Új privát üzeneted érkezett!

Szakdolgozatom elkeszitesehez keresek EXCEL programhoz erto szemelyt, lehetoleg Szekesfehervaron. Januar kozepe vagy vege fele csak nehany napot igenylo munkarol van szo. A program kesz, adatok begepelve, csak a grafikonok elkeszitesehez igenylek segitseget. Fizetes megegyezes szerint.

Judit
Judit
 


Ha nem találsz a közelben valakit, akkor a távolból szívesen segítünk, vagyis a pûrom, õ tuti benne.
Timi
 
 


Timi!

Koszi gyors reagalasod. Mennyire tavol az a tavol?

Judit
Judit
 

 
 

Meg mindig remenykedem, hogy talalok valakit Fehervaron!!!

Judit
Judit
 


Szia JuditKép
Én az Excelt tövirõl hegyire ismerem, sokféle grafikont készítek. Igaz nem Fehérváron lakom, de majd valahogy megoldjuk. Aki babanetes, az elsõbbséget jelent számomra.
Írj a mail címemre.
Nikie
 
 


Szia Nikie,

Kuldtem Neked e-mail-t, remelem megkaptad.

Judit
Judit
 


Szia Judit!
Kuldtem Neked e-mail-t, remelem megkaptad.

Nikie
 
 


Nikie:

Sajnos a 8.-i e-mailed ota nem jott at semmi. Idemasolom az utolso e-mailem Neked.

Szia Nikie,

Koszonom jelentkezesed. Ahogy irtam korabban a program keszen van, az adatokat is mind begepeltem. Most abban a fazisban vagyok, hogy az eredmenyeket grafikonokon bemutatasra elkeszitsem. Mivel a program oriasi es en nem igazan tudom, hogy hogy kell a Varazslot hasznalni, ezert keresek segitseget.

A Babanet profilodbol latom, hogy Budapesten elsz. A kisbabam hat honapos mult, azert szerettem volna valakit talalni Fehervaron, hogy ne kelljen a babaval Pestre utazni (meg mindig szopizik). Ugy gondolom, hogy az egesz munka elvegezheto kb. 8-10 ora alatt. Szoval szerintem ket delelott vagy delutan, vagy akar egy nap alatt elvegezheto. En teljesen flexibilis vagyok napokat tekintve: Januar 22 es 26 kozott barmi jo.
A fizetessel kapcsolatban, kerlek ird meg mennyit gondolsz (belekalkulalva az utazast is).

Mielott elfelejtem: a program angolul van irva, remelem ez nem gond. Ha ugy gondolod, hogy benne vagy a dologban, akkor telefonon is beszelhetunk a reszletekrol.

Koszonom,
Judit
Judit
 


szia!
írtam mailt, remélem ezt már megkaptad.
Nikie
 
 


Bocsi, de nem válaszoltam, én Debrecenben lakom, de ha valamit nem tudtok megoldani, írj nyugodtan! Timi
 
 


Kedves Timi es Nikie,

Timi:
Nagyon kedves vagy, hogy felajanlottad a segitseged. Debrecen tenyleg kicsit messze van ehhez a project-hez. De a varosod imadom, Anyukam onnan valo, a nagymamam es a nagybatyamek a mai napig ott elnek. Megegyszer koszonom jelentkezesed, ha elakadunk akkor jelentkezem.

Nikie:
Ha hiszed, ha nem, sajnos nem kaptam meg az e-mail-ed. Mivel ide nem erkezett meg, visszament hozzad? Melyik e-mail cimre irtal?
Holnaptol hetfoig utazunk, igy nem leszek gep kozeleben; remelem meg ma tudunk valahogy kommunikalni.Kép

Judit
Judit
 


SZia Judit!
A csuda vigye el...
Egy másikról küldök mindjárt, megadom a telcsiszámom, és aztán már dumcsizhatunk is.
Nikie
 
 


Nikie!

Most neztem meg, es megkaptam az e-mail-ed! Most nem hivlak (ejjel haromnegyed-ketto van), a reggel meg utazunk, de hetfon vagy kedden jelentkezem.
Jo hetveget!

Judit
Judit
 

Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: