Új privát üzeneted érkezett!

Te hülye analfabéta!!!!!!!!
Itt senki nem cikizte a csinos csajokat, max Rékát, de őt sem az alakja miatt!
Itt egy valaki cikiz, de inkább bunkózik, és az te vagy!!!!
Te írtad Cilinek, hogy biztosan dagadt. De te akkora seggfej vagy, hogy még azt sem tudod az agyadban megtartani, amit legutóbb írtál!
anti-névtelen
 


Az semmi, de visszaolvasni sem tud! KépKépKép

anti-névtelen,

nyugi!
nem éri meg az ilyenen felhúzni magad!Kép
Nézz ki! Ugye milyen gyönyörű? Vagy nézz ráa gyerkőre! Kép
 
 


http://www.holgyvilag.hu/main2.php?pos=1_10_1&cikk=6070

Mennyire változott meg az élete Milán érkezése óta?
– Gyökeresen… Kevésbé vagyok önmagamnak fontos, nem számít például, hogyan nézek ki. Még szoptatok, nem akartam fogyókúrázni, ilyenkor nem is lehet. A harmadik hónapot töltötte be Milán, amikor elkezdtem a Bacchanáliát. Nyár volt, de én otthon voltam Milánnal, zenéket kerestem, és olvastam. A koreográfia igazából a próbákon született meg, bár néha éjszaka bementem a táncterembe…

A múltkori hölgyvilágban találtam Bozsik Yvette-tel egy beszélgetést, a lustábbak kedvéért kiszedtem belőle a topik témájába vágó részt.
Pedig ennek a csajnak a test nem a cél, hanem a munkaeszköze. Ő is visszament dolgozni, de nem 3 hetes baba mellett, hanem 3 hónapos mellett! És tuti, hogy nem lesz belőle egy dagadt, fodroshájú, punnyadt nő, de átmenetileg vannak fontosabb dolgok is, mint a cm-ek, kg-ok. Ugye, RR?
idegbeteg kukkolónknak
 

 
 

Az elhízott anyukák még mindig a mentségeiket keresik. Pedig nincs Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Röhögök rajtatok
 


Tudod, egy valamit nem értek, te beteges lélek!
Miért nem a túlsúlyosok topikjába írogatod a bölcsességeidet, ott biztosan megtalálod azt a közönséget, akinek igazából szólni szeretnél.
Vagy félsz, hogy pillanatok alatt ízekre szednének és szétpaszíroznának?????Kép
Megérdemelnéd!!!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Mert itt gyülekezik a sok irigy liba, akik szegények azt hiszik, hogy attól, hogy ocsmányul leszólják a jó csajokat, attól ők kevésbé lesznek rondák és zsírosak.
Röhögök rajtatok
 


Lányok!
Én azt csinálom, hogy leírom, aztán kitörlöm! Kép

A múltkor is abbahagyta, amikor nem reagáltunk rá! Ahhoz is hülye, hogy megkeresse a topicot! KépKépKép

Szóval, kérlek benneteket, hogy nagy levegő, és peregjen le ez az ostoba fecsegés! Kép
 
 


Ez a topic már nagyon régóta nem RR-ről szól. Engem nem érdekel, hogy RR mennyit hízott a terhesség alatt, itt _nem_az_a_lényeg_. A többiek sem amiatt cikizték, hogy ad magára. Ezt énis helyesnek tartom, egy nő igenis adjon magára! Csak ne a gyereke rovására. Ez a lényeg. Aki mindig lepasszolja a gyereket, hogy mutogassa magát, az ne szüljön.
Azt olvastam, hogy RR pszichológushoz jár, mert nem bírja feldolgozni az őt ért bántásokat. Nos nem ő az egyetlen "híresség" aki szült. Tudtommal a többiek sem híztak viziló méretűre, mások is csináltak tornakazikat (jókat) csak nem pakolták ki az egész életüket a nyilvánosságnak. Ők tudhatták volna mit vállalnak ezzel. Senki sem kényszerítette őket. Lehet a szülés idejére/után visszavonulni, ahogy sokan teszik, nem pedig szilikoncsöcsöket mutogatni. Ilyen egyszerű. Talán nem mentek volna tönkre anyagilag. A gyerexülésből pénzt csinálni ez az undorító, nem pedig az, hogy ki hány kilót hízik-nemhízik.
Ezenkívül Norbipapa azon nyilatkozata, hogy szerencse, hogy egészséges lett Lara, ezen izgultak egész végig, mert ha nem így lett volna a karrierje is tönkremegy. Na? Lényeg, hogy tudja mi a fontosabb.
Más jellegű dolog, de sokakat felháborított, hogy a Crocodile Hunter Steve belógatta az egy hós dedet a krokikhoz, vagy Jackson kilógatta a gyereket az erkélyről. Ha az ember nyilvánosan csinál a többségnek nem tetsző dolgokat, számoljon a következményekkel.

Jah, most jöhetnek a "támadások, hogy bizti irígy vagyok Jacko bármely pillanatban leeső orrára, vagy Steve kigyócsmarásaira Kép Kép Kép

tm

Igazándiból csak az IQszegény bunkókára vagyok irígy! Hogy mennyi ideje van kismamikat szórakoztatni Kép Melóhelyen a főnök mit szól ehhez? Vagy büdös a meló és otthon punnyadsz?

Jaéspersze csóró is vagyok. Nehezen nyögöm ki a havi 12 000-ret internetre. Gyerekem szájától vonom meg a falatot, ami persze nem baj, legalább nem lesz olyan dagadt, mint az anyja Kép Kép Kép
tm
 


Bocsi Solya, kikívánkozott Kép

Többet asszem nem pocsékolom a drága időmet erre Kép

tm
tm
 


Inkább bezabálom ezt a zsíros csülköt, utána az egész dobostortát, mert dagadt akarok maradni, hogy hitelesebben büszkélkedhessek az önfeláldozó anyaságomra!
tm
 


Lányok!
Itten: http://mysite.verizon.net/vze1w13x/plusz.html van egy nagyon jó, BMI és kalóriaszámoló progi.
(suly.exe) Le kell tölteni, DOS ablakból futtatni. És nem meglepődni az eredményen! (Az én pudvás popómra pl. a progi szerint még feljöhet min. 5-6 kilócskaKép)

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Köszi a tippet a Dr.Spock féle ideális súlyszámolásra! Nagyon jó! Nincs is rajtam sok felesleg.. Csak jó lenne tudni, hogy a megadott kalória vonatkozik arra az időszakra is, amíg szoptat egy kismama. Tudja valamelyikőtök?

Kép
Kép
 


macskási,

én biztosan várnék a szoptatás végéig Kép Utána hajrá! Kép

dbarbi
DBarbi
 


A Várandós mamák könyve szerint az első 3 hónapban +480 kcal, a 6. hónapig +550 kcal. Aztán nyilván aszerint csökken, ahogy a ded más-evése nő, de ezt már nem részletezi a cikk.
Szopi közbeni diétázásnál extra fontos a sok-sok ivás!
Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Köszi csajok. Igazából én már rég el akartam kezdeni a diétát, de a családom büntetéssel tiltotta meg, amíg szopizik a fiú. Úgyhogy várok még. Igazából semmivel nem eszem többet, mint a terhesség előtt, de mostmár megérzem, ha délelőtt nem eszem egy falatot sem. (leesik a cukrom, idegesebb vagyok, stb...) Tehát egyenlőre maradok így, ahogy vagyok. :-(
Viszont kaptam karácsonyra szolibérletet :-))
A barna slankít :-))))))

Kép
Kép
 


Sziasztok! Olvasva ezt a töméntelen mennyiségű ostobaságot csak azon gondolkodom hogy e mocskolódások irója még nem jött rá/ ehhez nem kell orvosnak lenni/hogy minden alkat kérdése vannak olyanok akik genetikailag" tehénkék" és vannak olyanok akik tudják tudatosan befolyásolni a testsúlyukat jómagamhárom gyermeket szültem szülni 78kg-al mentem a ded egyéves szülinapján 56kg.voltam és pedig ettem jókat és talán nem is keveset de tornáztam is egy kicsit és ez az eredmény...de akkor sem kéne azokat piszkálni akik nem férnek bele a 38-as méretbe...attól még lehetnek igen jó!!!!!! Anyák!!! és nem sztárok
Kelemen Péterné
 


OFF! OFF!

"tm", Magyarorszagon valoban 12.000 Ft az internet dij havonta???? Ez nagyon brutal! Kép
Miert ilyen qrva draga???
Oszinte reszvetem.Kép
csodalkozo
 


Csodálkozó!

Valóban ilyen drága és akkor még nem beszéltünk a modemesekről, akik a telszámlába beépítve kapják a súlyos számlát! Nálunk volt 35.000 is egy hónapban anno! Na az aztán a durva!

Süti
 
 


Nekünk 10 ezer, és korlátlan ADSL


Annak üzenem aki röhög a dagadt nőkön . csak azt tudnám hogy férfi vagy nő vagy?????? akármelyik siralmas tudod miért??????????? mert én nem takarózom az anyasággal és nincs is szétplöttyedve a testem pedig három gyermeket szültem és a környezetemben senki nem mondaná meg...azért siralmas mert ha férfi vagy akkor kiváncsi lennék rá hogy hogynéz ki a barátnőd???? 40 kilós vasággyal együtt???... ha nő vagy akkor meg nincs is mit mondani...
Kelemen Péterné
 


Jajaja, sajna 11 990 a chello. Anno, mikor modemes voltam, volt 55 000 is telszámla. Most olvastam az indexen, hogy mindenhol olcsóbb, még a szlovákoknál is...c'est la vie Kép

tm
tm
 


semmi, gyökér a nevemben írkál Kép

tm
tm
 


Lányok!

Nyitottam egy topikot regisztráltaknak, ha van kedvetek ott folytatni, talán egy kicsit épületesebben. Itt van kettővel ez alatt.
És légyszi: kis önmérséklet!
 
 


Én nem is ócsárolom a Rubint Rékát csak rávilágitok arra hogy aki arra válalkozik annak számolnia kell azzal hogy nem fog úgy kinézni mint 18 éves korában mertugye tudjuk mi zajlik le egy nő testében azáltal hogy kihord egy gyermeket és megszüli... persze vannak kivételek mint jelen esetben is ... de a hangsúly nem ezen van ...a másik hogy addig amig engem a férjem úgy!!!!! szeret ahogy vagyok és mielőtt még rá is bunkó megjegyzést tennél elmondom hogy egy intelligens ember aki nem a kilókban és a narancsbőrben méri az embert és még egy kérdés ha majd a barátnőd szül neked egy gyereket és netán narancsbőrős lesz a combja akkor kidobod az utcára??????????
Kelemen Péterné
 


Hihetetlen mennyi az arrogancia és a bunkóság egyes tyúkokban, csak azért mert regisztráltatják magukat és ezzel feljogosítva érzik magukat arra, hogy lebunkózzanak másokat, akiknek más a véleményük. A topicnyitónak nem sül le a bőr a pofájáról? Mi is a topic címe: R.R.- a tökéletes anya. Hogy lehet valakiről ilyen topicot nyitni? Bezzeg ha kedves regisztált hölgyeményekről valaki hasonlóan sértő topicot nyitna, sírna a szája, meg mindenkit lebunkózna. Réka egy nagyon csinos nő, soha nem fog segélyért sorba állni, fel fogja tökéletes anyagi körülmények között nevelni a gyerekét. A írásokból ítélve nektek az fáj, hogy csinos, elegáns, megnézik a férfiak, és elég pénzt keres. Arra nem is gondoltatok, hogy a kazettáit jórészt a meghízott, de magukra adni akaró hölgyek veszik? A toleranciátok a nullával egyenlő, aki nem azt mondja amit hallani akartok az bunkó ugye? Ti olyan tökéletesek vagytok?

Névtelen, és az is maradok, de lehetnek Jucika, Mucika, Andi, meg más hasonlóan gyerekes nicknév.
Névtelen
 


Névtelen!

És az nem furcsa, hoyg a "másik oldal" milyen stílusban ad hangot a véleményének? Énis azt mondom, hogy Réka egy csinos nő, nincs ezzel semmi baj.
Irígy nem vagyok rá, jó körülmények közt élünk, gyermekemnek még több is van, mint kéne és tükörbe is tudok nézni, igenis adok magamra és tetszem a pasiknak. Erről ennyit. Egyik babanetes csaj sem nyilatkozott olyan alpári módon, ahogy azt ti teszitek. Erről meg ennyit.
noname
 


Ízlések és pofonok, szerintem Réka túlságosan gebe és ezzel az anorexiás fiatalok táborát fogja csak növelni sajnos.
Névtelen
 


Nem hozta vilagra, kikaptak belole, mert nem akart "szenvedni". Ezt is ok nyilatkoztak, ha mar itt tartunk.
nem zsiros liba
 


zsíros liba!
Na és? A császár egy sokkal emberségesebb szülési mód, mint a "természetes". Az én nejem is császárral szült 2x, és gyönyörű izmos maradt a puncija, nem egy olyan tágas hodály, mint a simán szült nőké! Ez is szempont sajnos bizony, hölgyeim!
pistikeferikecuncika
 


Ezek szerint az emberek sok ezer évig embertelenek voltak?
Szerintem a szülésnél a gyeke érdeke is fontos. VAgy ez sem emberséges? Félretenni néha a saját érdekeinket? A gyereknek a sikeres alkalmazkodáshoz sokat segít a születés alatt a szervezetébe kerülő stresszhormon. Több a komplikáció a császárnál mindkét a nőnlé és a ygereknél is. Az más, ha egészségügyi okai vannak. De azért, mert így izmos marad a punci! Ez elkeserítő. És a nejed fel sem kel a gyerekhez, mert ha éjszakázik akkor karilkás lesz a szeme???????
Sötétség, iszonyat, döbbenet.
Most névtelen
névtelen
 


Ha történetesen Rubint Réka kérésre szült volna császárral, ahhoz sem lenne közötök! Miért fáj nektek, hogy nem akart tovább szenvedni? Nem egy nőt ismerek, aki kérésre császárral szült, imádja a gyerekét és bármikor szülné császárral a következőt. Csak ordítva és fájdalommal lehet szülni a XXI. században? Ne röhögtessétek már ki magatokat. Mindenkinek adott ma már a lehetőség hogy császárral szüljön, akinek csípi a csőrét, hogy más úgy szül, mi a francért nem él a lehetőséggel.
Névtelen
 


Jaj, persze a net ingyen van ám! Többség itt kiba csóró lehet Kép
Névtelen
 


Ja igen! Kezdjétek már el, hogy milyen undorító természetes úton szülni! Csak ezzel a dumával nem jó helyen jártok, ez a BABANET és többnyire erről szól. Szerencse, hogy kevesen vagytok ezzel a véleményetekkel. Azaz kevesen van az az egy?
Az a kár, hogy gyereke minden hülyének lehet. Tökéletlen egy világ.
Névtelen
 


Röhögök a dagadt nőkön
Nem regisztrált felhasználó
Elküldve 2004 Január 28 szerda - 18h 25:

--------------------------------------------------------------------------------
A 38-as méret már igencsak tehenet feltételez!

****

A végén még kideül, hogy pedofil is vagy Kép, mert M.o. a kiskoruak hordanak 36-os méret alatt.
Ugyanis a normál női méret 38-nál kezdődik a 36-ot bakfis méretnek hivják. Kép
xyz
 


Szomorú, hogy az élet legcsodálatosabb eseményét undorítónak találjátok Kép Erre már nincs mit mondani...a saját gyereketek is undorító? Kép Vagy ti magatok? Na mondjuk ebben biztos vagyok..
Névtelen
 


Ha a gyerek majd megkérdezi, hogy hogyan született, mit mondasz? Kisfiam, az annyira undorító volt...gratula!
Névtelen
 


Én igy névtelenül erre az egészre annyit hogy a világ elkorcsosult és ha valaki az élet legnagyobb misztériumát undoritónak titulálja és az ember legdrágább kincsét mert nekem a feleségem és a gyermekem az ,a feleségem aki megszülte / én is bent voltam/ ÉLETET ADOTT!!!!!!! a gyermekemnek, azt leundoritózzuk és ilyen hangnemet használok avval szemben akit a világon mindennél jobban tisztelek azért mert ÉLETET ADOTT a gyermekemnek aki az életem a vérem a testünk egy darabja.?????? milyen világ ez????? a Feleségem egyébként ma is olyan mint amikor megismertem merthogy kulturált normális emberek vagyunk és egészségesen élünk...
Névtelen
 


Ez a topic egyszerűen undorító.
Névtelen
 


Szerencsétlen dr rómeó,
az tuti, hogíy nem vagy orvos, akkor tudnád, hogy sürgős, ún.- életmentő császárnál a mai napig altatnak. Illetve akkor is, ha a spinális érzéstelenítés vmilyen okból nem sikerül.
Máskor ne járjon a szád...
Névtelen
 


Ja, és császárnál nem epid. érzéstelenítés van, hanem spinális.
Legalább nézz utána, ha már irkálsz vmit...
Névtelen
 


Császárnál is epidurális érzéstelenítés van már manapság. Persze csak a jobb helyeken. Csóróék ezt nem tudják?
dr. júlia
 


Azt nem tudom megérteni hogy egy amúgy teljesen egészséges szülő nőnek miért kell a szülés időpontjában / persze ha nem életveszélyről van szó/ egy hasi műtétre vállakozni a hozzátartozó érzéstelenitéssel együtt ami ugye tudjuk kockázatokkal jár , épeszű ember hacsak nem kell a műtőt nagyivben elkerüli . A szülés pedig a világ legtermészetesebb eseménye az ember életében. Vagy az a tökéletes anya manapság aki császárral szül hogy nehogy a nemi szervén csorba essen és a szülés előtt két héttel ugrál mint az eszelős. Kár hogy nem ir ide egy olyan orvos aki vállalja hogy orvos és megmagyarázná ezeket a dolgokat azoknak AKIK NEM ÉRTIK... azért megjegyezném hogy láttam már kismamát a műtét után sirni hogy soha többet műtét .
Névtelen
 


Egyetértek veled Fanno itt vége ennek a topicnak...
Névtelen
 


Napok óta gondolkozom, hogy kérem a szerket, hogy úgy ahogy van az egészet törölje. Ez borzalmas. Az tart csak vissza, hogy nem én nyitottam, igy nem az én dolgom.

Zsunya

 
 


Az archívban van egy link, Borcsa linkelte, ott megtalálod. A 173 cm-hez 62-74kg-t mond ideális súlynak.
 
 


http://masszazs.uw.hu/narancsbor.html

HOGY ALAKUL KI, ÉS MI IS VALÓJÁBAN A NARANCSBŐR?
A zsírsejtek a mozgásszegény életmód,a helytelen táplálkozás, és a biológiai, környezeti ártalmak következtében lerakódnak. A sejtek összecsomósodnak, és a bőr felső rétege felé türemkednek. Közben elnyomják a kisebb véredényeket, akadályozzák a sejtek oxigén-, és tápanyagellátását. Ezáltal a sejtek között felgyülemlik a szövetekben rejlő salakanyag és folyadék. A bőr kitágul, és a meggyengült kötőszöveten bemélyedések, horpadások keletkeznek.
xyz
 


http://www.mcd.hu/netdoki/bor/030721nd.htm

...
Keserű narancs

Micsoda megkülönböztetés! Miután a férfiaknak lazábbak és kevésbé ellenállóak a kötőszöveteik, a narancsbőr – orvosi nevén cellitisz – inkább a nőket sújtja.

Amennyiben a kelletténél több zsír jut a szervezetbe, a felső bőrréteget nyomva, a sejtben megtapadva "összecsomósodik", ez rontja a bőr vérellátását. A csomók gátolják a sejtek tápanyagfelvételét és a sejtek között a szövetekben folyadék halmozódik fel. Az ilyen súlyos terheknek kitett kötőszövet rostjai – engedve a nyomásnak – azután megnyúlnak és a bőrfelszín "narancshéjas" lesz.

Érthető, hogy a szebbik nem képviselői nehezen viselik, ha kénytelenek dimbes-dombos, cellulitiszes bőrüket a nyári melegben fedetlenül hagyni. A csontsovány nőket ez a veszély nem fenyegeti, csak a hormonjaik működése miatti moletteket. Az ösztrogén – esetükben – nem csupán a zsírsejtjeik elosztását irányítja, hanem a kötőszövetet is felpuhítja. E folyamatot a helytelen táplálkozás és a mozgásszegény életmód jelentősen felerősítheti.

Mit tegyen, hogy ne így legyen? Sürgősen változtassa meg az étrendjét! Mondjon búcsút a zsíros húsoknak, egyen csirkét vagy halat. Fogyasszon sok gyümölcsöt, zöldséget és különböző sovány tejtermékeket. Nem utolsósorban részesítse előnyben a korpás kenyeret és -süteményeket.

Az, hogy kit ver meg a sorsa a narancsbőrrel, már csecsemő, illetve kamaszkorban eldől! Viszont az, hogy mit tesz e boszszantó apróság kifejlődése ellen, már a gondolkodó, cselekvő felnőtten múlik.
...
xyz
 


http://wwww.hazipatika.hu/articles?aid=20011122133810

A narancsbőr és a masszázs





1/3. oldal





A bőr testünk legnagyobb szerve, mely kapcsolatban áll egész szervezetünk működésével. Ha bárhol zavar keletkezik, ez a legtöbb esetben bőrtünetekkel is együtt jár.

Bőrünk három fő rétege:

hámréteg
kötőszöveti réteg (vagy irha)
zsírréteg (vagy bőralja).

A hám legfelső rétege a szaruréteg, amely úgy keletkezik, hogy a hámsejtek alulról felfelé tolódnak, ellaposodnak. Sejtjeik a bőr felszínén élettelen, lemezes szerkezetű szaruréteget képeznek, míg végül ezek a mag nélküli, elhalt szarulemezkék lekopnak, "lehámlanak".

A hámréteget a kötőszöveti rétegben lévő hajszálerek táplálják. Azoknál az embereknél, akik sokat ülnek és keveset mozognak, e hajszálerek közül lényegesen kevesebb aktivizálódik, ily módon a bőr anyagcseréje is rosszabb.

A narancsbőr és a masszázs





2/3. oldal





Masszázs hatására e hajszálerek (kapillárisok) aktivizálódnak, vérbőség keletkezik, emelkedik a bőr hőmérséklete, olyan kémiai anyagok termelődnek, amelyeknek értágító hatásuk van, ezáltal élénkül a vérkeringés. Ez a szövetek jobb táplálásához vezet, felgyorsul a sejtek anyagcseréje is.

A dörzsölő fogások hatására az elhalt hámsejtek a bőrről leválnak, ami fokozza a mélyebben fekvő fiatal sejtek növekedését. Fokozódik a bőr rugalmassága, a faggyú- és verejtékmirigy-elválasztás, ami a hőszabályozó folyamat kiegyensúlyozottabb működéséhez vezet.

Fokozhatjuk a masszázs hatását aromaterápiával. Ilyen aroma a boróka, a cédrus, az édes narancs, a grapefruit, a szőlőmag és az illóolajok.

Méregtelenítő, nyirokkeringést stimuláló, serkentő hatásuk miatt eredményesen használhatók a narancsbőr elleni küzdelemben. Természetesen itt is óvatosságra intek mindenkit!

A narancsbőr és a masszázs





3/3. oldal





Az illóolajok, aromák nagyon jó hatással vannak szervezetünkre, de ezekkel is óvatosan kell bánni, ismerni kell őket ahhoz, hogy ne okozzunk velük kárt magunkban.

Egyes esetekben a bőrből allergiás reakciókat válthatnak ki, és bizonyos olajok pl. terhesség alatt, kismamáknál, kisgyermekeknél és néhány betegség esetén nem is alkalmazhatók.
xyz
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron