Új privát üzeneted érkezett!

Nyanya, Virag, Többiek!!!
Töltögessünk ide!!! A masikra mar orakat kellett varni!!! Pusza!!!Kép
Kép
Virag, itt a kiralyod Sashanak!!!Kép
Vendég
 


KépKépKépKép
Vendég
 


Nyanyaaa!!!

KépKépKépKépKép
Vendég
 

 
 

Szeretettel:

Kép

KépKép
Vendég
 


Szeretettel:

Kép

KépKép
Vendég
 


Kép Hogy fellendítettétek a topikotKép

Úgy örülök neki annak ellenére, hogy ritkán járok erre. De mi az a király? Na most meglesem amásikban, hogy miről is volt szó.

(Csak nagyon halkan merem megjegyezni, hogy lett volna egy lehetőség, arra, hogy gyorsabban nyíljon meg a topik, igaz, várni kellett volna rá pár napot. A szerkesztő archiválhatta volna...Kép)

puszi
sasha

Kép
 
 


Sziasztok!
Na itt egy kis mikulásos. Lassan aktuális lesz.


Kép
Kép
Kép

sasha

Kép
 
 


MeglestemKép
Arik vagytokKép

sasha

Kép
 
 


Önarckép:Kép
Kép

Pillangók:KépKép

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Borcsa!Ez nem is hasonlít.Seprűt nem láttam nálad.Kép

Kép
 
 


Hello! A többi topicban is van 1 csomooo Viraaag, meg Banya (Borcsa, Neked is!!!), Kukacz stbstbstb...
Sasha, jaj, de huncutok ezek a szerkesztök!!!
Pusza!!!Kép

Kép

Kép


Irjatoook! Majd, ha ez is lassan nyilik, nyitunk ujabbat!!!

Kép
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Szeretettel:

Kép

Kép
Vendég
 


KépKépKépKépKépKép
KépKépKép
KépKépKép
KépKépKép
KépKépKép
KépKépKép
KépKépKép
KépKépKép
Nyanya
 


Nyanyus!!!Ez cuki!!!
Nesztek, néhany béjbi!!!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Kukacz!

Jobb ötletem van! Addigra archiválják a régit és amíg azt megint telenyomjuk GIF-ekkel, addig ezt is archiválják... és így tovább. Vetésforgó?Kép

Kép
sasha

Kép
 
 


Nyanya!
A többi betűt nem raknád ide be?

Titati
 
 


Titati
sajnálom, de mindet felraktam ami megvolt nekem, de engesztelésképp itt van egy-két link, ahol le tudtok tölteni gif-eket Kép

http://www.animationcity.net/animcity.htm

http://www1.gograph.de/fusion/DE/DisplayCategorie/Category01.cfm?Position=14043& jmpfos=1

http://www.animfactory.com/af_flags_poles_australia_page_ab.html

Jó válogatást
KRiszta
Nyanya
 


Sasha
jó ötlet Kép
Nyanya
 


Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
 


Kép


Kép


Kép

KépKép
KépKép
 


Nyanyanak!!!Kép

Sasha! Bocs, ha hülye vagyok, de hol itt, hol ott???Kép
Vendég
 


Kukacz
Igen én úgy értelmeztem Sasha ötletét, hogy ha a régit archíválták akkor mehetünk vissza és ha megint betelt akkor ide és így tovább, A dátumból úgy is látjuk, hogy éppen melyik az aktuális.
Kriszta
Kép
Nyanya
 


Eddig ez a legjobb Nyanya, használni fogom aláírásnak köszi
Kép
Nyanya
 


Sziasztok

Elnezest hogy bele szolok, de surubb es automatikus archivalast erhettek el, ha 1 hozzaszolasba 1 kepet tesztek. Ez segitene gyorsabb letoltesben is. Ha jol tudom 60 db hozzaszolas eseten, elso 40 kerul archivba automatikusan szerkesztotol fuggetlenul.

Napocska
 


Napocska
köszi az ötletet. Ezt nem tudtam. Már én is gondolkodtam, mi alapján történik az arhíválás, most már végre ezt is tudom Kép
KrisztaKép
Nyanya
 


Napocska! Eleinte csak 1 képet tettem, aztan elkapott a laz...Kép

Nyanya! Nagyon örülök!!!
Kép
Vendég
 


Kukacz
Minek örülsz ennyire??

OFF
Azon gondolkodom, hogy érdemes-e kimennem a nagynénémhez, hogy bizoban vásárolgassak. Te tudsz jó helyet? Nem akarom ezel terhelni egyik topikot sem. Külbenél mailt?
Kriszta
Nyanya
 


Nyanya! Annak örülök, hogy teccc a nyanya. Hehe, pont ma gondoltam, irnom kéne mar Neked, ha mar ilyen klasszul 1masra talaltunk az idétlenkedésben. De ez OFF.
Ez nem:

Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Ezt a linket nézzétek meg: http://www.nyugat.hu/tanczos/mikulas/mikulas/santa_anim/ Nekem tetszik. Kép
Virág
Virág
 


Kukacz
használom is aláírásnak Kép
Tényleg már mindjárt itt a karácsony Kép

Virág
letöltögettem az összes Mikulást, köszi Kép

Kép
Nyanya
 


Szivi. Kép
Virág
 


[color=#ff0000] Kép
Nyanya
 


Köszi. Kép

Kép

Kép
Virág
 


VIRAG!!!Kép Utooolag BOLDOG NEVNAPOT!!!

Kép
Vendég
 


NYANYA!!! Soksoksok boldog szülinapot a Picurodnak!!!KépKépKépKépKép

Végül hogyan ünnepeltetek??? Milyen torta lett???KépKépKép



Kép
Vendég
 


Nyanya!!!

Ezt meg Neked:

Kép
Vendég
 


Kukacz
köszi, még nem volt torta, majd vasárnap lesz, mert akkor jönnek anyuék. Anyukám csinálja a tortát. Nem merek venni, mert ki tudja mi van benne.
Na megyek és kitisztítom a kéményem Kép
Kriszta
Nyanya
 


Sziasztok lányok!Nagyon jók a giffek itt is és a másik top.is.néhányat én is mutatok hátha tetszenek!Nézzétek el ha egyszerü csak kezdő vagyok!KépKépKépKépHát ennyi puszi evetke
 
 


Evetke!!! A Mikulasos szuppper, ezt fogom hasznalni a Karacsonyos méleimen!!!Kép Köszike!

Kép
Vendég
 


Köszike a biztatást a tieitek is nagyon aranyosak!Itten-e van még pár db!KépKépKépKépPuszika
 
 


Kép

KépKép
Vendég
 


KépKépKép
Vendég
 


KépKép
Vendég
 


KépKép
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nagyon tetszik ez az oldal, nagyon sok giffet sikerült is letöltenem a levelező progimba, de csak az e-mailnél tudom őket használni.

Tudnátok nekem segíteni abban, hogy ha a társalgóban írok, akkor hogy kell beilleszteni őket???

Kérlek írjátok le nekem!

Előre is nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Köszike

Sziasztok

Sziszike

Kép

 
 
 
 
 


Nyanya!Sziszike!
Nyanya, kkor gyüssz, vagy nem a nagynénihö???Kép

Sziszike! Haaat ugy, hogy kattintasz ide a melléklet feltöltésére, utana megkeresed a képet, vagy gif-et, amit fel akarsz rakni a tallozas gombbal.(Vszinü, hogy a Te dokumentumjaid között lesz a kép, rakattintasz a nyitasra, majd a feltöltésre. Nem tudom, érthetö-e igy???Kép Ha nem, majd Nyanyus leirja...


KépKépKép
Vendég
 


KépKépKépKép
Vendég
 


KépKépKépKép
Vendég
 


Kukacz
Idén már tuti nem, eléggé pénzszükében vagyunk, meg elég nehéz megszervezni, mert nekünk nincs kocsink és megkéne kérni v.kit, hogy jöjjön ki velünk. Már említettem egy barátnömnek, majd meglásssssuk. Ja és Ö nem tud Friburgban bizót, Aarauba meg már nem tudok menni Kép

Sziszike
várom a gifeket Kép

Kriszta

Kép Kép Kép
Kép
Nyanya
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: