Új privát üzeneted érkezett!

Ja és visszamegyek a kórházas topicomra szemétkedni. Mindenhol kellenek a Névtelen bepofázók. Ez egy ilyen ország.

Jó éjt!

Jaguár I.
Névtelen
 


Ez most komoly? Hogy van két gebe nőd is a pudvássegű asszony mellett? Kedves jaguár! Ez azért sokkal undorítóbb, mint ha egy nő elhagyja magát, mert neadjisten depressziós lesz vagy csak mert nincs akaratereje lefogyni.
Ezzel ugyanis nem aláz meg senkit. Viszont te megteszed a feleségeddel.
Judit
Judit
 


Csajok, fuldokló irigységetekben baromságokat beszéltek.
RR melleibe 2001-ben került szilikon. Ha volna halvány fogalmatok ennek a menetéről, akkor tudnátok, hogy az implantátumot a mell és a mellizom ALÁ ültetik be, tehát a későbbi szoptatást semennyire se befolyásolja.
RR egyszerűen túlfogyta magát a terhessége után, most meg nyilván nem végez mellizom-gyakorlatokat, MERT SZOPTAT, emiatt a több, mint 2 éve beültetett szilikonjának most kilátszik a pereme. Zágsón Kép

Máskülönben én is megvetném a feleségemet, ha elzsírosodott volna a valaga a gyerekek miatt. Azért, mert amikor megismertem, akkor egy önálló gondolkodású, érvényesülni tudó, tiszteletre méltó akaraterejű nőbe szerettem bele, és ezt csúfolná meg, ha a terhességre való hivatkozással zsírosra zabálta volna magát. Nem így történt, volt szerencsém látni, hogy bizony néha nehezen állt ellen a habos-túrós sütiknek, de ellenállt, és most 2 gyerek után is egy vonzó, karcsú, feszes testű nőben gyönyörködhetek nap mint nap.
Ez akkor is élmény, ha nektek kellemetlen lenne ezt megérteni.

Üdv. December
Névtelen
 

 
 

Drága jó dec.!

Itt senki nem irigykedik, ezt már párszor tisztáztuk. Szóval nem vagy lélekbúvár. Mint ahogy (szoptatós) nő sem. De még olvasni tudó sem. Itt senki nem mondta, hogy RR azért nem szoptat, mert régen szilikont csináltatott. RR azért nem szoptat, mert most -szoptatás helyett- csináltatott új cickókat. (az elképzelhető-ezt már más is mondta, hogy régen is volt neki párnája, de hogy most nagyobbra cserélte, az tuti)És azt ugye te sem állítanád, hogy szülés után 2 hónappal, szoptatás kellős közepén berakat új párnákat, majd 3 óra múlva szoptat tovább. Ha megnézed a fenti képeket, akkor férfi létedre láthatnád, hogy vannak fent műtét előtti kis formás cicik, és vannak fent szülés utáni ormótlan, túlfújt lufira hasonlító félgömbök.
Aki szoptat, annak nen ilyenek a dudái. A te tökéletes feleségedé ilyenek voltak?
Így akkor néz ki egy mell, ha túl sok a tej, feszül, de olyankor az ember lefeji vagy szoptat egy kicsit, mert az igen fájdalmas.
És tényleg, hidd el, senki nem hiszi, hogy a szülésre való hivatkozással el kell hízni, de az nem bűn szerintem, ha a terhesség és a szoptatás első pár hónapjában ÁTMENETILEG az ember inkább hasonlít egy jól ápolt anyára, mint egy agyonszoláriumozott, szikkadt agárra, akinek minden cselekedete arról szól, hogy az ő testén és életvitelén mennyire nem változtatott semmit a baba. Egy gyerek igenis változásokat hoz az ember életébe. Aki ezt ennyire hárítja, mint RR, ott azért sokkal több dolog van a háttérben(ami már tényleg pszichológia), mint hogy nem hagyta magát megpudvásodni.

Jaguár I. !

Óriási tévedésben vagy! Nem kellenek a névtelen belepofázók. Anélkül is kerek egész a világ! Neked lehet, hogy szükséged van rá, így könnyítesz magadon, de, hidd el, nekünk nincs. Azért, ha jólesik, gyere nyugodtan pocskondiázni.

Igényes férfiak!

Egy kérdés: mi van azokkal a pudvás nőkkel, akik már a terhesség előtt is pudvásak voltak? Mert itt csak az ex-bombanőket pocskondiáztátok, de mit tegyen az, aki sosem volt bombanő, a kiindulási állapotát viszont visszanyerte? Vagy az ilyen mindig irigy? Az ilyennek a Taigetoszon a helye, mert esélye sincs. Szerintetek pár kiló fölösleggel az ember rongy, semmirekellő? Csak az számít, hogy tip-top segge legyen, az IQ meg le van sz.rva? Nektek mekkora sörhasatok van? És mennyire tartjátok intelligens viselkedésnek, sőt szórakozásnak, hogy vadidegen, a külsejüket sem ismerő nőket próbáltok meg bosszantani több-kevesebb sikerrel? A bombasztikus feleség vajon mit szólna, ha olvasná az ő tökéletes férjét, amint az munkaidőben a babaneten froclizza a csajokat?
Hétfő
 


December, ne parázz! Mind, egytől-egyig vagyunk olyan csinosak, mint messziről jött ember felesége!!!!

KépKép
KépKép
piroska
6044 kecskemét szarkás 429
 
 
 
 


Hétfő!
Látom, nem sikerül felfognod: RR-nek NEM új szilikonja van, hanem KIFOGYOTT A RÉGI FÖLÜL!
Véletlenül nagyon jól tudom, mert ugyanabba az edzőterembe járunk (ATSA). Nem volt semmi műtétje az utóbbi jó 2 évben, csak a terhessége előtt és közben egy kicsit párnásabb, sőt, izmosabb volt, mint most! Majd szépen visszaszedi az izmait és azt a 3-4 kilót, amennyivel most kevesebb, mint a terhessége előtt, és ugyanúgy fog kinézni. Világos végre? Kép

Azok a csajok, akik eleve pudvásak voltak, erről szintén maguk tehetnek, ki más? Bárkinek bármikor jogában áll végre igényesnek lenni saját maga iránt. Aki ruhával takargatja a testi csúnyaságait, az nekem mindig olyan, mintha takarítás helyett a szőnyeg alá söpörné a retket. Ne mondd, hogy nem nagyon gáz Kép
Igaz, alaposan kitakarítani sokkal fárasztóbb KépKépKép
December
 


Sziasztok!
Eléggé elvadult a topic, mialatt nem jártam erre. Kicsit sajnálom.
Jaguárom, ezt írtad : "Amelyik nő sportos, vékony, ápolt, fitt marad a szülés után is, nem kell tőle tartania hogy elhagyja a férje. Akinek megbámulja más krapek a nőjét, nem fogja a feleségét lecserélni, miért is tenné?"
Meglehetősen korlátozott a gondolkodásod.
1. Szerintem Sörkert Norbi hamarabb otthagyja Turbó Rékát (persze ne így legyen, és éljenek boldogan ásó-kapáig), mint egy jófej pudvást a férje. Vagy talál nagyobb szilikont, aminek nem lóg ki a pereme, vagy 10 év múlva talál szilikon nélkülit.
2. Két csinos, vékony, nálad feltehetően képzettebb (diploma, nyelvtudás) barátnőm van. És mindketten otthagyták az uracskájukat (egyik gyerek nélkül, a másik két gyerekkel). Nem a pasi! Ők! És a lényeg, hogy nem volt más pasi a láthatáron!!! Inkább válaszották társtalanságot egy időre.
Ez a nagy különbség nők és férfiak között, ha már úgy szereted az általánosítást.
Neked off, ezt most a többieknek mondom, te ezt úgy sem érted: csajok, észrevettétek, hogy a pasik általában csak akkor lépnek le, ha már van új nő. Ezzel szemben a nők tisztán szakítanak -általában- és utána találnak vagy nem találnak új társat.
Tehát, párducom, az általad leírtnál jóval több verzió létezik, de 4 alap biztos: 1. pasi otthagyja pudvást, 2. pudvás otthagyja pasit, 3. pasi otthagyja bombázót, 4. bomba otthagyja pasit. És még egy csomó. (pasi bomba, pasi pudva, stb)
Szóval tigriském, az élet ennél összetettebb, és csak az olyan "egyszerű" lelkületű és gondolkodású embereknek fekete-fehér (pudvás-sudár Kép ), mint amilyen te vagy.
Javaslom, nyiss a világra, ismerkedj emberekkel, pudvásokkal is (persze csak és kizárólag baráti alapon Kép ) Bár valószínű már bepudvásodott az agyad helye.
Egyébként eszméletlen ciki ez a "mások megnézik a nőmet" duma. Te az a fajta vagy, aki megmondja a nőnek, mit vegyen fel.
répahelyett
 


szerintem RR tényleg nem most csináltatott cicit.Azt már az egyik nöi lapban is irta egy plasztikai sebész,hogy ha jól csinálják,lehet szoptatni is mellplasztika után,de érdemes megvárni a gyermekáldást,mert a terhesség-szoptatás megváltoztathatja a mell alakját és esetleg utánigazitásra van szükség,ujabb mütét,ujabb kiadás...persze RR meg tudja fizetni:-)
 


Ispiláng!

A bnőmnek is ezt mondták. Direkt úgy rakatta be. Oszt semmi. Mint a sivatag!

Süti
 
 


Répahelyett,
írj még! Imádlak olvasni! Kép

Zsóka
 
 


December! (14h 29)
Nekem van halvány fogalmam, neked viszont nem sok.
Az implantatumot leggyakrabban a mirigyállomány alá rakják, az izom FÖLÉ, és nem az izom alá. Azt meg senki sem garantálja, hogy a későbbi szoptatást nem zavarja. Mellesleg, ha RR szoptatna, a megduzzadt mirigyállomány alól nem látszódhatna ki az implantatum pereme. (Olyat még nem láttam, hogy aki szoptat, annak fogyott volna a melle.) Ha meg valóban RR esetében izom alá tették volna az impl.-ot (a kép alapján teljességgel kizárt), pláne nem látszódna ki a pereme.

Orsi
 
 


Elég szomorú, hogy tökéleteséknél az egyetlen értékmérő és hűség-kritérium az alak. Van egy barátnőm, mindig csinos volt. A terhesség alatt szó szerint falt, látszott, hogy legalább 2 helyett eszik, sőt. Meg is lett az eredménye, iszonyatos túlsúly maradt vissza. Drága jó férje, tudjátok: egészségben-betegségben, jóban-rosszban..., fogta magát, kiköltözött a hálóból, folyton csesztette a csajt, majd a fickó legnagyobb megkönnyebbülésére-ugyanis épp erre várt saját bevallás szerint is- a csaj kiadta az útját, válnak, pedig ott a bébi. Aztán persze szépen kezdtek olvadni le a kilók, és mostanra, fél év után a b.nőm jobban néz ki, mint valaha, a f.szfej ex pedig nem szégyell neki bókolni, randira hívni, visszakozót fújni. Hát, ettől kell hánynom. Az még csak rendben volna, hogy amíg kövér, addig nem kívánja meg, de egyébként kitart mellette és vár türelemmel egy pár hónapot. De az, hogy kiprovokálja a szakítást, majd, mikor már újra csinos, akkor visszakozna, ez emberileg valami akkora gusztustalanság, amire csak férfiak képesek, és ezt nem nősovinizmusból mondom. Hogyan lehet egy olyan férfira számítani a bajban, a betegségben, aki csak addig szereti a nejét, amíg az csinos. És ez szól Mr. tökéleteséknek is. Ti mit csinálnátok egy lerokkant, égési sérült, akármilyen balesetet elszenvedett, esztétikailag nyomot hagyó gixer után a nővel? Szerelem az, de akár csak szeretet az, ami csak addig tart, amíg jól néz ki valaki?
hétfő
 


Orsi!

Jelentkezem! Nekem fogyott!!! Persze nem pár hónapos babával, hanem jóval később, bár még többször is szoptattam egy nap. Ha az ember ciciméretét a ciklus tartja (terhesség és full anyatej nélkül) valamennyire észrevehető szinten...No asszem az alól minden szilikon kilógott volna. Ha volna.
Egyébként egyetértek Veled. Noha a képet nem láttam. A sebészek azt mondták nálunk, hogy a mellizom alá tett nem ad olyan szép formát. Már persze ha ez a forma szép...

Snoopy
snoopy
 


Snoopy!
Én a szoptatás időszakára gondoltam, főleg az első pár hónapra.
A férjem szerint egyedi, hogy hol mutat legjobban az implantatum, van, akinek az izom alatti, van, akinek a mirigy feletti "áll jól", és az sem mindegy, hogy milyen profilú (alacsony vagy magas), milyen méretű, milyen alakú (kerek, csepp formájú, aszimmetrikus), és az is fontos, hogy mivel van töltve (lágyság). És mindennek a testalkatához és életmódjához kell illeszkednie.

Orsi
 
 


hétfő!
Félrebeszélsz és csúsztatsz! Egy sajnálatos baleset vagy betegség maradandó következményeit ne hasonlítsd már ahhoz, ha egy nő merő igénytelenségből és lustaságból hagyja szétfolyni a testét! Az első esetben természetes, hogy kiállok mellette és támogatom. A második esetben természetes, hogy elhajtom a francba. Mert az elzsírosodás NEM testi hiba, hanem jellemhiba.
December
 


December! ez is jellemhiba!
Névtelen
 


December!
Hadd kérdezzek valamit!
Te vigyáznál a 3 hónapos, szigorúan csak anyatejes gyermekre, hogy a nejed leugorhasson egy kondi-úszás-kozmetika stb. körre? Átpelusoznád, ha összecsinálja magát, és kész lenne a (fehérjedús, kalóriaszegény) vacsi, mire a zasszony hazaér? Mert ha nem, semmi számonkérnivalód nincs és nem is lehet. Csak annak van joga követelni, aki a maximális támogatást is megadja a követelés teljesítéséhez.

Uff! Kihoztad az agylobbomat. De rendesen.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


És ugye megveted azokat is, akik a sört isszák? Mert neked ugye kockahasad van???
Cili
 


December!

Olyanról hallottál már, hogy az elzsírosodás lehet testi hiba is? Mi van azokkal, akiknek nem működik a pajzsmirigyük és azért vannak elhízva? Akaratgyengék?????

Süti
 
 


December (vagy angolul:Dísz'embör), érdekes, hogy a névtelenek mindig általánosítanak. Ezért én most személy szerint beszélek. Magamról. És neked.
A dagiság=jellemhibába nagyon belekötnék. Személy szerint mákom van, és bevághatok egy tepsi almáspitét meg egy üveg eperlekvárt evőkanállal, akkor is 20 éve 56 kiló vagyok. Ez nem dicsekvés! Ilyen az alkatom. Az is igaz, hogy a babám előtt naponta tornáztam, futottam, szaunáztam. És az is igaz, hogy ez most nagyon hiányzik. DE! A babám előtt jobban volt önkontrollom kajaügyben. Amikor egész nap egy (amúgyimádninivaló) hisztigombóc jár-kel utánad, 24 órás törődést, gondoskodást igényel, akkor ez teljesen, de TELJESEN ÉS TOTÁL kimerít. Szellemileg elsősorban, de oly mértékben, hogy fgizikailag is lenullázódsz. Ez nem panasz!!! Tény. Ez úgy kívülről a decembereknek/díszembereknek nem látható, mivel hiányzik belőlük az egyik legfontosabb emberi érzés, az empátia, a másik helyzetébe való beleélés képessége. Ami engem illet, ÚuuTÁLOM, hogy folyamatos feszültségem gyakran egy nagy tábla csokoládé felfalásába fojtom. És bár nem látszik meg rajtram, nagyon rosszul érzem magam a bőrömben. Ezért is tartozom 100%-ban a pudvások táborába Kép Kép. Pedig lehet, hogy az utcán rám mutatnál "na lám, bezzeg ő nem hízott bele a kölyöknevelésbe". Pedig valójában egy zugevővel van dolgunk Kép. Ráadásul akkor zabálok, amikor a babám alszik, hogy ne vegyen föl a rossz étkezési szokásokat. Ő teljesen reform! Kép
Egyszóval: BUNKÓ vagy (igen, így telibe), amikor dagi=jellemhibás általánosítást teszed. De persze, ahogy nekünk jogunk van pudvásnak lenni, úgy neked is jogod van bunkónak lenni. Úgyhogy némileg kvittek vagyunk.
Szerintem jobb lenne, ha ez a topic arról szólna, hogy hogyan változtassunk a dolgokon, vagy hogy fogadjuk el, ha nem akarunk/tudunk. Mindezt anélkül, hogy MINŐSÍTENÉNK. A "társalgó" elnevezés is erről szól. Mindenki elmondja, amit gondol és kulturáltan vitába száll (anélkül, hogy bárkit megbántana).
És ebbe beleférnek bombázó, pudvás, szilikonos hozzászólók. Ettől oly szép a világ, hogy sokszínű. Például engem tényleg érdekelne egy ún."szilikonos" (ha már mi vállaljuk a pudvás jelzőt), hogy fájdalmat, szövődményt, bizonytalan vagy vitatható eredményt nem félve, belevág. Én sosem mernék. Azt hiszem előbb raknám magamban helyre a külsőmet, mint hogy ilyen kockázatokba belevágjak. Úgy érzem, ha mondjuk műcicit csináltatok, utána orrplasztikába vágnék, aztán később felvarratnám a ráncaim. Utána jönne a félrecsúszott cickó újra...stb. Szóval nem látom a végét. Ha viszont megtanulok vele együttélni, akkor ezeket megúszom.
Kedves Névtelenek, Decemberek, Oroszlánok. Én sem csekkeltem be, mint az látható, mégsem tekintem magam Névtelennek.
répahelyett
 


Répahelyett!

Egyre jobban a szívembe zárlak!!!!Kép

Süti
 
 


Tyűűű, derég jártam erre Kép Kép Kép Megszaporodtak bunkókáink Kép Ha lesz időm növelni a pudváimat visszaolvasom Kép
DBarbi
 


Már megint mit összemagyarázkodnak a szerencsétlen dagadt libák Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kedd
Névtelen
 


Kedd: Jujujujuj!!! De sokat mondtál, és milyen újat meg okosat. Nahááát!!!! Ez kicsit olyan, mint mikor sétálsz az utcán. Nézegeted a fákat, bokrokat, embereket. Aztán hopp, egy kutyaszar (hétfő)! Aztán megint jönnek helyes nénik bevásárlószatyorral. Aztán hopp, egy köpés (kedd)! Lányok, a kérdés, hogy belelépünk a fel-felbukkanó szarba meg köpetbe, vagy átlépünk és megyünk tovább vidáman.
Szerintem ezentúl az utóbbit kéne tenni. Végülis az utcán sem állunk meg minden szarnál vitázni, hogy a szar nem jó dolog...
nagyonszerda
 


Egyszerűen hihetetlen, hogy egyesek, a problémáikról úgy terelik el a saját figyelmüket, hogy idejönnek, és elkezdik cukkolni, szurkálni az ember lyányát (ld. Jaguár, December, Kedd, stb.) Szerintük az ember irigy, csak ezért lehet ellentétes a véleménye és a döntése az álompárétól. Mellesleg nekem személy szerint semmi bajom a Réka melleivel, de nekem is van egy 1 éves kislányom, és ha visszagondolok, én nemhogy fogadásokra, de még bevásárolni is alig tudtam elmenni a bébi cicimániája miatt, szerencsére!!!!!!! Szóval csak azt akarom mondani, hogy egy baba szerintem hónapokig csak ezt a tevékenységet tartja igazán megnyugtatónak az "új világban", és ezt természetesen az anyai ösztönök által vezérelve boldogan teljesítjük is. Az én lányom 10 hónapos koráig szopott, magától hagyta el, illetve a végén már csak harapott, és nevetett, hogy feljajdulok. A kilók mostanában olvadoznak, de nem fogok zokogni, amiért nem nézek ki úgy, mint Réka, Ő viszont, bocs Tőle, de tuti zokogni fog, amikor majd nem tud mit kezdeni a gyerekkel kamaszkorában, mert korábban nem volt ideje foglalkozni, vele, helyette a tök mindegy, hogy mű-, vagy nem műmellei 3/4-ét pakolta ki a ruhájából a fotó, meg a társaság kedvéért. Szerintem Neki akkor sem lenne ideje bokros teendői mellett a picijével összenőni, ha nem lenne szilikoncici. Elismerem a munkájukat, azt, hogy rengeteg energiát ölnek bele, de a gyerek ezt nem értheti meg, neki csak az számít, hogy hol van anya és a cicije. Minden és mindenki más csak másodrangú.
Apropó, érdekes, hogy az állatvilágban orvosok, újságok, szoptatási tanácsadók nélkül is tudja az anya, hogy szoptatni kell, fel sem merül benne, hogy esetleg megeteti felnőttnek való kajával, ha teheti, mindig a kicsijével van, hozzá bújik, vele alszik, gondozza, biztonságba helyezi. Ja, és nem érdekli a súlyfelesleg. Ez biztos egy kicsit furcsa összehasonlítás, csak úgy eszembe jutott.
Nem kell tehát foglalkozni a sok rosszindulatú pasassal, akiknek tuti, hogy a legpudvásabb seggű feleségük van, és mivel ők maguk is pudvás seggűek, nem kellenek senkinek. Csak álmodnak ők bombanőről, aki mindig szexin várja őket este, 3 gyerek mellett.
Ja, és a legfontosabb: irigyek a Norbira a bombafeleségért, ezért szekálják azt, akinek nem teszik a Réka viselkedése.
Pedig nem kéne.
Bubi
 


Az állatvilágban nincs súlyfelesleg (kivéve a gömbbé hizlalt lakáscicákat és -kutyákat, akiknek a gazdijuk is gömb alakú).
Ti nem is nők vagytok, hanem tejelő tenyésztehenek, és el is hiszitek, hogy ez így a jó. Pedig minden nőnek jogában áll vonzónak maradni ÉS gyereket nevelni. Néhányaknak sikerül is.
Péntek
 


Kedves péntek!

Ünnepélyesen bejelentem, hogy mi itt mindannyian szuperszexi, vonzó nők vagyunk, és igazi anyák, akik nem szégyellik és tolják félre a gyereküket.
Szerintem Te nem is tudod, milyen vonzó lehet egy nő szülés után a párja számára, aki persze így is szerelmes belé. A párom szerint is vonzó, ha egy nő az Ő gyermekét babusgatja, és egy darabig nem a szűk kisestélyiket próbálgatja. Szomorú, hogy neked nem lehet vonzó egy anya, azért mert nem Pamela Anderson-féle (a szó minden értelmében).
Még szerencse, hogy az olyan hölgyek mellett, akikről Te beszélsz, egy segítőkész partner áll, és nem egy köcsög, aki a Babaneten letehénez számára ismeretlen nőket. Én nem is tudom, mit szólnék, ha ilyesmi aberráción kapnám rajta a párom. Biztosan elgondolkodnék, normális-e.
Rajtam van 5 kg plussz, te meg aberrált, beteg ember vagy. Nem szégyelled Magad?
A partnered, a gyermeked, ha van mit szólna ehhez? Csak gondolkozz el.
Szerintem Ők is megbotránkoznának rajtad.
Bubi
 


Drága Péntek!

Anyukádra is ezt mondod/mondtad volna, mikor szoptatott téged?? Tenyésztehén?? Részvétem neki, hogy ekkora marha fia van...

Tökmindegyki
tökmindegy
 


...vagy lánya....ezis mindegy!
tökmindegy
 


Lányok!

Ne vitatkozzatok ostobákkal!!!Mert a kívülállók nem tudják eldönteni,hogy melyikőtök azKép!

Anyapoc

Ui:Egyébként igen szegényes agyakapacitásra vall,hogy mással nem tudnak jönni,csak pudvás seggekkel...Valami új?

 
 


Ittvan a "tenyésztehén"...ez új Kép Kép Kép

Kép

Ez ugyan még kicsit sovi, de ha eleget zabál, még nőhetnek a pudvái Kép
DBarbi
 


Barbi!

De, tejelni tud, az látszik. Kép)))))))
 


Jaja, azért választottam ezt Kép Nemis szilikontőgy Kép
DBarbi
 


Gyerekek, ez már botrány!
Jobban vagytok(-unk), mint az összes fizetett humorista együttvéve! De vigyázat: a nevetés is hizlal! Pudvák nőnek az arcotokon!
Cili
 


Cili,

tudom, azért is ülök itt fapofával...nehogy szó érje a ház elejét. Pudvás arcról még nem esett szó Kép Kép Kép
DBarbi
 


Bubi!
Van más választása szegény férjnek, ha csak egy csöpp kis becsület szorult bele, mint hogy "szuperszexi, vonzó nő"-nek nevezze a (gyerekszülésre való hivatkozással) vízilóvá dagadt nejét? Sajnos, ha becsületes, akkor nincs más választása Kép
Majd csak pár év múlva léphet le nyugodt(abb) lelkiismerettel egy karcsú, keményseggű bombázóval, aki majd jobban vigyáz a testi-lelki tartására. Pontosan azért, mert nemcsak zabál önző módon, hanem a férjére is gondol.

Párdűsz
Névtelen
 


Ha az én férjem olyan patkány lenne, hogy emiatt lelépne...ám tegye! Ilyen férj kell a francnak! De a gyerektől is búcsúzhatna, az tuti!

Amúgy nem hinném, hogy itt mindenki 100 kilót hízott a terhesség alatt, fogalmam sincs bunkókáink ezt honnan veszik. Pár kiló fölöslegtől pedig még igazán nem lesz viziló valaki. Ha a férjem, ennek ellenére ilyen tetű lenne....esküszöm én csomagolnék neki!

tm
tökmindegy
 


Kedves Répahelyett!Kép

Mélységesen egyetértek Veled!Kép

Tökmindegy!Kép

Veled is...Kép

Sheila, aki ma egész nap fincsi sütiket sütött a
család férfitagjainak, és evett is belőleKép

micsoda szégyen!Kép

Kép
Kép
Kép




Sheila
 
 


Sziasztok!
A címtől kicsit off, de ahogy olvaslak benneteket, folyton kísértést érzek, hogy ideírjam az én történetem.
Kicsit hosszú les, előre is bocs.
Mindig is szerettem volna csinos lenni. Sajnos, az alkati adottságaim nemigen vannak meg. Nem vagyok NAGYON hízásra hajlamos, de kicsi a mellem és szűk a mellkasom, ehhez képest elég széles a csípőm, nagy a térdcsontom, görbe a lábam és vastag a bokám. Kiköpött olyan, mint apámé, szóval genetikai adottság. Azért ne egy Quasimodóra gondoljatok, ezt egy modelltesthez képest mondom.
Tinédzserkorom óta állandóan fogyókúrázom. (Úgy vettem észre, sokan TUDATALATT azt remélik, hogy a súlyvesztés orvosolja az olyan alkati problémákat is, mint az enyém. Amikor az ember soványságról álmodozik, lelki szemei előtt mindig egy bombázó lebeg, függetlenül attól, mi az elérhető valóság.)15 évesen anorexiával kórházban is voltam (éppúgy, mint Réka). De a vékonysághoz ezután is ragaszkodtam, tartottam a súlyom (50 kg 164 cm-hez), amihez továbbra is újra- és újra fogyókúrára volt szükségem. Ez amúgy elég sok időmet elvette, mert a fogyókúra eléggé önmagával foglalkozóvá teszi az embert, folyton csak a kaján jár az esze, meg hogy mit kell tennie a súlyáért, meg hogy milyen jó lesz, majd ha csúcsformában lesz. Gyakorlatilag ez az igen-igen tartalmas életformaKép töltötte ki a szabadidőmet.
A férjem előtti barátom igen fontosnak tartotta a jó testet. Imádtam, kedvéért heti kétszer aerobikra, egyszer kondizni jártam. Volt egyébként látszatja is, tényleg. Az életterem viszont még jobban beszűkült. Nem is csak a tornára fordított időről van szó, hanem, hogy minden ekörül forgott, de amikor nem, akkr meg a frizura és a ruhák körül, hogy minél inkább tetsszem neki. Utólag visszagondolva azt kell mondjam, még a munkámra is kihatott. Az életem ebből állt: Hány felülés kell még, hányra megyek kondzni, milyen ruha, mennyibe kerül, honnan szerezzek rá pénzt, hÁNYKOR KELJEK, HOGY HAAT TUDJAK MOSNI... stb. Tényleg, ezért érdemes élni???? Így?
Persze, ezt akkor nem vettem észre. Egy nap aztán a baátom kidobott, az indoklás az volt, hogy nem elég feszes a testem. Javára szóljon, hogy elég nehezen húztam ki belőle.
Nos aztán megismerkedtem a férjemmel. Hihetetlen jó volt, hogy folyton azt éreztette velem, nem számít, hogy hogy nézek ki, MÁR SZERET, és ezen nem tud változtatni, ha kicsit hízok, ha nincs ruhám, ha pattanásaim vannak, stb. Ő maga mondta azt, amit ti. Hogy hogy képzelem, hogy ez változtathat ilyesmin? Írtó megnyugtató volt.
Aztán jött a terhesség és a szülés, ami további felismeréseket hozott. A Másikkal, nevezzük F-nek, el sem tudom képzelni, hogyan csináltam volna végig. F biztos nem kívánt volna terhesen, ezt kizártnak tartom. Ami biztos depresszióssá tett volna. F-t nem mertem volna behívni apás szülésre, hiszen az sok minden (felemelő, csodálatos), de nem esztétikus. F biztos hányt volna, én meg szégyeltem volna magam, amiért ilyen "csúnyán szülök". F biztos nem viselte volna el, hogy legombolt melltartóban, csöpögő mellel szaladgálok a szobában, mert a gyerek üvölt és nem lehet letenni. Ha F a párom, amit így gyerekkel el sem tudnék képzelni, biztos nem szoptatnék másfél évig, mert F nemgen nézné jó szemmel, hogy egyre jobban lóg a mellem, ahogyan a gyerek lépten nyomon beleszív. F már rég elhagyott volna amiatt, hogy rajtam maradt 8 kiló fölösleg, amit nem tudok és egyelőre nem is akarok erőszakosan leadni, mert szoptatok, és mert - ahogyan Répahelyett nagyon jól összeszedte - hulla fáradt vagyok minden nap, és az egész napos koncentráció nem nagyon fér össze a kisgyerekneveléssel. (Vagy lehet, hogyha F volna az apa, már rég nem szoptatnék, és nagymama foglalkozna a gyerekkel, mert én kötelezőnek érezném, hogy magammal foglalkozzak. Mert különben nem lesz Apa.) A hajam sem érek rá minden nap megmosni, pedig ráférne. De a férjem szerint ennél fontosabb, hogy a gyerekkel foglalkozzak, és hogy szeretjük egymást.
Majd ha egy kicsit lazul a tempó, majd akkor foglalkozzak ilyesmivel, mondja. Én neki mindenhogy tetszem, mondja. Nehogy fogyókúrázzak! Honnan volna akkor erőm? - mondja. Érdekes, mióta terhes lett a feleségem, egyszerűen vonzódom az asszonyosabb testhez - hallottam fél füllel, amint egy babanézőbe jött barátjának mesélte.
És én olyan de olyan hálás vagyok, hogy az előző hapsim dobott a "pudvás seggem" miatt!
Szóval ezt akartam csak leírni.

ZZ
Névtelen
 


ZZ

Gratulálok a férjedhez, az enyém is ilyen, igazi társ! Az én gyerekem már 2 éves, de nem olyan régen adtam le azt a pár kilót, ami rajtam volt még, mert most volt hozzá erőm, most éreztem szükségét, stb. DE!!! Soha nem hallottam tőle, hogy fogyjak le, magam miatt csináltam, nem másért. Az igazi szerelem/szeretet nem ezen múlik. Ha meg ezen áll vagy bukik egy kapcsolat, akkor régen rossz. De ezt sokan leírtátok már előttem. Kép

G.
Névtelen
 


ZZ!

Énis gratulálok! Az olyan pasik, mint F...arra jók, hogy az ember kiélje magát, bulizzon stb., de férjnek, családapának pocsékak. Tudom, nekem is volt ilyen Kép Énis imádtam, de tudtam, hogy soha nem mennék hozzá és nem szülnék neki gyereket Kép

tm
tökmindegy
 


Kedves ma reggeli Névtelen!
Olyan szépeket írtál le, hogy komolyan meghatódtam. Aztán arra gondoltam, hogy mintha az én páromról lenne szó! :-))) Egyébként szerintem szinte minden nőnek volt ilyen kapcsolata, aztán amelyikünknek szerencséje volt: találkozott egy olyan férfival, akinek gyermeket szült ( minden kötelezettség nélkül). Most nem biztos, hogy érthető voltam...
Speciel nekem van egy csodálatos kisfiam és egy gyönyörű párom, aki így is szeret, amilyen vagyok, bár a versenysúlyomat még nem nyertem vissza és nem is engedik a fogyózást, amíg szoptatok(már 10 hónapja).
Ma olvastam a Kismamában a Rékáról szóló cikket. Ha Neki ez ad teljes életet, akkor csinálja. Semmi köze hozzá másnak, de kikérem magamnak, hogy ismeretlenül "le pudvásseggűzzenek" meg "letehenezzenek". Annyira primitív az ilyen hozzáállás, hogy ehhez nem is kívánok hozzászólni.
Üdv, macskási.

Kép
Kép
 


Pedig a pudvás segg, az rusnya. A tehén test, az zsíros, puhány, gusztustalan. A csoffadt, rengően zsíros sonkák, azok egyenesen hányingerkeltők. Ez van.

Kandúrbandi
Névtelen
 


Tanultunk egy új kifejezést: Csoffadt. Köszi, Névtelen, te talán nyelvész is vagy???
Névtelen
 


Kbandi,

kikről beszélsz konkrétan?? Nagyon nem vágom, hogy ezt honnan szeded? Ok, tudom, hogy vannak extrém elhízott nők...pl. a funpicen, meg pár róluk szóló siteon. De itt kurvára el vagy tévedve....

De szórakoztató vagy, rajtad röhög a fél babanet Kép meg persze a haverjaidon...
Sulinet? Vagy defaultból vagy ilyen korlátolt??
tm
 


A férfiak és srácok nagy része is csak röhögni jár ide rajtatok. Marha jó buli olvasni, hogy a dagadt, lusta, ocsmány tehenek, akik egymást vigasztalják milyen jó dagadtnak lenni fikáznak egy olyan csajt, akinek (és a férjének) a kazettáit tucatjával vásárolják a pufik. Réka és a férje a dagadtakon gazdagodott meg...
Tökmindegy! Ha lelépne a férjed és kevés lenne a dellád a kölyök nevelésére meg a te zabálásodra, úgyis visszasírnád magadhoz. Meg aztán hol találnál egy olyan csókát aki téged, meg a kölyköt elviselné. Ne áltasd és ne röhögtesd ki magad. Eltiltod a gyerekétől? Hogyan? Elmegy érte, átszabja a képed egy vasalt bakanccsal és le van játszva a láthatás. Az egy dolog hogy az ocsmány tehén feleségét megutálja valaki, de a gyerekét attól még szereti.
Névtelen
 


http://www.holgyvilag.hu/main2.php

kérdés:
Megcsináltatná-e a párja kedvéért a melleit?
Igen.
Nem.
Megfontolnám.
Csalódnék benne, ha ilyet kérne.

válasz:

Megcsináltatná-e a párja kedvéért a melleit?

18.6
Igen.

30.9
Nem.

12.5
Megfontolnám.

38
Csalódnék benne, ha ilyet kérne.


No comment! Kép
BCsK
 


Névtelen!
Elküldve 2004 Január 18 vasárnap - 22h 10:

Ezt nevezem, azt a macso mindenit!!! Kép
Rossz az asszonyka átszabjuk egy kicsit a képét. Kép

Abban a rétegben amilyen stílusban te írsz, ott meg pont a jólét és a gazdagság miatt 100 kg-os a familía feje.
Ott szokás a nőt "átszabni" minden nap, ha kék a sapkája, ha piros.
És nincs válás sem, ha kövér, ha sovány, maximum az ember szeretőt tart, de az asszonynak akkor is kuss.

Az átlag magyar család szerencsére nem így működik.
És nem csinálunk segget a szánkból, ha valaki menni akar az menjen és táncolgason vissza.
BCsK
 


Ha a magyar férdiak kizárólag olyan "minőségű" testű nőt kaphatnának csak meg, amilyen "minőségű" formával rendelkeznek, hát lenne csodálkozás. Elnézem a pasikat, és csirkelábak, sörhasak,lottyadt fenekek, horpadt mellek,"ha ki húznánk nem vérezne" karok, hipó reklám szín, ráncosodó, kopaszodó, korpásodó seszínű fejek, sárgás, uram bocsá hiányos fogak,tokák, bibircsókok, pattanások, ápolatlan kezek. Ez van,ez a többség. Ha egy pasinak pl. van némi úszógumija, és kizárólag ilyen mennyisgű úszógumival rendelkező nőt kaphana meg, hát le lennének döbbenve rendesen. Még a hírnevesebb fickók között sem trend a jó fizimiska.Nézzétek meg, mennyi a pocakosodó, úszógumis, satnyavállú, görbelábú horpadtmellű szőrös fenekű, dzsungel hónaljú, 6cm farkú fickó. Ja kérem, ez a nők elnézik,a férfiak pont ezért hiszik el, hogy kinézhetnek így is. Hány dagadt, kopasz, vagy vén hasas, dongalábú fickó sétálgat csinos, húsz deka összzsírral sem rendelkező csajokkal. Fel lennének háborodva rendesen, ha egy tök olyan "Szép" nővel kéne ezt tenniük, amilyenek tulajdonképpen ők is?
Névtelen
 


Kedves névtelen bármilyen neműek!
A helyzet: a férjem mostanság a munkájára hivatkozva kevesebbet sportol. Szerintem fel is szedett pár kilót, úszógumi is lett, némi toka is sejlik, úgy saccra 4-5 kg.a 80-hoz képest. Ráadásul szerintem kopaszodott is, homlok magasabbra csúszott, bár tagadja.
Miután sosem engedtem meg a luxust, hogy valaha is több legyen rajtam 1-2 kg-nál,ehhez mondjuk direkt jó volt az edzői végzettségem,gyakorlatom és múltam, most sem hiszik el a 3 gyerekem, ha nem ismernek valahol. Plasztika nem volt, nem is szükségeltetik, a nevetős ráncokat meg mindenki megkapja.
MOst mi is legyen, szóljak e a páromnak, hogy tán bele kéne húzni a sportba, meg a soliba, mert nekem a lottyadt, férfin sem tetszik, vagy egyéb értékeit mérlegre téve egyezzek ki???
Ez a része csak vicc. De a változások tények. Én így is szeretem a párom, ha jó idő lesz rá veszem a kocogásra, de még azért nem jutott eszembe, le dagadt disznózni, és nem újítok be egy feszes seggű 25 éves csokibarna fiút a konditeremből.
zsomimama
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: