Új privát üzeneted érkezett!

Annak bizonygatsz akinek akarsz és aki igényli. Nem tartozom ezek közé. Nem is kértem, akkor minek irsz ilyeneket? Te miért háborogsz? Azért, mert ugyanazt az infot mondtam el, amit te is? Csak én nem ismeröstöl hanem a neten "hallottam". Legalább olyat irtál volna amit tényleg titkos info lenne, és nem elöhozakodni az ismerössel, csak azért, hogy higgyenek neked! 2 honapja lehetett ezt tudni.
Walkiria
 


Nem veszitek eszre hogy az egesz arra megy ki, hogy masnap megvedd a szarnyasbetetedet, a pampers huggyujtot, az inteligens mosoporodat, igyal melle coca-colat, no meg gazdagitsd a magukat `felsobbrendunek` tarto televizios kollegak penztarcajat (szavazasoddal) aki utana megvetve lenez rad (persze az ellenkezojet hazudja).
Szerintem ha ugyanennyi energiat fektetnel csemetedbe egy geniusz lenne belole.
Szol ez mindenkinek aki magara veszi!
Névtelen
 


Egyrészt eltévesztetted a topicot, ezt már a másikon kitárgyalták, másrészt, ha megnézed a legutóbbi hozzászólás dátumát, hamar rájössz, hogy rajtad kívûl itt már a kutyát sem érdekli a BB., mindenki visszatért a csemete géniusszá neveléséhez.
Névtelen
 

 
 

ki nyerte mega BB kettőt? milyen furca hogy nem is reklámozzák. azt sem tudom szinte kik voltak a kettőben
Névtelen
 


Zsófi! Kép
Névtelen
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: