Új privát üzeneted érkezett!

Beja!
Így igaz!
És ha igaz akkor a cipő - és ruhavásár az Olimpiai csarnoknál , október 7-től lesz. 90%.
Üdv
Kanga
kanga-zsebibaba
 


Kanga!
És az OLimpiai csarnokos börzére hol lehet jelentkezniha árulni akarok?
Névtelen
 


Miért nincsenek börzék vidéken?
Pl. Itt Györben sincs, pedig elég nagy és fejlett város. Kényszerüségöl néha elmegyünk a pestire, de csak nehéz szervezés árán, gyerekel, hajnalban tolongva asztalért.
Ha van ötlet, hogy kell megszervezni, vagy akik profin csináják, kérem segítsenek. Itt csak2-3 szakbolt van, méregdrágák, meg 1-2 bizomáyi, nagyon ócskák. Pl. nem volt babakocsira való esövédö az egész városban a multhéten. A Bébikeres, meg a Megatoysos csak vonogatta a vállát, hogy rendelnie kell a nagykerböl?!
Szeretném látni a pofijukat, egy sikeres györi bababörze után...
Zsomi mama
Névtelen
 

 
 

Szia Zsomi mama!
1. Az egyházközösségek többnyire szívesen felvállalják az ilyesmit. Illetve szívesen segítenek. Pl adnak helyiséget. Persze örülnek, ha a "maradékot" esetleg szétoszthatják. Akkor is érdemes felvenni valamelyikkel a kapcsolatot, ha te esetleg nem vagy templombajárós.

2. Az önkormányzatnál kérhetsz segítséget egy ilyen ötlethez. Főleg, hogy adjanak termet.
ill. hirdetési lehetőséget a helyi lapban.

3 A kultúrházaknak jó lehetőség, ott is megkereshetsz valami szervezőt.

4. ötvözheted a hármat.
Készülj fel, hogy először többnyire nincs sok ember, bár szóban mindenkinek tetszik. 2x egy évben érdemes megcsinálni, és egyre többen lesznek. Ha nekiállsz, rengeteg munkád lesz vele. Viszont ha elkezd sikeres lenni, (tul. képp már az elején érdemes felvenni velük a kapcsolatot) elkezdenek jönni a kereskedők, készítők segélyszervezetek, mindenki...

Kiállításszervező területen dolgozom (mellesleg),
úgyhogy ha így írásban tudok segíteni, szívesen.
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Kedves Névtelen!
Az Olimpiai csarnokban nem börze lesz! Ez egy cipő - és ruhavásár ami minden tavasszal és ősszel van. Itt csak kereskedők árulnak. Általában olcsóbban. És egy hétig tart.
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


A következő börze a Marczibányin október 6-án lesz!
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Malacka!
Köszi az ötleteket. Kéőbb írok. Hogy itt miért nincsenek nagy öbetűk?( Meg ü-k?)
Zsomi mama
Névtelen
 


Zsomi mama, en meg "igazi" bababorzen nem voltam, csak a Marcibanyi teren. Amiket Malacka leirt azok egy nagyobb rendezvenyre igazak, de a Marcibanyi terire nem teljesen. Ott havonta rendeznek egyet es nagyon keves a kereskedo. Anyukak aruljak a gyerekeik jo allapotu kinott dolgait. En most legutobb nem egeszen 5000 forintert vettem 1 teli anorakot, 2 pulcsit es 2 inget. Latszik rajtuk hogy nem ujak de en szivesen adom a fiamra az unokatesoi levetett holmijat is. Ha ilyesmire gondolsz akkor szerintem nem kell nagy szervezes. Helyet kell talalni (a marcibanyi teri egy muv.haz es mellette bio piac is van a teren) Nem tudom mennyi beugroert lehet kapni egy asztalt, arra kirakni a cuccot es kesz. Legutobb menni alig lehetett akkora tomeg volt.

Sok sikert a szervezeshez
idi
idike
 


Szia Idi!
Hidd el, még egy házibuli is sok "szervezést" igényel és bizonytalan a végkifejlet. A börze/kirakodóvásár/vásárnál az elején a hirverés a legfontosabb, mert ha az elsõ alkalommal nincs elég érdeklõdõ, akkor aki a termet biztosította (valamiféle késõbbi haszon reményében)az többet nem adja oda. Szerinted a Marcibáni téri hogy kezdõdött? Kép
Valamelyik programszervezõnek kisbabája született...
Üdv.
Malacka
Malacka
 


Sziasztok!

Október 6-án lesz a következo Marczibányi téri börze. Addig is: [url=http://kep.tar.hu/baba_holmi" TARGET="_top]http://kep.tar.hu/baba_holmi[/url] .

Nik
nik (nik)
 


Lányok! Tudja valaki, hogy mikor lesz a cipő és ruhavásár az Olimpiai Csarnokban?
A Kismama ruhabörzéje október 28-án lesz.

Andi2
andrea (andrea)
 


Nik !

Voltam a fenti emil címen, de nem tudtam ruhát rendelni. Volt egy ami nagyon tetszett, de nem ment, mi a titka ?


Mogyi
Mogyi
 


Szia Mogyi!

Sajnos a képtárban nem tudsz rendelni, legegyszerubb, ha megírod az email címemre, hogy melyik ruhácskát választottad. baba_holmi@level.tar.hu .
Köszi:
Nik
nik (nik)
 


Andi2!

Október 5-től 14-ig.
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Nik !

Köszi a segítséget. Próbáltam a fenti email címedre levelet küldeni, de a rendszer szerint hibás. Így inkább ide írom: Nekem a ZIG ZAG pulcsi tetszett 98-as méretben, ha minden igaz 600 Ft volt. Mi a módja annak, ha ez még megvan, hogy megvegyem. Esetleg knit leszel az októberi 6-i Marczibányi téri börzén ?

Köszi a segítséget.


Mogyi
Mogyi
 


Szia Mogyi!

Kinnt leszek a Marczibányin, a ruhatárnál árulok. Akkor ott?
Nik
nik (nik)
 


Köszi Kanga!

Kimegyek!

Andi2
andrea (andrea)
 


Szia Nik !

köszi a választ, akkor kint a Marczis bababörzén találkozunk. Csak itt szoktatok árulni, vagy van esetleg máshol is esetleg egy üzletetek. Csupán azért kérdem, mert szeptemberben nálatok vettem egy csomó mnident és szuperek voltak. :-))))


Köszi


Mogyi
Mogyi
 


Szia Nik!

A nagy börzére készülök kimenni. Viszont hétfőtől nem vagyok egy darabig internet közelben, nem tudod előre véletlenül, hgy kb. merre keresselek kint majd abban a nagy tömegben?

köszi

Tikk
Tikk
 


Szia Andi 2!
Én is megyek a jövő héten pénteken!REmélem , hogy nem lesznek annyian a péntek miatt és még biztos mindenből lesz az első nap lévén!
Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


Szia Tikk!

Sajnos a nagybörzén az asztalok elfoglalása érkezési sorrendben történik. A férjemmel már megdumcsiztuk, hogy csinálunk valami "zászló szeru valamicsodát" amire ráírjuk, hogy baba_holmi.hu,így remélem mindenki megtalál, aki keres.

Nik
nik (nik)
 


Sziasztok Rutinos Bababörzézök!

A Kismama magazinban is, és itt is csak félmondatos utalásokat találtam arról, hogy cégek is képviseltetik magukat a bababörzén, és akciós árakon lehet új dolgokat is venni. Ezzel kapcsolatban tudnátok mondani valamit? Érdemes kimennünk, ha minden mozdítható apróságot örököltünk családon belül, "csak" egy lakótelepi félszobányi bútort és egy új PegPerego
babakocsit szeretnénk?

BMárti
BMárti
 


Szia Márti!

Babakocsikból tuti lehet majd válogatni, bútorból meg attól függ, mint szeretnél. Kiságy, járóka, kád, állvány, pelenkázószekrény általában szokott lenni. Néha akad utazóágy is. Meg autósülés.

Puszi:

Dia
Dia
 


Szia Dia!

Kicsit nehéz az írott kommunikáció, a hangsúly elveszik... Szóval az én kérdésemben ott lett volna a nyomaték, hogy _újat_ akciós áron szoktak-e ott árulni, hogy vannak-e ott kereskedök is?

BMárti
BMárti
 


Szia BMárti!

Igen
Szia
1 Rutinos Börz&eacut
 


Köszönöm a félreérthetetlen és tömör Infót! Kép

BMárti
BMárti
 


Sziasztok Lányok!

Volt valaki kint a Kismama börzén? Érdemes kimenni? Pelenkák, babaápolószerek tényleg nagyon jó áron vannak?

Várom az esetleges gyors válaszokat!

Induljak, vagy nem a két gyerekkel..
Köszi

Eszti
Eszti
 


szia Eszti!

A pelenkák nagyon jó árba vannak
Libero baby komfort óriás csomagos 2.900,- Ft
mini nagy csomagos (46 db) 1.400,-Ft.
Libero Up & Go 1000,- Ft/csomag.
A Pampers pelenkák is akciósak, de azt pontosan nem tudom az óriás csomag kb. 3.500,-Ft

Üdv.:

Erzsi
Erzsi
 


Köszi Erzsi!

Mi is kiszaladtunk!

Eszti
Eszti
 


Sziasztok !
Egy kis info :

baba.lap.hu címlapon megtalálhatók a közeljövõben esedékes bababörzék.
monbebe (monbebe)
 


Sziasztok!

Szeretném kérdezni nem e tudjátok mikor lesz Békáson börze?
Ja és a XV.-kerületben most hétvégén lesz csak nem tudom hol? Tudnátok segiteni?
Elõrre is kõszi

Szaisztok Kati
Kati
 


SZia Kati!

Jövõ hétvégén, szombaton lesz Békáson. Az eheti XV. kerületirõl nem tudok, de most szombaton lesz a Marcin is.

Puszi:

Dia
Dia
 


Szia Dia!
Köszi az infot!

Szia Kati
Kati
 


Babaruha börze 2001.11.17-én, szombaton 9-14 óráig. Helypénz: 400-500 Ft. Helyszín: Zugló (XIV.ker.) Hermina út 3., Zeg-Zug gyermekház. A 7-es busz Hungária körúti megállójától kettõ percre. Tel.: 220 67 77. Forrás: Zuglói Lapok 2001.11.06. 15.oldal.
Mi már készültünk 10-re a Marczibányi térre de ez közelebb van, mert Zuglóban lakunk. Addig is nõ a gyerek.
FrissApuka
 


Babaruha börze Csepelen 12.01.-én szombaton 9-13-ig.Cim:XXI.ker.Szent István ut 230 Kriályerdei Mûv.Ház.
Névtelen
 


Sziasztok!
Hol találom a bababörzék listáját?
Pl. decemberben hogy hol lesz?
Köszi
Bea
beatrix (beatrix)
 


Bea! Most szombaton lesz a Marcibányi téren, 8-12-ig. Utána karácsonyi szünet.

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok!
Eddig még nem voltam bababörzén, de olyan sok jót hallottam, hogy én is szívesen megnézném. Sajnos a májusi nagy börze nekem már túl késõn (vagy túl korán) lesz. Az érdekelne, hogy lesz-e 2002 márciusáig valahol ilyen jellegû vásár. Egyáltalán hol lehet ezeket az infókat beszerezni?
Köszi

Anita
Anita
 


Anita!
A Marcibányi téren is van,minden hónapban (most jan.19)de az egy kis börze.Viszont,ha babát vársz és szükséged lenne ruhákra, én árulok újakat készitői áron +használtak is vannak.Ha van kedved eljönni,átnézni a ruhákat, irj vagy hivj és megbeszélünk időpontot.(06-20/3503835)
Margó
Névtelen
 


Szia Anita!

A Marcibányi általában nagyon jó szokott lenni. Sok az árus, és nagyon szép ruhák vannak, általában jó minõségû, sok a külföldi cucc. Szóval, szerintem megéri kinézni.
És én is árulok ruhákat, csak használtakat, ezek is zömmel külföldiek. Ha érdekel, nálunk is körbenézhetsz.

Puszi: cscs ( csepreg1@axelero.hu )
cscs
 


Koszonom az infokat!
Margo!
A het vegen vagy jovo het elejen mindenkepp felhivlak!
Anita
Anita
 


Sziasztok!
Leírom nyárig mikor lesz Marczibányi!
Jan.19
Febr.16.
Márc.23.
Ápr.27.
Máj.18.
Jún.1.

Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibaba
 


hogy lehet azonositohoz juttni
Névtelen
 


nem tudod
Névtelen
 


help! nem enged azonosito nélkül.
bae
 


Sziasztok!

A Marczibányinak mi a pontos címe, mikorra kell kimenni és mennyi az asztalfoglalás és hogy történik ez.
Köszi
Bea
 


Lövőház utcában van,ha árulsz,akkor 7-kor engednek be kipakolni,ha vásárolsz,akkor 8-tól lehet menni. Asztaldij:kicsié 800 Ft, a nagyé asszem a duplája,de ezt nem tudom biztosan. Előre kell asztalt foglalni, és ki van irva asztalokra az árusok neve.
Névtelen
 


Köszi szépen az információt.
Bea
 


Sziasztok!

Ebben az évben hol lesznek még baba ruha börzék a Marczibányin kívül? És mikor? Ezeket hol lehet megnézni?

Elõre is köszi!
Bea
 


HALIHO MINDENK!!!


bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron