Új privát üzeneted érkezett!

Mi lenne, ha itt folytatnánk?
Így legalább nick-et lopni nem lehet. Meg hátha túl macerás regisztrálni, pláne többféle címről, és így egy kis nyugalom költözne a topikba.
Próbáljunk meg átlépni a beszólókon, ok?
 
 


Ez jó ötlet, eleve itt kellett volna..A bunkó névtelennek bármit írhatsz, érvekkel, tényekkel ő csak a saját hülyeségét szajkózza.

Az én véleményem a következő: a Réka túlzásba esett és ő is általánosított, hogy minden kismama, aki nem csinája azt amit ő- elhízik a szüléstől-ami nem igaz-meg ha elhízik, pl. én 21 kg-ot híztam az elsővel, ami 6 hónap alatt teljesen lement!! akkor is le lehet fogyni. 7-8 hónaposan aerobikozni pedig iszonyú nagy felelőtlenség-baromság!!! PL. Margitszigeten.

Továbbá olyanokban is kisebbségi komplexusokat kelt, akik amúgy teljesen rendben lennének. Vagy mi van azokkal, akiknek végig kell feküdniük a 9 hónapot? Azok érezzék hájas disznónak magukat, csak mert nem futnak napi 9 km-t? Meg akinek nem alszik éjjel 8 órát a gyereke az is?

Ezét váltott ki annyi emberből ellenszevet a viselkedésük mert túl agresszívan nyomták, hogy ők a tökéletesek.
A melle szerintem is mű, ami nem baj, mert majdnem minden "sztár"nak az, csak tényleg kiváncsi lennék, hogy mikor csináltatta. Egyébként én is gondolkodok majd egy plasztikáről a 3. gyerek után. Csak az a kérdés, hogy a szilikon hogyan befolyásolja a mammográfiát, vagy uh-ot??? De gyerekek előtt szerintem fölösleges, mert ha bedurran a tejtől, kinyúlik úgyis a bőr és kell egy köv. műtét!

Ezt nem értettem, hogy a képen hogy lehet olyan feszes a melle, ha régebben csináltatta és kifogyott belőle!!Akkor meg lenne nyúlva a bőre is- a bőr nem gumi, hogy csak úgy visszaugrik..
Akkor meg hogy szoptat?

Mondjuk erre csak ő tudja a választ.
 
 


Bogi, te nem az a fajta vagy, akinek majd a 3. gyerek után már csak a plasztika segít! Kép
Én nem mernék beültetett anyaggal élni együtt, sose lehet tudni, mi derül majd ki róla húsz év múlva. Különben is lassan ciki lesz a műmell, mert a sztárok lejáratják. A fiúk már most is nagyon ferdén néznek a szilikoncicikre! Kép Sok fiú (és nem a legigénytelenebbek) azt mondja, inkább legyen túl kicsi, mint szilikonos. A túl nagy, az persze más tészta. De a "túl kicsi" vagy a kicsit megnyúlt nem olyan ciki, mint műanyagból valami gömbölyke. Meg hát sose lehet tudni, hogy nem jön-e terven felül egy negyedik gyerek, és akkor aztán fájhat piszkosul, mikor a műcici a méretét váltogatja.
Juj... Most látom, milyen merészen beledumáltam. Nem szoktam ilyesmibe így, csak nekem a műcici olyan fura. Egyszerűen olyan félelmetes, hogy idegen anyag.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 

 
 

Én sokáig gondolkodtam a plasztik-mell dolgon, de, amikor egy műsorból kiderült számomra, hogy a párnácska kitapintható, akkor elment a kedvem az egésztől. Vajon egy férfinak milyen érzés lehet egy műanyag darabkát fogdosni? Most beérném a felvarrással, de momentán nincs közel 400.000 forintunk erre a kérdésre.
Amúgy ez a hízás-dolog is annyira igazságtalan. Van ismerősöm, fitnessz-edző, az elmúlt 7 évben minden nap dolgozott, még szombat-vasárnap is, minimum napi 2 órát tart, odafigyel a kajára, és épp csak, hogy nem husi. A volt kolleganőm pedig egész terhesség alatt össze-vissza kajált, és még így is szólt neki a doki, hogy annyira nem hízik, hogy az már gond lehet. Ekkor elkezdte magát "roborálni", szalonna, minden, ami kell, és mégis a saját, terhesség előtti gatyájában jött ki szülés után a kórházból. Szóval, ez vastagon genetika is, nem csak életmód.
 
 


Adrienn, 4. gyerek biztosan nem csúszik, be, ha a 3. csaszi után leköttetem magam. Amit szintén tervezek, mert nagyon kockázatosak a további terhességek! Egy kicsi, lógó mellel pedig nem lehet semmit csinálni-torna, vagy ilyesmi nem segít, csak a szilikon. Ha jól van megcsinálva, akkor észre se lehet venni, a pasiknak meg -akárki akérmit mond, tetszik a szép mell. Jó, persze, még nem tudom, hogy fog kinézni a 3. gyerek szoptatása után, az első után nem volt túl vészes, de kisebb lett, mint volt. Majd nemsokára kiderül, milyen lesz a 2. gyerek után!
Hétfőn kikapják a babát!
Egy barátnőm még az egyetem alatt megcsináltatta-senki nem gondolná róla, hogy meg merte! És rengeteget dobott az önbizalmán, semmi baja, a barátját abszolút nem zavarja..sőt, tetszik neki!!
Na jó, ez még 5-6-7 év múlva lesz aktuális, addigra megint fejlődik a tudomány. A műtéttől nem félnék- a csaszik és a szemműtétek után, akkor meg miért ne, ha a férjemnek így jobban tetszenék?
Na majd meglátjuk!
 
 


Hétfőn császármetszésed lesz? És azért, mert nem jól fekszik vagy azért, mert az előző is az volt? És tuti, hogy a harmadik is az lesz? Ezt már az elején lehet tudni, vagy menetközben derül ki? A barátnőm először vész-császárral szült, de most vágyna egy természetes szülésre, viszont a doki szemmel láthatóan esélyt se ad a természetes szülésnek. Az a rend, hogy császár után már csak császárral lehet szülni?
Hú, azért nem irigyellek. Előre tudni, hogy mikor lesz... Persze megvannak az előnyei is, nem?
A szilikoncici dolgot úgy értettem, hogy te nagyon is csinos vagy, a cici meg részletkérdés. De persze nekem is van gyengém, én ha nem félnék a műtéttől, és ha sok pénzem lenne, asszem egy combműtéten gondolkodnék, nagy álmom a vékony comb és feszes fenék. Sokat tornáztam rá, de nem sikerült elérnem. Genetika, szerintem is, mert annál többet mint egykor én küzdöttem e kettőért már nem tudnék küzdeni. Mégse ment. Úgyhogy nagyon egyetértek azzal, amit Juli írt, hogy nem igazság. És nálam sajna nagyon központi dolog, pocsékul érzem magam a fölösleg miatt. Pedig az a helyi fölösleg is csak részletkérdés. De úgy zavar! Szóval megértem, hogy mindenkinek van egy önbizalom elvevő gyengéje.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Sziasztok ez a bunkó csak a magáét hajtogatja és egyszerűen nincs ember aki szót tudna vele érteni... én már nem is akarok na de... az akkor is igaz hogy Rubint Rékából csak egy van de olyan anyukákból mint mi "normálisak" azokból ezer és ezer akiknek nincs tökéletes alakjuk és egyéb " csak" gyönyörű gyermekeik /nekem három/ és olyan férjük aki nem a kilókban számolja az embert hanem úgy mint egy " EMBERT"!!!!! üdv.veraamúgy nem vagyok dagadt
Kelemen Péterné
 


Ide is beteszem Mr. Spock oldalát:
http://mysite.verizon.net/vze1w13x/plusz.html
Innen lehet letölteni a suly.exe nevű kalória és BMI kalkulátort, ami segíthet megtervezni egy hízó vagy fogyókúrát.

RR-rel amúgy semmi egyéb bajom nincs, csak az hogy két külön dolog amit mond, meg amit csinál.
Mert ugyi a bomba alakja nem a tornájától, hanem a plasztikai sebészétől van, az egészséges életmódot propagálva cumisüvegből eteti a TV-ben Larát, köldökig kivágott cuccban megy bulizni az egyhónapos gyereke mellől, mint mintaanya.

Én nem tudom, hogy szoptat-e vagy sem, sőt! Mélyen magánügye alapvetően. De ha már veri a mellét, hogy szoptat, ne cumisüvegezzen nyilvánosan. Ha nem akart demonstratíve szoptatni, akkor félrevonulhatott volna, adddig adnak zenét, reklámot, vagy jópofizik a riporter. Szvsz egy babás műsorba belefért volna a a szopizás is. (Azon a bulin se igen szégyellte a kebleit, kb. annyi látszott volna ki belőle a baba mellől is, mint a dögös piros rucijából.)
No, kipuffogtam magam!

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
 
 


Borcs,
köszi! Annyira jó volt megtudni, hogy pont annyit kell fogynom a legideálisabb súlyomhoz, amennyit még hízhatok, hogy már ne legyek ideális! Kép Ez mindössze 3 apró kilócska! Kép
De én azért a legalsót célzom meg. Nem is tudom, hogy nézhettem ki, amikor 54 kg voltam, ha itt az ideális alsó határa a magasságomhoz 62kg! KépKépKép
 
 


Sziasztok!
Jövök én is ide.
Van súlyfeleslegem, de nem foghatom a gyerekre. Nem szültem, örökbefogadtuk. Van viszont más bajom: egy kalapnyi hormonzűrzavar. Amikor kiderítették őket, én böködtem a kórházi papíron némelyikre, hogy melyiket kívánom kezeltetni, a többit hagyjuk a fenébe.
És hát a hormonbajok mellett itt a mozgásszegény életmódom is. Ezzel teljes mértékben tisztában vagyok. És hát mevan a hajlamom a hízásra is, nem vagyok szerncsés alkat.
Van olyan ismerősöm, aki szült, zabál, és nem mozog, mégis irigylésre méltó az alakja.
Én meg csak emberfeletti munkával tudom magam formába hozni.
Amikor én 54 kg voltam, akkor egy héten 3-szor aerobikoztam, 5-ször mentem úszni, biciklivel jártam a munkába, 1-szer táncházba és télen még 3-szor korizni is kimentem. Ez már mozgásmániának nevezhető.
Mindezt persze független lányként, albérletben.
Mi tagadás, fene jól éreztem magam akkoriban, élveztem az életmódot is és a külsőm is tetszett, pedig akkor sem voltam Rubint Réka alkat!

A lányom kb. 2 hét múlva megy oviba. Ez nekem egy új élet kezdetét jelenti, mert dolgozni csak szeptembertől fogok. Az addig hátralévő 6 hónapra nagy terveim vannak. Végre lesz időm eljárni intenzíven tornázni. Azt nem remélem, hogy 24 éves kori formám visszajön, de min. 10 kilótól meg szeretnék szabadulni.
Szeretnék nyáron felszabadultan - akár bikiniben - strandolni! A hasam már lassan 6 éve nem látott napot!

Bocs, ha hosszú voltam!
Márti.
T-Márti
 


Ovis lesz Fruzsi! De jó neked!
Jó tornázást!
Zsuzsa
 
 


Adrienn, a szemem miatt lesz császér, mert -13 dptr-val nem igen lehet rendesen szülni. De ha valaki már szült császárral, 50%-kal nagyobb az esélye, hogy a következő is az lesz! A barátnőd szülhet rendesen, ha nem lesz túl nagy a baba, és jól fog helyezkedni. A műtéti kockázattal pedig úgy vagyok, hogy annyi az esélyem, hogy belehalok, mint ha felülök a repülőre és lezuhan velem... Remélem semmi baj nem lesz és meglesz a baba szerencsésen. Már sűrűn keményedik a hasam éjjelente!

Igaza van Borcsának, hogy hiába csinál valaki magának tükéletes, feszes izmos alakot, ha nem lesz melle!! Ha pedig szilikontól lesz, akkor az ugye meg nem az a fene természetes mődszer.

Egyébként nem kell olyan izmosnak lenni abszolút, hogy valaki jó nő legyen, csak kb. annyi a titok, hogy a melle nagyobb legyen, mint a hasa!!
50-75 kg között.
Ha valaki nagyobb, mint 75 kg, akkor már a nagy melle sem tudja ellensúlyozni a pociját. Pl. Liplai Claudia, mndjuk neki kis meg van csináltatva a melle.
Ez az én elméletem. Ha valaki meg deszka, akkor legalább vékony legyen.. Ízlések és pofonok.
 
 


Tenap a Fókuszban volt egy "szépségversenyzőnő", aki miután látta az első versenyén készült videót magáról, sírva fakadt, hogy milyen szörnyen is nézett ki. Azt mondta, hogy ezzel az arccal és alakkal, az életben nem lesz belőle esélyes szépségkirálynő.
Na erre, jöttek a plasztikai műtétek sorai: orr, cici, has, csípő, láb. Hol csontfaragás, hol, egy kis szilikon, hol meg zsírleszívás.

Hát én erről alkottam egy külön bejáratú véleményt.
A csaj nagyon jól nézett ki, igaz, valóban nem volt darázsdereka, de ja kérem, szépségkirálynőnek születni kell! Én szívem szerint a szépségversenyekről kitiltanám a "csinált" szépségeket. Ahogy a sportolóknak nem szabad doppingolniuk, nekik se lehessen plasztikázniuk. Vigyék oda, amit adott a Teremtő, ill. amit elértek sportolással, természetes alalkformálással.
Így a plasztikai sebészek versenyénak tűnik számomra.

Ezzel az erővel én is odamehetnék, ha elég pénzem lenne plasztikai sebészre. Ja, és ha a magasságon is tudnának állíttani! Kép

Egyébként én az a degenerált nőszemély vagyok, aki nem tudja megérteni, hogy nők miért akarnak maguknak nagyobb mellet, mint amekkorát a természet adott nekik. Én kisebbet szeretnék. Pedig nem kórosan nagy, de akkor is.

Bogi! Azt hiszem, a Cini is nagyobbítta a melleit. Nem értem miért? Hogy kisebbnek tűnjön a hasa?
Márti
T-Márti
 


Sziasztok,

Márti, asszem tudnakKépKép (ha jól tudom a combcsontot nyújtják meg vmi vasdarabbal-brutális, nem??)
Cininek, szegénynek nem lett kisebb hatású a hasa..ellenben a mellei akkorák lettek, hogy normális pasi szerintem megriad tőle. (főleg ha továbbgondol, és már látja magukat, amint..)
Viszont bekerült a Playboy-ba!! Lehet, hogy ezért??

Rékáról: szívemből szólt Borcsa és Bogi is...

verus

Kép
 
 


Asszem maradok 160 és távol tartom magam a szépségversenyektől. Úgyis kiöregedtem már a műfajból. Kép
Igen, most hogy mondod, Verus, én is hallottam erről a brutális eljárásról, Japánban vagy Kínában csináltatják a nők. Jól kereshetnek vele a dokik, hisz' ott mindenki alacsony. Kép

Ma voltam tornán! Ez még nem a nagy belendülésem, csak a szokásos kis lötyögés. Hetente kétszer van, átlagosan egyszer el is jutok. Így nem sokat ér, de több a semminél.
Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de itthon, egyedül nincs kitartásom, lelkierőm tornázni. Ha bérletet veszek valahová, ahol van társaság, jó hangulat, akkor minden sokkal könnyebben megy. Ez már többször bejött nekem.
Diétázni képtelen vagyok. 1.: a koplalástól ideges leszek. 2.: Utálok főzni, és így magamra külön kéne. 3.: ráadásul abszolút nem hatékony az én esetemben a diéta; rengeteg időbe telik pár deka mínusz is, míg ugyanannyi idő alatt mozgással kilók mennek le.
Márti
T-Márti
 


Na leírom a barátnőm történetét, aki kenterbe veri RR-t! Figyeljetek!
Szülés után 3 héttel belefér az összes 34-es ruhájába, 48 kg! A baba 3050 gr volt, egészséges, gyönyörű kislány!
a szülés pedig 2 óra alatt lezajlott!!
Ja, és teje annyi van, mint a tenger...
Szóval ilyenek is vannak! Ha nem a saját szememmel látom mindezeket, el se hiszem!
 
 


Sziasztok!

Én megvettem Réka kismama tornáját, de semmi extrát nem találtam benne, bár lehet, hogy csak az elvárásaim voltak nagyok. Teljes egészében olyan gyakorlatsorokból épült fel - persze kicsit könnyítve - mint egy aerobik órán. Viszont a Hálózat Tv-n szokott lenni kismama torna gyógytornász vezetésével, ami tényleg jó, és tényleg vannak magára a szülésre felkészítő gyakorlatok. Mindenkinek csak ajánlhatom.

Más: tapasztalatok szerint mennyit hízik az ember lánya az utolsó 2-3 hónapban? Most vagyok 27 hetes, 7 kiló plusz ugrott föl rám eddig. Kell kétségbe esnem, vagy még várjak vele?

Edit
 
 


Edit,
nálam akkortájt 6 kg plusz volt, és összesen az egész terhesség alatt kb.12. A gyerek hathónapos korára minden torna nélkül lement az egész Kép
A kétségbeesés pedig nem tesz jót a babának Kép
Boldog kerekedést neked,
üdv
Kriszi
 
 


Edit meg Kriszi, irigyellek titeket, hogy csak ennyiket híztatok. Én négy éve nem álltam mérlegre, mert nálam egy-egy sima mensi elég volt három kiló hízásra. Igaz, három nap alatt távozott is. Szóval nekem az első hónap mindkét terhességnél valószínűleg +3 kilóval kezdődhetett. De mondom: nem mertem vele szembesülni, úgyhogy nem tudom biztosan. Én is 27 hetes vagyok egyébként. És engem is érdekel, hogy mostantól indokolt-e valamiféle nagyobb ütemű hízás. (Kilókban nem vagyok otthon, szóval hájasodásra gondolok, nem hasnövésre.) Az első terhességnél én ezidőtájt sokat szedtem föl, de azért is, mert egyrészt abbahagytam a munkát, másrészt pont ekkor hagytam abba a heti két aerobik-ot is. Remélem most, hogy a "tornát" (fiam után futkosás) nem hagyom abba, most nem lesz megugrás a harmadik trimeszterben.
Amúgy hiába híztam sokat a harmadik harmadban, a szülés után három és fél hónappal szerencsére már pont olyan voltam, mint terhesség előtt. És további egy hónap múlva elkezdett a kamaszkori háj is leolvadni. Kép És ez így ment egész a következő terhességig. Szóval az első terhesség nekem hosszú távon fogyás volt Kép. Ezt legszebb álmaimban se gondoltam volna. Remélem, most is ilyesmi lesz.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Na akkor az enyém is siekrtszotri volt az első gyereknél (ha a szülés utáni részt náézzük :D)
terh. alatt 15 kg plusz, aztán császár, szülés után 6 héttel belefértem a terhesség előtti nadrágomba, tejem volt, mint a tenger, a gyerek meg 4220 gr.
Hehe.
A második gyereknél már nem volt ennyire siekres Kép.
Most meg ki tudja, de gyanítom, még annyira sikeres sem lesz, mint a másodiknál KépKép...
Zs.

Zsóka
 
 


A második gyereknél hogy volt? És miért nem volt "sikeres"?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn,
ott "csak" négy hónap alatt fértem bele a terhesség előtti nadrágomba Kép.
És most már eleve többletsúllyal kezdtem, és többet is hízom, mint a nagyokkal, szóval nem tudom, hogy fogom leadni Kép.
Zs.

Zsóka
 
 


Kriszti!

Köszi a jókívánságot:-) A ma voltam védőnőnél, szerinte ez egyáltalán nem rossz, sőt. Azonkívül ahogy hallom, a kerekedés nagyrészt azért genetikai hajlam is, nem pusztán evés kérdése.

Ennek örömére eltüntettem 3 müzli szeletet.:-)

Edit
 
 


Adrienn,
hogy vagy? Mikor jön a pocaklakó?
Visszatérve az utolsó hozzászólásodra, nekem a versenysúlyom 48 kg, és 158 cm vagyok hozzá - gondolom, több hízást nem bírt volna el a testem. Igy is kinyílt méhszájjal csináltam végig az utolsó másfél hónapot... Egyébként érdekes volt, mert az első három hónapban magamra pakoltam egyből négy kilót (émelyegtem, de nem hánytam, és émelygés, aztán meg gyomorégés ellen folyton ettem, nagyrészt háztartási kekszet, mert az volt az egyetlen, ami megnyugtatta). Aztán nyáron nem tudtam, csak icipici adagokat enni egyszerre (ez a terhesség végéig, sőt azután is így maradt, de mostanra azért már újra rendesen be tudok pakolni), és szépen megállt a hízás. Aztán átrendeződött valahogy a rajtam levő súly, mert nőtt a pocakom, de máshonnan fokozatosan húzódott le a fölösleg. Az is igaz, az elejétől fogva nem tudtam járműre szállni, úgyhogy rengeteget gyalogoltam, mindenhova gyalog mentem, és ez is biztosan jót tett. Aztán a szülés utáni első 3-4 hónapban egy kicsit megint megkerekedtem, pedig állandóan sétáltunk, de aztán nyáron költöztünk, és szépen lement minden. Most kell odafigyelnem, mert ez egy nyugodtabb szakasza az életünknek, visszajött rendesen az étvágyam, ráadásul mindennap főzök a kölkecnek, nagy babakocsis séták meg már nem mennek, mert nem hajlandó beleülni Kép Annyira még nem tud menni, hogy nagy túrákat lehessen tenni vele, de annyira már igen, hogy csak gyalogolva akarjon sétálni. Tegnap másfél órát köröztünk a ház körül, és tépkedtük a pásztortáskát az út széléről Kép

Edit,
nekem a nagy pohár gyümölcsjoghurtok csúsztak le egymás után Kép És érdekes módon, nagy csokirajongó voltam és vagyok, de a terhesség elején egyik pillanatról a másikra rá se tudtam nézni... Ez egészen a kölkec kb. négy hónapos koráig tartott, azóta ebből a szempontból a régi vagyok Kép

Nem tud valaki infókat a vízitornáról? Milyen, hogyan hat, stb. Örömmel kipróbálnám, mert nem szeretek izzadni Kép, csak nem tudok rendesen úszni...az ugye nem kell hozzá?

Üdv
Kriszi
 
 


Sziasztok!
Böngésztem az általam eddig nem olvasott topicat és elvetődtem ide.
Ha figyelmesen olvastam egyikőtök sem rajong R.Rékáért.
Emiatt, is gondoltam leírom amit én is gondolok róla: bár elég régen írtatok arról,hogy műmelle van-e vagy nem, pár hete jelent meg a Story magazinban a cáfolat miszerint minden kétséget zárjanak ki a kedves rajongók Rékának természetesen teltek a keblei a "benne lévő" tejtől, mondta ezt az urával egyetemben.
Gondolom valamelyikőtök biztos olvasta?
1: egyáltalán nem ítélem el ha valaki megcsináltatja a melleit, mert magánügye, még ha közéleti szereplő is, de tagadni illetve hülyének nézni miért kell az embereket? Nem kell ahhoz plasztikai sebésznek lenni ,hogy kiszúrja a laikus is a kis kerekesedést oldalt, mert igenis látható!!Kép
Elég tapasztaltak már azok akik nap mint nap forognak a médiában,ha egy tapintatlan (szemtelen) újságíró fel tesz egy ilyen kérdést akkor hárítsák inkább el, mint hogy hazudjanak!Ez irritál a legjobban.

A barátnőm is meg csináltatta a melleit, neki berakták az izmok alá így amikor szűlt semmi problémája nem volt a szoptatással, és a mell alakja sem változott meg.
Én két gyereket szűltem és mindenképpen szeretnék egy korrigáló műtétet mert sokat fogytam (és még szeretnék is) és sajnos megereszkedett.
Mindíg kis mellű voltam,de volt idő hogy jöttek rám a kilók és megnőtt (úgy is maradt)szoptatás alatt meg pláne. Most,hogy fogyókúrázom alig várom,hogy menjen le belőle mert a polókban tipikus "csöcsös Manci" vagyok én akinek sose volt melle!!Kép
Látom ti is küzdötök a kilókkal,volt idő amikor elfogadtam,hogy ilyen vagyok és kész (pedig hiú vagyok rettentően)de képtelen voltam évekig fogyókúrába kezdeni. Aztán tavaly nyáron végérvényesen szembesűltem magammal a nyaralási képeken és azt mondtam elég, nem akarok ilyen dagadt disznó maradni!Még akkor (tavaly nyáron) lefogytam 16 kg.-ot.
Diétáztam, némi tornával kiegészítve itthon (már amennyire egy 15 hónapos gyerek mellett lehetett)és egy szekérnyi görögdinnyét ettem.
Szeretném folytatni az idén is csak a dinnyeidényt várom.Kép

mindenkinek üdv.
Erika
 
 


Sziasztok!

Olvasgatom a hozzászólásaitokat "kedvenc" témámban...
Utálok diétázni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Utálom, hogy nem vagyok olyan, aki legyint arra, hogy van néhány kiló felesleg rajta. De őszinte leszek: az az ember vagyok, aki élete végéig küzdeni fog ezzel az érzéssel és ezerszer kezd diétába.
60 kg vagyok, és 164 cm. Tudom, néhányan azt gondolják: ez hülye, mit akar ez fogyni. Mégis: ahhoz, hogy jól érezzem magam, fogynom kell minimum hat kilót. Mindig elhatározom, néhány napig bírom is, de amint idegesebb leszek, rögtön az édesség felé nyúlok.
A terhességem alatt cukorbetegséggel küzködtem, diétáznom kellett. Akkor meg tudtam állni és egyszer sem estem kísértésbe, mert a születendő picur egészségénél semmi nem volt fontosabb. A kezdősúlyomhoz képest két kilót híztam a szülésig és 50 kilósan jöttem ki a kórházból. Gondolhatjátok, mindent bepótoltam utána...
Szóval: én akkor vagyok kiegyensúlyozott és vidám, ha megehetek néhány "bűnös" falatot, aztán néhány nap múlva baromira felhúzhatom magam azon, hogy már megint elment egy hét és egy deka mínusz sem, aztán tornázhatok egy órát kifulladásig...
Nekem így kerek az életem! Csak mosolygok magamon, öniróniával tekintek minden próbálkozásomra.

Sikeres fogyást mindenkinek, de ne feledjétek: a nevetés nemcsak jó kedvre derít, de fogyaszt is!
 
 


Sziasztok!

Azért írok nektek, mert már én is kezdem elveszíteni a hitemet, hogy valaha is visszakapom a szülés előtti alakomat. 174 cm vagyok és 63 kiló. Ami nem is rossz, csak a terhesség előtt 55 voltam. Mindenki azzal nyugtatgatott amíg szoptattam, hogy ha abbahagyom magától lemennek a kilók. Hehe, na persze! Már egy hónapja nem szoptatok és csak a melleim lettek kisebbek. Így még szembetűnőbb az óriási fenekem. :-(
Minden nap tornázom, de Dirthához hasonlóan én sem tudok ellenállni a finom falatoknak.
Törődjek bele? Van, aki azt mondja, szülés után természetes, hogy egy számmal nagyobb ruhákat kell hordanod...
 


Sziasztok!Csak annyi adalékot,hogy jártam Rékához tornázni még a Norbival való megismerkedése előtt.Szilikon a melle,mert nagyon sovány volt és nem volt melle szinte semmi előtte.Egyébként azzal nincs baj,hogy sportolt,csak ahogy tálalták az egészet.Én is végigsportoltam a terhességem alatt,7 és fél kilót híztam összesen,2 héttel a szülés után már símán lefutottam a 10 kilóméteremet és 14 hónapig szoptattam a lányom,aki közel 3 kilós volt és 58 centi,amikor született.
 
 


Sziasztok!

Hisztike!
Beletörődni?
Hm, én azt gondolom ha az ember nem érzi jól magát a bőrében akkor változtatni kell rajta.
Én évekig voltam nagyon kövér és minden nap foglalkoztatott ez a gond!
A környezetem nagyon toleráns volt a súlygyarapodásommal kapcs.ban illetve nagyon tapintatosak de ők,főleg a férjem soha semmilyen megjegyzést nem tett rám!
Ez jó és rossz is egyaránt hiszen nincs külső késztetés és csak egy rossz érzés van ami beülről rágja az embert.
Az hogy szülés után valaki nagyobb számú ruhát hord vagy ugyanakkorát szerintem alkata válogatja, de ha Te úgy érzed nem vagy így megelégedve magaddal csak azt tudom javasolni, hogy próbáld meg minden erődet összeszedni és diétázz egy kicsit.
Nekem van (szerintem) egy jó fogyis receptem ha érdekel üzenj és elküldöm mail-ben!
Tényleg kitartás!!!
Bár szerintem tök normális a kilóidhoz a magasságod (fordítva)!Kép

Zsofici!

Így van szerintem is mindenki maga dönti el mit csinál terhessége alatt, de Rékáék "tálalása" nekem kicsit gyomorforgató volt.

Erika
 
 


Sziasztok!

Köszi Csengő, érdekel a recept! Próbálom nem feladni, de eléggé kiábrándító, hogy az erőfeszítéseimnek nincs sok látszatja... A következő gyerekkel nem fogok 25 kilót hízni, azt már megfogadtam! ;-)

Ami Rékát illeti, én hallottam olyan dolgokat is, hogy többször volt kórházban, mert nem lehet a szervezetet bűntetlenül kizsákmányolni, márpedig amit ő csinált, az az volt. Szerintem egy terhes nő gömbölyűen vonzó. Vagy nem?
 


Hahó,
manapság divat azt "csodálni", ha egy várandós nőn jóformán nem is látszik, hogy babát vár - bár megjegyzem, ha valami, ez teljesen alkati kérdés. Ha én egy normális méretű babát ki akarok hordani a 158 centimmel, akkor bizony legalább egy nagy görögdinnyét kell hordanom Kép Én egyébként imádtam pocakos lenni, csinosnak és harmonikusnak éreztem magamat, teljesen rendben volt velem minden, most azt mondom, eddigi életem leggondtalanabb időszaka volt. 12 kilót híztam... Na és képzeljétek, hét hónaposan pasik néztek meg az utcán a kis dinnyémmel együtt Kép
Ja és hadd anekdotázzak egyet: két hónapos volt a babónk, amikor eljött látogatóba a párom legjobb haverja, akit én is nagyon kedvelek (mindjárt megtudjátok, miért). Csönget, nyitom az ajtót, belép, és azt mondja: Kriszta, úgy nézel ki, mintha nem is lettél volna terhes Kép Mire én: tudtam, hogy rád számíthatok Kép

Egyébként szerintem a jó érzéshez nem a kilók számítanak, hanem az, amit az ember a tükörben lát. Hiába vagyok én megint 48 kila, mint előtte, a terhesség, szülés átformálta az alakomat, széttolta a csípőmet, így még nyilvánvalóbbá vált, mennyire körteforma vagyok... Ezzel szerintem túl sok mindent nem is tudok csinálni. Van valami tippetek? Azonfelül, hogy rátornászok a combomra meg a popómra, mert azt egyébként is kell. Felül nemigen tudok erősíteni, mert akkor az amúgy is apró cicim egészen eltűnik Kép
Most viszont úgy festek, mint a félbevágott óriás Kép

Üdv
Kriszi
 
 


Sziasztok!

Hisztike!
Hová küldjem a fogyi receptet?

Kriszi!
én azt gondolom továbbra is az alkat amit bizonyos szinten túl nem lehet befolyásolni.
Lehet,hogy egy szakember (személyi edző) tud okos és főleg illetőre szabott dolgokat javasolni, de a széttolt csipőre nem hiszem,hogy van medicina.
Én attól függetlenűl nagyon hiú vagyok de azt gondolom aki szűlt és látszik is rajta így vagy úgy,de igenis legyünk erre büszkék!!!
Nem kis dolog,hogy volt bennünk egy pár kilós kis lakó (nekem speciel 4200gr és 4000gr-os volt a két lányom) ne állítsa senki,hogy ez nyomtalanúl elmúlhat mint valami nátha?!

Kitartás lányok!
Sziasztok! Erika
 
 


Szia Csengő!

Bocsi, itt a mail címem: hisztike@hotmail.com
Kíváncsian várom! Kép
Én is azt hiszem, hogy a lánykori alakunkat nem biztos, hogy vissza tudjuk szerezni, de ez nem olyan nagy ár a cserébe kapott boldogságért! (Azért persze nem adom fel!)

Kriszi! Lehet, hogy ha rátornázol az érintett területekre, kiderül, hogy nem lett szélesebb a medencéd. A megereszkedett fenék izmok ugyanis lenyomják a hájat a combok tövére, lovaglónadrág szerűen. Ha a popód izmosodik, nem leszel annyira "körte". (Elméletben zseniálisan megy! Kép
Hisztike
 


Hahó,
Hiszti, nekem nincsen lovaglónadrágom (ha lenne, talán elmennék lovagolni is, rég szeretném kipróbálni Kép ) Van egy keskeny, sovány, kislányosan sótartós vállam, pici mellem, vékony karom, és nagyon vékony derekam. És alatta egy baromi széles csípő...még a fenekem sem túl nagy. A combom vastag, de nem látom vastagabbnak, mint előtte. De persze hogy rátornázok, mit tudok mást tenni??? Kép Mindig is jóval vastagabb voltam alul, mint felül, jó vaskos lábam van, és olyan bokám, hogy azon csak csontfaragással lehetne segíteni.
De azért köszi a biztatást, meg neked is, Csengő, nagyon jólesik Kép

OFF
Hiszti, mélt írok majd, de most nagyon bedugultam, totál el vagyok havazva, bocs a késedelemért. Kép

Kriszi úgy is mint Quasimodo Kép
 
 


Sziasztok!

Észrevettem ezt a topicot,gondoltam én is beszólokKép
Én még egyenlőre szoptatok,tehát fogyizni még nem szeretnék.
Viszont nekem ami feltűnt R.Rékával kapcsolatban,hogy szerintem nagyon csúnyán levan fogyva,betegesen sovány.Nem mondom,hogy nem csinos,de szerintem rá férne pár kiló plusz.
A mellei egyértelműen szilikonnal vannak feltuningolva,ez nagyon észrevehető.Nagyon nem áll jól neki a mini szoknya,és a mélyen dekoltált ruhák,nagyon csontos lett,és nem előnyösek neki ezek a ruhák.A lábai hiába vékonyak,és vmennyire izmosak,nekem eccerűen betegesen vékonyka az egész csaj.
De ez az én véleményem.
Sziasztok,Rita.
 
 


Szia Rita!

Lelekemből szóltál, ami Rékát illeti! Kép
Nekem nem tetszik az alakja, görbék a lábai. Azt elismerem, hogy kidolgozottak az izmai, de ez nem javít a görbe csontokon.

Hiszti
 


Kihalt ez a topic?????Kép

Kép
Kép
 
 


Szia Vera!

Nagyon úgy fest, én is rég néztem rá. Biztos sokan nyaralnak.

Hiszti
 


Szia Hiszti!Most teszek róla hogy ne haljon ki...örömmel látom hogy kezd visszatérni a szülés előtti alakom ...a "terápia":Kállai Ildikó Zsirégetést elősegitő tornája amit jópár évvel ezelőtt egy újságból véletlenül találtam egész pontosan az akkori mai lap 2001.május 19-i számából és evvel sikerült ledobnom afelesleges kilókat magamról a középső és a pici kisfiam születése után és plusz a diéta amit a terhesség alatt is alkalmaznom kellett mert terhességi cukorbetegségem volt
Neked is szép napotKépKépKép

Kép
Kép
 
 


Szia Vera!

Örülök, hogy pozitív eredményekről hallok, ez kitartást ad! Engem még öt kiló választ el a szülés előtti versenysúlyomtól, de a környezetem szerint akkor már túl sovány lennék.
Egyébként nekem a szoptatás abbahagyása után 3 hónappal szinte magától "leugrottak a kilók", szoptatás alatt viszont képtelen voltam tartós sikert elérni, pedig tornáztam rendszeresen.
Most a nagy meleg miatt nem tornázom, de nagyon hiányzik!

Eszter
 


Szia!A szoptatás alatt nemis ajánlott a rendszeres olyan testmozgás ami megerőltető...és egyébkéni is teljesen alkati dolog az hogy valaki le tud fogyni vagy sem és az hogy milyen a testalkata...nekedis szép napot KépKépKépüdv.vera

Kép
Kép
 
 


Sziasztok!Csak annyit mondanék a témában,hogy én szülések elött 55-60 kg voltam és 170 cm magas.Most 4 gyerkőc után 2 császáron túl 95 vagyok,és nem tudom leadni a fölösleget.Tudom sokan azt ghondoljátok mert nem akarom.ha tudnátok mennyire szeretném visszanyerni a régi alakomat.................

 
 


Szia!Biztos vagyok bemme hogy nem azért nem tudsz lefogyni mert nem akarsz hanem valamilyen egészségügyi oka lehet...a vércukrod rendben van?
nálam a 160gr os diéta nagyon sokat segitett terhességi diabeteszem volt ...és a szülés után is folytattam a diétát és persze amikor már nem szoptattam akkor a rendszeres tornát persze amennyit tudok három gyerek melett...most 60kg vagyok...ez a normál súlyom ..az más kérdés hogy sajna a hasam az egy kicsit tropa és ha meg tudnám oldani a hasplasztikát akkor talán néhány kiló még lemenne...Próbálj meg egy kicsit diétázni és mozogni lehet hogy szép lassan megindulnak a kilók...üdv.vera Kép

Kép
Kép
 
 


Szia Vera!
Köszi a biztatárs,de szerintem elég sokat mozgok,naponta többször mászom meg az öt emeletet,mint bárki más,és emelett 2 ötemeletst is takaritok,ugyhogy mozgáshiányom az rendben van,ja meg a vércukorszintem is.
De azéert köszi a biztatást Kép
Cerka

 
 


Sziasztok!
Engem is minden érdekel ami fogyáshoz segít és esetleg nektek bevált. Én 104 kg-al szültem az ikreket most 74 vagyok és szülés előtt 60-64 voltam Ezt az utolsó 10 kg-ot egyszerűen nem tudom magamról lerázni.(Ja 170 cm magas vagyok de vastag csontozatú ezért a 60 kg nekem már egy kicsit kevés is volt kint volt a medence csontom meg az összes bordám, de nem gusztán hanem úgy hogy fúj)Tornázni nem jutok el otthonról mert már melózom stb. otthon meg lusta vagyok este 9 után nekiállni kínozni magam. A diéta az menne, persze ha nem avokadóval kezdem a napot meg nem kell párplt lazacot szarvasgombával ebédelnem, mert az nekem kicsit drága.És nem szeretem se a halat se a gombát.
Harangozó
 


Hát ezt muszáj elújságolnom!

Hétvégén néztem a Norbi-fitnesszt(Életmódhatárok nélkül?) és most Réka csinálta egy nagyon csinos szőke barátnővel.Norbi egy másik fazonnal meg fényképezte őket...
De Norbi nem Rékát féynképezte,hanem szinte átszellemülten,gúvadó szemekkel a szőke (egyébként tényleg csinos) hölgyet...
Annyira feltűnő volt,hogy röhögnöm kellett!
Főleg,hogy pár nappal előtte láttam a Lazacban őket,ahol az asztrológus megállapította,hogy ők milyen tökéletes pár...vagy ezen múlik?Kép
Na mindegy,nekem nagyon tetszettKép!

 
 


Harangozó!

Hallottál már a 90 napos diétáról?Nem is tudom,asszem van más neve is.A lényege,hogy az egyes táplálék összetevőket különbontja és minden nap csak egyik félét eheted,meghatározott sorrendben.Pl. egyik nap csak szénhidrátot(persze csak módjával,de élehet sütizni),aztán csak keményítőt,csak fehérjét stb...és salátát bmikor korlátlan mennyiségben.
Vannak meghatározott momentumai(amit most nem tudok,meg kell szerezni),de kivitelezhető,akár a legegyszerűbb kajákból is.
És hogy tényleg van eredmény:közel 61 éves kolléganőm ezzel tartja karban magát és 1 hónap alatt most is leadott 5 kilót(és nem tarja be 100%-ig).
Nézz utána aneten,biztos találsz infót!

Sok sikert!

Anyapoc

 
 


Anyapoc!
Ez talán nekem is beválna Kép,nem lenne rossz.
Cerka

 
 


Hahó!

A 90 naposról van info a www.mindmegette.hu oldalon a fogyózó részen (balra le). Nekem több ismerősöm is fogyott vele.Kép

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
 
 


Anyapóc! Zsizsa! köszi megtaláltam ki fogom próbálni.Én i láttam Rékát meg a szöszit, rögtön híztam két kilót. Ez egy mű csaj ál vigyorral és nem nagy IQ val.
Van egy kérdésem.Attól, hogy valaki bekerül a médiába miért lesz rögtön gyönyörűszép. Mert lehet valaki csinos, elegáns helyes kedves de, hogy nálunk mindenki gyönyörűszép a Rubint R. tól a Popriv...Móniig az RTL reggeli műsorvezetőin keresztül na ezt nem értem.
valaki?
Harangozó
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: