Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Segítsetek nekem budapesti vagy Érd környéki német családokat találni! 8 éve vagyok itthon GYES-en, négy gyermekem van. Korábban nyelvtanárként dolgoztam, imádtam tanítani de a férjemmel nagy családot terveztünk, amit persze nem is bántam meg. Úgy másfél év múlva, ha a legkisebb lurkó is óvodába kerül, szeretnék megint tanítani, de ahhoz újra formába kellene hozni magam. Ezért szeretnék kisgyermekes német családokkal megismerkedni. Ha ismertek ilyeneket és ők is szeretnének új barátokat szerezni,kérlek továbbítsátok nekik e-mail címemet: dobarebo@freemail.hu
Azt gondolom már minden létezőt kipróbáltam,de eddig sikertelenül. Talán akad vki, akinek támad egy jó ötlete...
Köszi,
Kriszta
 
 


Barnus,
Némi késéssel, de továbbítottam Kép

Kati
 
 


Barnus,
nem biztos, de lehet, hogy mi tudnánk egymáson segíteni, gondold át. Velünk az a helyzet, hogy négy évig éltünk német nyelvterületen, gyerekeink közül hárman meg is tanulták a nyelvet, ki-ki a maga szintjén (13, 8 és 6 évesek). Most hazajöttünk, és fogjuk a fejünket, mit tehetünk annak érdekében, hogy lehetőleg ne felejtsék el, amit nagy nehezen megtanultak. Szervezett keretek között nagyon nehéz speciális helyzetű gyerekeket tanítani... Ha te amúgy is gyerekekkel szeretnél később foglalkozni, akkor talán érdekelne egy olyan lehetőség, hogy időnként elvegyülsz a gyerekeim között és németeztek, illetve főleg beszélgettek. Szerintem hetente egy alkalom elég lenne, szerinted?
Ha érdekel a dolog, keress meg, akár mélben!
Kíváncsi
 

 
 
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

cron