érzem magam terhesnek, de nem is szeretnék az lenni. Gumi? Mi is gumizunk , remélem nem volt defektes :o ! Szerdáig még rávárok és irány vissza a dokihoz.
 


Én a férjemet fogyiztatom, már 13 kg lement 2 és fél hónap alatt. Kicsit átalakítottam az étrendünket, kihagytam ezt-azt és beiktattam egy kis egészséges ételt, de végül is kissebb átalakítással eszik mindent ugynaúgy. Az a baj hogy nekem nincs akaraterőm vele csinálni én folyton bűnözök :oops:, csoki, süti stb.
 


Jó estét, sorstársak!
Üdv a klubban! :wink:
Ezek szerint egyedül Gereszke maradt, aki kilóg a sorból! :lol: Neki tuti nem kell fogynia.

Mézeskalács! De szeretnék 60 kg lenni! De komolyan, már attól is több lenne az életkedvem! Az előbb álltam rá a mérlegre: 66-67 között mozgott! A durva, hogy ennyivel kezdtem a 3. várandósságot és ennyivel jöttem ki a kórházból. Aztán lementem 63-ra, de azt már rég nem sikerül visszahoznom. Nem is értem miért?! Szal, egy 10-est nem ártana ledobnom a 168-9 cm-emhez.
Ma egyébként salátát és párolt gombát vacsiztam ajvárral, ami szerintem tökéletes lenne, ha nem kisértem volna le egy kis csokis nápolyival... :evil:

Hordócska! Megoszthatnád velünk a párod sikerének titkát! :wink: Hátha... :lol: :lol: :lol:

Kép
 


Még visszajöttem kicsit, mert a tesómmal MSN-ezek, mivel holnap jön haza, és szokás szerint a reptéren "csövezik", mert máshogy nem érne időben Londonba Walesből.

Van egy másik "defektem" is az akaraterő mellett. Na jó, több is van, de még ez is állatira idegesít: amellett, hogy elfelejtek dolgokat, néha emberek arcát sem tudom, honnan ismerem, pedig, van, hogy 2 napja találkoztam vele, és nem is először.
Ti nem szoktatok így lenni?
Pl. a Zanzi koncerten is volt pár olyan emberke, aki rám köszönt és gőzöm nem volt, ki is? Vagy épp derengett valami, de nem tudtam hová tenni!
Úgyhogy, ha véletlen valaki mellett csak úgy elmegyek az utcán, akkor sorry! :oops:

Kép
 


Kedves cinnamon......ezt a témát is ki lehetne vesézni-én konkrétan azt nem tudom mi volt tegnapelőtt-szerintem ez ilyen tudatalatti raktározás,csak a fontos dolgok maradnak....arcmemória???nekem nagyon jó-csak épp mikor használni kéne akkor nem működik.kicsit később esik le ki is volt...lsd.a te esetedben a rendelőnél.....

fogyi!Mit mondtam semmit nem eszek ezért alapjáraton kiiktatok minden szirszart....
BÉres cseppet szedek kúrában,és rengeteg folyadékot!!!
igazándiból nagy gáz van....nekem zsírleszívás és bőrfelvarrás kéne(ezt most vicc nélkül...)nagyon kinyúlt a bőröm.


Sziasztok!

Mézeskalács! Na, nemár, hogy tényleg nem csak én vagyok ennyire lökött! Hát, ez most megnyugtat, de komolyan! :D
Kb. 2 hónapja Nándikát vittem vagy hoztam a suliból, már nem emléxem, de, ahogy fordultam ki az utcából, egy csajszi jött bringán és majd' leesett róla, úgy integetett, meg nagyot köszönt, én meg csak néztem hülyén, hogy ez meg ugyan ki lehet, de azért egy sziát kipréseltem magamból. Azóta sem tudom ki volt. :oops:

Úgyhogy, ha véletlen valakivel összefutnánk valahol és nem ismerném meg, vagy néznék ki a fejemből, nyugodtan szóljon rám!
Hallod, Gereszke! Tök ciki, de még téged, sőt a férjedet sem ismerném meg, ha az utcán összefutnánk!
4 és fél éve lakunk itt, de a közvetlen szomszédokon kívül senkit nem ismerek; értsd: nemhogy névről, látásból sem!

Viszont Hordócska! Neked van esélyed arra, hogy talán felismerjelek, mivel veled találkoztam és beszélgettem is elég sokat a kórházban. :lol:

Kép
 


Még egy mondat erejéig visszatérek, aztán holnap jövök újra, mert a zuram megy (végre) dolgozni! :lol: :wink:
Szal, nem tudtok valami naggggyon jó kézkrémet, mert brutál száraz a kezem, kb. mintha leprás lennék. Gondolom olyan kellene rá, ami nem zsíros, inkább vizes, vagy a fene sem tudja, de amik itthon vannak, sz@rt sem érnek, hiába kenem egész nap full vastagon. Ráadásul csípik is a bőrömet rendesen. :cry:
Ja, és az arcom is hasonló, és még pirosodik is egy-két helyen. :?

Kép
 


Sziasztok!

Cinnamon!

Ha gondolod 19-20.-a környékén tesztelhetjük hogy megismersz e még :lol: . Viccet félretéve akkor tájt mennem kell Ceglédre, ha gondolod és nem vagyok pofátlan találkozhatnánk.

Fogyi tippek ( nem nagy dolgok, de nálunk úgy látszik bevállik, majd nyilatkoztok ha véletlen kipróbáljátok) :

-olaj csak minimális, pl. rántott húst a sütőben sütni és épp leheletnyire megspriccelni olajjal, pörkölthöz 4 személyre csak 4 csapott evőkanál olajat szabad 2 fej hagymával
-sültkrumpli szintén sütőben és olaj nélkül
-húst csak soványat szabad: csirkemell, pulykamell, sertéscomb, sertéskaraj
-Lidlbe szoktam venni párolni való zöldéget köretnek, már rajta van a fűszerezés csak meg kell párolni (nagyon finom)
-cukor helyett édesítő
-teljes kiörlésű kenyér szintén a Lidlből
-rizs
-napi 10 perc torna

hát most hirtelen ennyi ami az eszembe jutott.
 


Sziasztok!

A fogyókúrához egy kis segítség lehet: http://www.hazipatika.com/articles/Eves ... EDrlev%E9l

Hordócska! Amiket leírtál, azok nagy részét én már évek óta úgy csinálom! Szerintem nincs olyan, aki nálam kevesebb olajjal főz/süt. Komolyan! A rántott dolgokat nem nagyon szeretem, az olajban süt burgonyát még úgy sem, viszont sok jégsalit és párolt zöldséget szoktam enni. Mondjuk a csirke- és pulykamelltől már undorom van, mert évek óta szinte csak azt ettem! Most rászoktam a sertés- és marhahúsra sütve, persze sovány cuccból.
Úgyhogy a normális kajálásommal szerintem nincs gond, csak az a fránya édességről lemondás - vagy legalább mérséklés - és mozgás menne... :shock:

De jó lenne, ha tudnánk talizni! Esetleg nem szeretne valaki csatlakozni?! Szívesen látok bárkit! :wink: :wink: :wink:

Kép
 


Én is !!!!!
MAjd mindennap megyek majd mert a barátosném 37 hetes terhes és befektették-és mivel én leszek vele szülésnél mindennap meglátogatjuk!


Holnaptól dolgozom!CSüt.8-12ig,péntekenként pedig 8-16ig...szigorúan csak ezen a két napon és tök jó mert a kicsi is velem lehet-de ezt már mondtam-nem nagy pénz havi 40.000ft de ponnt fedezi a torkos kis családom táplálékigényeit :P

Sült krumpli sütőben???áááááá az nem is sültkrumpli! :wink:


Mézeskalács!

Na, az király lenne, ha össze tudnánk hozni egy 'Mi négyen' talit! :wink: Remélhetőleg egyik gyerkőc sem lesz beteg és nem jön közbe semmi!!!
Holnaptól dolgozol? Azanyja! Így én is bevállalnám. Manapság minden forintot nagyon meg kell becsülni!
Azért gyere ám irogatni majd, nehogy megint eltűnj! :wink:

Lehet kapni sütőben süthető fűszeres krumplit, na azt szeretem! De az is havonta 1-2x fordul elő nálunk maximum.
A zuram régebben folyton rántott húst evett szalmakrumplival, de leszoktattam. Legalábbis én igen ritkán készítek neki.

Kép
 


nagyon nem mindegy!fél napra 2500 egész napra 5000 heti 2 nap egy fél egy egész....7500 azaz havi több mint 30,000+ ami nagyon kell!!!mert most 62.000 ft-tal vagyok itthon....vajmi kevés mondjuk az ember jól keres csak sok a kiadás.muszály szóval péntetkenként tutibiztos hogy nem jövök ezentúl-max este



Kép
 


Király regisztráltam is -majd nállunk is átvehető lesz az Anikó bababoltban:-)))))


Sziasztok!

Mézeskalács!

Ugye nem a ti házatokat árulod?

Ma voltam a nődokinál és "hálég csak" egy szép nagy ciszta van a bal petefészkemben ami kezd összeesni és azért maradt ki a mensim. Levetettem a rákszűrést is és még csak a pálcával járt bennem a doki már akkor közölte hogy tele vagyok cisztával. Marha jó :x ! Kaptam gyógyszert ami meghozza a mensit és ennyi. Gergőt meg urológiára vittem, fel kellett szakítani a kukacát. Nagyon humánusan megoldotta neki a doki. Kent rá érzéstelenítő kenőcsöt és egy fél óra múlva szépen felhúzta neki a bőrt nem felszaggatta, mint szegény Bencikémnek a másik doki akinél anno voltunk.
 


ááááááááááááááááááá!!!fütyi gondok-nagyon fosok tőle!teljesen le van tapadva és mindenki ilyeszteget vele.....
nem a mi házunkat anyukámékét-és nagyon el kéne adni-....

mit szóltok a "gázos"helyzethez????
nem semmi..

hordócska!A ciszta sem jó dolog.nekem egyszer volt és nagyon görcsölt a hasam amég el nem hajtották gyógyszerrel addig a falat kapartam.
mellesleg most hogy beszélünk róla nagyon fáj napok óta a jobb ptefészkem-talán vissza kellene menni kontrollra :roll:


Halihó!

Gereszke! Te már megint hanyagolsz minket. :cry: Ez nem szép dolog! Egyébként téged is szívesen látlak Gergő babával! Tényleg jó lenne már végre élőben is találkozni!

Mézeskalács! Majd írj, hogy milyen volt az első napod! :wink:

Hordócska! Te szegény! Egy barátnőmnek is volt 2-3 éve egy gyerekfej nagyságú, ami hozzá volt nőve a petefészkéhez, úgyhogy azt ki is vették. Szegény aggódott, hogy így hogy lesz babája, de tavaly májusban megszületett a gyönyörű, egészséges kislánya!

Fütyi gondok: a mi dokink azt mondta 2 éves koráig ne húzogassuk. Utána viszont minden fürdésnél mossuk meg.
Nándinak ugyan nem lehetett annyira könnyen, mint Bálintnál, de egyikkel sem volt szerencsére gond!

Kép
 


Helló mindenki!

Eltellt ez a négy óra......
holnap 2x4,8-12ig,majd13-17ig....
Tomi jól viseltemegvolt anyuval.holnap viszonnt egész nap bennt lesz velem!szerintem nem lesz gond vele-legalábbis nagyon remélem.
január van-tengés lengés nem volt sok veveő!meg még ki kell ismernem mindent.főleg a kasszát mert ilyen szabványos géppel még nem volt dolgom!


Hahó!

Mézeskalács!

Nyugi nem lesz gond, majd belerázódtok mind a ketten :wink: . Majd szerintem akkor lesz egy kicsit gázosabb a dolog ha a fiatal úrfi útnak indul :lol: , akkor aztán lehet utána szaladgálni.

Nálunk most nyílt egy olyna napközi, ahova bármikor belehet adni a gyereket és akár csak 1 órára is ha nem tudod hova tenni. Szerintem nagyon hasznos dolog az olyanoknak mint én is, hogy hiába van otthon a mama mégsincs segítségem, csak én meg én meg én.

Ciszta. Nekem is fáj a hasam és úgy fel vagyok puffadva mint aki a nem is tudom hanyadik hónapban van.

Fütyi ügyben ha kell valakinek nagyon tudom ajánlani azt a dokit akinél voltunk. Kecskeméten rendel és csak beutalót kell vinni, mert TB álltal támogatott rendelés. Ja és ami nem utolsó, nagyon rendes.
 


pilisen meg szintén most nyílt magánnapközi.egy éves korzól...amikor csak akarod akkor viheted a gyerkőcöt 7 fős csoportban napi800ft-ért ami sztem nem olyan vészes....


Sziasztok!

Mit szóltok ehhez a marha jó időhöz? :twisted: 1 órája -15,5 C fok volt. Én ma nem vittem oviba Bálintot, mert nincs kedvem össze-vissza cincálni a kiscsajt. Vele még megtehetem, de Nándinak sajna menni kell a suliba. Őt anyukám vitte és vagy ő, vagy apukám hozza majd el délután.

Itt, bár, asszem a magánoviban megszűnt ez a szolgáltatás, de a központban van több olyan hely, ahol vigyáznak és foglalkozást is tartanak a gyerkőcöknek.

Jut eszembe: Gereszke! Nem akartok jönni Gergő babával Babusgatóra? Csütörtökönként 11-kor van az I.L. Zeneiskolában. 500,- Ft egy foglalkozás. Remélem jövő héten már lesz, mert eddig mindig beteg volt valamelyik gyerkőc és így elmaradt. :cry:

Mézeskalács: Biztosan hamar belejössz! Az majd biztosan érdekes lesz, ha elkezd startolni a kispasi. :lol:

Hordócska! Hányingered nincs? Mert a barátnőm hasonlóan érzi magát: fáj a hasa, fel van puffadva, viszont 2 hete szinte minden nap hány, vagy legalábbis rosszul van. Tuti nem várandós! Sajna.
Jövő csütörtökre kapott időpontot a dokijához. (Asszem ua., mint akinél te szültél. K.Z.) Te sem tudod magában elérni, ha valami sürgős kérdésed vagy bajod van? Mert én ezen teljesen ki vagyok akadva! Odajár már több, mint 15 éve, otthagy egy vagyont és nem tudja utolérni, ha valami gondja van! :evil:

Kép
 


helló mindenkinek!
Nos most tudtam leülni.ma egész naposak voltunk(Tomi és én)
nagyon jó volt-sőt januárhoz képest még forgalom is szépen volt!Tomi nagyon rendi volt csak úgy mint itthon-mint mondtam van babaszoba is,és el is aludt az ottani ágyiban...és eperkezenét halgattott(amitől én mondjuk ko voltam)tegnap 4 órára-ma 8ra kapzam 8000ft-ot....tökre örülök.ez most nagyon jól jön...
igaz megesküdtem hogy a szakmámban soha többé-de szügség törvényt.......
és faxa kedvezményeket kaphatok egyenesen beszerzési áron.marionne és eperke-és scamp-prince oliver stb.megrendeltem a fa etetőt,ami később íróasztal,mert Petra rommá használta,mindössze 3700ft-ért.hm.nem rosz mi????

nem tudjátok?Cegléden rak fel valaki fogékszert?


még valami!!!

Cegléden rendeznek valahol babazsúrt???Pizzéria étterem stb?Petra 5.szülinapját szeretnénk megünnepelni-de sajna itthon nincs nagy hely,meg norm.helység sem ahol esetleg rendezni lehetne ilyesmit....

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: