Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok!

Gondoltam jön a tavasz aktuális lehet ez a téma!

Ha valakinek van valami használható méregtelenítő kurára ötlete akkor ossza meg velem és más érdeklődőkkel is!

Sziasztok

Zita
Zita1
 


Zita, nekem bevált a Jukkakúra. Tavasszal és osszel kell végigszedni egy adagot. Amíg a kúra tart, a szokásosnál is több folyadékot kell inni. A California Fitness hálózatban vettem Yucca kapszulát, de bevallom oszinten, en csak napi egyet szedtem és mivel így túl zúra nyúlt volna a kúra ideje, ezért a felét tavasszal, a másik felét osszel szedtem be. Egy 100-as adag egy évre lett így elegendo.
Gabó
 


zúra -> hosszúra Kép
Gabó
 

 
 

Szia Gabó!

Köszönöm az ötletet! Utánanézek! És ezt kimondottan méregtelenítési kuraként javasolják?

Zita
Zita1
 


Igen, kifejezetten erre való.
Gabó
 


Sziasztok!

Én hetente egyszer egy napot szoktam egy evést kiváltani csak vízzel és szedek protexint is hogy az emésztésem rendbe legyen mert ha az rendben van akkor nagyon méregtelenítés sem kell.

Andi
 


Ez alapján a cikk alapján könnű szerintem átgondolni: http://protexin.hu/emesztesi-zavarok/10-tipp-az-emesztorendszer-negyhetes-nagytakaritasahoz
klara11
Budapest XI. kerület
 
 


Nagyon fontos a rost szerintem és a rostfogyasztás egyik alternatívája a Lepicol Plus, így nem kell méregetnem meg számolgatni hogy miből mennyit eszem. Egészséges és jót tesz a bélrendszernek is.
baba585
Budapest I. kerület
 
 


Matcha tea, nagyon finom és jó méregtelenítő hatása van. :)


Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: